ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

معرفی زیرگروه های رشته هنر 1403 + رتبه و دانشگاه | ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱۸
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۴ تیر ۱۴۰۲
رشته های کنکور هنر
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

داوطلبانی که در کنکور هنر شرکت کرده اند، پس از مجاز شدن برای انتخاب رشته باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. این افراد باید برای اطلاع از زیر شاخه های کنکور هنر با رتبه مورد نیاز، دفترچه رشته های کنکور هنر را مطالعه کرده و از طریق جدول زیر گروه های رشته هنر با رتبه مورد نیاز، محل هایی که می توانند به انتخاب رشته بپردازند را مشخص نمایند.

لازم به ذکر است از آنجا که رشته های هنری به صورت شناور به حساب می آیند، شرکت در کنکور هنر برای هر یک از داوطلبان، در هر گروه آزمایشی مجاز است.

خوب است بدانید برای قبولی در برخی از زیر شاخه های رشته‌ های کنکور هنر، لازم است در آزمون عملی که در زمان مقرر صورت می‌پذیرد شرکت نمایند.

فراموش نکنید برای قبولی در کنکور رشته های هنر لازم است علاوه بر مطالعه دقیق منابع آن، در خصوص آزمون عملی زیر شاخه های کنکور هنر نیز اطلاعات کافی داشته باشید.

📢 اطلاعیه 📢 

برای اطلاع از آخرین خبرهای مربوط به جدول زیر شاخه های کنکور هنر با رتبه مورد نیاز و دریافت مشاوره قبولی در کنکور هنر و آزمون عملی برخی از زیر شاخه های کنکور آن، می توانید همه روزه حتی در روزهای تعطیل از تلفن ثابت با شماره 9099075307 (بدون پیش شماره استانی) تماس بگیرید و از مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل راهنمایی دریافت نمایید.

آشنایی با کنکور هنر 

کنکور هنر نیز مانند کنکور سایر گروه های آزمایشی، در دو نوبت دی و تیر به صورت هماهنگ توسط سازمان سنجش برگزار می شود.

در سال 1401، نوبت اول این کنکور در روز جمعه 30 دی ماه برگزار شد. نوبت دوم کنکور رشته های هنر نیز در 14 تیر 1403 است.

همانطور که گفتیم همه داوطلبان کنکور سراسری و آزاد در گروه های آزمایشی ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی می توانند علاوه بر شرکت در کنکور رشته تحصیلی خود، در کنکور هنر نیز شرکت نمایند. بنابراین باید بگوییم رشته های کنکور هنر متقاضیان زیادی دارند.

البته به خاطر داشته باشید برای قبولی در رشته های کنکور هنر لازم است قبل از هرچیز در رابطه با آزمون عملی کنکور هنر، اطلاعات جامعی به دست آورید زیرا اگر در آزمون عملی قبول نشوید، قبولی کنکور هنر شما از بین خواهد رفت.

همچنین قبولی در این کنکور، مستلزم استفاده از بهترین منابع کنکور هنر می‌باشد. 

در رابطه با تأثیر معدل بر کنکور هم باید بگوییم که این تاثیر همانند سایر گروه های آزمایشی اعمال می گردد.

لازم به ذکر است اطلاع از جدول زیر شاخه های کنکور هنر با رتبه مورد نیاز هم یکی از موارد لازم برای قبولی در رشته های کنکور هنر است. زیر گروه های کنکور هنر مشخص می‌ کنند هر رشته در کدام گروه قرار می گیرد و هر درس چه ضریبی با توجه به هر یک از زیر گروه ها خواهد داشت.

افزون بر این مشاوره رایگان کنکور هنر به داوطلبان کمک می‌نماید تا نسبت به آزمون عملی در هر یک از زیر شاخه های کنکور هنر آگاهی یابند تا بتوانند در آزمون عملی با موفقیت این مرحله را پشت سر بگذرانند. 

آشنایی با کنکور هنر و زیر شاخه های کنکور هنر با رتبه مورد نیاز

👈🏻 برای اطلاع از رشته های هنری دانشگاه سوره بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

معرفی رشته های کنکور هنر 1403

یکی از عواملی که باعث می شود افراد در کنکور هنر شرکت نمایند تنوع رشته های ارائه شده آن است. 

علاوه بر این رشته های این کنکور در دانشگاه های سراسری، آزاد، پردیس خودگردان، پیام نور و موسسات غیر انتفاعی ارائه می شوند اما ظرفیت پذیرش در بعضی از زیر شاخه های کنکور هنر با رتبه مورد نیاز، محدود می باشد.

در ادامه جدول رشته های سال 1403 کنکور هنر را برای مشاهده شما عزیزان قرار داده ایم.

جدول رشته های سال 1403 کنکور هنر
مقطع کارشناسی 
تولید سیما مرمت آثار تاریخی نقاشی صنایع دستی عکاسی
 کارگردانی  بازیگری  تلویزیون و هنر های دیجیتال گریم  موزه
نگارگری آموزش هنر (ویژه فرهنگیان) هنر های صناعی سینما هنر اسلامی 
 طراحی لباس طراحی و چاپ پارچه   ادبیات نمایشی کتابت و نگارگری گرافیک (ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای)  مرمت بناهای تاریخی 
 ارتباط تصویری   آهنگسازی  نمایش عروسکی باستان شناسی طراحی صنعتی
کارگردانی تلوزیون  طراحی و ساخت طلا و جواهر مجسمه سازی  طراحی صحنه  چاپ
 فرش و گلیم نوازندگی موسیقی جهانی نوازندگی موسیقی ایرانی 

 

جدول رشته های سال 1403 کنکور هنر
مقطع کاردانی
انیمیشن حفاظت و مرمت آثار تاریخی  باستان شناسی طراحی پوشاک گرافیک
هنر های تجسمی سفالگری

 

📢 اطلاعیه 📢 

توجه داشته باشید کنکور رشته های هنر در دو نوبت دی و تیرماه برگزار می شود اما آزمون عملی زیر شاخه های کنکور هنر با رتبه مورد نیاز،  تنها یکبار در هر سال برگزار می گردد و پذیرش در دانشگاه های دارای رشته های هنر نیز مانند روال سال های گذشته، سالانه یکبار است.

معرفی رشته های کنکور هنر

👈🏻 برای اطلاع از دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

بنر انتخاب رشته کنکور

معرفی زیر گروه های کنکور هنر 

در گذشته آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در کنکور هنر شده بودند، می توانستند با استفاده از وضعیت مجاز و همچنین رتبه کسب شده، نسبت به انتخاب در بین زیر گروه های کنکور هنر اقدام کنند اما در حال حاضر این کنکور با تغییراتی مواجه شده است.

لازم است بگوییم کنکور هنر تا قبل از سال 1403 شامل 5 زیرگروه‌ بود. اما اکنون این کنکور هیچ زیرگروهی ندارد و تمامی رشته‌ های آن در یک گروه قرار دارند.

افزون بر این در سال های قبل با توجه به نحوه گزینش در هر یک از رشته ها، پذیرش در هر یک از زیر شاخه های رشته های کنکور هنر، متفاوت بود ولی در حال حاضر پس از بروز تغییرات در سال جاری و حذف زیر شاخه های کنکور هنر، نحوه پذیرش در تمامی رشته ها یکسان است.

البته برای آشنایی شما عزیزان با زیر گروه های رشته هنر ما آن ها را در جدول زیر شاخه های کنکور هنر با رتبه مورد نیاز دسته بندی کرده ایم.

 

جدول زیر شاخه های کنکور هنر با رتبه مورد نیاز
زیرگروه‌های آزمایشی  رشته های مرتبط با هر یک از زیر گروه ها
زیرگروه 1 ارتباط تصویری، چاپ، صنایع دستی، طراحی پارچه، طراحی لباس، عکاسی، کاردانی آموزش‌ هنرهای تجسمی، کاردانی علمی‌‌ کاربردی عکاسی خبری، کاردانی علمی‌ کاربردی فرش دستباف، کاردانی علمی‌ کاربردی گرافیک، کاردانی هنرهای تجسمی، کاردانی هنرهای سنتی، کارشناسی فرش، کتابت و نگارگری، مجسمه‌ سازی، نقاشی، هنرهای تجسمی، هنرهای صناعی.
زیرگروه 2 باستان‌ شناسی، طراحی صنعتی، علوم اجتماعی (گرایش امنیت ملی)، علوم سیاسی (گرایش‌های امنیت ملی و مطالعات امنیتی)، کاردانی صنایع دستی، کاردانی علمی‌ کاربردی طراحی صنعتی، مدیریت فرهنگی‌ هنری، مرمت و احیای بناهای تاریخی، هنر اسلامی.
زیرگروه 3 کاردانی باستان‌ شناسی، کاردانی حفاظت و مرمت آثار تاریخی، کاردانی حفاظت و مرمت بناهای تاریخی، کاردانی راهنمای موز‌ه‌ها و بناهای تاریخی، کاردانی موزه‌داری، مردم‌شناسی، مرمت آثار تاریخی، موزه‌داری.
زیرگروه 4 تلویزیون و هنرهای دیجیتالی، تولید سیما، سینما، کاردانی هنرهای نمایشی، کارگردانی تلویزیون، نمایش.
زیرگروه 5 موسیقی نظامی، نوازندگی موسیقی ایران، نوازندگی موسیقی جهانی.

 

 

👈🏻 برای اطلاع از پرطرفدارترین رشته های کنکور هنر بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

 

بررسی ضرایب دروس عمومی و اختصاصی در زیر گروه های گروه آزمایشی هنر

همانطور که پیشتر هم گفتیم در کنکور گروه آزمایشی هنر سال های گذشته، ۵ زیر شاخه برای رشته های هنر وجود داشت که هر زیر شاخه برای دروس امتحانی کنکور نیز ضرایب متفاوتی داشت. مثلاً برای شرکت در رشته عکاسی درس خلاقیت تصویری ضریب چهار داشت در حالی که همین درس برای داوطلبان علاقمند به رشته طراحی صنعتی ضریب سه بود.

علاوه بر این دروس کنکور هنر دارای دو بخش عمومی و تخصصی بود و درس های عمومی شامل ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، زبان عربی و معارف بودند که برای کنکور سال جاری از مواد امتحانی کنکور حذف شدند. البته دروس عمومی هم در کنکور سراسری مهم هستند زیرا این درس ها در سوابق تحصیلی داوطلبان تاثیر گذار می باشند.

افزون بر این، اطلاع از ضریب دروس تخصصی گروه هنر اهمیت فراوانی برای داوطلبان دارد. درحقیقت اطلاع از این ضرایب باعث می شود تا داوطلبان کنکور با دقت بیشتری به سوالات مهم پاسخ دهند و مطالعه بهتری روی درس های با ضریب بالا داشته باشند.

خوب است بدانید در کنکور گروه آزمایشی هنر برای همه رشته ها، خلاقیت تصویری و تجسمی ضریب ۳، درک عمومی ریاضی فیزیک ضریب ۵ و درک عمومی هنر با ضریب ۱۲ بیشترین ضریب در کنکور سراسری گروه آزمایشی هنر است.

رشته های که دارای آزمون عمی می باشند به شرح زیر هستند:

نقاشی نوازندگی موسیقی ایرانی
ارتباط تصویری نوازندگی موسیقی جهانی
طراحی پارچه کتابت نگارگری
طراحی لباس آهنگسازی
آموزش هنر بازیگری
گرافیک طراحی صحنه
طراحی صنعتی نمایش عروسکی
اذبیات نمایشی عکاسی
مجسمه سازی سینما

 

برای خواندن مقاله انتخاب رشته رایگان کنکور روی لینک کلیک کنید.

 

مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکور هنر

آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در کنکور هنر شده اند، با توجه به شرایط هر یک از دانشگاه ها، می توانند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

شایان ذکر است که نحوه گزینش برای پذیرش در هر یک از رشته های کنکور هنر، به صورت کشوری می باشد و لذا اولویت پذیرش با آن دسته از داوطلبانی است که رتبه بالاتری را کسب نموده اند.

آن دسته از داوطلبانی که در رشته های کنکور هنر متمرکز و نیمه متمرکز اقدام به انتخاب رشته می نمایند، چنانچه در هر یک از رشته هایی که نیاز به آزمون عملی ندارد، پذیرفته شوند، خواهند توانست در شهریور ماه همزمان با اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری، نسبت به شرایط پذیرش خود اطمینان یابند و در زمان مقرر نسبت به آزمون عملی آمادگی لازم را کسب نمایند.

پذیرش در برخی از زیر گروه های کنکور هنر با توجه به شرایط خاصی صورت می پذیرد. همچنین برخی از این رشته ها امکان انتخاب رشته با توجه به سوابق تحصیلی را برای داوطلبان مختلف فراهم می نمایند.

ظرفیت پذیرش رشته های مختلف هنر در دانشگاه، می تواند متفاوت است. به عنوان مثال، در برخی از رشته ها، تنها یک دانشگاه در کل ایران دانشجویان این رشته را پذیرش می نماید. بنابراین آنچه در این مرحله بسیار مهم به نظر می رسد و می تواند داوطلبان را برای پذیرش متمایز نماید، رتبه کسب شده هر یک از آن ها می باشد.

توصیه ما به متقاضیان عزیز این است که علاوه بر اطلاع دقیق در رابطه با تاثیر سهمیه ها برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید، نسبت به تاثیر سهمیه ها در هر یک از مناطق و همچنین شرایط ویژه ای که برای قبولی در زیر گروه های کنکور هنر در نظر گرفته شده است آگاهی یابند تا بتوانند در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوند.

همچنین نحوه انتخاب رشته کنکور هنر بسیار مهم است. زیرا ظرفیت در اکثر رشته های هنر محدود می باشد.

در خصوص انتخاب رشته نیز باید بگوییم قبل از این کار، ابتدا می بایست به صورت دقیق نسبت به شرایط مندرج در دفترچه آگاهی های لازم را کسب نمایید و سپس، نسبت به انتخاب رشته محل های مورد نظر اقدام نمایید.

لازم به ذکر است افراد مجاز شده برای انتخاب رشته می توانند طبق لیستی که در دفترچه کنکور هنر ارائه شده است، حداکثر 150 کد رشته  محل را در اولویت انتخاب خود قرار دهند.

توجه داشته باشید همه متقاضیانی که کد رشته های خود را انتخاب کردند باید یک رسید که شامل 15 عدد می باشد را دریافت نموده و بعد از کامل کردن فرم انتخاب رشته، منتظر اعلام نتایج باشند.

مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکور هنر

معرفی بهترین دانشگاه های دارای رشته های هنری در کشور ایران

رشته های هنر در دانشگاه های سراسری به صورت روزانه و شبانه ارائه می شوند. همچنین دانشگاه های پیام نور، آزاد، پردیس ها و موسسات غیر انتفاعی نیز رشته های هنری را به صورت شهریه پرداز ارائه می نمایند.

در این قسمت از نوشته قصد داریم شما را با بهترین دانشگاه های دارای رشته های هنری در کشور آشنا سازیم.

از جمله بهترین دانشگاه های دارای رشته های هنری در کشور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

📌 دانشگاه هنر اصفهان

📌 دانشگاه هنر تهران

📌 دانشگاه هنر تبریز

📌 دانشگاه هنر شیراز

📌 دانشگاه هنر سوره

📌 دانشگاه صدا و سیما

📌 دانشگاه هنر سمنان

📌 دانشکده هنر دانشگاه الزهرا

 

👈🏻 برای اطلاع از بورسیه رشته هنر در ترکیه بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

بنر انتخاب رشته

اخبار پیرامون کنکور داوطلبان گروه آزمایشی هنر

📢 حذف دروس عمومی از کنکور هنر

چهار درس عمومی که شامل زبان و ادبیات فارسی، زبان عربی، دین و زندگی و زبان انگلیسی هستند از کنکور تمامی گروه های آزمایشی حذف شدند.

در کنکور هنر نیز از این پس دروس عمومی وجود ندارد.

📢 تعداد داوطلبان شرکت کننده در کنکور هنر نوبت اول

طبق آمار منتشر شده از سوی سازمان سنجش ۳۹ هزار و ۵۵ داوطلب در کنکور گروه هنر رقابت کرده و در مدت ۱۱۵ دقیقه به صد سوال پاسخ دادند.

این سوالات شامل سه درس درک عمومی هنر، درک عمومی ریاضی فیزیک و خلاقیت تصویری بود.

📢 انتشار دفترچه سوالات کنکور گروه آزمایشی هنر ۱۴۰۳

دفترچه سوالات کنکور نوبت اول گروه آزمایشی هنر در سایت سنجش و آموزش کشور منتشر شد.

کلیه داوطلبان شرکت در نوبت دوم کنکور این گروه آزمایشی می توانند برای آشنایی با شیوه سوالات کنکور هنر، به سایت سنجش مراجعه نموده و

دفترچه سوالات کنکور گروه هنر را دانلود نمایند.

 

👈🏻 برای اطلاع از شرایط برگزاری آزمون عملی هنر بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

پادکست صوتی مقاله 🎧

 

خلاصه مطلب 📝

در این مقاله سعی کردیم در رابطه با رشته های کنکور هنر و زیرشاخه های آن به شما اطلاعاتی را ارائه دهیم.

برای اطلاع دقیق در رابطه با زیر شاخه های کنکور هنر با رتبه مورد نیاز و همچنین شرایط پذیرش در هر یک از رشته ها، می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید یا اگر سوالی در مورد هر یک از بخش های مقاله داشتید می توانید آن را به صورت کامنت در انتهای این مطلب برای ما بنویسید تا کارشناسان ایران تحصیل در اسرع وقت به شما پاسخ دهند.

مشاورین مرکز ایران تحصیل همه روزه (حتی در ایام تعطیل) از ساعت 8 صبح تا 12 شب، آماده ارائه خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی به شما عزیزان می باشند تا شما را با نحوه قبولی در هر یک از رشته های کنکور هنر آشنا سازند و به شما برای قبولی در آزمون عملی رشته های دارای آزمون نیز کمک کنند.

 

 

👈🏻 برای دانلود فایل پی دی اف مقاله رشته های کنکور هنر بر لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

 

 

 

4/5 - (8 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

لیست رشته های دانشگاه هنر به چه صورت منتشر می شود؟

لیست این رشته ها به صورت جداگانه در سایت سنجش یا پذیرش دانشگاه آزاد منتشر می شود که در مقاله به صورت کامل برای شما توضیح داده ایم.

لیست رشته های کنکور هنر به چه صورت در دسترس است؟

لیست رشته های کنکور هنر به همراه ضرایب آن ها در دفترچه کنکور سراسری منتشر می شود.

دلیل اینکه یک سری از رشته های گروه هنر به صورت خاص ارائه می شوند چیست؟

شرط قبول شدن در یک سری از رشته های هنر، شرکت در آزمون عملی بغیر از قبولی در کنکور می باشد.

نظرات

18 دیدگاه دربارهٔ «معرفی زیرگروه های رشته هنر 1403 + رتبه و دانشگاه | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo Mohamadi گفت:

  سلام،وقت بخیر.
  من رشته ام در دبیرستان طراحی و دوخت بود ولی چون از معدل دیپلمم زیاد راضی نیستم میخواستم بدونم که کنکور هنر میتونم بدم؟زیرشاخه طراحی لباس داره؟اگه هست باید فقط کتابهای تخصصی خودمو بخونم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید به آموزش و پرورش مراجعه کنید

 2. Avatar photo ساسانی گفت:

  سلام دخترم نهم هست و تمایل داره هنرستان گرافیک یخونه می خواستم بدونم کنکور سراسری میتونن شرکت کنن بجه های هنرستان فنی حرفه ای؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   پذیرش رشته گرافیک در دانشکده های فنی به صورت بدون کنکور می باشد

 3. Avatar photo محمد15 گفت:

  سلام. برا رشته گرافیک فقط از طریق کنکور هنر میشه اقدام کرد؟

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   وقت بخیر
   خیربراساس سوابق هم میتوانید

 4. Avatar photo مرتضوی گفت:

  سلام خسته نباشید. میخواستم بدونم طراحی (معماری) داخلی تو کدوم زیر گروهه؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   رشته معماری ویا معماری داخلی در زیر گروه ریاضی و فنی و فنی مهندسی قرار دارد

 5. Avatar photo وحید. گفت:

  سلام روز بخیر با حذف زیرگروه های رشته هنر تکلیف ضرایب دروس بدون آزمون با سوابق تحصیلی چی میشه؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   بدون ضریب لحاظ خواهد شد و ملاک پذیرش معدل دیپلم میباشد.

 6. Avatar photo ستاره. گفت:

  سلام وقت بخیر زیرگروه های رشته هنر در سال جاری حدف شدند؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   بله حذف شده است.

 7. Avatar photo رضایی گفت:

  سلام من رشته ام ماشین ابزار هست آیا میتوانم در کنکور سراسری هنر شرکت کنم؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام دوست عزیز بله برای کنکور هنر محدودیتی ندارید. بشرط اینکه دیپلم فنی نظام جدید رو داشته باشید.

 8. Avatar photo رضایی گفت:

  سلام من رشته ام ماشین ابزار هست آیا میتوانم کنکور سراسری هنر شرکت کنم؟

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   وقت بخیر
   برای هر گروه باید دیپلم داشته یا سوابق تحصیلی برای آن گروه را ایجاد کنید

 9. Avatar photo رازقی. گفت:

  سلام خداقوت
  من رشته تحصیلیم تجربی هستش. با توجه به اینکه کنکور هنر و زبان انگلیسی شناور هستن می خواستم بدونم میتونم هم تو کنکور تجربی شرکت کنم هم هنر هم زبان؟ یا فقط باید تو یکی از کنکورهای شناور شرکت کنم؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام دوست عزیز شما مجاز به ثبت نام در هر سه گروه هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • نحوه دریافت تاییدیه تحصیلی برای ترمیم معدل کنکور

  نحوه دریافت تاییدیه تحصیلی برای ترمیم معدل کنکور 1403 | ایران تحصیل

  دریافت تاییدیه تحصیلی برای ترمیم معدل یکی از بهترین روش‌هایی بسیار مفید برای داوطلبان کنکور سراسری به شمار می‌رود. با استفاده از این تاییدیه، داوطلبان می‌توانند تاثیر بسیار زیادی در بهبود رتبه کنکور خود داشته باشند. همان طور که می‌دانید،...
 • بانک سوالات کنکور هنر

  بانک سوالات کنکور هنر

  قبولی در کنکور هنر تنها با کسب رتبه دو یا سه رقمی امکان پذیر است، اما در صورتی میتوانید این رتبه را کسب نمایید که بانک سوالات کنکور هنر را به خوبی مطالعه نمایید. ما امکان دانلود رایگان سوالات و...
 • شرکت نکردن در آزمون عملی هنر

  شرکت نکردن در آزمون عملی هنر + بخشنامه 1403 | ایران تحصیل

  افرادی که قصد تحصیل در رشته های هنری را دارند، می بایست در گروه آزمایشی جدا و شناوری به نام هنر شرکت کنند. کنکور سراسری گروه آزمایشی هنر در برخی از رشته ها، برخلاف سایر کنکور ها از دو مرحله...
 • دانشگاه هنر تهران

  دانشگاه هنر تهران + رشته های بدون کنکور ۱۴۰۳

  دانشگاه هنر تهران با توجه به اهداف آموزشی خود، مسئولیت برنامه‌ریزی، انجام خدمات آموزشی و نظارت را بر عهده دارد. سایت دانشگاه هنر تهران نیز خدمات مجازی مختلفی را برای دانشجویان و اساتید ارائه می‌دهد که به دانشجویان در امور...
تماس با مشاور