تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept

جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept

جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای شرکت در آزمون ept  اطلاع  از جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept بسیار مهم می‌باشد. جدول زمان بندی آزمون ept در سال 98 برای تعیین برنامه ریزی شما بسیار مهم و تعیین کننده می‌باشد. آگاهی از زمان ثبت نام آزمون ept سال 98 کمک می‌نماید تا از ثبت نام عقب نمانید و بتوانید در زمان مقرر این آزمون با موفقیت در سامانه موردنظر ثبت نام نمایید .

 

جهت اطلاع دقیق از جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept و دریافت جدول زمان بندی آزمون ept در سال 98با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 سراسر کشور و  9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept 98

 

آزمون ept توسط دانشگاه آزاد و جهت ارائه مدرک زبان جهت رود به مقطع دکتری این دانشگاه صورت می‌پذیرد. لذا کلیه داوطلبان عزیزی که مایل به شرکت در این آزمون می‌باشند، لازم است از جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept اطلاع دقیق یابند. قبل از اینکه به ارائه این جدول زمان بندی بپردازیم بهتر است ابتدا به این موضوع اشاره نماییم که ثبت نام به صورت الکترونیکی و به صورت هم‌زمان برای تمامی داوطلبان صورت خواهد پذیرفت.

داوطلبان و علاقه مندان شرکت در آزمون ept لازم است ابتدا مبلغ مورد نظر را به صورت الکترونیکی و با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب در سامانه مورد نظر پرداخت نمایند. ثبت نام برای تمامی رشته‌ها و شهرهای کشور به صورت هم‌زمان و هماهنگ صورت خواهد پذیرفت. بنابراین جهت ثبت نام به نشانی اینترنتی به نشانی  english.iau.ac.ir/ept مراجعه نمایید.

جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept هر ماهه به مدت یک هفته زمان ثبت نام خواهد داشت. با توجه به زمان‌های متفاوتی که جهت ثبت نام در هر ماه وجود دارد بنابراین برای اطلاع دقیق از جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept می‌توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. همچنین می‌توانید از سامانه ایران تحصیل جهت انجام ثبت نام نیز استفاده نمایید.

 

 

جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept نسبت به ماه های برگزاری آزمون شامل روز های متفاوتی می باشد.

 

 

 

 

زمان ثبت نام آزمون ept سال 98

 

زمان ثبت نام آزمون ept سال 98

زمان ثبت نام آزمون ept سال 98

 

با توجه به اینکه ثبت نام آزمون ept در هر ماه صورت می پذیرد، لذا آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در این آزمون می باشند، لازم است نسبت به زمان ثبت نام آزمون ept سال 98 اطلاع دقیق حاصل نمایند. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که آزمون sat نیز یکی از آزمون هایی است که به ارائه مدرک زبان برای داوطلبان می پردازد. لذا متقاضیان عزیز می توانند در هر یک از آزمون های مورد نظر، به تناسب علاقه و موقعیت خود برای ثبت نام اقدام نمایند.

ثبت نام به صورت هماهنگ برای کلیه متقاضیان محترم از اسفند ماه سال جاری امکان پذیر می باشد.بنابراین متقاضیان محترم می توانند نسبت به انجام مراحل ثبت نام و پشت سر گذاشتن این مراحل اقدامات لازم را انجام دهند. با توجه به جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept آن دسته از متقاضیانی که موفق به پذیرش در آزمون دی ماه نگردیده باشند، می توانند در اسفند ماه مجدا ثبت نام نموده و در آزمون مورد نظر شرکت نمایند.

 

جهت استفاده از مشاوره قبولی در آزمون تافل کلیک کنید.

 

نکات مهم در رابطه با ثبت نام آزمون ept

 

با توجه به اینکه ثبت نام آزمون ept به صورت محدود تنها در چند شهر و استان صورت می پذیرد، لذا متقاضیان عزیز لازم است به نکات مهمی در هنگام ثبت نام توجه داشته باشند.

  • ثبت نام برای کلیه متقاضیان زمانی قطعی و تکمیل شده است که پرداخت وجه مورد نظر انجام شده باشد و تاپید نهایی پرداخت برای کلیه داوطلبان عزیز صورت پذیرفته باشد.
  • آن دسته از داوطلبانی که سهوا و یا عمدا در ارائه اطلاعات خود دچار خطا شده باشند و یا اینکه مغایرتی بین مدارک ارسالی با اصل اسناد و مدارک آنها وجود داشته باشد، از حضور در جلسه آزمون محروم خواهند گشت.
  • با توجه به تاکیدی که مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی بر ارائه و وارد نمودن اطلاعات به درستی داشته است، لذا هر گونه سهل انگاری در این زمینه مسئولیت آن متوجه شخص داوطلب خواهد بود.
  • به هنگام حضور در جلسه آزمون ارائه کارت شناسایی معتبر و به همراه داشتن آن برای تمامی داوطلبان الزامی می باشد.
  • برای قبولی در آزمون ept  مطالعه دقیق منابع آزمون ept بسیار تاثیر گذار است .

جدول زمان بندی آزمون ept در سال 98

 

جدول زمان بندی آزمون ept در سال 98

جدول زمان بندی آزمون ept در سال 98

 

با توجه به تغییراتی که در جدول زمان بندی آزمون ept در سال 98  شاهد می باشیم، توصیه ما به کلیه داوطلبان عزیز این است که برای اطلاع دقیق در رابطه با زمان برگزاری این آزمون به کارشناسان و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. به صورت کلی می توان گفت آزمون در سال 98 نیز همانند سال 97 در همان ماه ها ولی با اندک جابه جایی در رابطه با روز برگزاری آزمون همراه خواهد بود.

جدول زمان بندی آزمون ept در سال 98 در ماه های فروردین، اردیبهشت، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن ،اسفند می باشد. لذا کلیه متقاضیان عزیز لازم است در روزهای ثبت نام با مراجعه به پایگاه اینترنتی سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. همچنین با برقراری تماس با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل، از زمان دقیق ثبت نام اطلاع یابید.

 

برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون تافل کلیک کنید.

 

با توجه به جدول زمان بندی آزمون ept در سال 98 برگزاری آزمون در چندین شهر تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان، اهواز، کرج، کرمان، کرمانشاه و رشت برگزار خواهد گردید. زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون نیز، دو روز قبل از زمان برگزاری آزمون خواهد بود. همچنین همراه داشتن هر گونه مدارک و وسائل الکترونیکی در جلسه آزمون ممنوع می باشد. با توجه به اینکه برگزاری این آزمون ساعت 9 صبح می باشد، نیم ساعت قبل از آن درب های ورودی بسته خواهند شد. بنابراین توصیه ما حضور در محل آزمون یک ساعت قبل از برگزاری جلسه می باشد.

آزمون ept چندبار در سال برگزار می گردد؟

هزینه ثبت نام و شرکت در ازمون ept چقدر است؟

برای دانلود نمونه سوالات آزمون ept به کدام سایت باید مراجعه کنیم ؟

آیا آزمون ept مصاحبه نیز دارد؟

اعتبار مدرک آزمون ept چگونه است؟

 

جهت اطلاع و یافتن پاسخ این سوالات با مرکز مشاوره ایران تحصیل با شماره های 9099075307 سراسر کشور و 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل؛ تماس حاصل نمایید.

 

کانال اطلاع رسانی جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept

کانال اطلاع رسانی جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept

 

مطالب مرتبط : 

منابع آزمون SAT

جزوه تضمینی آزمون زبان ept

منابع آزمون تافل سازمان سنجش

سهمیه ایثارگران در آزمون ept

هزینه ثبت نام آزمون تافل 2019

نتایج آزمون تافل 2019

دریافت جدول زمان بندی آزمون ept در سال 98

جدول زمان بندی آزمون ept در سال 98

جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept

کارت ورود به جلسه آزمون  ept

اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد

منابع قبولی در آزمون ept

 

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور