ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای ۱۴۰۲

شرایط انتقالی دانشگاه های فنی و حرفه ای
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای ۱۴۰۲ اعلام شد. این شرایط براساس آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای خدمت داوطلبان اعلام شده است. کلیه دانشجویان می توانند براساس شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای برای ثبت نام اقدام کنند. دقت داشته باشید که هیچ دانشجویی بدون داشتن شرایط انتقالی امکان گرفتن انتقالی را ندارد.

با توجه به اهمیت اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای کلیه دانشجویان می توانند در این رابطه با مشاوری خبره و کاردان مشورت کنند و اطلاعات لازم را از آن ها جویا شوند. با در نظر گرفتن این امر و سهولت اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

 

اطلاعیه

دانشجویانی که قصد دارند به عنوان مهمان دائم به یک دانشگاه دیگر منتقل شوند باید از معدل سیزده و حتی بالاتر برخوردار باشند. این دسته از دانشجویان می‌توانند برای مدت دو نیمسال تحصیلی از امتیاز میهمان دائم در دانشگاه دیگر استفاده کنند

 

 

اهمیت اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای

شاید این سؤال برای شما هم مطرح شود که چرا باید از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای مطلع شد و لزوم اطلاع از این موضوع چیست؟ در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای براساس آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای آن قدر مهم است که بدون آشنایی با آن ها از منابع معتبری همچون مشاورانی خبره نمی توان برای اخذ آن اقدامی کرد.

آیا اطلاعی از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای براساس آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای دارید؟ در صورت عدم اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای می توانید با مطالعه بخش بعدی این مقاله اطلاعاتی را در رابطه با این شرایط براساس آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای بدست آورید.

 

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای

شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای

 

 

جهت اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه فنی و حرفه ای بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای

دقت داشته باشید که شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای همانند سایر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری تعیین می گردد و خدمت دانشجویان اعلام می شود. در ادامه با ذکر شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه سایت ایران تحصیل هستیم. در صورت داشتن هر گونه سؤالی در رابطه با شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای بر طبق آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای می توانید با مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما می توانند با ارائه اطلاعاتی درست و موثق در این رابطه در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه باشند.

دقت داشته باشید که کلیه دانشجویانی که قصد گرفتن انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای را دارند الزاماً باید میانگین معدل دو سال تحصیل آن ها از معدل دانشجویان هم ورودی و هم رشته خودشان در دانشگاه مقصد بیشتر باشد. دقت داشته باشید که دانشجویان مشغول به تحصیل در  دانشگاه فنی حرفه ای امکان گرفتن انتقالی به دیگر دانشگاه های فنی حرفه ای واقع در سایر شهرهای ایران و یا حتی دانشگاه های غیرانتفاعی را دارند.

در صورتی که فردی درخواست گرفتن انتقالی را داشته باشد می تواند برای این امر اقدامات لازم را انجام دهد و بعد از ثبت درخواست و مؤافقت با آن تمامی مدارک و پرونده های وی به دانشگاه مقصد انتقال داده می شود. در انتها و پس از اتمام دوران تحصیل مدرک تحصیلی وی از دانشگاه مقصد برای وی صادر می شود.

 

 

 

زمان ثبت نام انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای

ثبت نام انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای برای هر فرد دانشجو بعد از اطلاع وی از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای براساس آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای صورت می گیرد. اما این ثبت نام در زمان مشخصی برای دانشجویان صورت می گیرد و در خارج از این زمان نمی توان اقدامی برای انجام این کار کرد.

پدر نتیجه، اطلاع هر یک از دانشجویان از زمان ثبت نام انتقالی دانشکاه فنی حرفه ای به جز کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای الزامی است. در رابطه با زمان اختصاص داده شده به این امر باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که دانشجویان مایل به گرفتن انتقالی در دانشگاه فنی حرفه ای در صورت داشتن شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای الزاماً در هر نیمسال تحصیلی اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند.

در غیراینصورت، درخواست های این افراد بررسی نمی شود. در رابطه با زمان گرفتن انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای باید خدمت شما دوستان گرامی عرض کنیم که این زمان به وسیله مرکز مدیریت دانشگاه فنی حرفه ای خدمت دانشجویان اعلام می شود. در صورتی که به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان ثبت نام انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای هستید می توانید با مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. مشاوران حاضر در تیم مشاوره ما می توانند شما را از زمان اختصاص یافته برای ثبت نام انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای در سال جاری مطلع کنند.

 

برای اطلاع از بهترین رشته فنی حرفه ای برای خانم ها بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

چگونه می توان برای دادن درخواست انتقالی در دانشگاه فنی حرفه ای اقدام کرد؟

دادن درخواست انتقالی برای دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای با طی مراحل و فرایندهایی برای هر فرد دانشجو صورت می گیرد. آیا از نحوه ارائه درخواست برای دادن درخواست انتقالی مطلع هستید؟ در این بخش با ذکر نحوه ارائه درخواست برای انتقالی در دانشگاه فنی حرفه ای در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

 • در قدم اول برای ثبت درخواست انتقالی در دانشگاه فنی حرفه ای الزاماً باید از طریق سایت سماد اقدام بفرمایید.
 • سایتی به نشانی samad.tuv.ac.ir که برای دادن درخواست باید وارد آن شوید.
 • در قدم دوم و بعد از وارد شدن به سایت سماد نوبت به درج رمز عبور و نام کاربری می رسد. نام کاربری همان شماره دانشجویی شما دوستان عزیز و رمز عبور هم همان کد ملی شماست.
 • قدم بعدی بعد از درج نام کاربری و رمز عبور وارد شدن به صفحه شخصی خود در سایت است.
 • در گام بعدی باید برای تکمیل فرم های موجود در سایت و همین طور انتخاب بند یا همان شرط مورد نظر اقدامات لازم را انجام دهید.
 • در مرحله بعدی باید تمامی مدارک مورد نیاز را در سامانه آپلود و بارگذاری بفرمایید.
 • گام آخر تأیید مدارک داوطلب و اطلاعات وی است.

 

شرایط نقل و انتقال دانشگاه فنی و حرفه

شرایط نقل و انتقال دانشگاه فنی و حرفه

 

لیست مدارک لازم برای ثبت درخواست انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای

همان طور که بالاتر خدمت شما دوستان عزیز عرض کردیم ثبت نام برای گرفتن انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای نیاز به تهیه و آماده کردن مدارکی هم دارد. مدارکی که الزاماً باید قبل از ارائه درخواست انتقالی آن ها را آماده کنید. اما آیا از لیست مدارک لازم برای ثبت درخواست انتقالی در این دانشگاه جامع اطلاعی دارید؟

در صورت عدم اطلاع از لیست مدارک لازم برای ثبت درخواست انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید. تیم مشاوره ایران تحصیل می توانند اطلاعات خوب و موثقی را در رابطه با مدارک لازم برای ثبت درخواست انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای در اختیار شما دوستان و همراهان گرامی قرار دهند. کافیست با آن ها تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات کافی را در رابطه با مدارک لازم برای ثبت درخواست انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهند.

 

اطلاعیه

دخترها، افراد متاهل و افرادی که دارای فرزند هستند برای انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای در اولویت قرار دارند

 

آیا امکان گرفتن مهمانی هم برای دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای وجود دارد؟

در این نوشته در رابطه با گرفتن انتقالی در دانشگاه آزاد و شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای با شما دوستان عزیز صحبت کردیم. اما در اینجا ممکن است این سؤال برای شما دوستان عزیز نیز مطرح شود که آیا امکان گرفتن مهمانی نیز برای دانشجویان مشغول به ادامه تحصیل در دانشگاه فنی حرفه ای وجود دارد یا خیر؟

در این صورت چه شرایطی برای این امر اعلام شده است؟ در پاسخ به این سؤالات مهم باید ذکر کنیم که بله دانشجویان فنی حرفه ای هم می توانند برای دریافت انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای اقدام کنند. اما این کار در صورت داشتن شرایطی برای آن ها انجام می شود و بدون داشتن شرایط لازم امکان گرفتن مهمانی برای هیچ یک از دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای وجود ندارد.

 

آیا امکان گرفتن مهمانی هم برای دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای وجود دارد؟

آیا امکان گرفتن مهمانی هم برای دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای وجود دارد؟

 

شرایط گرفتن مهمانی برای دانشجویان فنی حرفه ای

آیا اطلاعی از شرایط گرفتن مهمانی برای دانشجویان فنی حرفه ای دارید؟ در صورت عدم اطلاع از این شرایط پیشنهاد می کنیم که این بخش را مطالعه بفرمایید.

 

شرایط درخواست دانشجوی میهمان مبنا

دانشجویانی می توانند برای گرفتن درخواست مهمانی مبنا اقدام کنند که بلافاصله پس از پذیرش و قبولی در دانشگاه فنی حرفه ای در همان اولین نیمسال ورودی و براساس تصمیم سازمان سنجش آموزش کشور درخواست مهمانی خود را برای نزدیک دانشگاه به محل زندگی والدین خود ارسال کنند. توجه داشته باشید که در حدود پنج درصد از ظرفیت تمامی دانشجویان به این امر اختصاص دارد و این تعداد از دانشجویان می توانند برای گرفتن این نوع مهمانی اقدام کنند.

کلیه افراد و داوطلبان قبول شده در آزمون های جامع کارشناسی و کاردانی ناپیوسته دانشگاه های فنی حرفه ای می توانند درخواست خود را مبنی بر گرفتن مهمانی در این دانشگاه در سامانه اعلام شده ثبت کنند. در صورتی که درخواست مهمانی فرد دانشجو پذیرفته شود وی می تواند برای مدت دو نیمسال مهمانی داشته باشد و بعد از گذشت دو نیمسال می توان این مهمانی را برای ترم های آتی تمدید کرد.

 

 

شرایط درخواست دانشجوی میهمان دائم

کلیه دانشجویان در صورتی که معدل آن ها سیزده و حتی بالاتر باشد می توانند برای مدت دو نیمسال تحصیلی از امتیاز مهمانی استفاده کنند. در آخر هر ترم تحصیلی و بعد از پایان امتحانات دانشگاه کارنامه هر کدام از دانشجویانی که از مهمانی دائم استفاده کرده اند به دانشگاه مقصد فرستاده می شود و هیچ نیازی به مراجعه هر یک از دانشجویان به واحد دانشگاهی مبدأ جهت دریافت کارنامه پایان ترم نیست.

 

شرایط درخواست دانشجوی میهمان دائم

شرایط درخواست دانشجوی میهمان دائم

 

اطلاعیه

برای ثبت درخواست انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای باید وارد سامانه سماد دانشگاه فنی حرفه ای شوید که نشانی آن samad.tvu.ac.ir می باشد

 

چه افرادی در اولویت دریافت مهمانی دانشگاه فنی حرفه ای هستند؟

دوستان عزیز دقت داشته باشید که شماری از افراد برای دریافت مهمانی دانشگاه فنی حرفه ای در اولویت هستند. از میان می توان به دانشجویان دختر و دانشجویان دارای فرزند و یا متأهل اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با افراد در اولویت دریافت مهمانی دانشگاه فنی حرفه ای می توانید با مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

جدیدترین اخبار پیرامون انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای

اگر سیستم آموزش کشور مانند نیم‌سال قبل به صورت مجازی باشد امکان انتقال به صورت مهمان امکانپذیر نخواهد بود. شرکت کردن در کلاس درس‌های عملی برای دانشجو مهمان در شهر و استانی که در آن سکونت دارد، بلامانع است و  واحد مبدا و مقصد هم باید با این دسته از دانشجو همکاری کنند.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله شما اطلاعات کامل نسبت به شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای به دست آورده‌اید. لازم به ذکر است بدانید در این محتوا شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای را ذکر کرده‌ایم، از سوی دیگر مشخص کردیم چه زمان میتوان برای ثبت نام انتقالی دانشگاه فنی حرفه‌ای اقدام کرد.

در ادامه لیست مدارک برای ثبت نام و امکان گرفتن مهمان برای دانشجویان اشاره کرده‌ایم و در انتها به بررسی جدیدترین اخبار پیرامون انتقالی دانشگاه فنی حرفه‌ای پرداختیم. در نهایت امیدواریم موارد ذکر شده در مقاله آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه‌ای بتواند به شما کمک شایانی کند.

 

برای دانلود فایل PDF شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

3.5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای شامل چه مواردی می شود؟ 

برای اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مندرجات آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای چیست؟ 

محتوی آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای در رابطه با شرایط گرفتن انتقالی و یا مهمانی در دانشگاه فنی حرفه ای است.

شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای آیا امکان گرفتن انتقالی به دانشگاه غیرانتفاعی برای دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای وجود دارد؟ 

بله. دانشجویان فنی حرفه ای می توانند برای دریافت انتقالی به دانشگاه های غیرانتفاعی اقدام کنند.

نظرات

 1. آوا
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام وقت بخیر. من دانشگاه فنی یک شهر دیگه‌ام، می‌خواستم توی شهر خودم باشم ولی دانشگاه شهر خودم که الزهراس دانشجو از طریق انتقالی قبول نمی‌کنه. خواستم بپرسم می‌تونم از دانشکده فنی به پردیس امام رضا انتقالی بگیرم؟ شرایطش چیه و چه‌طوری باید اقدام کنم؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان پذیر نمیباشد مگر دارای شرایط خاص باشید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط انقالی دانشگاه فنی حرفه ای با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. مهدی
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۸

  سلام وقت بخیر. من رشته کارشناسی پیوسته حسابداری در دانشگاه فنی حرفه ای هستم. روزانه هست و از طریق کنکور قبول شدم. آیا امکان انتقال یا مهمانی به دانشگاه سراسری تبریز وجود دارد؟

  • مشاور محمدی
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

   سلام وقت به خیر
   بعد از گذراندن ترم اول میتوانید نسبت به ثبت درخواست از طریق سامانه نقل و انتقالات اقدام نمایید.

 3. Mina
  ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

  من روزانه هستم اگه انتقالی بگیرم نوبت شبانه میشم؟
  یا اینکه همان روزانه میمونم؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۵

   سلام وقت بخیر
   هزینه ی انتقالی را پرداخت می کنید اما در مدرک شما دوره ی روزانه درج می گردد.

 4. Mina
  ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۷

  سلام من دانشجوی ترم یک کاردانی پیوسته رشته کامپیوتر هستم برای ترم دوم می‌خوام کلا انتقالی بگیرم ،آیا امکان داره؟
  شرایطش رو بفرمایید
  آیا صحت داره اگه دانشگاه مبدا روزانه باشی در دانشگاه مقصد شبانه میشی ؟

  • tahmasebi
   ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

   سلام دوست عزیز بله شما میتونید برای انتقالی اقدام کنید شرط اصلی دلیل موجه و همسان بودن دانشگاه مبدا و مقصد میباشد.

 5. الی
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۰

  سلام وقتتون بخیر.
  من هنرستانی هستم و قصدم ادامه تحصیل در رشته کامپیوتر هست. میخواستم بپرسم که میتونم از طریق کنکور فنی برای دانشگاه یا دانشکده فنی حرفه ای اقدام کنم و بعد از اون به دانشگاه دولتی انتقالی بگیرم؟!

  • مشاور صادقی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام برای بررسی دقیق تر وضعیت تون با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 6. محمد
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۴

  سلام خسته نباشید من دانشجوی ترم اول کاردانی پیوسته کامپیوتر دانشکده فنی تبریز هستم ایا من میتونم پس از این که کاردانی رو تموم کردم کارشناسی رو تو دانشگاه ازاد بخونم ؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام دوست عزیز
   بله اگر رشته ای که مدنظرتان هست در مقطع کارشناسی ناپیوسته ازاد ارائه شود می توانید شرکت کنید.

 7. Shae
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷

  سلام وقتتون بخیر
  من اصلا از قضیه دانشجوی مهمان برای فنی حرفه ای خبری نداشتم
  خودم ورودی بهمنم و تازه یه کلاس شرکت کردم و تو کلاسمون چندتا دانشجوی مهمان داشتیمو من تازه فهمیدم ماهم میتونیم همچین کاری کنیم
  میخواستم بدونم میشه برای ترم دومم مهمان برم دانشکده دیگه ای؟ اگه آره معدل مهمه؟ شرایط خاصی داره ؟

  • tahmasebi
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام دوست عزیز بله شما این امکان رو دارید و معدل برای انجام اینکار تاثیری نخواهد داشت.

 8. آوا
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام خسته نباشید برای مهمان دائم شدن حتما باید دو نیم سال اول رو خونده باشیم ؟ و میشه دو نیم سال آخر رو مهمان دائم شد؟ دانشجوی کاردانی تربیت بدنی ترم یک هستم.

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

   سلام وقت بخیر
   باید حداقل 1 الی 2 ترم خوانده باشید سپس با موافقت هر دو دانشگاه برای انتقالی و یا مهمانی اقدام نمایید. اجازه ی مهمانی و انتقالی در ترم اخر داده نخواهد شد .

 9. سمانه طاهری
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

  سلام وقت بخیر. آیا ممکنه دانشجو رشته گرافیک فنی حرفه ای شهر همدان انتقالی بگیره دانشگاه آزاد شهر خودش لرستان همین رشته گرافیکو ادامه بده؟

  • مشاور صادقی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام
   بستگی به تایید دانشگاه مبدا و مقصد داره

 10. علی
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۸

  سلام
  ببخشید من ترم دو کارشناسی پیوسته کامپیوتر از دانشکده فنی شماره یک پسران کرمانشاهم و معدل ترم قبلم ۱۸/۹۲ شد. با توجه به محل تحصیل و معدلم میتونم به یه دانشکده فنی توی تهران انتقالی بگیرم؟

  • مشاور محمدی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

   سلام وقت به خیر
   یکی از شرایط نقل و انتقالات رعایت شرط هم ترازی دانشگاه های مبدا و مقصد است.با توجه به تراز دانشگاه های مبدا و مقصد و دیگر شرایط میتوانید درخواست خود را ثبت کنید.

   • علی
    ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

    سلام ببخشید اصلا سایت سماد بالا نمیاد

 11. جواد
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

  سلام بنده میخواستم از دانشگاه امام علی یزد به دانشگاه بهشتی کرج انتقالی بزنم رشته نرم افزار هستم معدل کل 19.50 ترک یک و دلیل انتقالم هم محیط کار بهتر هست آیا با درخواستم مواقفت میشه یکی از دوستانم با معدل 15 و خورده ای خواست باهام بیاد نمیدونم میشه اصلا هر دومون انتقال بدیم چون اون نیاد منم نمیرم

  • مشاور محمدی
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

   سلام وقت به خیر
   نقل و انتقالات به دانشگاه مبدا و مقصد،معدل اخرین ترم،تراز و رتبه قبولی شما و … بستگی دارد.

 12. masum
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

  سلام,من دانشجوی ترم دوم کارشناسی رشته طراحی لباس تو دانشگاه فنی هستم,آیا میتونم به کاردانی رشته طراحی پوشاک دانشگاه فنی شهر خودم انتقالی بگیرم?ممنون میشم پاسخ بدید

  • مشاور رضایی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

   سلام وقت بخیر باید درخواست خود را به مبدا و مقصد دانشگاه ارجاع بدهید

 13. عرفان قدرتی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸

  سلام من دانشگاه فنی حرفه ای شهرضا خوارزمی قبول شدم حالا باید چه کار کنم خواهشا کمکم کنید

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

   سلام وقت بخیر
   به سامانه ی بوستان برای ثبت نام غیر حضوری و یا واحد دانشگاهی به صورت حضوری مراجعه نمایید

 14. مریم v
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

  سلام.
  تازه امروز تونستم انتقالیمو بگیرم، زمان انتخاب واحد تموم شده باید چیکار کنم؟ خود مسئول آموزش برام انتخاب واحد میکنه؟

  • rahdar
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام وقت بخیر .
   به صورت حضوری به اموزش دانشکده مراجعه کنید.

 15. زهرا
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۲۸

  سلام رشته من تربیت بدنی من تبریز درس خوندم به دلیل اینکه ازدواج کردم تهران میتونم از تبریز به دانشکده شریعتی انتقالی به عنوان مهمان بگیرم

  • مشاور براتی
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۴

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با شرایط انتقالی یکسری شرایط باید بررسی شود از جمله هم ترازی دانشگاه مبدا ومقصد .معدل .تعداد واحد های پاس شده .اینکه ترم چند هستیدو….لطفا جهت بررسی دقیق وضعیتتان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 16. علی
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام.من دانشجوی ترم ۱ حرارت مرکزی در دانشکده دولتی گرگان هستم.با معدل ۱۴. میتونم انتقالی به دانشکده انقلاب تهران رو بگیرم؟

  • rahdar
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام وقت بخیر .
   دوست عزیز باید شرایط شما به صورت تخصصی بررسی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

 17. علی
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

  سلام خسته نباشید من ترم اخر کاردنی فنی 1 تبریزم میشه کارشناسیم بره به دانشگاه تبریز مهندسی نرفم اقزار؟

  • مشاور اقازاده
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت بخیر
   نحوه پذیرش شما دران دانشگاه مهم اکر دران مقطع که مدنظر است ارایه شود میتوانید اقدام کنید

 18. مریم
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲

  سلام من دانشجوی ترم یک حسابداری هستم
  ترم اول رو مهمان اومدم دانشگاه فنی کرج واسه ترم دوم میتونم انتقالی بگیرم ؟
  به دانشگاه مبدا زنگ زدم میگه اول باید نمره های امتحانات پایان ترمت ثبت بشه بعد، سامانه سماد هم هر چقدر امتحان میکنم که وارد شم نمیشه

  • مشاور اقازاده
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت بخیر
   میتوانید درخواست کنید وضعیت شما بررسی میشود درصورتی که نمرات شما ثبت شود وسامانه برای ثبت نام باز باشد

 19. علی
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲

  سلام وقت بخیر. ببخشید من رشته ام کارشناسی پیوسته جسابداری هست تودانشگاه فنی حرفه ای میخونم ایا امکان انتقال یا مهمانی به دانشگاه دولتی هست؟

  • مشاور رضایی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   باسلام و احترام انتقالی از دانشگاه غیرروزانه به روزانه امکان پذیر نمیباشد

 20. Pouya
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۵

  باسلام
  امکانش هست از دانشگاه فنی و حرفه ای به دانشگاه پیام نور انتقالی بگیرم؟ ممنون میشم سریعتر جواب‌بدین
  باتشکر از عوامل سایت

  • rahdar
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت بخیر.
   باید موافقت کتبی هر دو دانشگاه را اخذ کنید برای انتقالی دوست عزیز.

 21. مهدی
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

  سلام من رشته کارشناسی پیوسته حسابداری در دانشگاه فنی حرفه ای هستم ایا امکان انتقال یا مهمان به دانشگاه دولتی است؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۲

   سلام وقت بخیر
   شما درصورتی میتوانید دراین خصوص اقدام کنید که هم ترازی دانشگاه را رعایت کرده باشید

 22. فاطی
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

  سلام وقت بخیر
  آیا راهی وجود داره دانشجویی دانشگاه فنی حرفه ای برای ترم اخرش انتقالی بگیره

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

   سلام وقت بخیر
   طبق قوانین انتقالی و مهمانی امکان نقل و انتقال در ترم آخر وجود ندارد . در صورت داشتن شرایط خاص بعد از ارایه ی مستندات با موافقت دانشگاه مبدا و مقصد می توانید برای انتقال اقدام کنید.

 23. فاطی
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

  ایا راهی وجود داره دانشجویی کاردانی برای ترم اخرش انتقالی بگیره

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۹

   سلام وقت بخیر
   طبق قوانین انتقالی و مهمانی امکان نقل و انتقال در ترم آخر وجود ندارد . در صورت داشتن شرایط خاص بعد از ارایه ی مستندات با موافقت دانشگاه مبدا و مقصد می توانید برای انتقال اقدام کنید.

 24. F
  ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

  سلام وقت بخیر
  ورودی مهر ۱۴۰۱ رشته کارشناسی پیوسته گرافیک اما شبانه هستم
  رشته دبیرستانم انسانی بوده
  برای انتقالی به دانشگاه فنی و حرفه ای تهران باید چه شرایطی داشته باشم؟
  امکانش هست درخواستم تایید بشه؟
  برای زندگی میرم تهران

  • مشاور براتی
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با انتقالی باید یکسری شرایط بررسی شود از جمله دلیل انتقال .معدل .هم تراز بودن دانشگاه ها و…..لطفا جهت بررسی دقیق وضعیتتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 25. مهدی
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

  زمان نقل انتقالات دانشکده فنی حرفه ای برای ترم بهمن حدودا کی شروع میشه ؟قبل امتحانات یا بعد امتحانات ؟
  از دانشکده فنی حرفه ای میشه به دانشگاه آزاد شهر خودمون انتقالی یا مهمانی بگیرم ؟
  بر چه اساس انتقالی یا مهمانی میدن ؟رتبه بندی دانشگاه ها یا معدل ؟

  • مشاور جوادی
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید قبل از امتحانات اقدام کنید
   اگر دانشگاه مقصد رشته مورد نظر رو ارائه بده بله.
   بر اساس تراز بندی و امکان ارائه رشته مورد نظر هستش.

 26. علی
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۵

  سلام من دانشجوی ترم ۴ کارشناسی ناپیوسته هستم و ترم ۳ هم مشروط شدم دانشکده فنی حرفه ای کرج هستم میخوام ۳۰ واحد باقیمانده خودم و درخواست مهمانی بدم به شهرکرد ،شهر خودم بنظرتون با در خواستم موافقط میشه ؟

  • tahmasebi
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۷

   سلام دوست عزیز،موافقت با درخواست انتقالی بستگی به نظر دانشگاه مبدا و مقصد شما دارد، ولی بصورت کلی برای گرفتن انتقالی شانس بالایی دارید.

   • علی
    ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

    فقط اینکه شما میدونید که کارشناسی ناپیوسته ۴ ترم تحصیلی هست بنظرتون با این شرایط که من الان ترم ۴ تحصیلی هستم و یعنی آخر میشه ولی ۳۰ واحد دیگه دارم باید برم ترم ۵ هم بخونم و ترم ۳ هم مشروط شدم بنظرتون بازم هم شانس دارم برای مهمانی یا انتقالی؟
    نظر شما چیه میشه یعنی ؟

    • مشاور کریمی
     ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 27. Fati
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من ترم ورودی بهمن ۱۴۰۰ هستم کنکور نطری دادم و کارشناسی پیوسته میشم در دانشکده فنی امکان این هست ک کنکور سراسری شرکت کنم و سراسری همون رشته ای ک بهمن ماه ۱۴۰۰ اوردم رو برم؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که فارغ التحصیل شوید امکان تطبیق وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 28. Asal
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۹

  سلام من دانشجوی ترم یک حسابداری کارشناسی پیوسته اما در دانشکده فنی دولتی کرج هستم .میخواستم بدونم به جز دانشکده های فنی .میتونم به دانشگاه های سراسری هم درخواست انتقالی بدم ؟واینکه برای رفتن به دانشگاه های غیر انتفاعی شرایط چه جوره؟

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی اگر دانشگاهی که درخواست میدین اون رشته رو ارائه بده بله میتونید
   البته باید شرایط هم ترازی هم بررسی بشه……

 29. Aref
  ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۱

  سلام خسته نباشید من دانشگاه فنی شهید صدوقی کارشناسی پیوسته میخونم بعد میتونم به دانشگاه دولتی عادی مثلا خوده دانشگاه یزد انتقالی بگیرم ؟

  • abbasi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۸

   سلام وقت بخیر . به دانشگاه هم سطح می توانید انتقالی بگیرید

 30. Samin
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من یه شرایط فوری برام پیش اومده و میخوام از دانشکده فنی یه شهر دیگه انتقالی بگیرم به محل زندگی خودم الان که ترم شروع شده امکانش هست؟ چون شرایطم فوریه

  • isaei
   ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

   سلام میتونید در حین تحصیل ترم اول درخواست انتقالی را با توجه به شرایط تون ثبت کنید

 31. sh
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲

  با سلام من فنی حرفه ای شهید بهشتی کرج هستم میتوانم شهید بهشتی تهران انتقالی بگیرم(در تهران زندگی میکنم)

  • mohammadi
   ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام وقت به خیر
   نقل و انتقالات بر اساس رنکینگ و رتبه بندی دانشگاه ها انجام می شود.

 32. صادق
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۷

  سلام
  من مهر 1400 از طریق کنکور وارد رشته حسابداری دانشگاه فنی شدم به دلایل دور بودن از محل اقامت ایا امکان انتقالی به ازاد وجود دارد چون نمی تونم انصراف بدم

  • JAVADI
   ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی در صورتی که دانشگاه از لحاظ هم ترازی و ظرفیت مشکلی نداشته باشه
   میتونید.

   • رضا z
    ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۹

    سلام من دانشجوی دانشگاه فنی شهید رجایی کاشان رشته کامپیوتر هستم
    من بدلایلی میخوام برای کرج یا تهران انتقالی بگیرم
    میگن ترم یک نمیشه انتقالی بگیری ولی بعد از پایان ترم میتونید اقدام کنید
    میشه راهنمایی کنید

    • abbasi
     ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

     سلام شرایط انتقالی و میهمانی را در سایت مطالعه کنید

 33. من
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

  سلام امکان انتقالی از دانشکده فنی ب دانشگاه دولتی است؟

  • karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

   سلام احتمال خیلی پایینیه قبول کنندبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 34. مهشاد
  ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

  سلام وقت بخیر من دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر رشته طراحی لباس و پارچه قبول شدم باتوجه به اینکه من در البرز ساکن هستم و رشته ششم رو با توجه به اشتباه سهوی کافی نت ، بوشهر انتخاب کردم و قبول شدم وباتوجه به اینکه رتبه من ۲۰۰۰ بوده آیا میتونم برای البرز یا تهران انتقالی بگیرم ؟

  • JAVADI
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی باید به سازمان سنجش درخواست بدین.
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 35. زهرا
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۲

  سلام من دانشگاه ساری قبول شدم روزانه نمیخوام برم میتونم تکمیل ظرفیت تهران یا کرج ثبت نام کنم یا محروم میشم؟
  یا میشه رفع محرومیت کنم؟
  ممنون میشم جواب بدین چون نمیتونم تماس بگیرم

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 36. فاطمه
  ۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام من دانشگاه آمل قبول شدم بر اساس سوابق تحصیلی برای کارشناسی حسابداری ناپیوسته میتونم انتقالی بگیرم کلا برای کرج یا تهران؟

 37. علی
  ۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۸

  سلام اگر با کنکور فنی وارد دانشگاه دولتی بشیم ایا امکان انتقالی گرفتن برا یک شهر دیگه و در دانشگاه سراسری امکان پذیر هست ؟؟
  یعنی از دانشگاه فنی انتقالی بگیریم برا دانشگاه سراسری 🙏♥️

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 38. یلدا
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۶

  سلام .من دانشگاه فنی کرمان پذیرفته شدم و جز اولویت های اول هم بوده، نمیتونم قبولیمو تغیر بدم به شهر شاهرود؟ میشه راهنمایی کنید .
  با فرض این که تهران هستم

 39. Parastoo
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۳

  میشه از دانشکده فنی حرفه ای سنندج انتقالی گرفت برای فنی حرفه ای تهران ؟؟؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 40. fatemeh
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی روزانه کارشناسی ناپیوسته مهندسی کامپیوتر نرم افزار از دانشکده فنی حرفه ای دختران رشت هستم …میخواستم بدونم میتونم از فنی حرفه ای به دانشگاه غیر انتفاعی فنی مهندسی شمال امل درخواست مهمان بدم ؟

  • mohammadi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام وقت به خیر
   شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای ثبت درخواست انتقالی برای یکی از دانشگاه های فنی حرفه ای است.

 41. Mohsen
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

  سلام
  من دانشگاه فنی امیرکبیر اراک هستم رشته کامپیوتر
  میتونم انتقالی بگیرم به تهران دانشگاه انقلاب یا شمسی پور؟!

  • mansuri
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام وقت بخیر باید درخواست خود را در سامانه نقل و انتقالات ثبت کنید در صورتی که دانشگاه مبدا و مقصد از نظر همترازی همخوانی داشته باشند میتوانید انتقالی بگیرید

 42. ..
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام وقت بخیر من دانشجوی دانشکده فنی دختران ترم ۳ کارشناسی پیوسته میتونم برای دانشگاه ازاد انتقالی بگیرم یا مهمان بگیرم برتی شهر خودم

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

   سلام بله اگر با کنکور وارد دانشگاه شدید بله میتوانید

 43. ک
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۸

  سلام
  ایا به صورت مهمان بری دانشگاه دیگه خوابگاه میدن ؟

  • hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام بستگی به ظرفیت خوابگاه دارد

 44. محمدی
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

  سلام من کارشناسی ناپویسته صنایع غذایی روزانه دختران فنی نیشابور هستم و دارای فرزند زیر دوسال و ساکن تربت جام هستم و میخوام به موسسه آموزش عالی کشاورزی دولتی تربت جام که دارای کارشناسی پیوسته صنایع غذایی هست مهمان بگیریم
  ایا امکانش هست که دانشکده مبدا نیشابور اجازه مهمان شدن را به من ندهد

  • karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۴

   سلام اگه بدون کنکوررفته باشیدنمیتونید

  • shaki
   ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۱

   سلام،میشه لطفا سوال منم پاسخ بدین؟
   فرض کنید من ساکن شهر x و دانشجوی شهر y ولی میخوام مهمان بشم تو دانشگاه N ایا امکان پذیره؟ هیچ کدوم از شرایط مثل مریضی معلولیت و ازدواج اینارو هم ندارم، و ایا شبانه میشم؟ معدلم باید چقدر باشه؟

   • karimi
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 45. لیلا
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۷

  سلام وقت بخیر پدرم نارسایی کبدی کلیه دارن وبالای 65سال وبدلیل بیماری قلبی پزشکان پیوندکبد وکلیه رو رد کردن ومادرم هم لگن مفصلشون احتیاج به جراحی داره وهردوشون به مراقبت احتیاج دارن وچون همه برادرهاوخواهرام ازدواج کردن وازما دور هستند ودرحال حاضر من پیششون هستم باید مراقبشون باشم ،ایا من میتونم انتقالی بگیرم؟واینکه زمان انتقالی کی هست ؟

  • karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

   سلام بدون ازمون باش خیربرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 46. fme
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۸

  سلام خسته نباشید من برای انتقالی به سایت سماد مراجعه میکنم ولی میاره رمز یا نام کاربری اشتباه رمز کدملی نام کاربری کددانشجویی میزنم نمیره چیکار کنم ب نظرتون درست بشه

  • alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۴

   سلام وقت بخیر . برای بازیابی رمز عبور باید به پشتیبان سایت سماد مراجعه کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 47. Sh
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام وقت بخیر ممکنه برای شهری غیر از شهری که زندگی میکنی درخواست انتقالی داد؟

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام وقت بخیر در صورت قبولی در رشته های با آزمون میتوانید برای انتقالی اقدام نمایید

 48. fme
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام وقت بخیر
  من میخام از دانشگاه فنی حرفه ای مراغه انتقالی بگیرم به تبریز از دانشگاه گفتن که به سایت سجاد مراجعه کنین ولی ت سایت سجاد نوشته تایمش تا اردیبهشت ماه بود
  چیکار میتونم بکنم

  • bagheri
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۶

   با سلام اگر تایم انتقالی تمام شود باید از طریق دانشگاه اقدام کنید اگر اجازه دهد

 49. M
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۸

  سلام دانشگاه های فنی حرفه ای امسال اواین سالی بوده که از کنکور نظری کارشناسی پیوسته گرفته، الان من ترم یک کارشناسی پیوسته مهندسی معماری ام نمیتونم به دانشگاه دولتی غیر از فنی منتقل شم؟ رشته و مقطعم یکیه با اونا

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۸

   سلام سوالتون واضح نیست . مجددا بپرسید

 50. محمد صادق
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

  سلام وقت شما بخیر، من قصد ازدواج دارم و دانشجوی دانشگاه های فنی حرفه ای هستم، برای اینکه قصد داریم برای زندگی به شهر دیگه ای بریم میخواستم بدونم که میتونم انتقالی بگیرم از دانشگاهم؟

  • aria
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام، یکی از اصلی ترین مفاد ذکر شده به عنوان شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای ذکر شدن مزدوج شدن شخص هست، با این اوصاف شما در حال حاضر واجد شرایط انتقال محسوب می شوید.

 51. اصغر
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

  شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای سال 1401 چیه؟

  • aria
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام، شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفیه ای برای سال جدید به صورت کامل در متن مقاله توضیح داده شده است، علاوه بر این می توانید برای رفع مشکل خودتون با برقرای تماس با سامانه ایران تحصیل از مشاوره متخصصین هم بهره مند شوید.

 52. حسین
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام من رشته کارشناسی پیوسته حسابداری می خونم تو دانشگاه فنی حرفه ای می خواستم بدونم با توجه به این که رشته من هم دردانشگاه های فنی و هم در دانشگاه های نظری وجود داره من می تونم انتقالی به دانشگاه های نظری رو بگیرم و اینکه دیپلمم هم مال رشته تجربی هست

  • ekhlasi
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز خیر ، امکان انتقالی از کاردانی به کارشناسی پیوسته وجود ندارد

 53. حدیثه
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۳

  سلام ببخشید میشه از علمی کاربردی انتقالی گرفت و به فنی رفت؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره دقیق انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

   • نگار
    ۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۸

    سلام. من امسال کاردانی به کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی پذیرفته شدم. میخواستم بدونم برای نیمسال اول 1401 امکان مهمانی یا انتقالی برای من به شهر محل زندگیم وجود داره یا خیر؟

 54. پرنیا
  ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام وقت بخیر من دانشجوی ترم ۲ کارشناسی پیوسته طراحی لباس هستم(فنی حرفه‌ای شیراز) امکان انتقالی به دانشگاه شریعتی تهران برای من هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت بخیر اگر دانشگاه هم طراز باشن و معدلتون بالا باشهو در صورت موافقت دانشگاه مبدا و مقصد بله میشه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 55. مبینا
  ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۰

  سلام خسته نباشید با دیپلم۱۷ دوسال پیش میتونم سال۱۴۰۱ دانشگاه فنی حرفه‌ای ثبت نام کنم بر اساس سوابق تحصیلی بدون آزمون؟ یا دانشگاه آزاد و پیام نور باید رفت؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۶

   سلام وقت بخیر بله میتونین برای اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 56. Li
  ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام من تو تکمیل ظرفیت کاردانی معماری دانشگاه فنی حرفه‌ای ثبت نام کردم میتونم بعد از یک ترم انتقالی دانشگاه فنی حرفه‌ای شهر دیگه بگیرم؟یا باید برم دانشگاه آزاد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقتتون بخیر برای رشته های براساس سوابق باید مهمان بگیرید نه انتقالی جهت مشاوره بیشتر با شماره مرکز تماس حاصل فرمایید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)