ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین ۱۴۰۲-۱۴۰۲

سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اطلاع از سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین ۱۴۰۲ برای هر داوطلب ورود و ادامه تحصیل در این دانشگاه نظامی ضروری به نظر می رسد. در واقع، هر داوطلب می تواند با دانلود نمونه سوالات دانشگاه علوم انتظامی امین و بررسی و تحلیل آن ها از سوالات آزمون دانشگاه افسری امین مطلع شود تا بدین ترتیب با آمادگی بالاتری برای حضور در سر جلسه آزمون اقدام کند. البته در این میان افرادی هستند که به جای خرید و دریافت سوالات گزینش دانشگاه علوم انتظامی امین به دنبال نمونه سوال علوم انتظامی امین pdf رایگان هستند.

 

در این نوشته، قصد ارائه نکاتی مهم و ارزنده را در رابطه با سوالات آزمون ورودی دانشگاه امین را برای شما دوستان و عزیزان داریم. البته به جز بحث درباره سوالات گزینش دانشگاه علوم انتظامی امین به ارائه اطلاعاتی در رابطه با این آزمون مهم و سرنوشت ساز هم در اختیار شما دوستان عزیز داوطلب قرار می دهیم.

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

 

جهت اطلاع از نحوه طراحی سوال های آزمون ورودی دانشگاه نیروی انتظامی امین از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

دانلود نمونه سوالات دانشگاه علوم انتظامی امین

 

 

چرا باید از سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین اطلاع داشته باشیم؟

آزمون ورودی دانشگاه افسری امین آزمونی است که هر ساله جذب دانشجویان برای تحصیل در این مرکز دانشگاهی اجرا می شود و داوطلبان زیادی هم خواستار شرکت در آن هستند.

در این میان افراد زیادی هستند که در چند روز مانده به برگزاری آزمون ورودی دانشگاه نیروی انتظامی امین بابت عدم اطلاع از سوالات آزمون دانشگاه امین دچار استرس و نگرانی زیادی می شوند و احساس می کنند آمادگی شرکت در این آزمون را ندارند.

این قبیل از افراد مدام در پی دسترسی به سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین و دانلود نمونه سوالات دانشگاه علوم انتظامی امین هستند.

اما در این جا این سؤال مهم برای آن ها مطرح می شود که چرا و به چه علت استفاده از نمونه سوال علوم انتظامی امین pdf رایگان و دانلود نمونه سوالات دانشگاه علوم انتظامی امین برای داوطلبان مفید و لازم است.

اصلاً‌ داوطلب و متقاضی شرکت در این آزمون چه دلیل قانع کننده ای می تواند برای دانلود نمونه سوالات دانشگاه علوم انتظامی امین داشته باشد؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید این نکته را خدمتتان عرض کنیم که در صورت دسترسی به سوالات گزینش دانشگاه علوم انتظامی امین و دانلود نمونه سوال علوم انتظامی امین pdf رایگان هر فرد می تواند با نحوه طراحی سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین در طول سال های قبل علی الخصوص یک ساله گذشته آشنایی لازم را پیدا کند.

بعلاوه، با دسترسی به سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین امکان اطلاع فرد داوطلب از مواردی همچون تعداد سؤالات مطرح شده برای هر کدام از دروس مورد آزمون و تعداد سؤالات هر یک از بخش ها و فصول کتب نیز فراهم می شود.

به این ترتیب فرد داوطلب با مطالعه و بررسی سؤالات به آسانی متوجه این موضوع می شود که چه بخش هایی از کتب از درجه اهمیت بالاتری برخوردار هستند و در نتیجه عمده تمرکز و دقت خود را به مطالعه آن ها اختصاص می دهند.

از طرف دیگر، آشنایی با سوالات گزینش دانشگاه علوم انتظامی امین می تواند موجب اطلاع فرد از میزان دشواری و یا آسانی سوالات آزمون دانشگاه امین را فراهم کند.

به این ترتیب، در صورتی که فرد متوجه شود که سوالات آزمون ورودی دانشگاه امین مشکل بوده و معمولاً سوالات آسانی نیستند سعی در مطالعه هر چه بیشتر دروس داشته و آن ها را با دقت و تمرکز بیشتری مورد مطالعه قرار می دهد.

در مجموع می توان این گونه اظهار کرد که دسترسی داشتن به سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین و دانلود نمونه سوال علوم انتظامی امین pdf رایگان نه تنها بی فایده نیست بلکه می تواند بسیار مفید و اثربخش هم باشد.

در نتیجه، در صورتی که در سال جاری باید در آزمون ورودی دانشگاه افسری امین شرکت کنید از دانلود نمونه سوالات دانشگاه امین غفلت نکنید.

دوستان عزیز سعی کنید که تمامی نمونه سوالات گزینش دانشگاه علوم انتظامی امین را با دقت بالا بررسی کرده و علاوه بر این در صورت دسترسی به پاسخ نامه تشریحی آن را نیز با دقت تمام از نظر بگذرانید و جزء به جزء نکات و جزئیات مندرج در آن را بخوانید.

مطمئناً‌ با دسترسی به نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین و دانلود نمونه سوال علوم انتظامی امین pdf رایگان می توانید از عهده پاسخگوی به سؤالات در سر جلسه آزمون بربیایید و این امتحان را نیز پشت سر بگذارید.

بنابراین، سعی کنید نگرانی و اضطراب را از خود دور کنید و با دانلود نمونه سوالات آزمون دانشگاه امین و خواندن کامل سوالات آزمون ورودی دانشگاه امین به مؤفقیت و قبولی برسید.

 

 

برای قبولی در آزمون ورودی دانشگاه افسری نیروی انتظامی امین باید از منابع و جزواتی کامل و دقیق استفاده کنید و از استفاده از کمک مشاوری خبره غافل نشوید

 

 

چگونه می توانیم به سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری ارتش دسترسی داشته باشیم؟

شاید در این جا این پرسش مهم در ذهن شما ایجاد شود که چگونه می توانیم به سوالات گزینش دانشگاه علوم انتظامی امین دسترسی داشته باشیم؟

در پاسخ به این پرسش مهم باید خدمت شما عزیزان و دوستان عرض کنیم که از طریق برقراری تماس با مشاوران خبره و برجسته مجموعه ایران تحصیل می توانید سوالات آزمون دانشگاه امین را در اختیار داشته باشید.

بعلاوه، از طریق مشاوران حاضر در مجموعه ما می توانید علاوه بر سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین به پاسخ نامه تشریحی و کامل این سوالات را نیز دریافت کنید.

البته خبر خوشی که جا دارد در اینجا به شما عزیزان بدهیم این است که علاوه بر سوالات گزینش دانشگاه علوم انتظامی امین و همین طور پاسخنامه کامل آن ها می توانید برای شرکت در این آزمون از مشاوره های مشاوران ما هم استفاده کنید.

به این ترتیب که، مشاوران ما می توانند شما را از منابع موثق و به روز طراحی سؤالات گزینش دانشگاه علوم انتظامی امین و همین طور زمان پاسخگویی به سؤالات آزمون مطلع کنند.

این گونه و با کمک ها و مساعدت های مشاوران مجموعه ما می توانید امید بیشتری به پذیرش و قبولی در آزمون ورودی دانشگاه افسری امین داشته باشید.

 

 

از هر سایتی اقدام به دانلود نمونه سوالات دانشگاه علوم انتظامی امین نکنید

دوستان عزیز توجه داشته باشید که سامانه ای که از طریق آن اقدام به دانلود سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین می کنید جزء سایت های معتبر و شناخته شده باشند و فرصت دانلود نمونه سوال علوم انتظامی امین pdf رایگان را برای شما فراهم کنند.

اگر به دنبال شناخت بهترین سایت ها برای دانلود نمونه سوال علوم انتظامی امین pdf رایگان هستید از مشاوران مجموعه ایران تحصیل کمک بگیرید.

 

 

برای پاسخگویی به سوالات آزمون ورودی دانشگاه امین از جزوات و منابعی معتبر و عالی استفاده کنید

برای این که بتوانید به خوبی از عهده پاسخگویی به سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین بربیابید از منابع و جزواتی کامل و معتبر برای پاسخگویی به سوالات استفاده کنید. 

منابع و جزواتی که کامل و جامع باشند و بتوانند نیاز شما در یادگیری را برطرف کنند. 

منابع و جزوه هایی که با داشتن نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین و البته توضیحاتی کامل از مطالب درسی اطلاعاتی عالی را برای قبولی در اختیار شما قرار دهند. 

از طرفی مهم ترین مسئله این است که این منابع و جزوات را از سایت ها و یا مؤسساتی معتبر تهیه کنید. 

 

 

انجام برنامه ریزی برای پذیرش در آزمون ورودی دانشگاه امین

دوستان عزیز داوطلب داشتن برنامه ریزی دقیق برای قبولی و پذیرش در آزمون های ورودی دانشگاه ها از ضروریات است.

آزمون ورودی دانشگاه افسری امین نیز از این موضوع مستثنی نیست و انجام برنامه ریزی دقیق برای قبولی در آن و پاسخگویی به سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین الزامی و مهم به نظر می رسد.

در حقیقت، بدون ریختن برنامه ریزی دقیق و منطقی و مناسب با شرایط و اوضاع داوطلب نمی توان از وی انتظار قبولی را داشت.

اما اگر برای طرح برنامه ریزی قبولی در آزمون ورودی دانشگاه افسری امین از کمک مشاوری آگاه و خبره هم بهره بگیرید واقعاً ‌عالی و بی نظیر است.

در واقع، این مشاور می تواند با در اختیار گذاشتن برنامه ریزی منسجم و دقیق با عنایت به شرایط خانوادگی و فردی داوطلب می تواند کمک بزرگی به شما کند.

 

 

نمره مورد قبولی برای پذیرش در آزمون ورودی دانشگاه افسری امین چند است؟

شاید این سؤال مهم برای شما دوست عزیز داوطلب هم مطرح شده باشد که برای قبولی در آزمون ورودی دانشگاه افسری امین باید چه نمره ای را کسب کنم؟

در واقع حداقل نمره برای قبولی در این آزمون چند است و باید به چند درصد از سوالات آزمون ورودی دانشگاه امین برای قبولی پاسخ بدهیم؟

توجه داشته باشید که اطلاع از نمره قبولی در این آزمون ورودی برای شما دوست عزیز الزامی است.

اگر به دنبال اطلاع از این موضوع مهم یعنی نمره قبولی و پذیرش در آزمون ورودی دانشگاه افسری امین هستید در این رابطه با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

سوالات آزمون دانشگاه افسری امین

 

 

آیا برای ثبت نام برای آزمون ورودی دانشگاه افسری امین نیاز به پرداخت هزینه ای دارید؟

دوستان عزیز آیا اطلاعی از این که برای ثبت نام در آزمون ورودی دانشگاه افسری امین باید هزینه ای را بپردازید یا خیر دارید؟

آيا در صورتی که باید مبلغی را بپردازید می دانید این مبلغ چقدر است؟

اگر جزء داوطلبان مایل به شرکت در این آزمون هستید می توانید در رابطه با پرداخت یا عدم پرداخت مبلغ لازم برای ثبت نام آزمون ورودی دانشگاه افسری با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

آیا می دانید آزمون ورودی دانشگاه افسری امین در چه زمانی برگزار می شود؟ 

آیا اطلاعی از زمان برگزاری آزمون ورودی دانشگاه افسری دارید؟ آیا می دانید آزمون این دانشگاه معمولاً هر ساله در چه زمانی برگزار می شود؟ 

برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون ورودی دانشگاه افسری با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

مشاوران مجموعه ما می توانند شما را با زمان برگزاری آزمون ورودی دانشگاه نیروی انتظامی امین آشنا کنند. 

 

 

آیا با نحوه برگزاری آزمون ورودی دانشگاه افسری امین آشنایی دارید؟ 

آیا می دانید روند برگزاری آزمون ورودی دانشگاه افسری امین به چه صورت است؟ آیا اطلاعی از زمان اختصاص یافته برای پاسخگویی به سؤالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین دارید؟ 

در صورت عدم اطلاع از نحوه برگزاری آزمون ورودی دانشگاه افسری امین با مشاورانی خبره در این حوزه مشورت کرده و از جزئیات برگزاری آزمون ورودی دانشگاه افسری امین مطلع شوید. 

 

 

آیا آزمون ورودی دانشگاه امین آخرین مرحله قبولی قطعی در این دانشگاه است؟ 

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز هم مطرح شده باشد که آیا آزمون ورودی دانشگاه نیروی انتظامی امین آخرین مرحله قبولی قطعی در این دانشگاه است؟ 

آیا در صورت قبولی در آزمون مذکور می توانید به این دانشگاه راه پیدا کنید و قبولی را از آن خود کنید؟ در پاسخ به این پرسش مهم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که خیر. 

مرحله بعد از آزمون و پاسخگویی به سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین مرحله مصاحبه است.

تازه بعد از برگزاری مصاحبه تحقیقات محلی در مورد شما آغاز می شود. تحقیقاتی که مسئولین مربوطه از همسایه ها، آشنایان، اطرافیان و دوستان شما به عمل می آورند.

در واقع شما بعد از گذر مؤفقیت آمیز از مرحله آزمون ورودی باید در مصاحبه سخت و طاقت فرسای ورود به دانشگاه نیروی انتظامی امین هم شرکت کنید. 

مصاحبه ای که اگر در آن پذیرفته شدید و بعد هم از مرحله تحقیقات محلی سربلند بیرون آمدید دیگر می توانید نفس راحتی بکشید و خیالتان از بابت قبولی قطعی آسوده باشد. 

اما قبل از هر چیز باید از نحوه برگزاری مصاحبه مطلع شوید و بدانید که این مصاحبه چند ساعت طول می کشد، تاریخ برگزاری آن کی است، در طول مدت برگزاری به چه سؤالاتی باید پاسخ بدهید و همین طور مراحل مختلف برگزاری این مصاحبه چیست.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی دقیق و جزئی در رابطه با مصاحبه ورودی دانشگاه افسری امین هستید با مشاوران خبره مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید. 

 

 

برای آشنایی با تعداد سوالات مطرح شده در آزمون ورودی افسری امین از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان

شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

منابع آزمون ورودی دانشگاه افسری امین

سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین 

4.2/5 - (9 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مزیت دسترسی به سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین چیست؟ 

در صورت دسترسی به سوالات آزمون دانشگاه افسری امین می توان با نحوه طرح سؤالات در طول سال های گذشته آشنا شد و از طرفی به درک کلی از سؤالات رسید.

برای دانلود نمونه سوالات دانشگاه علوم انتظامی امین چه کاری باید انجام دهم؟ 

برای دانلود نمونه سوال علوم انتظامی امین pdf رایگان با مشاوران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 سوالات گزینش دانشگاه علوم انتظامی امین به چه صورتی طراحی می شوند؟

برای اطلاع دقیق از نحوه طراحی سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین با مشاوران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  احسان
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۲

  چرا در ازمون افسری بعضی هارو مقطع کارشناسی و بعضی دیگر مقطع کاردانی مشخص میکنن

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

   سلام وقت بخیر .
   قوانین آجا به این شکل است و باید تطبیق دهید خودتان را.

 2. Avatar photo
  javad
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

  سلام عزیزان
  ببخشید میگم در آزمون افسری حداقل چن سوال صحیح باید بزنیم تا پذیرفته بشیم
  و تعداد سوالات چندتاست

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

   سلام وقت بخیر آزمون افسری مشابه کنکور سراسری یه آزمون رقابتی است که بستگی به افراد دیگری که آزمون میدهند هم دارد

 3. Avatar photo
  javad
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  سلام آیا ازمون افسری نیروی انتظامی نیز مانند ازمون افسری سپاه قبل از برگزاری ازمون مطالب یا pdfرا در دسترس داوطلبان قرار میدهد یا خیر که مثلا از بین این سوالات تعدادی سوال طرح میشود

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام وقت بخیر . نه متاسفانه

 4. Avatar photo
  javad
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

  سلام ببخشید رتبه بندی آزمون افسری بین‌ داوطلبان هر استان محاسبه میشود یا کل کشور

  • Avatar photo
   rahdar
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه های افسری اطلاعیه ای درباره نحو محاسبه رتبه و افراد پذیرش شده منتشر نمیکند متاسفانه دوست عزیز.

 5. Avatar photo
  محمدددد۱
  ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

  سلام خسته نباشید
  ببخشید چند روز بعد از ثبت نام آزمون برگزار میشه؟
  و درجه سختی آزمون در چه حدی هستش

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

   سلام وقت بخیر آزمون معمولا دوماه بعد از ثبت نام میباشد و باید برای مسلط به سوالات آزمون نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری امین را مطالعه کنید

 6. Avatar photo
  حسین.
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

  سلام وخسته نباشید یه سوالی داشتم که ایا داخل ازمون افسری نیروی انتظامی رشته تجربی داخل ازمون سوالات زیست هم هست ؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام وقتتون بخیر منابع ازمون
   معارف اسلامی ادبيات فارسی زبان انگليسی
   زبان عربی تست هوش اطلاعات عمومی

 7. Avatar photo
  حسین
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۸

  سلام وخسته نباشید یه سوالی داشتم که ایا داخل ازمون افسری نیروی انتظامی رشته تجربی داخل ازمون سوالات زیست هم هست ؟

  • Avatar photo
   abbasi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی دقیق منابع ازمون ورودی دانشگاه افسری امین مقاله های داخل سایت مارا مطالعه کنید .

 8. Avatar photo
  هادی
  ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

  سلام من دیپلم انسانی دارم بسیجی فعال وحکم ورزشی وحکم بسیج وضوح تقدیر در حفظ وقرائت قرآن ووسابقه درخشان در بسیج فقط قدم ۱۶۷ هست میتونم ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   aghazade
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام
   باتوجه به اینکه شما دشرایط تحصیلی خوبی دارید باتوجه به بقیه شرکت کننده ها این احتمال وجود دارد که فقط بخاطر یک مورد شما را رد کنند اما در حد احتمال هستش

 9. Avatar photo
  یاور
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۴

  سلام سوالات آزمون امسال رو در سایت میذارید؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سوالات بعضی از ازمون ها در سایت قرار دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ازمون مد نظر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 10. Avatar photo
  حاجی
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

  سلام
  سوالات آزمون دانشگاه افسری رو میشه قرارش بدید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۳

   سلام . با مرکز تماس بگیرید

 11. Avatar photo
  علی
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۳

  سلام خسته نباشید
  ببخشید میریم تو هر سایت هزاران تست داده ووووو

  سوالم اینه اصلا آزمون کلا چند سواله؟
  و سطح آزمون دانشگاه امین در چه حدیع؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت بخیرسطح سوالات ازمون دانشگاه افسری از سوالات کنکور ساده تر است و با توجه به نمومنه سوالات سالهای قبل میتونید صطح سوالات رو متوجه بشید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 12. Avatar photo
  حسین
  ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

  سلام وقت بخیر چند تا سوال داشتم
  زمان ازمون کی هست؟
  کتاب های ازمون؟
  تا چند تا دندون خراب رد میشه؟
  مدارکی مثل گواهی نامه مدرک کامپوتر قبل از ازمون باید ارائه بشه یا بعد
  ازمون تا چه حد سخته؟
  کارت ورود به جلسه رو چه زمان و کجا باید تهیه کرد.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام وقتتون بخیر امتحان افسری امین از کنکور اسان است لطفا به مقاله موجود در سایت ایران تحصیل مراجعه فرمایید

 13. Avatar photo
  حسین
  ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

  سلام وقت بخیر چند تا سوال داشتم
  زمان ازمون کی هست؟
  کتاب های ازمون؟
  تا چند تا دندون خراب رد میشه؟
  مدارکی مثل گواهی نامه مدرک کامپوتر قبل از ازمون باید ارائه بشه یا بعد
  ازمون تا چه حد سخته؟
  کارت ورود به جلسه رو چه زمان و کجا باید تهیه کرد

 14. Avatar photo
  رضوی
  ۲۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام من یک سوال دارم،اینکه میشه در نظام با معدل کل ۱۵/۲۷شرکت کرد

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت بخیر برای ازمون ورودی دانشگاه افسری امین معدل بالای 14 قابل قبول هست

  • Avatar photo
   شهاب
   ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۹

   اره داداش میشه معدلت خوبه

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

    .

 15. Avatar photo
  محمد
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸

  سلام
  برای کسی که دیپلم داره از چه منابعی سوال طرح می شود

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۶

   سلام وقت به خیر
   دروس عمومی(زبان انگلیسی،ادبیات فارسی،عربی،قرآن و معارف اسلامی) و اطلاعات عمومی و تست هوش منابع آزمون ورودی به دانشگاه افسری امین است.

 16. Avatar photo
  یوسف قندعلی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

  برای کسانی که مدرک لیسانس عمران دارند( افسری خود اموخته )چه درسهایی داخل ازمون میاد چه منابعی هست لطفا راهنمایی کنین وقتی نمونده

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۱

   سلام باید منابع سوالات عمومی و اختصاصی را مطالعه کنید.جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)