ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ + دانلود

دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شامل اطلاعات جامع و کاملی در خصوص آزمون‌های ورودی کارشناسی ارشد در رشته‌های مختلف پزشکی و پیراپزشکی است. این دفترچ0888ه توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه و منتشر می‌شود.

داوطلبان می‌توانند با مطالعه دقیق دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، به تمامی سوالات و ابهامات خود در مورد مراحل مختلف آزمون پاسخ دهند و با آمادگی کامل در آزمون شرکت نمایند.

زمان انتشار دفترچه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

زمان انتشار دفترچه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی در موعد مقرر اعلام خواهد شد و دفترچه راهنمای کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به زودی منتشر خواهد شد تا شرکت‌کنندگان بتوانند از آن بهره مند شوند.
دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ احتمالا در اواخر دی یا اوایل بهمن ماه ۱۴۰۲ در سایت ثبت نام این آزمون در دسترس قرار خواهد گرفت تا متقاضیان بتوانند آن را دانلود کرده و فرآیند نام نویسی خود را برای شرکت در آزمون تکمیل کنند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

دفترچه راهنمای ثبت نام و نیز انتخاب رشته های کنکور وزارت بهداشت یکی از مهم‌ترین منابع برای داوطلبان این آزمون است؛ بنابراین در صورتی که متقاضیان بدون اطلاع از کد رشته محل‌ها بخواهند اولویت‌های خود را مشخص کنند، با مشکل مواجه خواهند شد. چراکه ممکن است شرایط عمومی و اختصاصی برای انتخاب کد رشته محل‌ها به همراه درصد سهمیه‌های در نظر گرفته شده، مندرج در دفترچه انتخاب رشته باشد. از این رو اطلاعات موجود در دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت، مثل هر دفترچه دیگر ملاک انجام مراحل آزمون است.

به زودی لینک دانلود به روز شده دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد سال 1403 ارائه خواهد شد. برای دریافت این دفترچه، بعد از انتشار آن، باید به سایت سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir  مراجعه کرده و از بخش مربوط به ارشد وزارت بهداشت استفاده کرده و اقدام به دانلود آن کنید.

دفترچه ارشد وزارت بهداشت سال 1402
دانلود

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

تغییرات جدید در دفترچه ثبت‌نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

تغییرات جدید در دفترچه ثبت‌نام کنکور ارشد وزارت بهداشت مبنی بر این است که داوطلبانی که در کنکور ارشد پزشکی سال گذشته شرکت کرده‌ بودند و در دانشگاه‌های روزانه و غیرروزانه قبول شده‌ بودند اما ثبت‌نام نکرده یا انصراف داده‌اند، می‌توانند در کنکور ارشد پزشکی امسال شرکت کنند. همچنین افرادی که در حال تحصیل در دانشگاه‌ها بوده و قصد شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت را دارند، می‌توانند تا زمان اعلام نتایج صبر کرده و در صورت قبولی در آزمون از دانشگاه قبلی خود انصراف دهند.

اطلاعات مندرج در دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1403

بخش اصلی این دفترچه مربوط به شرایط خاص این آزمون است. داوطلبان باید پس از مطالعه بندهای آن، وضعیت فردی و تحصیلی خود را بررسی کنند و در صورت داشتن شرایط، فرم  ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت را تکمیل کنند. برای جلوگیری از مشکلات در مراحل بعدی آزمون، توصیه می‌شود که قبل از هر چیز، دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ را مطالعه کنند و با آگاهی کامل ثبت نام کنند.

 کارشناسان مشاوره تحصیلی ایران تحصیل آماده‌اند تا به سوالات مربوط به دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ پاسخ دهند و به تشریح بخش‌های مختلف این دفترچه پرداخته و از طریق سیستم مشاوره تلفنی پاسخگو باشند. این دفترچه از سه بخش شرایط و ضوابط، جدول کدرشته‌ها و فرم‌ها تشکیل شده است که تمام داوطلبان باید آن را مطالعه کرده و با دقت بیشتری ثبت نام کنند. در این بخش ما قصد داریم به جزئیات بیشتری در مورد  دفترچه کنکور کارشناسی ارشد بهداشت ۱۴۰۳ اشاره کنیم.

اطلاعات مندرج در دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

 •  بخش راهنمای انتخاب رشته

این بخش  راهنما جامع انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت، اولویت‌بندی کد رشته محل‌ها و در نهایت تکمیل فرم انتخاب رشته است.

 • جدول کد رشته محل‌ها

جدول کد رشته محل‌ها شامل یک لیست از رشته‌های مجاز، کد رشته‌ها، دانشگاه‌ها‌یی که آن رشته‌ها را دارند، ظرفیت پذیرش روزانه یا شبانه رشته‌ها،  و گرایش‌های هر رشته در مقاطع بالاتر و موارد دیگر است.

 • شرایط و ضوابط قبولی

در این بخش شرایط عمومی و اختصاصی قبولی در هر رشته ذکر شده است. به علاوه نحوه محاسبه نمره‌ها و شرایط پذیرش در دوره‌های روزانه و شبانه به صورت مفصل توضیح داده شده تا داوطلبان با آگاهی بالا انتخاب رشته کنند.

 •  اطلاعات تکمیلی ارشد وزارت بهداشت

در بخش اطلاعات تکمیلی ارشد وزارت بهداشت درباره مقاطع مختلف رشته‌هایی مثل دکتری، پرستاری و دستیاری آمده است. به علاوه درباره اطلاعات تماس، آدرس مراکز و مدارک لازم برای ثبت نام در دانشگاه‌ها آمده که در کل به عنوان یک منبع کامل می‌تواند معرفی شود.

 

برای دانلود pdf مقاله دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کلیک کنید.

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سایت دانلود دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کدام است؟

سایت دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت sanjeshp.ir است.

اطلاعات مندرج در دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت چیست؟

این اطلاعات شامل ظرفیت‌ها، سهمیه‌ها و جداول کد رشته محل‌ها است.

در دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در مورد دانشگاه ها توضیح داده شده است؟

بله در دفترچه در مورد ظرفیت و اسامی دانشگاه‌هایی که دانشجو پذیرش می‌کنند، آمده است.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ارشد استعداد درخشان

  استعداد درخشان ارشد آزاد 1403 + دانلود دفترچه | ایران تحصیل

  ارشد استعداد درخشان یکی از مهم‌ترین مقاطع تحصیلی در نظام آموزشی ایران است که به دانشجویان با استعداد و توانمندی‌های خاص اختصاص دارد. این مقطع تحصیلی برای کسانی که در طول دوره کارشناسی عمل‌کرد برتری داشته‌اند و توانسته‌اند در آزمون‌های...
 • منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت ژنتیک پزشکی

  منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت ژنتیک پزشکی ۱۴۰۳

  منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت ژنتیک پزشکی شامل کتاب‌ها و مقالات معتبر از دانشگاه‌ها و موسسات علمی معتبر داخلی و خارجی است. این منابع شامل کتاب‌های تخصصی در زمینه ژنتیک پزشکی، مقالات پژوهشی به‌روز، و نشریات علمی معتبر می‌باشند. استفاده...
 • نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت

  نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت 1403 + نحوه مشاهده | ایران تحصیل

  نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت به دو مرحله اولیه و نهایی تقسیم‌ شده‌ و بر روی سایت سنجش پزشکی منتشر می‌شود. داوطلبان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات موردنیاز به نتایج اولیه و نهایی دسترسی پیدا کنند و سپس به انجام...
 • کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت

  دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت 1403 + مستقیم | sanjeshp

  کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم‌ترین مدارکی است که داوطلبان آزمون‌های ارشد وزارت بهداشت باید همراه خود داشته باشند. این کارت حاوی اطلاعات مهمی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره داوطلبی، تاریخ و محل برگزاری آزمون...
تماس با مشاور