تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رشته گفتار درمانی بدون کنکور

رشته گفتار درمانی بدون کنکور

رشته گفتار درمانی بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

زمان و نحوه ثبت نام در رشته گفتار درمانی بدون کنکور اعلام شد. کلیه افراد می توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط و نحوه ثبت نام در رشته گفتار درمانی بدون کنکور اقدامات لازم را برای ثبت نام گفتار درمانی بدون آزمون در دانشگاه های مختلف انجام دهند. البته دقت داشته باشید که آشنایی با نحوه ثبت نام و همین طور لیست دانشگاه های بدون آزمون گفتار درمانی نیز برای افراد متقاضی الزامی است.

 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با وجود یا عدم وجود رشته گفتار درمانی بدون کنکور برای هر یک از افراد متقاضی و داوطلب الزامی و مهم است از این رو آشنایی با وجود یا عدم وجود رشته گفتار درمانی بدون کنکور و همین طور زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون در این رشته الزامی و مهم است از این رو یاری خواستن از مشاوری آگاه و کاردان در این رابطه می تواند بسیار مؤثر باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با امکان پذیر بودن یا نبودن ثبت نام گفتار درمانی بدون آزمون می توانید با تیم مشاوره ای حرفه ای در این رابطه تماس بگیرید.

 

 

جهت اطلاع از امکان پذیر بودن یا نبودن تحصبل در رشته گفتار درمانی بدون آزمون در دانشگاه های سراسری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

دانشگاه های بدون آزمون گفتار درمانی

تحصیل در رشته گفتار درمانی بدون کنکور در مقطع کارشناسی

رشته گفتار درمانی از آن دست رشته هایی است که به دلیل بازار کار مناسب چه در ایران و چه درخارج از کشور طرفداران خاص خودش را در میان داوطلبان ورود به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در دوره کارشناسی دارد.

اما در اینجا این سؤال مهم مطرح می شود که آیا می توان برای تحصیل و ثبت نام گفتار درمانی بدون آزمون در مقطع کارشناسی نیز اقدام کرد یا این که نه ادامه تحصیل در این رشته تحصیلی تنها با شرکت در کنکور سراسری امکان پذیر است؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید عرض کنیم که تحصیل در رشته گفتار درمانی بدون کنکور در هیچ یک از دانشگاه های ایران چه دانشگاه سراسری و چه آزاد در مقطع کارشناسی امکان پذیر نیست و باید فکر ثبت نام گفتار درمانی بدون آزمون و ادامه تحصیل در آن در ایران را از سر خود بیرون کنید.

در واقع، تنها راه ممکن برای داشتن تحصیلات دانشگاهی در رشته گفتار درمانی بدون کنکور در مقطع کارشناسی شرکت در کنکور سراسری  است.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام رشته علوم تغذیه بدون کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

تحصیل در رشته گفتار درمانی بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد

از آن جایی که کنکور کارشناسی ارشد هم همچون دوره کارشناسی سختی های خاص خودش را دارد افراد بسیاری به دنبال ادامه تحصیل در رشته گفتار درمانی بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد هستند.

اما آیا ثبت نام گفتار درمانی بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد برای هر یک از افراد متقاضی امکان پذیر است؟

در پاسخ به این سؤال باید خدمت شما عرض کنیم که خیر ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته گفتار درمانی بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد در هیچ یک از دانشگاه های آزاد و همین طور سراسری برای افراد متقاضی امکان پذیر نیست.

در واقع، تنها راه ادامه تحصیل در رشته گفتار درمانی بدون کنکور و ثبت نام در این رشته در دوره کارشناسی ارشد از طریق طرح استعدادهای درخشان است.

البته برای قبولی در طرح استعداد درخشان آزاد و سراسری در دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور گفتار درمانی الزاماً‌ باید شرایط خاصی داشته باشید و به همین راحتی ها هم پذیرش نمی شوید. شرایطی که الزاماً بهتر است قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام گفتار درمانی بدون کنکور در دوره استعداد درخشان از طریق مشاورانی مجرب از آن ها مطلع باشید.

 

 

تحصیل در رشته گفتار درمانی بدون کنکور در مقطع دکتری

ادامه تحصیل در رشته گفتار درمانی در مقطع دکتری آرزوی افراد بسیاری است. اما در این میان و به دلیل سختی آزمون دکتری در رشته های پیراپزشکی و با توجه به موضوع این نوشته رشته گفتار درمانی افراد زیادی تمایل به ثبت نام گفتار درمانی بدون آزمون در دوره دکتری و ادامه تحصیل در این رشته به صورت بدون آزمون را دارند.

اما باید عرض کنیم که امکان ثبت نام گفتار درمانی بدون کنکور و ورود به این رشته به صورت بدون آزمون در دوره دکتری برای هیچ یک از افراد متقاضی وجود ندارد.

در واقع، تنها راه ممکن برای ادامه تحصیل در رشته گفتار درمانی بدون کنکور در ایران در مقطع دکتری از طریق طرح جامع استعداد درخشان است و راهی به جز این وجود ندارد.

در این باره نیز طی مراحل لازم و همین طور داشتن شرایط لازم و اختصاصی در این رابطه کاملا‌ً الزامی و مهم است و نباید مورد غفلت قرار بگیرد.

 

 

برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام رشته پرتو درمانی بدون کنکور وارد لینک مربوطه شوید

 

 

ثبت نام گفتار درمانی بدون آزمون

 

 

آیا در سال های قبل تحصیل در رشته گفتار درمانی بدون آزمون امکان پذیر بود؟

شاید این پرسش مهم برای شما دوستان عزیز متقاضی ثبت نام گفتار درمانی بدون آزمون نیز مطرح شود که آیا در سال های قبل امکان ادامه تحصیل در رشته گفتار درمانی بدون آزمون وجود داشت یا این که نه این طرح کلاً از ابتدا وجود نداشته است؟

در پاسخ باید عرض کنیم که تا همین چند سال قبل به نحوی امکان ادامه تحصیل در رشته گفتار درمانی بدون آزمون برای افراد متقاضی وجود داشت و افراد هر چند مشکل اما می توانستند برای این امر اقدام کنند.

در واقع، افراد متقاضی تحصیل و در رشته گفتار درمانی بدون کنکور برای این امر الزاماً‌ می بایست چمدان خود را بسته و برای گذراندن حدود هفتاد و دو واحد درسی راهی دیار غربت می شدند.

البته نه در هر دانشگاهی تنها در مرکز دانشگاهی که به تأیید وزارت علوم ایران رسیده بود. پس از گذراندن موفقیت آمیز هفتاد و واحد درسی از رشته گفتار درمانی امکان بازگشت به ایران برای افراد و تحصیل در یکی از دانشگاه های کشور برای وی میسر بود.

اما متأسفانه چند سالی است که دیگر خبری از اجرای این قانون نیست و افراد نمی توانند برای این امر اقدام کنند.

 

 

تحصیل در گفتار درمانی بدون کنکور در خارج فرصتی طلایی برای شما

دوستان عزیز درست است که هیچ کدام از شما دوستان عزیز امکان ثبت نام گفتار درمانی بدون آزمون در هیچ یک از مقاطع تحصیلی را در ایران ندارند. اما این به معنای پایان راه نیست.

در واقع، شما دوستان عزیز در صورت داشتن شرایط لازم می توانید برای تحصیل و ثبت نام گفتار درمانی بدون آزمون در دانشگاهی در کشوری خارجی اقدام کنید.

حتی در صورت تمایل و نیاز امکان دریافت بورسیه تحصیلی قبل از مهاجرت به آن کشور نیز برای شما وجود دارد.

اما قبل از هر چیز باید به یک سری از نکات مهم و کلیدی توجه لازم را مبذول دارید که در ادامه مختصر اشاره ای به آن ها می کنیم.

 

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

. از بازار کار رشته گفتار درمانی در خارج از کشور مطلع شوید

دوستان عزیز قبل از هر گونه اقدامی برای ادامه تحصیل در دانشگاهی در کشوری خارجی الزاماً باید با بازار کار رشته گفتار درمانی در خارج از کشور نیز آشنایی کافی را پیدا کرده و در رابطه با آن بدانید. زیرا برای زندگی در کشوری خارجی بیش از هر چیز نیاز به داشتن درآمدی کافی دارید.

 

 

. بهترین دانشگاه پذیرنده رشته گفتار درمانی بدون کنکور را بشناسید

مورد مهم دیگری که در صورت تصمیم به ادامه تحصیل در مقاطه مختلف گفتار درمانی در خارج از کشور باید به آن توجه لازم را مبذول دارید در رابطه با شناخت بهترین دانشگاه های پذیرنده رشته گفتار درمانی بدون آزمون در کشورهای خارجی است.

این حق شماست که در یکی از بهترین دانشگاه ها و با امکاناتی عالی برای تحصیل در رشته گفتار درمانی بدون آزمون اقدام کنید.

 

 

. از مشاوری خبره برای دریافت مشاوره مهاجرت کمک بگیرید

یکی از مهم ترین مواردی که در زمان مهاجرت جهت ادامه تحصیل در کشوری خارجی در رشته گفتار درمانی باید به آن توجه کنید کسب اطلاعاتی موثق در رابطه با چند و چون مهاجرت، زندگی و ادامه تحصیل در کشوری خارجی است.

بهترن راه برای کسب اطلاعاتی دقیق و موثق در این رابطه یاری خواستن از مشاوری آگاه و خبره است. فردی که بتواند اطلاعاتی موثق را خدمت شما دوستان عزیز ارائه کند و یاری گر شما در این رابطه باشد.

 

 

برای آشنایی با امکان پذیر بودن یا نبودن تحصبل در رشته گفتار درمانی بدون آزمون در دانشگاه های آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

رشته گفتار درمانی بدون کنکور

به این پست امتیاز دهید

آیا امکان ادامه تحصیل در رشته گفتار درمانی بدون کنکور در ایران وجود دارد؟

خیر. رشته گفتار درمانی بدون کنکور در هیچ کدام از دانشگاه های ایران پذیرش ندارد.

آیا در سال های گذشته امکان ثبت نام گفتار درمانی بدون آزمون و تحصیل در آن در ایران وجود داشت؟

بله. البته در شرایطی که شما موفق به گذراندن 72 واحد درسی از این رشته در خارج از کشور می شدید و سپس به یکی از دانشگاه های ایران انتقالی می گرفتید.

آیا می توان برای تحصیل در رشته گفتار درمانی بدون کنکور در خارج از ایران اقدام کرد؟

بله. برای کسب اطلاعاتی بیشتر در این رابطه می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل کنید.

آیا امکان ادامه تحصیل در رشته گفتار درمانی بدون کنکور در مقطع ارشد و دکتری در ایران وجود دارد؟

این امر تنها برای افراد دارای استعداد درخشان مقدور است.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. الهام
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰

  ببخشید من ۳۴ سال سن دارم آیا میتونم تو رشته پرستاری بدون کنکور شرکت کنم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

   با سلام
   رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمیشوند

 2. Zeinab babaeu
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

  سلام ببخشید من میخام سال دیگ بعد اینکه کنکور دادم تو دانشگاه ازاد پرستاری بخونم برای ورود ب دانشگاه نیازمند ازمون هست؟و اینکه ازمونش ب چه شکلع؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۲

   سلام
   ورود به رشته های پیراپزشکی درجه یک مثل پرستاری،اتاق عمل، مامایی، رادیولوژی صرفا بر اساس کنکور سراسری میباشد و سنجش بر اساس تراز کنکور شما انجام میگیرد.
   برای دانشگاه آزاد آزمون مجزا گرفته نمیشود.

 3. ح زراعتی
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۰

  سلام میخوام ارشد پرستاری ثبت نام کنم
  لطفا راهنمایی میکنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام پرستاری از طریق کنکور سراسری انجام میشه و بدون ازمون پذیرشی انجام نمیشود

 4. فاطمه راستی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

  دوستان پرستاری بدون آزمون به چه صورته

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام
   داخل ایران پرستاری بدون کنکور ارایه داده نمیشود

 5. آیدا
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۴

  سلام ببخشید اطلاعیه پرستاری بدون کنکور هنوز نیومده؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام وقتتون بخیر.
   عمدتا رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور نداریم!
   ولی از طریق سایت sanjesh.org پیگیر اطلاعیه ها باشید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   رشته های پر متقاضی مثل پژشکی پیراپزشکی و… بدون کنکور ارایه نمیشود

   • علی
    ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

    سلام خسته نباشید
    من بهتون چند بار زنگ زدم میگه درشیکه موجود نمیباشد
    من کنکور تجربی دادم میخواستم رشته پرستاری بدون ازمون شرکت کنم باید چیکار کنم

    • کارشناس ارشد
     ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۲

     سلام علی
     بدون آزمون پرستاری امکانش نیست

 6. سالاری
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

  سلام ببخشید مزاحم شدم ، من با معدل تجربی ۱۹،۴۷ که البته امثال به دلیل کرونا امتحان زبان ندادم و شهریور میدم و گرنه معدلم بیشتر میشد ، کنکور هم دادم ولی پرستاری نمیارم آیا امکان داره که بر اساس سوابق تحصیلی پرستاری بیارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ثبت نام در رشته پرستاری بدون کنکور سال 1400 امکان ثبت نام وجود ندارد این رشته فقط از طریق کنکور سراسری امکان پذیرش هست موفق باشید

 7. ریحانه
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

  با رتبه۵۳۶۸۲با تراز۴۲۰۰ معدل۱۶ میتونم دانشکده پرستاری بدون کنکورشرکت کنم..

  • moshaverarshad
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام رشته پرستاری بدون کنکور ارائه نشده و از کنکور پذیرش میکنه که تراز شما پایین هستش

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام وقتتون به خیر اگر مد نظرتون ثبت نام با سوابق تحصیلی در دانشگاه باشد که به رتبه و تراز کنکورتون توجهی نمیشه و ملاک پذیرش معدل و سوابق تحصیلی شماست.و ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور سال 1400 از طرف سارمان سنجش اعلام نشده و متاسفانه در این رشته و از قبیل رشته ها بدون آزمون و یا بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش نداریم.

 8. مصلحی
  ۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۷

  سلام چراشماره تماس مشاوره از تلفن ثابت میگه این شماره تغییر کرده؟
  شماره دیگه ای هست؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۵

   سلام خیر همان شماره ای که در سایت هست رو بدون پیش شماره بگیرید

 9. رسول
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

  با دیپلم انسانی میشه پرستاری بدون کنکور شرکت کرد چه دانشگاهی و چه انسانی داره میشه جواب بدین؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام خیر پرستاری باید حتما کنکور تجربی رو بدی که بتونی وارد دانشگاه بشی بدون کنکور هم پذیرش ندارد

 10. زهرا
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۰

  سلام من دیپلم بهیاری دارم بامعدل کل۱۸/۷۲؛وسن ۱۹ساله می توانم پرستاری بدون آزمون شرکت کنم.

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام رشته های پیراپزشکی بخصوص پرستاری جز رشته های بدون کنکور نیستند و پذیرشی از هیچ دانشگاهی ندارند.

 11. علی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم انسانی دارم
  میتونم بدون کنکور پرستاری دانشگاه آزاد بخونم؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

   سلام رشته های پیراپزشکی بخصوص پرستاری جز رشته های بدون کنکور نیستند و پذیرشی از هیچ دانشگاهی ندارند

 12. سارا
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

  سلام من رشتم زیست سلولی مولکولی هست.هیچ راهی نیست بتونم ارشد پرستاری بخونم؟
  یا اینکه راهی برای قبولی کارشناسی پرستاری بجز کنکور سراسری وجود داره؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام خیر میتونید در ازمون لیسانس به پزشکی شرکت کنی که شرایطش در سایت موجوده ولی برای پرستاری بدون کنکور هیچ گزینه ای نداری

 13. صبا
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

  من رشتم تجربیه و معدل کتبی نهایی 13/27 و معدل کل دیپلم 17/79 ایا میتونم رشته پیراپزشکی یا مهندسی معماری یا اموزش زبان انگلیسی قبول بشم

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام بدون کنکور فقط میتونی معماری با زبان انتخاب رشته کنی پرستاری بدون کنکور نیست

 14. میلاد
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۳

  سلام من معدل کل 18.5 و کتبی16.2 تجربی نظام جدید هستم پرستاری بدون کنکور میتونم برم؟استان تهران زندگی میکنم

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

   سلام پرستاری که بدون کنکور نشده ولی میکروبیولوژی و سایر رشته های علوم پایه رو میتونی برای 1400 انتخاب کنی

 15. آیه
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام‌لطفا‌راهنمایی کنید با سن بالا هم میشه تو رشته های پیرا پزشکی شرکت کرد زیر چهل سال وچطور میشه با کارشناسی یه رشته دیگه ارشد این رشته ها رو شرکت کرد

 16. آیه
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶

  سلام کاردانی‌ رشته‌معماری و کارشناسی عمران دارم چطور میتونم کارشناسی
  پرستاری، مامایی، یا رشته های دیگر پبرا پزشگی رو بخونم یا اینکه کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم

 17. دنیا
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۸

  من میخوام واسه کنکور سال دیگه بخونم تجربی ولی میتونم با همون مدرک دیپلم انسانی نظام جدید ثبت نام کنم با باید دیپلم تجربی داشته باشم و شرایط پرستاری بدون کنکور چطوری میشه بگید

 18. دنیا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

  سلام وعرض ادب ببخشید من دیپلم انسانی دارم اولین سالمه کنکور میدم گفتم میشه برم دانشگاه ازاد برای پرستاری یا همون مدرک خودم یا باید مدرک تجربی داشته باشم

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام دنیا
   شما جهت شرکت در کنکور تجربی در صورتی که نظام قدیم باشین باید دیپلم تجربی داشته باشین

 19. Milad
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام اگه رتبه دولتی وآزاد پرستاری رو نیاریم بازم میتونیم پرستاری بخونیم؟؟!

 20. فاطمه
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۳

  سلام وقت بخیر
  میخاستم ببینم میشه با معدل ۱۲ پرستاری بدون کنکور ثبت نام کنم برا ۱۴۰۰.
  ممنون میشم جوابمو بدید.

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام خانم فاطمه
   ن متاسفانه نمیشه با معدل 12 پرستاری بدون کنکور پذیریش بگیرید

 21. پریا
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۱

  سلام ..من فارع التحصیل کارشناسی ارشد حسابداری هستم ،،در ضمن دوران دبیرستان رشته ریاضی ک فیزیک بودم ،،چطور میتونم پرستاری بدون کنکور بخونم؟؟

  • moshaverarshad
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۴

   سلام خانم پریا
   جهت اطلاع از شرایط و زمان ثبت نام رشته پرستاری با مشاروان مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 22. شهرام
  ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام انمکان تماس وجود ندارد لطفا راهنمایی کنید

 23. بهناز
  ۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۶

  سلام وقت بخیر برای من که فارغ التحصیل رشته دامپزشکیم سال ۹۴ الان میتونم پرستاری بدون کنکور شرکت کنم ؟!

 24. ارش غلامی ابی
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۳

  با سلام دیپلم فنی و مدرک فوق دیپلم دارم میتوانم پرستاری بدو ن کنکور ثبت نام کنم

  • مشاور ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۵

   سلام رشته های پیراپزشکی از جمله رشته ی پرستاری بدون آزمون ارائه نمی شود.

 25. ELIZABTH
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام وقت بخیر
  چطور می توانم در رشته پرستاری بدون آزمون ثبت نام کنم شرایط کامل هم دارم

 26. Fatemeh
  ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۴

  سلام من دانشجوی رشته شیمی هستم میخوام پرستاری بدون کنکور بخونم شرایطش چی هستش میشه راهنمایی کنید؟

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۸

   سلام وقت بخیر شرایط تحصیل در رشته های پرستاری بدون آزمون امکان پذیر نیست و دفترچه انتخاب رشته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در این رشته ارائه نشده است .

   • Elahe
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

    سلام من معدلم ۱۴ هست رشت هنرستانم کامپیوتر بوده می تونم وارد رشت پرستاری بدون کنور بشم؟

    • کارشناس ارشد
     ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

     سلام وقتتون بخیر رشته پرستاری بدون کنکور ارائه نمیشود

  • فاطمه
   ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام وقت بخیر تاریخ ثبت نام کی هست؟!
   و تکلیف ما که واقعت نمیدونستیم ک سوابق تاثیر داره و غفلت کردیم و نخوندیم چی؟!
   یعنی ما تو این کشور دیگه هیچ سهمی نداریم؟!

 27. امیر
  ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام میخام بدونم بدون کنکور میتونم برم دانشگاه ازاد رشته پرستاری بخونم؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۷

   با سلام و وقت بخیر
   جهت ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور و همچنین اطلاع از شرایط ثبت نام با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

  • فاطمه
   ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام وقت بخیر تاریخ ثبت نام کی هست؟!
   و تکلیف ما که واقعت نمیدونستیم ک سوابق تاثیر داره و غفلت کردیم و نخوندیم چی؟!
   یعنی ما تو این کشور دیگه هیچ سهمی نداریم؟!

   • moshaverarshad
    ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

    سلام دفترچه رشته های بدون کنکور هنوز اعلام نشده از سنجش پیگیری کنید

 28. سارا
  ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۵

  سلام هنوزم ثبت نام پرستاری بدون کنکور امکان پذیره ؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام جهت اطلاع از کد محل رشته ها با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 29. Fatemeh
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰

  سلام ببخشید هرچی تماس می گیرم وصل نمیشه
  میشه بگید چ طوری باید ثبت نام کرد؟

 30. ماریا
  ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام امسال هم بدون کنکور پذیرش میشه در رشته پرستاری؟

 31. بهار
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶

  سلام ،تکلیف ما دهه شصتیا چی میشه که شرط سنی داره هیچ جا نمیتونیم ثبت نام کنیم

  • dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام و وقت بخیر
   بخاطر تعهد به خدمت است

 32. آیدا
  ۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۷

  من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی منایع آب هستم. به چه طریقی میتونم برای رشته پرستاری بدون کنکور شرکت اقدام کنم؟

  • irantahsil
   ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۶

   جهت ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 33. hasti
  ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹

  سلام. من رشتم انسانیه الا میخام پرستاری بدپن کنکور بخونم. شرایطش چیه

 34. ...
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵

  ببخشید از طریق سامانه ینی چجوری بابد ثبت نام کنیم؟

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۶

   سلام جهت ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 35. نوشین
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶

  رشته ی فیزیوتراپی هم جز رشته های بدون کنکورتون هست؟؟؟؟؟ و برای رشته های بدون کنکوردر چه شهر هایی میتونیم تحصیل کنم ؟؟..

 36. نوشین
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳

  سلام میخواستم شرایط ثبت نام مامایی بدون کنکور رو بدونم…..لطفا اگه میشه زود بهم جواب بدین

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۲

   سلام جهت آگاهی دقیق از شرایط ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 37. Hossein
  ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶

  تماس گرفتم ولی به کارشناس وصل نمیشه

  • ایران تحصیل
   ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳

   ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور 97 فقط از طریق سامانه می باشد و به علت تعدد کاربران خطوط مشغول است

  • اسدي
   ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۴

   هر چقدر تماس ميگيرم ميگه امكان پذير نيست

   • irantahsil
    ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۷

    برای ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید در صورتی شلوغی مجددا تماس بگیرید

    • حمزه لو
     ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۷

     سلام من رشتم تجربیه کنکور که دادم پرستاری آزاد آوردم ولی انتخاب رشته که کردم تو اولویتام پرستاری رو نزدم میخواستم بدونم میتونم بدون انتخاب رشته پرستاری ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۶

   سلام تماس بگیرید کارشناسامون پاسخگو هستند

ایران تحصیل
تماس با مشاور