تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد برای شما داوطلبان و متقاضیان ورود به  رشته های کنکور هنر 98 دانشگاه آزاد ارائه نماییم. اطلاع دقیق از رشته‌های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد می‌تواند کمک کند تا شما به انتخاب رشته درست و اصولی دست یابید. بنابراین برای اطلاع دقیق از رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد با ما همراه باشید.

 

جهت اطلاع دقیق از رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد و رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 سراسر کشور و  9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

معرفی رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد

 

با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در دو دوره ترم مهر و ترم بهمن داوطلبان را پذیرش می‌نماید، لذا متقاضیان عزیز می‌توانند در هر یک از نیمسال‌ها نسبت به دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام نمایند. با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی داوطلبان را پذیرش می‌نماید، بنابراین می‌توانید نسبت به انتخاب هر یک از رشته‌ها در زمان مقرر اقدام نمایید .

رشته‌های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد شامل لیست متنوعی از رشته‌های مختلف در هر یک از گروه‌های آزمایشی می‌باشد. بنابراین کلیه متقاضیان عزیز می‌توانند با توجه به علاقه‌مندی خود در هر یک از رشته‌ها اقدام به انتخاب رشته نمایند. در ادامه به معرفی رشته‌های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد اشاره خواهیم نمود .

آن دسته از داوطلبانی که در انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت نموده‌اند اما به هر دلیلی در وارد نمودن رشته‌های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد دچار اشتباه شده‌اند، می‌توانند در زمان ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد در گروه‌های آزمایشی مختلف متفاوت می‌باشند که به تناسب هر یک از رشته‌های مورد نظر داوطلبان می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند .

 

رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در دو ترم مهر و بهمن داوطلبان را پذیرش می نماید.

لیست رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

لیست رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

لیست رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

لیست رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد  که در ادامه برای شما متقاضیان عزیز ارائه خواهیم نمود، مربوط به مقاطع کاردانی و کارشناسی می باشد. با توجه به اینکه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد همزمان با هم صورت خواهد پذیرفت، لذا متقاضیان عزیز لازم است به هنگام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، نسبت به انتخاب رشته نیز اقدام نمایند .

 • تصويربرداري
 • تئاتر – ادبيات نمايشي
 • تئاتر – بازيگري
 • چاپ – چاپ
 • شهرسازي
 • طراحي چاپ
 • طراحي لباس
 • طراحي و دوخت-طراحي و دوخت
 • فيلمسازي – تدوين
 • فيلمسازي – عكاسي و فيلمبرداري
 • فيلمسازي – نقاشي متحرك
 • فيلمسازي- كمك كارگرداني
 • كارداني فني معماري شهري
 • گرافيك-گرافيك
 • معماري
 • معماري داخلي
 • هنرهاي تجسمي – چاپ دستي
 • هنرهاي تجسمي نقاشي

همانطور که ذکر گردید، رشته های مورد نظری که به شما داوطلبان عزیز ارائه نمودیم، مربوط به مقاطع مختلف تحصیلی و همچنین با توجه به رشته های بدون کنکور سال های گذشته می باشد. لذا کلیه متقاضیان عزیز می توانند با استفاده از برقراری تماس با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل، نسبت به کسب اطلاعات و رشته های مورد نظر آگاهی و اطلاع دقیق یابند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید .

 

برای استفاده از مشاوره تلفنی کنکور هنر 98 کلیک نمایید.

نحوه گزینش رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی می باشند و مایل به ادامه تحصیل در رشته های هنر بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی می باشند، گزینش آن ها بر اساس معدل مقطع کاردانی داوطلب و با توجه به تجانس رشته داوطلب با رشته انتخابی آنان صورت خواهد پذیرفت. آن دسته از داوطلبانی که در رشته های مرتبط با رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی فارغ التحصیل شده اند، حداکثر تاثیر معدل اعمال خواهد گشت .

برای آن دسته از داوطلبانی که در رشته های کاردانی غیر مرتبط با رشته های هنر تحصیل نموده اند با توجه به تاثیر سوابق تحصیلی بر این رشته ها، از حداقل تاثیر سوابق تحصیلی در رابطه با معدل خود برخوردار خواهند گشت. این دسته از متقاضیان در صورت قبولی در رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد در سامانه azmoon.org  لازم است دروس پیش نیاز را در دانشگاه بگذرانند .

 

زمان ثبت نام رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

زمان ثبت نام رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن صورت خواهد پذیرفت. لذا کلیه داوطلبان عزیز با توجه به علاقه مندی خود می توانند در هر یک از زمان ها نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. زمان ثبت نام رشته های هنر بدون آزمون دانشگاه آزاد ترم مهر همزمان به انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد صورت خواهد پذیرفت .

متقاضیان ورود به رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن نیز در زمان دی ماه فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به پایگاه و سامانه سنحش و آموزش دانشگاه آزاد بتوانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. داوطلبان در هر ترم لازم است مبلغ 40 هزار تومن به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب به حساب دانشگاه آزاد اسلامی واریز نمایند .

 

برای اطلاع از مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد کلیک نمایید.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

 1. دارا بودن مدرک کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) و کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در هر رشته ای امکان ثبت نام در رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد را خواهند داشت .
 2. آن دسته از متقاضیان شرکت کننده در مقطع کاردانی در هر یک از ترم های مهر و بهمن در صورت فارغ التحصیل و دارا بودن گواهینامه دیپلم می توانند نسبت به ثبت نام در سامانه مورد نظر اقدام نمایند .
 3. دانشجویانی که در مقطع کاردانی معدل کمتر از 12 داشته اند، امکان ثبت نام در رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد را نخواهند داشت .
 4. آن دسته از متقاضیانی که در هر یک از رشته های مورد نظر پذیرفته شده باشند، چنانچه موفق به کسب معدل بالای 12 نشوند ، مدرک فارغ التحصیلی به آنها ارائه نخواهد گردید و تنها مدرک گذراندن دوره به آنها تعلق خواهد گرفت .

کلیه متقاضیان و داوطلبان عزیز می توانند با استفاده از برقراری تماس با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل، از رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد اطلاعات لازم را کسب نمایند. همچنین هر گونه سوالی در این رابطه را نیز با استفاده از برقراری همین تماس امکان پذیر خواهد بود. کافی است با مشاورین ما در تماس باشید همه روزه حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز خواهیم بود .

 

کانال اطلاع رسانی رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد

کانال اطلاع رسانی رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد

مطالب مرتبط :

رشته های دانشگاه هنر تهران 98

زیر گروه های کنکور هنر

منابع کنکور هنر رشته طراحی صنعتی

بهترین مشاوره تحصیلی حضوری تهران

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد

رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ایران تحصیل
تماس با مشاور