ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شرایط ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور – کاردانی و کارشناسی

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور 

شرایط ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور برای دانش آموزان دبیرستان ها و هنرستان های سراسر کشور مسئله بسیار مهمی می باشد چرا که این دانش آموزان دبیرستان ها و هنرستان ها، در صورتی که پس از شرکت در کنکور سراسری و پس از دریافت نتایج آن، به نتیجه دلخواه خویش نرسند، می توانند برای ادامه تحصیل به فکر تحصیل در دانشگاه های آزاد اسلامی در رشته های بدون کنکور بیافتند. بنابراین شرایط ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور , شهریه رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد برای این افراد از اهمیت بالایی برخوردار خواهد شد و این افراد در صورتی که شرایط ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور را داشته باشند به راحتی می توانند وارد این دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود در صورتی که توسط دانشگاه به صورت پذیرش بدون کنکور ارائه شده باشد، ادامه تحصیل دهند.

شرایط ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور برای افرادی که با دریافت مدرک دیپلم و یا مدرک دانشگاهی خود در هر مقطع ، به هر دلیل از ادامه تحصیل منصرف شده و به خدمت سربازی رفته و یا به کار های دیگر مشغول شدند، و پس از گذشت مدتی، تصمیم به ادامه تحصیل گرفتند نیز مطلب بسیار مهمی می باشد چرا که این افراد می توانند بدون نیاز به مطالعه و یاد آوری مطالب آخرین مقطع تحصیلی خود ، به سمت رشته های ارائه شده از سوی دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف به صورت پذیرش بدون کنکور رفته و در صورتی که شرایط ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور را داشته باشند، می توانند به راحتی برای ثبت نام در این دانشگاه، درخواست داده و پس از تأیید توسط دانشگاه، در دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور پذیرفته شده و ادامه تحصیل داده مدرک دانشگاهی مورد نظر خود را دریافت کنند.لازم به ذکر است آگاهی از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون از شرایط ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور است.

 
مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور

با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور  با شماره : 9099075307

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب.

 

شرایط ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور – مقطع کاردانی

در دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کاردانی ، بر خلاف دانشگاه های علمی کاربردی کشور ، محدودیت رشته وجود دارد، به این صورت که داوطلبین گرامی برای شرکت در رشته مورد نظر، می بایست مدرک دیپلم رشته مورد نظر خویش را نیز داشته باشند. برای این کار کافیست به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مراجعه کرده، رشته مورد نظر خود را انتخاب کرده، اطمینان حاصل یابد که رشته مورد نظر و مدرک دیپلم با یکدیگر مطابقت دارند. شبهه ای که در این زمینه وجود دارد این است که افراد و داوطلبین به طور کلی فکر می کنند که برای پذیرش در دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور نیاز به داشتن معدل بالا در دوره های گذشته تحصیلی می باشد. این شبهه به طور کامل غلط است و از سال 1393 به بعد، شرط داشتن معدل بالا در مقاطع گذشته تحصیلی به طور کامل از شرایط ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور بر داشته شد و افراد با داشتن هر معدلی در مقاطع گذشته تحصیلی خویش می توانند در دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف به صورت بدون کنکور پذیرش شوند.لازم به ذکر است اگر کسانی که عضو بسیج هستند می توانند با مطالعه مقاله تراز قبولی سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد تراز قبولی خود را در رشته مورد نظر ارتقاء دهند.

برای اطلاع از رشته های بدون کنکور علمی کاربردی اینجا را کلیک کنید.

کانال اطلاع رسانی شرایط ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور

کانال اطلاع رسانی شرایط ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

شرایط ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور – مقطع کارشناسی

در دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی ، بر خلاف دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی کشور ، محدودیت رشته وجود دارد، به گونه ای که داوطلبین گرامی برای شرکت در رشته های انتخابی، باید مدرک دیپلم رشته مورد نظر خویش را اخذ کرده باشند. علاوه بر مدرک دیپلم، در بعضی از رشته ها ی به خصوص از دانشگاه آزاد، مدرک پیش دانشگاهی نیز الزامی می باشد.شما می توانید برای آگاهی از نحوه ی ثبت نام و مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد روی عبارت azmoon.org کلیک کرده تا بتوانید از نحوه ی کامل ثبت نام آگاه شوید .

برای اطلاع از رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد اینجا کلیک کنید.

برای اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور

با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور  با شماره : 9099075307 – 9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب.

مطالب مرتبط:

شرایط انصراف از دانشگاه آزاد اسلامی

رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی بهمن ۹۶

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

تراز قبولی سهمیه ایثارگران دانشگاه آزاد

دکتری دانشگاه آزاد 97 شرایط و نحوه ی ثبت نام 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)