تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش

رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش 1401

رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اطلاع از رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش 1401 و همین طور تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش جهت پذیرش و ورود به انواع رشته های تحصیلی این دانشگاه برای هر فرد داوطلب کاملاً‌ لازم و ضروری به نظر می رسد. اما در اینجا ممکن است این سؤال برای شما دوست عزیز داوطلب ایجاد شود که آیا ورود به دانشگاه های افسری ارتش از جمله دانشگاه خاتم الانبیا، فارابی و امام علی از طریق کنکور سراسری امکان پذیر است یا خیر؟ در این صورت رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری ارتش چند است؟

 

در این نوشته، علاوه بر موضوع رتبه قبولی در دانشگاه افسری و تحلیل این مسئله قصد ارائه توضیحاتی در رابطه با این موضوع داریم که در صورت امکان ورود به دانشگاه افسری از طریق کنکور رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟ با ما همراه باشید تا هر آن چه را که لازم است در رابطه با رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش بیاموزید.

 

 

برای اطلاع از رشته های دانشگاه خاتم الانبیا از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

رتبه کنکور یرای قبولی دانشگاه افسری ارتش

اهمیت اطلاع از رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش چیست؟

دیگر همه می دانیم که قبولی در دانشگاه افسری ارتش کار چندان آسانی نیست و شیر یل می خواهد و مرد کهن.

 در واقع، هم داشتن شرایطی خاص برای ورود به این دانشگاه ضروری است و هم این که فرد داوطلب باید اطلاعات زیادی در رابطه با مسائل مختلف از جمله موضوعات دینی داشته باشد.

با توجه به سختی های قبولی در دانشگاه های افسری اطلاع از رتبه قبولی در دانشگاه افسری علی الخصوص رتبه قبولی افراد برتر پذیرفته شده در این دانشگاه می تواند کمک بزرگی به شما دوستان عزیز باشد.

با اطلاع از رتبه قبولی در دانشگاه افسری و همین طور تراز قبولی دانشگاه افسری از جمله دانشگاه های امام علی، فارابی و خاتم الانبیا هر فرد می تواند از این موضوع که برای قبولی و پذیرش در این دانشگاه چه رتبه و ترازی مورد نیاز است اطلاع کسب کند.

علاوه بر این، اطلاع از درصد مورد نیاز برای هر کدام از دروس جهت کسب تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش و همین طور رتبه قبولی در دانشگاه افسری نیز اتفاق می افتد.

به هر حال هر فرد داوطلب باید بداند که برای هر یک از دروس اختصاصی و همین طور عمومی گروه آزمایشی خود (ریاضی و تجربی) چه درصدی باید داشته باشد تا رتبه قبولی در دانشگاه افسری و تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش را بدست آورد.

 

 

علی رغم مشکل بودن قبولی و پذیرش در دانشگاه افسری ارتش در صورت داشتن مشاوری خبره و باتجربه در کنار خود می توانید مؤفقیت را از آن خود کنید

 

 

رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش چند است؟

حتماً برای شما داوطلبان عزیز مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های افسری ارتش هم این موضوع سؤال شده است که رتبه قبولی در دانشگاه افسری چند است؟

باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که پاسخ به این سؤال مهم چندان کار آسانی است.

شاید بپرسید چرا؟ در پاسخ باید بگوییم که اولاً ورود به دانشگاه افسری ارتش از طریق کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها انجام نمی شود و در نتیجه رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری به کار شما نمی آید.

پس لطفاً از فکر رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری ارتش بیرون بیایید.

 دوم این که، با توجه به مشکل بودن ورود به این دانشگاه و در دسترس نبودن اطلاعات کافی در رابطه با رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری  نمی توان اطلاعات دقیق و موثقی را در رابطه با رتبه قبولی در دانشگاه افسری از طریق سرچ های اینترنتی بدست آورد.

اما نگران نشوید و استرس به خود راه ندهید. راه های دیگری هم برای اطلاع از رتبه قبولی در دانشگاه افسری و همین طور تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش وجود دارد.

حتماً کنجکاو هستید که بدانید از چه راهی می توانید از رتبه قبولی در دانشگاه افسری و تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش مطلع شوید.

 باید خدمت شما دوستان عزیز بگوییم که بهترین راه اطلاع از رتبه قبولی در دانشگاه افسری و تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش این است که از کمک یک مشاور خبره و کاربلد استفاده کنید.

مشاوری که با داشتن تجربه زیادی در دادن مشاوره به داوطلبان ورود به دانشگاه های افسری ارتش از جمله دانشگاه های امام علی، خاتم الانبیا و فارابی بتواند شما را از رتبه قبولی در دانشگاه افسری و تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش مطلع کند.

تازه اگر این فرد مشاور خودش هم از قبولی های دانشگاه های افسری مختلف از جمله خاتم الانبیا، فارابی و یا امام علی باشد که دیگر نور علی نور است.

این گونه می توانید به جز کسب اطلاعاتی دقیق در رابطه با رتبه قبولی در دانشگاه افسری و تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش در مورد خود دانشگاه های افسری ارتش یعنی دانشگاه هایی مثل خاتم الانبیا، امام علی و فارابی هم اطلاعاتی را بدست آورید.

اطلاعاتی در رابطه با امکانات این دانشگاه ها از جمله دانشگاه های افسری امام علی، فارابی و خاتم الانبیا، مزیت های ورود به‌ آن ها و غیره از جمله این اطلاعات هستند.

هرگز این موضوع مهم را هم فراموش نکنید که رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری استفاده ای برای شما ندارد و برای تحصیل در این دانشگاه ها یعنی دانشگاه هایی مانند خاتم الانبیا، امام علی و فارابی فقط باید در آزمون اختصاصی این دانشگاه شرکت کنید.

 

 

امام علی

 

چه کار کنم تا به رؤیای قبولی در دانشگاه های افسری جامه عمل بپوشانم؟

راستش را بخواهید قبولی در دانشگاه های افسری ارتش از جمله دانشگاه های خاتم الانبیا، امام علی و فارابی و کسب تراز قبولی در دانشگاه افسری ارتش برای بسیاری از دوستان تبدیل به یک رؤیا شده است.

شاید این موضوع از آن جایی نشأت بگیرد که پذیرش در این دانشگاه و کسب رتبه قبولی در دانشگاه افسری مزایای فوق العاده خوبی برای فرد به همراه دارد و علاوه بر این وی می تواند جایگاه اجتماعی خوبی را هم در جامعه بدست آورد.

تمام این عوامل و بسیاری عوامل دیگر موجب می شود که داوطلبان تمامی تلاش خود را برای قبولی و پذیرش در این دانشگاه ها و کسب رتبه قبولی در دانشگاه افسری و تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش به خرج دهند.

اما در این میان، داوطلبان و متقاضیان با توجه به عدم تأثیر رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری ارتش به دنبال یافتن پاسخی درخور و مناسب برای این سؤال هستند که چه کار کنم تا به رؤیای قبولی در دانشگاه افسری ارتش برسم؟

در جواب باید نکات بسیار مهم و اساسی را خدمت شما دوستان عزیز داوطلب عرض کنیم.

نکاتی که به وسیله آن ها می توانید به قبولی در این دانشگاه برسید و دیگر این موضوع فقط برایتان یک رؤیا نباشد.

مورد اول این که، باید اطلاعات کافی را در رابطه با منابع مورد استفاده برای قبولی و پذیرش در آزمون ورودی این دانشگاه بدست آورید.

به این معنا که، دقیقاً بدانید چه دروس عمومی و اختصاصی برای ورود به دانشگاه های افسری از جمله دانشگاه خاتم الانبیا، فارابی و امام علی نیاز است.  

بعلاوه، بهتر است بدانید از چه کتب کمک آموزشی برای قبولی در آزمون ورودی دانشگاه افسری باید استفاده کنید تا به این ترتیب بهترین رتبه قبولی در دانشگاه افسری و بهترین تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش را بدست آورید.

مورد دوم این که، ورود به دانشگاه افسری فقط محدود به آزمون کتبی نمی شود.

به عبارت دیگر، شما مجبور به طی کردن مرحله مصاحبه کتبی و شفاهی هم هستید.

مصاحبه ای که در صورت عدم کسب نمره ای خوب و منطقی در آن حتی اگر بهترین رتبه قبولی در دانشگاه افسری و بهترین تراز قبولی در دانشگاه افسری ارتش را هم کسب کرده باشید باز هم فایده ای ندارد و شما امکان ورود به دانشگاه را ندارید.

پس حتماً تحقیق و پرس و جوی مفصل و کاملی در رابطه با سؤالات مطرح شده در مصاحبه ورودی دانشگاه های افسری داشته باشید و هرگز از این موضوع غفلت نکنید.

زمانی که اطلاعات کاملی از سؤالات مصاحبه کتبی و شفاهی داشته باشید و روال برگزاری مصاحبه را بدانید مسلماً در طول زمان حضور در مصاحبه استرس و نگرانی کمتری دارید و احتمال قبولی شما هم بیشتر است.

حتماً‌ می پرسد چگونه از سؤالات مصاحبه دانشگاه افسر ارتش مطلع شوم؟ این کار را به مشاوران زبده و کاردان ایران تحصیل بسپارید.

مشاورانی که با داشتن اطلاعاتی بالا و عالی در رابطه با مصاحبه ورودی دانشگاه های افسری ارتش از جمله سؤالات مطرح شده در طول برگزاری مصاحبه می توانند شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

بعلاوه، در این میان کسب اطلاعاتی در مورد منابع درسی، کتب کمک آموزشی و همین طور تعداد سؤالات مطرح شده برای هر درس هم از طریق مشاوران تحصیلی ایران تحصیل خالی از لطف نیست و می تواند برای شما یک نیاز باشد.

التبه به این موضوع مهم توجه داشته باشید که گذر از مرحله معاینه پزشکی هم خود یکی از سخت ترین قسمت های ورود به دانشگاه ارتش است.

زیرا شما دوست عزیز نباید کوچکترین مشکلی از بابت جسمی و یا روحی داشته باشید و باید از هر نظر در سلامت کامل به سر ببرید.

 

 

آیا برای قبولی در مصاحبه باید منبع خاصی را مطالعه کنم؟ 

از جمله سؤالاتی که ممکن است در ذهن شما دوست عزیز داوطلب ورود به دانشگاه افسری ایجاد شده باشد این است که آیا برای قبولی در مصاحبه کتبی و شفاهی دانشگاه ارتش باید منبع خاصی را مطالعه کنم؟ 

در صورت مثبت بودن جواب چه مطالعه چه منابع و بدست آوردن چه اطلاعاتی می تواند قبولی من را در این ارگان نظامی تضمین کند؟ 

این ها سوالات بسیار مهمی است که پاسخ آن ها را تنها با یک تماس به مشاوران مجموعه ایران تحصیل می توانید بدست آورید. 

مشاورانی که با جان و  دل در خدمت شما هستند و هر آنچه را که برای پذیرش و قبولی در دانشگاه افسری ارتش نیاز دارید را در اختیار شما دوستان عزیز قرار می دهند. 

 

 

برای آشنایی با قوانین تحصیل در دانشگاه افسری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

3.2/5 - (4 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا پس از کسب رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش می توانیم در هر یک ار رشته ها ادامه تحصیل دهیم؟

خیر. برای قبولی در این دانشگاه باید از مراحل مختلفی از جمله مرحله مصاحبه نیز بگذرید.

آيا امکان تحصیل از طریق رتبه کنکور برای قبولی دانشگاه افسری ارتش وجود دارد؟

خیر. ورود به دانشگاه افسری ارتش تنها از طریق آزمون ورودی مخصوص میسر است.

چگونه می توانیم تراز قبولی دانشگاه افسری ارتش را در دانشگاه های امام علی، خاتم الانبیا و یا فارابی کسب نماییم؟

برای کسب رتبه و تراز قبولی در دانشگاه افسری راه های مختلفی از جمله انتخاب درست منابع، شناخت سؤالات مصاحبه وجود دارد.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Vahab
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

  سلام ببخشید آزمون افسری ارتش آیا رتبه بندی است مانند کنکور وقتی جواب میاد رتبه رو هم میزنه یا نه ؟؟؟لطفا جواب بدید

  • gholizadegan
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام روزتان بخیر یه سری شرایط خاص دارد مثل شرط معدل

 2. علی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۲

  سلام برای آزمون افسری سپاه حداقل نمره قبولی چنده؟
  بااینکه چندتادرست بزنیم ؟

  • bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   با سلام رتبه دقبولی در دانشگاه های اقسری ارتش و سپاه رتبه دقیقی نیست و متقییر است به عواملی مثله ظرفیت و… بستگی دارد

   • Mahdi
    ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۱

    سلام با رتبه ۴۰۰۰۰ امسال میشه دانشگاه افسری قبول شد؟؟

    • abbasi
     ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

     سلام وقت بخیر
     شانس بسیار کمی دارید .

 3. علیرضا
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۹

  سلام حداقل رتبه قبولی چقدر میتوان تخمین زد

 4. هباس
  ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

  سلام
  ببخشید این ازمون ورودی نمره منفی داره؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بخیر
   در مورد منفی بودن بستگی به ضوابط و شرایط اون سال دارد که ایا قید کرده باشند یا خیر

 5. ایلیا
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۷

  سلام میشه بگید برای وردی نگهداری بالگرد یا طراحی هواپیما و موشک و مهندسی هوا فضا برای دانشگاه افسری حداقل هر در درس رو چند بزنیم یا رتبه چند خوبه لطفا بگید ممنون؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقتتون بخیر باید شرایط اولیه را برای ورود به دانشگاه افسری داشته باشید جهت مشاوره با تلفن مرکز تماس حاصل فرمایید

 6. محسن
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

  سلام
  اول میخواستم بدانم معمولا هر سال چند نفر در این آزمون شرکت میکنند.
  و برای قبولی چه رتبه ای باید آورد.

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۸

   سلام وقت بخیر برای قبولی در دانشگاه افسری یا باید از طریق کنکور و یا ازمون خود ارگان اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 7. خاکستری
  ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام وقتتون بخیر. امکان تحصیل در دانشگاه های ارتش برای بانوان هم هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۹

   سلام
   بله منتظر فراخوان باشید

 8. شیری
  ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

  سلام خسته نباشید
  دانشگاه علوم پزشکی ارتش
  خانم هم جذب میکنند ؟
  ترجیحا رشته پرستاری!

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه علوم پزشکی ارتش عمدتا از بین داوطلبان مرد پذیرش را انجام می دهند.جذب بانوان معمولا در رشته پرستاری است که به صورت نیمه متمرکز پذیرش را انجام می دهند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

 9. mohamad
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام سطح آزمون ورودی این دانشگاه ها در چه حدی است؟ آیا همانند کنکور تجربی سخت است؟ و میانگین درصدم چقدر باشه تا در دانشگاه شهید ستاری قبول بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت بخیر .
   قبولی در دانشگاه افسری ارتش بسته به شرایط پذیرش ها و تعداد متقاضیان متفاوت است.

 10. محمد
  ۱۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۸

  سلام نمره قبولی در ازمون داخلی چند است .؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه افسری به صورت نیمه متمرکز پذیرش انجام می دهد و مرحله گزینش و مصاحبه بسیار حائز اهمیت است،نمره حد نصاب آزمون داخلی به طور دقیق مشخص نشده.

 11. Mahdipm
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

  ببخشید برای تراز هر چه پایین تر باشه عدد بهتره یا بالا مثلا تراز ۹۵۰۰ بهتره یا ۸۵۰۰؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقت بخیر.تراز بالاتر بهتره.

 12. مهدی
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۰

  سلام برای دانشگاه افسری ارتش از طریق کنکور سراسری هم میشه وارد شد؟
  یا فقط آزمون داخلی ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقت بخیر.برای قبولی در دانشگاه افسری ارتش 1400 باید در ازمون داخلی شرکت کنید.

 13. Amir
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۰

  سلام با میانگین عمومی 45 الی 50 درصد و میانگین تخصصی 25 الی 30 درصد در کنکور دانشکده افسری… دربخش نیرو هوایی چه رشته ای میتوان آورد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام وقت بخیر برای رتبه قبولی افسری باید طراز بالای 9500 بیارید

 14. بنیامین
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۳

  سلام با رتبه 30000 افسری بیاری

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام رتبتون کم هست

 15. بنیامین
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۰

  سلام با رتبه چند هزار افسری مجاز مشیم

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام هر چه رتبه خوب باشه پس بهتره

 16. بنیامین
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۸

  سلام با رتبه چند هزار افسری میاری

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۰

   سلام باید رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش 1400 را کسب کنید.ازمون جداگانه دارد.

 17. Mahdipm
  ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۸

  سلام وقت بخیر رتبه مورد نیاز در کنکور برای قبولی در دانشگاه افسری ارتش چند باید باشه؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام وقت بخیر
   رتبه ی خاصی رو نمیشه گفت.
   معمولا تراز بالای 6000 دعوت به مصاحبه میشن

ایران تحصیل
تماس با مشاور