ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد برای شما داوطلبان و متقاضیان ورود به  رشته های کنکور هنر 98 دانشگاه آزاد ارائه نماییم. اطلاع دقیق از رشته‌های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد می‌تواند کمک کند تا شما به انتخاب رشته درست و اصولی دست یابید. بنابراین برای اطلاع دقیق از رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد با ما همراه باشید.

 

جهت اطلاع دقیق از رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد و رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 سراسر کشور و  9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

معرفی رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد

 

با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در دو دوره ترم مهر و ترم بهمن داوطلبان را پذیرش می‌نماید، لذا متقاضیان عزیز می‌توانند در هر یک از نیمسال‌ها نسبت به دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام نمایند. با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی داوطلبان را پذیرش می‌نماید، بنابراین می‌توانید نسبت به انتخاب هر یک از رشته‌ها در زمان مقرر اقدام نمایید .

رشته‌های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد شامل لیست متنوعی از رشته‌های مختلف در هر یک از گروه‌های آزمایشی می‌باشد. بنابراین کلیه متقاضیان عزیز می‌توانند با توجه به علاقه‌مندی خود در هر یک از رشته‌ها اقدام به انتخاب رشته نمایند. در ادامه به معرفی رشته‌های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد اشاره خواهیم نمود .

آن دسته از داوطلبانی که در انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت نموده‌اند اما به هر دلیلی در وارد نمودن رشته‌های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد دچار اشتباه شده‌اند، می‌توانند در زمان ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد در گروه‌های آزمایشی مختلف متفاوت می‌باشند که به تناسب هر یک از رشته‌های مورد نظر داوطلبان می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند .

 

رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در دو ترم مهر و بهمن داوطلبان را پذیرش می نماید.

لیست رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

لیست رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

لیست رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

لیست رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد  که در ادامه برای شما متقاضیان عزیز ارائه خواهیم نمود، مربوط به مقاطع کاردانی و کارشناسی می باشد. با توجه به اینکه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد همزمان با هم صورت خواهد پذیرفت، لذا متقاضیان عزیز لازم است به هنگام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، نسبت به انتخاب رشته نیز اقدام نمایند .

 • تصويربرداري
 • تئاتر – ادبيات نمايشي
 • تئاتر – بازيگري
 • چاپ – چاپ
 • شهرسازي
 • طراحي چاپ
 • طراحي لباس
 • طراحي و دوخت-طراحي و دوخت
 • فيلمسازي – تدوين
 • فيلمسازي – عكاسي و فيلمبرداري
 • فيلمسازي – نقاشي متحرك
 • فيلمسازي- كمك كارگرداني
 • كارداني فني معماري شهري
 • گرافيك-گرافيك
 • معماري
 • معماري داخلي
 • هنرهاي تجسمي – چاپ دستي
 • هنرهاي تجسمي نقاشي

همانطور که ذکر گردید، رشته های مورد نظری که به شما داوطلبان عزیز ارائه نمودیم، مربوط به مقاطع مختلف تحصیلی و همچنین با توجه به رشته های بدون کنکور سال های گذشته می باشد. لذا کلیه متقاضیان عزیز می توانند با استفاده از برقراری تماس با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل، نسبت به کسب اطلاعات و رشته های مورد نظر آگاهی و اطلاع دقیق یابند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید .

 

برای استفاده از مشاوره تلفنی کنکور هنر 98 کلیک نمایید.

نحوه گزینش رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی می باشند و مایل به ادامه تحصیل در رشته های هنر بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی می باشند، گزینش آن ها بر اساس معدل مقطع کاردانی داوطلب و با توجه به تجانس رشته داوطلب با رشته انتخابی آنان صورت خواهد پذیرفت. آن دسته از داوطلبانی که در رشته های مرتبط با رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی فارغ التحصیل شده اند، حداکثر تاثیر معدل اعمال خواهد گشت .

برای آن دسته از داوطلبانی که در رشته های کاردانی غیر مرتبط با رشته های هنر تحصیل نموده اند با توجه به تاثیر سوابق تحصیلی بر این رشته ها، از حداقل تاثیر سوابق تحصیلی در رابطه با معدل خود برخوردار خواهند گشت. این دسته از متقاضیان در صورت قبولی در رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد در سامانه azmoon.org  لازم است دروس پیش نیاز را در دانشگاه بگذرانند .

 

زمان ثبت نام رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

زمان ثبت نام رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن صورت خواهد پذیرفت. لذا کلیه داوطلبان عزیز با توجه به علاقه مندی خود می توانند در هر یک از زمان ها نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. زمان ثبت نام رشته های هنر بدون آزمون دانشگاه آزاد ترم مهر همزمان به انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد صورت خواهد پذیرفت .

متقاضیان ورود به رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن نیز در زمان دی ماه فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به پایگاه و سامانه سنحش و آموزش دانشگاه آزاد بتوانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. داوطلبان در هر ترم لازم است مبلغ 40 هزار تومن به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب به حساب دانشگاه آزاد اسلامی واریز نمایند .

 

برای اطلاع از مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد کلیک نمایید.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

 1. دارا بودن مدرک کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) و کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در هر رشته ای امکان ثبت نام در رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد را خواهند داشت .
 2. آن دسته از متقاضیان شرکت کننده در مقطع کاردانی در هر یک از ترم های مهر و بهمن در صورت فارغ التحصیل و دارا بودن گواهینامه دیپلم می توانند نسبت به ثبت نام در سامانه مورد نظر اقدام نمایند .
 3. دانشجویانی که در مقطع کاردانی معدل کمتر از 12 داشته اند، امکان ثبت نام در رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد را نخواهند داشت .
 4. آن دسته از متقاضیانی که در هر یک از رشته های مورد نظر پذیرفته شده باشند، چنانچه موفق به کسب معدل بالای 12 نشوند ، مدرک فارغ التحصیلی به آنها ارائه نخواهد گردید و تنها مدرک گذراندن دوره به آنها تعلق خواهد گرفت .

کلیه متقاضیان و داوطلبان عزیز می توانند با استفاده از برقراری تماس با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل، از رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد اطلاعات لازم را کسب نمایند. همچنین هر گونه سوالی در این رابطه را نیز با استفاده از برقراری همین تماس امکان پذیر خواهد بود. کافی است با مشاورین ما در تماس باشید همه روزه حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز خواهیم بود .

 

کانال اطلاع رسانی رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد

کانال اطلاع رسانی رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد

مطالب مرتبط :

رشته های دانشگاه هنر تهران 98

زیر گروه های کنکور هنر

منابع کنکور هنر رشته طراحی صنعتی

بهترین مشاوره تحصیلی حضوری تهران

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد

رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد

3/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نظرات

 1. سید علی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

  سلام وقتتون بخیر
  بنده کاردانی ناپیوسته نرم افزار دارم ، الان قصد تغییر رشته به رشته تصویربرداری رو دارم ، امکانش هست مستقیم برم کارشناسیه تصویر برداری با همین مدرکی که دارم ؟
  یا باید از کاردانی تصویر برداری شروع کنم؟

  • مشاور براتی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با قوانین ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور یکسری شرایط شخص شما باید بررسی شود از جمله نوع دیپلم .سال اخذ دیپلم .معدل و… لطفا جهت بررسی دقیق تر وضعیت تحصیلیتان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • سید علی
    ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

    آخه تلفن ثابت ندارم برای تماس با مشاورین ، با گوشی هم که نمیگیره

    • مشاور ملکی
     ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

     سلام دوست گرامی
     شما می توانید ایران تحصیل را در مرورگر جست و جو کنید و درقسمت پایین صفحه روی گزینه شارزینگ انلاین کلیک کنید.
     بسته مورد نظر خود را به مدت 15 دقیقه و 45 دقیقه یا 60 دقیقه انتخاب نمایید.

 2. سید علی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

  سلام وقتتون بخیر
  بنده کاردانی ناپیوسته رشته نرم افزار دارم ، الان قصد دارم تغییر رشته بدم به رشته تصویر برداری ، امکانش هست که مستقیم برم کارشناسی تصویر برداری ؟؟
  یا باید از کاردانیش شروع کنم؟

  • rahdar
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام وقت بخیر
   برای تغییر رشته باید درون دانشگاهی اقدام کنید و موافقت اموزش دانشکده را کسب کنید.

 3. سارا
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۱

  سلام. من فوق لیسانس فیزیک دارم از دانشگاه دولتی. شاغل هستم و فقط پنج شنبه و جمعه ام آزاده. می خواستم کارشناسی نقاشی بخونم، امکانش هست برای من؟

  • مشاور جوادی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی معمولا رشته های کارشناسی میتونید کل هفته رو کلاس برگزار کنند
   میتونید طوری انتخاب واحد کنید که به مشکل نخورید.

   • سارا
    ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

    با سلام مجدد
    دانشگاه آزاد تهران رشته نقاشی بدون کنکور میشه تحصیل کرد؟ شرایطش به چه شکله؟

 4. ماه آبادی
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

  سلام بنده کارشناسی مدیریت ورزشی دارم . حالا دوست دارم هنر بخونم . بدون کنکور میتونم آیا؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام
   بله امکانش هست اما طبیعتا شانس پایین تری دارید.
   برای راهنماایی دقیق تر تماس بگیرید

  • مشاور جوادی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

   سلام وقت بخیر
   بله دوست گرامی میتونید
   جهت اطلاع از رشته ها باید در تایم مرداد ماه برای انجام انتخاب رشته اقدام فرمایید.

 5. محدثه
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

  سلام وقت به خیر من دبیرستان رشته کاردانش عکاسی خوندم میخواستم بپرسم میتونم به غیر از زیر شاخه ی رشته خودم هر رشته ایی ک غیر از هنر باشه بردارم یا نه دانشگاه رو میگم

  • مشاور عیسائی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما اگر یک سری نکات را رعایت نمایید مشکلی نخواهد بود جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 6. آر
  ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام وقت بخیر ممنون میشم دانشگاهی رو در تهران معرفی کنین که رشته ی هنر داشته باشه بدون کنکور و اینکه کارشناسی پیوسته باشه

  • مشاور عیسائی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۱

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 7. مرضیه
  ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۳

  سلام وقت بخیر،من رشته تحصیلیم ریاضی بوده و دانشگاه نرفتم،میخوام برای رشته ی نقاشی بدون کنکور شرکت کنم،شرایط ثبت نام بهمن ما رو لطف میکنید🙏

  • مشاور بهروزی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

   جهت دریافت اطلاعات مطالب داخل مقاله را مطالعه فرمایید یا با سامانه تماس حاصل فرمایید

 8. زهرا
  ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

  سلام
  من امسال دیپلم کامپیوتر میگیرم، میخوام دانشگاه آزاد گرافیک بخونم، میتونم به صورت پیوسته درس بخونم یا نا پیوسته؟! چندسال طول میکشه؟!

  • sadeghi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۲

   سلام وقت بخیر
   کاردانی پیوسته دوسال و دوسال کارشناسی ناپیوسته
   کارشناسی ناپیوسته 4 سال

 9. فاطمه
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

  سلام معدلم 15/70 هست رشته خیاطی لباس شب و عروس شانس قبولی تودانشگاه آزاد چقدره؟

  • mohammadi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش براساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 10. ..
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد طراحی لباس الان کدوم دانشگاه های تهران پذیرش دارن و باید حضوری ثبت نام کرد یا از طریق دفترچه رشته های بدون کنکور؟

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 11. zzz
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

  سلام وقتتون بخیر
  با مدرک دیپلم گرافیک بدون کنکور برای رشته طراحی لباس کدوم دانشگاه میتونم پذیرش بگیرم
  که تهران باشه ممنون میشم راهنماییم کنین

  • bagheri
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۹

   با سلام در دفترچه طراحی دوخت در دانشگاه های مختلفی ارائه شده دفترچه را برای رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه ازاد مطالعه کنید

   • مقدم
    ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۵

    سلام دیپلم گردشگری با معدل ۱۹٫۷۶صدن می خواستم بدونم در رشته بدون کنکور نقاشی یا هنرهای تجسمی کارشناسی پیوسته دارد پدر کدام دانشگاهها هست

    • karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۳

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • زارع
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۸

   سلام دیپلم گردشگری آیا می تواند در رشته کارشناسی پیوسته نقاشی یا کارشناسی هنرهای تجسمی دانشگاه آزاد شرکت کند در ضمن معدل دیپلم بنده ۱۹٫۷۶می باشد

   • karimi
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 12. E
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۶

  سلام ببخشید من رشتم تجربی هست برای کنکور هنر ثبت نام کردم از استان کرمان میخوام فقط تهران دانشگاه برم رتبه لازم برای پذیرش دانشگاه تهران رشته کارگردانی چه ملی و آزاد چطوریه ؟ برای رشته کارگردانی آیا بدون کنکور هم میتونم برم یا نه؟ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۲

   سلام وقت به خیر
   رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته های مختلفی است.برای پذیرش این رشته و دانشگاه های دولتی رتبه های زیر 1000 نیاز دارید
   برای مشاوره با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • M
   ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام
   وقتتون بخیر
   من رشتم کامپیوتر هست میتونم بعد از دیپلم بدون کنکور برم دانشگاه بازیگری؟

   • fattahi
    ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۱

    سلام وقت بخیر
    بله دانشگاه ازاد در مقطع کارشناسی پیوسته رشته بازیگری را بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام میکند.

 13. A
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۲

  سلام وقت بخیر. دانشگاه آزاد هنر رشته موسیقی و آهنگسازی هم داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت بخیر رشته موسیقی ایرانی دارد

 14. Sss
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

  ببخشید دستم خورد کامل نیومد

  و هنوز دیپلم نگرفتم آیا دیپلم علوم انسانی میشه رفت دانشگاه آزاد هنر

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه ازاد رو هم میتونید انتخاب کنید.

 15. Sss
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام من رشتم علوم انسانیه و میخوام دانشگاه آزاد هنر برم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه ازاد رو هم میتونید انتخاب کنید.

 16. بهاره
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام خواهر من هدفش زدن آموزشگاه نقاشیه و استعدادشم داره ساکن خوزستان هستیم میخواد بدون کنکور دانشگاه بره شوشتر فقط گرافیک داره و رشته نقاشی تهران داره
  برا اموزشگاه زدن حتما باید مدرک دانشگاهی نقاشی داشته باشه؟
  با مدرک گرافیک میشه؟
  یا این ک مدرک آموزشگاهی بگیره کافیه ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام وقت بخیر.مدرک باید مرتبط باشه.

 17. مهدی
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۰

  سلام میخواستم بدونم کدوم دانشگاه برای مهر امسال از رشته طراحی صنعتی دانشجومی پذیرد؟
  البته بدون آزمون
  ممنون از کمک و راهنماییتون

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه آزاد مثله واحد تهران غرب و مرکز

 18. مهدی
  ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۹

  سلام میخواستم بدونم کدوم دانشگاه برای مهر امسال از رشته طراحی صنعتی دانشجومی پذیرم؟
  البته بدون آزمون
  ممنون از کمک و راهنماییتون

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۷

   سلام مهلت ثبت نام تموم شده برای بهمن اقدام کنید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور