تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
شرایط انتقالی دانشگاه آزاد

انتقالی دانشگاه آزاد 1401 + شرایط جدید

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد یکی از پرتکرارترین سوالاتی است که دانشجویان از خود می‌پرسند. معمولا این دانشجویان به  هر دلیلی از ادامه تحصیل در دانشگاه مبدا خود ناراضی هستند و به همین دلیل قصد دارند اقدام به ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد نمایند.

به همین دلیل دانشگاه آزاد هر ساله شرایط انتقالی دانشگاه آزاد را در سایت خود منتشر می‌کند. لذا داوطلبانی که درخواست انتقالی دانشگاه آزاد را دارند می‌توانند با بهره‌گیری از اطلاعات مندرج در این سایت کارهای انتقالی خود را انجام دهند.

خوب است بدانید که به دلیل محدودیت پذیرش مهمان بهتر است هر چه سریعتر بر اساس شرایط انتقالی دانشگاه آزاد اقدام کنید. در غیر این صورت ممکن است دانشگاه مبدا با درخواست شما موافقیت نکند. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و اولویت پذیرش انتقالی در دانشگاه آزاد 1401 مقاله ایران تحصیل را دنبال کنید.

 

انتقال و مهمانی در دانشگاه آزاد

انتقال و مهمانی در دانشگاه آزاد

 

جهت اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه آزاد، شرایط درخواست انتقالی دانشگاه آزاد، ثبت نام در انتقالی دانشگاه آزاد، نحوه گرفتن انتقالی در دانشگاه آزاد، شرایط عمومی انتقالی دانشگاه آزاد، شرایط اختصاصی انتقالی دانشگاه آزاد، سامانه ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد و تبصره های انتقالی دانشگاه آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر ایران تحصیل تماس بگیرید.

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

شرایط ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد

سامانه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد، در سال دو بار برای دانشجویان متقاضی نقل و انتقال باز می‌باشد. معمولا قبل از شروع هر سال تحصیلی دانشجویان با خواندن شرایط وتبصره انتقالی می‌توانند از آن استفاده کنند. سپس درخواست خود را به صورت اینترنتی در سایت monada.iau.ac.ir ثبت نمایند و منتظر جواب آن باشند.

دانشجویانی که به دلایل مختلف مایل به تغییر واحد دانشگاهی خود می‌باشند، از فرصت نقل و انتقال دانشگاه آزاد که در اختیار دانشجویان متقاضی قرار می‌گیرد، می‌توانند اقدام به ثبت نام نمایند.خوب است بدانید که برای انتقالی در دانشگاه آزاد باید 15 شرایط عمومی و 17 ماده اختصاصی داشته باشید.

قبل از ثبت نام، لازم است از شرایط درخواست انتقالی دانشگاه آزاد مطلع شوید و با توجه به مدراک مورد نیاز و شرایط درخواست انتقالی دانشگاه آزاد نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

 

 

جهت سایت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد روی لینک کلیک کنید.

 

 

نحوه اقدام جهت انتقالی گرفتن از دانشگاه آزاد

نحوه گرفتن انتقالی دانشگاه آزاد

نحوه گرفتن انتقالی دانشگاه آزاد

 

همان‌طور که خدمتتان عرض کردیم دانشگاه آزاد در سال، 2 بار سامانه نقل و انتقالات را برای دانشجویان متقاضی باز می‌کند.

دانشجویانی که شرایط درخواست انتقالی دانشگاه آزاد را دارا می‌باشند، می‌توانند از طریق سامانه منادا جهت ثبت نام اقدام نمایند.

این نکته مهم را به خاطر داشته باشید که، هر گونه درخواست نقل و انتقالی که در هر سامانه و یا سایتی غیر از سامانه منادا صورت گیرد، پیگیری نخواهد شد. ثبت نام به صورت اینترنتی انجام خواهد گرفت و به درخواست‌های حضوری پاسخ داده نخواهد شد.

دانشجویان عزیز توجه داشته باشند که درخواست خود را تنها در زمان مقرر ثبت نمایند و ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نمایند همچنین قبل از ثبت نام در سامانه azmoon.org از شرایط درخواست انتقالی دانشگاه آزاد به طور کامل اطلاع یابند.

 

 

جهت کسب اطلاعات در مورد انتقالی دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد روی لینک کلیک کنید.

 

 

شرایط عمومی درخواست انتقالی دانشگاه آزاد

دانشجویانی که دارای شرایط درخواست انتقالی دانشگاه آزاد زیر باشند، می‌توانند برای میهمانی و یا انتقال، درخواست خود را در سامانه ثبت نمایند.

هنگام ثبت نام حتماً در مورد صحت مدارک خود اطمینان لازم را کسب نمایید زیرا هر گونه اشتباه پس از ثبت درخواست شما، بر عهده دانشجوی متقاضی می‌باشد.

 1.  دانشجویان متقاضی نباید به دلایل شرایط آموزشی، انضباطی و نظام وظیفه، منع ادامه تحصیل داشته باشند.
 2. دانشجویانی می‌توانند در نقل و انتقالات ثبت نام نمایند که حداقل یک نیم سال را در دانشگاه مبدأ گذرانده باشند. البته این قانون به استثنای واجدین شرایط مهمانی یا انتقال دائم که می‌توانند از ابتدا انتقالی یا مهمانی بگیرند، می‌شود.
 3. دانشجویانی می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند که در رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد پذیرفته‌شده‌اند.
 4. دانشجویان دوره‌های خودگردان، منحصراً در واحدهای دوره‌های خودگردان دیگر می‌توانند انتقال یابند.
 5. در دانشگاه مقصد حتماً رشته و گرایش شما باید وجود داشته باشد.
 6. در نیمسال آخر انتقال در هر مقطع تحصیلی ممنوع می‌باشد.
 7. دانشجویان میهمان که قصد اخذ پایان نامه را دارند، تنها با موافقت دانشگاه مبدأ و مقصد می‌توانند برای این امر اقدام کنند.
 8. در هر مقطع تحصیلی تنها یک بار امکان انتقال وجود خواهد داشت.
 9. انتقالی و مهمانی در مقطع دکتری تنها با شرایط خاص امکان پذیر است.
 10. در دانشگاه های بین المللی انتقال دانشجویان تنها به صورت درون محوری می‌باشد.
 11. امکان انتقال دانشجویان از دانشگاه‌های خارج کشور به داخل کشور وجود ندارد. آنها برای انتقال به دانشگاه‌های آزاد کشور باید در امتحان قبول شوند.
 12. دانشجویان واحدهای الکترونیکی تنها می‌توانند در واحدهای الکترونیک سایر دانشگاه‌ها ثبت نام نمایند.
 13. برای دانشجویان پژوهش محور امکان انتقال ممنوع است.
 14. امکان انتقال کارکنان و اعضای علمی دانشگاه‌ها به محل خدمتشان وجود ندارد.
 15. دانشجویان اتباع غیر ایرانی در صورتی می توانند به دانشگاه آزاد منتقل شوند که درخواست آن‌ها باید از طریق واحد دانشگاهی مبدا، اداره کل امور بین الملل و کمیسیون نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه بررسی و تایید شوند.

مواردی که در بالا در مورد شرایط درخواست انتقالی دانشگاه آزاد خدمتتان عرض نمودیم، در مورد شرایط عمومی نقل و انتقالات است. جهت اطلاع کامل از شرایط درخواست انتقالی دانشگاه آزاد به صورت عمومی، با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه نقل و انتقالات ارشد وزارت بهداشت وارد شوید.

 

 

شرایط عمومی نقل و انتقالات دانشجو

شرایط عمومی نقل و انتقالات دانشجو

 

شرایط اختصاصی ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد

 • یکی از شرایط درخواست جابجایی دانشگاه آزاد که برای زوجین متاهل در نظر گرفته است، مربوط به زوجین متاهل می باشد.
 • دانشجویانی که پس از پذیرفته شدن در دانشگاه ازدواج نمایند، می توانند پس از ارائه مدارک خود، نسبت به انتقال یا مهمانی، اقدام نمایند.
 • دانشجویان متاهل زن که متارکه نموده اند نیز، با ارائه مدارک خود، می توانند نسبت به انتقال و یا مهمانی، درخواست خود را ثبت نمایند.
 • مادران دانشجو تا پایان سال اول شیر دهی می توانند مهمانی بگیرند.
 • یکی دیگر از شرایط درخواست جابجایی دانشگاه آزاد، مربوط به دانشجویانی می باشد که دارای معلولیت، بیماری صعب العلاج، نابینا  یا ناشنوا می باشند. در صورتی که بیماری این دسته از افراد تایید شود، می توانند در نقل و انتقال دانشجویی ثبت نام نمایند.
 • خانواده های محترم شاهد و ایثارگر، می توانند با ارائه مدارک و دارا بودن شرایط درخواست انتقالی دانشگاه آزاد، می توانند نسبت به ثبت مهمانی و یا جابجایی خود اقدام نمایند.
 • دانشجویانی که بیماری صعب العلاج آنها تائید شده است، پس از تائید کمیسیون نقل و انتقال می توانند ثبت نام نمایند.
 • دانشجویان بیمار امکانات مناسبی در دانشگاه مقصد خود نداشته باشند، در صورت تائید مراجع مربوطه می توانند مهمانی و یا انتقالی بگیرند.
 • میهمانی دانشجویان زن در طی دوره بارداری، پس از اینکه به تائید کمسیون پزشکی و نقل و انتقال دانشجویی رسید، امکان انتقال به هر یک از واحدهای دانشجویی امکان پذیر خواهد بود.

البته به غیر موارد بالا دانشجویان با داشتن شرایط اختصاصی دیگری مانند خانواده شاهد و ایثارگر، چند دانشجویی، فوت اعضای خانواده، همسر و فرزندان کارکنان رسمی تمام وقت و هئیت علمی دانشگاه، ورزشکاران و قهرمانان ملی و غیره می‌توانند انتقالی بگیرند. لذا شما جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط انتقالی و تبصره‌های آنها می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

 

برای اطلاع از شرایط مهمانی دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

مراحل ثبت درخواست جهت گرفتن انتقالی

 

شرایط نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

شرایط نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

 

 • وارد شدن به سایت نقل و انتقالات دانشجویی به آدرس monada.iau.ir
 • مطالعه شیوه نامه نقل و انتقالات و پذیرش آن
 • وارد شدن به سایت با استفاده از کدملی و شماره دانشجویی
 • مشاهده و تائید اطلاعات
 • انتخاب آئین نامه مدنظر جهت ثبت درخواست انتقالی
 • انتخاب نوع درخواست
 • انتخاب کردن دانشگاه مدنظر و آپلود تمامی مدارک مورد نیاز
 • پرداخت هزینه های مورد نیاز
 • پذیرش نهایی و دریافت شماره پرونده درخواست انتقالی

 

 

برای کسب آگاهی در مورد انتقالی از دانشگاه آزاد به دانشگاه سراسری روی لینک کلیک کنید.

 

 

تبصره های درخواست انتقالی دانشگاه آزاد

یکی از مواردی که در مورد شرایط درخواست مهمانی دانشگاه آزاد شاید اطلاع از آن لازم و ضروری باشد، نحوه پرداخت شهریه برای دانشجویانی است که مهمانی یا انتقال دائم گرفته‌ باشند.

شهریه ثابت و متغییر دانشجویان مهمان، توسط واحد مقصد در هر نیمسال اخذ می‌گردد و در زمان مقرر به حساب واحد مبدأ واریز می‌گردد.

دانشجویانی که از بدو ورود میهمانی دائم می‌گیرند، نیازی به ارسال لیست دروس واحدهای اخذ شده برای دانشگاه مبدأ در هر نیمسال ندارند.

دانشجویانی که میهمانی دائم گرفته‌اند، دانشگاه مقصد آن‌ها موظف به ارسال کارنامه تحصیلی آن‌ها در هر نیمسال برای دانشگاه مبدأ می‌باشند.

برخی از رشته‌ها مانند پزشکی، دندانپزشکی، پرستاري، مامایی، تربیت بدنی، دامپزشکی و غیره که یکی از شرایط ادامه تحصیل در آن‌ها، داشتن توانای های جسمی و روحی می‌باشد، این قیبل رشته‌ها می‌بایستی با نظر کمیسیون پزشکی درخواست دانشجویان بررسی گردد.

شرایط درخواست مهمانی دانشگاه آزاد به علت فراوان بودن ماده ها و تبصره های آن امکان ارائه آنها به صورت کامل در سایت میسر نخواهد بود.

چنانچه می خواهید در نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ثبت نام نمایید، ابتدا حتما باید در مورد شرایط درخواست مهمانی دانشگاه آزاد اطلاع کامل یابید. با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آورید.

 

زمان ثبت نام در مهمانی دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام در مهمانی دانشگاه آزاد

 

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه آزاد، شرایط درخواست انتقالی دانشگاه آزاد، ثبت نام در انتقالی دانشگاه آزاد، نحوه گرفتن انتقالی در دانشگاه آزاد، شرایط عمومی انتقالی دانشگاه آزاد، شرایط اختصاصی انتقالی دانشگاه آزاد، سامانه ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد و تبصره های انتقالی دانشگاه آزاداز سراسر کشور با شماره های ایران تحصیل تماس بگیرید.

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

خلاصه مطالب

از آنجا که انتقال دانشجویان یکی از مهم ترین بخش های دانشگاه‌ها می‌باشد. به همین دلیل  در این مقاله به شرایط مهمانی دانشگاه آزاد 1401 اشاره کردیم. در ابتدا مقاله نحوه انتقال و مراحل مختلف آن را توضیح دادیم. به طوری که شما برای ثبت درخواست خود قبل از شروع هر نیمسال تحصیلی باید به سایت منادا مراجعه کنید. داوطلبانی که قصد دارند در دانشگاه آزاد منتقل  شوند باید شرایط عمومی و اختصاصی داشته باشند. این شرایط برای داوطلبان مختلف یکسان است. لذا آنها باید علاوه بر شرایط عمومی، حداقل یکی از شرایط اختصاصی مهمانی دانشگاه آزاد را داشته باشند.

البته استفاده از شرایط مهمانی دانشگاه آزاد 1401 تبصره هایی نیز دارد که شما جهت کسب اطلاعات دقیق در مورد آن‌ها می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

کاربران گرامی برای دانلود این مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا دانشجویانی که به صورت بدون آزمون در دانشگاه آزاد پذیرفته شده اند نیز می توانند درخواست انتقالی دهند؟

خیر. این دانشجویان نمی توانند جهت نقل و انتقال درخواست دهند.

داوطلبانی که قصد گرفتن انتقالی دارند باید هزینه ای جهت این درخواست پرداخت کنند؟

بله. هر یک از دانشجویانی که در مقاطع مختلف تحصیلی هستند و قصد گرفتن انتقالی دارند باید هزینه درخواست را پرداخت کنند.

دانشجویان چند بار در طی سال تحصیلی می توانند نسبت به گرفتن انتقالی اقدام کنند؟

فقط یکبار در طی سال تحصیلی دانشجویان می توانند درخواست انتقالی دهند.

درخواست انتقالی دانشجویان از طریق چه سامانه ای انجام می شود؟

دانشجویان عزیز می توانند درخواست انتقالی خود را از طریق سامانه monada.iau.ac.ir به ثبت برسانند.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Arezoo
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

  سلام ببخشید میخوام برای ترم تابستون از دانشگاه ازاد تهران شمال مهمان بشم دانشگاه ازاد ساوه باید حضوری برم دانشگاه خودم مجوز بگیرم بعد از طریق سایت منادا اقدام کنم؟؟؟

  • hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

   سلام وقت بخیر برای انتقالی دانشگاه آزاد در تایم های مربوطه از سایت منادا اقدام کنید.

 2. امیر
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

  سلام برای انتقالی منادا زمان باز شدن سایت چه موقع است ؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

   سلام بزودی برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 3. مسعود
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

  سلام من پدرم چند سال پیش فوت شده و الان پرستاری پردیس آزاد سمنان رو میخونم و میخوام ب شهر خودم کرمانشاه انتقالی بگیرم معدل ترم پیشمم 18 شده و کارت معافیت از خدمت هم ب علت کفالت دارم آیا میتوانم انتقالی بگیرم یا مهمانی دائم حای اگ بشه مهمانی یک ترمه بگیرم و تا سه ترم بعد تمدید کنم؟؟؟ لطفاً راهنماییم کنید ممنون🙏

  • mohammadi
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

   سلام وقت به خیر
   نقل و انتقالات و مهمانی بر اساس تراز دانشگاه ها و تاییدیه دانشگاه میدا و مقصد انجام می شود.

 4. الهام
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام امکان داره از دانشگاه ازاد کرج به تهران غرب انتقالی بگیرم؟ معدل در گرفتن انتقالی مهمه؟

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

   سلام برای انتقالی هم معدل مهمه هم تراز دانشگاه ولی اگر مشکل خاصی داشته باشید یا متاهل باشید تاثیر زیادی دارد

 5. هادی
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام میشه از طریق کارنامه سبز از دانشگاه سراسری انتقالی توئم با تغییر رشته گرف به دانشگاه آزاد ( از رشته خدمات درمانی دولتی به پرستاری آزاد)

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 6. maedeh
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶

  سلام من معماری دانشگاه پیام نور زاهذان هستم میتونم به دانشگاه آزاد همین رشته و همین شهر انتقالی بگیرم؟!

  • ekhlasi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۰

   سلام وقت بخیر انتقالی فقط از دانشگاه آزاد به آزاد میسر میباشد

 7. امیرحسین
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۸

  سلام میتونم از دانشگاه دولتی به دانشگاه آزاد انتقالی بگیرم ؟

  • bahraii
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام .وقت بخیر.امکان انتقال از دانشگا آزاد به دولتی وجود ندارد

 8. اشک
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۳

  سلام من دانشجوی ترم یک دندانپزشکی هستم، پدرم دو سال پیش فوت کردن و مادر و خواهرم مریض هستن و پرونده پزشکی دارند؛ آیا به من مهمانی دائم واسه استان خودم میدن؟

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

   سلام وقت بخیر . انتقالی دانشگاه ها بر اساس شرایط فرد و جدول همترازی دانشگاه ها میباشد

 9. میم
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام من دانشجوی ترم ۲ مهندسی پزشکی پیام نور تبریز هستم. میتونم به دانشگاه آزاد انتقالی بگیرم؟؟
  میتونم به دانشگاه زاد تهران انتقالی بگیرم؟
  ممنون میشم‌جواب بدید.

  • aghazade
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقت بخیر
   از انجایی که رنکینگ و درجه اعتبار دانشگاه ها باهم متفاوت میباشد این احتمال کمه بتوانید برای انتقالی اقدام کنید

 10. احمد
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۲

  سلام همسر من در دانشگاه غیر انتفاعی اصفهان با کنکور رشته مهندسی پزشکی در حال تحصیل هستند آیا امکان انتقال یا مهمان به دانشگاه ازاد شهر محل سکونت امکان پذیر هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام وقت به خیر
   انتقالی در بین دانشگاه ها بستگی به تاییدیه دانشگاه مبدا و مقصد دارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 11. hana
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

  سلام ببخشید من از دانشگاه آزاد کرج میخواستم درخواست انتقالی یا میهمان دائم به یکی از دانشگاه های آزاد تهران رو بدم با توجه به قانون همترازی احتمال پذیرفتن درخواستم تو کدوم دانشگاه بیشتر هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی انتقالی از دانشگاه ازاد میتوانید مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

 12. زهرا
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

  سلام وقت بخیر من ازآزاد تهران جنوب میخوام برم به آزاد تهران غرب انتقالی بگیرم میشه یعنی؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام . باید در تاریخ مشخص به سامانه منادا مراجعه کنید و درخواست انتقالی دهید

 13. سروناز
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۴

  سلام وقت بخیر
  من ترم سه دندانپزشکی دانشگاه آزاد خوراسگان هستم با درخواستم برای انتقالی دائم برای دانشگاه بروجرد موافقت شده (تبصره خانواده شهدا) مبلغی که باید برای انتقالی به واحد مبدا پرداخت کنم چقدر هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام
   به واحد مقصد باید شهریه ثابت یک ترمو پرداخت کنید
   واحد مبدا هزینه ای برای انتقالی نداره

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام وقت بخیربرای انتقالی دانشگاه ازاد مبلغ بستگی به دانشگاه دارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 14. محمدی
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام، آیا استفاده از سایت منادا برای نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد شامل هزینه می باشد؟

  • irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام بله، فرد برای نقل و انتقال و مهمانی دانشگاه آزاد دو هزینه برای رسیدگی پرونده و انجام نقل و انتقالی دانشجو داشته باشد.

 15. نازنین
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام، آیا شرایط انتقالی دانشجویان دانشگاه آزاد شامل افراد متاهل هم می شود؟

  • irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام بله، یکی از اصلی ترین شرایط لاطم برای نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد متاهل شدن فرد می باشد.

 16. باربد
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵

  سلام، برای دریافت خدمات نقل و انتقال دانشجویی باید شرایط به خصوصی داشت؟

 17. ح ش
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷

  من توی سایت منادا که خواستم ثبت نام کنم همه دانشگاه آزاد هارو میاورد به جر علوم تحقیقات یعنی شرایطشو ندارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقتتون بخیر برای بحث انتقالی هم تراز دانشگاه ها مطرح است جهت اطلاعات بیشتر باشماره ی مرکزتماس حاصل فرمایید

 18. ح ش
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام وقتتون بخیر من دانشجوی ترم یک تهران جنوب هستم‌میخواستم برای علوم تحقیقات انتقالی بگیرم امکانش هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقتتون بخیر برای انتقالی گرفتن باید هم ترازی دانشگاه رعایت شود

 19. ساناز
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۶

  سلام من برای ورود به سایت منادا گفته که کدملی شماره دانشجویی رو وارد کن نوشته کنارش ۹رقم باید باشه چجوریه من کد ملی که ده رقم شماره دانشجوییم هم۱۴تاست میشه راهنمایی کنید بعد کنارش زده کارنامه آزمون داعم موقت کجاست تو سایت آموزشیاره؟!

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام وقت بخیر برای ثبت درخواست خود در سامانه منادا نیاز به شماره دانشجویی موقت دارید که در صورت عدم قبولی با شماره دانشجویی فعلی خود اقدام به ثبت درخواست کنید و لی در صورتی که مجدد امکان ثبت .و یا ورود به سامانه را نداشتید با شماره های مرکز تماس بگیرید موفق باشید

 20. حمید
  ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام خسته نباشید . من برای ترم قبل درخواست انتقالی دادم ولی موافقت نشد برای این ترم وارد سایت میشم و شماره دانشجویی رو وارد می کنم ولی نتیجه درخواست قبلیم (ترم قبل) رو میاره و نمیتونم درخواست جدید بدم.

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت بخیر در شرایط انتفالی دانشگاه ازاد در درجه اول باید دانشگاه مبدا درخواست شما رو قبول کنن

 21. عطیه
  ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۰

  سلام. من دانشجوی رشته ترم ۳ علوم تربیتی دانشگاه ایوانکی هستم بخاطر راه دورم میخوام انتقالی بگیرم به دانشگاه ازاد میتونم که انتقالی بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲

   سلام وقتتون بخیر بستگی به نوع ورودیتان دارد که با کنکوری هستید یا بدون کنکوری و برای انتقالی یا مهمانی گرفتن هم ترازی دانشگاه ها مطرح است جهت مهمانی گرفتن در بازه ی اذرماه اقدام کنید جهت مشاوره ی بیشتر با شماره ی 9099075307 تماس حاصل فرمایید

 22. علی ال
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۳

  با سلام من ترم3علوم سیاسی محقق هستم میخواستم اردیبهشت سال بعد که ترم4میشم انتقالی بگیرم به تبریز شهر خودم اگر دائم باشد چه بهتر میخوام فرار کنم کلا چقدر احتمال دارد که با این درخواستم موافقت بشه؟؟ و چیکار باید کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۴

   سلام
   شرایط شما باید توسط مشاوران ما مورد بررسی قرار بگیرد
   برای دریافت مشاوره ی رایگان تماس بگیرید

 23. س س
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۵

  سلام خسته نباشد ببخشید میخواستم بدونم که معمولا برای کسی که شرایط خاص نیست(سهمیه تاهل و پسر)به دانشگاه هم تراز انتقالی میدن؟دانشگاه بنده تراز ۲ هست مثلا برای قم که تراز ۲ میشه اقدام کنم چون که به شهر خودم که تهرانه مثل اینکه شدنی نیست کلا

  • کارشناس ارشد
   ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام بله شدنی نیست

   • س س
    ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷

    به همتراز و پایین تر هم سخته و نمیشه یعنی؟

    • کارشناس ارشد
     ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

     سلام اگر شرایط انتقالی دانشگاه ازاد رو داشته باشید میتونید اقدام کنید.

    • کارشناس ارشد
     ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

     سلام وقتتون بخیر جهت مشاوره با مرکز تماس بگیرید

 24. Mohamad
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۲

  سلام من دانشجو غیر انتفاعی مدیریت بازرگانی هستم امکانش هیت که من به دولتی شهر خودم انتقالی بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷

   با سلام
   خیر

   • Atin
    ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۳

    سلام ببخشید میشه برعکس اینو انتقالی گرفت؟ از ازاد به غیرانتفاعی؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

     سلام وقت بخیر
     خیر

 25. دانش
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۴۵

  سلام وقتتون بخیر من رشته کارگردانی واحد شهر سنندج هستم اما بهمن ماه امسال نقل مکان میکنیم به تهران
  احتمالش هست که بعد از یک ترم انتقالی بگیرم و بیام تهران؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام وقت بخیر اگر طراز دانشگاهی که الان در حال تحصیل هستید هم طراز و یا پایینتر از طراز دانشگاه که میخواید منتقل بشید هستش بله میشه و البته بنا به صلاح دید دانشگاه مبدا و مقصد

 26. محمد
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۸

  سلام وقت بخیر خواستم بدونم میشه از غیرانتفاعی به آزاد انتقالی گرفت؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۶

   سلام خیر امکانش نیست

   • امیر
    ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۸

    سلام ببخشید میخواستم بدونم من از علوم آزمایشگاهی آزاد قم میتونم برای آزاد تهران انتقالی بگیرم؟
    چقدر احتمالش هست قبول‌ کنند؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

     سلام
     باید دلیل قانع کننده ای مانند ازدواج و یا بیماری و…ارایه داده شود اما احتمال انتقالی از قم به تهران تقریبا کم است

 27. Rose
  ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۱

  سلام من قصد انتقالی از دانشگاه تهران شرق به تهران مرکز رو دارم اما وقتی رفتم تو سایت کلا دانشگاهای آزاد تهران اسمشون تو لیست نبود باید چیکار کنم

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام انتقال دانشگاه ازاد از طریق سامانه منادا انجام میشه که موقع درخواست در سامانه باید شرایطی که دارید رو لحاظ کنید

   • مسعود
    ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

    سلام من پدرم چند سال پیش فوت شده و الان پرستاری پردیس آزاد سمنان رو میخونم و میخوام ب شهر خودم کرمانشاه انتقالی بگیرم معدل ترم پیشمم 18 شده و کارت معافیت از خدمت هم ب علت کفالت دارم آیا میتوانم انتقالی بگیرم یا مهمانی دائم حای اگ بشه مهمانی یک ترمه بگیرم و تا سه ترم بعد تمدید کنم؟؟؟ لطفاً راهنماییم کنید ممنون🙏

    • karimi
     ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 28. shokufe
  ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۸

  سلام خسته نباشید
  انتقالی حتما باید به شهری که زندگی می کنیم باشه یا میشه به یه شهر دیگه گرفت؟

  • مشاور ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام درصد موافقت به شهر خو‌د درخواست انتقالی دانشگاه آزاد بیشتر است.

ایران تحصیل
تماس با مشاور