تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
دکتری بدون آزمون پیام نور

دکتری بدون آزمون پیام نور 1400

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۴
دکتری بدون آزمون پیام نور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

شرایط شرکت در آزمون دکتری بدون آزمون پیام نور 1400 مشخص شده است. اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه پیام نور را دارید، لازم است از شرایط دکتری بدون کنکور پیام نور و همچنین لیست رشته های دکتری بدون آزمون پیام نور اطلاعات لازم را بدست آورید. ما در ادامه سعی می کنیم به تمامی سوالات شما در رابطه با زمان شرایط پذیرش و لیست رشته ها پاسخ دهیم. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص زمان ثبت نام دکتری بدون کنکور 1400 در دانشگاه پیام نور و زمان ثبت نام این دانشگاه داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

برای دریافت پاسخ سوال شرایط  و جزییات شرکت در آزمون دکتری پیام نور ، از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

آشنایی با دکتری بدون آزمون پیام نور 1400

شاید بسیاری از افراد در رابطه با دکتری بدون آزمون پیام نورسوال داشته باشند. این که دوره دکتری بدون آزمون پیام نور دقیقاً چه شرایطی دارد، چگونه باید برای آن ثبت نام کرد؟ زمان ثبت نام برای این دوره به چه صورت است؟ در ادامه با این دوره بیشتر آشنا خواهیم شد. یکی از دوره های محبوب دانشگاه پیام نور برای پذیرش دانشجو به صورت بدون آزمون، مربوط به دوره های بین المللی است. در حال حاضر دانشگاه پیام نور در کشور امارات شعبه ای دارد که به پذیرش دانشجو می پردازد. برای شرکت در آزمون دانشگاه پیام نور دانشگاه امارات ، ابتدا باید شرایط ثبت نام را داشته و پس برای ثبت نام اقدام کنید. البته فراموش نکنید که این دانشگاه، اگرچه آزمون جامع نمی گیرد، اما دارای یک آزمون جامع است که باید در آن شرکت کنید و در صورتی که پذیرفته شوید می توانید برای ادامه تحصیل در این دانشگاه اقدام نمایید.

 

 

لیست رشته های دکتری بدون آزمون پیام نور

 

 

شرایط شرکت در دکتری بدون آزمون پیام نور

شرایط دکتری بدون کنکور پیام نورشامل شرایط عمومی و اختصاصی می شود که درادامه بررسی خواهیم کرد. شرایط عمومی شامل، اعتقاد به دین اسلام، رعایت احکام اسلامی، قبول داشتن جمهوری اسلامی، نداشتن سوء سابقه ، نداشته فساد اخلاقی، و… می شود. شرایط اختصاصی نیز شامل  مواردی که در ادامه آورده ایم، می شود. برای این افراد داشتن مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری عمومی الزامی است. همچنین افراد شاغل باید از محل کار خود انصراف دهند. افرادی که فارغ التحصیل شده اند باید مدرک و یا گواهی معدل دار خود را دریافت کرده باشند. زیرا درج معدل الزامی است. افرادی که معدل آن ها کمتر از 14 باشد، حق ثبت نام نخواهند داشت. افرادی که تعهد آموزشی دارند، لازم است در موقع ثبت نام تعهدات مورد نیاز را ارائه نمایند. افرادی که مدرک استخدامی دارند تنها در صورتی می توانند ثبت نام کنند که دفتر آموزش عالی غیر دولتی، ثبت نام آن ها را تایید کرده باشد.

 

 

شرایط دکتری بدون کنکور پیام نور

 

 

شرایط و مقررات وظیفه عمومی برای ثبت نام دکتری پیام نور

اگر فردی از نظام وظیفه غیبت کرده باشد، نمی تواند ثبت نام کند. اگر هم در آزمون شرکت کرده و قبول شده، مجاز به ادامه تحصیل نخواهد بود. افرادی که از دور دکتری تخصصی ناپیوسته فارغ التحصیل شده باشند، مجاز به ثبت نام کردن نخواهند بود. افرادی که از دانشگاه اخراج شده شده اند نیز نمی توانند ثبت نام کنند. مدت مجاز برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری، حداکثر 6 سال است.

 

 

برای اطلاع از نتایج اعلام بدون کنکور پیام نور کلیک کنید.

 

 

زمان ثبت نام مقطع دکتری پیام نور

در قسمت های بالاتر سعی کردیم شرایط دکتری بدون کنکور پیام نور را بررسی کنیم. در این قسمت می توانید از زمان ثبت نام مقطع دکتری پیام نور اطلاعات بیشتری بدست آورید. زمان ثبت نام عموماً توسط خبرگزاری های معتبر و همچنین وبسایت سازمان سنجش، اطلاع رسانی خواهد شد. پس از مشخص شدن زمان ثبت نام، داوطلبان با ورود به سایت سازمان سنجش و وارد کردن شناسه کاربری و گذرواژه می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند.

زمان شرایط پذیرش و لیست رشته ها دانشگاه پیام نور ممکن است هر سال با سال گذشته متفاوت باشد، به همین دلیل توصیه می کنیم همواره با کارشناسان جهت کسب اطلاعات دقیق در ارتباط باشید.

 

 

زمان ثبت نام دکتری بدون کنکور پیام نور

 

 

مدارک لازم برای ثبت نام دوره دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور

پس از کسب اطلاعات مورد نیاز در رابطه با زمان ثبت نام دکتری بدون آزمون پیام نور و شرایط دکتری بدون کنکور پیام نور لازم است در رابطه با مدارک مورد نیاز برای ثبت نام اطلاعات لازم را بدست آورید.

برای مدارک ابتدا اسناد هویتی از شما خواسته می شود. این اسناد شامل اسکن تصاویرصفحه اول شناسنامه و توضیحات آن می شود. همچنین لازم است تصویر کارت ملی خود را نیز اسکن کنید. عکس سه در چهار با زمینه سفید نیز از شما خواسته خواهد شد. مدارک مربوط به نظام وظیفه نیز برای آقایان لازم است. جهت مشخص شدن وضعیت تحصیلی شما تصاویر مدارک کارشناسی  و کارشناسی ارشد نیز ضروری است. اسکن از موافقت نامه های سازمانی جهت کارکنان نیز جزء مدارک محسوب می شود.

 

 

برای اینکه از رشته های جدید پیام نور بدون کنکور بیشتر بدانید، کلیک کنید.

 

 

نحوه ثبت نام مقطع دکتری پیام نور

در ابتدا لازم است بدانید هر فرد تنها مجاز است در یک کد رشته ثبت نام نماید. این کد رشته لازم است با مدرک فارغ التحصیلی وی همخوانی داشته باشد. تمامی مراحل ثبت نامی به اینترنتی است و از طریق وبسایت انجام می شود.

جهت ثبت نام لازم است ابتدا به وبسایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

پس از مراجعه به وبسایت، مدارک مورد نیاز را باید آپلود کنید.

در وبسایت دفترچه راهنما نیز قرار داده شده است. در دفترچه تمامی جزییات نیزدرج شده است و می توانید از آن ها استفاده کنید. پرداخت هزینه نیز به صورت اینترنتی می باشد و از طریق کارت های عضو شتاب انجام می شود.

پس از درج اطلاعات مورد نیاز، به شما کد پیگیری و شماره پرونده داده خواهد شد.

 

 

برای اطلاع از نحوه اعلام نتایج قبولی دانشگاه پیام نور کلیک کنید.

 

 

اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور

برای بسیاری از افراد این موضوع مطرح می شود که اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور چقدر است. دانشگاه پیام نور از جمله مراکز آموزشی مورد تایید وزارت علوم و فناوری است و افرادی که از این مرکز فارغ التحصیل خارج می شوند، سطح علمی خوبی خواهند داشت. حتی فارغ التحصیلان این مرکز برای اپلای کردن جهت تحصیل در خارج از کشور نیز از وضعیت خوبی برخوردار خواهند بود.

 

 

زمان شرایط پذیرش و لیست رشته ها

 

 

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دکتری پیام نور

پس از وارد کردن اطلاعات در وبسایت برای ثبت نام، اطلاعات شما برای ارائه کارت ذخیره می شود.  برای دریافت کارت چندین روش وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. به طور مثال می توانید از شماره پرونده و کدملی استفاده کنید. شماره پرونده و شماره داوطلبی نیز برای دریافت کارت می تواند کاربردی باشد.

شماره پرونده و کد پیگیری و  شماره پرونده و شماره سریال ثبت نام نیز از جمله اطلاعات دیگری هستند که برای دریافت کارت میسر خواهند بود.

 

 

برای اطلاع از تغییرات ثبت نام بدون آرمون دکتری کلیک کنید.

 

 

ردیف گروه رشته
1 جغرافیا و برنامه ریزی روستایی علوم جغرافیایی
2 علوم اقتصادی علوم اقتصادی
3 جغرافیا و برنامه ریزی شهری علوم جغرافیایی
4 جامعه شناسی(گروه های اجتماعی) علوم اجتماعی
5 تاریخ ایران بعد از اسلام تاریخ
6 حقوق بین الملل عمومی حقوق بین الملل
7 مدیریت دولتی مدیریت
8 حقوق خصوصی حقوق خصوصی
9 برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی آموزشی
10 فلسفه تعلیم و تربیت فلسفه تعلیم و تربیت
11 روان شناسی عمومی روان شناسی
12 مدیریت بازرگانی مدیریت
13 محیط زیست- برنامه ریزی محیط زیست
14 علوم قرآن و حدیث الهیات
15 فقه و مبانی حقوق اسلامی الهیات
16 علوم و معارف نهج البلاغه الهیات
17 کلام مجموعه کلام
18 الهیات- فلسفه و کلام اسلامی مجموعه کلام

 

برای اطلاع از زمان شرایط پذیرش و لیست رشته ها به صورت دقیق تر، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب تمامی موارد مرتبط با دکتری بدون آزمون پیام نور را بررسی کردیم. این که زمان شرایط پذیرش و لیست رشته ها در این دانشگاه به چه صورت است و در چه زمان ثبت نام دکتری بدون آزمون پیام نور آغاز می گردد. همچنین شرایط دکتری بدون کنکور پیام نور و لیست رشته های دکتری بدون آزمون پیام نورنیز بررسی گردید. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب، نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص دکتری بدون آزمون پیام نور داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

برای دریافت پاسخ سوال شرایط  ثبت نام و شرکت در آزمون دکتری ، از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط:

مقاله در آزمون دکتری

سربازی با مدرک دکتری

گرایش های روانشناسی با مدرک دکتری

شرایط ثبت نام آزمون دکتری

دکتری بدون آزمون آزاد

دکتری بدون ازمون پردیس

دکتری بدون آزمون 1400

دکتری بدون ازمون سراسری

دکتری بدون آزمون پیام نور 1400

 

5/5 - (2 امتیاز)

دکتری بدون آزمون پیام نور چگونه برگزار می شود؟

در این حالت برای دانشگاه پیام نور امارات آزمونی اختصاصی برگزار شده و دانشجو گرفته می شود.

لیست رشته های بدون آزمون دکتری دانشگاه پیام نور شامل چه مواردی می شود؟

این رشته به صورت کامل در متن نیامده که برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با آن توصیه می کنیم با ما تماس بگیرید.

زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور در چه تاریخی است؟

زمان ثبت نام توسط سازمان سنجش اعلام می شود.

شرایط دکتری بدون کنکور پیام نور شامل چه مواردی می شود؟

شرایط دکتری بدون کنکور پیام نور در متن آورده شده است برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور