شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

آگاهی از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان برای بانوان گرامی که مایل به تجربه مشاغل و همچنین تحصیل در دانشکده‌های افسری و همچنین مشاغل نظامی می‌باشند، بسیار مهم می‌باشد. یکی از سوالات این است که چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟به همین دلیل این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان اختصاص داده‌ایم .

جهت اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان – رتبه قبولی با کنکور در دانشگاه های افسری بانوان – چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم؟ با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور – 9099072952 ( تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور

 

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور
شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور

 

کلیه بانوان محترمی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه افسری می باشند، ابتدا لازم است از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان اطلاعات لازم را کسب نمایند. آنچه در ابتدا لازم است به اطلاع کلیه داوطلبان عزیز برسانیم این است که شما لازم است در مرحله ابتدایی موفق به کسب رتبه مجاز در کارنامه کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه مربوطه شوید .

 

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور را می توان به صورت شرایط عمومی و شرایط اختصاصی دانست. آن دسته از متقاضیانی که در زمان برگزاری کنکور در جلسه حضور داشته اند و موفق به کسب رتبه مجاز برای قبولی شده اند، لازم است در مراحل بعدی و در مصاحبه عملی که توانایی های جسمانی و همچنین مصاحبه هایی که به صورت مطرح کردن سوالات می باشد شرکت نمایند .

 

در ادامه به تفکیک، به هر یک از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان که به صورت عمومی و اختصاصی برای ورود به دانشگاه افسری بانوان است خواهیم پرداخت. اما نکته مهمی که متقاضیان این دانشگاه لازم است از آن اطلاع یابند، در رابطه با رشته های مختلف این دانشگاه ، و نحوه مصاحبه ، و معاینه پزشکی این دانشگاه می باشد. بنابراین قبل از اینکه نسبت به ثبت نام در این دانشگاه اقدام نمایید، بهتر است به طور دقیق اطلاعات لازم را به دست آورید .

 

 

برای اطلاع ازرتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

شرایط عمومی ورود به دانشگاه افسری بانوان

 

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان که به صورت عمومی تعریف شده است، برای کلیه داوطلبان به صورت یکسان قرار داده شده است. بنابراین تمامی متقاضیان این دانشگاه لازم است واجد شرایط ذکر شده در ادامه باشند. بنابراین یکی از پاسخ هایی که به سوال چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟ خواهیم داد، مربوط به اطلاع رسانی در رابطه با شرایط عمومی می باشد .

 • برخورداری از سلامت روانی و جسمانی و همچنین رعایت موازین اسلامی برای کلیه متقاضیان شرکت کننده این دانشگاه از الزامات عمومی می باشد.
 • برخورداری از سلامت فیزیکی با توجه به رشته مورد انتخابی برای کلیه متقاضیان الزامی می باشد .
 • آن دسته از داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده اند، در صورت کسب رتبه مجاز و صدور کارنامه خواهند توانست در هر یک از رشته های این دانشگاه ثبت نام و انتخاب رشته نمایند .
 • دارا بودن تابعیت جمهوری اسلامی
 • پذیرش داوطلبان به صورت نیمه متمرکز و در صورت قبولی در مصاحبه نهایی خواهد شد .
 • نداشتن هیچ گونه سوء سابقه برای شرکت کنندگان الزامی می باشد .
 • نداشتن اعتیاد به هر یک از مواد مخدر
 • عدم حضور و تعهد به هیچ یک یاز احزاب و گروه های سیاسی و معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران .

 

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان به صورت اختصاصی

 

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان به صورت اختصاصی
شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان به صورت اختصاصی

 

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان که به صورت اختصاصی برای کلیه شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است، تعیین کننده نهایی قبلی و یا عدم قبولی و همچنین امکان ورود متقاضیان به این دانشگاه خواهد بود. بنابراین هر یک از داوطلبان و متقاضیان عزیز لازم است از شرایطی که در ادامه ذکر خواهد گردید ، برخوردار باشند تا بتوانند در این دانشگاه پذیرفته شوند.

 • برخورداری از معدل لارم برای شرکت در هر یک از رشته های این دانشگاه الزامی می باشد. حداقل معدل لازم مقطع پیش دانشگاهی و یا دیپلم ، برای متقاضیان مقطع کاردانی 14 و برای مقطع کارشناسی 16 می باشد .
 • متقاضیان شرکت کننده نباید هیچ گونه تعهدی به هیچ یک از ارگان ها و یا سازمان های دولتی داشته باشند .
 • دارا بودن شرایط سنی همچون حداقل سن 17 سال و حداکثر 20 سال برای شرکت در این آزمون الزامی می باشد .
 • شرایط جسمانی مورد نیاز همچون دارا بودن قد 160سانتی متر و تناسب بین وزن و قد داوطلبان از الزامات شرکت در مصاحبه می باشد .

با توجه به اینکه شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان که به صورت عمومی و اختصاصی تعیین شده است بسیار زیاد می باشند، بنابراین هر یک از متقاضیان لازم است از کلیه این شرایط به صورت دقیق اطلاع یابند. لازم به ذکر است که شرایطی که ارائه گردید، به صورت کامل ارائه نگردیده است و قبل از ثبت نام حتما به صورت کامل در رابطه با شرایط مورد نظر عمومی و اختصاصی به کسب اطلاع دقیق دست یابید .

 

چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟

 

همانطور که اشاره شد، یکی از سوالاتی که داوطلبان متقاضی دارند، به این موضوع مربوط می شود که چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟ بنابراین یکی از موارد لازم ، اطلاع از رتبه قبولی دانشگاه افسری بانوان می باشد، ورود به دانشگاه افسری در وهله نخست، به رتبه کسب شده شما مربوط می گردد. به همین دلیل دقت به این نکته قبل از انتخاب رشته و همچنین به هنگام برنامه ریزی از ضروریات می باشد.

در رابطه با اینکه چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ، باید به این مورد نیز اشاره نماییم که داوطلبان عزیز لازم است از آمادگی های جسمانی لازم برای قبولی در این دانشگاه برخوردار باشند. زیرا یکی از آزمون هایی که از کلیه داوطلبان به هنگام قبولی در ابتدا اخذ می گردد، مربوط به آزمون های عملی می باشد. بنابراین تمرین قبل از شرکت در این مصاحبه بسیار لازم می باشد.

چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان و همچنین یافتن پاسخ و توضیح کامل تری در رابطه با چگونه وارد دانشگاه افسری شویم می باشید، بهتر است با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

رتبه مورد نیاز برای ورود به دانشگاه افسری چند است؟

چگونه در مصاحبه عملی دانشگاه افسری بانوان پذیرفته شویم ؟

در مصاحبه چه سوالاتی پرسیده می شود ؟

 

جهت اطلاع و یافتن پاسخ این سوالات با مرکز مشاوره ایران تحصیل با شماره های 9099072952 سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل؛ تماس حاصل نمایید.

 

کانال اطلاع رسانی شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان
کانال اطلاع رسانی شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

 

مطالب مرتبط :

شرایط ورود به دانشگاه امام علی 1400

ثبت نام دانشگاه امام علی 1400

رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین 99

رشته های بدون کنکور شهید بهشتی 99

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی

چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

 

64 نظر برای «شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان»

 • سلام .من کارشناسی تربیت بدنی دارم
  ۲۲ سالمه میتونم وارد دانشگاه افسری بانوان بشم اگه میتونم کجا باید ثبت نام کنم میشه راهنمایی ام کنید لطفا

 • سلام خیته نباشید تو هیچ سایتی اشاره مشده که آیا افرادی که دارای عینک هستن مجاز به ثبت نام هستن یا خیر؟لطفا جواب دهید

 • سلام خسته نباشید من دانشجوی مقطع کارشناسی حقوق هستم میخواستم بدونم ایا افرادی که در حال تحصیل هستند هم میتونند ثبت نام کنند یا خیر؟زمان ثبت نام چه موقعی هستش؟

 • سلام
  طبق یه سری شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان هستش که شما می بایست دارا باشید در صورتی که این شرایط داشته باشین میتونید که جهت اطلاع از شرایط مربوطه با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام دوست عزیز
  جهت اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام وقت بخیر من ۱۸سال دارم رشته تحصیلیمم معماری داخلی هستش سوالی ک داشتم اینه ک ایا با این رشته من میشه ورود کرد ب دانشگاه افسری یا اینکه میگن باید تمام دندان ها سالم باشند میخواستم ببینم این درسته یا ن …… باتشکر

 • سلام
  جهت اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان لطفا با شاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام وخسته نباشید،بنده دیپلم کارودانش طراحی دوخت داشتم،کاردانی در رشته مروج اندیشه و تربیت اسلامی مشغول به تحصیل شدم، درحال حاضرکارشناسی مدیریت امورفرهنگی در دانشکده علمی کاربردی خبرگزاری فارس درحال تحصیلم،ممکنه برای ارشدبتواندوارددانشگاه افسری شوم؟؟؟؟؟
  علاقه دارم…..

 • سلام
  من رشتم ریاضی فیزیکه و کمربند مشکی بوکس و قدمم ۱۶۴ هست سال دیگه ام کنکور دارم معدلمم ۱۸ هست میخواستم بدون دادن کنکور الزامیه یا از طریق آزمون ورودی هم میتونم وارد دانشگاه افسری کوثر بشم

 • ببخشید من رشته تجربیم و سال اخرم هستم.اگه بخوام وارد دانشگاه افسری بشم میتونم از کنکور تجربی بیام؟تقریبا چه رتبه ای باید داشته باشم؟

 • سلام من دوازدهم هستم و رشته تحصیلیم انسانی و خیلی علاقه مند به تحصیل در دانشگاه افسری هستم میشه راهنماییم کنید که برای ثبت نام چه کار هایی باید انجام بدم

 • سلام من17سالمه کلاس دوازدهم انسانی هستم و گواهینامه کمربند مشکی تکواندو دارم میخواستم بپرسم واسه استخدامی دانشگاه کوثر حتما باید کنکور داد یا با دیپلم میشه وارد شد بعد سوال دوم اینه اگه از اول بهمن ثبت نامشه میتونم ثبت نام کنم یانه

 • سلام
  من ۱۷سالمه الان دوازدهم هستم رشته تجربی همه شرایط رو دارم چگونه میتونم دانشگاه افسری بدون کنکور رو ثبت نام کنم و زمان ثبت نام کی هست.

 • سلام.من یازدهم تجربی هستم .میخواستم بدونم آیافقط باگرفتن دیپلم وکنکورندادن میشه وارددانشگاه شد؟

 • سلام وقت بخیر
  ببخشید این که میگن همه دندون ها باید سالم باشه درسته؟ با دندون ترمیمی مشکل دارن؟

 • سلام وقت به خیر. اگر ما در دانشگاه افسری ثبت نام کنیم و مورد پسند باشیم در مأموریت ها استفاده ای از ما میشود یا به ما درجه میدهند

 • سیده شهربانو پناهی :

  سلام وقت بخیر
  من با مشاوران تماس گرفتم و صحبت کردم گفتن برای قبولی در استخدامی نیروی انتظامی بانوان کنکور نیست و باید شما پلیس افتخاری بشید وقتی بخش نامه اومد اون موقع شما رو معرفی کنند ولی الان داخل همه سایت ها زده باید کنکور باشه من دیروز صحبت کردم با مشاور واقعا نمیدونم چی کار باید انجام بدم برای کنکور بخونم یا نه میشه لطفاً راهنمایی کنید.سپاس گذارم.

 • سلام خسته نباشید من الان چند روز دگه با در کنکور 1400 انسانی ثبت نام کنم مخوام افسری بخونم و وارد دانشگاه افسری بشم باید چکار انجام بدم. و این که مشکلی برای کنکور انسانی که مخوام بدم پیش نمیاد 10 درصد سهمیه جانبازیم دارم

 • سلام
  از جمله شرایط ورود به دانشگاه افسری و جهت قبولی دانشگاه افسری بانوان از طریق کنکور سراسری باید اقدام بشه.

 • سلام
  کنکور سراسری ینی باید ذکر کنیم که واسه دانشکده افسری میخوایم؟؟؟یا همون رتبه ای هست که کلا تو کارنامه میزنه؟

 • سلام من کلاس نهم هستم تازه انتخاب رشته کردم ولی برای تغیرش هنوز وقت دارم سوال من اینه که برا اینکه بتونم پلیس شم باید رشته خاصی مث انسانی یا تجربی بخونم یا در هر رشته ای میشه ثبت نام کرد
  البته من همین الان هم که ۱۵ سالمه قد من ۱۶۰بیشتره

 • سلام جهت اینک شما بتونید پلیس بشین بهتر انسانی بخونین یا رشته نظری
  فنی حرفه ای و کاردانش نباید بخونین

 • باسلام وخسته نباشید ببخشید من علاقه زیادی به دانشگاه افسری دارم میخواستم بدونم با کف پای صاف میتونم وارد دانشگاه افسری بشم یا نه؟؟ممنون میشم جواب بدین ….

 • سلام ممنون میشم ک پاسخگویه سوالم باشین من امسال دیپلمم و میگیرم و رشتم کامپیوتر هستش میتونم وارد دانشکده افسری کوثر شوم؟؟

 • سلام من زمانی ک میخواستم انتخاب رشته کنم تحقیق ک کردم گفتن ک از طریق رشته تربیت بدنی و کامپیوتر هم میشه رفت دانشکده افسری کوثر بنا ب این گفته چون علاقه هم داشتم ب برنامه نویسی اومدم رشته کامپیوتر امسال دیپلمم و میگیرم لطفا بگین ک من الان باید چ کنم و این که واقعا دوست دارم نظام و و میخوام دانشکده افسری قبول شم قدم ۱۷۵ و وزنم ۷۴ شرایط جسمانی و قدرتی بدنم بالاس لطفا پاسخگو باشید ک چ کنم
  و اگه هیچ راهی نداره من باید دوباره سه سال نظری دوباره بخونم

 • سلام خسته نباشید من 15 سالمه و خیلی علاقه به افسری دارم و تازه میخوام انتخاب رشته بکنم میشه راهنماییم کنین که چه رشته ای انتخاب کنم که راحت تر وارد به دانشگاه افسری بشم؟؟؟؟ و بعد باید معدلم چقدر باشه که بتونم وارد بشم لطفا دقیق بهم بگین

 • سلام، وقت بخیر.
  برای ثبت نام در دانشگاه کوثر چطور میتونم اقدام کنم؟ آیا باید از طریق کنکور انتخاب رشته کنم یا خود دانشگاه آزمون برگزار میکنه؟
  من موقع ثبت نام اینترنتی کنکور فقط کنکور نظری رو انتخاب کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *