ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۴
دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی مشخص شده است. تمامی دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند، لازم است به سایت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی مراجعه کرده و با اطلاع از زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی برای پرینت آن اقدام نمایند. در این میان یک سری مدارک لازم جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی نیز مشخص شده است که ما در ادامه هم این مورد و هم نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی را بررسی خواهیم کرد.

فراموش نکنید همراه داشتن کارت ورود به جلسه امتحان نهایی اجباری است و افرادی که این کارت را با خود ندارند، اجازه شرکت در کردن در جلسه امتحان را نخواهند داشت. امتحانات نهایی در خرداد ماه به صورت هماهنگ و کشوری برگزار خواهد شد که در سال های اخیر نیز به دلیل کرونا دریافت کارت به صورت اینترنتی بوده است. در سال جاری نیز امکان دریافت این کارت از طریق سامانه پادا فراهم می باشد و افراد می توانند برای دریافت آن اقدام نمایند.

اگر در خصوص نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی سوال دارید و یا زمان دریافت این کارت را نمی دانید در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات مربوط به آن را در اختیار شما قرار دهیم. زیرا افرادی که از این موارد اطلاعات کافی را ندارند، ممکن است در مراحل دریافت با مشکلات متعددی مواجه شوند.

 

برای اطلاع از برنامه امتحان نهایی وارد شوید

 

 

اطلاعیه:

هنوز اطلاعیه مبنی بر دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان امتحانات نهایی خرداد ماه ۱۴۰۲ منتشر نشده است، پیشنهاد می کنیم عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام مدارس هیوا باشید تا به محض فعال شدن لینک دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی ۱۴۰۲ مطلع گردید.

 

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی  

همانطور که می دانید امتحانات پایه دوازدهم، به دلیل کشوری بودن آن به صورت هماهنگ و همزمان در سراسر کشور برگزار می شود. از سوی دیگر روند برگزاری این امتحانات به دلیل حساسیت بالا و تاثیر 30 درصدی معدل حاصله از آن بر رتبه کنکور، با نظم بسیار بیشتری انجام می پذیرد.

در سال های گذشته دانش آموزان بایستی برای ارائه مدارک لازم جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی به صورت حضوری به مدارس مراجعه می کردند و این کارت را از مدیر اخذ می نمودند.

اما امسال به دلیل شیوع کرونا و افزایش خطر ابتلا به این بیماری، تصمیم گرفته شد تا برای کاهش هر چه بیشتر تردد و رفت آمد، دانش آموزان، کارت خود را اینترنتی دریافت نمایند. بنابراین، همه دانش آموزان دوره های متوسطه اول اعم از روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد شاخه نظری و رشته هنر دوره پیش‌دانشگاهی شاخه فنی ‌و حرفه‌ای باید در زمانی که قرار است اعلام شود برای دریافت کارت خود اقدام نمایند.

 

 

جهت دریافت راهنمای سامانه فاینال امتحانات نهایی وارد لینک قرمز شوید

 

 

اطلاعیه:

کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی دوازدهم خرداد ماه ۱۴۰۲، چند روز قبل از شروع امتحانات نهایی بر روی سایت پادا منتشر می شود.

 

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی

از آنجا که داشتن و به همراه بردن کارت ورود به جلسه برای همه دانش آموزان در هنگام برگزاری امتحانات اجباری است، توصیه می شود که حتما در مورد نحوه دریافت و مدارک لازم جهت دریافت کارت آگاهی یابید. در این کارت اطلاعاتی همچون برنامه دقیق امتحانات شامل نام درس، روز، تاریخ و ساعت امتحانات، و آدرس حوزه امتحانی ذکر گردیده است. به محض اینکه زمان دریافت مشخص شد، لینک مربوطه جهت بارگذاری آن نیز را سامانه فعال گردید. در ادامه با مراحل انجام این کار بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

 • وارد کردن آدرس سایت به نشانی pada.medu.ir

 

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی

 

 

 

 • انتخاب گزینه دریافت کارت امتحانات نهایی ۱۴۰۲

 

 

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی

 

 

 

 • وارد نمودن کد ملی خود در محل مربوطه

 

 

 

مدارک لازم جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی

 

 

 

 • بارگذاری کارت ورود به جلسه ( توصیه می شود که اطلاعات مندرج در آن را یک بار با دقت بررسی نمایید)
 • چاپ کارت ذکر شده

 

به منظور دریافت بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم انسانی لینک مربوطه را انتخاب نمایید 

 

 

فراموشی رمز عبور سایت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی

مدارک لازم جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی سامانه پادا، موارد خاصی نمی باشند و تنها لازم است که دانش اموزان نام کاربری و رمز عبور خور را در هنگام ورود ثبت نمایند. اما در برخی از موارد این احتمال وجود دارد که دانش آموز به هر دلیلی این موارد را فراموش کند.

مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش توصیه کرد که در چنین مواقعی دانش آموزان در اسرع وقت با استفاده از شبکه شاد و یا سایر مکانیزم های ارتباطی دیگر، مسئله را با مدیر مدرسه در میان بگذارند تا مشکل برطرف شود.

 

 

جهت آشنایی با نحوه  برنامه ریزی درسی شب امتحان لینک مربوطه را کلیک کنید

 

 

مشاوره امتحانات و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی

علیرغم اینکه در شرایط کنونی و قرمز شدن بسیاری از شهرهای کشور، امتحانات پایه های ابتدایی، متوسطه اول و دوم به صورت غیر حضوری برگزار می شود، اما امتحانات پایه نهم و دوازدهم را نمی توان به این شکل و ناچارا غیر حضوری خواهد بود. در این بین دیدیم که سایت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی نیز برای این عزیزان در نظر گرفته شده است.

 

 • قبل از هر چیز توصیه می کنیم که دریافت کارت ورود به جلسه را به روزها یا ساعات نهایی واگذار نکنید، چرا که ممکن است به دلایل مختلف با مشکل مواجه شوید.
 • نکته دیگر آنکه برنامه امتحانی خود را با دقت مطالعه کنید تا برای حضور بر سر جلسه دچار تعویق و یا خدای نکرده غیبت نگردید. متاسفانه در برخی از موارد دانش آموزان به دلیل بی دقتی به امتحان نمی رسند
 • حتما موارد درج شده در کارت را بررسی کنید تا از عدم وجود اشتباهات احتمالی مطمئن شوید

 

 

جهت دریافت راز موفقیت در امتحانات نهایی پایه دوازدهم و نهم بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید 

 

 

مشاوره قبولی در امتحانات نهایی

همه دانش آموزان بدون تردید اضطراب و استرس رسیدن امتحانات نهایی را تجربه کرده اند. این استری از زمان دریافت کارت شروع می شود و تا زمان دریافت کارنامه ها ادامه دارد. اما مطمئنا اگر ما آمادگی های لازم را کسب کرده باشیم، این نگرانی ها به حداقل خواهد رسید. یکی از دلایل مهم به وجود اورنده چنین احساسی، این است که طراح سوالات دیگر معلم آشنای همیشگی نیست و معدل کتبی هم تاثیر مستقیمی بر روی کنکور خواهد داشت.

در این راستا چند تکنیک مطالعاتی و برنامه ریزی وجود دارد که در صورت رعایت کردن آن ها، نه اعتماد بنفستان بالا می رود، بلکه موفقیت نیز حتمی خواهد بود. از جمله این موارد، چینش یک برنامه ریزی استاندارد و داشتن نمونه سوالات است. کارشناسان ایران تحصیل که سابقه درخشانی در ارائه مشاوره تحصیلی دارند، می توانند نمونه سوالات سال های اخیر را در اختیار دانش آموزان قرار داده و به آن ها جدیدترین تکنیک های مرور و جمع را ارئه دهند.

از سوی دیگر، با توجه اینکه زمان برگزاری همه آزمون ها و امتحانات به دلیل شرایط کرونایی دچار تغییرانی می شود، این امکان نیز وجود دارد که امتحانات نهایی نیز به تعویق بیفتد. البته این تنها در حد یک پیش بینی است، اما برای اطمینان کامل و اخذ اطلاعات لازم می توانید به این سایت مراجعه فرمایید.

 

 

اگر می خواهید از اعلام نتایج امتحانات نهایی اطلاع یابید، لینک قرمز را انتخاب کنید.

 

 

اطلاعیه:

برای دریافت کارت امتحانات نهایی باید وارد سامانه پادا شوید.

 

 

برنامه امتحانات نهایی ۱۴۰۲

از جمله مواردی که در هنگام دریافت کارت می توان به آن پی برد، قید کردن برنامه امتحانی مختص به رشته شخص می باشد. در جداول زیر، سعی کردیم تا برنامه امتحانات خرداد همه رشته های ۱۴۰۲ را بگنجانیم.

 

 

رشته ریاضی فیزیک

در سال ۱۴۰۲

روز و تاریخ امتحان عنوان امتحان
1 خرداد ۱۴۰۲ تعلیمات دینی 3 (دینی، اخلاق و قرآن)ادیان الهی (3) اقلیت های دینی
7 خرداد ۱۴۰۲ شیمی 3
17 خرداد ۱۴۰۲ فیزیک 3
23 خرداد ۱۴۰۲ فارسی 3
9 خرداد ۱۴۰۲ سلامت و بهداشت
28 خرداد ۱۴۰۲ ریاضیات گسسته
21 خرداد ۱۴۰۲ علوم اجتماعی
19 خرداد ۱۴۰۲ عربی، زبان قرآن 3
12 خرداد ۱۴۰۲ حسابان 2
(زبان آلمانی و زبان فرانسه و زبان انگلیسی 3 ناشنوایان)
4 خرداد ۱۴۰۲ هندسه 3

 

 

برای اطلاع از برنامه امتحانات نهایی خرداد وارد شوید.

 

 

 رشته علوم تجربی 

در سال ۱۴۰۲

روز و تاریخ امتحان عنوان امتحان
1 خرداد تعلیمات دینی 3 (دینی، اخلاق و قرآن)ادیان الهی (3) اقلیت های دینی
7 خرداد شیمی 3
17 خرداد فیزیک 3
23 خرداد فارسی 3
9 خرداد سلامت و بهداشت
4 خرداد ریاضی 3
21 خرداد علوم اجتماعی
19 خرداد عربی، زبان قرآن 3
12 خرداد زیست شناسی 3
(زبان آلمانی و زبان فرانسه و زبان انگلیسی 3 ناشنوایان)

 

رشته ادبیات و علوم انسانی 

در سال ۱۴۰۲

روز و تاریخ امتحان عنوان امتحان
1 خرداد تعلیمات دینی 3 (دینی، اخلاق و قرآن
12 خرداد فلسفه2
9 خرداد سلامت و بهداشت
21 خرداد جامعه شناسی 3
7 خرداد عربی 3 (زبان تخصصی رشته)
17 خرداد ریاضی و آمار 3
19 خرداد  علوم و فنون ادبی 3
28 خرداد جغرافیا 3
25 خرداد زبان خارجی 3
4 خرداد تاریخ 3
23 خرداد فارسی 3

 

 رشته علوم و معارف اسلامی 

در سال ۱۴۰۲

روز و تاریخ امتحان عنوان امتحان
1 خرداد علوم و معارف قرآنی 3
12 خرداد فلسفه2
9 خرداد سلامت و بهداشت
7 خرداد احکام 3
4 خرداد تاریخ 3 (تخصصی رشته)
17 خرداد ریاضی و آمار 3
19 خرداد  علوم و فنون ادبی 3
21 خرداد اصول و عقاید
25 خرداد زبان خارجی 3
28 خرداد عربی 3 (زبان تخصصی)
23 خرداد فارسی 3

 

 

 

چنانچه از بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم ریاضی آگاهی ندارید، وارد لینک شوید

 

 

 

اخبار پیرامون مقاله

23 اردیبهشت ۱۴۰۲

مطابق برنامه ریزی های انجام شده و به منظور کاهش ترددها و مراجعات حضوری، دانش آموزان پایه دوازدهم دوره دوم متوسطه روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد شاخه نظری و رشته هنر دوره پیش دانشگاهی شاخه فنی و حرفه‌ای امکان دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی از 23 اردیبهشت ماه فراهم شده است.

23 اردیبهشت ۱۴۰۲

دانش آموزانی که غیبت موجه داشته اند، می توانند در دوره های بعدی امتحانات شرکت کنند.

22 اردیبهشت ۱۴۰۲

اسکندری نسب ضمن آرزوی موفقیت برای همه دانش آموزان در امتحانات پیش رو اعلام کرد: در صورت فراموشی نام کاربری و رمز عبور سامانه و یا بروز هرگونه مغایرت در کارت ورود به جلسه، سریع از طریق شبکه شاد و یا سایر مکانیزم‌های ارتباطی با مدیریت مدرسه محل تحصیل خود تماس حاصل کنند.

 

 

برای دانلود pdf مطلب کلیک کنید.

 

 

خلاصه مطالب

ما در این مقاله سعی کردیم به بررسی نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی بپردازیم. تمامی مراحل به صورت کامل بررسی گردید و همچنین سایت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی که سایت پادا می باشد نیز معرفی گردید. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی و یا مدارک لازم جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی داشتید، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی چیست؟

توضیحات لازم در مورد مراحل دریافت کارت ورود به جلسه ارائه شده است.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی کدام است؟

دانش آموزان لازم است که به سامانه پادا به آدرس pada.medu.ir مراجعه فرمایند

زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی در چه تاریخی است؟

دریافت کارت ورود جلسه امتحانات نهایی سال جاری در تاریخ 23 اردیبهشت اغاز شده است.

چگونه در امتحانات موفق شویم؟

برای کسب مشاوره راهنمای موفقیت در امتحانات نهایی می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  صادق واحدی
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام، برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی به چه سامانه ای باید مراجعه کرد؟

 2. Avatar photo
  bilbardar
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

  زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی رو توضیح میدین؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام
   مدیریت مدرسه اطلاع رسانی میکنند

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)