ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دکتری بدون آزمون پیام نور ۱۴۰۲ + شرایط رشته ها | ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۳۲
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
دکتری بدون آزمون پیام نور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برخی از افراد تصمیم دارند تا بدون شرکت در کنکور، در مقطع دکتری درس بخوانند. آن ها می توانند در دانشگاه های سراسری، آزاد و یا غیر انتفاعی و پیام نور درس بخوانند. اما، این افراد باید برای ثبت نام در مقطع دکتری بدون آزمون پیام نور 1402، حتما شرایطی را دارا باشند. داوطلبان در صورت دارا بودن تمامی شرایط، باید در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام دکتری بدون آزمون پیام نور به صورت اینترنتی انجام خواهد شد. افرادی که شرایط لازم را دارند می توانند بعد از قبولی در آزمون کتبی و سپس مصاحبه وارد این دوره ها شوند. لازم به ذکر است که پذیرش مقطع دکتری بدون آزمون دانشگاه پیام نور در همه واحدهای پیام نور داخل کشور و واحد بین المللی کشور امارات انجام می شود.

اگر قصد ثبت نام در دکتری بدون آزمون پیام نور را دارید نیاز است از شرایط پذیرش و لیست رشته ها و همچنین زمان ثبت نام دکتری بدون آزمون اطلاعات لازم را بدست آورید. چنانچه شما نیازمند دریافت اطلاعات لازم در ارتباط با شرایط و مراحل پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه پیام نور 1402 هستید، می توانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا مشاوران مجرب ما در آکادمی ایران تحصیل شما عزیزان را یاری کنند.

 

زمان ثبت نام مقطع دکتری پیام نور 1402

در این قسمت می توانید اطلاعاتی در خصوص زمان ثبت نام مقطع دکتری بدون آزمون پیام نور به دست آورید. معمولا همیشه زمان ثبت نام توسط خبرگزاری های معتبر و همچنین وبسایت سنجش  آموزش کشوری اطلاع رسانی می شود. بعد از اینکه زمان ثبت نام مشخص شد، داوطلبان می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش کشوری با وارد کردن شناسه کاربری و گذرواژه برای ثبت نام اقدام کنند. لازم است بدانید که برای انجام ثبت نام باید هزینه تعیین شده را پرداخت کرده باشد. زمان و شرایط و همچنین لیست رشته های دکتری بدون کنکور دانشگاه پیام نور ممکن است هر ساله تغییر کند.

در حال حاضر زمان اسم نویسی برای مقطع دکتری بدون کنکور پیام نور سال ۱۴۰۲ مشخص نشده، اما با توجه به اینکه تاریخ ثبت نام دکتری بدون آزمون پیام نور در سال گذشته از 7 شهریور ماه شروع شد و تا 5 مهر ماه مهلت داشت، احتمال دارد زمان اسم نویسی برای دوره های دکتری بدون آزمون این دانشگاه در همین بازه زمانی آغاز شود و متقاضیان می توانند مدارک خود را از طریق ایمیل info@pnu.global به دانشگاه ارسال نموده و  مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

لازم به ذکر است تا بدانید که یکی از دوره های محبوب در میان متقاضیان دانشگاه پیام نور، پذیرش دانشجو به صورت بدون آزمون مربوط به دوره های بین المللی می باشد. قابل ذکر می باشد که در حال حاضر دانشگاه پیام نور در کشور امارات شعبه ای دارد که در آن دانشجو پذیرش می کند. برای شرکت در آزمون دانشگاه پیام نور در امارات باید شرایط لازمه برای ثبت نام را داشته باشید تا بتوانید نسبت به ثبت نام اقدام کنید. لازم به ذکر است که گرچه این دانشگاه دارای آزمون جامع نیست ولی به تنهایی آزمونی جامع می گیرد که داوطلبان و متقاضیان باید در آن شرکت کنند. در صورت پذیرش در این آزمون می توانند در این دانشگاه تحصیل کنند.

زمان ثبت نام مقطع دکتری پیام نور

شرایط ثبت نام استعداد درخشان مقطع دکتری پیام نور 1402

افرادی که جزو استعداد درخشان هستند و مایلند براساس سوابق تحصیلی در مقطع دکتری ادامه تحصیل دهند، باید بدانند که دانشگاه پیان نور در سال های قبل، فقط در واحد امارات از میان فارغ التحصیلان مقطع ارشد، افراد دارای استعداد درخشان را پذیرش می کرد، اما در سال جاری براساس آیین نامه رسمی این واحد دانشگاهی و دفترچه راهنمای ثبت نام دکتری بدون آزمون در سایت استعداد درخشان این دانشگاه، برای حمایت از استعدادهای درخشان در زمینه های مختلف، پذیرش بدون کنکور در مقطع دکتری تخصصی در همه واحد های پیام نور، امکان پذیر خواهد بود. زمان اسم نویسی بدون کنکور استعداد درخشان مقطع دکتری دانشگاه پیام نور تا 24 اسفند ماه بود.

بنر کال تو اکشن

مطابق با مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون پیام نور، متقاضیان در شرایطی می توانند برای اسم نویسی و ارسال مدارک خود اقدام کنند که از شرایط زیر برخوردار باشند:

 • برخورداری از حداقل معدل کل 16 در مقطع کارشناسی و و داشتن معدل با نمره حداقل 17 در مقطع کارشناسی ارشد 
 • اثبات و احراز موفقیت در مصاحبه تخصصی دکتری
 • ارائه مدرک حوزوی معادل مدرک کارشناسی می باشد.
 • چنانچه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون تحصیلات تکمیلی سنجش پذیرش گرفته اند، با برخورداری از شرایط این امکان را دارند که متقاضی تسهیلات دانشگاه پیام نور باشند.

شرایط ثبت نام استعداد درخشان مقطع دکتری پیام نور

شرایط پذیرش و لیست رشته ها دکتری بدون آزمون پیام نور

اقدام به پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور در مقطع دکتری به دلیل ارتقا سطح علمی و فرهنگی دانشجویان در داخل و خارج از کشور می باشد. داوطلبان باید در آزمونی که دانشگاه می گیرد و جامع می باشد شرکت کنند و بعد از پذیرش در مصاحبه تخصصی شرکت کنند و در صورت قبولی و داشتن شرایط که در پایین به آنها اشاره می شود می توانند در ابن دانشگاه ادامه تحصیل دهند. در صورتی که از طریق کنکور نیز مجاز به انتخاب رشته شدید شما می توانید شانس خود را از طریق انتخاب رشته دکتری دانشگاه پیام نور امتحان کنید. شرکت در دکتری بدون کنکور دانشگاه پیام نور دارای شرایط عمومی و خصوصی می باشد.

شرایط عمومی پذیرش بدون کنکور دکتری پیام نور 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه پیام نور

برخی از شرایط عمومی پذیرش افراد رد مقطع دکتری بدون آزمون در دانشگاه های پیام نور، شامل موارد زیر می باشند: 

 •  تمامی داوطلبان باید به دین اسلام اعتقاد داشته باشند.
 • تمامی متقاضیان باید احکام اسلامی را رعایت کنند.
 • همه افراد باید جمهوری اسلامی را قبول داشته باشند.
 • هیچ یک از افراد نباید سو سابقه و فساد اخلاقی داشته باشند. 
 • کلیه داوطلبان پذیرش در دکتری بدون کنکور دانشگاه پیام نور در امارات باید دارای گذرنامه معتبر برای خروج از کشور باشند.
 • در صورتی که داوطلب در دانشگاه امارات به صورت قطعی قبول شد، نباید منعی برای تردد در کشور امارات داشته باشد.
 • تحصیل در دانشگاه پیام نور امارات به زبان فارسی می باشد و دانشجو باید به زبان فارسی مسلط باشد.

شرایط اختصاصی پذیرش بدون کنکور دکتری پیام نور 

شرایط اختصاصی پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور شامل، مواردی است که در ادامه موجود می باشند.

 • برای افراد متقاضی داشتن مدرک کارشناسی ارشد و با دکتری عمومی الزامی می باشد.
 • متقاضیان شاغل باید از محل کار خود انصراف داده و محل کار خود را ترک کنند.
 • افراد متقاضی فارغ التحصیل شده باید مدرک معدل دار خود را در دست داشته باشند. چرا که درج معدل در این پذیرش الزامی می باشد، همچنین متقاضیانی که معدلشان زیر ۱۴ باشد حق ثبت نام نخواهند داشت.
 • افراد دارای تعهد آموزشی باید در هنگام ثبت نام تعهد خود را ارائه دهند.
 • افراد دارای مدرک استخدامی  فقط در صورتی می توانند ثبت نام کنند که دفتر آموزش عالی غیر دولتی، ثبت نام این دسته از افراد را قبول کند.
 • موفقیت در آزمون کتبی دانشگاه و مصاحبه و تایید سوابق علمی و پرورشی و فرهنگی داوطلب می باشد.
 • برای پذیرش مقطع دکتری دانشگاه پیام نور محدودیت رشته تحصیلی و ظرفیت وجود دارد. همچنین افرادی می توانند مورد پذیرش قرار گیرند که مدرک کارشناسی ارشد شان وابسته رشته های موجود در دکتری بدون کنکور می باشد.
 • داوطلبان آقا باید دارای پایان خدمت و یا معافیت از خدمت باشند.

برای کسب اطلاع از لیست رشته های دکتری پیام نور روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

شرایط و مقررات وظیفه عمومی برای ثبت نام دکتری پیام نور

در صورتی که داوطلبان از نظام وظیفه غیبت داشته باشند نمی توانند در این پذیرش شرکت کنند. در صورت شرکت و قبولی این دسته از افراد در هنگام ثبت نام مجاز به پذیرش نخواهند بود. افرادی که از دوره دکتری تخصصی ناپیوسته فارق التحصیل شده باشند نیز مجاز به پذیرش نمی باشند و همچنین متقاضیانی که از دانشگاه خود اخراج شده اند هم نمی توانند ثبت نام کنند. مدت مجاز برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری حداکثر ۶ سال می باشد.

 

برای اطلاع از سایر شرایط ثبت نام آزمون دکتری، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

نحوه ثبت نام در دکتری پیام نور 1402

داوطلبان عزیز و گرامی در صورت داشتن شرایط ذکر شده، باید در زمان مقرر برای ثبت نام اقدام کنند. نحوه ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت مربوطه می باشد. اما هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با نحوه ثبت نام از سمت سازمان مربوطه اعلام نشده است. اما، طبق روال سال های گذشته، ثبت نام این آزمون از طریق سایت regazmoon.pnu.ac.ir انجام خواهد شد. داوطلبان عزیزی که می خواهند در این آزمون ثبت نام کنند، باید وارد سایت ذکر شده شوند و مراحلی را با دقت و به درستی طی نمایند. همچنین داوطلبان در سال قبل می توانستند همه مدارک لازم برای اسم نویسی را از فایل اطلاعیه بررسی نموده و به نشانی ایمیل info@pnu.global ارسال کنند. برای پیگیری مراحل ثبت نام نیز این امکان وجود داشت که از طریق شماره تماس های 0097144578847 و 00989359005100 با پشتیبانی دانشگاه در ارتباط باشند.

لازم به ذکر است تا بدانید که این مراحل توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد. اما اگر به هر دلیلی داوطلبان و متقاضیان عزیز نتوانستند آن مراحل را انجام داده و فرایند ثبت نام را تکمیل نمایند، نباید نگران باشند. زیرا، مشاوران ما در ایران تحصیل می توانند در انجام این فرایند به آن ها کمک کنند. برای کمک گرفتن از مشاوران ما و یا دریافت راهنمایی از آن ها، کافی است تا داوطلبان عزیز با ما تماس گرفته و یا برای ما در زیر همین مقاله کامنت بگذارند. همکاران ما آن ها را یاری خواهند کرد. 

نحوه ثبت نام در دکتری پیام نور

اطلاعیه

چنانچه شما داوطلبان گرامی رشته های بدون آزمون پیام نور، مایل به کسب اطلاعات لازم در خصوص نحوه ثبت نام در مقطع دکتری بدون آزمون پیام نور هستید، می توانید از طریق شماره 9099075307 با کارشناسان آکادمی ایران تحصیل در ارتباط باشید تا در سریعتر زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشند.

 

مدارک لازم برای ثبت نام دوره دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور

بعد از اینکه اطلاعاتی در خصوص زمان ثبت نام دکتری بدون آزمون پیام نور و شرایط دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد کسب کردید، لازم است اطلاعاتی در رابطه با مدارک لازمه برای ثبت نام کسب کنید. در ابتدای مدارک از شما اسناد هویتی خواسته می شود که این اسناد شامل:

 • اسکن تصاویر صفحه اول شناسنامه و در صورت داشتن توضیح، توضیحات آن می باشد.
 • همچنین باید تصویر کارت ملی خود را نیز اسکن کنید.
 • عکس سه در چهار با زمینه سفید از شما خواسته می شود.
 • برای آقایان مدارک مربوط به نظام وظیفه نیز درخواست می شود.
 • برای مشخص شدن وضعیت تحصیلی ارائه دادن تصاویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز الزامی است.
 • در صورت شاغل بودن اسکن موافقت نامه های سازمان نیز مهم می باشد و باید داشته باشند. 

برای کسب اطلاع از تعداد واحدهای دکتری پیام نور روی لینک مربوطه کلیک کنید.

لیست رشته های دکتری بدون آزمون پیام نور

بسیاری از داوطلبان شرکت در مقطع دکتری بدون آزمون پیام نور، به طور کامل از لیست رشته های ارائه شده این واحد دانشگاهی اطلاع ندارند. از این در ادامه جدول رشته های بدون کنکور مقطع دکتری را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

ردیف گروه رشته
1 جغرافیا و برنامه ریزی روستایی علوم جغرافیایی
2 علوم اقتصادی علوم اقتصادی
3 جغرافیا و برنامه ریزی شهری علوم جغرافیایی
4 جامعه شناسی(گروه های اجتماعی) علوم اجتماعی
5 تاریخ ایران بعد از اسلام تاریخ
6 حقوق بین الملل عمومی حقوق بین الملل
7 مدیریت دولتی مدیریت
8 حقوق خصوصی حقوق خصوصی
9 برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی آموزشی
10 فلسفه تعلیم و تربیت فلسفه تعلیم و تربیت
11 روان شناسی عمومی روان شناسی
12 مدیریت بازرگانی مدیریت
13 محیط زیست- برنامه ریزی محیط زیست
14 علوم قرآن و حدیث الهیات
15 فقه و مبانی حقوق اسلامی الهیات
16 علوم و معارف نهج البلاغه الهیات
17 کلام مجموعه کلام
18 الهیات- فلسفه و کلام اسلامی مجموعه کلام

 

لیست رشته های دکتری بدون آزمون پیام نور

برای آشنایی بیشتر با سایر رشته های بدون کنکور دکتری، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور 1402

داوطلبان دکتری پیام نور در آخرین مرحله پذیرش باید در مصاحبه آن شرکت کنند که شرکت در مصاحبه زمانی امکان پذیر است که متقاضیان در انتخاب رشته قبول شده باشند. و یا دعوت به مصاحبه در رشته انتخابی خود شده اند یا خیر؟ در صورتی که افراد در کد رشته محل خود قبول شده باشند باید خود را برای شرکت در مصاحبه آماده کنند. مصاحبه مقطع دکتری پیام نور مجزا از همه برگزار می گردد.

در آخر بعد از شرکت داوطلب در مصاحبه نتایج قبولی و یا عدم قبولی در سایت سنجش اعلام می شود. قبولی به صورتی می باشد که سیستم اولین انتخاب شما که در آن قبول شده اید و به مصاحبه دعوت شده اید و در مصاحبه آن نیز قبول شده باشید را اعلام خواهد کرد. و زمانی که دیدید در هیچ یک قبول نشده اید می توانید به دانشگاه پیام نور امارات رفته و در آزمون اختصاصی آن شرکت کنید. لازم به ذکر است که این آزمون دارای شرایط اختصاصی مربوط به خود می باشد که باید رعایت شود. 

 

جدیدترین اخبار دکتری بدون آزمون پیام نور

مراحل اعلام نتایج دکتری استعداد درخشان پیام نور

برخورداری از شرایط و داشتن مدارک اعلامی از سوی دانشگاه پیام نور، به هیچ وجه به معنای پذیرش قطعی داوطلبان  نمی‌باشد. مدارکی که داوطلبان ارسال می کنند، از سوی دانشگاه بررسی خواهد شد. پس از طی کردن فرایند پذیرش، تایید و همچنین بررسی شرایط اعلام شده در آئین‌ نامه بدون کنکور استعدادهای درخشان و دوره دکتری تخصصی، نسبت به دعوت از افراد واجد شرایط برای گرفتن مصاحبه تخصصی اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

همچنین اسامی افراد پذیرفته‌ شده بعد از بررسی های علمی و شرکت در مصاحبه، برای بررسی صلاحیت های عمومی به سازمان سنجش و آموزش کشور ارسال می گردد. علاوه بر این هر دانشجو فقط می‌ تواند برای اخذ پذیرش نهایی از یک دانشگاه درخواست دهد.

شهریه ای که از پذیرفته شدگان نهایی دریافت می شود، از طریق آئین نامه دانشگاه پیام نور مطابق با مصوبه هیئت امنا این واحد دانشگاهی خواهد بود.

برای کسب اطلاع از شهریه دکتری پیام نور روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

شرایط ثبت نام و اسم نویسی اتباع غیر ایرانی در دانشگاه پیام نور

 • آن دسته از اتباع غیر ایرانی که مایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری بدون آزمون پیام نور هستند، برخوردار از شرایط و ضوابط اعلام شده از سوی واحد دانشگاهی پیام نور خواهند بود.
 • علاوه بر این تحصیل در مقطع دکتری پیام نور، به زبان فارسی می باشد و متقاضیان باید برای تحصیل در رشته های ارائه شده دانشگاه برابر آیین نامه‌ ها تسلط کافی به زبان فارسی داشته باشند.

جدیدترین اخبار دکتری بدون آزمون پیام نور

اطلاعیه

ثبت نام برای دوره بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای واحد بین المللی امارات انجام خواهد شد.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی شرایط و نحوه دکتری بدون آزمون پیام نور بپردازیم. اینکه زمان شرایط پذیرش و لیست رشته ها به چه صورت است، بررسی و همچنین زمان ثبت نام دکتری بدون آزمون پیام نور اعلام شد. زمان ثبت نام در رشته های بدون آزمون مقطع دکتری این واحد دانشگاهی در سال 1402 ، احتمال می رود از نیمه اول شهریور ماه تا اوایل مهر ماه باشد.

البته لازم است بدانید که دانشگاه پیام نور امارات در 4 رشته اقدام به پذیرش دانشجو می کند که تمامی دانشجویان ابتدا باید واجد شرایط لازم بوده و در آزمون رشته ها نیز پذیرفته شوند. این رشته ها شامل، آموزش زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، روانشناسی سلامت و برنامه ریزی آموزش از راه دور می شود. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص، لیست رشته های دکتری بدون آزمون پیام نور داشتید، می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره 9099075307 در تماس باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

5/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دکتری بدون آزمون پیام نور چگونه برگزار می شود؟

در این حالت برای دانشگاه پیام نور امارات آزمونی اختصاصی برگزار شده و دانشجو گرفته می شود.

زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور در چه تاریخی است؟

در سال قبل از 7 شهریور ماه شروع شد و 5 مهر ماه پایان یافت، احتمال دارد زمان ثبت نام برای دوره های دکتری بدون آزمون این دانشگاه در همین بازه زمانی شروع شود.

شرایط دکتری بدون کنکور پیام نور شامل چه مواردی می شود؟

شرایط دکتری بدون کنکور پیام نور در متن آورده شده است برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با ما تماس بگیرید.

نظرات

 1. Avatar photo
  کوروش
  ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۸

  سلام. ممنون از توضیحات کامل شما. ببخشید الان اگر تو شهریور 1402ثبت نام برای دکتری بدون آزمون انجام بدیم و قبول بشیم، شروع تحصیل از کی خواهد بود؟ چون من اسفند 1402 معافیت تحصیلی ام تموم میشه. میخوام قبل از تموم شدن وارد دانشگاه بشم.

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام
   شروع تحصیل از مهر خواهد بود

 2. Avatar photo
  زارعی
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۱

  با کجا تماس بگیرم ؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۳

   9099075307

 3. Avatar photo
  بهار
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۵

  سلام من رشته ام فلسفه و کلام هست. و نزدیک به ۶سال از اخذ مدرک ارشدم میگذره، ایا فاصله زمانی اخذ مدرک ارشد برای ثبت نام پیام نور مهم نیست؟ و اینکه برای رشته فلسفه و کلام شهریه اش چقد میشه؟
  تشکر

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام دوست عزیز خی در این مورد محدودیتی ندارید و برای شهریه در این رشته نمیتوان قیمت حدودی گفت. باید با دانشگاه پیام نور در ارتباط باشید.

 4. Avatar photo
  فاطمه زارعی
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۲

  سلام من برای دکتری بدون آزمون ثبت نام انجام دادم از کجا مطلع بشم برای مصاحبه دعوتم میکنن ؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام
   تماس بگیرید

 5. Avatar photo
  بهرام زاده
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۸

  سلام میشه با مدرک ارشد گفتاردرمانی بدون کنکور پیام نور دکتری بخونم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام
   با چه معدلی

 6. Avatar photo
  هادی
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۵

  میشه دکتری بدون آزمون پیام نور رشته های عمرانی قبول شد

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام
   در صورتی که فراخوان بگذارند بله

 7. Avatar photo
  پری
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام . در شرایط پذیرش دانشجو که در بالا آمده گفته شده باید مدرک کارشناسی ارشد و دکتری عمومی رو داشته باشه . من مدرک کارشناسی ارشد دارم ولی دکترای عمومی نه . میخواستم بدونم دکتری عمومی رو می تونم در همین پیام نور بدون کنکور بخونم . رشته ام جغرافیاست و چقدر طول میکشه تا مدرک دکترای عمومی بگیرم .

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۹

   سلام دوست عزیز در مقطع دکترا پذیرش بدون کنکور وجود ندارد. بجز پذیرش بصورت استعدادهای درخشان.

 8. Avatar photo
  مرجان
  ۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۸

  سلام من بدون ازمون دکتری ثبت نام کردم چه تاریخی اسامی پذیرفته شدگان مشخص میشه واز چه طریق مطلع بشویم ؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۰

   سلام وقت بخیر
   احتمالا اعلام نتایج اردیبهشت خواهد بود و از سایت پیام نور و یا سنجش مطلع شوید

 9. Avatar photo
  احسان
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

  سلام. بنده فوق لیسانس بیوسیمی هستم و می خواهم در بدون کنکور پیام نور شرکت کنم آیا این امکان هست و اگر هست چه زمانی می توان اقدام به ثبت نام کرد چرا که در تاریخ 31 شهریور باید برگه اعزام پر شود

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

   سلام وقت بخیر زمان ثبت نام ارشد فراگیر ازاد و پیام نور اذر ماه برای ورودی بهمن ماه هستش لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیلل تماس حاصل فرمایید

 10. Avatar photo
  زهره آشفته
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

  سلام شماره تلفنی که اعلام فرمودین برای تماس امکان پذیر نمی باشد .

  • Avatar photo
   bahraii
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقتتون بخیر لطفا با تلفن ثابت تماس بگیرید

 11. Avatar photo
  فیروزه
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۸

  سلام هزینه رشته فلسفه؟تعلیم و تربیت چقدره؟؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام
   برای اطلاعات بیشتر نیازه با مرکز تماس بگیرید

 12. Avatar photo
  علی
  ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۴

  سلام، من قصد دارم اقدام به ثبت نام دکتری بدون آزمون پیام نور کنم، منتها میخوام بدونم که میزان اعتبار مدرکی که این دانشگاه میده چقدره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام
   مدرک دانشگاه پیام نور قابل ترجمه و مورد تایید وزارت علوم کشور میباشد

 13. Avatar photo
  علی
  ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۳

  سلام، هزینه تحصیل دکتری بدون کنکور دانشگاه پیام نور چقدر می باشد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام
   رشته ی خود را مشخص کنید

 14. Avatar photo
  قاسم
  ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

  سلام، دکتری بدون آزمون پیام نور فقط برای افرادیست که مقاطع قبلی هم در این دانشگاه ها خونده باشند یا باقی افراد هم میتونن دکتری رو بدون آزمون تو این دانشگاه ها بخونن.

  • Avatar photo
   irani
   ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

   سلام، شما مقاطع قبل از دکتری رو در هر دانشگاهی که طی کرده باشید با طی کردن فرایند ثبت نام می توانید اقدام به تحصیل دکتری بدون آزمون پیام نور نمایید.

 15. Avatar photo
  مینا
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

  سلام ارشد روانشناسی تربیتی دارم می تونم دکترای روانشناسی عمومی شرکت کنم در
  بدون آزمون دانشگاه پیام نور

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

   سلام منتظر اراِیه دفترچه بدون کنکور باشید

 16. Avatar photo
  hadi
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

  سلام . این شماره تلفن فقط بوق اشغال میخوره
  چطوری باهاتون در ارتباط باشم؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام هادی
   شماره 9099075307
   با تلفن ثابت بدون پیش شماره وارد کنید میگیره

مطالب مرتبط

تماس با مشاور