تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای 1400

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای 1400 اعلام شد. این شرایط براساس آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای خدمت داوطلبان اعلام شده است. کلیه دانشجویان می توانند براساس شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای برای ثبت نام اقدام کنند. دقت داشته باشید که هیچ دانشجویی بدون داشتن شرایط انتقالی امکان گرفتن انتقالی را ندارد.

 

با توجه به اهمیت اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای کلیه دانشجویان می توانند در این رابطه با مشاوری خبره و کاردان مشورت کنند و اطلاعات لازم را از آن ها جویا شوند. با در نظر گرفتن این امر و سهولت اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

 

 

جهت اطلاع از شرایط و ضوابط انتقالی دانشکده های فنی حرفه ای از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

قبل از اقدام به گرفتن انتقالی یا میهمانی در دانشگاه فنی حرفه ای از شرایط آن اطمینان حاصل کنید

 

 

آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای

 

 

اهمیت اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای چیست؟

شاید این سؤال برای شما هم مطرح شود که چرا باید از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای مطلع شد و لزوم اطلاع از این موضوع چیست؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای براساس آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای آن قدر مهم است که بدون آشنایی با آن ها از منابع معتبری همچون مشاورانی خبره نمی توان برای اخذ آن اقدامی کرد.

آیا اطلاعی از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای براساس آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای دارید؟

در صورت عدم اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای می توانید با مطالعه بخش بعدی این مقاله اطلاعاتی را در رابطه با این شرایط براساس آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای بدست آورید.

 

 

جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ورود به دانشگاه های فنی حرفه ای بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای شامل چه مواردی می شود؟

دقت داشته باشید که شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای همانند سایر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری تعیین می گردد و خدمت دانشجویان اعلام می شود.

در ادامه با ذکر شرایط انتقالی دانسگاه فنی حرفه ای در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه سایت ایران تحصیل هستیم.

در صورت داشتن هر گونه سؤالی در رابطه با شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای بر طبق آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای می توانید با مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران ما می توانند با ارائه اطلاعاتی درست و موثق در این رابطه در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه باشند.

دقت داشته باشید که کلیه دانشجویانی که قصد گرفتن انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای را دارند الزاماً باید میانگین معدل دو سال تحصیل آن ها از معدل دانشجویان هم ورودی و هم رشته خودشان در دانشگاه مقصد بیشتر باشد.

دقت داشته باشید که دانشجویان مشغول به تحصیل در  دانشگاه فنی حرفه ای امکان گرفتن انتقالی به دیگر دانشگاه های فنی حرفه ای واقع در سایر شهرهای ایران و یا حتی دانشگاه های غیرانتفاعی را دارند.

. در صورتی که فردی درخواست گرفتن انتقالی را داشته باشد می تواند برای این امر اقدامات لازم را انجام دهد و بعد از ثبت درخواست و مؤافقت با آن تمامی مدارک و پرونده های وی به دانشگاه مقصد انتقال داده می شود.

در انتها و پس از اتمام دوران تحصیل مدرک تحصیلی وی از دانشگاه مقصد برای وی صادر می شود.

 

 

چه زمانی می توان برای ثبت نام انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای اقدام کرد؟

ثبت نام انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای برای هر فرد دانشجو بعد از اطلاع وی از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای براساس آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای صورت می گیرد.

اما این ثبت نام در زمان مشخصی برای دانشجویان صورت می گیرد و در خارج از این زمان نمی توان اقدامی برای انجام این کار کرد.

در نتیجه، اطلاع هر یک از دانشجویان از زمان ثبت نام انتقالی دانشکاه فنی حرفه ای به جز کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای الزامی است.

در رابطه با زمان اختصاص داده شده به این امر باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که دانشجویان مایل به گرفتن انتقالی در دانشگاه فنی حرفه ای در صورت داشتن شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای الزاماً در هر نیمسال تحصیلی اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند.

در غیراینصورت، درخواست های این افراد بررسی نمی شود. در رابطه با زمان گرفتن انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای باید خدمت شما دوستان گرامی عرض کنیم که این زمان به وسیله مرکز مدیریت دانشگاه فنی حرفه ای خدمت دانشجویان اعلام می شود.

در صورتی که به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان ثبت نام انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای هستید می توانید با مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در تیم مشاوره ما می توانند شما را از زمان اختصاص یافته برای ثبت نام انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای در سال جاری مطلع کنند.

 

 

برای اطلاع از بهترین رشته فنی حرفه ای برای خانم ها بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

چگونه می توان برای دادن درخواست انتقالی در دانشگاه فنی حرفه ای اقدام کرد؟

دادن درخواست انتقالی برای دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای با طی مراحل و فرایندهایی برای هر فرد دانشجو صورت می گیرد.

آیا از نحوه ارائه درخواست برای دادن درخواست انتقالی مطلع هستید؟

در این بخش با ذکر نحوه ارائه درخواست برای انتقالی در دانشگاه فنی حرفه ای در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

. در قدم اول برای ثبت درخواست انتقالی در دانشگاه فنی حرفه ای الزاماً باید از طریق سایت سماد اقدام بفرمایید.

سایتی به نشانی samad.tuv.ac.ir که برای دادن درخواست باید وارد آن شوید.

. در قدم دوم و بعد از وارد شدن به سایت سماد نوبت به درج رمز عبور و نام کاربری می رسد. نام کاربری همان شماره دانشجویی شما دوستان عزیز و رمز عبور هم همان کد ملی شماست.

. قدم بعدی بعد از درج نام کاربری و رمز عبور وارد شدن به صفحه شخصی خود در سایت است.

. در گام بعدی باید برای تکمیل فرم های موجود در سایت و همین طور انتخاب بند یا همان شرط مورد نظر اقدامات لازم را انجام دهید.

. در مرحله بعدی باید تمامی مدارک مورد نیاز را در سامانه آپلود و بارگذاری بفرمایید.

. گام آخر تأیید مدارک داوطلب و اطلاعات وی است.

 

 

لیست مدارک لازم برای ثبت درخواست انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای

همان طور که بالاتر خدمت شما دوستان عزیز عرض کردیم ثبت نام برای گرفتن انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای نیاز به تهیه و آماده کردن مدارکی هم دارد.

مدارکی که الزاماً باید قبل از ارائه درخواست انتقالی آن ها را آماده کنید.

اما آیا از لیست مدارک لازم برای ثبت درخواست انتقالی در این دانشگاه جامع اطلاعی دارید؟

در صورت عدم اطلاع از لیست مدارک لازم برای ثبت درخواست انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

تیم مشاوره ایران تحصیل می توانند اطلاعات خوب و موثقی را در رابطه با مدارک لازم برای ثبت درخواست انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای در اختیار شما دوستان و همراهان گرامی قرار دهند.

کافیست با آن ها تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات کافی را در رابطه با مدارک لازم برای ثبت درخواست انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهند.

 

 

آیا امکان گرفتن مهمانی هم برای دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای وجود دارد؟

در این نوشته در رابطه با گرفتن انتقالی در دانشگاه آزاد و شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای با شما دوستان عزیز صحبت کردیم.

اما در اینجا ممکن است این سؤال برای شما دوستان عزیز نیز مطرح شود که آیا امکان گرفتن مهمانی نیز برای دانشجویان مشغول به ادامه تحصیل در دانشگاه فنی حرفه ای وجود دارد یا خیر؟

در این صورت چه شرایطی برای این امر اعلام شده است؟ در پاسخ به این سؤالات مهم باید خدمت شما عرض کنیم که بله دانشجویان فنی حرفه ای هم می توانند برای دریافت انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای اقدام کنند.

اما این کار در صورت داشتن شرایطی برای آن ها انجام می شود و بدون داشتن شرایط لازم امکان گرفتن مهمانی برای هیچ یک از دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای وجود ندارد.

 

 

انتقالی فنی حرفه ای

 

 

شرایط گرفتن مهمانی برای دانشجویان فنی حرفه ای شامل چه مواردی می شود؟

آیا اطلاعی از شرایط گرفتن مهمانی برای دانشجویان فنی حرفه ای دارید؟ در صورت عدم اطلاع از این شرایط پیشنهاد می کنیم که این بخش را مطالعه بفرمایید.

 

 

. شرایط درخواست دانشجوی میهمان مبنا

دانشجویانی می توانند برای گرفتن درخواست میهمانی مبنا اقدام کنند که بلافاصله پس از پذیرش و قبولی در دانشگاه فنی حرفه ای در همان اولین نیمسال ورودی و براساس تصمیم سازمان سنجش آموزش کشور درخواست میهمانی خود را برای نزدیک دانشگاه به محل زندگی والدین خود ارسال کنند.

توجه داشته باشید که در حدود پنج درصد از ظرفیت تمامی دانشجویان به این امر اختصاص دارد و این تعداد از دانشجویان می توانند برای گرفتن این نوع مهمانی اقدام کنند.

. کلیه افراد و داوطلبان قبول شده در آزمون های جامع کارشناسی و کاردانی ناپیوسته دانشگاه های فنی حرفه ای می توانند درخواست خود را مبنی بر گرفتن میهمانی در این دانشگاه در سامانه اعلام شده ثبت کنند.

در صورتی که درخواست میهمانی فرد دانشجو پذیرفته شود وی می تواند برای مدت دو نیمسال مهمانی داشته باشد و بعد از گذشت دو نیمسال می توان این میمهانی را برای ترم های آتی تمدید کرد.

 

 

. شرایط درخواست دانشجوی میهمان دائم

کلیه دانشجویان در صورتی که معدل آن ها سیزده و حتی بالاتر باشد می توانند برای مدت دو نیمسال تحصیلی از امتیاز میهمانی استفاده کنند.

در آخر هر ترم تحصیلی و بعد از پایان امتحانات دانشگاه کارنامه هر کدام از دانشجویانی که از میمهانی دائم استفاده کرده اند به دانشگاه مقصد فرستاده می شود و هیچ نیازی به مراجعه هر یک از دانشجویان به واحد دانشگاهی مبدأ جهت دریافت کارنامه پایان ترم نیست.

 

 

چه افرادی در اولویت دریافت میهمانی دانشگاه فنی حرفه ای هستند؟

دوستان عزیز دقت داشته باشید که شماری از افراد برای دریافت میهمانی دانشگاه فنی حرفه ای در اولویت هستند.

از میان می توان به دانشجویان دختر و دانشجویان دارای فرزند و یا متأهل اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با افراد در اولویت دریافت میهمانی دانشگاه فنی حرفه ای می توانید با مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

برای آشنایی با مفاد آیین نامه نقل و انتقالات فنی حرفه ای در رابطه با شرایط انتقالی این دانشگاه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

ثبت نام میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای

ثبت نام سامانه سمیاد دانشگاه فنی حرفه ای

شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای 

به این پست امتیاز دهید

شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای شامل چه مواردی می شود؟ 

برای اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مندرجات آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای چیست؟ 

محتوی آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه فنی حرفه ای در رابطه با شرایط گرفتن انتقالی و یا میهمانی در دانشگاه فنی حرفه ای است.

شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای آیا امکان گرفتن انتقالی به دانشگاه غیرانتفاعی برای دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای وجود دارد؟ 

بله. دانشجویان فنی حرفه ای می توانند برای دریافت انتقالی به دانشگاه های غیرانتفاعی اقدام کنند.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور