ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور

رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای انجام ثبت نام در رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور می توانید در دانشگاه های مختلفی اقدام به ثبت نام نمایید. شرایط ثبت نام بدون کنکور آموزش ابتدایی برای هر یک از دانشگاه ها متفاوت می باشد. پذیرش بدون آزمون آموزش ابتدایی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد امکان پذیر است. لیست دانشگاه های دارای رشته آموزش ابتدایی به تناسب هر سال و با توجه به ظرفیت تعیین شده واحدهای دانشگاهی مختلف می تواند متفاوت باشد.

برای رشته معلمی بدون کنکور بهترین و هموار ترین روش ورود به این حرفه از طریقثبت نام رشته آموزش ابتدایی بدون آزمون در دانشگاه آزاد می باشد.

 

 

برای اطلاع از رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور – زمان دقیق ثبت نام و همچنین شهریه هر یک از دانشگاه ها از سراسر کشور با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

زمان و نحوه ثبت نام رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور

 

زمان و نحوه ثبت نام رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور

زمان و نحوه ثبت نام رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور

 

دانشگاه های دارای رشته آموزش ابتدایی را می توان به دو دسته تقسیم نمود، دانشگاه آزاد و دانشگاه های دولتی. منظور از دانشگاه های دولتی یا سراسری ، دانشگاه پیام نور، غیر انتفاعی و علمی کاربردی می باشد. هر یک از این دانشگاه ها در دو ترم مهر و بهمن اقدام به پذیرش داوطلبان می نماید. انجام ثبت نام برای متقاضیان ترم مهر، از اواسط مردادماه آغاز می شود و تا اواسط شهریورماه ادامه خواهد داشت. داوطلبان دانشگاه آزاد لازم است به سامانه این دانشگاه برای انجام ثبت نام مراجعه نمایند و داوطلبان دانشگاه های سراسری نیز، برای انجام ثبت نام لازم است به سامانه سنجش و آموزش کشور مراجعه نمایند.

برای هر دو دانشگاه های سراسری و آزاد، انجام ثبت نام و انتخاب رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور به صورت همزمان می باشد. به همین دلیل هر یک از داوطلبان بر انتخاب رشته دانشگاه آزاد، لازم است دفترچه انتخاب رشته را از سامانه این دانشگاه دانلود نموده و برای با توجه به واحدهای دانشگاهی مخنلف ، برای انتخاب رشته اقدام نمایند. تعداد رشته های مجاز برای انتخاب هر یک از داوطلبان می تواند متفاوت باشد. بسته به شرایط هر یک از داوطلبان می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

خرید کارت اعتباری برای ثبت نام در تمامی دانشگاه های دارای رشته آموزش ابتدایی الزامی می باشد. خرید کارت اعتباری ثبت نام به صورت الکترونیک و با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب امکان پذیر است. قبل از انجام ثبت نام در هر یک از رشته های مورد نظر، توصیه می نماییم که ابتدا به صورت دقیق به مطالعه دفترچه ثبت نام بپردازید و پس از آن برای انجام ثبت نام اقدام نمایید. اطلاع از شهریه و همچنین شرایط هر یک از دانشگاه های مختلف قبل از انتخاب رشته، ضروری می باشد.

 

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور آموزش ابتدایی

 • برای انجام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون نیازمند بودن به مرتبط بودن رشته دیپلم خود با رشته مورد انتخابی می توانند جهت انجام ثبت نام اقدام نمایند.
 • از جمله شرایط ثبت نام بدون کنکور آموزش ابتدایی برای داوطلبان دانشگاه جامع علمی کاربردی، ادامه تحصیل در مفطع کاردانی می باشدو پی از آن متقاضیان می توانند در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل دهند.
 • متقاضیان ورود به رشته آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد نیز در صورت عدم مرتبط بودن دیپلم خود با رشته انتحابی، لازم است واحدهای جبرانی را بگذارنند. (لازم به ذکر است این انتخاب منوط به داراب ودن شرایط لازم است).
 • دارا بودن مدرک دیپلم 6-3-3 برای تمامی داوطلبان رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور نظام جدید و قبولی در امتحانات پایان سال الزامی می باشد.
 • دارا بودن گواهی پیش دانشگاهی برای داوطلبان نظام قدیم الزامی می باشد. همچنین داوطلبان نظام قدیم سال چهارم نز باید دارای مدرک دیپلم تمام خود باشند.
 • داشتن حداقل معدل لازم برای تمامی فارغ التحصیلان دیپلم نظری الزامی می باشد.
 • برای فارغ التحصیلان هنرستان و دیپلمه های فنی و حرفه ای و کارودانش ، در صورت دارابودن مدرک کاردانی می توانند پذیرش بدون کنکور داشته باشند.
 • آن دسته از متقاضیانی که تعهد خدمت به هر یک از ارگان های دولتی و خصوصی دارند، امکان ثبت نام را نخواهند داشت.
 • داوطلبان پسر نباید از نظر خدمت وظیفه دچار مشکل باشند.

 

بازار کار رشته علوم تربیتی

 

بازار کار رشته علوم تربیتی

بازار کار رشته علوم تربیتی

 

یکی از سوالات بسیاری از داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور می باشند، به همین مورد باز می گردد. آنچه در حال حاضر در حال وقوع است، استخدام در این رشته برای آموزگار ابتدایی در سراسر کشور می باشد شاید به جرات بتوان گفت 80 درصد رشته های مورد پذریش در دانشگاه های فرهنگیان نیز، به پذیرش در همین رشته بازمی گردد. اگر علاقه مند به شغل معلمی می باشید، این رشته برای شما بسیار مناسب می باشد. این مورد هم برای داوطلبان کنکور سراسری مناسب می باشد و هم برای داوطلبان آزمون های استخدامی مناسب خواهد بود.

اگر علاقه مند به کار دولتی نیستنید و با مایل به مشاغلی هستید که که با بچه ها سر و کار داشته باشید، می توانید پس از فارغ التحصیلی در این رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور خودتان به صورت مستقل مهد کودک بزنید و یا در مهدکودک سایر افراد کار کنید. بنابراین برای انجام کار در این رشته هیچ گونه محدویتی خوشبختانه وجود نخواهد داشت. همچنین ایجاد مدارس پیش دبستانی نیز از جمله مواردی است که می توانید پس از اشتغال به این رشته به انجام آن بپردازید. شرایطی که ما در مورد آن صحبت می کنیم به سال جاری و همینک مربوط می شود و برای سال های آینده نمی توانیم به قطعیت همین موارد را ذکر نماییم.

در گذشته یکی از مسائلی که بسیار مطرح می گردید، در رابطه با اعتبار مدارک دانشگاهی برای استخدام بود. من به عنوان فرد پذیرفته شده در استخدامی آموزش و پرورش با قاطعیت ه شما خواهم گفت که مرک دانشگاهی شما ، دولتی و یا غیر دواتی بودن آن به هیچ عنوان برای استخدام محلی از اعراب نخواهد داشت و تنها مورد مهم برای انان نمره علمی و سطح سواد شما خواهد بود. بنابراین در این مورد اصلا جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت. برای ما که در دانشگاه های دولتی تحصیل نموده ایم با فردی که در دانشگاه های با رنگینگ پایین تحصیل نموده اند هیچ تفاوتی وجود نداشت.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور مطالبی را ارائه نماییم. آن دسته از داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور آموزش ابتدایی می باشند، می توانند در زمان تعیین شده برای انجام ثبت نام در هر یک از دانشگاه های مورد نظر خود اقدام نمایند. همچنین هر گونه سوالی در رابطه با نحوه پذیرش بدون آزمون آموزش ابتدایی دارید نیز، می توانید با کمک مشاوران ما به پاسخ آن دست یابید. برای دریافت مشاوره در رابطه نحوه پذیرش دانشگاه های دارای رشته آموزش ابتدایی می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا از خدمات لازم بهره مند شوید.

 

 

مطالب مرتبط

3.1/5 - (22 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه از زمان دقیق ثبت نام رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور اطلاع یابیم؟

انجام ثبت نام برای تمامی دانشگاه های دارای رشته آموزش ابتدایی در دو ترم مهر و بهمن امکان پذیر است.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور آموزش ابتدایی چیست؟

برای داوطلبان نظام قدیم دارا بودن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی الزامی می باشد و همچنین داوطلبان نباید ممنوعیت از تحصیل داشته باشند.

 

حداقل معدل لازم برای رشته معلمی بدون کنکور چند است؟

برای اطلاع از حداقل معدل لازم می توانید با مشاوران ما به شماره های تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

نظرات

 1. arfyjwad34@gmail.com
  ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۳

  سلام من مدرک رشته کاردانی تولیدات دامی دارم می خوام تغییر رشته بدم برای کارشناسی هدفم معلم شدنه چه رشته های رو برای کارشناسی می تونن انتخاب کنم لطفاً راهنمایی کنید به نظر تون رفتن به رشته ی آموزش ابتدایی در دانشگاه آزاد خوبه دیگه چه رشته‌هایی می تونن برم برای معلمی

  • مشاور محمدی
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت به خیر
   با توجه به رشته مدنظر برای تحصیل انتخاب رشته انجام دهید.

 2. Aryan
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۹

  سلام این حقوق این رشته دولتی هست؟و تدریسش مدارس ابتدایی هست یا مهد کودک ؟

  • tahmasebi
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام دوست عزیز مربوط به مدارس ابتدایی میباشد.

   • Aryan
    ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

    متشکرم،حقوقش دولتی هست یا جز کارمندی محسوب نمیشه؟

    • rahdar
     ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

     سلام وقت بخیر
     دولتی است و جزوه مشاغل کارمندی محسوب میشود

     • Aryan
      ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

      با معدل کتبی دیپلم باید رفت یا معدل کل؟

     • مشاور جوادی
      ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

      سلام وقت بخیر
      دوست گرامی با معدل کتبی میتونید اقدام کنید.

     • rahdar
      ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

      سلام وقت بخیر .
      بدون کنکور ها بر اساس معدل کتبی میباشد.

 3. Aryan
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

  سلام این رشته حقوقش دولتی هست؟و استخدام مدارسی میشیم برای تدریس ابتدایی یا مهدکودک هست؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

   سلام
   بیشتر جذبش برای مقاطع ابتدایی است

 4. فاطمه
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

  با سلام
  من با گواهی پایان تحصیلات دوره متوسطه،شاخه کار ودانش،رشته مهارتی،مدیریت و برنامه ریزی خانواده با کد ۶۱۷۰،با معدل ۱۵،و
  ۳۳سال سن
  آیا میتونم در رشته آموزش ابتدایی دانشگاه برم؟
  با تشکر

  • مشاور ملکی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر
   با معدل دیپلم متوسطه با توجه به مدرک خود نمی توانید اقدام کنیئد.
   جهت اطلاع از شزایط سنی اموزش و پروش و سایر شرایط با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 5. فاطمه
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

  کدوم دانشگاه علمی کاربردی تو مشهد رشته اموزش ابتدایی داره؟؟

  • مشاور محمدی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

   سلام وقت به خیر
   با توجه به دفترچه راهنمای ثبت نام باید بررسی شود.

   • یاسمن
    ۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۱

    سلام ، برای دانشگاه میشه رفت یه شهر دیگه مثلا منی که اصفهانم میتونم برم اهواز بخونم ؟ و بعد از اتمام دانشگاهم برگردم اصفهان برای کار ؟

    • مشاور محمدی
     ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۰

     سلام وقت به خیر
     مشکلی از جهت تغییر شهر محل تحصیل وجود ندارد.

 6. علی اکبر
  ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۸

  سلام من رشته عمران بودم میخام برم رشته اموزش ابتدایی بدون کنکور معدلم شد۱۴/۵ایا میتونم ثبت نام کنم؟دانشگاه ازاد

  • مشاور محمدی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.

  • tahmasebi
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام بله شما امکان شرکت در رشته ی آموزش ابتدایی رو دارید.

 7. سایه
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹

  سلام ببخشید
  رشتم تربیت کودک هست ومیخواهم آموزش ابتدای بروم آیا کاردانی رشته خودم بروم و بعد کارشناسی آموزش ابتدای بروم بهتر
  یا کلا آزاد برم آموزش ابتدای بخونم

  • مشاور صادقی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام
   از ابتدا کاردانی آموزش ابتدایی بخونید بهتره

 8. نگار
  ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

  سلام. بازار کار داره؟ ینی میتونیم با مدرک آزاد استخدام بشیم؟ معتبره؟

  • مشاور بهروزی
   ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹

   سلام روزتون بخیر باید ازمون استخدامی اموزش پرورش شرکت کنید

 9. حامد
  ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

  سلام عرض ادب
  آیا در مقطع کارشناسی ارشد میشه برای رشته آموزش ابتدایی ثبت‌نام کرد در صورتی که رشته کارشناسی، مدیریت بازرگانی بوده؟

  • مشاور حمامی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید

 10. ida
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۴

  من معدل دیپلمم۱۶/۳۸ هست یعنی شانس قبولی توی رشته اموزش ابتدایی بدون کنکور رو دارم؟؟؟😟

  • مشاور محمدی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 11. بیان
  ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶

  سلام .من دیپلم کارو دانش دارم .میخوام کارشناسی رشته آموزش ابتدایی برم سنم 30. مشکلی ندارم واسه ثبت نام این رشته؟؟لطفا راهنمایی کنید

  • مشاور محمدی
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

   سلام وقت به خیر
   دیپلمه های کاردانش نظام قدیم در صورت نداشتن مدرک کاردانی تنها مجاز به ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته هستند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 12. ابراهیمی
  ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۷

  سلام بنده کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر را دارم و ۲۵ سال سنمه
  می تونم ارشد رو آموزش ابتدایی بخونم
  بله یا خیر؟
  ممنون میشم جواب سوالم رو بدید

  • مشاور صادقی
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

   سلام وقت بخیر
   برای کارشناسی بدون کنکور شاید بتونید
   ولی برای ارشد بدون کنکور حتما رشته کارشناسی تون باید هم نام باشه با رشته ی ارشد تون

 13. ندا
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

  سلام زمان ثبت نام برای دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟

  • tahmasebi
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام زمان ثبت نام رو فقط بعد از شروع در سایت رسمی اطلاع رسانی میکنند.باید منتظر باشید.

 14. الهام
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۴

  سلام ۳۵سالمه متاهل و دارای یه فرزند قصد تصمیم گرفتم ادامه بدم واسه کاردانی به کارشناسی ناپیوسته آموزش ابتدایی آیا امکانش هست؟و واسه سنمم شنیدم که چون متاهلم و فرزند دارم دو سال از سنم در نظر گرفته نمیشه آیا این صحت داره؟ و چه رشته های دیگه ای با این شرایطم واسه جذب آموزش و پرورش خوبه ؟لطفا راهنماییم کنید خیلی برام مهمه

  • مشاور محمدی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام وقت به خیر
   آزمون استخدامی آموزش پرورش محدودیتی سنی دارد و شرایط احراز تحصیلی هر کد ردیف شغلی با یکدیگر متفاوت است.

 15. Elham
  ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۱

  سلام بنده ۳۶سالمه و فوق دیپلم فلسفه با معدل ۱۲ دارم متاهل و دارای یه فرزند حالا تصمیم گرفتم ادامه بدم و کاردانی به کارشناسی ناپیوسته آموزش ابتدایی شرکت کنم اما بخاطر سنم و اینکه جدا از دانشگاه آزاد چه دانشگاه دیگه میتونم این رشته رو بخونم واسه سنمم شنیدم که به ازای همسر و فرزند هر کدوم یه سال از سنم در نظر گرفته نمیشه واسه استخدام آیا صحت داره؟ سر در گمم که باید چکار کنم لطفا لطفا راهنماییم کنید و بهم کمک کنید آیا میتونم ثبت نام کنم و آیا نتیجه داره برام واسه استخدام

  • مشاور بهروزی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۰

   جهت دریافت اطلاعات مطالب داخل مقاله را مطالعه فرمایید

 16. مریم
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۲

  سلام. وقت بخیر. کارشناسی مدیریت بازرگانی دارم. برای ارشد میتونم آموزش ابتدایی بخونم؟ در دانشگاه پیام نور این رشته با چه عنوانی ارائه میشه؟

  • مشاور محمدی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰

   سلام وقت به خیر
   تغییر رشته برای مقطع ارشد امکان پذیر است.لیست رشته های ارائه شده را ازطریق دفترچه راهنمای انتخاب رشته بررسی نمایید.

 17. عاطفه
  ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

  سلام وقت بخیر من دیپلم فنی حرفه ای دارم..میتونم رشته اموزش و پرورش ابتدایی دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟؟!!

  • sadeghi
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۱

   سلام
   برای ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد باید دیپلم 12 ساله داشته باشید

 18. آیدین
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۵

  سلام
  با دیپلم کاردانش میتوان در رشته دانشگاهی آموزش ابتدایی شرکت کرد؟

  • sadeghi
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام
   با دیپلم دوازده ساله و یا در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی قدیم میتونید بدون آزمون کاردانی این رشته رو در دانشگاه آزاد بخونید

 19. هانی
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  سلام وقت بخیر ثبت نام اینترنتی برای بهمن ماه چه زمانی است

  • JAVADI
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی از آذر ماه شروع میشه.

 20. دانشجو
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

  سلام میتونید با مدرک لیسانسی که دارید معادل سازی کنید و دوسال بخونید مدرک کارشناسی بگیرید.

 21. یاسر
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

  سلام من دیپلم تجربی دارم ولی مدرک پیش دانشگاهی ندارم می‌توان تو رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور شرکت کنم

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • مهسا خرمی
    ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۰۸

    سلام خسته نباشید.من 21سالمه و دیپلم تجربی دارم ولی معدل سه سالم کمتر از ده هستش با این شرایط میتونم تو دانشگاه آزاد آموزش ابتدایی بخونم؟لطفا راهنماییم کنین

    • مشاور محمدی
     ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۴

     سلام وقت به خیر
     حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 22. مهسا
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من دانشگاه آزاد کاردانی ناپیوسته شرکت کردم رشته آموزش و پرورش ابتدایی الا واسه ثبت نام حضوری رفتم بهم گفتن باید بری دانشکده سما ثبت نام کنی کارشناسی بیای دانشگاه آزاد واحد رشت من دیپلم انسانی دارم .

  • abbasi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام سوالتان چیست؟

 23. مهسا
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من دانشگاه آزاد کاردانی ناپیوسته شرکت کردم رشته آموزش ابتدایی الا واسه ثبت نام حضوری رفتم بهم گفتن باید بری دانشکده سما ثبت نام کنی کارشناسی بیای دانشگاه آزاد واحد رشت من دیپلم انسانی دارم .

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

   سلام اگر کاردانی اموزش ابتدایی ثبت نام کردید که واحد سما باید بگذرونید

 24. کوثر
  ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

  سلام، من فارغ التحصیل رشته ی انسانی با معدل 18/56 هستم.
  برای رشته ی کاردانی آموزش ابتدایی درخواست دادم، اما یکم نگرانم چون واحد های فیزیک و زیست شناسی داره.
  من که انسانی خوندم مشکلی پیش نمیاد؟

  • haghipor
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

   سلام
   برای آموزش ابتدایی باید مطالعات متفرقه خودتون داشته باشید
   و در صورت نیاز دانشگاه واحد های پیش نیاز براتون میزاره

 25. السا
  ۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

  تو دفترچه آزاد نوشته باید کاردانی رشته های مرتبط باشه برای کارشناسی آموزش ابتدایی یعنی من که لیسانس جغرافیا دارم نمیتونم کارشناسی ناپیوسته آموزش ابتدایی بدون آزمون دانشگاه آزاد بخونم؟

 26. Fatemeh
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

  سلام وقت بخیر برای ثبت نام در آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی الان هم میشه اقدام کرد؟

  • isaei
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

   سلام برای ورودی مهر ثبت نام اینترنتی تموم شده مگر اینکه بصورت حضوری به دانشگاه مراجعه کنید

 27. ...
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

  منظورتون از شرط معدل بالا ۱۶ معدل کتبی هستش یا معدل دیپلم؟

  • bahraii
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام وقت بخیر برای رشته های نظری معدل کتبی و برای افراد فنی حرفه ای و کار و دانش معدل کل بررسی میشود

 28. Payami
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۹

  سلام وقت بخیر
  من ارشد شیمی دارم و سی سالمه میتونم ارشد بدون کنکور آموزش ابتدایی بخونم؟؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام وقت بخیر بله امکانش هست منهتی وضعیت و مدل شما باید برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 29. رز
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

  سلام.ببخشید آموزش ابتدایی بدون کنکور میشه ثبت نام کرد؟؟
  بعد من کاردانی حسابداری دارم میشه کارشناسی آموزش ابتدایی بخونم؟

  • gholizadegan
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام روزتان بخیر بله شرط معدل بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی 16 به بالا است و در صورت داشتن شرایط شما میتوانید بدون کنکور هم رشته مورد نظرتان را انتخاب کنید

 30. صبا
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰

  سلام این مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما مایل هستم تا آموزش ابتدایی ادامه بدم من میتونم برای کارشناسی ارشد رشته آموزش ابتدایی را ادامه بدم ممنون میشم بابت پاسخ گویی شما

  • obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 31. ایدا
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۲

  ببخشید کسی میتونه به این سوال من جواب بده🥲🙏اونی که از سوابق تحصیلی روزانه مجازه میتونه اموزش ابتدایی رو بزنه تو این سه روزی که تایم دادن بازم🥲میشه ؟

  • javadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام روزبخیر
   اگر کنکور شرکت کرده باشین در صورت امکان باید از طریق گزینه ویرایش اقدام کنید.

 32. فاطمه
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

  سلام وقتتون بخیرچرا همیشه خطتتون مشغوله؟

  • hedayati
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۱

   سلام وقت بخیر
   9099075307

 33. ...
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

  سلام من با معدل کتبی ۱۰ و معدل دیپلم ۱۷.۶۳ رشته انسانی شانس قبولی آموزش ابتدایی دارم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر برسی شود

 34. فرناز
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۲

  سلام وقتتون بخیر من فوق دیپلم امور اداری هستم میتونم بدون ازمون اموزش ابتدای بخونم؟ممنون میشم کمکم کنید

  • gholizadegan
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام روزتان بخیر بله مشکلی ندارد باید تشریف ببرید مدرسه بزرگسالان

  • mansuri
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام وقت بخیر بله مشکلی ندارد باید در مقطع کارشناسی ناپیوسته ثبت نام بفرمایید در صورتی که رشته مورد نظر را در استان تان ارایه داده باشد موردی جهت ثبت نام ندارید

 35. الهه
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۳

  سلام من کارت کاردانی ناپیوسته راخریداری کردم ورشته تجربی هستم ولی برای دانشگاه ازاد فقط تربیت معلم علوم تجربی اورد برام که انتخاب کنم،یعنی ماکه رشته تجربی هستیم نمیتونیم بریم رشته آموزش ابتدایی؟ اگه میشه لطفاتوضیح بدین

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام وقت بخیر شما شرایط شرکت در ازمون بدون کنکور رشته مورد نظر را ندارید.

 36. اسما
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۷

  سلام من 19 سالمه و رشته ام کارودانش (چهره سازی) و تیر سال 1400 دیپلممرو گرفتم، آیا بهمن ماه امسال میتونم دانشگاه آزاد رشته ی آموزش ابتدایی ثبت نام کنم؟

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام روزتون بخیر با مدرک دیپلم میتوانید کاردانی پیوسته شرکت کنید

   • eli
    ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

    سلام خسته نباشید. من ۳۰سالمه کاردانی رشته حسابداری با معدل ۱۶.۵رو دارم میتونم کارشناسی رو دانشگاه آزاد رشته اموزش ابتدایی بخونم.؟بعدش میتونم تو استخدامی شرکت کنم؟

    • مشاور اقازاده
     ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

     سلام وقت بخیر
     بعله درصورتی که مدرک شما مشترک با درخواست مربوطه باشد شما میتوانید اگر واجد بقیه شرایط هستید اقدام کنید

 37. Mahya
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

  سلام وقت بخیر ، من ۲۳ سالمه و لیسانس ادبیات فارسی دارم، آیا میتونم کارشناسی ناپیوسته رشته آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد ثبت نام کنم ؟

  • hedayati
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما جهت تحصیل در دانشگاه رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور باید بررسی شود.

 38. فاطمه
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۴

  سلام ببخشید من دیپلم تجربی دارم چجوری باید واسه اموزش ابتدایی ثبتنام کنم ؟
  باید انتخاب رشته ازاد انحام بدم واسه اموزش ابتدایی،

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام روزتون بخیر شما باید ازمون استخدامی را قبول شوید

 39. مهرناز
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳

  سلام
  ببخشید من اگه کاردانی رو بهداشت مدارس بخونم میتونم برای کارشناسی آموزش ابتدایی بخونم؟ و اینکه قصد دارم آزمون استخدامی بدم مشکلی پیش نمیاد؟

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹

   سلام روزتون بخیر مشکلی پیش نمیاید جهت اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

 40. محمدی
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

  سلام وقت بخیر برای ثبت نام در رشته آموزش ابتدایی حداقل معدل برای کسی ک دیپلم تجربی هست چقدره؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام وقت بخیر
   هرچه معدل کتبی شما بالاتر باشد شرایط پذیرش بهتری خواهیدداشت.

 41. یاس
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۷

  سلام
  ببخشید برای ارشد آموزش ابتدایی دانشگاه ازاد بدون انتخاب رشته میتونم میتونم واسه مهرماه ۱۴۰۱ ثبت نام کنم؟

  • alizadeh
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام وقت بخیر
   خیر باید با ازمون وارد بشید.

 42. Mahsan
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۶

  سلام
  ببخشید برای ارشد آموزش ابتدایی دانشگاه ازاد بدون انتخاب رشته میتونم میتونم واسه مهرماه ۱۴۰۱ ثبت نام کنم؟

 43. یاس
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۹

  سلام وقت بخیر ، من لیسانس ادبیات فارسی دارم ، آیا برای جذب استخدامی آموزش و پرورش رشته اموزش ابتدایی کاردانی ناپیوسته هم پذیرفته میشه ؟

  • mohammadi
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقت به خیر
   طبق شایط احراز تحصیلی مندرج در دفترچه برای ثبت نام اقدام نمایید.

 44. فاطمه
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

  سلام برای خرید کارت دانشگاه آزاد کسی ک رشته ی تجربیه بعد میخواد یکی از رشته های علوم انسانی رو بره اونجا ک زده گروه آموزشی باید علوم تجربی بزنم یا علوم انسانی؟ رشته ی آموزش ابتدايي میخوام برم

  • mohammadi
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام وقت به خیر
   گروه آموزشی انتخابی برای خرید کارت اعتباری باید منطبق با رشته های انتخابی شما باشد.

 45. حنا
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۲

  سلام تو دفترچه امسال این رشته رو ندیدم یعنی امسال پذیرش ندارن ؟

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 46. paria
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

  سلام روز بخیر اموزش و پرورش ابتدایی بدون کنکور بهتره یا علوم تربیتی؟

  • karimi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقت بخیر
   شما باید در نظر بگیرید که به کدام یکی علاقه دارید و میتونید برای اطلاعات بیشتر به مجموعه تماس بگیرید

 47. Narges
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۳۵

  سلام من با معدل کل ۱۳.۳۶ دیپلم رشته انسانی میتونم آموزش ابتدایی بخونم و تو دانشگاه آزاد یا پیام نور بدون کنکور میتونم این رشته رو بخونم؟

  • maleki
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

   سلام وقت بخیر
   اگرمعدل کتبی بالا یی داشته باشید شرایط پذیرشتون هم بهتر خواهد بود.

 48. Ali
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

  سلام وقت بخیر من مدرک کاردانی اموزش ابتدایی از دانشگاه ازاد دارم میتونم برا کارشناسی اموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان ازمون بدم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام وقت بخیر برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان باید کنکور سراسری شرکت کنید.

 49. مبینا
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۴

  سلام برای انتخاب رشته آموزش ابتدایی آزاد چیکار باید کرد؟ممنون میشم جواب بدید

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

   سلام وقت بخیر لطا برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 50. Y_n
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام وقت بخیر من بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه روزانه مجاز شدم آیا میتونم رشته آموزش ابتدایی رو بر این اساس تو دانشگاه روزانه بخونم؟

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

   سلام وقت به خیر
   در صورت ارائه این رشته و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی میتوانید انتخاب رشته کنید.

 51. غزل
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۱۶

  سلام وقتتون بخیر
  من با دیپلم تجربی میتونم آزاد آموزش ابتدایی بخونم؟

  • isaei
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۴

   سلام وقت بخیر
   بله

 52. مبینا
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۵

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من ۱۸سالمه دیپلم شیمی دارم معدلمم بالای ۱۷هستش
  حالا میتونم آموزش ابتدایی بخونم!

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام وقت به خیر
   دیپلم های نظام جدید 6-3-3 محدودیتی از جهت انتخاب رشته و دانشگاه ندارند.

 53. مبینا
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۲

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من ۱۸سالمه دیپلم شیمی دارم معدلمم بالای ۱۷ هستش میتونم اموزش ابتدایی بخونم!

  • haghipor
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام وقت بخیر
   رشته آموزش ابتدایی در شرایط با کنکور و بدون کنکور ارائه میشود
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید

 54. علی
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

  سلام. وقتتون به خیر
  من مدرک کارشناسی شیمی محض دارم، می تونم برای ارشد، آموزش ابتدایی بخونم؟ بدون کنکور امکانش هست؟

  • obeidavi obeidavi
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

   سلام وقت بخیر بله میتوانید در دانشگاه علمی کاربردی ادامه تحصیل دهید.

 55. شادی
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

  سلام من با دیپلم مکانیک میتونم کارشناسی اموزش ابتدایی دانشگاه آزاد بخونم الان هم اموزگار هستم

  • bahraii
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت بخیر
   بله امکانش هست جهتکسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید .

 56. mostafa
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۸

  سلام من رشته فنی حرفه ای شاخه مکانیک هستم معدلم +١٧هستش میتونم رشته اموزش ابتدایی برم؟

  • hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقت بخیر باید شرایط موجود را چک بفرمایید.

 57. Shakiba
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۸

  سلام
  من دیپلم انسانی دارم با معدل ۱۷+ ، میخواستم بدونم رشته اموزش ابتدایی برای من قبولیش تا چند درصده؟ و و اینکه در دانشگاه ازاد رشت این رشته هستش؟

  • alizadeh
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

   سلام وقت بخیر شما باید منتظر دفترچه دانشگاه ازاد کارشناسی پیوسته باشید . اواسط مرداد ارائه میشود برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 58. سما
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۴

  سلام.من اقتصاد کشاورزی خوندم دیپلم تجربی دارم.میشه ارشد آموزش ابتدایی خوند
  ؟؟یا باید از کارشناسیشروع کنم؟؟

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت بخیر برای آموزش ابتدایی از کارشناسی شروع کنید منتها شرط سنی خود را باید در نظر بگیرید

 59. P
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۱

  سلام ببخشید میخواستم بدونم با معدل نهایی 16.81 و معدل دیپلم۱۸.۸۱ دانشگاه آزاد واحد پردیس شیراز رشته آموزش ابتدایی قبول میشم؟؟ممنون میشم جواب بدین

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۱

   با سلام برای ثبت نام رشته اموزش ابتدایی بدون کنکور امکان قبولی دارید

 60. مریم
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

  سلام امکان پاسخگویی با تلفتن همرا در ساعت های 20به بعد وجود دارد

  • ekhlasi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

   سلام وقت بخیر شما میتوانید از طریق سایت ایران تحصیل اقدام به خرید بسته مکالمه بکنید

 61. Mm
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۹

  سلام و خسته نباشید
  معدل کل من ۱۶/۷۵ معدل کتبیم ۱۲/۰۶ (نظام جدید)
  اموزش ابتدایی پذیرفته میشم؟
  میشه پیام نور رفت؟

  • mohammadi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بدون آزمون تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 62. Aram
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۵

  سلام وقتتون بخیر
  من رشته تربیت کودک کاردانی پیوسته میتونم برم اموزش ابتدایی کارشناسی ناپیوسته ؟با معدل کدوم دانشگاها پذیرش میکنن فقط پیام نور؟

  • sina nikdel
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰

   سلام برای ثبت نام رشته اموزش ابتدایی بدون کنکور با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 63. م. ف
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام من درحال حاضر دانشجوی کارشناسی ریاضیات و کاربردها هستم و از طریق سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور تحصیل میکنم آیا میتونم برای کارشناسی ارشد آموزش ابتدایی بخونم؟؟ آیا پیام نور هم آموزش ابتدایی داره یا فقط دانشگاه آزاد داره؟
  آیا با مدرک کارشناسی رياضیات و کاربردها میشه در مدارس ابتدایی تدریس کرد؟

  • karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۳

   سلام بله برای توضیح هات بیشترتماس بگیرید

 64. نگار
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام میخواستم بدونم من با دیپلم گرافیک و معدل +17 میتونم رشته آموزش ابتدایی رو‌ بخونم؟

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

   سلام برای رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور اولویت با رشته های مرتبط میباشد

 65. عباسی
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

  سلام، من مدرک کارشناسی حسابداری دارم میتونم کارشناسی ارشد در رشته آموزش ابتدایی تحصیل کنم و کدوم دانشگاه ها این رشته را در مقطع ارشد دارند

  • abbasi
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام وقت بخیر
   شرایط دیگر شما باید بررسی شود .
   اگر محدودیت نظام وظیفه نداشته باشید از لحاظ مدرک محدودیتی نخواهید داشت .

 66. فاطمه
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۴

  سلام وقتتون بخیر ، من پرستارم و سی سالمه میتونم آموزش ابتدایی بدون کنکور شرکت کنم و احتمال قبولی من در آموزش و پرورش به چه صورته؟ امیدی هست؟

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۳

   سلام بله میتونید رشته اموزش ابتدایی را بدون کنکور ثبت نام کنید ولی برای استخدامی آموزش و پرورش شرط سنی برای لیسانس 35 میباشد

 67. معصومه
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

  سلام وقت بخیر برای تحصیل در رشته آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد ۱۴۰۱کی باید ثبت نام کنیم؟؟؟

  • mansuri
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت بخیر ثبت نام رشته محل های بدون آزمون دانشگاه آزاد بعد از انتشار نتایج کنکور سال جاری در بازه زمانی مرداد ماه آغاز خواهد شد

 68. معصومه
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

  سلام وقت بخیر برای تحصیل در رشته آموزش ابتدایی بدون کنکوردانشگاه آزاد امسال یعنی مهر ماه کی باید ثبت نام کنیم؟؟؟؟؟

  • bagheri
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

   معمولا همزمان با انتخاب درشته با کنکور است

 69. ناشناس
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

  سلام من کارشناسی رشته مهندسی منابع طبیعت هستم ایا میتونم ازاد ارشد کارشناسی رشته اموزش ابتدایی ثبت نام بکنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۳

   بله در ارشد وزارت علوم امکان تقییر رشته وجود دارد و شانس قبولی کمتری دارید برای راهنمایی جامع تر با مرکز تماس بگیرید

   • فاطمه
    ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

    سلام
    من با گواهی پایان تحصیلات دوره متوسطه،شاخه کار و دانش،رشته مهارتی مدیریت و برنامه ریزی خانواده با کد 6170،با معدل 15،و سن 33سال.
    آیا میتونم در رشته( آموزش ابتدایی )ادامه بدم برم دانشگاه

    • مشاور صادقی
     ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

     سلام
     وقت بخیر
     بهتره مدرک کارشناسی داشته باشید

 70. معصومه
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

  سلام من ۲۵سال سن دارم آیا میتونم تو دانشگاه آزاد رشته آموزگار ابتدایی رو ثبت نام کنم یان؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام . بله در مقطع کاردانی ناپیوسته میتوانید در دانشگاه آزاد ثبتنام کنید

   • فاطمه
    ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

    سلام
    من با گواهی پایان تحصیلات دوره متوسطه،شاخه کار و دانش،رشته مهارتی مدیریت و برنامه ریزی خانواده با کد 6170،با معدل 15،و سن 33سال.
    آیا میتونم در رشته( آموزش ابتدایی )ادامه بدم برم دانشگاه

    • مشاور محمدی
     ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

     سلام وقت به خیر
     فارغ التحصیلان نظام 6-3-3 محدودیتی از جهت انتخاب رشته و دانشگاه ندارند.معیار پذیرش معدل کل دیپلم شماست.

 71. پناهی
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

  سلام من میتونم با معدل ۱۶.۶۰ در رشته انسانی آموزش ابتدایی ثبت نام کنم؟امکان جذب در آموزش و پرورش هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بدون آزمون تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.با توجه به معدل شما احتمال قبولی 60 درصد است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 72. ریحانه
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

  سلام وقت بخیر
  من میتونم با معدل ۱۳,۴۱ آموزش ابتدایی ثبت نام کنم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام . شما میتوانید به مراجعه به سایت ثبتنام دانشگاه آزاد مقطع کاردانی ناپیوسته رشته آموزش ابتدایی ثبتنام کنید

 73. محدثه
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۴

  سلام وقت بخیر من مدرک کارشناسی بهداشت دولتی دارم و امسال ارشد وزارت بهداشت شرکت کردم ولی قصد دارم همزمان کارشناسی ناپيوسته آموزش ابتدایی آزاد هم شرکت کنم
  میخواستم ببینم با مدرک کارشناسیم میتونم کارشناسی ناپیوسته برم یا باید از کاردانی شروع کنم؟
  و اینکه آیا درصورت قبولی ارشد امکان تحصیل همزمان وجود داره؟
  اینم اضافه کنم که در مقطع کارشناسیم جز استعداد درخشان بودم
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

   با سلام.اگر مدرک کاردانی داشته باشید میتوانید وارد دوره کارشناسی ناپیوسته شوید و برای تحصیل همزمان یکی از دانشگاه ها باید مجازی باشد.

  • حسپ۳
   ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

   سلام من الان دانشجوی ترم ۶ دانشگاه فرهنگیان گرایش آموزش ابتدایی هستم ولی به تربیت بدنی علاقه دارم خواستم بدونم. راهی هست که بتونم از آموزگار ابتدایی به آموزگار تربیت بدنی تغییر وضعیت داد

   • کارشناس ارشد
    ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۶

    سلام خیر در دانشگاه فرهنگیان امکان پذیر نیست مگر اینکه انصراف بدید و این رشته را بدون کنکور در دانشگاه های آزاد تحصیل کنید

   • ح.ص
    ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۳۳

    من یا فوق دیپلم گرافیک رایانه علمی کاربردی میتونم کارشناسی مدیریت آموزش پیش دبستان رو بخونم؟

    • مشاور اقازاده
     ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۰

     سلام وقت بخیر
     شما برای رشته نامرتبط هم میتوانید اقدام کنید اما بستگی دارد برای کدام واحد دانشگاهی میخواهید اقدام کنید

 74. کاردانی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

  سلام خسته نباشید ببخشید من با دیپلم تربیت بدنی میتونم در دانشگاه پیام نور رشته اموزش ابتدایی و بخونم ؟؟؟

 75. حمید
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

  سلام من معدلم ۱۷هست و چند درصد احتمال دارد که استخدام اموزش و پرورش بشم

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت بخیر
   در خصوص ثبت نام در ازمون استخدامی اموزش پرورش مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

 76. میلاد
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۶

  سلام من به خاطر خدمت سربازی ثبت نام کردم تو این رشته ایا نیازه اسفند ماه از دانشگاه انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

   سلام . اگر قصد کنکور سراسری یا تغییر رشته دارید بله باید انصراف بدهید

 77. فففف
  ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

  سلام وقت بخیر ببخشید من لیسانس ریاضی هستم با معدل ۱۴ میتونم رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور ثبت نام کنم؟؟ به مدرک لیسانسم نگاه میکنن یا مدرک دیپلمم و میش دانشگاهی؟ آخه معدل پیش دانشگاهیم خیلی پایینه

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

   سلام وقت بخیر برای ثبتنام در رشته اموزش ابتدایی محدودیت معدل نداره ولی در صورت بالا بودن متقاضی از معدل بالاتر گزینش میکنند برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 78. مریم
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام. من با مدرک کارشناسی مهندسی صنایع. میخوام کارشناسی ناپیوسته آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد ثبت نام کنم. آیا برای استخدامی آموزش و پرورش کاردانی نامرتبط تاثیر داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۸

   سلام خیر

 79. کریمی
  ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۳

  با معدل دیپلم ۹ دانشگاه آزاد بدون کنکور این رشته میپذیره

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۹

   سلام
   شانس قبولی شما تقریبا صفره

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۵

   سلام احتمال کم

 80. خانم محمدی
  ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۲

  سلام من با دیپلم رشته تجربی با معدل کل ۱۸.۵۰ و معدل کتبی نهایی می تونم آموزش ابتدایی بدون کنکور ثبت نام کنم و چقدر شانس برای جذب در آموزش و پرورش دارم

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام وقت بخیر بله میتونین ثبت نام کنین

   • پرنیا
    ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

    سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم با مدر کاردانی رشته تجهیزات پزشکی دانشگاه علمی کاربردی میتونم کارشناسی ناپیوسته رشته اموزش ابتدایی رو بخونم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۱

     سلام
     وقت بخیر
     بله

 81. خانم محمدی
  ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۷

  سلام من با دیپلم رشته تجربی معدل کل ۱۸.۵۰ و معدل کتبی نهایی ۱۶.۵۰ میتونم آموزش ابتدایی بدون کنکور ثبت نام کنم ؟ و چقدر شانس برای جذب در آموزش و پرورش را دارم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام وقت بخیر بله میتونین

 82. حدیثه غفاری
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۱

  آیا برای سال ۴۰۱ هم پذیرش دانشجو دارین؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۴

   سلام وقت بخیر به احتمال زیاد دانشگاه ازاد پذیرش دارد ولی بستگی به ظرفیت و متقاضی ان رشته دارد

 83. نیکی
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۹

  سلام من دیپلم کاردانش کامپیوتر دارم با معدل کل ۱۶.۳۱ میتونم وارد دانشگاه و رشته اموزش ابتدایی شم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام وقت بخیر بله میتونین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

   • پریسا
    ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

    سلام.وقت بخیر
    من دیپلم تجربی نظام قدیم هستم و ۳۲ سالمه.میتونم اموزش ابتدایی شرکت کنم.معدل کتبی هم ۱۴/۷۷هست.چه راهی هست ممنون میشم به ایمیل جواب بفرستید

    • karimi
     ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 84. فاطیما
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۸

  سلام من دیپلم رشته کاردانش دارم معدلم ۱۶.۷۱میتونم رشته اموزش ابتدایی یا علوم تربینی دانشگاه بدون کنکور برم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام وقت بخیر بستگی به دیپلم تان دارد اگر پیش دانشگاهی داشته باشید می توانید. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 85. کژال
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۳

  سلام خاستم بدونم میتونم بامدرک مدیریت خانواده وارد دانشگاه بشم برای ادامه تحصیل در رشته ی اموزش ابتدایی ۲۴ سالمه

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام رشته اموزش ابتدایی بله منعی ندارد

 86. گیتی
  ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

  من دیپلم تجربی دارم میتونم بدون کنکور در رشته اموزش ابتدایی ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت بخیر با توجه به دیپلمتون بله منعی نداره ثبت نام در رشته اموزش ابتدایی

  • Negin
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقتتون بخیر من با معدل کل ۱۵/۵۰و معدل نهایی ۸/۹۰میتونم دانشگاه آزاد رشته آموزش ابتدایی ثبت نام کنم یا نه؟

   • کارشناس ارشد
    ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

    برای قبولی در رشته های بدون ازمون شرط معدل نداریم معدل قبولی با تووجه به عواملی تقییر میکند

 87. وحید
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

  سلام وقت بخیر من کارشناشی کامپیوتر دارم می‌خواستم واسه ارشد رشته آموزش ابتدایی امتحان بدم آیا آمکان پذیره

  • کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۹

   سلام وقت بخیر منعی ندارد میتونید شرکت کنید

 88. سوده
  ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۱

  سلام تحصیلات من مهندسی عمران از دانشگاه سراسری هست با معدل۱۵ و خورده ای برای ارشد میخوام بدون کنکور آموزش ابتدایی بخونم که استخدام آموزش و پرورش شم…امکان پذیره؟ از چه طریق باید اقدام کنم؟ چه دانشگاه هایی این رشته رو دارن؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام بله امکانداره

 89. نگین
  ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام،وقتتون بخیر.
  من کاردانی فناوری اطلاعات دارم واسه کارشناسی خواستم رشته آموزش ابتدایی ثبت نام کنم اما گفتن باید مدرک کاردانیت هم آموزش ابتدایی باشه یا معلم نهصت باشی که بتونی واسه کارشناسی ثبت نام کنی در غیر این صورت باید از کاردانی شروع کنی،درسته؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام بله امکانپذیره

 90. مریم سارانی
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

  سلام ،من کاردانی الکترونیک دارم و الان قصد دارم برای کارشناسی رشته آموزش ابتدایی رو بخونم آیا امکانش هست و میتونم از طریق دانشگاه علمی کاربردی اقدام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷

   سلام وقت به خیر
   رشته آموزش ابتدایی بدون کنکور را دانشگاه آزاد پذیرش دارد.

   • شجاع حسینی مجد
    ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۸

    سلام وخسته نباشید بنده با کارشناسی حقوق میتونم ارشد آموزش ابتدایی ثبت نام کنم و شرایط سنی برای استخدامی کارشناسی ارشد تاچندسال هست

    • alizadeh
     ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹

     سلام وقت بخیر . سقف مجاز سنی برای استخدام اموزش ابتدایی تا 40 سال می باشد

 91. ارام
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۶

  سلام وقت بخیر
  دانشگاه پیام نور رشته آموزش ابتدایی رو داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقتتون بخیر خیر دانشگاع ازاد فقط دارد

 92. ساناز
  ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۶

  سلام.بعد از اینکه این رشته رو تو دانشگاه تمام کردیم از طریق آزمون اموزش پرورش باید بریم سر کار؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۳

   سلام وقتتون بخیر
   یا از طریق آموزش و پرورش یا تدریس در مدارس غیر انتفاعی

 93. علی
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۷

  سلام وقت بخیر ببخشید من دفترچه رو برای مهر ۱۴۰۰ خوندم ندیدم این رشته رو اسمش تغییر پیدا کرده به چیز دیگه مثل تربیت بدنی به علوم ورزشی یا نداریم امسال ؟ اگه هست دانشگاه رو نام ببرید ممنون میشم🌹

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام
   در دانشگاه های غیردولتی رشته تربیت بدنی با عنوان علوم ورزشی ارایه داده میشود.برای اطلاع از لیست داتشگاه های ارایه دهنده علوم ورزشی با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 94. یارعلی
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۶

  سوال بعدی من اینه که اگه بدون کنکور بخواهم برم برای ارشد شرط معدل داره ؟ممنون میشم توضیح بدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام وقتتون بخیر.
   پذیرش سوابق تحصیلی استعداد درخشان شرط معدل دارد ولی برای مابقی شرایط، شرط معدل ندارد و هر چه معدل شما بالاتر باشد اولویت پذیرش با شما خواهد بود و دفترچه مربوطه در آبان ماه منتشر خواهد شد.

 95. sata
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

  سلام من کاردانی تربیت مربی دارم و میخوام کارشناسی ناپیوسته اموزش ابتدایی دانشگاه ازاد شیراز بردارم. و مدلم 16/55شد قبول میشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۵

   سلام بله برای رشته اموزش ابتدایی بدون کنکور معدل خوبی دارید

   • آتی
    ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸

    برای معدل ۱۵،۹۰ چطوره؟تحصیل با سوابق تحصیلی برای رشته اموزش ابتدایی

    • کارشناس ارشد
     ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

     سلام وقت بخیر ثبت نام بدون کنکور محدودیت معدل ندارد

   • بهمن
    ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

    سلام بنده یه سوالی داشتم، من کاردانی پیوسته برق صنعتی و کارشناسی ناپیوسته رشته مهندسی تکنولوژی برق قدرت با معدل ۱۹.۰۱ رو دارم اگه بخوام برای رشته آموزش ابتدایی اقدام کنم چه مراحلی رو باید برای لیسانس یا ارشد رشته آموزش ابتدایی انجام بدم ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

    • کارشناس ارشد
     ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

     سلام دوست عزیز وقتت بخیر راه اول کنکور سراسری با حداکثر سن 24 سال و راه دوم شرکت در آزمون استخدامی

   • Negin
    ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

    سلام وقتتون بخیر من با معدل کل ۱۵/۵۰و معدل نهایی ۸/۹۰میتونم دانشگاه آزاد رشته آموزش ابتدایی ثبت نام کنم یا نه؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

     سلام دانشگاه آزاد شرط معدلی برای ثبت نام بدون کنکور تعیین نکرده و شما میتوانید شانس خودتون رو برای ورود بدون آزمون در رشته اموزش ابتدایی امتحان کنید.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور