ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد + قوانین جدید ۱۴۰۲

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد یکی از پرتکرارترین سوالاتی است که دانشجویان از خود می‌پرسند. معمولا این دانشجویان به هر دلیلی از ادامه تحصیل در دانشگاه مبدا خود ناراضی هستند و به همین دلیل قصد دارند اقدام به ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد نمایند. به همین سبب هر ساله شرایط انتقالی دانشگاه های آزاد در سایت این دانشگاه ها منتشر می‌شود. لذا داوطلبانی که درخواست انتقالی دانشگاه آزاد را دارند می‌توانند با بهره‌گیری از اطلاعات مندرج در این مقاله به ثبت درخواست انتقالی در دانشگاه آزاد پرداخته و کارهای انتقالی خود را انجام دهند.

خوب است بدانید که به دلیل محدودیت پذیرش مهمان بهتر است هر چه سریعتر بر اساس شرایط انتقالی دانشگاه آزاد اقدام کنید. در غیر این صورت ممکن است دانشگاه مبدا با درخواست شما موافقت نکند. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و اولویت پذیرش انتقالی در دانشگاه آزاد  تا انتهای این مقاله را مطالعه نمایید.

 

🔔 اطلاعیه 🔔

ثبت انتقالی دانشگاه آزاد نیمسال دوم  ۱۴۰۲ – ۱۴۰۲ در سایت منادا فعال شد.

 

شرایط ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد

سامانه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد، در سال دو بار برای دانشجویان متقاضی نقل و انتقال باز می‌باشد که معمولا قبل از شروع هر سال تحصیلی دانشجویان با خواندن شرایط و تبصره های انتقالی می‌توانند از آن استفاده کنند. سپس درخواست خود را به صورت اینترنتی در سایت monada.iau.ac.ir ثبت نموده و منتظر پاسخ آن باشند.

دانشجویانی که به دلایل مختلف مایل به تغییر واحد دانشگاهی خود می‌باشند در فرصت نقل و انتقال دانشگاه آزاد که در اختیار دانشجویان متقاضی قرار می‌گیرد، می‌توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

قبل از ثبت نام، لازم است از شرایط درخواست انتقالی دانشگاه آزاد مطلع شوید و با توجه به مدراک مورد نیاز و شرایط درخواست انتقالی دانشگاه آزاد نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

شرایط انتقالی دانشگاه ازاد

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد و یا میهمانی آن در هر نیمسال تحصیلی اول و دوم برای دانشجویان این دانشگاه فراهم است. برای این کار دانشجویان می بایست از طریق اینترنت به سایت سامانه منادا دانشگاه آزاد مراجعه کنند و فرم های خود را تکمیل نموده و مدارک لازم را بارگذاری نمایند. لازم به ذکر است مطالعه شیوه نامه نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد برای متقاضیان ضروری می باشد تا انتخاب ماده آیین نامه مورد درخواست برای ثبت انتقالی یا میهمانی به درستی انجام پذیرد و از بروز هرگونه خطای احتمالی جلوگیری شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد روی لینک کلیک کنید.

زمان انتقالی دانشگاه آزاد

تمامی مراحل ثبت و همچنین پیگیری شرایط انتقالی دانشگاه آزاد به صورت غیر حضوری و کاملا اینترنتی می باشد. سامانه نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی monada.iau.ac.ir در طول سال باز می شود و افراد متقاضی می توانند دو بار در طول سال اقدام به درخواست و یا پیگیری شرایط انتقالی دانشگاه آزاد داشته باشند.

این بازه زمانی اصولا از طریق دانشگاه آزاد به صورت دقیق به متقاضیان اعلام می گردد و از طریق سامانه منادا و یا همان نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد ابلاغ می گردد.

زمان نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲ به صورت زیر می باشد:

نیمسال تحصیلی دانشجویی  ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 
نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۲ 29 مرداد ۱۴۰۲
نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۲ 20 آذر ۱۴۰۲

برای ورود به سایت منادا برای ثبت نام کلیک کنید.

زمان انتقالی دانشگاه آزاد

نحوه اقدام برای انتقالی گرفتن از دانشگاه آزاد

با توجه مطالب ذکر شده فوق دانشگاه های آزاد دو مرتبه در سال سامانه نقل و انتقالات خود را برای دانشجویان متقاضی باز می‌کنند تا دانشجویانی که شرایط درخواست انتقالی دانشگاه آزاد را دارا می‌باشند، از طریق سامانه منادا جهت ثبت نام اقدام نمایند.

🔔 اطلاعیه 🔔

دانشجویان عزیز توجه داشته باشند که درخواست خود را تنها در زمان مقرر ثبت نمایند و ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند. همچنین قبل از ثبت نام در سامانه azmoon.org از شرایط درخواست انتقالی دانشگاه آزاد به طور کامل اطلاع یابند.

این نکته مهم را به خاطر داشته باشید که، هر گونه درخواست نقل و انتقالی که در هر سامانه و یا سایتی غیر از سامانه منادا صورت گیرد، پیگیری نخواهد شد. همچنین ثبت نام به صورت اینترنتی انجام خواهد گرفت و به درخواست‌های حضوری ترتیب اثر داده نمی شود.

شرایط عمومی درخواست انتقالی دانشگاه آزاد

دانشجویانی که دارای شرایط انتقالی دانشگاه آزاد باشند، می‌توانند برای میهمانی و یا انتقال، درخواست خود را در سامانه ثبت نمایند. این شرایط به شرح زیر هستند:

✔️دانشجویان متقاضی نباید به دلایل شرایط آموزشی، انضباطی و نظام وظیفه، منع ادامه تحصیل داشته باشند.

✔️دانشجویانی می‌توانند در نقل و انتقالات ثبت نام نمایند که حداقل یک نیم سال را در دانشگاه مبدأ گذرانده باشند. البته این قانون به استثنای واجدین شرایط انتقالی دانشگاه آزاد به صورت همیشگی که می‌توانند از ابتدا انتقالی یا مهمانی بگیرند، می‌شود.

✔️دانشجویانی می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند که در رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد پذیرفته‌ شده‌اند.

✔️دانشجویان دوره‌های خودگردان، منحصراً در واحدهای دوره‌های خودگردان دیگر می‌توانند انتقال یابند.

✔️در دانشگاه مقصد حتماً رشته و گرایش شما باید وجود داشته باشد.

✔️در نیمسال آخر انتقال در هر مقطع تحصیلی ممنوع می‌باشد.

✔️دانشجویان میهمان که قصد اخذ پایان نامه را دارند، تنها با موافقت دانشگاه مبدأ و مقصد می‌توانند برای این امر اقدام کنند.

✔️در هر مقطع تحصیلی تنها یک بار امکان انتقال وجود خواهد داشت.

✔️انتقالی و مهمانی در مقطع دکتری تنها با شرایط انتقالی دانشگاه آزاد به صورت خاص امکان پذیر است.

✔️در دانشگاه های بین المللی انتقال دانشجویان تنها به صورت درون محوری می‌باشد.

✔️امکان انتقال دانشجویان از دانشگاه‌های خارج کشور به داخل کشور وجود ندارد. آنها برای انتقال به دانشگاه‌های آزاد کشور باید در امتحان قبول شوند.

✔️دانشجویان واحدهای الکترونیکی تنها می‌توانند در واحدهای الکترونیک سایر دانشگاه‌ها ثبت نام نمایند.

✔️برای دانشجویان پژوهش محور امکان انتقال ممنوع است.

✔️امکان انتقال کارکنان و اعضای علمی دانشگاه‌ها به محل خدمتشان وجود ندارد.

✔️دانشجویان اتباع غیر ایرانی در صورتی می توانند به دانشگاه آزاد منتقل شوند که درخواست آن‌ها باید از طریق واحد دانشگاهی مبدا، اداره کل امور بین الملل و کمیسیون نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه بررسی و تایید شوند.

🔔 اطلاعیه 🔔

هنگام ثبت نام حتماً در مورد صحت مدارک خود اطمینان لازم را کسب نمایید زیرا هر گونه اشتباه پس از ثبت درخواست شما، بر عهده دانشجوی متقاضی می‌باشد.

شرایط عمومی انتقالی دانشگاه آزاد

برای کسب اطلاع از شرایط تغییر رشته دانشگاه آزاد روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

شرایط اختصاصی ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد

افرادی که می خواهند برای ثبت درخواست نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد شرکت کنند می بایست پس از دارابودن شرایط عمومی بر اساس یکی از ماده و تبصره های موجود در مقررات نقل و انتقال و درخواست میهمانی دانشگاه های آزاد اقدام نمایند. همچنین این افراد باید دارای یک یا چند مورد از شرایط اختصاصی نیز باشد تا بتوانند در سامانه منادا ثبت نام کنند. در ادامه این شرایط انتقالی دانشگاه آزاد به صورت اختصاصی را بررسی می کنیم.

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بر اساس ازدواج و متارکه

✔️ چنانچه دانشجویی بعد از ثبت نام در دانشگاه آزاد ازدواج کرده باشد می تواند مدارک لازم را ارائه دهد و برای انتقالی یا مهمانی به یکی از واحدهای دانشگاه آزاد محل سکونت یا اشتغال همسر خود اقدام نماید.
✔️چنانچه دانشجوی متاهل خانم بعد از ثبت نام در دانشگاه آزاد از همسر خود جدا شود می تواند به شهر محل سکونت خانواده اش درخواست انتقالی و میهمانی دهد.
✔️دانشجویان خانم دارای فرزند در سال اول شیردهی می توانند درخواست میهمانی دهند.

یزاس کسب اطلاع از شرایط نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بر اساس خانواده شاهد و ایثارگران
✔️ آزادگان، اسرا، جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آن ها و دانشجویان شاهد در زمان پذیرش می‌توانند با ارائه مدارک لازم به واحد دانشگاه های آزاد انتقالی خود را انجام دهند. همچنین امکان درخواست انتقالی برای این افراد با ارائه مدارک لازم پس از ثبت نام در واحد مبدا نیز امکان پذیر می باشد.
✔️جانبازان ۱۰ درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنها و رزمندگانی که حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه داشته باشند می‌توانند با ارائه مدارک نسبت به انجام کارهای انتقالی یا میهمانی خود اقدام کنند.

🔔 اطلاعیه 🔔

منظور از دانشجویان شاهد پدر، مادر، همسر و فرزند شهید یا مفقودالاثر است و مجوز انتقالی یا میهمانی این افراد بعد از تایید بنیاد شهید و کمیسیون ایثارگران سازمان مرکزی دانشگاه امکان پذیر می شود.

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد برای دانشجویان باردار بیمار یا معلول
✔️ پس از تایید سازمان بهزیستی و کمیسیون پزشکی استان و کمیسیون نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه افراد دارای معلولیت جسمی و حرکتی شدید ، روشندل و یا ناشنوا می توانند پس از ثبت نام اولیه در واحد دانشگاهی مبدا از بدو قبولی برای انجام میهمانی دائم اقدام نمایند.
✔️ دانشجویانی که بیماری صعب العلاج آنها تایید شده باشد بعد از تایید کمیسیون نقل و انتقال می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.
✔️ دانشجویان خانم می توانند در زمان دوره بارداری خود و بعد از تایید کمیسیون پزشکی استان و کمیسیون نقل و انتقالات دانشجویی به دانشگاه‌های دیگر درخواست میهمانی دهند.
✔️ میهمانی دانشجویانی که دارای بیماری های زمینه ای کرونا باشند در صورتی که به تایید کمیسیون پزشکی استان و کمیسیون نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه برسد امکان پذیر می باشد.
✔️دانشجویان بیماری که امکانات مناسبی در دانشگاه مقصد خود نداشته باشند می توانند پس از تایید مراجع مربوطه درخواست میهمانی یا انتقالی دهند.

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بر اساس فوت والدین همسر و یا فرزند

برای دانشجویان متاهل که همسر یا فرزند آنها فوت نماید و یا دانشجویان مجردی که پس از انتخاب رشته محل دانشگاه پدر یا مادر خود را از دست بدهند امکان انتقالی و میهمانی فراهم می باشد.

شرایط اختصاصی میهمانی ورزشکاران و قهرمانان ملی
✔️ دانشجویانی که در تیم های ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه های آزاد عضویت داشته باشند می توانند با تایید معاونت ورزشی دانشگاه درخواست میهمانی دهند.
✔️ دانشجویانی که در تیم های ملی و فدراسیون های ورزشی عضو هستند می توانند با تایید وزارت ورزش و جوانان و ارائه گواهینامه حضور در مسابقات رسمی، اردو و تمرینات تیم ملی درخواست میهمانی یا انتقالی دهند.

شرایط اختصاصی میهمانی بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری
وزرا، نمایندگان مجلس، معاونین رئیس جمهور، استانداران، سفیران و همسر و فرزندان آنها می توانند در هر نیمسال تا پایان سال تحصیلی که در مسئولیت خود انجام وظیفه می کنند به محل مأموریت یا نزدیکترین شهر به محل اشتغال خود درخواست میهمانی دهند.

شرایط اختصاصی انتقالی دانشگاه آزاد

شرایط اختصاصی میهمانی برای فارغ التحصیل دبیرستان های سازمان سما

 فارغ التحصیلان دبیرستان های سازمان سما که حداقل چهار سال آخر دوره تحصیلی خود را در دبیرستان های این سازمان گذرانده باشند می‌توانند بعد از تایید معاونت سما دانشگاه درخواست انتقالی دهند البته باید حداقل ۹۰ درصد از نمره قبولی آخرین فرد پذیرفته شده در واحد مقصد را کسب نمایند. همچنین رشته، گرایش و مقطع تحصیلی آنها نیز باید در دانشگاه مورد درخواست دایره باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط میهمانی دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بر اساس چند دانشجویی
اگر بیشتر از یک نفر از افراد تحت تکفل خانواده به طور همزمان در دانشگاه آزاد تحصیل کند میهمانی یک نفر یا بیشتر به هر یک از واحدهای دانشگاهی با شرط موافقت واحدهای مبدا و مقصد و ارائه مدارک لازم میسر می باشد.

مراحل ثبت درخواست جهت گرفتن انتقالی

مراحل درخواست انتقالی دانشگاه آزاد

☑️ وارد شدن به سایت نقل و انتقالات دانشجویی به آدرس monada.iau.ir

☑️ مطالعه شیوه نامه نقل و انتقالات و پذیرش آن

☑️ وارد شدن به سایت با استفاده از کدملی و شماره دانشجویی

☑️ مشاهده و تائید اطلاعات

☑️ انتخاب آئین نامه مدنظر جهت ثبت درخواست انتقالی

☑️ انتخاب نوع درخواست

☑️ انتخاب کردن دانشگاه مدنظر و آپلود تمامی مدارک مورد نیاز

☑️ پرداخت هزینه های مورد نیاز

☑️ پذیرش نهایی و دریافت شماره پرونده درخواست انتقالی

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انتقالی از دانشگاه آزاد به دانشگاه سراسری روی لینک کلیک کنید.

تبصره های درخواست انتقالی دانشگاه آزاد

درخواست میهمانی و انتقالی دانشگاه آزاد دارای ماده و تبصره های متفاوتی است که در این بخش به برخی از مهمترین موارد شرایط انتقالی دانشگاه آزاد اشاره می کنیم. این موارد به شرح زیر هستند.

شهریه ثابت و متغیر دانشجویان مهمان، توسط واحد مقصد در هر نیمسال اخذ می‌گردد و در زمان مقرر به حساب واحد مبدأ واریز می‌گردد.

دانشجویانی که از بدو ورود میهمانی دائم می‌گیرند، نیازی به ارسال لیست دروس واحدهای اخذ شده برای دانشگاه مبدأ در هر نیمسال ندارند.

دانشجویانی که میهمانی دائم گرفته‌اند، دانشگاه مقصد آن‌ها موظف به ارسال کارنامه تحصیلی آن‌ها در هر نیمسال برای دانشگاه مبدأ می‌باشند.

برخی از رشته‌ها مانند پزشکی، دندانپزشکی، پرستاري، مامایی، تربیت بدنی، دامپزشکی و غیره که یکی از شرایط ادامه تحصیل در آن‌ها، داشتن توانایی های جسمی و روحی می‌باشد، این قبیل رشته‌ها می‌بایستی با نظر کمیسیون پزشکی درخواست دانشجویان بررسی گردد.

شما عزیزان می توانید برای ثبت نام در نقل و انتقالات دانشگاه آزاد و اطلاع از تمامی تبصره های آن با مشاوران ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید و اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آورید.

هزینه های نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

نقل و انتقالات دانشگاه آزاد دارای هزینه های می باشد، این هزینه ها شامل بررسی کردن مدارک متقاضیان و درخواست های نقل و انتقالات آنها است که با توجه به مقطع تحصیلی دانشجو متفاوت بوده است. جزئیات این هزینه ها به شرح زیر است:

هزینه های نقل و انتقالات و مهمانی دانشگاه آزاد

هزینه انتقال دانشجو

کاردانی ششصد هزار تومان
کارشناسی نهصد هزار تومان
کارشناسی ارشد یک میلیون و پانصد هزارتومان
دکترای حرفه ای و متخصص چهار میلیون تومان

هزینه مهمانی دانشجو

کاردانی دویست و پنجاه هزار تومان
کارشناسی چهارصد هزار تومان
کارشناسی ارشد هشتصد هزار تومان
دکترای حرفه ای و متخصص یک میلیون و پانصد هزارتومان

این مبالغ ذکر شده همراه شهریه  به حساب واحد مبدا واریز می شود.

هزینه های نقل و انتقالات

جهت کسب اطلاعات در مورد انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد روی لینک کلیک کنید.

مدارک انتقالی دانشگاه آزاد

مدارک انتقالی دانشگاه آزاد به شرح زیر می باشد:

مدارک طلاق یا ازدواج تمامی صفحات شناسنامه دانشجو داوطلب و همسر

سند ازدواج دانشجو برای افرادی که پس از قبولی در دانشگاه ازدواج کرده باشند الزامی است.

سند طلاق برای داوطلبین نقل و انتقال که بعد از قبولی جدا شده اند الزامی است.

مدارک مورد نیاز برای خانواده شهدا و ایثارگر کپی از تمامی صفحات شماسنامه 

شناسنامه والد شهید یا جانباز و یا رزمنده

برگه معرفی نامه از بنیاد شهید

معرفی نامه و یا کارت یگان های رزمندگان

مدارک برای چند دانشجویی شناسنامه تمامی افراد دانشجو خانواده

گواهی اشتغال به تحصیل با مهر معتبر دانشگاه 

مدارک برای جدول همترازی شناسنامه دانشجو

تمامی شرایط جدول همترازی برای دانشجو احراز شود.

مدارک برای فوت والدین، همسر و یا فرزند شناسنامه دانشجو الزامی است.

شناسنامه فرد فوت شده 

گواهی معتبر فوت از سازمان ثبت احوال

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سامانه نقل و انتقالات ارشد وزارت بهداشت وارد شوید.

 

نکات مهم ثبت انتقالی دانشگاه آزاد

✔️پس از درخواست انتقالی باید مدارک خود را به صورت کاملا خوانا بارگزاری نماید.

✔️اگر در درخواست خود بخواهید تغییری ایجاد نمایید اگر در زمان ثبت حداکثر 23 ساعت گذشته باشد و هنوز در زمان مقرر شده باشد نیاز به پرداخت هزینه اضافه نیست، اما اگر از زمان اعلام شده گذشته باشد بایر برای بررسی مدارک هزینه پرداخت نمایید.

✔️برای ثبت درخواست انتقالی خود باید از شماره دانشجویی و کد ملی خود استفاده نمایید.
✔️برای ثبت درخواست بهتر است خودتان اقدام کرده و این کار را به افراد دیگری نسپارید و برای ثبت درخواست سیستم عامل استفاده نمایید از تلفن همراه استفاده نکنید . 
✔️در زمان ثبت درخواست شماره تلفن خود را به درستی وارد نمایید زیرا نتیجه درخواست انتقالی شما به همان شماره پیامک خواهد شد.
✔️در سامانه منادا حتما اطلاعات خود را تکمیل کرده و شماره پرونده دریافت نمایید تا پس از درخواست انتقالی، مدارک شما بررسی گردد.
✔️اگر اطلاعات خواسته شده را به درستی وارد ننمایید، درخواست شما پذیرفته نخواهد شد.
✔️اگر در زمان ثبت درخواست خود خطایی مبنی بر اطلاعات شما در بانک موجود نمی باشد، مشاهده نمودید آن را با مدیر سامانه از طریق پیام در میان بگذرید.

✔️اگر قصد انصراف دارید با اطمینان کامل این کار را انجام دهید، زیرا پس از انصراف امکان بازیابی اطلاعات مجدد شما در سامانه وجود نخواهد داشت.

نکات مهم انتقالی

 

اخبار پیرامون شرایط انتقال یا مهمانی

📌 شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بر اساس جدول هم ترازی 

درخواست دانشجویانی که واجد شرایط نقل و انتقال و میهمانی دانشگاه آزاد باشند توسط کارشناسان آن دانشگاه بررسی می شود و پس از اعلام نتیجه و موافقت با درخواست، هر یک از این دانشجویان می توانند در سامانه منادا درخواست خود را پیگیری کنند.
همچنین دانشجویانی که شرایط لازم را داشته باشند می توانند به هر یک از واحدهای گروه همتراز یا پایین تر خود انتقال پیدا کنند. البته شرط این انتقال موافقت واحدهای مبدا و مقصد و پرداخت هزینه های لازم برای این انتقال می باشد.
علاوه بر این هر دانشجو می تواند تعداد پنج دانشگاه را به عنوان گزینه های مورد علاقه خود برای دانشگاه مبدا انتخاب کند تا در صورتی که در اولویت اول خود پذیرفته نشود اولویت های دیگر او بررسی گردند. در ادامه جدول هم ترازی میهمانی و انتقالی دانشجویان دانشگاه آزاد را برای مطالعه شما عزیزان قرار داده ایم.

واحد های گروه یک الکترونیک واحد تهران(مجازی)، پزشکی واحد تهران جنوب ، داروسازی و دندانسازی واحد تهران شمال، علوم تحقیقات واحد تهران غرب و تهران مرکز
واحدهای گروه دو اسلامشهر، اندیشه ، آموزشکده سما، اهواز، پردیس، پرند، تبریز، خوراسگان، دماوند، رودهن، سهند (سما)، شهرری، شهرقدس، شیراز، قزوین، قم، کرج، مشهد، نجف آباد، ورامین
واحد های گروه سه اردبیل، اراک، ارومیه، آیت الله آملی،  آموزشکده فنی حرفه ای (سما)، تهرانسر، بابل، بندرعباس، بروجرد، بجنورد، بندر انزلی، بوئین زهرا، بوشهر،  پاکدشت (سما)، تنکابن، چالوس، خرم آباد، خمینی شهر، دامغان، دزفول، رشت، رباط کریم، زنجان، ساری، سمنان، ساوه، ساوجبلاغ هشتگرد، سبزوار، سنندج، شاهرود، شهرکرد، شهریار، صفادشت، صباشهر، فلاورجان، قیامدشت، قائمشهر، قرچک ورامین، کاشان، کرمان، کرمانشاه، گرگان، گرمسار، لاهیجان، ملارد، مرودشت، نظرآباد، نیشابور، همدان، یزد
واحدهای گروه چهار آستارا، ابهر، آبادان، ارسنجان، ایلام، بناب، بهبهان، بیرجند، تاکستان، خرمدره (سما) ، خمین، دهاقان، رامسر، زاهدان، شبستر، شهرضا، شوشتر، علی‌آبادکتول، فسا، فیروزکوه، کازرون، مرکز آموزش بین المللی بندر انزلی، مرند، مهاباد، میاندوآب، نراق، نوشهر، نور، هشترود، یاسوج
واحدهای گروه پنج آزادشهر، استهبان، آبسرد، ابیک، آذرشهر، اسکو، آستانه (اراک) ، آستانه اشرفیه، اسعد آباد، اسفراین، اشکذر، ایلخچی، ایجرود، ایوانکی، آق‌قلا، آران و بیدگل، بادرود، بهار، بروجن، بستان آباد، بندرگز، بهشهر، بیضا، بیله‌سوار، بستک، بشاگرد، بندرترکمن، تربت حیدریه، تفرج، تویسرکان، تفت، تکاب، تیران، تربت‌ جام، جهرم، جویبار، جناح، جوشکان قالی، خسروشهر، خفر، خاتم، خاروانا، خدابنده، خرامه، خنداب، دلند (سما) ، داریون، داراب، درگز،  دلیجان، دولت آباد، دیر، دورود، رودسر، روانسر، رزن، رفسنجان، زواره، زرندیه، سردرود، سردشت، سروستان، سیرجان، سنقروکلیایی، سرخس، سرعین، سیاهکل، سوادکوه، شاهین شهر، شهرمجلسی، شیروان، شازند، شاهین‌دژ، شهمیرزاد، صومعه سرا، ضیا آباد، فیروز آباد، فراهان، فومن، فریمان، قوچان، قائنات، قروه، قصرشیرین، قشم، کاشمر، کوچصفهان (سما) ، کلیبر، کیاکلا، کبودراهنگ، کوار فارس، کردکوی، گلپایگان، گنبد کاووس، گالیکش، گناباد، گیلانغرب، گوگان، گمیشان، لنجان، لنگرود، لشت، نشاء، مبارکه، محلات، مراغه، مشکین شهر، ملایر، میبد، میمه، ماهنشان، مسجد سلیمان، ملکان، ممقان، مهاجران، مهدیشهر، مهریز، ماهان، ماهشهر، میانه، نایین، نکا، نهاوند، نورآبادممسنی، نیر، ورزقان، هادیشهر، هرند، هرسین، هفتگل
واحدهای گروه شش آباده، آشتیان، اردستان، اسلام‌آبادغرب، اردکان، الیگودرز، اردل، اقلید، انار، اهر، آوج، ازنا، اشترینان ، آبگرم، اسفرورین، ایذه، اندیمشک، امیدیه، ایرانشهر، بندر شرفخانه، باغملک، بافت، بردسکن، بندردیلم، بوکان، بیجار، بانه، بردسیر،  پاسارگاد، پلدختر،  پارس آباد مغان، تالش، تسوج، جاسب، جلفا، جیرفت، جاجرم، جاسک، جوین، حاجی آباد، خامنه، خلخال، خوانسار، خرمدشت، خرمشهر، دهدشت، رامهرمز، رودان، رودبار، زاهد شهر، زرقان، زنوز، زابل، زرندکرمان، سپیدان، سراب، سلسله و دلفان، سمیرم، سیس، سلماس، ششده و قره بلاغ، شیروان، صوفیان، صحنه، صفاشهر، عجب‌شیر، فارسان، فردوس، فریدن ،قروه درجزین، کمیجان، کنگاور، کوهدشت، گچساران، گرمی، لردگان، لرستان، ماسال، مریوان، میناب، مینودشت، مانه و سملقان، محمود آباد، مرکز بین المللی خلیج فارس، مرکز طارم، مرکز کاغذکنان مرکز ترک، مرکز گتوند، نطنز، نی ریز، نیک اباد، هریس، هفشجان، هیدج
واحدهای گروه هفت آبدانان، ابرکوه، ایوان غرب، آباده، طشک، اصلاندوز، اهرم، انگوت، اوز، بافت، بندرلنگه، بوانات ،بجستان، بهاباد، بهرمان، بیرم، بهمنی، پارسیان، پیرانشهر، تایباد، ترکمانچای، جزیره هرمز، جم، چابهار ، چالدوران، خداآفرین، خواف، خورموج، خارک، خاش، خنج، دهلران، دلوار، دره شهر، دشتستان، رشتخوار، زرین دشت، زهک، سقز، سوسنگرد، سامن، سراوان، سده، شهربابک، شیرگاه، شادگان، شوش، طبس، عنبرآباد، فراشبند، قلعه ضیاءالدین، قیروکارزین،  قادر آباد، کلاله، کوهبنان، کهنوج، کنگان، گناوه، گراش، گلوگاه، لامرد، لاهرود، ماکو، مهران، میمند، مهربان، مرکز بین المللی کیش، مرکز بین المللی قشم، مرکز خمیر، مرکز سیرک، مرکز آموزش مهردشت، مرکز بین‌المللی سلدوز، مرکزی، یاسوج، نقده، نهبندان، نیکشهر، واحد های برون مرزی، هوراند، هندیجان، هشتجین

 

پادکست صوتی مقاله شرایط انتقالی دانشگاه آزاد

📝  خلاصه مطالب

از آنجا که انتقال دانشجویان یکی از مهم ترین بخش های دانشگاه‌ها می‌باشد در این مقاله به طور کامل شرایط انتقالی دانشگاه آزاد را بیان کردیم. همچنین نحوه انتقال و مراحل مختلف آن را توضیح دادیم و یادآور شدیم که برای ثبت درخواست خود قبل از شروع هر نیمسال تحصیلی باید به سایت منادا مراجعه کنید بنابراین داوطلبانی که قصد دارند در دانشگاه آزاد درخواست انتقالی دهند باید از شرایط عمومی و اختصاصی آن اطلاع داشته باشند. این شرایط برای داوطلبان مختلف یکسان است و افراد متقاضی باید علاوه بر شرایط عمومی، حداقل یکی از شرایط اختصاصی میهمانی دانشگاه آزاد را نیز دارا باشند. البته استفاده از شرایط مهمانی دانشگاه آزاد تبصره های نیز دارد که شما جهت کسب اطلاعات دقیق در مورد آن‌ها می توانید با کارشناسان ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید.

📥 کاربران گرامی برای دانلود مقاله شرایط انتقالی دانشگاه آزاد کلیک کنید. 📥

4.4/5 - (7 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا دانشجویانی که به صورت بدون آزمون در دانشگاه آزاد پذیرفته شده اند نیز می توانند درخواست انتقالی دهند؟

خیر. این دانشجویان نمی توانند جهت نقل و انتقال درخواست دهند.

داوطلبانی که قصد گرفتن انتقالی دارند باید هزینه ای جهت این درخواست پرداخت کنند؟

بله. هر یک از دانشجویانی که در مقاطع مختلف تحصیلی هستند و قصد گرفتن انتقالی دارند باید هزینه درخواست را پرداخت کنند.جدول هزینه ها در مقاله بیان شده است

دانشجویان چند بار در طی سال تحصیلی می توانند نسبت به گرفتن انتقالی اقدام کنند؟

فقط یکبار در طی سال تحصیلی دانشجویان می توانند درخواست انتقالی دهند.

نظرات

 1. ایران
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۵

  سلام
  امکان انتقال از دانشگاه صنعتی بیرجند به دانشگاه آزاد بردسکن وجود داره؟

  • rahdar
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت بخیر.
   امکان انتقال از دانشگاه ازاد به دولتی وجود دارد و شرایط خاص خود را نیز دارد ولی برعکس خیر.

 2. امین
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

  من دانشگاه آزاد ساری پزشکی میخونم شرایطی برای مهمانی و انتقالی ندارم میتونم با کنکور دادن دوباره و بدون انصراف به آزاد تهران برم ؟

  • مشاور صادقی
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام
   باید با دانشگاه مبدا و مقصد رای زنی کنید

 3. باربد شماعی
  ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۳

  سلام من دانشجوی دانشگاه باهنر کرمان هستم میتونم به دانشگاه آزاد تهران مثلا واحد علوم تحقیقات یا تهران شمال یا سایر واحدای تهران انتقالی بگیرم؟

  • مشاور صادقی
   ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام
   از سراسری به آزاد امکان پذیره
   فقط باید با دانشگاه های مبدا و مقصد رای زنی کنید

 4. nahal
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸

  عرض ادب
  دانشجو ی کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی قم هستم.. امکان انتقال به دانشگاه ازاد تهران هست؟ از دانشگاه تهران غرب استعلام گرفتم گفتن رشته ی درحال تحصیلم و ورودی من ظرفیت داره برای انتقالی ولی نگفتن کجا باید اقدام کنم برای ثبت درخواست.. ممنون میشم راهنماییم کنین

  • مشاور ابراهیمی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام
   به واحد اموزش دانشگاه تان مراجعه کنیذ

 5. Amir
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

  سلام خداقوت
  مرسی از سایت خوبتون
  ببخشید من دکتری دام پزشکی می خونم دانشگاه آزاد می خواستم بپرسم اگر انتقالی دائم بگیرم به واحد کرج مدرکم رو از همون دانشگاه کرج می گیرم یا کرج فقط تحصیل می کنم و مدرکم رو از همون دانشگاه مبدا می گیرم؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

   سلام وقت بخیر
   در انتقالی مدرک از دانشگاه مقصد و مهمانی مدرک از دانشگاه مبدا صادر می گردد .

 6. احسان
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۰

  سلام وقت بخير من مهر ماه امسال در كارشناسي پيوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامي پذيرفته شدم و يك ترم در دانشگاه درس خواندم در تكميل ظرفيت رشته هاي بدون آزمون در رشته فيزيك دانشگاه ايلام روزانه پذيرفته شده ام آيا من شامل اين بند در اطلاعيه سازمان سنجش هستم؟
  پذيرفته شدگاني كه قبلاً در يكي از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي در رديف پذيرفته­شدگان نهايي قرار گرفته اند – مطابق ضوابط قبولي قبلي آنان لغو گرديده و مي بايست منحصراً در رشته قبولي جديد به تحصيل بپردازند و لازم نيست از محل قبولي قبلي خود انصراف دهند – بلكه با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولي مندرج در اين اطلاعيه – مدارك ثبت نامي افراد از محل قبولي قبلي آنان درخواست مي شود.

  • tahmasebi
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام دوست عزیز اگر شما برای ثبت نام در دانشگاه جدید اقدام کنید این بند شامل حالتون نیست و حتما باید از دانشگاه فعلیتون انصراف قطعی بدید.

 7. F
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من با درخواستم موافقت شده و تا امروز درخواست لیست دروس ندادم
  امروز هرکاری کردم کد سازمانی رو که میزنم هیچ نتیجه ای برام نمیاره

  • مشاور صادقی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام
   از طریق آموزش دانشگاه پیگیری کنید

 8. F
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۳

  سلام وقت بخیر
  ببخشید اگر درخواست میهمانی را فقط در منادا ثبت کنیم و در آموزشیار درخواست ثبت نشه مشکلی پیش میاد؟

  • مشاور محمدی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام وقت به خیر
   سامانه ثبت نقل و انتقالات دانشگاه آزاد منادا است.

 9. رضا
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۶

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوری کارشناسی کرج هستم بدون ازمون میخواستم انتقالی بگیرم به دانشگاه سمنان
  میخواستم بدونم امکانش هست که من پزیرش بدون ازمون هستم در رشته بدون ازمون دانشگاه مقصد درخواست انتقالی بدم ؟ از لحاظ همترازی هم دانشگاه کرج گروه دو هست دانشگاه سمنان سه

  • مشاور رضایی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۸

   سلام وقت بخیر برای بدون آزمون دانشگاه آزاد امکان انتقالی وجود ندارد

 10. زینب
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

  من با انتقالیم موافقت شده
  ایا اگر که یک درس رو بیفتم تاثیر میذاره رو انتقالی؟

  • rahdar
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام وقت بخیر.
   خیر تاثیری در روند انتقالی شما نخواهد داشت

 11. احمدی
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۲

  سلام وقت بخیر
  با میهمانی من موافقت شده
  برای صدور فرم دروس باید به دانشگاه مبدا به صورت حضوری برم؟

  • tahmasebi
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام دوست عزیز، بله باید مراجعه حضوری کنید.

   • احمدی
    ۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱

    شرمنده دوستم میتونه این کار رو برام انجام بده؟؟

    • مشاور ملکی
     ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

     سلام دوست گرامی
     بله برای انتقالی دوست شما می تواند کارهای ثبت انتقالی دانشگاه ازادتان را انجام دهد.
     جهت کسب اطلاعات بیشتر با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 12. خسروی
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  سلام من کارشناسی روانشناسی دانشگاه تهران جنوب ترم ۳ هستم با معدل الف ایا میتونم به تهران مرکز یا علوم تحقیقات انتقالی بگیرم؟

  • مشاور محمدی
   ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام وقت به خیر
   یکی از شروط انتقالی رعایت هم ترازی دانشگاه های مبدا و مقصد است.بعد از بررسی شرایط میتوانید از طریق سامانه منادا درخواست نقل و انتقالات خود را ثبت کنید.

 13. مرضیه
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۵۲

  سلام
  برای انتقالی افراد متاهل
  این متاهل شدن باید بعد از قبولی باشه
  یا من که الان متاهلم میتونم بعد از قبولی به شهر محل سکونت همسرم انتقالی بگیرم؟

  • مشاور رضایی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت بخیر برای استفاده از انتقالی تاهل باید ازدواج شما بعد از قبولی در دانشگاه باشد

   • مرضیه
    ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

    ببخشید متوجه پیامتون نمیشم میشه لطفا واضحتر بگین

    • مشاور ملکی
     ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

     سلام وقت بخیر
     برای انتقالی دانشگاه ازاد به ازاد باید همتراز بودن دانشگاه مبدا و مقصد را درنظر بگیرید.

 14. مجید
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

  سلام من پزشکی آزاد اردبیل قبول شدم با استفاده از جانبازی ۲۵ درصد به واحد تنکابن انتقالی گرفتم الان شرایطی هست که بتونم برای پردیس شهر دیگه ای درخواست انتقالی بدم؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

   سلام وقت بخیر در صورت انتقالی در دانشگاه ازاد مجدد نمیتوانید برای دوره های دیگر درخواست انتقالی بدهید

 15. Abolfazl
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۶

  سلام وقتتون به خیر بیخشید من انتقالیم به مقصد پذیرش شده ولی منصرف شدم میخوام انصراف بدم چه کنم؟

  • tahmasebi
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام دوست عزیز برای منصرف شدن از موضوع انتقالی کار دیگری نیاز نیست انجام دهید. و کافیست به واحد دانشگاهیی خودتون اطلاع دهید.

 16. مشاور براتی
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

  سلام وقتتون بخیر
  دوست عزیز دررابطه با انتقالی یکسری شرایط باید بررسی شود از جمله بحث هم ترازی دانشگاه مبدا ومقصد .معدل و اینکه ترم چند هستید و…لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 17. Reza
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۰

  سلام
  من دانشگاه آزاد ارومیه ترم دو هستم می خواستم انتقالی بگیرم به دانشگاه آزاد تبریز کنکور هم میدم می تونم انتقالی بگیرم یا نه ؟

  • rahdar
   ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۰

   سلام وقت بخیر .
   در صورت داشتن شرایط انتقالی و دلایل مستند میتوانید نسبت به انتقالی اقدام کنید.

  • مشاور صادقی
   ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱

   سلام
   انتقالی از دانشگاه آزاد به یک دانشگاه آزاد دیگه ممکنه
   باید با دانشگاه مبدا و مقصد تون رای زنی کنید

  • tahmasebi
   ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴

   سلام دوست عزیز، برای انتقالی میتونید اقدام کنید اما شرط همترازی دانشگاه مبدا و مقصد رو باید در نظر بگیرید.

 18. صالحی
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۷

  سلام
  من بدون آزمون وارد دانشگاه آزاد شدم ، میتونم انتقالی بگیرم ؟ و اینکه مدرک رو دانشگاه مبدا صادر میکنه یا مقصد ؟

  • مشاور رضایی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   با سلام و احترام برای بدون آزمون دانشگاه آزاد امکان اتقالی وجود ندارد

 19. هوشنگ عباسی
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

  سلام وقتتون بخیر، شرایط انتقالی دانشگاه آزاد در صورت فوت نزدیکان درجه یک شامل شرایط خاص می شود؟

 20. ارسلان
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بدون که آیا شرایط انتقالی دانشگاه ازاد بعد از ازدواج بسته به شهر سکونت همسر دسخوش تغییرات می شود یا نه

 21. رحیمی
  ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

  باسلام ..
  من معلول جسمی وحرکتی شدید هستم سال۹۸دکترای تخصصی روانشناسی دانشگاه آزاد واحد زاهدان قبول شدم ولی هنوز ثبت نام نکردم باتوجه به بخشنامه جدیدبرگشت بدون مانع دانشجویان دانشگاه آزاد،مدارک معلولیتم را باثبت انتقال دائم توسامانه منادا بارگذاری کردم چون شرایط دائم بهم خورد حالا دوسوال دارم اول اینکه برای انتقال دائم هزینه انتقال واحدزاهدان ازم میگیره؟ دوم هزینه هر ترم علوم انسانی برا این مقطع دراهواز چقدر میشه؟

  • مشاور حمامی
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام وقفتتون بخیر شرایط هر دانشگاه متفاوت است با امور مالی دانشگاه مراجعه بفرمایید

 22. عسل
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

  سلام با درخواست من برای انتقالی موافقت شده الان باید چی کار کنم

  • مشاور عیسائی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹

   سلام وقت بخیر
   شما باید مدارک را در سایت بارگذاری نمایید.جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 23. علی
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

  سلام من ترم پیش معدل الف شدم و این ترم هم معدل الف بشم.
  با الف شدن دو ترم متوالی میتونم انتقال دائم بگیرم؟
  و از کجا و کی باید اقدام کنم. ممنون.
  رشته پرستاری دانشگاه آزاد

  • مشاور محمدی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام وقت به خیر
   علاوه بر معدل مواردی مانند تراز دانشگاه ها،تاییدیه واحد مبدا و مقصد و … اهمیت دارد.

 24. دکتری
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۲

  با سلام . اینکه گفته میشه هم در دانشگاه مبدا و هم مقصد باید شهریه ثابت پرداخت بشه یعنی اینکه باید دو تا شهریه ثابت بدیم ؟ ( یعنی شهریه مون دو برابر میشه ؟ ) یا اینکه شهریه تقسیم میشه و مقداری به مبدا و مقداری به مقصد پرداخت میشه ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید . با تشکر

  • tahmasebi
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۲

   سلام دوست عزیز، شما باید شهریه ی ثابت رو به دانشگاه مبدا و شهریه ی متغیر رو به دانشگاه مقصد پرداخت کنید.

 25. Selen
  ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۱

  سلام.وقت به خیر.
  بنده مهرماه تهران‌مرکز با ازمون قبول شدم.ولی ثبت نام‌نکردم.و اذر‌ماه ثبت نام با تاخیر انجام دادم.
  تو سایت منادا زده مجاز به انتخاب واحد هستم،ایا میتونم انتقالی یا مهمانی بگیرم؟چون تحصیل نکردم یک ترمو

  • مشاور حمامی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقتتون بخیر خیر باید یک نیم سال تحصیلی در دانشگاه مبدا گزرانده باشید

 26. Yasna
  ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۳

  سلام من هوشبری یزد میخونم و خودگردانم و حل سکونتم گیلان هستش. میتونم به اردبیل یا تبریز انتقالی بگیرم؟!

  • مشاور براتی
   ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز در مورد انتقالی شما یکسری نکات باید بررسی شود از جمله دلیل انتقال .معدل .اینکه ترم چند هستید و…..همه ی این نکات بایدبررسی شود طفا جهت بررسی دقیق وضعیتتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

   سلام
   با کنکور یا بدون کنکور؟
   باید ببینید که دانشگاه مقصد قبول میکنن و اینکه ظرفیت دارد یا خیر
   سپس از طریق سایت منادا اقدام کنید

 27. م
  ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۳

  سلام وقتتون بخیر
  من قبل از ثبتنام کارشناسی ازدواج کردم و الان میخام مهمانی دانشگاه آزاد بگیرم به شهر محل زندگی همسرم
  آیا با درخاستم موافقت میشه یا باید حتما بعد از ورود ب دانشگاه متهل میشدم تا موافقت بشه؟
  لطفا زود جواب بدین

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

   سلام وقت بخیر برای دریافت انتقالی الان هم میتوانید درخواست بدید لزومی نداره حتما قبل شروع تحصیل متاهل میشدید

 28. مهسا
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۶

  سلام وقت بخیر من ترم بهمن ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد قزوین با سوابق تحصیلی ثبت نام شدم. الان ترم ۲ هستم. میتونم برای دانشگاه علوم تحقیقات تهران انتقالی بگیرم؟ چون تراز علوم تحقیقات ۱ و تراز آزاد قزوین ۲.

  • مشاور براتی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز کلا برای انتقالی گرفتن یکسری شرایط باید بررسی شود از جمله دلیل انتقال و…..که باید بررسی شود و بعد برای انتقالی اقدام بفرمایید .جهت بررسی دقیق وضعیتتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 29. موسوی
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام خدمت شما شرایط انتقالی دانشگاه آزاد که نوشتید من چندتایی از آن را دارم هم خانواده شهدا هستم و هم چند فرزندی
  آیا میتوانم به صورت همزمان از همه آن ها استفاده نمایم؟

  • tahmasebi
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام دوست عزیز، بله برای گرفتن انتقالی میتونید از چندین شرطی که ملاک هست استفاده کنید.

 30. عسل
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

  سلام من از پیامنور شهرمون میخواستم برم ازاد شهر خودمون هجده واحد در نیم سال اول پاس کردم و ترم یک هستم در حال حاضر میتونم انتقالی بگیرم

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

   سلام وقت بخیر شرایط انتقالی از پیام نور به آزاد یا برعکس فعلا اعلام نشده است باید با آموزش دانشگاه تون صحبت کنید تا بهتون اعلام کنند

 31. محمد
  ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام میخواستم بدونم میهمانی از دانشگاه های نزدیک مثل ابادان و خرمشهر مقدوره چونکه دانشگاه پاسخگو نیست ممنون میشم پاسخ بدین.

  • مشاور حمامی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۳

   سلام وقتتون بخیر بله مقدور است ولی باید شرایط مندرج برای میهمانی شامل متقاضی شود

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵

   سلام
   باید به دانشگاه مقصد تشریف ببرید
   و اینکه از طریق سایت منادا اقدام کنید

 32. رضا
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام وقت بخیر
  من دو ترم مشروطی دارم و امکان تحصیل تو دانشگاه ازاد (پرند) رو ندارم و مجبورم یک ترم مهمان بگیرم برای دانشگاه ازاد تبریز و هیچ کدوم از شرایط ۱۲ -۱۱ تایی که نوشته شده رو ندارم
  برای درخواست مهمانی چیکار باید بکنم ؟ چه مدارکی باید داشته باشم که بتونم یک ترم مهمان بگیرم ؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۶

   سلام وقت بخیر درخواست انتقالی یا میهمانی دانشگاه آزاد از سامانه منادا انجام میشود

 33. راضیه
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۵

  سلام خدمت شما ، من دانشجوی ترم یک کارشناسی علوم تربیتی هستم و پزیرش من در دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی بوده، آیا میشه از آزاد به دانشگاه پیام نور انتقالی بگیرم؟ ممنون

  • tahmasebi
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

   سلام دوست عزیز خیر انتقالی باید از یک نوع دانشگاه انجام بگیره ینی از ازاد به واحد دیگری از آزاد و بغیر از شهر دانشگاه مبدا.

 34. سینا
  ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۵

  سلام خسته نباشید
  گرفتن انتقالی برای دانشجوی ترم اولی که نیمسال رو گذرونده باشه
  و البته پذیرفته شده بدون کنکور باشه و شرایط خاص پزشکی داشته باشه امکان پذیره؟؟واینکه تنها راهش منادا هست؟؟

  • مشاور براتی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقتتون بخیر
   در صورت تایید دانشگاه مبدا ومقصد مشکلی ندارد باید دانشگاه انتقالی شما را قبول کند

  • مشاور محمدی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت به خیر
   تنها سامانه ثبت درخواست انتقالی سامانه مناداست و در صورت داشتن شرایط خاص میتوانید در سامانه قید بفرمایید.

 35. پویا
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

  سلام وقت بخیر
  من ترم ۷ آموزش زبان آزاد هستم و برای ترم ۸ میخواستم انتقالی بگیرم درسته که نیمسال آخر حساب میشه اما با توجه به واحد های باقی مونده هنوز یک یا دوترم دیگه باید بخونم آیا امکان انتقالی هست؟؟ممنون میشم پاسخ بدید

  • tahmasebi
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام دوست عزیز شما نیمسال آخر امکان انتقالی ندارید.

 36. سیفی
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

  وقت بخیر
  تمامی شرایط انتقالی دانسگاه آزاد فقط در سایت منادا میشه دید؟؟

  • مشاور جوادی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بله
   میتونید با خود دانشگاه هم صحبت کنید.

 37. مظاهری
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۹

  سلام شرایط انتقالی برای من که دانشجو ترم سه هستم و میخواهم به تهران انتقالی بگیرم چیست؟

  • مشاور جوادی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی در صورتی که از لحاظ تراز بندی مشکلی نداشته باشین
   و در صورت داشتن شرایط میتونید.

 38. دانشجو پرستاری
  ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۸

  و ببخشید یه سوال دیگه هم از خدمتتون داشتم عرض کردم ترم یک پرستاری آزاد و ترم یک مرخصی گرفتم ومن ترم بعد هم میخوام مرخصی بگیرم.اگر داخل سامانه منادا درخواست انتقالی بدم برای درخواست مرخصی ترم بعد م مشکلی پیش نمیاد؟

  • مشاور بهروزی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   جهت دریافت اطلاعات مطالب داخل مقاله را مطالعه فرمایید یا با سامانه تماس حاصل فرمایید

 39. دانشجو پرستاری
  ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۴

  سلام وقت بخیر.من دانشجو ترم یک پرستاری آزاد هستم و ترم اول رو مرخصی گرفتم،آیا آذر ماه میتونم برای انتقالی به استان خودم در منادا در خواست بدم،چون مرخصی بودم یا حتما باید یه ترم واحد پاس شده باشه یا همین که ثبت نام بودم کافیه؟اگر بخوام درخواست مهمان دائم بدم چطور؟ظاهرا یه بند برای دختران به محل سکونت والدین بود ولی نوشته به استثنا پرستاری مامایی.ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی واجبه

  • مشاور بهروزی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات از نحوه با سامانه تماس حاصل فرمایید

 40. علی شمس
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

  من دانشجوی دکتری دام در آزاد بابل هستم. ترم ۱
  آیا شرایطی برای انتقالی به دانشگاه دولتی وجود دارد.
  تحت هر شرایطی یعنی شاگرد اول و سال ها تمرین و درخواست

  • مشاور محمدی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام وقت به خیر
   نقل و انتقالات بین واحد های همان دانشگاه انجام پذیر است و از انتقالی از آزاد به دولتی بسیار سخت و محدود.

 41. .
  ۱۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۶

  من پرستاری روزانه شهرستان قبول شدم ورودی 1401.شرایط ویژه داشتم بهم ترم یک مهمان تو محل نزدیک سکونت دادن ولی میگن باید شهریه بدی میخواستم بدونم میشه برای ترم بعد به دانشگاه ازاد تهران که محل سکونتم هستش انتقالی بدن؟

  • behrozi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 42. Elahe
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

  سلام من توی دانشگاه پیام نور رشته مشاوره قبول شدم میخواستم یه ترم همینجا بخونم بعد اگر بشه برای دانشگاه آزاد انتقالی بگیرم. میخواستم بدونم امکان انتقالی گرفتن از دانشگاه پیام نور به دانشگاه آزاد هست؟دقیقا چه کاری باید انجام بدم؟!

  • JAVADI
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی امکان انتقالی گرفتن از دانشگاه پیام نور به دانشگاه آزاد خیلی سخته
   باید از آموزش دانشگاه پیگیری کنید.

 43. علی
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۵

  سلام من دانشجوی برق روزانه دانشگاه هرمزگانم ولی خانواده ساکن تهرانن میخواستم ببینم میتونم به یکی از داشنگاه آزاد های تهران انتقالی بگیرم؟

  • behrouzi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۳

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 44. علی
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

  سلام
  من برای ارشد تهران مرکز قبول شدم
  و شهریه ثابت رو پرداخت کردم
  ولی تنها دانشجو در این رشته بودم و انتخاب واحد انجام نشد
  و انتقالی دائم برای دانشگاه اسلامشهر گرفتم چون که واحد اسلامشهر به حد نصاب رسیده
  در آموزشیار دو شماره دانشجویی یکی برای تهران مرکز و یکی برای اسلامشهر و دوباره مدارک رو باشماره دانشجویی جدید بارگذاری کردم.
  ولی شهریه ای که پرداخت کردم برای شماره دانشجویی تهران مرکز هست باید برای استرداد شهریه چه کار کنم؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 45. مهران
  ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۱

  سلام خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بدونم گرفتن مهمان از دانشگاه آزاد به دانشگاه غیر انتفاعی امکان پذیر هست ؟

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۵

   سلام مهمان یا انتقال فقط برای دانشگاه های مربوط اماکن پذیر میباشد

   • Lia
    ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

    سلام من رشتم طراحی لباس در تهران جنوب هست (بدون کنکور)
    میخواستم بدونم میتونم گرافیک دانشگاه سوره برم؟

    • مشاور ابراهیمی
     ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶

     سلام روزتون بخیر
     بستگی به نیاز دانشگاه ها داره
     هم با کنکور هست هم برخی دانشگاها بدون کنکور

 46. محنا
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

  سلام وقتتون بخیر
  من امسال معماری تهران جنوب قبول شدم
  آیا امکان میهمانی یا انتقال دائم به دانشگاه آزاد شیراز هست ؟

 47. Hasti
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

  سلام .
  در چه صورتی با درخواست انتقالی درترم اخر کارشناسی موافقت میشه؟؟؟

  مدرک از دانشگا مبدا صادر میشه یا مقصد

 48. Donya
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

  با سلام
  هزینه انتقالی هم به دانشگاه مبدا پرداخت میشه هم مقصد،؟؟؟؟

  هنوز نتیجه جواب درخواستم نیومده و پیش پرداخت ب دانشگاه مبدا دادم . اون پیش پرداخت تو دانشگاه مقصدم محاسبه میشه یا میسوزه؟؟

 49. ناهید
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

  سلام وقت بخیر
  من دانشگاه ازاد اهواز حسابداری بدون ازمون دانشجو هستم و ب تازگی ازدواج کردم
  امکانش هست ک انتقالی بگیرم ب شهر سکونت همسرم؟

 50. پریا کوشکی
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام من پرستاری آزاد دزفول قبول شده ام ترم اولم .داداشم که دوقلوی من هست پرستاری ترم سه بروجردند آیا می توانم به بروجرد انتقالی بگیرم

 51. پریا کوشکی
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

  سلام من دوقلوی داداشم هستم پرستاری دزفول قبول شده ام ایشان پرستاری ملی بروجردند آیا می تونم انتقالی به بروجرد بگیرم؟

 52. پریا کوشکی
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

  سلام من پرستاری دزفول قبول شده ام آیا می توانم در ترم اول به بروجرد ضمنا دوقلوی داداشم هستم ایشان پرستاری ملی ترم سه بروجردند لطفا راهنمایی فرمایید

 53. مطهره
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۶

  با سلام،وقت بخیر.
  بنده کنکوری امسال بودم و دانشگاه آزاد واحد نیشابور(خراسان رضوی) قبول شدم و فرزند ایثارگر هستم و تو سایت منادا برای ثبت انتقال دائم اقدام کردم تا بررسی شود،آیا باید به دانشگاه مقصد (مشهد)تحت عنوان هزینه انتقال از طریق فرمول گذاشته شده طبق آیین نامه انتقالی و مهمانی شهریور ۱۴۰۱،به دانشگاه مبدا هزینه همسان سازی یا خسارت پرداخت کنم؟
  یه سوال دیگه اگه با انتقالی دانشگاه مقصد تایید بشه و نخوام تو دانشگاه مقصد درس بخونم و برم همون مبدا که قبول شدم درس بخونم ،امکانش هست و خسارتی نداره؟

 54. کاربر
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۵

  سلام من دانشجوی ترم ۲ پرستاری هستم میخوام مهمان بگیرم دو ترم اینده رو بعد از تمام شدن دوره مهمانم میتونی درخواست انتقالی بدم مجدد؟

 55. Amir
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

  سلام وقتتون بخیر
  آیا میشه بعد از یک ترم تحصیل در دانشکده شمسی پور برای دانشگاه آزاد تهران انتقالی گرفت؟
  و چقدر زمان می‌بره تا جوابش بیاد؟

  • isaei
   ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۷

   سلام انتقالی از دانشگاه های دولتی به آزاد یا برعکس امکانپذیر نیست

   • محمود
    ۱۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۳

    سلام
    در آیین نامه اموزشی پزشکی انتقالی از دولتی به ازاد مشکلی نداره

    • behrozi
     ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

     سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 56. زهره
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام امکان انتقال از پرستاری زنجان به پرستاری سمنان هست؟بلید حتما یک ترم و بگذرونیم.

  • isaei
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقتتون بخیر
   بله حتما یک ترم بگذرونید و دانشگاه مقصد انتخابی شما باید ترازش از دانشگاه مبدا پایین تر باشد .

 57. نینا
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

  سلام وقتتون بخیر
  من امسال کنکور دادم و ورودی جدید دانشگاه آزاد تهران شمال هستم..
  میتونم از همین الان اقدام به انتقالی برای دانشگاه تهران مرکز انجام بدم!؟
  ویا باید یک ترم بگذرونم..درضمن رشته من زیست مولکولی هست

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 58. آیدا
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۸

  منظورم انتقالی به همان میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه تهران شرق

  • haghipor
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

   سلام از آموزش دانشگاه مبدا بپرسید

 59. آیدا
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۶

  ببخشید آیا میشه از دانشگاه آزاد قم میکروبیولوژی بدون کنکور به دانشگاه آزاد تهران شرق میکروبیولوژی انتقالی گرفت؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 60. متین
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۶

  سلام من دانشجوی ترم 2 پرستاری آزاد زنجان هستم میخواستم بدونم من میتونم به دانشگاه آزاد تهران انتقالی بگیرم که محل سکونتم هستش؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۲

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 61. علی
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

  سلام من دانشجوی دانشگاه دولتی هستم ، میخواستم برای دانشگاه آزاد انتقالی بگیرم
  آیا باید از دانشگاه دولتی انصراف بدم بعد برم ازاد؟ چون میخوام بدون انصرافی این کار بکنم

  • isaei
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۹

   سلام شما همزمان نمیتونید دو دانشگاخ دانشجو باشید اول باید از دانشگاه اولتون انصراف بدید بعد برای ثبت نام دانشگاه آزاد اقدام کنید

   • علی
    ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

    برای چی انصراف بدم؟ دانشگاه مبدا وقتی موافق باشه ، دانشگاه مقصد هم موافقت ، دانشگاه مبدا به مقصد نامه میزنه که واحد ها گذرنده شده به مقصد . داخل آیین نامه نظام وظیفه هم نوشته نظام وظیفه هم نوشته نیازی به انصراف نیس

    • karimi
     ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 62. زهرا
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

  سلام.چجوری ببینم درخواستم (انتقالی)قبول شده یانه ؟؟؟کجا باید برم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 63. فاطمه
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۰

  سلام سامانه براساس همترازی درخواست مهمانی رو تایید کرده ولی مبدا ریز انتخاب واحد نمیده .کجا باید پیگیری کنم؟

  • karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام دانشگاه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 64. Fa
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

  سلام وقتتون بخیر من دانشجوی ترم 5 مهندسی صنایع غذایی روزانه دانشگاه کردستان هستم میتونم برای دانشگاه ازاد کرج درخواست مهمانی بدم باتوجه به اینکه دخترم و راهم خیلی دوره و رفت و امد برام خیلی سخته ممکنه از دانشگاه سراسری به ازاد بتونم مهمانی بگیرم

  • isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۷

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر است.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 65. مریم
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

  سلام من ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه ازاد سنندج قبول شدم و میخوام از بدو ورود مهمان دائم با انتقالی بگیرم ولی متاسفانه تاریخ ثبت درخواست در سامانه منادا پایان یافته باید چه کار کنم ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام وقت بخیر شما شرایط گرفتن انتقال دایم یا مهمانی قبل از ورود و گذران حداقل یک ترم را ندارید

 66. المیرا
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

  سلام وقت بخیر.
  درخواست مهمانی من از دکتری دامپزشکی شوشتر به دانشگاه آزاد کرج قبول شده و گفته جهت ثبت نام مطابق با تقویم آموزشی به واحد مقصد مراجعه نمایید.
  منشور این است که حضوری به واحد مقصد برویم؟
  و اینکه پس از موافقت با مهمانی در آموزشیار بنده خود به خود تغییراتی ایجاد میشود؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 67. رها
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۴

  سلام،من ارشد ژنتیک تهران شرق قبول شدم،امکانش هست که به تهران شمال انتقالی بگیرم همین رشته؟

  • gholizadegan
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

   سلام روزتان بخیر یکی از شرایط انتقالی این است که بدون کنکور دانشگاه نرفته باشید

   • رها
    ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

    برای ارشد منظورته بدون کنکور نباشه؟یا کارشناسی؟
    برای ارشد من کنکور دادم و هنوز هم ثبت نام نکردم،میخوام ببینم قبل ثبت نام میتونم انتقالی بگیرم به تهران شمال؟

    • gholizadegan
     ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

     سلام روزتان بخیر بدون کنکور هم ارشد میگیرد هم کار شناسی خیر برای انتقالی یه ترم که خوندید بعد اقدام کنید

   • رها
    ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

    برای ارشد منظورتونه که با کنکور باشه یا کارشناسی؟من انتقالی برای ارشد منظورم بود که بله با کنکور هم قبول شدم.

 68. مهندس بسیجی سید محمد نوردادگر از بسیج مهندیسین اذربایچانشرقی
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

  باسلام اینجانب با سن 75 ساله به بالا ومجروحیت جنگ تحمیلی دارم ودر صد جانبازی در طرح اقدام است و فعلا ایثارگر حضور در جبهه کارت ایثار با بسیج فعال دارم بعلت عناوین مختلف از ممقان به دانشگاه ازاد تبریز بدستور اقدام شده وتابحال اقدام نشده است به ریس دانشگاه بفرمایید تا کی این پشکسوت رزمنده در منتظر باشد /؟؟؟؟؟ التماس دعا رزمنده 8سال دفاع مقدس از اذربایجانشرقی

 69. Mahdi
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۵

  سلام، چرا موقع تکمیل اطلاعات شخصی، هنگامی ک جیمیل رو میزنم ستاره قرمز میاره؟

  • mohammadi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

   سلام وقت به خیر
   تنظیمات کیبورد سیستم خود را چک کنید.

 70. آری
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۸

  سلام وقت بخیر. من توی سامانه درخواست انتقالی کردم و هم دانشگاه مبدا و هم مقصد باهاش موافقت کردن. الان توی سامانه نوشته که برای دریافت لیست دروس با واحد دانشگاهی مبدا هماهنگ کنید. هنوز هم آموزشیارم به اسم واحد مبدا هست. چون دقیق متوجه نشدم از خدمتتون پرسیدم که باید چیکار کنم؟ آیا باید صبر کنم یا…؟

  • javadi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام روزبخبر
   دوست عزیز باید به آموزش دانشگاه مقصد مراجعه کنید.

 71. کیمیا
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۵

  سلام وقت بخیر.ایا بیماری دیابت نوع یک وابسته ب انسولین هم جزو بیماری های صعب العلاج محسوب میشه و چجوری میشه انتقالی گرفت ؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   تماس بگیرید

 72. Arezoo
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

  سلام ببخشید میخوام برای ترم تابستون از دانشگاه ازاد تهران شمال مهمان بشم دانشگاه ازاد ساوه باید حضوری برم دانشگاه خودم مجوز بگیرم بعد از طریق سایت منادا اقدام کنم؟؟؟

  • hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

   سلام وقت بخیر برای انتقالی دانشگاه آزاد در تایم های مربوطه از سایت منادا اقدام کنید.

 73. امیر
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

  سلام برای انتقالی منادا زمان باز شدن سایت چه موقع است ؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

   سلام بزودی برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 74. مسعود
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

  سلام من پدرم چند سال پیش فوت شده و الان پرستاری پردیس آزاد سمنان رو میخونم و میخوام ب شهر خودم کرمانشاه انتقالی بگیرم معدل ترم پیشمم 18 شده و کارت معافیت از خدمت هم ب علت کفالت دارم آیا میتوانم انتقالی بگیرم یا مهمانی دائم حای اگ بشه مهمانی یک ترمه بگیرم و تا سه ترم بعد تمدید کنم؟؟؟ لطفاً راهنماییم کنید ممنون🙏

  • mohammadi
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

   سلام وقت به خیر
   نقل و انتقالات و مهمانی بر اساس تراز دانشگاه ها و تاییدیه دانشگاه میدا و مقصد انجام می شود.

 75. الهام
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام امکان داره از دانشگاه ازاد کرج به تهران غرب انتقالی بگیرم؟ معدل در گرفتن انتقالی مهمه؟

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

   سلام برای انتقالی هم معدل مهمه هم تراز دانشگاه ولی اگر مشکل خاصی داشته باشید یا متاهل باشید تاثیر زیادی دارد

 76. هادی
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام میشه از طریق کارنامه سبز از دانشگاه سراسری انتقالی توئم با تغییر رشته گرف به دانشگاه آزاد ( از رشته خدمات درمانی دولتی به پرستاری آزاد)

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 77. maedeh
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶

  سلام من معماری دانشگاه پیام نور زاهذان هستم میتونم به دانشگاه آزاد همین رشته و همین شهر انتقالی بگیرم؟!

  • ekhlasi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۰

   سلام وقت بخیر انتقالی فقط از دانشگاه آزاد به آزاد میسر میباشد

 78. امیرحسین
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۸

  سلام میتونم از دانشگاه دولتی به دانشگاه آزاد انتقالی بگیرم ؟

  • bahraii
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام .وقت بخیر.امکان انتقال از دانشگا آزاد به دولتی وجود ندارد

   • عبدالله جعفری اصل
    ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

    سلام
    من هیچ یک از شرایط فوق رو ندارم
    فقط این ترم دانشگاه دروس تخصصی ما به علت نرسیدن دانشجو به حدنصاب ارائه نشده امکان مهمان یا انتقالی هست؟

    • karimi
     ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 79. اشک
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۳

  سلام من دانشجوی ترم یک دندانپزشکی هستم، پدرم دو سال پیش فوت کردن و مادر و خواهرم مریض هستن و پرونده پزشکی دارند؛ آیا به من مهمانی دائم واسه استان خودم میدن؟

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

   سلام وقت بخیر . انتقالی دانشگاه ها بر اساس شرایط فرد و جدول همترازی دانشگاه ها میباشد

 80. میم
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام من دانشجوی ترم ۲ مهندسی پزشکی پیام نور تبریز هستم. میتونم به دانشگاه آزاد انتقالی بگیرم؟؟
  میتونم به دانشگاه زاد تهران انتقالی بگیرم؟
  ممنون میشم‌جواب بدید.

  • aghazade
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقت بخیر
   از انجایی که رنکینگ و درجه اعتبار دانشگاه ها باهم متفاوت میباشد این احتمال کمه بتوانید برای انتقالی اقدام کنید

 81. احمد
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۲

  سلام همسر من در دانشگاه غیر انتفاعی اصفهان با کنکور رشته مهندسی پزشکی در حال تحصیل هستند آیا امکان انتقال یا مهمان به دانشگاه ازاد شهر محل سکونت امکان پذیر هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام وقت به خیر
   انتقالی در بین دانشگاه ها بستگی به تاییدیه دانشگاه مبدا و مقصد دارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 82. hana
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

  سلام ببخشید من از دانشگاه آزاد کرج میخواستم درخواست انتقالی یا میهمان دائم به یکی از دانشگاه های آزاد تهران رو بدم با توجه به قانون همترازی احتمال پذیرفتن درخواستم تو کدوم دانشگاه بیشتر هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی انتقالی از دانشگاه ازاد میتوانید مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

 83. زهرا
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

  سلام وقت بخیر من ازآزاد تهران جنوب میخوام برم به آزاد تهران غرب انتقالی بگیرم میشه یعنی؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام . باید در تاریخ مشخص به سامانه منادا مراجعه کنید و درخواست انتقالی دهید

 84. سروناز
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۴

  سلام وقت بخیر
  من ترم سه دندانپزشکی دانشگاه آزاد خوراسگان هستم با درخواستم برای انتقالی دائم برای دانشگاه بروجرد موافقت شده (تبصره خانواده شهدا) مبلغی که باید برای انتقالی به واحد مبدا پرداخت کنم چقدر هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام
   به واحد مقصد باید شهریه ثابت یک ترمو پرداخت کنید
   واحد مبدا هزینه ای برای انتقالی نداره

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام وقت بخیربرای انتقالی دانشگاه ازاد مبلغ بستگی به دانشگاه دارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 85. محمدی
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام، آیا استفاده از سایت منادا برای نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد شامل هزینه می باشد؟

  • irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام بله، فرد برای نقل و انتقال و مهمانی دانشگاه آزاد دو هزینه برای رسیدگی پرونده و انجام نقل و انتقالی دانشجو داشته باشد.

 86. نازنین
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام، آیا شرایط انتقالی دانشجویان دانشگاه آزاد شامل افراد متاهل هم می شود؟

  • irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام بله، یکی از اصلی ترین شرایط لاطم برای نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد متاهل شدن فرد می باشد.

 87. باربد
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵

  سلام، برای دریافت خدمات نقل و انتقال دانشجویی باید شرایط به خصوصی داشت؟

 88. ح ش
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷

  من توی سایت منادا که خواستم ثبت نام کنم همه دانشگاه آزاد هارو میاورد به جر علوم تحقیقات یعنی شرایطشو ندارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقتتون بخیر برای بحث انتقالی هم تراز دانشگاه ها مطرح است جهت اطلاعات بیشتر باشماره ی مرکزتماس حاصل فرمایید

 89. ح ش
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام وقتتون بخیر من دانشجوی ترم یک تهران جنوب هستم‌میخواستم برای علوم تحقیقات انتقالی بگیرم امکانش هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقتتون بخیر برای انتقالی گرفتن باید هم ترازی دانشگاه رعایت شود

 90. ساناز
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۶

  سلام من برای ورود به سایت منادا گفته که کدملی شماره دانشجویی رو وارد کن نوشته کنارش ۹رقم باید باشه چجوریه من کد ملی که ده رقم شماره دانشجوییم هم۱۴تاست میشه راهنمایی کنید بعد کنارش زده کارنامه آزمون داعم موقت کجاست تو سایت آموزشیاره؟!

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام وقت بخیر برای ثبت درخواست خود در سامانه منادا نیاز به شماره دانشجویی موقت دارید که در صورت عدم قبولی با شماره دانشجویی فعلی خود اقدام به ثبت درخواست کنید و لی در صورتی که مجدد امکان ثبت .و یا ورود به سامانه را نداشتید با شماره های مرکز تماس بگیرید موفق باشید

 91. حمید
  ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام خسته نباشید . من برای ترم قبل درخواست انتقالی دادم ولی موافقت نشد برای این ترم وارد سایت میشم و شماره دانشجویی رو وارد می کنم ولی نتیجه درخواست قبلیم (ترم قبل) رو میاره و نمیتونم درخواست جدید بدم.

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت بخیر در شرایط انتفالی دانشگاه ازاد در درجه اول باید دانشگاه مبدا درخواست شما رو قبول کنن

 92. عطیه
  ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۰

  سلام. من دانشجوی رشته ترم ۳ علوم تربیتی دانشگاه ایوانکی هستم بخاطر راه دورم میخوام انتقالی بگیرم به دانشگاه ازاد میتونم که انتقالی بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲

   سلام وقتتون بخیر بستگی به نوع ورودیتان دارد که با کنکوری هستید یا بدون کنکوری و برای انتقالی یا مهمانی گرفتن هم ترازی دانشگاه ها مطرح است جهت مهمانی گرفتن در بازه ی اذرماه اقدام کنید جهت مشاوره ی بیشتر با شماره ی 9099075307 تماس حاصل فرمایید

 93. علی ال
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۳

  با سلام من ترم3علوم سیاسی محقق هستم میخواستم اردیبهشت سال بعد که ترم4میشم انتقالی بگیرم به تبریز شهر خودم اگر دائم باشد چه بهتر میخوام فرار کنم کلا چقدر احتمال دارد که با این درخواستم موافقت بشه؟؟ و چیکار باید کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۴

   سلام
   شرایط شما باید توسط مشاوران ما مورد بررسی قرار بگیرد
   برای دریافت مشاوره ی رایگان تماس بگیرید

 94. س س
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۵

  سلام خسته نباشد ببخشید میخواستم بدونم که معمولا برای کسی که شرایط خاص نیست(سهمیه تاهل و پسر)به دانشگاه هم تراز انتقالی میدن؟دانشگاه بنده تراز ۲ هست مثلا برای قم که تراز ۲ میشه اقدام کنم چون که به شهر خودم که تهرانه مثل اینکه شدنی نیست کلا

  • کارشناس ارشد
   ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام بله شدنی نیست

   • س س
    ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷

    به همتراز و پایین تر هم سخته و نمیشه یعنی؟

    • کارشناس ارشد
     ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

     سلام اگر شرایط انتقالی دانشگاه ازاد رو داشته باشید میتونید اقدام کنید.

    • کارشناس ارشد
     ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

     سلام وقتتون بخیر جهت مشاوره با مرکز تماس بگیرید

 95. Mohamad
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۲

  سلام من دانشجو غیر انتفاعی مدیریت بازرگانی هستم امکانش هیت که من به دولتی شهر خودم انتقالی بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷

   با سلام
   خیر

   • Atin
    ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۳

    سلام ببخشید میشه برعکس اینو انتقالی گرفت؟ از ازاد به غیرانتفاعی؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

     سلام وقت بخیر
     خیر

 96. دانش
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۴۵

  سلام وقتتون بخیر من رشته کارگردانی واحد شهر سنندج هستم اما بهمن ماه امسال نقل مکان میکنیم به تهران
  احتمالش هست که بعد از یک ترم انتقالی بگیرم و بیام تهران؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام وقت بخیر اگر طراز دانشگاهی که الان در حال تحصیل هستید هم طراز و یا پایینتر از طراز دانشگاه که میخواید منتقل بشید هستش بله میشه و البته بنا به صلاح دید دانشگاه مبدا و مقصد

 97. محمد
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۸

  سلام وقت بخیر خواستم بدونم میشه از غیرانتفاعی به آزاد انتقالی گرفت؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۶

   سلام خیر امکانش نیست

   • امیر
    ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۸

    سلام ببخشید میخواستم بدونم من از علوم آزمایشگاهی آزاد قم میتونم برای آزاد تهران انتقالی بگیرم؟
    چقدر احتمالش هست قبول‌ کنند؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

     سلام
     باید دلیل قانع کننده ای مانند ازدواج و یا بیماری و…ارایه داده شود اما احتمال انتقالی از قم به تهران تقریبا کم است

 98. Rose
  ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۱

  سلام من قصد انتقالی از دانشگاه تهران شرق به تهران مرکز رو دارم اما وقتی رفتم تو سایت کلا دانشگاهای آزاد تهران اسمشون تو لیست نبود باید چیکار کنم

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام انتقال دانشگاه ازاد از طریق سامانه منادا انجام میشه که موقع درخواست در سامانه باید شرایطی که دارید رو لحاظ کنید

   • مسعود
    ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

    سلام من پدرم چند سال پیش فوت شده و الان پرستاری پردیس آزاد سمنان رو میخونم و میخوام ب شهر خودم کرمانشاه انتقالی بگیرم معدل ترم پیشمم 18 شده و کارت معافیت از خدمت هم ب علت کفالت دارم آیا میتوانم انتقالی بگیرم یا مهمانی دائم حای اگ بشه مهمانی یک ترمه بگیرم و تا سه ترم بعد تمدید کنم؟؟؟ لطفاً راهنماییم کنید ممنون🙏

    • karimi
     ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

    • Negar
     ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

     سلام وقتتون بخیر
     من دانشجو ترم دوم مهندسی صنایع دانشگاه کرج هستم امکانش هست انتقالی دائم بگیرم برای دانشگاه تهران غرب؟

     • karimi
      ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

      سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 99. shokufe
  ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۸

  سلام خسته نباشید
  انتقالی حتما باید به شهری که زندگی می کنیم باشه یا میشه به یه شهر دیگه گرفت؟

  • مشاور ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام درصد موافقت به شهر خو‌د درخواست انتقالی دانشگاه آزاد بیشتر است.

   • مومنی
    ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

    سلام وقتتون بخیر ، من دانشجو ترم آخر هستم ، امکانش هست این ترم رو انتقالی ب شهر دیگه بگیرم؟

    • gholizadegan
     ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

     سلام روزتون بخیر اگر با کنکور رفته اید دانشگاه مشکلی ندارد

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)