ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

رشته های بدون کنکور هنرستان ۱۴۰۳

رشته های بدون کنکور هنرستان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رشته های بدون کنکور هنرستان ۱۴۰۳ اعلام شد. مطابق با اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور ، آن دسته از داوطلبانی که در رشته های فنی و حرفه ای و همچنین هنرستان مشغول به تحصیل می‌باشند، می‌توانند در رشته های مورد نظر خود  ثبت نام نمایند. دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته به صورت هم‌زمان منتشر می‌گردد و امکان این دو را فراهم می‌نماید.

با توجه به تغییراتی که در سال‌های اخیر در رابطه با حذف کنکور شاهد بوه ایم ، رشته های حذف شده از کنکور فنی را می‌توان در یک لیست کاملا مجزا قرار داد. علاوه بر رشته های بدون کنکور هنرستان ۱۴۰۳ که از طریق سازمان سنجش اعلام می‌گردد. کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند در رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و یا ثبت نام کاردانی علمی کاربردی شرکت نمایند.

رشته های بدون کنکور هنرستان ۱۴۰۳ در دانشگاه‌های مختلف متفاوت می‌باشد با توجه به هزینه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی و همچنین بدون کنکور کاردانی این دانشگاه ، دانش آموزان و داوطلبان عزیزی که مایل به شرکت در دانشگاه‌های غیر دولتی می‌باشند، می‌توانند در این رشته ها ثبت نام و انتخاب رشته نمایند.

 

جهت اطلاع دقیق از رشته های بدون کنکور هنرستان ، رشته های حذف شده از کنکور فنی ، انجام انتخاب رشته با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 9099075307 سراسر کشور 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

رشته های حذف شده از کنکور فنی

 

رشته های حذف شده از کنکور فنی

رشته های حذف شده از کنکور فنی

 

راه یافتن به دانشگاه در رشته های فنی و حرفه ای سال های گذشته از طریق آزمون و کسب رتبه مجاز توسط داوطلب امکان پذیر بود. اما در سال های اخیر با توجه به تغییراتی که در حال وقوع می باشد دانش آموزان نظام جدید نیازی به شرکت در کنکور نخواهند داشت و با استفاده از رشته های حذف شده از کنکور فنی می‌توانند به انتخاب دست بزنند.

پذیرش در رشته های حذف شده از کنکور فنی حرفه ای  با توجه به سوابق تحصیلی صورت می‌پذیرد. لذا آن دسته از داوطلبانی که مایل به ورود به دانشگاه می باشند. می‌توانند بر اساس همین سوابق تحصیلی نسبت به انتخاب رشته اقدام می نمایند. محاسبه شرط معدل برای فنی و حرفه ای نیز، شرایط و قواعد خاص خود را دارد که لازم است دانش آموزان از آن آگاه باشند.

در ادامه به معرفی رشته های بدون کنکور هنرستان ۱۴۰۳خواهیم پرداخت اما برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه محاسبه شرط معدل برای رشته های حذف شده از کنکور ، می‌توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل در ارتباط باشید. کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

 

 

پذیرش در رشته های بدون کنکور هنرستان در دانشگاه های دولتی و غیر انتفاعی و همچنین علمی کابردی امکان پذیر می باشد.

 

 

 

لیست رشته های بدون کنکور هنرستان ۱۴۰۳

 

در رابطه با رشته های بدون کنکور هنرستان هر ساله می توان به رشته های جدیدی اشاره نمود. اما با در نظر گرفتن این نکته که سازمان سنجش و آموزش کشور هر ساله رشته های جدیدی به این لیست اضافه می نماید. بنابراین تمامی داوطلبان عزیز می توانند در زمان ثبت نام نسبت به انتخاب رشته های حذف شده از کنکور فنی اقدام نمایند.

 

لیست رشته های بدون کنکور هنرستان 98

لیست رشته های بدون کنکور هنرستان 98

 

 • نقشه كشي عمومي نقشه كشي و طراحي صنعتي
 • طراحي صنعتي
 • صنايع چوب و كاغذ سازه هاي چوبي
 • هنرهاي چوبي
 • نقشه كشي معماري معماري
 • معماري سنتي
 • نقش هبرداري نقشه برداري
 • طراحي و دوخت طراحي و دوخت
 • طراحي پوشاك
 • تربيت بدني تربيت بدني
 • گرافيك
 • گرافيك گرافيك
 • انيميشن
 • علمي – كاربردي طراحي و ساخت طلا و جواهر
 • فرش دستباف

لیست رشته های بدون کنکور هنرستان که در این مطلب به شما ارائه گردید، شامل لیست سال ۱۴۰۳ نمی باشد. با توجه به تغییراتی که در سال های اخیر در رابطه با سیاست های جذب دانشجو در دانشگاه های مختلف شاهد بوده ایم  همچنین با تغییر آئین نامه های آموزش و پروش ، در رابطه با رشته های بدون کنکور هنرستان ۱۴۰۳  می توان از رشته های جدیدی نام برد.

 

برای رشته های تحصیلی هنرستان روی لینک کلیک کنید.

 

لیست رشته های حذف شده از کنکور فنی

 

برخی از  رشته های بدون کنکور هنرستان ۱۴۰۳  خوشبختانه راه را برای رود داوطلب راحت تر نموده است. لذا کلیه داوطلبان می توانند تنها با استفاده از شرط معدل، به دانشگاه مورد نظر خود راه یابند. در ادامه به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اشاره خواهیم نمود که در دانشگاه های غیر انتفاعی داوطلبان را بدون کنکور پذیرش می نمایند. ذکر این نکته ضروری است که این لیست در دانشگاه های غیر انتفاعی و روزانه به صورت بدون کنکور می باشند.

 • الكترونيك الكترونيك عمومي
 • الكترونيك راديو و تلويزيون
 • (ICT) ارتباطات و فناوري اطلاعات
 • برق الكترونيك و ابزاردقيق
 • تعمير و نگهداري تجهيزات پزشكي آزمايشگاه تشخيص پزشكي
 • ساخت و توليد قالب سازي
 • ساخت و توليد ماشين ابزار
 • ساختمان كارهاي عمومي ساختمان
 • اجراي ساختمان هاي بتوني
 • راهسازي
 • نگهداري و مرمت ساختمان
 • حمل و نقل ترافيك شهري
 • معدن استخراج معدن
 • فرآوري سنگ (گرايش فرآوري سنگ تزئيني)
 • فرآوري سنگ (گرايش فرآوري سنگ ساختماني)

 

کانال اطلاع رسانی رشته های بدون کنکور هنرستان

کانال اطلاع رسانی رشته های بدون کنکور هنرستان

سامانه انتخاب رشته هنرستان و فنی وحرفه ای

 

متاسفانه باید بگوییم کم لطفی در رابطه با دبیرستان های فنی وحرفه ای و همچنین هنرستان ها بسیار زیاد است. به همین دلیل داوطلبان و دانش آموزان عزیز در رابطه با شرایط و همچنین قوانین آن نا آشنا می باشند. ما تلاش نموده ایم تا به داوطلبان کمک نماییم اطلاعات جامع تری را کسب نمایند و به کسب اطلاعات بیشتر بپردازند. بنابراین بسیاری از دانش آموزان در رابطه با رشته های بدون کنکور هنرستان و سامانه انتخاب رشته دبیرستان بی اطلاع می باشند.

متخصصین ایران تحصیل سامانه ای را بری کلیه داوطلبان عزیز راه اندازی نموده اند که با توجه به آن دانش آموزان و داوطلبان عزیز می توانند در رابطه با رشته های بدون کنکور هنرستان و همچنین رشته های حذف شده از کنکور فنی اطلاعات لازم را کسب نمایند. البته کاربرد این سامانه منحصر به همبن مورد نخواهد شد. داوطلبان گرامی می توانند به انجام انتخاب رشته نیز، مبادرت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با رشته های بدون کنکور هنرستان ، لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی ، رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد و همچنین استفاده از سامانه مذکور برای انتخاب رشته ، کلیه داوطلبان عزیز می توانند با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. مشاورین ما اطلاعات جامعی را در رابطه با رشته های حذف شده از کنکور فنی در اختیارتان قرار خواهند داد.

 

 

جهت اطلاع دقیق از رشته های بدون کنکور هنرستان ، رشته های حذف شده از کنکور فنی ،اسامی رشته های بدون کنکور هنرستان ، انجام انتخاب رشته با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 سراسر کشور 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

بیشتر بدانید 

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 

 رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

ثبت نام کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

رشته های حذف شده از کنکور فنی 

اسامی رشته های بدون کنکور هنرستان

رشته های بدون کنکور هنرستان 

2.9/5 - (7 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رشته های بدون کنکور هنرستان ۱۴۰۳ که از چه طریق قابل مشاهده است؟

رشته های بدون کنکور هنرستان ۱۴۰۳ که از طریق سامانه sanjesh.org قابل مشاهده است.

 آیا راه یافتن به دانشگاه در رشته های فنی و حرفه ای از طریق آزمون و کسب رتبه مجاز است؟

خیر، با توجه به متن در سال های اخیر با توجه به تغییراتی که در حال وقوع می باشد دانش آموزان نظام جدید نیازی به شرکت در کنکور نخواهند داشت و با استفاده از رشته های حذف شده از کنکور فنی می‌توانند به انتخاب دست بزنند.

لیست رشته های بدون کنکور هنر کدام اند؟

با توجه به ازیاد این رشته ها، تمامی رشته های بدون کنکور هنر در مقاله نام برده شده است و پیشنهاد ما خواندن کامل مقاله است.

نظرات

50 دیدگاه دربارهٔ «رشته های بدون کنکور هنرستان ۱۴۰۳»

 1. Avatar photo . گفت:

  حسابداری هنرستان با حسابداری ریاضی فیزیک یک کنکور میدن ؟ یعنی رقابت شون با هم یکیه ؟

  1. Avatar photo moshaver3 گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر کاملا متفاوته و هر کدوم شرایط خاص خودشون رو دارند به علت اینکه اماکن ذکر این مطالب در کامنت امکان پذیر نیست می تونید
   با کارشناس ارشد کنکور سراسری خانم همامی داخلی 102 از ساعت 11صبح تا 8 شب در روز های شنبه تا چهارشنبه از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره و کد شهر و بدون صفر با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 2. Avatar photo فاطمه گفت:

  سلام وقت بخیر من رشتم مدیریت خانواده هس ممنون میشم راهنماییم کنید که ت کدوم رشته موفق ترم و میتونم موسس با مربی مهد کودک شم و ایا کنکور باید بدم یا ن ؟
  کجا و از چ طریقی میشه واسه کنکور ثبت نام کرد؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما هم میتوانید بر اساس رشته هایی که مرتبط هستند و بدون کنکور ارائه میشوند را هم ثبت نام کنید ویا کنکور دهید جهت اطلاع از این رشته ها و نحوه ثبت نام به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش خانم طهماسبی داخلی ۱۰۸ در ساعات ۸.۳۰ الی ۱۷.۳۰ روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 3. Avatar photo راضیه نادری گفت:

  سلام، اوقاتتون نیک‌،،
  پسر من ماشین ابزار میخونه، این رشته کنکور داره؟
  و اینکه معدلشون برای ورود ب دانشگاه چقدر باید باشه؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   پذیرش داشنکده های فنی حرفه ای برای 5 رشته ی حسابداری،کامپیوتر،الكتروتكنيك،مكانيك خودرو و تربیت بدنی با کنکور است.حداقل معدلی برای پذیرش بدون آزمون تعریف نشده است.

 4. Avatar photo علیرضا گفت:

  سلام رشته برق صنعتی کنکور داره؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام باید در کنکور فنی حرفه ای ثبت نام کنید
   به صورت بدون ازمون هم میتوانید وارد این رشته بشوید

 5. Avatar photo Nika گفت:

  سلام من هنرستان کامپیوتر میخونم ایا این رشته کنکور داره؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله

   1. Avatar photo سارا گفت:

    سلام یعنی برای رشته حسابداری حتما باید کنکور بدیم برای پذیرش تو دانشگاه این رشته نمیتونه براساس سوابق تحصیلی معدل پذیرش بشه؟

    1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

     سلام. بله این رشته پذیرش با کنکور دارد.

   2. Avatar photo فرهاد گفت:

    سلام رشته من برق هست آیا این رشته کنکور داره یانه

    1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

     سلام وقت بخیر
     پذیرش رشته برق در دانشکده های فنی حرفه ای نیاز به شرکت در کنکور فنی حرفه ای گروه الکتروتکنیک دارد جهت دریافت اطلاع از مدارک مورد نیاز برای شرکت در کنکور فنی حرفه ای دریافت لیست دانشگاه پذیرش رشته برق می توانید می توانید با کارشناس ارشد انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای خانم رنجبر داخلی 110 از ساعت 8/30 صبح الی 17/30 از طریق شماره 9099075307 بدون گرفتن کد با تلفن ثابت از سراسر کشور ارتباط برقرار کنید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور