شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

آگاهی از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان برای بانوان گرامی که مایل به تجربه مشاغل و همچنین تحصیل در دانشکده‌های افسری و همچنین مشاغل نظامی می‌باشند، بسیار مهم می‌باشد. یکی از سوالات این است که چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟به همین دلیل این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان اختصاص داده‌ایم .

جهت اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان – رتبه قبولی با کنکور در دانشگاه های افسری بانوان – چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم؟ با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور –  9099072952 ( تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور

 

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور
شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور

 

کلیه بانوان محترمی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه افسری می باشند، ابتدا لازم است از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان اطلاعات لازم را کسب نمایند. آنچه در ابتدا لازم است به اطلاع کلیه داوطلبان عزیز برسانیم این است که شما لازم است در مرحله ابتدایی موفق به کسب رتبه مجاز در کارنامه کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه مربوطه شوید .

 

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور را می توان به صورت شرایط عمومی و شرایط اختصاصی دانست. آن دسته از متقاضیانی که در زمان برگزاری کنکور در جلسه حضور داشته اند و موفق به کسب رتبه مجاز برای قبولی شده اند، لازم است در مراحل بعدی و  در مصاحبه عملی که توانایی های جسمانی و همچنین مصاحبه هایی که به صورت مطرح کردن سوالات می باشد شرکت نمایند .

 

در ادامه به تفکیک، به هر یک از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان  که به صورت عمومی و اختصاصی برای ورود به دانشگاه افسری بانوان  است خواهیم پرداخت. اما نکته مهمی که متقاضیان این دانشگاه لازم است از آن اطلاع یابند، در رابطه با رشته های مختلف این دانشگاه ، و نحوه مصاحبه ، و معاینه پزشکی این دانشگاه می باشد. بنابراین قبل از اینکه نسبت به ثبت نام در این دانشگاه اقدام نمایید، بهتر است به طور دقیق اطلاعات لازم را به دست آورید .

 

 

برای اطلاع از رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

شرایط عمومی ورود به دانشگاه افسری بانوان

 

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان که به صورت عمومی تعریف شده است، برای کلیه داوطلبان به صورت یکسان قرار داده شده است. بنابراین تمامی متقاضیان این دانشگاه لازم است واجد شرایط ذکر شده در ادامه باشند. بنابراین یکی از پاسخ هایی که به سوال چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟ خواهیم داد، مربوط به اطلاع رسانی در رابطه با شرایط عمومی می باشد .

 • برخورداری از سلامت روانی و جسمانی و همچنین رعایت موازین اسلامی برای کلیه متقاضیان شرکت کننده این دانشگاه از الزامات عمومی می باشد.
 • برخورداری از سلامت فیزیکی با توجه به رشته مورد انتخابی برای کلیه متقاضیان الزامی می باشد .
 • آن دسته از داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده اند، در صورت کسب رتبه مجاز و صدور کارنامه خواهند توانست در هر یک از رشته های این دانشگاه ثبت نام و انتخاب رشته نمایند .
 • دارا بودن تابعیت جمهوری اسلامی
 • پذیرش داوطلبان به صورت نیمه متمرکز و در صورت قبولی در مصاحبه نهایی خواهد شد .
 • نداشتن هیچ گونه سوء سابقه برای شرکت کنندگان الزامی می باشد .
 • نداشتن اعتیاد به هر یک از مواد مخدر
 • عدم حضور و تعهد به هیچ یک یاز احزاب و گروه های سیاسی و معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران .

 

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان به صورت اختصاصی

 

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان به صورت اختصاصی
شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان به صورت اختصاصی

 

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان که به صورت اختصاصی برای کلیه شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است، تعیین کننده نهایی قبلی و یا عدم قبولی و همچنین امکان ورود متقاضیان به این دانشگاه خواهد بود. بنابراین هر یک از داوطلبان و متقاضیان عزیز لازم است از شرایطی که در ادامه ذکر خواهد گردید ، برخوردار باشند تا بتوانند در این دانشگاه پذیرفته شوند.

 • برخورداری از معدل  لارم برای شرکت در هر یک از رشته های این دانشگاه الزامی می باشد. حداقل معدل لازم مقطع پیش دانشگاهی و یا دیپلم ، برای متقاضیان مقطع کاردانی 14 و برای مقطع کارشناسی 16 می باشد .
 • متقاضیان شرکت کننده نباید هیچ گونه تعهدی به هیچ یک از ارگان ها و یا سازمان های دولتی داشته باشند .
 • دارا بودن شرایط سنی همچون حداقل سن 17 سال و حداکثر 20 سال برای شرکت در این آزمون الزامی می باشد .
 • شرایط جسمانی مورد نیاز همچون دارا بودن قد  160سانتی متر و تناسب بین وزن و قد داوطلبان از الزامات شرکت در مصاحبه می باشد .

با توجه به اینکه شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان که به صورت عمومی و اختصاصی تعیین شده است بسیار زیاد می باشند، بنابراین هر یک از متقاضیان لازم است از کلیه این شرایط به صورت دقیق اطلاع یابند. لازم به ذکر است که شرایطی که ارائه گردید، به صورت کامل ارائه نگردیده است و قبل از ثبت نام حتما به صورت کامل در رابطه با شرایط مورد نظر عمومی و اختصاصی به کسب اطلاع دقیق دست یابید .

 

چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟

 

همانطور که اشاره شد، یکی از سوالاتی که داوطلبان متقاضی دارند، به این موضوع مربوط می شود که چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟ بنابراین یکی از موارد لازم ، اطلاع از رتبه قبولی دانشگاه افسری بانوان می باشد، ورود به دانشگاه افسری در وهله نخست، به رتبه کسب شده شما مربوط می گردد. به همین دلیل دقت به این نکته قبل از انتخاب رشته و همچنین به هنگام برنامه ریزی از ضروریات می باشد.

در رابطه با اینکه چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ، باید به این مورد نیز اشاره نماییم که داوطلبان عزیز لازم است از آمادگی های جسمانی لازم برای قبولی در این دانشگاه برخوردار باشند. زیرا یکی از آزمون هایی که از کلیه داوطلبان به هنگام قبولی در ابتدا اخذ می گردد، مربوط به آزمون های عملی می باشد. بنابراین تمرین قبل از شرکت در این مصاحبه بسیار لازم می باشد.

چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان و همچنین یافتن پاسخ و توضیح کامل تری در رابطه با چگونه وارد دانشگاه افسری شویم می باشید، بهتر است با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

رتبه مورد نیاز برای ورود به دانشگاه افسری چند است؟

چگونه در مصاحبه عملی دانشگاه افسری بانوان پذیرفته شویم ؟

در مصاحبه چه سوالاتی پرسیده می شود ؟

 

جهت اطلاع و یافتن پاسخ این سوالات با مرکز مشاوره ایران تحصیل با شماره های 9099072952 سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل؛ تماس حاصل نمایید.

 

کانال اطلاع رسانی شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان
کانال اطلاع رسانی شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

 

مطالب مرتبط :

شرایط ورود به دانشگاه امام علی 1400

ثبت نام دانشگاه امام علی 1400

رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین 99

رشته های بدون کنکور شهید بهشتی 99

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی

چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

 

12 نظر برای «شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.