ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

رتبه قبولی پرستاری پردیس 1401-1403 + رتبه سهمیه | ایران تحصیل

رتبه قبولی پرستاری پردیس
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته پرستاری می‌توانند جهت داشتن برنامه‌ریزی بهتر برای تکمیل فرم انتخاب رشته خود، به آخرین رتبه قبولی پرستاری پردیس دسترسی داشته باشند. با داشتن کارنامه و رتبه آخرین نفر قبولی پرستاری پردیس بین الملل داوطلبان می‌توانند به راحتی وضعیت کارنامه خود را با آخرین تراز قبولی پرستاری پردیس مقایسه کرده و روند انتخاب رشته بهتری را داشته باشند.

همانطور که می‌دانید مرحله انتخاب رشته کنکور تجربی بسیار حساس می‌باشد و افراد برای اینکه چینش کد رشته‌های محل را به طور مناسب انجام دهند، باید با رتبه قبولی پرستاری پردیس خودگردان سال‌های قبل آشنایی داشته باشند. از این رو در ادامه مقاله اطلاعات مربوط به آخرین تراز قبولی پرستاری پردیس را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

ضرورت اطلاع از تراز قبولی پرستاری پردیس

هر سال سازمان سنجش پس از انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری، دروس امتحانی گروه‌های آزمایشی مختلف را با ضریب درس آن مشخص کرده و در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد تا افراد با آگاهی بیشتری در جلسه آزمون شرکت کنند. علاوه بر این پس از برگزاری و اعلام نتایج کنکور، کارنامه اولیه زیر گروه‌ها منتشر می‌شود که حاوی رتبه، تراز و درصد دروس می‌باشد که هر فرد باید با اطلاع از جزئیات کارنامه خود برای تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام کند.

داوطلبانی که متقاضی ادامه تحصیل در رشته پرستاری پردیس خودگردان هستند، برای اینکه بتوانند اولویت‌بندی کد رشته‌های محل‌های مورد علاقه خود را به درستی انجام دهند، باید حتما با کارنامه و رتبه آخرین نفر قبولی پرستاری پردیس بین الملل آشنایی داشته باشند.

بررسی و ارزیابی تراز و رتبه قبولی پرستاری پردیس باعث می‌شود که افراد بتوانند هنگام ثبت کد رشته‌های خود در سامانه سنجش به طور مناسبی چینش رشته‌های خود را انجام دهند. به همین دلیل ما توصیه می‌کنیم که قبل از شروع فرایند انتخاب رشته حتماً رتبه قبولی پرستاری پردیس خودگردان در سه منطقه ۱، 2 و 3 را مورد ارزیابی قرار دهید. در بخش بعدی مقاله به رتبه قبولی پرستاری پردیس خودگردان در هر یک از مناطق سه گانه خواهیم پرداخت.

اطلاعیه

آگاهی از رتبه قبولی پردیس پرستاری پردیس باعث می‌شود که شما هنگام ثبت رشته کد محل‌ها بتوانید اولویت‌بندی مناسب‌تری داشته باشید و شانس موفقیت خود را افزایش دهید.

ضرورت اطلاع از تراز قبولی پرستاری پردیس

رتبه قبولی پرستاری پردیس خودگردان منطقه ۱

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری، رتبه و محل قبولی داوطلبان منطقه ۱ سال گذشته که در رشته پرستاری پذیرش شده‌اند، در اختیار افراد قرار خواهد گرفت و جزئیاتی از رتبه و نمرات داوطلبان سال گذشته قابل دسترسی می‌باشد. از آنجا که داشتن این اطلاعات بسیار اهمیت دارد، در ادامه جدول مربوط به محل دانشگاه محل قبولی و رتبه در سهمیه افراد در منطقه ۱ ارائه شده است.

رتبه در سهمیه محل سکونت داوطلب دانشگاه محل قبولی داوطلب
7404 کرج علوم پزشکی البرز- کرج
7590 قزوین علوم پزشکی قزوین
8160 نیشابور علوم پزشکی نیشابور
8287 لنگرود علوم پزشکی گیلان _ رشت (مکان تحصیل دانشکده پرستاری و مامایی لنگرود)
8824 ساوه دانشکده علوم پزشکی ساوه
9564 خمین دانشکده علوم پزشکی خمین
9936 یزد علوم پزشکی یزد
10373 زاهدان علوم پزشکی زاهدان
10471 تربت حیدریه علوم پزشکی تربت حیدریه
10672 بندر لنگه علوم پزشکی بندرعباس (محل تحصیل بندر لنگه)

 

جهت اطلاع از کارنامه قبولی پرستاری سراسری وارد لینک شوید.

بنر انتخاب رشته کنکور

رتبه قبولی پرستاری پردیس خودگردان منطقه ۲

رشته پرستاری یکی از پرمتقاضی ترین رشته‌های گروه تجربی است. افرادی که در سهمیه منطقه ۲ قرار دارند، شانس بیشتری برای پذیرش خواهند داشت، چرا که این سهمیه پرجمعیت‌ترین سهمیه آزمون سراسری می‌باشد. در ادامه رتبه آخرین نفر قبولی پرستاری پردیس بین الملل ارائه شده است.

رتبه در سهمیه محل سکونت داوطلب دانشگاه محل قبولی داوطلب
14537 همدان علوم پزشکی همدان
14659 گناباد علوم پزشکی گناباد
14975 گرگان علوم پزشکی گلستان _ گرگان
15149 آبادان علوم پزشکی آبادان
15209 خمین دانشکده علوم پزشکی خمین
15491 اهواز علوم پزشکی جندی شاپور – اهواز
15574 شازند علوم پزشکی اراک (مکان تحصیل دانشکده شازند)
18116 اسفراین دانشکده علوم پزشکی اسفراین
18966 یزد علوم پزشکی یزد
19763 رامهرمز علوم پزشکي جندي شاپور _ اهواز (مکان تحصيل شهرستان رامهرمز)

 

برای مشاهده فرایند انتخاب رشته دانشگاه پردیس خودگردان بر روی لینک کلیک کنید.

رتبه قبولی پرستاری پردیس خودگردان منطقه ۲

رتبه آخرین نفر قبولی پرستاری پردیس بین الملل منطقه ۳

منطقه ۳ از دیگر سهمیه‌های مهم کنکور سراسری است، چرا که این منطقه به عنوان سهمیه مناطق محروم شناخته می‌شود و داوطلبان زیادی در این سهمیه به رقابت می‌پردازند. اطلاع از تراز قبولی پرستاری پردیس منطقه ۳ بسیار اهمیت دارد. در ادامه جزئیات مربوط به رتبه قبولی پرستاری پردیس این منطقه ارائه شده است.

رتبه در سهمیه محل سکونت داوطلب دانشگاه محل قبولی داوطلب
10376 مشهد دانشگاه علوم پزشکی مشهد
10805 زنجان دانشگاه علوم پزشکی زنجان
11606 لنگرود علوم پزشکی گیلان _ رشت (مکان تحصیل دانشکده پرستاری و مامایی لنگرود)
12444 اهواز علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
13014 بندر لنگه علوم پزشکی بندرعباس (مکان تحصیل بندر لنگه)
13096 خمین دانشکده علوم پزشکی خمین
13774 آبادان علوم پزشکی آبادان
13928 یزد علوم پزشکی یزد
13975 تربت حیدریه علوم پزشکی تربت حیدریه
32022 خوی علوم پزشکی خوی

 

 اطلاعیه

آن دسته از متقاضیانی که در کنکور در دانشگاه‌های سراسری رشته پرستاری پذیرش نگرفته اند، می‌توانند شانس خود را برای تحصیل در دانشگاه پردیس خودگردان که به عنوان ظرفیت مازاد شناخته می‌شود امتحان کنند.

بنر انتخاب رشته

مشاوره رتبه قبولی پرستاری پردیس خودگردان

داوطلبان با انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری می‌توانند درصد دروس امتحانی و تراز خود را تخمین بزنند و با بررسی آخرین تراز قبولی پرستاری پردیس و همچنین ارزیابی رتبه آخرین نفر قبولی پرستاری پردیس بین الملل شانس خود را در دیگر دانشگاه و دوره‌ها امتحان کنند.

پس از اعلام نتایج کنکور، رتبه، تراز و وضعیت داوطلبان در زیر گروه کنکور تجربی مشخص می‌شود و افراد امکان شرکت در مرحله انتخاب رشته کنکور را دارند. آن دسته از افرادی که در نمره حد نصاب را برای پذیرش در دانشگاه‌های سراسری پرستاری کسب نکرده‌اند، می‌توانند با بررسی تراز قبولی پرستاری پردیس خودگردان، شانس خود را برای ادامه تحصیل در این دانشگاه مورد بررسی قرار دهند.

از آنجا که مرحله انتخاب رشته بسیار حساس می‌باشد و سرنوشت تحصیلی و شغلی افراد متقاضی در گرو انتخاب رشته مناسب است، توصیه می‌کنیم در کنار اطلاع از رتبه قبولی پرستاری پردیس حتماً از مشاوره افراد خبره در زمینه انتخاب رشته کنکور تجربی کمک بگیرید. مشاوران آکادمی ایران تحصیل با همکاری با رتبه‌های برتر کنکور تجربی می‌توانند شما را در مسیر انتخاب رشته و اطلاع رسانی درباره رتبه آخرین نفر قبولی پرستاری پردیس بین الملل به خوبی راهنمایی کنند و مشاوره‌های لازم را به شما عزیزان ارائه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های مندرج در صفحه اصلی تماس بگیرید.

جهت آشنایی با مراحل ثبت نام پرستاری بدون کنکور وارد لینک شوید.

مشاوره رتبه قبولی پرستاری پردیس خودگردان

جدیدترین اخبار رشته پرستاری پردیس خودگردان

تاریخ اسم نویسی بدون آزمون دانشگاه پردیس خودگردان 1403

هر سال سازمان سنجش با انتشار اعلامیه‌ای، جزئیات ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه پردیس خودگردان را اعلام می‌کند. پیش بینی می‌شود تاریخ ثبت نام بدون کنکور پردیس خودگردان از ۱۸ تا ۲۳ مرداد ماه باشد. علاوه بر این زمان ثبت نام برای رشته‌های بدون کنکور بهمن ماه در دی ماه اعلام خواهد شد.

ثبت نام بدون کنکور پرستاری پردیس خودگردان 1403

اخیراً دانشگاه پردیس خودگردان اعلام کرده است که در رشته‌های علوم پزشکی و پیراپزشکی پذیرش دانشجو خواهد داشت و برای تأمین نیروی انسانی از میان داوطلبان رشته پرستاری، مامایی، بهداشت محیط و بهداشت دهان و دندان به صورت بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد. نحوه ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون پردیس خودگردان 1403 از طریق سامانه سنجش به اطلاعات داوطلبان خواهد رسید.

جدیدترین اخبار رشته پرستاری پردیس خودگردان

خلاصه مطالب

در این مقاله به آخرین رتبه قبولی پرستاری پردیس خودگردان اشاره کردیم. همانطور که می‌دانید سازمان سنجش هر ساله کارنامه افرادی که در کنکور سراسر نمره حد نصاب را کسب کرده‌اند را منتشر می‌کند. افرادی که از وضعیت قبولی خود اطلاع یافته‌اند، می‌توانند با بررسی رتبه آخرین نفر قبولی پرستاری پردیس بین‌الملل شرایط خود را برای انتخاب رشته ارزیابی کرده و بر اساس اطلاعات مربوط به تراز قبولی پرستاری پردیس اولویت‌های خود را در فرم انتخاب رشته ثبت کنند.

همانطور که می‌دانید مرحله انتخاب رشته بسیار سرنوشت ساز است و شما با انتخاب رشته مناسب و دقیق می‌توانید شانس خود را در رشته‌های مورد علاقه خود محک بزنید. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که علاوه بر بررسی رتبه قبولی پرستاری پردیس حتماً از کمک مشاوران خبره بهره‌مند شوید. به این منظور می‌توانید با مشاوران برجسته آکادمی ایران تحصیل با داشتن سال‌ها سابقه درخشان در زمینه انتخاب رشته کنکور سراسری در ارتباط باشید تا در این مسیر شما عزیزان را به بهترین شکل همراهی و یاری نمایند.

جهت دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آخرین رتبه قبولی پرستاری پردیس چیست؟

در این مقاله به آخرین رتبه قبولی پردیس در مناطق 3 گانه اشاره شد.

رتبه آخرین نفر قبولی پرستاری پردیس بین الملل منطقه ۱ چیست؟

در جدول ارائه شده در متن مقاله می‌توانید به رتبه آخرین نفر قبولی پرستاری پردیس خودگردان دست یابید.

چگونه می‌توان در ارتباط با تراز قبولی پرستاری پردیس مشاوره دریافت کرد؟

شما داوطلبان عزیز می‌توانید از طریق تماس با مشاوران خبره و برجسته آکادمی ایران تحصیل می‌توانید بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری را دریافت نمایید.

نظرات

8 دیدگاه دربارهٔ «رتبه قبولی پرستاری پردیس 1401-1403 + رتبه سهمیه | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo تینا گفت:

  سلام با رتبه ۸۶۶۴میشه پرستاری منطقه ۳ دانشگاه ازاد رشت قبول شد؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه آزاد از طریق تراز پذیرش می کند معمولا رشته های پیراپزشکی با تراز بالای 6500 امکان پذیرش دارند هرچه تراز بالایی داشته باشید شانس پذیرش بالاتری خواهید داشت

 2. Avatar photo mohsen گفت:

  سلام با رتبه 15000 کشوری میشه پرستاری پردیس بروجرد رو آورد؟

  1. Avatar photo moradian گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله با توجه به رتبه ذکر شده شانس پذیرش وجود دارد در نظر داشته باشید علاوه بر رتبه ،ظرفیت و رقابت هر ساله در قبولی تاثیر گذار خواهد بو.د

   1. Avatar photo Saha گفت:

    سلام خسته نباشید با رتبه در سهمیه ۵درصد ۱۹هزار خورده ای امکان قبولی پرستاری پردیس گرگان هست؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین🙏

    1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

     سلام وقت بخیر
     احتمال قبولی شما پایین میباشد

 3. Avatar photo lisssa گفت:

  سلام برای قبولی پرستاری پردیس با سهمیه ۲۵ حدودا درصدهات چند باید باشه؟

  1. Avatar photo borji گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.به دلیل تغییر در تاثیر سوابق تحصیلی و… باید تا اعلام نتایج صبوری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  دانش‌جویان دانشگاه‌های غیر دولتی، اغلب این سوال برایشان پیش می‌آید که شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟ دانشجویان قبل از تصمیم‌گیری، باید هزینه‌های تحصیلی و امکانات ارائه‌ شده‌ توسط هر دو نوع موسسه را مقایسه کنند تا انتخابی...
 • ثبت نام دانشگاه پردیس تهران

  ثبت نام دانشگاه پردیس تهران ۱۴۰۳ + لیست رشته ها

  یکی از دانشگاه هایی که بر اساس سوابق تحصیلی و بدون شرکت در کنکور دانشجو می پذیرد، دانشگاه پردیس خودگردان است. پردیس های خودگردان، در تمامی شهرهای ایران وجود دارند و داوطلبان برای ثبت نام در این دانشگاه ها، باید...
 • پردیس خودگردان چیست؟

  پردیس خودگردان چیست؟ + هزینه، شرایط و رشته محل ها 1403

  در ایران انواع مختلفی از دانشگاه های دولتی، نیمه دولتی و غیر دولتی وجود دارند که هر یک شرایط پذیرش، شهریه، رشته های ارائه کننده، شرایط انصراف و … خود را دارند. دانشگاه های دولتی معمولا رایگان هستند و یا...
 • پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

  پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان + شرایط 1403

  اگر علاقه‌مند به تحصیل در رشته پزشکی هستید، یکی از انتخاب‌های منحصر به فرد شما انتخاب دانشگاه پردیس خودگردان است. توجه داشته باشید، افراد زیادی به دنبال تحصیل در رشتهپزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان هستند، تا  بدون مواجه شدن...
تماس با مشاور