ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان 1403 + مدارک و مراحل | irantahsil

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱,۱۱۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۹ آذر ۱۴۰۲
شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آگاهی از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان برای بانوانی که مایل به تجربه مشاغل و همچنین تحصیل در دانشکده‌های افسری و همچنین مشاغل نظامی می‌باشند، بسیار مهم است. سازمان نیروی انتظامی در اطلاعیه ها و فراخوان های مربوط به پذیرش بانوان در دانشگاه افسری از طریق سایت ، ابتدا شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش افراد را منتشر می کند و داوطلبان واجدالشرایط می توانند در آزمون ورودی که به صورت مجرا از کنکور سراسری برگزار می شود شرکت کنند.

افرادی که دارای شرایط جسمانی مناسبی باشند و شرایط اعلام شده را دارند، می توانند در این دانشگاه تحصیل کرده و آینده شغلی آنها تضمین شده خواهد بود. از آنجا که ممکن است در ارتباط با شرایط دانشگاه افسری بانوان سوال و ابهامی داشته باشید، کافی است با شماه 9099075307 تماس بگیرید تا همکاران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل پاسخگوی سوالات شما باشند.

تاریخ ثبت نام دانشگاه افسری بانوان

👈 دانشگاه افسری بانوان که به عنوان دانشگاه کوثر برای تربیت و تعلیم نیروی انتظامی بنیانگذاری شده، دارای متقاضیان زیادی است. متاسفانه ثبت نام آزمون ورودی دانشگاه افسری هر سال انجام نمی شود. پیش از ثبت نام در دانشگاه افسری بانوان، شرکت در آزمون ورودی و اطلاع از شرایط و ورود به دانشگاه افری بانوان الزامی است. اما سوال اصلی این است که ثبت نام در آزمون چه تاریخی صورت می‌گیرد؟

👈 برخلاف سایر دانشگاه‌های کشور پذیرش دانشجو در رشته‌های دانشگاه افسری سالانه نیست و هر زمان که احساس نیاز به استخدام نیروی جدید باشد، ثبت نام آغاز می‌شود. متاسفانه دانشگاه افسری چندین سال است که پذیرش نیرو نداشته است.

👈 دانشجویان این دانشگاه پس از قبولی در آزمون و مصاحبه حضوری مجاز به انتخاب رشته می‌شوند. اما با ثبت نام در این دانشگاه آینده شغلی افراد تضمین خواهد شد. به این منظور دانشگاه زمانی که نیاز به جذب پلیس برای نیروی انتظامی داشته باشد، اقدام به پذیرش می‌کند.

👈 از آنجا که زمان مشخصی برای برگزاری آزمون ورودی برای ثبت نام دانشگاه افسری کوثر تعیین نشده است، چندین ماه قبل از تاریخ برگزاری آزمون اطلاع رسانی‌های مربوطه از طریق سامانه police.ir صورت می‌گیرد. از این رو ثبت نام در این دانشگاه متفاوت از سایر دانشگاه ها است و از پیچیدگی خاصی برخوردار می‌باشد. افراد باید قبل از هر چیز با راهنمای ثبت نام آشنایی داشته باشند.

تاریخ ثبت نام دانشگاه افسری بانوان

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور

👈 کلیه بانوانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه افسری می باشند، ابتدا لازم است از شرایط دانشگاه افسری بانوان اطلاعات لازم را کسب نمایند. آنچه در ابتدا لازم است به اطلاع کلیه داوطلبان عزیز برسانیم این است که در مرحله ابتدایی موفق به کسب رتبه مجاز در کارنامه کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه مربوطه شوید.

👈 شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور را می توان به صورت شرایط عمومی و شرایط اختصاصی دانست. آن دسته از متقاضیانی که در زمان برگزاری کنکور در جلسه حضور داشته اند و موفق به کسب رتبه مجاز برای قبولی شده اند، لازم است در مراحل بعدی و در مصاحبه عملی که توانایی های جسمانی و همچنین مصاحبه هایی که به صورت مطرح کردن سوالات می باشد شرکت نمایند .

👈 اما نکته مهمی که متقاضیان این دانشگاه لازم است از آن اطلاع یابند، در رابطه با رشته های مختلف این دانشگاه، نحوه مصاحبه و معاینه پزشکی این دانشگاه می باشد. بنابراین قبل از اینکه نسبت به ثبت نام در این دانشگاه اقدام نمایید، بهتر است به طور دقیق اطلاعات لازم را به دست آورید.

برای اطلاع از رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین بر روی لینک کلیک نمایید.

شرایط عمومی ورود به دانشگاه افسری بانوان

👈 شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان که به صورت عمومی تعریف شده است، برای کلیه داوطلبان به صورت یکسان قرار داده شده است. تمامی متقاضیان این دانشگاه لازم است واجد شرایط دانشگاه افسری بانوان که در ادامه ذکر شده باشند.

✔️برخورداری از سلامت روانی و جسمانی و همچنین رعایت موازین اسلامی

✔️برخورداری از سلامت فیزیکی با توجه به رشته مورد انتخابی

✔️آن دسته از داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده اند، در صورت کسب رتبه مجاز و صدور کارنامه خواهند توانست در هر یک از رشته های این دانشگاه ثبت نام و انتخاب رشته نمایند.

✔️دارا بودن تابعیت جمهوری اسلامی

✔️پذیرش داوطلبان به صورت نیمه متمرکز و در صورت قبولی انجام مصاحبه نهایی

✔️نداشتن هیچ گونه سوء سابقه برای شرکت کنندگان

✔️نداشتن اعتیاد به هر یک از مواد مخدر

✔️عدم حضور و تعهد به هیچ یک از احزاب و گروه های سیاسی و معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران

شرایط عمومی ورود به دانشگاه افسری بانوان

شرایط اختصاصی ورود به دانشگاه افسری بانوان

👈 شرایط دانشگاه افسری بانوان که به صورت اختصاصی برای کلیه شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است، تعیین کننده نهایی قبولی یا عدم قبولی و همچنین امکان ورود متقاضیان به این دانشگاه خواهد بود.

✔️برخورداری از معدل  لازم برای شرکت در هر یک از رشته های این دانشگاه الزامی می باشد. حداقل معدل لازم مقطع پیش دانشگاهی یا دیپلم، برای متقاضیان مقطع کاردانی 14 و برای مقطع کارشناسی 16 می باشد.

✔️متقاضیان شرکت کننده نباید هیچ گونه تعهدی به هیچ یک از ارگان ها و یا سازمان های دولتی داشته باشند.

✔️دارا بودن شرایط سنی همچون حداقل سن 17 و حداکثر 20 سال برای شرکت در این آزمون الزامی می باشد.

✔️شرایط جسمانی مورد نیاز همچون دارا بودن قد 160 سانتی متر و تناسب بین وزن و قد داوطلبان از الزامات شرکت در مصاحبه می باشد.

👈 با توجه به اینکه شرایط دانشگاه افسری بانوان به صورت عمومی و اختصاصی تعیین شده است، بنابراین هر یک از متقاضیان لازم است از کلیه این شرایط به صورت دقیق اطلاع یابند.

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور

سامانه ثبت نام دانشگاه افسری بانوان

👈 قبولی در دانشگاه‌های دانشگاه افسری بانوان با استخدام آنها در بخش‌های مختلف نیروی انتظامی همراه است و داوطلبان می‌توانند پس از شرکت در دوره آموزشی مانند آمادگی جسمانی، دفاع شخصی و گذراندن دوره دروس ارائه شده در مقاطع تحصیلی مختلف به عنوان کادر اداری، افسری و درجه‌داری مشغول به فعالیت شوند.

👈 متقاضیانی که علاقمند به تحصیل در رشته‌های علوم انتظامی و افسری هستند، می‌توانند شانس خود را برای پذیرش در رشته‌های دانشگاه افسری بانوان کوثر امتحان کنند. ثبت نام دانشگاه افسری به صورت اینترنتی است و داوطلبان می‌توانند پس از بررسی شرایط، برای تکمیل فرم به سایت دانشگاه افسری بانوان مراجعه نمایند.

👈 سامانه ثبت نام دانشگاه افسری یا همان سامانه نیروی انتظامی به آدرس police.ir در دسترس قرار دارد و متقاضیان می توانند در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل فرم اسم نویسی اقدام کنند.

برای اطلاع از دانشگاه افسری بانوان در کدام شهر هاست؟ کلیک کنید.

چگونگی ثبت نام دانشگاه افسری بانوان

👈 ثبت نام در دانشگاه افسری بانوان یا دانشگاه افسری کوثر به شکلی صورت می‌گیرد که استخدام نیروی جدید نیاز باشد. در زمان اعلام شده افراد می‌توانند با آماده‌سازی مدارک زیر اقدام به ثبت نام کنند:

✔️بارگذاری اسکن کارت ملی

✔️بارگذاری اسکن شناسنامه

✔️بارگذاری اسکن عکس پرسنلی

✔️بارگذاری اسکن آخرین مدرک تحصیلی

✔️بارگذاری گواهی اشتغال به تحصیل برای متقاضیان دانشجو

✔️ارائه اسکن مدارک پدر و مادر

✔️ارائه اسکن گذرنامه در صورت وجود

✔️برای ثبت نام افراد باید به سامانه رسمی police.ir مراجعه کنند و در صفحه اصلی بر روی گزینه “ثبت نام متقاضیان استخدام در ناجا” کلیک نمایند.

✔️سپس درگاه و گزینه ثبت نام را انتخاب کرده و پس از مطالعه شرایط و قوانین فرم مربوط را تکمیل نمایند.

✔️در گام آخر نیز برای ارسال مدارک اقدام کرده و ثبت نام خود را نهایی کنند.

راهنمای تصویری ثبت نام دانشگاه افسری بانوان

👈 بانوان برای تحصیل در دانشگاه افسری باید مراحل زیر را طی کنند:

✔️ابتدا باید در مرورگر خود نشانی police.ir را درج کنید.

گام اول ثبت نام دانشگاه افسری بانوان

✔️در صفحه اصلی سایت اسکرول را به سمت پایین حرکت دهید.

گام دوم ثبت نام دانشگاه افسری بانوان

✔️در گام بعد بر روی گزینه “لینک خدمت” در گزینه “ثبت نام متقاضیان استخدام در ناجا” کلیک نمایید.

گام سوم ثبت نام دانشگاه افسری بانوان

✔️ در مرحله بعد گزینه ثبت نام را انتخاب کرده و برای تکمیل فرم و ارسال مدارک اقدام کنید تا اسم‌نویسی شما نهایی شود.

رشته‌ های ارائه شده در دانشگاه افسریه بانوان

👈 دانشگاه افسری بانوان یا دانشگاه کوثر دارای رشته‌های متنوعی را ارائه می‌کند و متقاضیان  می‌توانند پس از بررسی شرایط،  بر اساس علاقه‌مندی خود و در صورت نیاز به نیروی جدید استخدام شوند.

👈 پذیرش در رشته‌های دانشگاه افسری بانوان به تعداد نیروی مورد نظر سازمان نیروی انتظامی بستگی خواهد داشت. سازمان نیروی انتظامی در نظر دارد که برای تامین نیروی انسانی خود در بخش‌های راهنمایی رانندگی، انتظامی و آگاهی آزمون ورودی مجزا از کنکور سراسری را در میان داوطلبان رشته‌های علوم انسانی، تجربی و ریاضی برای مقطع کارشناسی برگزار کند.

👈 پذیرش در مقطع ارشد بسته به شرایط جسمانی و روحی فرد داوطلب در گرایش‌های متفاوتی انجام می‌شود.

👈 بیشتر رشته‌های دانشگاه افسری مربوط به حیطه نیروی انتظامی هستند و برخی از فارغ التحصیلان این رشته در بخش آگاهی و اطلاعات، کشف جرائم و راهنمایی رانندگی مشغول به کار می‌شوند.

👈 پس از گذراندن دروس عمومی به شرط داشتن شرایط جسمانی مناسب می‌توانند در گرایش های مختلف در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند.

برای اطلاع از ثبت نام در دانشگاه افسری کوثر بانوان کلیک کنید.

مشاوره شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

👈 داوطلبانی که شرایط دانشگاه افسری بانوان را داشته باشند، می توانند برای ادامه تحصیل در این دانشگاه اقدام کنند. به همین دلیل قبل از هر چیز لازم است که به نکات زیر توجه داشته باشند.

👈 گزینش فارغ التحصیلان سایر دانشگاه‌ها در رشته های مرتبط با رشته های مأموریت های پلیسی از جمله تربیت بدنی خواهد بود.

👈 رشته انتظامی از رشته های نیمه متمرکز محسوب می شود و سازمان سنجش غالباً چند برابر ظرفیت این دانشگاه اقدام به پذیرش متقاضیان خواهد کرد. به این ترتیب آزمون های ورودی که از سوی نیروی انتظامی برگزار می گرد تا قبولی در آن ها به معنی پذیرش نهایی بانوان است.

👈 لازم به ذکر است که آزمون های ورودی صرفا محدود به آزمون های شفاهی نیست و آزمون های عملی، آمادگی جسمانی و تست ورزش نیز برگزار می شود. پس داوطلبان لازم است با آمادگی کامل بدنی و تمرینات منظم در آزمون شرکت نمایند.

👈 آزمون های روانشناسی و بهداری برای سنجش میزان سلامت جسم و روان متقاضیان برگزار خواهد شد.

👈 از جمله مسئولیت های دانش آموختگان دانشگاه افسری بانوان می توان به گشت، بازجویی، تعقیب، دستگیری، حفاظت از اشخاص مهم، ارائه مشاوره و انجام خدمات اداری در کلانتری ها و پیگیری پرونده های پلیس آگاهی اشاره نمود.

👈منابع آزمون دانشگاه افسری کوثر شامل معارف اسلامی، ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، زبان عربی، اطلاعات عمومی و هوش و استعداد تحلیلی است.

👈 پس از قبولی بانوان در آزمون ورودی، شرکت در مصاحبه دانشگاه افسری الزامی است.

👈 در مصاحبه دانشگاه افسری بانوان سوالات عقیدتی از جمله احکام نماز، روزه و غسل و… و در حوزه سیاسی سوالاتی در مورد اعضای شورای نگهبان، قوه های مجریه، قضاییه و مقننه و وظایف آنها و… مطرح می شود.

👈 در صورت برخورداری از امتیازاتی چون داشتن کارت بسیج فعال، حافظ قرآن، فرزند جانباز از کار افتاده و آزاده، قهرمانان ورزشی، مخترعان، فارغ التحصیلان مدارس تیزهوشان، داشتن مدرک تافل، مدرک از بنیاد ملی نخبگان، می توانید آنها را در مصاحبه ارائه کنید.

👈 از مزایای تحصیل در دانشگاه افسری استخدام در بدو ورود به دانشگاه، دریافت کردن حقوق ماهانه از لحظه ورود، مشغول به کار شدن بعد از اتمام تحصیل، خوابگاه و تحصیل رایگان را می توان نام برد.

مشاوره شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

خلاصه مطالب

اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بسیار اهمیت دارد. شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش داوطلبان هر سال از طریق سایت نیروی انتظامی منتشر می شود. در حال حاضر متقاضیان زیادی از میان بانوان نیازمند ادامه فعالیت در نیروی انتظامی هستند. متاسفانه دانشگاه افسری هر ساله به طور منظم پذیرش دانشجو ندارد و صرفا براساس نیاز خود در رشته‌های مختلف اطلاعیه‌های مرتبط با پذیرش افراد را منتشر می‌کند.

در این مقاله اطلاعات کاملی را در ارتباط با شرایط دانشگاه افسری بانوان و همچنین نحوه ثبت نام در این دانشگاه ارائه کردیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران خبره و مجرب آکادمی ایران تحصیل از طریق تماس با شماره 9099075307 در ارتباط باشید تا شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

پادکست صوتی مقاله

 

3.9/5 - (56 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای ثبت نام در دانشگاه افسری کوثر باید به چه سامانه ای مراجعه کنیم؟

جهت ثبت نام باید به سایت police.ir مراجعه نمایید.

شرایط ثبت نام در دانشگاه افسری بانوان چیست؟

برای ثبت نام باید دارای شرایط عمومی و اختصاصی باشید که در متن مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است.

معدل لازم برای ورود به این دانشگاه چیست؟

حداقل معدل لازم مقطع پیش دانشگاهی یا دیپلم، برای متقاضیان مقطع کاردانی 14 و برای مقطع کارشناسی 16 می باشد.

نظرات

1,110 دیدگاه دربارهٔ «شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان 1403 + مدارک و مراحل | irantahsil»

 1. Avatar photo .. گفت:

  سلام در صورت تحصیل در دانشکده افسری میتوان به کشور های دیگر مسافرت کرد/؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام برای مسافرت و به صورت مقطعی بله میتوانید ولی برای مهاجرت امکان این مسئله نیست

 2. Avatar photo مبینا ارفع گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  برای استخدامی باید آزمون جدا گانه داد؟
  من در حال حاضر دانشجوی مقطع کارشناسی هستم…
  و تمام شرایط رو دارم
  ممنون میشم پاسخ بدید.

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله می بایست برای پذیرش در دانشکده کوثر در آزمون داخلی شرکت نمایید

  2. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید فراخوان های دانشگاه کوثر را چک کنید. فعلا اطلاعیه جدیدی منتشر نشده است.

 3. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام من ۱ سال دیگه دیپلمم رو میگیرم میشه با دیپلم کاردانش با معدل بالا وارد دانشگاه افسری شد؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. دوست عزیز شما میتونید از طریق کنکور در یکی از رشته های نظری شرکت کنید. و وارد دانشگاه افسری بشید.

 4. Avatar photo سرباز امام گفت:

  سلام
  سال ۱۴۰۲ هم آزمون دانشگاه افسری بانوان برگزار میشه ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   هنوز هیچ فراخوانی بابت این موضوع داده شنده

 5. Avatar photo ریحانه گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من تمام شرایطو دارم به جز قد حداقل ۱۶۰
  دوازدهمم و قدم ۱۵۴
  هیچ جوره قبول نمیکنن برای ثبت نام؟
  و اینکه رتبه مجاز در کنکور سراسری برای دانشکده افسری حداقل ۲۰۰۰ هست درسته؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. خیر متاسفانه هیچ راهی برای معافیت شرایط قد وجود ندارد. و اینکه هیچ رتبه ترازی برای قبولی در این دانشگاه اعلام نشده است.

 6. Avatar photo رضایی گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید رشته‌ای حسابداری هم میتواند به افسری برود

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر متاسفانه

  2. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   با توجه به مرک دیپلم خود می توانید برای درجه داری اقدام نمایید

 7. Avatar photo مریم گفت:

  یکی از آرزوهام اینه پلیس بشم ولی همش میگم شاید نشه 🥲نمیدونم چیکار کنم الان یازدهم انسانی میخونم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام برای مشاوره با مشاوران مجموعه تماس بگیرید

 8. Avatar photo حنانه گفت:

  سلام با چه رشته هایی میشه وارد شد به غیر از انسانی
  بعد کجا و کعی تا کعی مهلت ثبت نام هست

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام با دیپلم رشته های نظری باید وارد بشوید

 9. Avatar photo ملیکا گفت:

  سلام خسته نباشید هنوز هم معدل زیر ۱۷ رو قبول میکنند برای بانوان؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   حداقل معدل برای پذیرش دانشگاه افسری حداقل 14 می باشد

 10. Avatar photo فاطمه سیدی گفت:

  سلام درسال ۱۴۰۳ امکان پذیرش در این دانشگاه وجود دارد؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   هنوز اطلاعیه ای عنوان نشده

   1. Avatar photo حدیثه کریمی گفت:

    عذر میخوام متاهل بودن در دانشگاه افسری مجاز هست یا خیر؟!

    1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

     سلام وقت بخیر
     مجردان در اولویت هستند

 11. Avatar photo ... گفت:

  سلام خسته نباشید با23سال سن و مدرک دیپلم میشه وارد دانشگاه افسری بانوان شد؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   حدود چند ساله که دانشگاه افسری برای بانوان هیچ فراخوانی اعلام نکردند

 12. Avatar photo مهدیس احمدی گفت:

  سلام خسته نباشید من ۱۷ سالمه و میخوام برای ورود به دانشکده افسری اقدام کنم ممنون میشم راهنمایی کنید..

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   هر زمان دریافت دیپلم داشتید امکان استخدام برای شما فراهم میگردد

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • وام دانشجویی وزارت بهداشت

  وام دانشجویی وزارت بهداشت ۱۴۰۲-۱۴۰۳

  صندوق رفاه وام دانشجویی وزارت بهداشت در سال 1352 به منظور ایجاد تسهیلات در روند تحصیلی دانشجویان تاسیس شد. این سازمان در ابتدا تحت نظر وزارت فرهنگ و آموزش عالی فعالیت می‌کرد، اما در سال 1366 فعالیت صندوق رفاه دانشجویان...
 • ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه بجنورد

  ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه بجنورد

  هر سال از اواخر بهمن ماه تا اواسط اسفند ماه ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه بجنورد برای متقاضیان واجد شرایط آغاز می‌گردد. سال گذشته دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه را داشتند...
 • نحوه ثبت نام در آموزشیار

  نحوه ثبت نام در آموزشیار

  دانشگاه آزاد اسلامی برای اینکه بتواند شرایط تحصیل را برای دانشجویان خود آسان کند یک سامانه به نام سامانه آموزشیار در تاریخ 29 مرداد سال 1399 راه اندازی کرد. این سامانه خدمات بسیار زیادی را به دانشجویان ارائه می کند...
 • شرایط ورود به دانشگاه افسری ارتش

  شرایط ورود به دانشگاه افسری ارتش + قوانین 1402 | aja.ir

  واجدین شرایط ورود به دانشگاه افسری ارتش می‌توانند در زمان مربوط به ثبت‌نام اقدام نمایند. شرایط ثبت‌نام دانشگاه افسری ارتش به صورت عمومی و اختصاصی می‌باشد. از جمله موارد در نظر گرفته شده برای داوطلبان این دانشگاه، شرایط جسمی تعیین...
تماس با مشاور