تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307
ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

 

سامانه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

 

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی سال 1400 آغاز شد ، با توجه به تغییرات بوجود آمده در زمان بندی آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا تاریخ ثبت نام آزمون سراسری کارشناسی ناپیوسته امسال با کمی تاخیر رو به رو شد که نگرانی بسیاری از داوطلبان را نیز به دنبال داشت اما خوشبختانه پیرو خبر های منتشر شده از سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام متقاضیان حدودا از هفته سوم اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد کلیه متقاضیان محترم شرکت در کنکور کارشناسی ناپیوسته 1400 می توانند جهت ثبت نام اقدام نمایند.

شایان ذکر است رشته های کنکور کاردانی به کارشناسی امسال در دو گروه تقسیم بندی شده اند ، رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 (پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی متقاضیان) و رشته های با آزمون ضمنا آزمون کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی 1400 در مورخ 11 مردادماه نود و هشت برگزار خواهد شد لذا متقاضیان محترم رشته های با آزمون آمادگی های لازم را جهت شرکت در آزمون در این تاریخ را داشته باشند.

متقاضیان گرامی توجه داشته باشند جهت تسهیل در امور ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 و انتخاب رشته صحیح و آگاهانه می توانند از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره و ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته به شماره های 9099075307(تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) تماس حاصل نمایند.

 

جهت اطلاع از  زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 و مشاوره موفقیت در آزمون کاردانی به کارشناسی و اطلاع از رشته های بدون کنکور و با سوابق تحصیلی و واحد های پذیرنده با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور و شماره 9099075307 ( تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

جزئیات کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

کنکور کاردانی به کارشناسی یا همان آزمون کارشناسی ناپیوسته همه ساله توسط سازمان سنحش و آموزش کشور به منظور تامین نیرو کار متخصص در کشور با شرایط ویژه پذیرش برگزار می شود ، آزمون کاردانی به کارشناسی به منظور ورود داوطلبانی که دارای مدرک فوق دیپلم پیوسته و ناپیوسته می باشند به دوره کارشناسی صورت می گیرد ، در سال های اخیر با توجه به این که اکثر دانشگاه ها اقدام به جذب داوطلبان در مقطع کاردانی به کارشناسی یا همان کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون آزمون نموده اند پس با توجه به شرایط موجود شرکت و ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی صرفا جهت پذیرش داوطلبان در رشته های پر متقاضی و پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه های آزاد و سراسری خواهد بود لذا با توجه به این شرایط قبولی در آزمون کاردانی به کارشناسی کار ساده ای نخواهد بود.

 

 

ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در هر چهار گروه آزمایشی برگزار می شود

 

 

اطلاعیه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

 

به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی یا کارشناسی ناپیوسته سراسری می رسانیم ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته آغاز شده و کلیه داوطلبانی که قصد شرکت در این دوره از آزمون را دارند می توانند از طریق سامانه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته به نشانی sanjesh.org نسبت به تکمیل امور ثبت نام خود اقدام نمایند.

 

به اطلاع می رسانیم تمامی امور برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی این دوره ائم از ثبت نام – دریافت دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و اعلام نتایج انتخاب رشته نیز همانند سنوات قبل به صورت اینترنتی از سامانه سنجش بوده با توجه به خطاها و اشتباهات پیش آمده از طریق ثبت نام داوطلبان از طریق کافی نت ها در دوره های گذشته پیشنهاد می کنیم ثبت نام خود را از کافی نت ها تکمیل نکنید لذا لازم به ذکر است سیستم ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی به صورت آنلاین و تلفنی از طریق شماره های 9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) از 8 صبح الی 1 شب در اختیار تمامی داوطلبان از سراسر کشور می باشد تا امور ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته را تکمیل نمایند ضمنا داوطلبان محترم ضمن ثبت نام می توانند جهت دریافت مشاوره قبولی در آزمون و مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی این سرویس بهره مند گردند.

 

کلیه متقاضیان ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی قبل از ثبت نام می بایست دفترچه ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی را دانلود و مطالعه نمایند و با شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشتاسی آشنا شوند لذا با توجه به این اطلاعیه در صورتی که داوطلبی بدون داشتن شرایط در آزمون شرکت کرده و حدنصاب قبولی را هم بدست بیاورد از ثبت نام وی جلوگیری شده و مطابق آیین نامه با وی برخورد صورت خواهد گرفت.

 

دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی

 

تاکید می شود که دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی را کامل مطالعه نمایید و در صورتی که با مطالعه دفترچه به سوال و ابهامی برخورد کردید می توانید با با شماره 9099075307 و در صورت شلوغی خطوط با شماره 9099075307 ( استان تهران) تماس بگیرید تا کارشناسان مرکز ایران تحصیل شما را راهنمایی نمایند.

 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

 

به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی می رسانیم که زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی همه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مرداد ماه خواهد بود و آغاز ثبت نام کاردانی به کارشناسی از هفته سوم اردیبهشت ماه خواهد بود و تا یک هفته ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان گرامی در زمان مقرر نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام کاردانی به کارشناسی اقدام نمایید.

 

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ناپیوسته به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت و با توجه به مکفی بودن زمان امکان تمدید مدت ثبت نام وجود نخواهد داشت لذا داوطلبان گرامی دقت داشته باشند در صورت عدم ثبت نام به موقع سازمان سنجش و ارگان های دیگر پاسخگو نخواهند بود لذا ثبت نام خود را در همان ساعات اولیه ثبت نام تکمیل نمایید.

 

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی می رسانیم انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی به صورت همزمان با ثبت نام آزمون صورت خواهد گرفت لذا داوطلبان محترم قبل از موعد ثبت نام نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند ضمنا داوطلبان محترمی که ثبت نام خود را از طریق شماره های 9099075307 و 9099075307 ( استان تهران) تکمیل نمایند می توانند از مشاوره رایگان انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی بهره مند گردند لذا داوطلبان محترم جهت ثبت نام و انتخاب رشته رایگان از سراسر کشور از ساعات 8 صبح الی 1 شب می توانند با مرکز تماس بگیرند.

 

 

 

جهت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 و مشاوره انتخاب رشته رایگان از سراسر کشور با شماره های بالا تماس بگیرید.

 

 

شرایط ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 1400

 

در ادامه به مواردی از شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اشاره خواهد شد :

1- داوطلبان می بایست حداقل دارای یک مدرک کاردانی مورد تایید از وزارت بهداشت، تحقیقات و فناوری و یا وزارت علوم باشند.

2- دانشجویان مشغول به تحصیل در دوره کاردانی توجه داشته باشند، در صورتی که مدرک کاردانی خود را تا تاریخ 1400/6/31 دریافت نمایند، می توانند برای انتخاب رشته های تحصیلی نیمسال اول و دوم یا در صورت فارغ تحصیلی تا تاریخ 1400/11/30 تنها برای انتخاب رشته تحصیلی نیمسال دوم ثبت نام کرده و در آزمون شرکت نمایند.

3- دانشجویان مردی که در سال آخر مقطع کاردانی تحصیل می کنند، می توانند از معافیت تحصیلی در زمینه خدمت نظام وظیفه، برای شرکت در آزمون بهره ببرند.

4- طبق مصوبه شورای معاونت وزارت بهداشت، انتخاب تمامی کاردانی های گروه پزشکی در رشته های تحصیلی کارشناسی ناپیوسته مربوط در آزمون ورودی کارشناسی ناپیوسته، مشروط به اینکه مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته تحصیلی آنان مشمول قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان باشد، بدون در نظر گرفتن سهمیه های 30 و 70 درصد صورت می گیرد.

5- آن دسته از داوطلبانی که در گروه آموزشی پزشکی قبول شده اند، هر زمان که فارغ التحصیل می شوند، ملزم می باشند که برابر با طول مدت تحصیل خود، با تعهد خدمت به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، به خدمت مشغول شوند.

6- داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که پذیرش دانشجو در چهار رشته ساخت پروتزهای دندانی، مهندسی بهداشت بهداشت محیط، مهندسی بهداشت حرفه ای و مدارک پزشکی تنها بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب (معدل کل مدرک کاردانی) صورت می گیرد.

7- شاغلین مراکز دولتی یا خصوصی که دارای مدرک معادل یا گواهی پایان دوره مقطع کاردانی رشته های گروه پزشکی هستند چه آنان که به صورت رسمی، پیمانی یا قراردادی که حداقل 5 سال سابقه کار مرتبط بـا مدرک کاردانی داشته باشند حق ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 را خواهند داشت.

 

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

 

لازم است به استحضار داوطلبان محترم برسانیم که طبق روال سال های گذشته نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی معمولا در اواخر شهریور ماه اعلام می گردد. نتایج کنکور در سایت سازمان سنجش در زمان مقرر منتشر می گردد و داوطلبان می توانند با ورود به سایت از دو طریق نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی را مشاهده نمایند.

روش اول : داوطلبان می توانند از طریق وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه و سال تولد، نتایج را مشاهده نمایند.

روش دوم : داوطلبان می توانند از طریق وارد کردن شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد خود، به مشاهده نتایج کنکور خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است که شماره داوطلبی هر شخص روی کارت ورود به جلسه اش قابل مشاهده است .

کانال ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 98

کانال ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی

 

مطالب مرتبط :

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 چه زمانی است؟

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از تاریخ 23 لغایت 30 آذر ماه 1400 است.

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی به چه صورت است؟

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی بصورت الکترونیکی است.

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی در چه سامانه ای است؟

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی در سامانه سازمان سنجش صورت میگیرد.

شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی چگونه است؟

برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی باید واجد شرایط باشید که یه مطالعه مقاله بپردازید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور