ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98

ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98 آغاز شد. کلیه متقاضیان ورود به رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پیام نور می‌توانند در صورت واجد شرایط بودن ، در دو ترم مهر و بهمن اقدام به ثبت نام نمایند. ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور در تمامی مقاطع تحصیلی صورت می‌پذیرد. لذا هر یک از داوطلبان عزیز در هر مقطعی ، با توجه به شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور می‌توانند نسبت به ورود به این دانشگاه اقدام نمایند.

زمان ثبت نام پیام نور ، در دو ترم مهر و بهمن متفاوت می‌باشد. به همین دلیل آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98 می‌باشند، می‌توانند در مهلت قرار داده شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. شهریه دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه‌ها ، هزینه پایین‌تری را شامل می‌شود. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان را راغب و علاقه‌مند به شرکت در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور می‌نماید.

شایان ذکر است دانشگاه پیام نور به منظور سهولت در امر ثبت نام متقاضیان و جلوگیری از بروز مشکلات در نحوه ثبت نام که در ترم های گذشته مانع حضور برخی داوطلبان در دانشگاه پیام نور شد سامانه ثبت نام پیام نور ایران تحصیل با شماره‌های با شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9092305587 (تماس از استان تهران) جهت انجام مور ثبت نام و مشاوره در مورد انتخاب رشته دانشگاه پیام نور و معرفی رشته ها و اطلاع از شرایط دقیق ثبت نام در اختیار داوطلبان قرارداده است.

ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98 همانند سنوات گذشته ، به صورت الکترونیکی می‌باشد لذا داوطلبان گرامی از مراجعه حضوری به هر یک از واحد های دانشگاهی خودداری نمایند. لذا مراحل ثبت نامی که در ادامه شرح خواهیم داد، نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از واحدهای دانشگاهی نخواهد بود. رشته پرستاری پیام نور و همچنین رشته مامایی پیام نور ، از جمله رشته‌هایی است که بسیار موردعلاقه داوطلبان گروه علوم تجربی می‌باشد.

 

جهت اطلاع دقیق از ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98 ، شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور ، اطلاع از منابع آزمون فراگیر پیام نور و شهریه دانشگاه پیام نور ، مشاوره تلفنی کنکور ارشد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

نحوه ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98

ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98 و انتخاب از بین لیست رشته‌های پیام نور ، به صورت هم‌زمان صورت می‌پذیرد. بنابراین با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ، امکان انتخاب رشته نیز فراهم می‌گردد. داوطلبان متقاضی ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نرو را می‌توان به دو دسته تقسیم نمود. داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نموده‌اند و داوطلبانی که در کنکور سراسری ثبت نام نکرده‌اند و حال مایل به ثبت نام پیام نور می‌باشند.

ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98 تنها در زمان مقرر و پیش بینی شده در سامانه مرود نظر دانشگاه پیام نور صورت می‌پذیرد. لذا هر یک از داوطلبانی که مایل  علاقه‌مند به شرکت در این رشته‌ها می‌باشند، ابتدا باید در رابطه با زمان آن اطمینان حاصل نمایند. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی و انتخاب رشته برای داوطلبان قرار داده شده است.

آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت ننموده‌اندفموظف به پرداخت وجه خرید کارت اعتباری ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98 به صورت الکترونیک  تنها با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب می‌باشند. شایان‌ذکر است که ثبت نام در سامان سنجش صورت می‌پذیرد. که امکان انتخاب رشته را به صورت هم‌زمان فراهم می‌نماید.

 

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور

 

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور
ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور

برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت ننموده‌اند، لازم است با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. دریافت دفترچه راهنما ثبت نام و انتخاب رشته تنها از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت می‌باشد. هزینه ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98 ، 22 هزار تومان می‌باشد.

پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور شماره‌سریال 12 رقمی در اختیار داوطلبان عزیز قرار داده می‌شود که بر اساس این شماره ، ورود به سامانه مذکور امکان‌پذیر می‌گردد. داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که شماره‌سریال را تا هنگام اعلام نتایج نزد خود نگه دارند. چنانچه داوطلبی مایل به شرکت در چند گروه آزمایشی می‌باشد، لازم است به صورت جداگانه این مبالغ را پرداخت نماید.

چنانچه به هنگام ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98 ، پس از خرید کارت اعتباری آزمون ف دچار مشکل شده‌اید و با وجود خرید کارت اعتباری ، شماره‌سریال در اختیار شما قرار داده نشده و یا اینکه این شماره را یادداشت ننموده‌اید، با تماس با متخصصین ایران تحصیل بدون نیاز به پرداخت مجدد، نسبت به دریافت کارت آزمون اقدام نمایید.

 

 

ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98 در دو ترم مهر و بهمن و برای متقاضیان عزیز در تمامی رشته ها در زمان مقرر امکان پذیر می باشد.

 

 

 

مدارک ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98

 

مدارک ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98
مدارک ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98
  • فايل عكس اسكن شده : داوطلب مي بايست يك قطعه عكس پرسنلي خود را با مشخصات زير اسكن نموده و فايل آن را براي ارسال از
    طريق برنامه ثبت نام اينترنتي آماده نمايد.
  • عکس 4*3 یا 4*6 كه در سال جاري گرفته شده باشدمتقاضی جدیدا عکس را گرفته باشد (عكس تمام رخ).
  • عكسی که داوطلب برای ثبت نام نیاز دارد حتما باید اسكن شده و در فرمت jpg باشد در غیر این صورت پذیرفته نخواهد شد.
  • تصوير داوطلب بايد واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه که وضوح چهره متقاضی را تحت تاثیر قراردهد باشد.
  • حاشيه هاي زائد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد.

مدارک مذکور برای آن دسته از داوطلبانی که در کنکور سراسری ثبت نام ننموده اند. لازم و ضروری می باشد. مدارک ارائه شده تنها برای آشنایی داوطلبان می باشد و به همین دلیل به صورت کامل ارائه نشده است. مدارک ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور ترم مهر و ترم بهمن هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر نخواهند داشت.

 

سامانه ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98

با توجه به مشکلاتی که داوطلبان به هنگام ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور 98  خواهند داشت ایران تحصیل سامانه مشاوره و ثبت نام دانشگاه پیام نور در اختیار داوطلبان قرار داده شده است. بر اساس این سامانه ، ثبت نام در تمامی مقاطع تحصیلی پیام نور به صورت دقیق و با استفاده از راهنمایی متخصصین و مشاورین ایران تحصیل امکان پذیر می باشد تا متقاضیان ثبت نام امور ثبت نام خود را به مشاوران سامانه محول کنند و از خدمات مشاوره رایگان انتخاب رشته نیز بهره مند گردند.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور در دو ترم مهر و بهمن ، با استفاده از سامانه ایران تحصیل ، در تمامی ساعات شبانه روز امکان پذیر می باشد. لذا متقاضیان گرامی برای ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98 بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز کافی نت ها . همچنین بدون مشکلاتی که عموما در این مراکز صورت می پذیرد، خواهند توانست به راحتی و با موفقیت ثبت نام خود را به انجام برسانند و وارد دانشگاه بدون کنکور شوند.

برای استفاده از سامانه ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98 می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در جدول زیر تنماس حاصل ننمایید.

 

 

جهت اطلاع دقیق از ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98 ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور ، اطلاع ار نتایج فراگیر ارشد پیام نور ، نتایج ثبت نام بدون کنکور پیام نور با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور
کانال مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

 

بیشتر بدانید

شهریه کارشناسی ارشد فرگیر پیام نور

رشته های جدید پیام نور بدون کنکور 98

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور بهمن

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

قبولی در آزمون فراگیرپیام نور

زمان آزمون فراگیر پیام نور

نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی

آزمون لیسانس به داروسازی 98

راهنمای ثبت نام کارشناسی پیام نور

پذیرش پردیس های بین المللی

تقویم ثبت نام دانشگاه پیام نور ترم بهمن 97

چذیرش بدون کنکور پیام نور ورودی بهمن 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر 97

شرایط پذیرش بدون آزمون پیام نور ترم مهر 98

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور

ثبت نام پیام نور بدون کنکور 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.