تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رشته بهداشت خانواده بدون کنکور

رشته بهداشت خانواده بدون کنکور

رشته بهداشت خانواده بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

رشته بهداشت خانواده بدون کنکور اعلام شد. شرایط ثبت نام رشته بهداشت خانواده بدون کنکور با توجه به اطلاعیه‌ای که از طرف دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سایت ایران تحصیل قرار می‌گیرد، آغاز می‌شود. کلیه داوطلبان می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط پذیرش بهداشت خانواده بدون کنکور در ترم مهر و ترم بهمن ثبت نام نمایند.

رشته بهداشت خانواده بدون کنکور در دانشگاه آزاد و پردیس دانشجویان را پذیرش می‌نماید. کلیه داوطلبان می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، به صورت هم‌زمان ثبت نام و انتخاب رشته نمایند. شرایط ثبت نام رشته بهداشت خانواده بدون آزمون، برای کلیه داوطلبان متقاضی یکسان است و داوطلبان در صورت دارا بودن این شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد ثبت نام و انتخاب رشته نمایند.

 

رشته بهداشت خانواده بدون کنکور

رشته بهداشت خانواده بدون کنکور

 

جهت اطلاع از رشته بهداشت خانواده بدون آزمون و شرایط ثبت نام رشته بهداشت خانواده بدون کنکور از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

شرایط ثبت نام رشته بهداشت خانواده بدون کنکور

رشته بهداشت خانواده بدون کنکور یکی از رشته های مورد علاقه در گروه علوم آزمایشی علوم تجربی است. که داوطلبان می‌توانند به صورت بدون کنکور در دو نوبت ، ترم مهر و ترم بهمن ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. شرایط ثبت نام رشته بهداشت خانواده بدون کنکور به صورت شرایط عمومی و اختصاصی می‌باشد و داوطلبان با توجه به این شرایط می‌توانند در ثبت نام شرکت نمایند.

شرایط پذیرش رشته بهداشت خانواده همانند رشته شنوایی سنجی بدون کنکور برای کلیه داوطلبان یکسان می‌باشد. شرایط عمومی در حکم مجوزی برای کلیه داوطلبان می‌باشد که با توجه به آن، می‌توانند ثبت نام خود را انجام دهند. رشته بهداشت خانواده را می توان یکی از رشته هایی دانست که موجب بهبود و افزایش سلامت روان افراد جامعه، خصوصاً خانواده‌ها می‌گردد.

 

شرایط ثبت نام رشته بهداشت خانواده بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته بهداشت خانواده بدون کنکور

 

جهت اطلاع از رشته بهداشت خانواده بدون کنکور و همچنین شرایط ثبت نام رشته بهداشت خانواده بدون کنکور ، با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. با توجه به بدون آزمون بودن رشته بهداشت خانواده و نحوه گزینش آن، پذیرش داوطلبان بر اساس شرایط خاصی می‌باشد. داوطلبان برای پذیرش در رشته بهداشت خانواده که گزینش آن بر حسب سوابق تحصیلی می‌باشد لازم است برای اطلاع از نحوه گزینش و همچنین معدل لازم برای قبولی، با تماس حاصل نمودن با مشاورین ایران تحصیل اطلاعات لازم را به دست آورند.

 

رشته بهداشت خانواده چیست؟

تفاوتی ندارد شما در رشته با کنکور و یا بدون کنکور رشته بهداشت خانواده پذیرفته شوید. تعریف رشته بهداشت خانواده به‌صورت با آزمون و بدون آزمون یکسان است. و تفاوتی در وظایف و همچنین دروس و واحدهایی که داوطلبان موظف به گذراندن در رشته بهداشت خانواده بدون کنکور می‌باشند، وجود نخواهد داشت.

همان‌طور که از نام رشته بهداشت خانواده مشخص است، وظیفه دانش آموختگان این رشته کمک به خانواده‌ها برای بهبود عملکرد آنان است. داوطلبانی که از شرایط ثبت نام رشته بهداشت خانواده برخوردارند و در این رشته پذیرفته می‌شوند، از وظایف آنان، کمک و راهنمایی به مادران و همچنین آموزش نکات بهداشتی به آنان برای تربیت و رشد فرزندانش می‌باشد.

از جمله نقش‌های فارغ التحصیلان رشته بهداشت خانواده بدون کنکور، کمک به مادران در نقش‌ها و شرایط مختلف می‌باشد. نقش‌های مشاوره‌ای، آموزشی ، مراقبتی و … از وظایف دانش آموختگان این رشته می‌باشد. البته این توضیح تنها به صورت مختصر و بسیار کوتاه می‌باشد و نحوه استخدام این افراد  و حتی ارگان و یا سازمان‌هایی که فارغ التحصیلان این رشته را جذب می‌نمایند، همچنین بازار کار این رشته‌ها، از مواردی است که داوطلبان قبل از ثبت نام و انتخاب رشته باید از آن اطلاع یابند.

 

نحوه ثبت نام رشته بهداشت خانواده

ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد در هر دو نیمسال اول و نیمسال دوم صورت می‌پذیرد. داوطلبان می‌توانند تنها در زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. پیور اطلاعیه مبنی بر آغاز ثبت نام ترم مهر دانشگاه آزاد  متقاضیان محترمی که شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را دارا می باشند، می توانند اقدامات لازم را انجام دهند.

زمان ثبت نام ترم بهمن در کلیه رشته‌ها و مقاطع به صورت هم‌زمان صورت می‌پذیرد. لذا کلیه داوطلبان می‌توانند با توجه به جدول زمان‌بندی دانشگاه آزاد برای نیمسال دوم، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. شهریه  رشته‌های با آزمون و بدون آزمون از مواردی است که کلیه داوطلبان باید به آن توجه داشته باشند و در صورت توان پرداخت این شهریه، رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

بازار کار در رشته‌های مختلف با کنکور و بدون کنکور از مهم ترین مواردی است که داوطلبان قبل از انتخاب رشته‌های مورد نظر خود، باید به آن توجه داشته باشند. یکی از مهم‌ترین اهداف هر داوطلب از انتخاب رشته و ادامه تحصیل ، داشتن شغل مورد علاقه و مورد نظر خود می‌باشد. با توجه به اینکه رشته بهداشت خانواده برای داوطلبان ممکن است نام آشنا نباشد، بنابراین تحقیق به صورت کامل قبل از انتخاب آن، لازم و ضروری می‌باشد.

 

پذیرش بدون آزمون در رشته بهداشت خانواده از سامانه ایران تحصیل

سایت ایران تحصیل متشکل از گروهی شاد و پر انرژی که با هدف ارائه بهترین خدمات برای داوطلبان عزیز در حال کار می باشد. سعی ما ارائه بهترین خدمات و کمک به داوطلبان برای بهبود عملکرد و همچنین ارائه راهکار های موفقیت در هر رشته و هر گروه آزمایشی می باشد. ما به شما داوطلبان عزیز کمک می نماییم تا قدم به قدم در هر مرحله با پشت سر گذاشتن مراحل لازم، موفقیت خود را تضمین نمایید.

ما از ابتدا تا زمان دانشجو شدن و رسیدن به اهدافتان با شما همراه خواهیم بود تا بتوانید به آنچه استحقاق آن را دارید، جامعه عمل بپوشانید. شماره تماس مشاورین و متخصصین ایران تحصیل در سایت موجود می باشد. همه روزه و در هر ساعت حتی ایام تعطیل می توانید پاسخ هر سوال و همچنین انجام ثبت نام و انتخاب رشته را به مشاوران ایران تحصیل بسپارید.

 

جهت اطلاع از رشته بهداشت خانواده بدون کنکور و شرایط ثبت نام رشته بهداشت خانواده بدون کنکور از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی رشته بهداشت خانواده بدون آزمون 97

کانال اطلاع رسانی رشته بهداشت خانواده بدون آزمون 97

 

بیشتر بدانید

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته علوم تغذیه بدون کنکور

بازار کار رشته بهداشت عمومی 

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

  ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته بهداشت خانواده بدون کنکور

 

2.7/5 - (3 امتیاز)

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور