تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور

ثبت نام رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور

رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

برای انجام ثبت نام در رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور می توانید در دانشگاه های مختلفی اقدام به ثبت نام نمایید. شرایط ثبت نام بدون کنکور آموزش ابتدایی برای هر یک از دانشگاه ها متفاوت می باشد. پذیرش بدون آزمون آموزش ابتدایی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد امکان پذیر است. لیست دانشگاه های دارای رشته آموزش ابتدایی به تناسب هر سال و با توجه به ظرفیت تعیین شده واحدهای دانشگاهی مختلف می تواند متفاوت باشد.

برای رشته معلمی بدون کنکور بهترین و هموار ترین روش ورود به این حرفه از طریقثبت نام رشته آموزش ابتدایی بدون آزمون در دانشگاه آزاد می باشد.

 

 

برای اطلاع از رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور – زمان دقیق ثبت نام و همچنین شهریه هر یک از دانشگاه ها از سراسر کشور با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

زمان و نحوه ثبت نام رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور

 

زمان و نحوه ثبت نام رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور

زمان و نحوه ثبت نام رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور

 

دانشگاه های دارای رشته آموزش ابتدایی را می توان به دو دسته تقسیم نمود، دانشگاه آزاد و دانشگاه های دولتی. منظور از دانشگاه های دولتی یا سراسری ، دانشگاه پیام نور، غیر انتفاعی و علمی کاربردی می باشد. هر یک از این دانشگاه ها در دو ترم مهر و بهمن اقدام به پذیرش داوطلبان می نماید. انجام ثبت نام برای متقاضیان ترم مهر، از اواسط مردادماه آغاز می شود و تا اواسط شهریورماه ادامه خواهد داشت. داوطلبان دانشگاه آزاد لازم است به سامانه این دانشگاه برای انجام ثبت نام مراجعه نمایند و داوطلبان دانشگاه های سراسری نیز، برای انجام ثبت نام لازم است به سامانه سنجش و آموزش کشور مراجعه نمایند.

برای هر دو دانشگاه های سراسری و آزاد، انجام ثبت نام و انتخاب رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور به صورت همزمان می باشد. به همین دلیل هر یک از داوطلبان بر انتخاب رشته دانشگاه آزاد، لازم است دفترچه انتخاب رشته را از سامانه این دانشگاه دانلود نموده و برای با توجه به واحدهای دانشگاهی مخنلف ، برای انتخاب رشته اقدام نمایند. تعداد رشته های مجاز برای انتخاب هر یک از داوطلبان می تواند متفاوت باشد. بسته به شرایط هر یک از داوطلبان می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

خرید کارت اعتباری برای ثبت نام در تمامی دانشگاه های دارای رشته آموزش ابتدایی الزامی می باشد. خرید کارت اعتباری ثبت نام به صورت الکترونیک و با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب امکان پذیر است. قبل از انجام ثبت نام در هر یک از رشته های مورد نظر، توصیه می نماییم که ابتدا به صورت دقیق به مطالعه دفترچه ثبت نام بپردازید و پس از آن برای انجام ثبت نام اقدام نمایید. اطلاع از شهریه و همچنین شرایط هر یک از دانشگاه های مختلف قبل از انتخاب رشته، ضروری می باشد.

 

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور آموزش ابتدایی

 • برای انجام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون نیازمند بودن به مرتبط بودن رشته دیپلم خود با رشته مورد انتخابی می توانند جهت انجام ثبت نام اقدام نمایند.
 • از جمله شرایط ثبت نام بدون کنکور آموزش ابتدایی برای داوطلبان دانشگاه جامع علمی کاربردی، ادامه تحصیل در مفطع کاردانی می باشدو پی از آن متقاضیان می توانند در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل دهند.
 • متقاضیان ورود به رشته آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد نیز در صورت عدم مرتبط بودن دیپلم خود با رشته انتحابی، لازم است واحدهای جبرانی را بگذارنند. (لازم به ذکر است این انتخاب منوط به داراب ودن شرایط لازم است).
 • دارا بودن مدرک دیپلم 6-3-3 برای تمامی داوطلبان رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور نظام جدید و قبولی در امتحانات پایان سال الزامی می باشد.
 • دارا بودن گواهی پیش دانشگاهی برای داوطلبان نظام قدیم الزامی می باشد. همچنین داوطلبان نظام قدیم سال چهارم نز باید دارای مدرک دیپلم تمام خود باشند.
 • داشتن حداقل معدل لازم برای تمامی فارغ التحصیلان دیپلم نظری الزامی می باشد.
 • برای فارغ التحصیلان هنرستان و دیپلمه های فنی و حرفه ای و کارودانش ، در صورت دارابودن مدرک کاردانی می توانند پذیرش بدون کنکور داشته باشند.
 • آن دسته از متقاضیانی که تعهد خدمت به هر یک از ارگان های دولتی و خصوصی دارند، امکان ثبت نام را نخواهند داشت.
 • داوطلبان پسر نباید از نظر خدمت وظیفه دچار مشکل باشند.

 

بازار کار رشته علوم تربیتی

 

بازار کار رشته علوم تربیتی

بازار کار رشته علوم تربیتی

 

یکی از سوالات بسیاری از داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور می باشند، به همین مورد باز می گردد. آنچه در حال حاضر در حال وقوع است، استخدام در این رشته برای آموزگار ابتدایی در سراسر کشور می باشد شاید به جرات بتوان گفت 80 درصد رشته های مورد پذریش در دانشگاه های فرهنگیان نیز، به پذیرش در همین رشته بازمی گردد. اگر علاقه مند به شغل معلمی می باشید، این رشته برای شما بسیار مناسب می باشد. این مورد هم برای داوطلبان کنکور سراسری مناسب می باشد و هم برای داوطلبان آزمون های استخدامی مناسب خواهد بود.

اگر علاقه مند به کار دولتی نیستنید و با مایل به مشاغلی هستید که که با بچه ها سر و کار داشته باشید، می توانید پس از فارغ التحصیلی در این رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور خودتان به صورت مستقل مهد کودک بزنید و یا در مهدکودک سایر افراد کار کنید. بنابراین برای انجام کار در این رشته هیچ گونه محدویتی خوشبختانه وجود نخواهد داشت. همچنین ایجاد مدارس پیش دبستانی نیز از جمله مواردی است که می توانید پس از اشتغال به این رشته به انجام آن بپردازید. شرایطی که ما در مورد آن صحبت می کنیم به سال جاری و همینک مربوط می شود و برای سال های آینده نمی توانیم به قطعیت همین موارد را ذکر نماییم.

در گذشته یکی از مسائلی که بسیار مطرح می گردید، در رابطه با اعتبار مدارک دانشگاهی برای استخدام بود. من به عنوان فرد پذیرفته شده در استخدامی آموزش و پرورش با قاطعیت ه شما خواهم گفت که مرک دانشگاهی شما ، دولتی و یا غیر دواتی بودن آن به هیچ عنوان برای استخدام محلی از اعراب نخواهد داشت و تنها مورد مهم برای انان نمره علمی و سطح سواد شما خواهد بود. بنابراین در این مورد اصلا جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت. برای ما که در دانشگاه های دولتی تحصیل نموده ایم با فردی که در دانشگاه های با رنگینگ پایین تحصیل نموده اند هیچ تفاوتی وجود نداشت.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور مطالبی را ارائه نماییم. آن دسته از داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور آموزش ابتدایی می باشند، می توانند در زمان تعیین شده برای انجام ثبت نام در هر یک از دانشگاه های مورد نظر خود اقدام نمایند. همچنین هر گونه سوالی در رابطه با نحوه پذیرش بدون آزمون آموزش ابتدایی دارید نیز، می توانید با کمک مشاوران ما به پاسخ آن دست یابید. برای دریافت مشاوره در رابطه نحوه پذیرش دانشگاه های دارای رشته آموزش ابتدایی می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا از خدمات لازم بهره مند شوید.

 

 

مطالب مرتبط

3.8/5 - (5 امتیاز)

چگونه از زمان دقیق ثبت نام رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور اطلاع یابیم؟

انجام ثبت نام برای تمامی دانشگاه های دارای رشته آموزش ابتدایی در دو ترم مهر و بهمن امکان پذیر است.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور آموزش ابتدایی چیست؟

برای داوطلبان نظام قدیم دارا بودن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی الزامی می باشد و همچنین داوطلبان نباید ممنوعیت از تحصیل داشته باشند.

 

حداقل معدل لازم برای رشته معلمی بدون کنکور چند است؟

برای اطلاع از حداقل معدل لازم می توانید با مشاوران ما به شماره های تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. BAHAR
  ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۴

  رشته مهندسی کامپیوتر کاردانی بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی نداره؟

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام مهندسی رشته کارشناسی پیوسیته هست ولی توو علمی کاربردی فناوری اطلاعات داره

 2. فاطمه
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام من سال۹۹دیپلم گرفتم بامعدل سال۱۶/۸۷ چقدراحتمال داره بااین معدل رشته مدیریت براساس سوابق تحصیلی دانشگاه روزانه قبول شم ؟

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام اصولا بر اساس سوابق تحصیلی فقط دانشگاه های شهریه پرداز دارند…

 3. زینب
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام من دیپلم ریاضی دارم برای سال 9۰.۹۱ایا میشه ادامه تحصیل بدم تو دانشگاه در رشته باستان شناسی.حسابداری.یا عمران

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۱

   سلام اره معدل بالایی داری . میتونی براساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنی

 4. پریسا
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

  سلام می خواستم بدونم من کە دیپلم تجربی دارم میتونم زیرگروە ریاضی مهندسی مکانیک را انتخب کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام پریسا
   بله شما میتونین در رشته بدون کنکور زیرگروه رشته ریاضی مهندسی مکانیک انتخاب رشته کنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور