ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش ۱۴۰۲

رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اطلاع از رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش ۱۴۰۲ و همین طور تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش جهت پذیرش و ورود به انواع رشته های تحصیلی این دانشگاه برای هر فرد داوطلب کاملاً‌ لازم و ضروری به نظر می رسد. اما در اینجا ممکن است این سؤال برای شما دوست عزیز داوطلب ایجاد شود که آیا ورود به دانشگاه های افسری ارتش از جمله دانشگاه خاتم الانبیا، فارابی و امام علی از طریق کنکور سراسری امکان پذیر است یا خیر؟ در این صورت رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری ارتش چند است؟

 

در این نوشته، علاوه بر موضوع رتبه قبولی در دانشگاه افسری و تحلیل این مسئله قصد ارائه توضیحاتی در رابطه با این موضوع داریم که در صورت امکان ورود به دانشگاه افسری از طریق کنکور رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟ با ما همراه باشید تا هر آن چه را که لازم است در رابطه با رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش بیاموزید.

برای آشنایی با طریق ثبت نام دانشگاه افسری ارتش روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

 

برای اطلاع از رشته های دانشگاه خاتم الانبیا از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

رتبه کنکور یرای قبولی دانشگاه افسری ارتش

اهمیت اطلاع از رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش چیست؟

دیگر همه می دانیم که قبولی در دانشگاه افسری ارتش کار چندان آسانی نیست و شیر یل می خواهد و مرد کهن.

 در واقع، هم داشتن شرایطی خاص برای ورود به این دانشگاه ضروری است و هم این که فرد داوطلب باید اطلاعات زیادی در رابطه با مسائل مختلف از جمله موضوعات دینی داشته باشد.

با توجه به سختی های قبولی در دانشگاه های افسری اطلاع از رتبه قبولی در دانشگاه افسری علی الخصوص رتبه قبولی افراد برتر پذیرفته شده در این دانشگاه می تواند کمک بزرگی به شما دوستان عزیز باشد.

با اطلاع از رتبه قبولی در دانشگاه افسری و همین طور تراز قبولی دانشگاه افسری از جمله دانشگاه های امام علی، فارابی و خاتم الانبیا هر فرد می تواند از این موضوع که برای قبولی و پذیرش در این دانشگاه چه رتبه و ترازی مورد نیاز است اطلاع کسب کند.

علاوه بر این، اطلاع از درصد مورد نیاز برای هر کدام از دروس جهت کسب تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش و همین طور رتبه قبولی در دانشگاه افسری نیز اتفاق می افتد.

به هر حال هر فرد داوطلب باید بداند که برای هر یک از دروس اختصاصی و همین طور عمومی گروه آزمایشی خود (ریاضی و تجربی) چه درصدی باید داشته باشد تا رتبه قبولی در دانشگاه افسری و تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش را بدست آورد.

 

 

علی رغم مشکل بودن قبولی و پذیرش در دانشگاه افسری ارتش در صورت داشتن مشاوری خبره و باتجربه در کنار خود می توانید مؤفقیت را از آن خود کنید

 

 

رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش چند است؟

حتماً برای شما داوطلبان عزیز مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های افسری ارتش هم این موضوع سؤال شده است که رتبه قبولی در دانشگاه افسری چند است؟

باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که پاسخ به این سؤال مهم چندان کار آسانی است.

شاید بپرسید چرا؟ در پاسخ باید بگوییم که اولاً ورود به دانشگاه افسری ارتش از طریق کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها انجام نمی شود و در نتیجه رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری به کار شما نمی آید.

پس لطفاً از فکر رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری ارتش بیرون بیایید.

 دوم این که، با توجه به مشکل بودن ورود به این دانشگاه و در دسترس نبودن اطلاعات کافی در رابطه با رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری  نمی توان اطلاعات دقیق و موثقی را در رابطه با رتبه قبولی در دانشگاه افسری از طریق سرچ های اینترنتی بدست آورد.

اما نگران نشوید و استرس به خود راه ندهید. راه های دیگری هم برای اطلاع از رتبه قبولی در دانشگاه افسری و همین طور تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش وجود دارد.

حتماً کنجکاو هستید که بدانید از چه راهی می توانید از رتبه قبولی در دانشگاه افسری و تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش مطلع شوید.

 باید خدمت شما دوستان عزیز بگوییم که بهترین راه اطلاع از رتبه قبولی در دانشگاه افسری و تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش این است که از کمک یک مشاور خبره و کاربلد استفاده کنید.

مشاوری که با داشتن تجربه زیادی در دادن مشاوره به داوطلبان ورود به دانشگاه های افسری ارتش از جمله دانشگاه های امام علی، خاتم الانبیا و فارابی بتواند شما را از رتبه قبولی در دانشگاه افسری و تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش مطلع کند.

تازه اگر این فرد مشاور خودش هم از قبولی های دانشگاه های افسری مختلف از جمله خاتم الانبیا، فارابی و یا امام علی باشد که دیگر نور علی نور است.

این گونه می توانید به جز کسب اطلاعاتی دقیق در رابطه با رتبه قبولی در دانشگاه افسری و تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش در مورد خود دانشگاه های افسری ارتش یعنی دانشگاه هایی مثل خاتم الانبیا، امام علی و فارابی هم اطلاعاتی را بدست آورید.

اطلاعاتی در رابطه با امکانات این دانشگاه ها از جمله دانشگاه های افسری امام علی، فارابی و خاتم الانبیا، مزیت های ورود به‌ آن ها و غیره از جمله این اطلاعات هستند.

هرگز این موضوع مهم را هم فراموش نکنید که رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری استفاده ای برای شما ندارد و برای تحصیل در این دانشگاه ها یعنی دانشگاه هایی مانند خاتم الانبیا، امام علی و فارابی فقط باید در آزمون اختصاصی این دانشگاه شرکت کنید.

 

 

امام علی

 

چه کار کنم تا به رؤیای قبولی در دانشگاه های افسری جامه عمل بپوشانم؟

راستش را بخواهید قبولی در دانشگاه های افسری ارتش از جمله دانشگاه های خاتم الانبیا، امام علی و فارابی و کسب تراز قبولی در دانشگاه افسری ارتش برای بسیاری از دوستان تبدیل به یک رؤیا شده است.

شاید این موضوع از آن جایی نشأت بگیرد که پذیرش در این دانشگاه و کسب رتبه قبولی در دانشگاه افسری مزایای فوق العاده خوبی برای فرد به همراه دارد و علاوه بر این وی می تواند جایگاه اجتماعی خوبی را هم در جامعه بدست آورد.

تمام این عوامل و بسیاری عوامل دیگر موجب می شود که داوطلبان تمامی تلاش خود را برای قبولی و پذیرش در این دانشگاه ها و کسب رتبه قبولی در دانشگاه افسری و تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش به خرج دهند.

اما در این میان، داوطلبان و متقاضیان با توجه به عدم تأثیر رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری ارتش به دنبال یافتن پاسخی درخور و مناسب برای این سؤال هستند که چه کار کنم تا به رؤیای قبولی در دانشگاه افسری ارتش برسم؟

در جواب باید نکات بسیار مهم و اساسی را خدمت شما دوستان عزیز داوطلب عرض کنیم.

نکاتی که به وسیله آن ها می توانید به قبولی در این دانشگاه برسید و دیگر این موضوع فقط برایتان یک رؤیا نباشد.

مورد اول این که، باید اطلاعات کافی را در رابطه با منابع مورد استفاده برای قبولی و پذیرش در آزمون ورودی این دانشگاه بدست آورید.

به این معنا که، دقیقاً بدانید چه دروس عمومی و اختصاصی برای ورود به دانشگاه های افسری از جمله دانشگاه خاتم الانبیا، فارابی و امام علی نیاز است.  

بعلاوه، بهتر است بدانید از چه کتب کمک آموزشی برای قبولی در آزمون ورودی دانشگاه افسری باید استفاده کنید تا به این ترتیب بهترین رتبه قبولی در دانشگاه افسری و بهترین تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش را بدست آورید.

مورد دوم این که، ورود به دانشگاه افسری فقط محدود به آزمون کتبی نمی شود.

به عبارت دیگر، شما مجبور به طی کردن مرحله مصاحبه کتبی و شفاهی هم هستید.

مصاحبه ای که در صورت عدم کسب نمره ای خوب و منطقی در آن حتی اگر بهترین رتبه قبولی در دانشگاه افسری و بهترین تراز قبولی در دانشگاه افسری ارتش را هم کسب کرده باشید باز هم فایده ای ندارد و شما امکان ورود به دانشگاه را ندارید.

پس حتماً تحقیق و پرس و جوی مفصل و کاملی در رابطه با سؤالات مطرح شده در مصاحبه ورودی دانشگاه های افسری داشته باشید و هرگز از این موضوع غفلت نکنید.

زمانی که اطلاعات کاملی از سؤالات مصاحبه کتبی و شفاهی داشته باشید و روال برگزاری مصاحبه را بدانید مسلماً در طول زمان حضور در مصاحبه استرس و نگرانی کمتری دارید و احتمال قبولی شما هم بیشتر است.

حتماً‌ می پرسد چگونه از سؤالات مصاحبه دانشگاه افسر ارتش مطلع شوم؟ این کار را به مشاوران زبده و کاردان ایران تحصیل بسپارید.

مشاورانی که با داشتن اطلاعاتی بالا و عالی در رابطه با مصاحبه ورودی دانشگاه های افسری ارتش از جمله سؤالات مطرح شده در طول برگزاری مصاحبه می توانند شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

بعلاوه، در این میان کسب اطلاعاتی در مورد منابع درسی، کتب کمک آموزشی و همین طور تعداد سؤالات مطرح شده برای هر درس هم از طریق مشاوران تحصیلی ایران تحصیل خالی از لطف نیست و می تواند برای شما یک نیاز باشد.

التبه به این موضوع مهم توجه داشته باشید که گذر از مرحله معاینه پزشکی هم خود یکی از سخت ترین قسمت های ورود به دانشگاه ارتش است.

زیرا شما دوست عزیز نباید کوچکترین مشکلی از بابت جسمی و یا روحی داشته باشید و باید از هر نظر در سلامت کامل به سر ببرید.

 

 

آیا برای قبولی در مصاحبه باید منبع خاصی را مطالعه کنم؟ 

از جمله سؤالاتی که ممکن است در ذهن شما دوست عزیز داوطلب ورود به دانشگاه افسری ایجاد شده باشد این است که آیا برای قبولی در مصاحبه کتبی و شفاهی دانشگاه ارتش باید منبع خاصی را مطالعه کنم؟ 

در صورت مثبت بودن جواب چه مطالعه چه منابع و بدست آوردن چه اطلاعاتی می تواند قبولی من را در این ارگان نظامی تضمین کند؟ 

این ها سوالات بسیار مهمی است که پاسخ آن ها را تنها با یک تماس به مشاوران مجموعه ایران تحصیل می توانید بدست آورید. 

مشاورانی که با جان و  دل در خدمت شما هستند و هر آنچه را که برای پذیرش و قبولی در دانشگاه افسری ارتش نیاز دارید را در اختیار شما دوستان عزیز قرار می دهند. 

 

 

برای آشنایی با قوانین تحصیل در دانشگاه افسری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

2.7/5 - (8 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا پس از کسب رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش می توانیم در هر یک ار رشته ها ادامه تحصیل دهیم؟

خیر. برای قبولی در این دانشگاه باید از مراحل مختلفی از جمله مرحله مصاحبه نیز بگذرید.

آيا امکان تحصیل از طریق رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری ارتش وجود دارد؟

خیر. ورود به دانشگاه افسری ارتش تنها از طریق آزمون ورودی مخصوص میسر است.

چگونه می توانیم تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش را در دانشگاه های امام علی، خاتم الانبیا و یا فارابی کسب نماییم؟

برای کسب رتبه و تراز قبولی در دانشگاه افسری راه های مختلفی از جمله انتخاب درست منابع، شناخت سؤالات مصاحبه وجود دارد.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  امیر
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

  سلام وقت بخیر من سینم از مادر زادی یکم کفتری هست و مشکلی هم از نظر نفس ندارم ایا در پزشکی احتمال رد شدن هست؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۸

   سلام وقت بخیر
   احتمالا شما را برای کمسیون می فرستن.

 2. Avatar photo
  فرزاد
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

  سلام من تو آزمون خود ارگان تو رشته نیروی زمینی ارتش قبول شدم ۲۰ روز دیگه میرم مصاحبه و گزینش بنظرتون مصاحبه راحته یا سخت و اینکه چه مطالبتی بیشتر مورد سوال قرار میگیرن

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام وقت به خیر
   مصاحبه و گزینش از اطلاعات عمومی،مسائل عقیدتی سیاسی،احکام اسلامی و … انجام می شود.

 3. Avatar photo
  حسینی
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۱

  سلام.من آخردی ماه نتیجه قبولی اولیه راگرفتم.آیابرای مصاحبه مدارک روبایدببرم یابنده.ممنونم

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰

   سلام وقت بخیر بعد از قبولی در ازمون کتبی دانشگاه افسری ارتش باید برای مصاحبه حضوری مراجعه کنید

 4. Avatar photo
  محمد
  ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

  کنکور اختصاصی راحت تر از کنکور تجربی ؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت بخیر
   جهت مشاوره درمورد کنکور سراسری با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • Avatar photo
    فرزاد
    ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

    سلام من تو آزمون خود ارگان تو رشته نیروی زمینی ارتش قبول شدم ۲۰ روز دیگه میرم مصاحبه و گزینش بنظرتون مصاحبه راحته یا سخت و اینکه چه مطالبتی بیشتر مورد سوال قرار میگیرن

    • Avatar photo
     مشاور ملکی
     ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

     سلام دوست گرامی وقت بخیر
     معمولا مصاحبه نسبت به ازمون اولیه سخت تر هست.

 5. Avatar photo
  Elyas
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

  سلام خسته نباشید
  من سال یازدهم هستم و ان شاءالله میخوام سال آینده کنکور ندم و آزمون اختصاصی دانشگاه شهید ستاری رو بدم و اگر به امید خدا قبول شدم وارد رشته خلبانی بشم خواستم بدونم خلبانی فقط شامل جنگی می‌شود یا خلبانی مسافربری هم دارند؟!

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت بخیر، خیر شامل گرایشهای مختلف مثل خلبان نظامی، خلبان مسافربری، خلبان ترابری و…میشود.

 6. Avatar photo
  Ahmadreza
  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

  سلام آیا کسانی بینایی ضعفی دارند می‌توانند ثبت نام کنند یاخیر؟

  • Avatar photo
   مشاور عباسیان
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام وقتتون بخیر
   برای پذیرش افسری ارتش شانس کمی دارید .

 7. Avatar photo
  Ahmadreza
  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام ببخشید برای افرادعینکی یا مقداری نسبتاً ضعیف هم می‌توانند ثبت نام کنند؟

  • Avatar photo
   مشاور عباسیان
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام وقتتون بخیر
   در پذیرش افسری ارتش شانس کمی دارید .

 8. Avatar photo
  Vahab
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

  سلام ببخشید آزمون افسری ارتش آیا رتبه بندی است مانند کنکور وقتی جواب میاد رتبه رو هم میزنه یا نه ؟؟؟لطفا جواب بدید

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام روزتان بخیر یه سری شرایط خاص دارد مثل شرط معدل

 9. Avatar photo
  علی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۲

  سلام برای آزمون افسری سپاه حداقل نمره قبولی چنده؟
  بااینکه چندتادرست بزنیم ؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   با سلام رتبه دقبولی در دانشگاه های اقسری ارتش و سپاه رتبه دقیقی نیست و متقییر است به عواملی مثله ظرفیت و… بستگی دارد

   • Avatar photo
    Mahdi
    ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۱

    سلام با رتبه ۴۰۰۰۰ امسال میشه دانشگاه افسری قبول شد؟؟

    • Avatar photo
     abbasi
     ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

     سلام وقت بخیر
     شانس بسیار کمی دارید .

 10. Avatar photo
  علیرضا
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۹

  سلام حداقل رتبه قبولی چقدر میتوان تخمین زد

 11. Avatar photo
  هباس
  ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

  سلام
  ببخشید این ازمون ورودی نمره منفی داره؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بخیر
   در مورد منفی بودن بستگی به ضوابط و شرایط اون سال دارد که ایا قید کرده باشند یا خیر

 12. Avatar photo
  ایلیا
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۷

  سلام میشه بگید برای وردی نگهداری بالگرد یا طراحی هواپیما و موشک و مهندسی هوا فضا برای دانشگاه افسری حداقل هر در درس رو چند بزنیم یا رتبه چند خوبه لطفا بگید ممنون؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقتتون بخیر باید شرایط اولیه را برای ورود به دانشگاه افسری داشته باشید جهت مشاوره با تلفن مرکز تماس حاصل فرمایید

 13. Avatar photo
  محسن
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

  سلام
  اول میخواستم بدانم معمولا هر سال چند نفر در این آزمون شرکت میکنند.
  و برای قبولی چه رتبه ای باید آورد.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۸

   سلام وقت بخیر برای قبولی در دانشگاه افسری یا باید از طریق کنکور و یا ازمون خود ارگان اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 14. Avatar photo
  خاکستری
  ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام وقتتون بخیر. امکان تحصیل در دانشگاه های ارتش برای بانوان هم هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۹

   سلام
   بله منتظر فراخوان باشید

 15. Avatar photo
  شیری
  ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

  سلام خسته نباشید
  دانشگاه علوم پزشکی ارتش
  خانم هم جذب میکنند ؟
  ترجیحا رشته پرستاری!

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه علوم پزشکی ارتش عمدتا از بین داوطلبان مرد پذیرش را انجام می دهند.جذب بانوان معمولا در رشته پرستاری است که به صورت نیمه متمرکز پذیرش را انجام می دهند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

 16. Avatar photo
  mohamad
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام سطح آزمون ورودی این دانشگاه ها در چه حدی است؟ آیا همانند کنکور تجربی سخت است؟ و میانگین درصدم چقدر باشه تا در دانشگاه شهید ستاری قبول بشم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت بخیر .
   قبولی در دانشگاه افسری ارتش بسته به شرایط پذیرش ها و تعداد متقاضیان متفاوت است.

 17. Avatar photo
  محمد
  ۱۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۸

  سلام نمره قبولی در ازمون داخلی چند است .؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه افسری به صورت نیمه متمرکز پذیرش انجام می دهد و مرحله گزینش و مصاحبه بسیار حائز اهمیت است،نمره حد نصاب آزمون داخلی به طور دقیق مشخص نشده.

 18. Avatar photo
  Mahdipm
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

  ببخشید برای تراز هر چه پایین تر باشه عدد بهتره یا بالا مثلا تراز ۹۵۰۰ بهتره یا ۸۵۰۰؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقت بخیر.تراز بالاتر بهتره.

 19. Avatar photo
  مهدی
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۰

  سلام برای دانشگاه افسری ارتش از طریق کنکور سراسری هم میشه وارد شد؟
  یا فقط آزمون داخلی ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقت بخیر.برای قبولی در دانشگاه افسری ارتش 1400 باید در ازمون داخلی شرکت کنید.

 20. Avatar photo
  Amir
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۰

  سلام با میانگین عمومی 45 الی 50 درصد و میانگین تخصصی 25 الی 30 درصد در کنکور دانشکده افسری… دربخش نیرو هوایی چه رشته ای میتوان آورد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام وقت بخیر برای رتبه قبولی افسری باید طراز بالای 9500 بیارید

 21. Avatar photo
  بنیامین
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۳

  سلام با رتبه 30000 افسری بیاری

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام رتبتون کم هست

 22. Avatar photo
  بنیامین
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۰

  سلام با رتبه چند هزار افسری مجاز مشیم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام هر چه رتبه خوب باشه پس بهتره

 23. Avatar photo
  بنیامین
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۸

  سلام با رتبه چند هزار افسری میاری

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۰

   سلام باید رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش 1400 را کسب کنید.ازمون جداگانه دارد.

 24. Avatar photo
  Mahdipm
  ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۸

  سلام وقت بخیر رتبه مورد نیاز در کنکور برای قبولی در دانشگاه افسری ارتش چند باید باشه؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام وقت بخیر
   رتبه ی خاصی رو نمیشه گفت.
   معمولا تراز بالای 6000 دعوت به مصاحبه میشن

   • Avatar photo
    حسینی
    ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۷

    سلام.ببخشید واحدی دردانشگاه ارتش داریدبه اسم زندگی درشرایط سخت؟

    • Avatar photo
     مشاور جوادی
     ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی بستگی به این داره که چه رشته ای رو مطالعه میکنید.

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)