ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک 1403 | ایران تحصیل

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

علاقه‌مندان به اشتغال در اداره گمرک باید پس از انجام مراحل اسم‌نویسی خود برای دریافت کارت ورود به جلسه حق‌العمل کاری گمرک 1403 اقدام کنند شرکت در آزمون کارگزاری گمرک و قبولی در آن، یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌ها در زمینه ترخیص کالا از گمرک و امور مربوط به آن می‌باشد. اهمیت شرکت در این آزمون به علت تخصصی بودن فرایندهای مربوط به گمرک می‌باشد.

افراد متقاضی پس از ثبت‌نام در آزمون کارگزاری گمرک، باید برای شرکت در آزمون و مطالعه منابع آماده شوند. چند روز قبل از برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک منتشر می‌شود و در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت. برای آشنایی با فرآیند دریافت کارت ورود به جلسه در ادامه به معرفی سایت انتشار کارت و باجه‌های رفع نقص آزمون اشاره خواهیم کرد.

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک 1403

آن دسته از افرادی که علاقمند به فعالیت در سازمان گمرک کشور هستند، می‌توانند در آزمون ورودی این سازمان شرکت کنند. سازمان گمرک زیر مجموعه وزارت دارایی و امور اقتصادی می‌باشد و برای جذب نیرو در قسمت‌های مختلف، اقدام به برگزاری آزمون می‌کند. افراد متقاضی می‌توانند با ثبت‌نام در آزمون کارگزاری گمرک، خود را جهت استخدام در این مجموعه مورد سنجش قرار دهند.

آزمون گمرک به صورت حضوری برگزار می‌شود و افراد داوطلب باید در تاریخ مقرر دفترچه راهنما برای ثبت‌نام آزمون کارگزاری گمرک را مطالعه نمایند و برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک اقدام کنند. زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون در جدول زیر ارائه شده است.

برنامه زمانی آزمون حق‌العمل کاری گمرک 1403
آزمون تاریخ ثبت‌نام تاریخ انتشار کارت آزمون حق‌العمل گمرک تاریخ برگزاری آزمون نحوه برگزاری آزمون
آزمون استخدامی گمرک ۱۴۰۳/۰۸/۱۱ تا ۱۴۰۳/۰۸/۱۷ سه شنبه ۱۴۰۳/۰۹/۸ جمعه ۱۴۰۳/۰۹/۱۱ حضوری

این کارت شامل اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی فرد متقاضی، شماره داوطلبی، زمان شروع و محل برگزاری آزمون می‌باشد. کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک، از طرف سازمان سنجش به عنوان مجری برگزارکننده آزمون منتشر می‌شود و در دسترس افراد قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که در هنگام برگزاری مصاحبه حضوری، همه اطلاعات افراد داوطلب مجدداً از سوی سازمان گمرک مورد بررسی و مطالعه قرار می‌گیرد. کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک منتشر 3 روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می‌شود. داوطلبان می‌توانند با دریافت پرینت کارت، برای حضور در آزمون آمادگی پیدا کنند.

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک

اطلاعیه

تاریخ انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کارگزاری حق‌العمل کاری گمرک 1403 اعلام شد.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک 1403

برای برگزاری آزمون سراسری و سایر آزمون‌های استخدامی و منظم شدن فرایند برگزاری آزمون، قوانینی وجود دارد. بنابراین مجری برگزار کننده آزمون، در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مواردی چون مدارک مورد نیاز، شرایط اسم‌نویسی، تاریخ برگزاری آزمون، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه را اعلام می‌کند. داوطلبان برای شرکت در آزمون حق‌العمل کاری گمرک مانند آزمون‌های استخدامی دیگر، در تاریخ تعیین شده باید کارت خود را دریافت کنند.

همانگونه که اشاره شد 3 روز قبل از برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت. سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک 1403، سامانه سنجش به آدرس sanjesh.org می‌باشد. از آنجا که سازمان سنجش مجری برگزارکننده آزمون است، افراد شرکت کننده باید به این آیت جهت دریافت کارت ورود به جلسه مراجعه کنند. سازمان سنجش سیستم ثبت‌نام و دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج را راه اندازی کرده و افراد می‌توانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

قابل توجه اینکه تمام پروسه مربوط به اسم‌نویسی آزمون کارگزاری گمرک به صورت آنلاین و از طریق سامانه سنجش می‌باشد. راه دیگری برای دریافت کارت ورود به جلسه وجود ندارد. برای سهولت دسترسی، در ادامه لینک ورود به سازمان سنجش قرار گرفته است و در بخش بعد نیز در ارتباط با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک توضیح خواهیم داد.

جهت ورود به سامانه سنجش کلیک کنید.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک

 

چگونگی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک 1403

سازمان سنجش فرایندهای مربوط به شرکت در آزمون و انجام فرآیند نام‌نویسی را اعلام می‌کند. پس از دانلود دفترچه راهنمای ثبت‌نام، داوطلبان می‌توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک اقدام کنند.

برای این کار ابتدا باید وارد سامانه سنجش شوید. سپس از منوی سمت راست، ثبت “سایر آزمون‌های استخدامی” را گزینش کنید. صفحه‌ای برای شما باز می‌شود و می‌توانید برای دریافت کارت خود اقدام نمایید.

گام اول دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک

در مرحله بعد باید گزینه “کارت شرکت در آزمون استخدامی کارگزاری گمرک” را انتخاب کنید.

گام دوم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک

در ادامه باید یکی از روش‌ها را انتخاب کرده و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.

گام سوم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک

داوطلبانی که در آزمون کارگزاری گمرک ثبت‌نام می‌کنند، باید کارت خود را دریافت کنند، چراکه نداشتن کارت به معنای عدم شرکت در آزمون می‌باشد.

جهت اطلاع از استخدام شرکت پالایش نفت لاوان وارد لینک مربوطه شوید.

باجه‌های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک 1403

افرادی که کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک 1403 را دریافت کرده‌اند، باید اطلاعات خود را از جمله اطلاعات فردی، حوزه امتحانی و تاریخ دقیق آزمون را بررسی کنند. در صورت مغایرت اطلاعات، داوطلبان باید هر چه سریعتر برای رفع و نواقص و اصلاح آن اقدام کنند، چرا که در صورت وجود هرگونه مغایرت از حضور داوطلبان در امتحان ممانعت می‌شود.

برخی از بندهای مربوط به کارت ورود به جلسه آزمون کارگزاری گمرک با مراجعه به باجه‌های رفع نقص کارت آزمون قابل انجام است. آدرس باجه‌های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون در دفترچه راهنمای ثبت‌نام ارائه شده است. داوطلبان می‌توانند به نزدیکترین باجه مراجعه کنند و اصلاحات لازم را انجام دهند. همانگونه که اشاره شد در صورت مغایرت اطلاعات باید به باجه‌های رفع نقص مراجعه کنید. این موارد می‌تواند مربوط به موارد زیر باشد:

 • وجود نقص در ثبت اطلاعاتی چون جنسیت، معلولیت، دین و…
 • وجود مشکلاتی از جمله داشتن مهر بر روی عكس، واضح نبودن عکس و ارسال عكس اشتباه
 • ناخوانا بودن شماره داوطلبی متقاضی

باجه‌های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک

اطلاعیه

هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک  1403، در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات حتماً باید در اولین فرصت برای اصلاح اطلاعات کارت اقدام کنید.

مشاوره کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک 1403

اقرادی که برای آزمون کارگزاری گمرک ثبت‌نام کرده‌اند، برای شرکت در آزمون باید حتماً تاریخ انتشار کارت را بدانند. این کارت  سه روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون منتشر می‌شود.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، داوطلبان  باید وارد سامانه سنجش شوند و با طی کردن مراحلی که در بخش قبل اشاره شد، کارت خود را دریافت نمایند.

قبل از پرینت و دریافت کار بهتر است اطلاعات خود را بررسی کنید و در صورت هرگونه نقص، نسبت به اصلاح آن اقدامات لازم را انجام دهید.

در رابطه با دریافت کارت ورود به سامانه سنجش، بیآیید بگوییم به علت ترافیک در روزهای پایانی، بهتر است در روزهای ابتدایی کارت خود را دریافت کنید.

بسیاری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک خود را به روزهای آخر موکول می‌کنند و همین امر باعث تأخیر در دریافت کارت می‌باشد و ممکن است فرصت خود را از دست بدهند.

برای داوطلبان آزمون کارگزاری گمرک 1403، امکان اصلاح اطلاعات وجود دارد. اگر در اطلاعاتی چون ارسال عکس، اشتباهی رخ دهد، می‌توانید به باجه‌های رفع نقص مراجعه کنید و اگر این کار را انجام ندهید، از حضور شما در آزمون ممانعت خواهد شد.

جهت اطلاع از زمان ثبت‌نام آزمون استخدامی پتروشیمی بندر امام بر روی لینک کلیک کنید.

آخرین اخبار آزمون حق‌العمل کاری گمرک 1403

زمان ثبت‌نام آزمون کارگزاری گمرک 1403

افرادی که به دنبال استخدام در سازمان گمرک هستند، حتماً باید ثبت‌نام خود را در زمان مقرر انجام دهند. در سال گذشته تاریخ ثبت‌نام از آبان ماه ۱۴۰۱ بود. در سال جدید هنوز زمان ثبت‌نام آزمون استخدامی حق‌العمل کاری گمرک اعلام نشده است.

برای آشنایی با شرایط استخدام شرکت نفت کلیک کنید.

زمان برگزاری آزمون استخدامی کارگزاری گمرک 1403

زمان برگزاری آزمون استخدامی از طریق سازمان سنجش منتشر خواهد شد. هنوز اعلامیه‌ای در ارتباط با برگزاری این آزمون در سال جدید وجود ندارد. بنابراین تاریخ دقیق آن را نمی‌توان اعلام کرد. پس از اعلام سازمان سنجش، داوطلبان می‌توانند به سامانه سنجش مراجعه کرده و از تاریخ دقیق برگزاری آزمون آگاه شوند.

آخرین اخبار آزمون حق‌العمل کاری گمرک

جهت آشنایی با زمان ثبت‌نام استخدام بخش خصوصی وارد لینک مربوطه شوید.

خلاصه مطالب

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک 1403 برای آن دسته از افرادی که مایل به شرکت در آزمون استخدامی این سازمان ستند، اهمیت است، چراکه بدون دریافت این کار اجازه شرکت در جلسه آزمون را نخواهند داشت. پس از نام‌نویسی در آزمون حق‌العمل کاری گمرک، داوطلبان باید خود را برای شرکت در آزمون آماده کنند. کارت ورود به جلسه آمون حق‌العمل کاری گمرک، سه روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سامانه سنجش به عنوان مجری برگزارکننده منتشر می‌شود.

افراد متقاضی باید در اولین فرصت کارت خود را دریافت کنند. چنانچه اطلاعات شما اشتباه باشد یا نقص در مواردی که چون ارسال عکس وجود داشته باشد، شما می‌توانید در اولین فرصت به باجه‌های رفع نقص کارت مراجعه کنید. چنانچه پس از مطالعه این مقاله، نیازمند کسب اطلاعات بیشتر هستید، کافی است با کارشناسان ما آکادمی ایران تحصیل تماس بگیرید تا شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن یاری کنند.

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک 1403 چگونه است؟

در این مقاله به چگونگی دریافت این کارت را به طور کامل اشاره کردیم.

تاریخ انتشار کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک 1403 چه زمانی است؟

در این مقاله هنوز تاریخ مشخصی برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک 1403 اعلام نشده است.

در صورت مشاهده نقص در اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون حق‌العمل کاری گمرک چه اقدامی باید انجام دد؟

در این صورت شما باید به باجه های رفع نقص مراجعه نمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • آزمون کارشناس رسمی دادگستری

  رشته های مورد قبول آزمون کارشناس رسمی دادگستری سال 1403 | irantahsil

  داوطلبانی که می‌خواهند در آزمون کارشناس رسمی دادگستری شرکت کنند، باید رشته های مورد قبول آزمون کارشناس رسمی دادگستری را با دقت تمام رصد نمایند تا با در نظر گرفتن زیر گروه‌های درخواستی بدون هیچ نگرانی در این آزمون نام‌نویسی...
 • معلم شدن بدون آزمون استخدامی

  معلم شدن بدون آزمون استخدامی + شرایط و مراحل | medu.ir

  معلم شدن بدون آزمون استخدامی امکان‌پذیر است؟ با توجه‌ به سخت بودن آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش و همچنین وجود شرایط سنی، خیلی‌ از افراد پذیرفته نمی‌شوند. از همین رو به دنبال روش‌‌های دیگری برای رسیدن به این شغل هستند....
 • شرایط استخدام بانک

  شرایط استخدام بانک در سال 1403 + سن و مدرک

  یکی از محبوب ترین شغل های مالی نزد عموم مردم، اشتغال در بانک است. متقاضیان برای این کار لازم است از نحوه ثبت نام آزمون استخدام بانک ها و نحوه استخدام بانک با مدرک کاردانی یا فوق دیپلم اطلاع داشته...
 • استخدام نیروی زمینی ارتش

  استخدام نیروی زمینی ارتش 1403 {شرایط درجه داری و افسری}

  استخدام نیروزی زمینی ارتش 1403 آغاز شد. هر ساله افراد زیادی داوطلب شرکت در آزمون ورودی استخدام نیروی زمینی ارتش می باشند. متقاضیان باید با مطالعه شرایط اعلام شده، نسبت به ثبت نام و مراجعه به نزدیک ترین دفاتر جذب...
تماس با مشاور