تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی سال 1400

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

دانشگاه جامع علمی کابردی طی فراخوانی در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1400 از کلیه متقاضیان و همچنین واجدین شرایط برای ثبت نام دعوت به عمل می آورد. کلیه متقاضیان پس از مطالعه دقیق فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی می توانند نسبت به ثبت نام الکترونیک اقدام نمایند و یا جهت تکمیل روند استخدام اساتید علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره 9099072952 (تماس از تلفن ثابت) تماس بگیرند.

 

ثبت نام مدرس حق التدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی

خوشبختانه برای ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی کلیه فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد نیز می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام در این سامانه همزمان با فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی برای تمامی متقاضیان امکان پذیر می باشد. توصیه می شود ابتدا نسبت به تهیه تمامی مدارک خود اقدام نمایید تا در هنگام بارگذاری در سامانه دچار مشکل نشوید.

 

فرایند جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی چگونه انجام می شود؟

برای ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی چه مدارکی مورد نیاز می باشد؟

چه مدت پس از ثبت نام اعلام نتایج را می توانیم مشاهده نماییم؟

نحوه ثبت نام در سامانه مورد نظر به چه صورتی است؟

 

 

جهت اطلاع از آدرس سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی و زمان انتشار فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی با مرکز مشاوره علمی کاربردی ایران تحصیل تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

نخستین کاری که تمامی متقاضیان پس از اعلام فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی لازم است به انجام برسانند، ثبت نام در پایگاه الکترونیک در نظر گرفته شده برای این امر می باشد. خوشبختانه برای ثبت نام در مقطع اولیه ، می توانید به صورت الکترونیک تمامی مدارک خود را بارگذاری نموده و پس از بارگذاری این مدارک در قسمت در نظر گرفته شده برای ثبت نام مدارک شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی برای هر یک از استان ها در زمان های متفاوتی صورت خواهد پذیرفت. لذا آن دسته از داوطلبانی که مایل به انجام این ثبت نام می باشند، حتما لازم است در زمان مقرر و در نظر گرفته شده برای رشته و واحد دانشگاهی مورد نظر اقدام نمایند. همچنین متقاضیان جذب هیئت علمی نیز، حتما لازم است تمامی مدارک لازم جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را بارگذاری نمایند.

ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید، در اولین قدم برای ثبت نام لازم است ابتدا شماره ملی خود را به عنوان فرد متقاضی جدید در سامانه مورد نظر وارد نموده و پس از آن بر روی کلمه جستجو کلیک نمایید. نکته هم : وارد نمودن شماره ملی در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی هم برای متقاضیان جدید و متقضیانی که قبلا ثبت نام کرده اند نیز الزامی می باشد.

با توجه به طولانی بدون همچنین نکات فراوانی که شما برای انجام ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی بدان نیازمند خواهید بود، توصیه می نماییم که تمامی سوالات خود را با استفاده از برقراری ارتباط با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل مطرح نموده  یا انجام ثبت نام را به متخصصین ما بسپارید.

 

 

 

 

 

 

سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی برای استان های مختلف در زمان منحصر به فردی اقدام به ثبت نام متقاضیان خواهند نمود.

 

 

 

 

 

 

برای اطلاع دقیق از شهریه دکتری دانشگاه آزاد کلیک کنید.

 

 

مدارک مورد نیاز در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

مدارک مورد نیاز در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

مدارک مورد نیاز در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

پس از اعلام فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی کلیه متقاضیان عزیز لازم است جهت تکمیل تقاضانامه خود کد ملی معتبر را وارد نمایند. با توجه به اینترنتی بودن ثبت نام حتما یک ایمیل یا همان پست الکترونیکی معتبر که بدان دسترسی دارید را وارد نمایید تا پس از اعتبار سنجی نیز بتوانید به اطلاعات ارسالی دسترسی داشته باشید. در وارد نمودن شماره تلفن همراه مورد نظر خود نهایت دقت را داشته باشید زیرا در پیگیری های بعدی این شماره مورد نیاز خواهد بود.

از دیگر مدارک مورد نیاز برای ثبت تقاضا در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی تصویر داوطلبی متقاضیان می باشد. حداقل طول تصویر مدرک تحصیلی آنان باید 800 و حداکثر اندازه آن 1024 پیکسل باشد. همچینن حجم تصویر از یک مگابایت نباید بیشتر باشد. لازم به ذکر است که آخرین مدرک تحصیلی شما برای ثبت نام معتبر می باشد و همچنین تصویر مدرک باید به صورت فایل اسکن شده باشد.

برای ثبت نام تصویر داوطلبی و یا تقاضانامه باید به صورت الکترونیک بارگذاری شود. تصویر مورد نظر باید به صورت فایل اسکن شده باشد. همچنین حداقل عرض این تصویر 180 و حداکثر طول آن 600 پیکسل باید باشد. تصویر از شفافیت کافی باید برخوردار باشد. آخرین حکم کارگزینی نیز، از جمله مدارک مورد نیاز برای افرادی است که هیئت علمی دانشگاه ها می باشد. شایان ذکر است که این مدارک مورد نیاز در حجم و اندازه مشخص در هنگام اعلام فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی لازم است بارگذای شود.

 

برای دریافت راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری کلیک نمایید.

 

 

فرآیند جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

همانطور که ذکر گردید، آنچه شما در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی به تکمیل آن اقدام می نمایید، تنها فرم تقاضانامه خواهد بود. و دانشگاه جامع علمی کابردی در رابطه با جذب متقاضیان هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت . به طور معمول ثبت نام برای تمامی مقاضیان در سراسر کشور، در بهمن ماه صورت خواهد پذیرفت.

یکی از اهداف دانشگاه علمی کابردی برای ثبت نام متقاضیان ، به کارگیری و همچنین استخدام تمامی داوطلبان و فارغ التحصیلان واجد شرایط و دارای صلاحیت های علمی و تخصصی می باشد به همین منظور در گزینش این دانشگاه ، آن دسته از داوطلبانی که دارای سوابق علمی و همچنین رزومه قوی تری باشند، قطعا در اولویت پذیرش خواهند بود.

آن دسته از داوطلبانی که با مدرک کارشناسی ارشد در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی اقدام به ثبت نام نموده اند، در صورتی که دارای سه سال سابقه کاری باشند، خواهند توانست در سامانه مورد نظر ثبت نام نمایند. همچنین تجربه و خبرگی نیز برای این دسته از داوطلبان از جمله الزامات خواهد بود. تمامی فارغ التحصیلان مقطع دکتری با سابقه تجربی کافی و همچنین آموزش های لازم می توانند در فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمایند.

 

 

موارد مورد نیاز برای تشکیل پرونده حضوری

 

همانطور که ذکر گردید، این دانشگاه با استفاده از سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی می توانند مدارک خود را بارگزاری نمایند. اما این مورد می تواند با استفاده از مدارک مورد نظر برای مصاحبه حضوری متفاوت می باشد. مدارک معرفی شده در ادامه هر یک به صورت فابل های قابل تعریف بمی باشند. اما ترتیب مدارک باید بر اساس زیر مرتب شده باشند.

 • کاربرگ شماره یک را تکمیل نموده و به همراه داشته باشید.
 • برگه ای که در آن محتوای مورد نظر در رابطه با معرفان علمی باشد را در کاربرگ های موجود ارائه نمایید.
 • چنانچه هئیت علمی دانشگاه علمی کاربردی می باشید، حتما آخرین حکم کارگزینی خود را دریافت نموده و در مدارک مورد نظر داشته باشید.
 • مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی
 • تممی مدارک تحصیلی . متقاضیان توجه داشته باشند که اصل این مدارک مورد نیاز می باشد همچنین ارائه برخی از معادل ها نیز می تواند در اینمورد کافی باشد.
 • سوابق تدریس در دانشگاه را با مدارک آن به همراه داشته باشند.
 • چنانچه سوابق غیر دانشگاهی داشته اند نیز مورد بعدی پس از ارائه این مدارک می باشد.
 • برنامه های درسی و همچنین تدوین نمودن آن و به همراه آن اصل محتوای ارائه شده الزامی می باشد.
 • طراحی بسته های آزموزشی برای روز مصاحبه الزامی می باشد.
 • مدارک علمی زبان خود را به همراه کارنمه مورد نظر ارائه نمایید.
 • متن کامل کلیه مقالات و مجلات علمی چاپ شده برای روز مصاحبه و به همراه داشتن آن الزامی می باشد.
 • چنانچه در کنگره های علمی شرکت نموده اید، متن کامل این مقالات در کنگره ها الزامی یم باشد.
 • تالیف و ترجه کتاب نیز از جمله مدارک مرود نیاز برای رزومه در این دانشگاه می باشد. همچنین به همراه داشتن اصل کتاب نیز در این شرایط الزامی یم باشد.

متقاضیان محترم توجه داشته باشند که به دلیل تعداد بسیار زیاد این مدارک ما از ارائه تمامی مدارک مورد نیاز در این مقاله معذوریم. همچنین نکاتی وجود دارد که شما قبل از ارائه این مداکر حتما لازم ایت در رابطه با آن گاهیداشته باشید. به همین دلیل برقراری ارتباط با مشاورین ما در رابطه با سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی بسیار ضروری یم باشد.

 

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون دکتری کلیک نمایید.

 

 

فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی

فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی

فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی

فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی به صورت الکترونیک در بهمن هاه به طور معمول برای تمامی استان های ایران  در سامانه مورد نظر قرار خواهد گرفت. همچنین با توجه به اینکه مهلت ثبت نام برای تمامی استان ها باید صورت پذیرد، لذا انجام ثبت نام برای برخی از استان های دیگر در زمان های متفاوتی ممکن است صورت می پذیرد . بنابراین طی فراخوان های مختلفی که این دانشگاه منتشر می نماید، لازم است متقاضیان محترم اقدامات لازم را به انجام برسانند.

مطابق با فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی طرح ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی تنها برای آن دسته از افرادی است که تقاضانامه ی آنها برای مدرسین آموزشی می باشد. به همین دلیل رشته های معارف اسلامی را نمی توان در این زمره قرار داد. همچنین مدرسین خبره نیز، برای ثبت نام آنها به صورت فراخوان دیگری که توسط دانشگاه منتشر خواهد شد، باید اقدام نمایند.

برای انجام ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی و همچنین اطلاع دقیق از زمان انتشار فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین  متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده می باشند.

 

 

برای ایجاد حساب کاربری در سامانه سجاد چه اقدامی لازم است انجام دهیم؟

برای انجام و ثبت درخواست ثبت نام در سامانه سجاد ابتدا باید به صورت حضوری و از طریق مکاتبات اداری اقدام نمایید. پس از اینکه به ثبت نام پرداختید و مدارک شما را مورد تائید قرار گرفت، می توانید نام کابری و همچنین رمز عبور خود را دریافت نمایید. این رمز عبور و نام کاربری تنها پس از تکمیل ثبت نام حضوری و تائید مدارک از طرف اداره مربوطه ارائه خواهد گردید. پس از آن به مراجعه به نشانی http://www.edu.uast.ac.ir مراجعه نموده نام کاربری و رمز عبور خود را در سامانه مذکور به ثبت برسانید.

چگونه در سامانه جذب مدرسین برای تنظیمات آموزشی باید اقدام نماییم؟

تنظیمات آموزشی برای دوره جاری نیز از منو بالای صفحه قابل دسترسی می باشد که در این جا کاربر می تواند با انجام تنظیمات مورد نظر خود و انتخاب نوبت پذیرش و نوع دوره و مقطع و … اطلاعات مخصوص به همان دوره را دریافت نماید. منوی سمت راست دسترسی به موارد زیر را به یک گروه کاربری مدیر مرکز ارائه می دهد :

1)      پذیرش :

 • پذیرفته شدگان
 • پذیرفته شدگان بررسی نشده
 • فهرست مغایرت ها
 • فهرست دانشجویان

2)      انتخاب واحد :

 • ارائه درس
 • انتخاب واحد گروهی
 • انتخاب واحد های انجام شده
 • معادلسازی
 • زمانبندی انتخاب واحد

3)      آموزش :

 • درخواست های انتقال
 • درخواست های مهمان
 • درخواست های تغییر رشته
 • درخواست های انصراف
 • لیست حضور غیاب

4)      اطلاعات پایه :

 • مرکز
 • تقویم آموزشی

5)      مدیریت کاربران :

 • مدیریت کارکنان
 • تغییر رمز کاربران

بنده دانشجوی مقطع دکتری هستم آیا در هنگام ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی می توانم این مورد را عنوان نمایم تا در روند استخدام آن را موثر واقع دهند؟

آیا حکم کارگزینی تنها برای هیئت علمی ها می باشد؟

چگونه می توانم از تعداد ظرفیت قبولی در دانشگاه علمی کاربردی مطلع شوم؟

آیا به نسبت سال های مختلف می تواند شرایط ثبت نام تغییر یابد؟

مصاحبه علمی چه مدت پس از ثبت نام صورت خواهد پذیرفت؟

 

 

برای کسب اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی و همچنین دریافت پاسخ سوالات مطرح شده با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

شهریه دکتری 

مشاوره انتخاب رشته دکتری

مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی

تحصیل در ترکیه

مراحل دریافت ارز دانشجویی

 کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟ 

سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

5/5 - (1 امتیاز)

آیا شرایط حق التدریس در تمام دانشگاه ها یکسان است؟

خیر، هر دانشگاهی شرایط اختصاصی و عمومی حق التدریس مجزا دارد.

شرایط تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی چیست؟

شرایط تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقاله بطور کامل شرح داده شده است.

رشته های مورد نیاز برای جذب مدرسی دانشگاه علمی کابردی کدام اند؟

برای اطلاع از رشته های مورد نیاز برای جذب مدرسی دانشگاه علمی کابردی با مشاوران در ارتباط باشید.

فراخوان جذب مدرس در دانشگاه علمی کاربردی چه زمانی است؟

فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی در سال گذشته در شهریور ماه بوده است. برای اطلاع از زمان دقیق با مشاوران تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. هاله
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۱

  سلام
  در بارگذاری مدارک هم آوا (کاربرگ تعهد پذیرفته شدگان دارای مغایرت) رو اشتباهی پر کردم در حالی که مغایرتی نبود ولی بعد پاک کردم
  اگر ثبت شده باشه مشکلی برام پیش میاد؟
  باید به مرکز پیام بدم که مغایرتی نداشتم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام
   در صورتی که ثبت نام دانشگاه شما ثبت شده باشد میتوانید به واحد آموزشی دانشگاه خود به صورت حضوری مراجعه کنید و مشکل مغایرت رو حل کنید

 2. moshaverarshad
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

  بارگذاری مدارک چگونه است

ایران تحصیل
تماس با مشاور