ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام مدرسه بزرگسالان ۱۴۰۲ + زمان و شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۱,۳۱۲
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

امروزه بی سوادی یکی از مشکلاتی است که افراد زیادی با آن درگیر هستند، بزرگسالان یکی از گروه هایی هستند که به دلایل مختلف ممکن است از ادامه تحصیل منصرف شده و اکنون تصمیم به ادامه تحصیل داشته باشند. به همین دلیل برای این دسته از دانش آموزان ثبت نام مدارس غیر حضوری در نظر گرفته شده است. مهلت ثبت نام مدرسه بزرگسالان و شبانه تعیین شده و محدود می باشد و به همین دلیل داوطلبان می توانند پس از ثبت نام نسبت به ادامه تحصیل اقدام نمایند.

در این مقاله تمام موارد همچون شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری، نحوه ثبت نام، نحوه ورود به سامانه و غیره به شما آموزش داده می‌شود. از سوی دیگر شما در این مقاله با مدارکی که برای ثبت نام در مدرسه بزرگسالان نیاز دارید آشنا خواهید شد.

شهریه یکی از مهمترین مواردی است که هر شخص قبل از ثبت نام باید اطلاعاتی را نسبت به آن در اختیار داشته باشد. ما در یک بخش مجزا مبحث شهریه مدارس غیر حضوری را هم مورد بررسی قرار داده‌ایم. در نهایت پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت نام مدرسه بزرگسالان تا پایان این مقاله با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

اطلاعیه

ثبت نام مدارس غیر حضوری به صورت الکترونیک تنها برای واجدین شرایط امکان پذیر خواهد بود. داوطلبان در صورت پذیرش لازم است شهریه مربوط به هر یک از مدارس را پرداخت نمایند.

شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری

دلایلی که به موجب آن این نوع از مدارس احداث گردید را می توان در رابطه با دو دسته از دانش آموزان دانست. دسته ای از این دانش آموزان که در سن مدرسه می باشند، ممکن است به دلایلی مختلفی همچون مشکلات جسمانی، شرایط خاص و همچنین متاهل بودن و یا سرپرست خانوار بودن، امکان ادامه تحصیل در مدارس عادی را نداشته باشند به همین دلیل می توانند از طریق ثبت نام مدارس غیر حضوری اقدام به ادامه تحصیل نمایند.

گروه دوم در واقع شامل بزرگسالانی می باشند که سن آنان بالای 18 سال می باشد و بنا به دلایل مختلف نتوانسته اند موفقیت تحصیلی را داشته باشند و یا به ادامه تحصیل بپردازند.

خوشبختانه مهلت ثبت نام مدرسه بزرگسالان و شبانه  را به گونه ای ترتیب داده اند تا کلیه دانش آموزان بتوانند به ثبت نام و ادامه تحصیل دست یابند. در هر استان کشور عزیزمان تعدادی مدارس از راه دور وجود دارند که این مدارس به صورت الکترونیکی و در سامانه آموزش و پرورش لیست خود را قرار داده اند. با استفاده از این لیست داوطلبان می توانند نسبت به ثبت نام مدارس غیر حضوری اقدام نمایند. البته ثبت نام تنها در زمان مهلت ثبت نام مدرسه بزرگسالان و شبانه امکان پذیر است و پس از آن این امکان وجود نخواهد داشت.

شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری

شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری

نحوه ثبت نام در مدرسه بزرگسالان ۱۴۰۲-۱۴۰۳

اغلب فهرست مدارسی که آموزش از راه دور دارند از طریق سایت آموزش و پرورش به آدرس dei.medu.ir اعلام شده و افرادی که مایل به ادامه تحصیل از این طریق را هستند می‌توانند نزدیکترین مدرسه را به آدرس خود پیدا کرده و در آن مدرسه ثبت نام نمایند. در نهایت اگر تصمیم دارید نحوه ورود به سامانه را آموزش ببینید با ما همراه باشید.

نحوه ورود به سامانه 

در این قسمت از مقاله قصد داریم وارد سایا وزارت آموزش و پرورش شویم و مراحل ورود را با استفاده از متن و تصویر به شما آموزش دهیم.

 • مرحله اول

بعد از وارد شدن به سایت وزارت آموزش و پرورش باید بر روی گزینه ورود که با عدد شماره 1 در تصویر زیر نشانه گذاری شده است کلیک کنید. در این صورت شما به یک صفحه جدید وارد خواهید شد.

راهنمای تصویری ثبت نام مدارس غیرحضوری

راهنمای تصویری ثبت نام مدارس غیرحضوری

 • مرحله دوم

در این قسمت باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. لازم به ذکر است بدانید بعد از وارد کردن این دو مورد باید بر  روی دکمه ورود کلیک کنید تا به مابقی مسیر ثبت نام در مدرسه بزرگسالان دسترسی پیدا کنید.

آموزش تصویری ثبت نام مدارس بزرگسالان

آموزش تصویری ثبت نام مدارس بزرگسالان

برای کسب اطلاع از شرایط شرکت در کنکور سراسری کلیک کنید

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در مدرسه بزرگسالان

 1. اصل شناسنامه و کارت ملی به همراه کپی شناسنامه و کارت ملی
 2. گواهی پایان دوره متوسطه اول یا قبولی در امتحانات نهایی پایه نهم برای داوطلبان ثبت نام در پایه دهم
 3. کل پرونده سنوات گذشته دانش آموزان
 4. عکس پرسنلی 3 در 4
 5. کارنامه سال های قبل دوره متوسطه
 6. مدارک پزشکی، بهزیستی یا ایثارگری برای دانش آموزان مشمول هر یک از این شرایط
 7. ارائه مدارک برای تعیین وضعیت اتباع خارجی
 8. با ارائه مدارک لازم دانش آموزان واجد شرایط می توانند در مدارس بزرگسالان در سال تحصیلی پیش رو ثبت نام کرده و به تحصیل در هر یک از این مراکز بپردازند.
 9. ارائه مدارک برای تعیین تکلیف نظام وظیفه

اطلاعیه

شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری معمولا دو هفته قبل از شروع نیم سال های تحصیلی اول، دوم و تابستان برای شما فراهم میشود.

شهریه مدارس غیرحضوری

 1. مدارس غیر حضوری امکان ادامه تحصیل دوباره را برای کلیه دانش آموزان سابق و گذشته فراهم می نماید. اما این مورد با پرداخت هزینه همراه خواهد بود و برای ادامه تحصیل در این مدارس، به ازای هر واحد تحصیلی باید هزینه ای را پرداخت کنید.
 2. میزان شهریه مدرسه بزرگسالان بسیار بالا نمی باشد و همانند شهریه هایی که در مدارس غیر انتفاعی و غیره اخذ می شود نخواهد بود، اما بهره حال تحصیل در این مدارس کاملا رایگان نیز نیست.
 3. شهریه در نظر گرفته شده برای آن دسته از دانش آموزان و متقاضیانی که در ثبت نام مدارس غیر حضوری شرکت نموده اند بدین صورت است که این شهریه شامل یک شهریه ثابت و شهریه متغیر می باشد.
 4. شهریه ثابت برای ترم تحصیلی و ترم تابستان نیز متفاوت خواهد بود به عنوان مثال شهریه ثابت ترم تحصیلی برای دانش آموزان حدودا 60 هزار تومان می باشد.
 5. برای شهریه مدارس غیر حضوری در ترم تابستان نیز، شهریه ثابت در نظر گرفته شده است که این میزان شهریه به نصف این مبلغ در هر ترم می رسد.
 6. در واقع میزان هزینه ای که برای ادامه تحصیل در این مدارس در نظر گرفته می شود را نیز می توان به گونه ای دیگر عنوان نمود. به عنوان مثال برای هر واحد درسی هزینه ای معادل 5 تا 15 هزار تومان شهریه در نظر گرفته می شود. بدیهی است برای رشته های علوم انسانی این میزان شهریه بالاتر از سایر گروه ها خواهد بود.
شهریه مدارس غیرحضوری

شهریه مدارس غیرحضوری

 

نقل و انتقال مدارس غیر حضوری

یکی از سوالاتی که ممکن است برای دانش آموزان و یا بزرگسالان مایل به ثبت نام مدارس غیر حضوری به وجود آید این است که آیا می توان پس از ثبت نام و پذیرش در این مدارس نسبت به انتقالی اقدام نمود؟ زیرا تعداد این مدارس در هر استان محدود می باشد و چنانچه به هر دلیلی دانش آموزان نتوانند در مدرسه پذرفته شده ادامه تحصیل دهند، نگرانی برای آنان به وجود خواهد آمد.

خوشبختانه امکان نقل و انتقال وجود خواهد داشت و دانش آموزان عزیز می توانند پس از ثبت نام مدارس غیر حضوری در سامانه به صورت الکترونیکی نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند.فعالیت مدارس در تمامی استان های کشور در مهرماه خواهد بود و به همین دلیل پس از انجام ثبت نام متقاضیان عزیز می توانند در صورت موافقت مدرسه محل ثبت نامی و واجد شرایط بودن نسبت به انتقالی اقدام نمایند.

اطلاعیه

برای ثبت نام در مدرسه مورد نظرخود، باید در مهلت مشخص شده به صورت حضوری یا غیر حضوری مدارک را برای پرونده دانش آموزان در ثبت نام مدارس ۱۴۰۲ – ۱۴۰۲​ که شامل مدارک شناسایی والدین و دانش آموز و سوابق تحصیلی او می باشد را به مسئولین مدرسه تحویل دهید.

مهلت ثبت نام در مدرسه بزرگسالان و شبانه

مهلت ثبت نام مدرسه بزرگسالان و شبانه به گونه ای است که دانش آموزان تقریبا تا مهرماه می توانند نسبت به انجام آن اقدام نمایند. با توجه به اینکه آموزش و پرورش در نظر دارد تا تمهیداتی را برای کلیه جویندگان علم داشته باشد، به همین دلیل مهلت در نظر گرفته را به گونه ای ترتیب داده است که بتوانند به راحتی به انجام ثبت نام مدارس غیر حضوری بپردازند.

لازم به ذکر است که تنها برخی از داوطلبان می توانند در ثبت نام مدرسه بزرگسالان و شبانه شرکت نمایند. به عنوان مثال افرادی که در یک پایه، دوبار مردود شده اند امکان ادامه تحصیل را نخواهند داشت. برای انجام ثبت نام مدارس غیر حضوری و همچنین اطلاع دقیق از مهلت ثبت نام مدارس بزرگسالان و شبانه می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نماید.

مراحل ثبت نام مدارس غیر حضوری

مراحل ثبت نام مدارس غیر حضوری

اخبار پیرامون ثبت نام مدرسه بزرگسالان

طابق با اعلام وزارت آموزش و پرورش برای ورود به مدرسه بزرگسالان شرایط سنی وجود دارد و افراد بزرگسال در این دسته باید حتما دارای  ۱۸ سال سن باشند. این دسته از افراد می‌توانند به صورت غیر حضوری ادامه تحصیل دهند.

امکان ثبت نام در نیم سال اول تا آبان ماه تمدید شد.

اطلاعیه

دانش آموزان بزرگسالی که در هر شرایط نتوانستند در مدارس حضوری و عادی از طریق سایت پادا ثبت نام کنند و به ادامه تحصیل بپردازند. می‌توانند با رعایت شرایط مسوب شده توسط وزارت آموزش و پرورش در مدارس بزرگسالان ثبت نام نمایند.

خلاصه مطلب

در این مقاله شما به طور کامل با نحوه ثبت نام مدرسه بزرگسالان نشده لازم به ذکر است بدانید شما در ابتدای مقاله شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری و مطالعه کردید و در مرحله بعد به سراغ نحوه ثبت نام در مدرسه بزرگسالان پرداختیم که در آن ورود به سامانه به شما آموزش داده شده است به سراغ مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در مدرسه بزرگسالان رفتیم در هنگام ثبت نام حتما باید مدارک در اختیار داشته باشید در پایان هم به شهریه مدارس شرایط نقل و انتقال مهلت ثبت نام اخبار پیرامون پرداخته شده است. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله بتواند در هنگام  ثبت نام مدرسه بزرگسالان به شما کمک کند.

برای دانلود فایل PDF ثبت نام مدرسه بزرگسالان بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

4.1/5 - (30 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا ثبت نام مدارس غیر حضوری برای مقاطع ابتدایی نیز امکان پذیر است؟

مدارس غیر حضوری تنها برای دوره های اول و دوم متوسطه، امکان ثبت نام را به دانش آموزان خواهد داد. البته شرایط تعیین شده برای دانش آموزان مدرسه بزرگسالان و غیره متفاوت خواهد بود.

آیا امکان نقل و انتقال در مدارس غیر حضوری وجود دارد؟

بله. متقاضیان عزیز بعد از ثبت نام در این مدارس اگر واجد شرایط باشند امکان نقل و انتقال وجود دارد.

نظرات

 1. نیما
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۵

  سلام من سال دوازدهم هنرستان رو خوندم دو تادرس رو از یازدهم و دوازدهم افتادم . شهریور و دی ماه هم نتونستم نمره بیارم. یک بار هم فیزیک دهم رو برایم تک ماده زده اند. من اگر مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم می توانم بعدا ادامه تحصیل بدهم؟ مدرسه بزرگسالان میگه نمی تونی

  • tahmasebi
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸

   سلام دوست عزیز اگر شما دروس پایه ی یازدهم و دوازدهم رو همزمان انتخاب کنید باید حتما در مدرسه ی بزرگسالان ثبت نام کنید.

 2. melina
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۷

  سلام من تا دوازدهم درسمو کامل خوندم دو تا امتحانمو شهریور افتادم ولی متاسفانه به ثبت نام دی ماه نرسیدم الان باید چیکار کنم برای ثبت نام امتحان خرداد ماه؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام وقت بخیر
   نیازه دراین خصوص با مدرسه صحبت کنید تا در خصوص ارایه مدارم و زمان بندی مربوطه شما را راهنمایی کنند

 3. Mehrzad
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام متولد ۱۳۷۴ هستم دو دبیرستان رشته انسانی بودم دوتا کتاب تجدید شدم امتحان دادم قبول شدم آیا می تونم الان مدرسه بزرگسال برای دیپلم رشته تجربی یا ریاضی شرکت کنم؟

  • مشاور رضایی
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام وقت بخیر . برای ثبتنام مدرسه بزرگسالان باید به اداره آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنید

 4. Mehrzad
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام متولد ۷۴ هستم دو دبیرستان رشته انسانی بودم دوتا کتاب تجدید شدم امتحان دادم قبول شدم آیا می تونم الان مدرسه بزرگسال برای دیپلم رشته تجربی یا ریاضی شرکت کنم؟

  • مشاور رضایی
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۲

   سلام وقت بخیر . برای ثبتنام مدرسه بزرگسالان باید مراجعه حضوری کنید به اداره آموزش و پرورش محل سکونت تا شمارا راهنمایی کنند برای ثبتنام مدارس بزرگسالان

 5. Mehrzad
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام متولد ۷۴ هستم دو دبیرستان رشته انسانی بودم دوتا کتاب تجدید شدم امتحان دادم قبول شدم آیا می تونم الان مدرسه بزرگسال برای دیپلم رشته تجربی یا ریاضی شرکت کنم

  • مشاور رضایی
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام وقت بخیر . برای ثبتنام مدرسه بزرگسالان باید به اداره آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنید

 6. sogand
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۲

  سلام من پارسال تا پایه نهم ترم اول خوندم از لحاظ روحی حالم خوب نبود و ترک تحصیل کردم اما خانوادم شرایطم رو درک نکردن منو اول سال ی مدرسه دیگ در پایه نهم اسم نویسی کردن اما وقتی رفتن مدرسه مدیرم متوجه شد ک شرایط روحی خوبی ندارم نمیتونم سر کلاس بشینم تو مدرسه گریه میکردم و انقد فکرم درگیر بود درسو متوجه نمیشدم خودم رو تو اتاق حبس میکردم از خودم متنفر بودم پیش چند روانشناس رفتم و گفتن باید دارو بخورم الان دارو می خورم اما چون از امتحانات ترم اول عقب موندم و هیچی درس یاد نگرفتم ترک تحصیل کردم الان حالم بهت اما کاملا خوب نیستم اما دلم میخواد ادامه تحصیل بدم الان ۱۸سالمه مدرسم گفتن برای ادامه تحصیل باید سال جدید برم مدرسه بزرگسالان الان من اگ بخوام این ۴ سالو بخونم و دیپلم بگیرم باید چیکار کنم میتونم در مدارس بزرگسالان غیر حضوری ادامه تحصیل بدم ؟میشه راهنمایی کنید ممنون♥️

  • tahmasebi
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

   سلام دوست عزیز بله شما محدودیتی برای ادامه تحصیل در مدرسه بزرگسالان ندارید و میتونید ثبت نامتون رو انجام بدید اما برای دوره ی غیرحضوری باید موافقت مدیر مدرسه رو بگیرید.

 7. مائده
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام وقت بخیر
  من سال دوازدهم کار دانش هستم و میخواستم توی نهایی تجربی شرکت کنم و به آموزش پرورش گفتم گفتن که باید کلا دیپلم رشته خودمو بگیرم بعد تطبیق بخوره ولی میگن امکانش هست که الان پروندمو بگیرم از مدرسه و بزرگسالان ثبت نام کنم و توی نهایی شرکت کنم درسته؟

  • مشاور حمامی
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقتتون شرایط تحصیلی شما باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 8. علی اکبر
  ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۴

  سلام من ۱۷ سالمه و الان دارم پایه یازدهم کارو دانش رو میخونم. امکان دامه تحصیل در مدرسه ی بزرگسالان وجود داره. لطفا راهنمایی بفرمایید

  • tahmasebi
   ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۵

   سلام دوست عزیز، شرط ثبت نام در مدرسه ی بزرگسالان بالاتر از سن قاونی بودن برای دانش آموزان میباشد.

 9. لنا
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۱۵

  سلام وقت بخیر . من دیپلم کارو دانش نظام قدیم دارم و فوق دیپلم حسابرسی . آیا امکانش هست تجربی بخونم دیپلمش رو بگیرم و کنکور بدم یا نه این امکان فقط برای نظام جدیده ؟ و اینکه برای گرفتن دیپلم چقدر معمولا زمان میبره ممنون میشم پاسخ بدین.

  • مشاور محمدی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در کنکور سراسری میتوانید دروس سال دوازدهم رشته تجربی را امتحان داده تا سوابق تحصیلی برای شما اعمال شود.

 10. شهناز مرادی
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۸

  سلام آیا حقیقت داره کسی ک تو مدرسه بزرگسالان مدرک میگیره تو هیچ نهادی بهش کار نمیدن ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  • مشاور رضایی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۷

   سلام وقت بخیر . خیر

 11. فاطمه
  ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۹

  سلام من 23سالمه تا ششم ابتدایی درس خوندم قصد دارم ادامه تحصیل بدم آیا الان میتونم در مدرسه ی بزرگسالان ثبت نام کنم دیپلمو بگیرم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  • مشاور ابراهیمی
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام
   بله می توانید.
   برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید

 12. امیر
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

  سلام من 23 سالمه لیسانس مهندسی مکانیک دارم میخوام دیپلم تجربی بگیرم و برای کنکور تجربی شرکت کنم دوتا سوال داشتم اول اینکه هنوز زمان دارم برای ثبت نام و دوم اینکه درصورت ثبت نام ایا امتحان زیست 1 2 3 و زمین رو میشه تو یه سال داد
  ممنون

  • مشاور صادقی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

   سلام
   با اموزش پرورش رای زنی کنید

 13. زهرا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام خسته نباشید من میخوام دیپلم مجدد بگیرم رشته معارف میخوام دیپلم بگیرم با برم مدرسه بزرگسالان مرکز استان؟

  • rahdar
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت بخیر .
   در قدم اول به اموزش و پرورش شهرستان مراجعه کنید.

  • امیر
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام خسته نباشید.
   ببخشید بنده 41 سال سن دارم میخواهم برای تحصیل دوره دبیرستان تدریس کنم میتونم الان ثبت نام کنم.

   • مشاور جوادی
    ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

    سلام وقت بخیر
    دوست گرامی بله میتونید باید به صورت حضوری و با
    آخرین مدارک تحصیلی به آموزش و پرورش مراجعه فرمایید.

 14. برزگر
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام خسته نباشید، من تا سوم راهنمایی خوندم ۲۳سالمه،الان واسه ثبت نام بزرگسالان دیر نیست،ترم اول گذشت؟

  • rahdar
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت بخیر .
   برای شما ترم های فشرده در نظر میگیرند و سریع تر درستون به اتمام خواهد رسید

 15. برزگر
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام خسته نباشید، من تا سوم راهنمایی خوندم ۲۳سالمه،الان میتونم برای بزرگسالان ثبت نام کنم ،آخه ترم اول گذشته

  • مشاور صادقی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام
   مشکلی نیست حضوری برید آموزش رای زنی کنید

  • مشاور اقازاده
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   سلام وقت بخیر
   نیازه شما مراجعه حضوری به اموزش وپرورش داشته باشید واقدام شما برای نیمسال بعدی باشد گر اقا هستید ومشکل نظام وظیفه نداشته باشید

  • مشاور جوادی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام وقت بخیر
   بله دوست گرامی میتونید از آموزش و پرورش اقدام فرمایید.

 16. Amir
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۱

  سلام خدمت شما من ۱۹سالمه دارم دهم انسانی میخونم از راه دور یک سالی هم هست که مشمول شدم آیا بعد از گرفتن دیپلم میتونم در دانشگاه دولتی ثبت نام کنم آیا معاف تحصیلی میشوم برای دانشگاه با تشکر

  • tahmasebi
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۰

   سلام دوست عزیز شما تا پایان 20 سالگی فرصت دارید تا در دانشگاه قبول بشید و ثبت نام قطعی کنید.

 17. بی نام
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

  ببخشید دیپلم که در کلاس دوازدهم گرفته میشه با مدرسه بزرگسالان تفاوت داره چون شنیدم کسانی که در مدرسه بزرگسالان دیپلم میگیرن در ادارت دولتی نمی تونن ثبت نام کنن

  • مشاور صادقی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

   سلام
   بله برخی ادارات سخت گیری میکنند

 18. مهدی
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

  سلام من به دلایلی در کلاس دوازدهم نتونستم دو درس افتاده در خرداد و شهریور ودی ماه قبلو شم آیا تو مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم همون دو درس رو امتحان میگیرن یا کل دروس رو (درس های که افتادم فارسی و علوم و فنون هستن)

  • مشاور صادقی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

   سلام
   درس های قبلی رو تطبیق بدید
   و فقط درس های باقی مونده رو امتحان بدید

 19. شهناز مرادی
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام ببخشید در حال حاضر مدرسه بزرگسالان ثبت نام میکنند؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  • مشاور جوادی
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بله ثبت نام میشه بایدبه صورت حضوری به آموزش و پرورش منطقه مراجعه فرمایید.

 20. عسل طهماسبی
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۰

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم تجربی دارم و میخوام دیپلم مجدد انسانی بگیرم
  هنوز به مدرسه بزرگسالان مراجعه نکردم ولی میخام بدونم که چه دروسی رو تطبیق میدن و لازم به امتحان مجدد در اون دروس نیستم؟

  • tahmasebi
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

   سلام دوست عزیز، برای گرفتن دیپلم مجدد در رشته ی جدید، فقط باید دروس تخصصی انسانی رو در خرداد ماه امتحان بدید.

 21. کوثر
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

  سلام خسته نباشید من رشته ام معماری هست سال آخرم مونده نخوندم و میخوام واسه تجربی بخونم و کنکور بدم امکانش هست و باید چ کارایی انجام بدم..ازسال 94 نخوندم الان میخوام ادامه بدم شرایطش چجوریع لطفا بهم بگید خیلی برام مهمه بدونم باید چیکار کنم

  • tahmasebi
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

   سلام دوست عزیز شرایط شما به بررسی بیشتری نیاز دارد. لطفا با داخلی 108 تماس بگیرید.

  • شهناز مرادی
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام من ۱۳سال ترک تحصیل کردم تو مقطع پنجم ابتدایی حالا رفتم آموزش و پرورش برای ادامه تحصیل میگن باید تو نهضت سواد آموزی ثبت نام پایه ششم را انجام بدی رفتم برای ثبت نام میگن ما ۸ساله ک تو نهضت سواد آموزی ثبت نام نمیکنیم من حالا باید کجا ثبت نام کنم؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

   • tahmasebi
    ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

    سلام دوست عزیز شما برای ادامه تحصیل باید در مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنید و ارتباطی به نهضت و آموزش و پرورش ندارد.

 22. ساعد
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۷

  سلام شرمنده من برگه مشمول به خدمتم هم گرفتم قرار بود که برج هفت میرفتم ,نرفتم رفت مدرسه برای دی ثبت نام کردم اگه قبول شم برم پلیس ۱۰ بنظرتون اضافه خدمت دارم یا نه …راستش این برام سوال شد چون اون که دیپلم بگیره تا شش برا خدمت مهلت داره میخواگ بدونم این شامل حاله منم میشه🙏🙏🙏

  • rahdar
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام وقت بخیر.
   اگر دفترچه پست کردید و نرفتید بله غیبت خوردید و غایب محسوب میشوید.

 23. کسرا
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

  سلام
  من دانشآموز دوازدهم نظری هستم .
  خرداد امتحانات نهایی هستش و من در توانم نیست که در بعضی از درسا نمره قبولی بیارم .
  میخوام ببینم میشه وقتی امتحانات خرداد تموم شد مستقیم برم بزرگسالان و تطبیق انجام بدم و در یک رشته فنی دیپلم بگیرم ،نمیخوام تا مهر صبر کنم بعد ثبت نام کنم‌ ( تا خرداد ۱۸ سالم میشه ).
  و اینکه میشه تا ورودی بهمن دیپلم فنیمو گرفته باشم تا بتونم داخل رشته های بدون کنکور ازاد ثبت نام کنم؟
  راجب این ها توضیح میخواستم .

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

   سلام وقت بخیر
   به آموزش و پرورش استان خود مراجعه کنید . اگر تا 31 شهریور 1402 و یا 30 بهمن 1402 فارغ التحصیل شوید می توانید ثبت نام کنید .

 24. زهرا
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

  سلام شهریه مدارس حضوری و غیر حضوری برای بزگسالان ک مردود دارند فرق داره؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   سلام بله شهریه مدارس بزرگسالان نسبت به دانش آموزان عادی کمتر میباشد

 25. زهرا
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۴

  سلام شهریه مدارس حضوری و غیر حضوری برای بزگسالان ک مردود دارند فرق داره؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۰

   سلام وقت بخیر
   تعیین میزان شهریه بر اساس رشته ی مد نظر و استان شما می باشد .

 26. عبدی
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

  سلام من 18 سالمه دیپلم رشته فنی طراحی دوخت دارم
  می‌خوام دیپلم مجدد بگیرم برای رشته انسانی
  بعدم کنکور فرهنگیان بدم
  باید توی کلاسها شرکت کنم یا میشه فقط امتحان نهایی بدم؟
  تایم کلاس های چطوریه؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۵

   سلام وقت بخیر
   به سال فارغ التحصیلی شما و شرایط پذیرش آموزش و پرورش استان شما بستگی دارد . مراجعه حضوری داشته باشید .

 27. امیر
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام
  من ۱۸ سالمه و مدرک نهمم هست
  میخوام غیرحضوری بخونم میتونم در مدارس بزرگسال ثبت نام کنم

  • مشاور اقازاده
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

   سلام وقت بخیر
   اگر آقا هستید حداکثر تا20 سالگی فرجه دارید

 28. خانم یوسفی
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۷

  با سلام، من دهم رشته تجربی رو خوندم چند سالی هست که ترک تحصیل و ۲۱ سالمه الان میخوام رشته انسانی بردارم و دیپلم بگیرم چه اقدامی باید انجام بدم؟؟

  • مشاور رضایی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   سلام وقت بخیر باید به مدارس بزرگسال جهت ثبت نام مراجعه بفرمایید

 29. پریا
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام وقت بخیر . امتحانات در مدارس بزرگسالان حضوری یا غیر حضوری برگزار میشوند؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

   سلام
   وقتتون بخیر
   امتحانات بصورت حضوری یرگزار می شود

 30. زائری
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۶

  سلام وقت بخیر
  دخترم کلاس هفتم هست
  وبشدت دچاراضطراب وترس ازمدرسه هست طوری که هرروز کارش گریه و ترس هست اوقات روزانه اش روبهم ریخته
  ازطرفی محیط مدرسه و دانش آموزان اذیتش میکنه
  برای سال آینده میخام غیرحضوری شرکت کنه

  چه کارهایی بایدانجام بدم؟

  • tahmasebi
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام دوست عزیز شرایط فرزند شما متاسفانه بسیار جدی میباشد و نیاز به بررسی ریشه ای دارد. حتما از مشاور کودک و نوجوان برای این مورد کمک بگیرید. ضمنا برای پایه ی هفتم ادامه تحصیل غیرحضوری نداریم.

 31. زهرا
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام وقت بخير من عربي دوازدهم رو نتونستم پاس كنم و از مهر ماه براي ورود به دانشگاه به مشكل خوردم و دي هم قبول نشدم الان ميشه بگيد بايد چيكار كنم

  • مشاور محمدی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت به خیر
   تا زمانی که دروس دیپلم خود را به طور کامل پاس نکرده نمیتوانید برای ورود به دانشگاه اقدام نمایید.

 32. لیلی
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

  سلام وقت بخیر
  من 38سالمه کلاس ششم قبول نشدم و درس رو رها کردم
  الان قصد ادامه تحصیل دارم
  نتونستم وارد سایت بشم کد کاربری و رمز عبور رو چگونه وارد کنم
  لطفاً راهنمایی کنید

  • مشاور عیسائی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

   سلام وقت بخیر
   جهت ثبت نام باید به آموزش و پرورش مراجعه نمایید.جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • مشاور رضایی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

   سلام وقت بخیر باید نهضت سواد آموزی ثبت نام بفرمایید

 33. علی اکبر اسمعیلی
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۶

  سلام، برای گرفتن دیپلم جوشکاری یا تراشکاری یا فرزکاری باید به کجا مراجعه کنیم

  • مشاور حمامی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

   سلام وقتتون بخیر وضعیت تحصیلی شما باید تحت برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر ا ما تماس بفرمایید

 34. بهرامی
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

  سلام وقت بخیر من یازدهم هستم در مدرسه دولتی تحصیل میکنم به دلیل مشکل تنفسی نمی‌تونم حضوری مدرسه برم آیا با گواهی پزشکی میتونم به مدرسه غیر حضوری انتقالی بگیرم؟اگه میشه امتحاناتات رو خرداد ماه تمام دروس میگیرن؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • مشاور رضایی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

   سلام وقت بخیر مدارس غیر حضوری فقط مختص بزرگسالان میباشد

 35. دلنیا
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

  سلام
  من ۱۷ واحد میتونم برای خرداد بردارم
  بیشتر نمیشه یعنی قانونش اینطوریه
  برای شهریور ۱۲ واحد میمونه
  میتونم شهریور ۱۲ واحد بردارم و فارق تحصیل بشم؟

  • tahmasebi
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

   سلام دوست عزیز، شما برای انتخاب هر 12 واحد در شهریور ماه باید با مدیر مدرسه مورد نظر صحبت کنید.

 36. خانم
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۴

  سلام من دیپلم فنی حرفه ای دارم می‌خوام دیپلم تجربی بگیرم و در رشته تجربی ادامه تحصیل بدم سال 93دیپلمم رو گرفتم امکان داره ؟و اولین قدم چکار باید بکنم

  • مشاور حمامی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

   سلام وقتتون بخیر برای راهنمایی جهت دریافت دیپلم مجدد با ما تماس بفرمایید

  • tahmasebi
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام دوست عزیز بله شما این امکان رو دارید و اولین قدم ثبت نام در مدرسه بزرگسالان و در رشته ی تجربی میباشد.

 37. محمد
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

  سلام وقتتون بخیر
  با مدرک دیپلم کاردانش بزرگسال
  میشه در کنکور ثبت نام کرد ؟
  و باید دیپلم همون رشته رو کنکور داد یا میشه در کنکور نظری هم ثبت نام کرد ؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام
   دیپلمتون نظام جدید هست یا قدیم؟؟
   برای بررسی دقیق شرایط تون با ما تماس بگیرید

   • محمد
    ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۲

    دیپلم نظام جدید بزرگسال هست
    میشه در کنکور ثبت نام کرد ؟

    • rahdar
     ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

     سلام وقت بخیر .
     مشکلی برای ثبت نام در کنکور سراسری ندارید.

 38. امیر
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

  سلام من روزانه درس می خونم دوازدهم انسانی هستم میخوام برم بزرگسالان آیا میشه ثبت نام کرد یا خیر؟

  • مشاور اقازاده
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت بخیر
   برای تحصیل در مدارس بزرگسالان نیازه شما تحت شرایط خاصی باشید که درحال حاظر با شرایط شما همخونی ندارد

 39. وحید
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام من رشته ریاضی بزرکسالان هستم برای 6 درس شهریه 1200 ازم گرفتن
  آیا این شهریه منصفانه هست?

  • مشاور رضایی
   ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام وقت بخیر شرایط شهریه مدارس بزرگسال به عموامل مختلفی همچون نوع مدرسه . شهری که مدرسه در آن وجود دارد و ……

  • مشاور ملکی
   ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از شهریه های بزرگسال با ایران تحصیل تماس حاصل قرمایید.

  • مشاور رضایی
   ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

   سلام وقت بخیر شرایط شهریه مدارس بزرگسال به عوامل مختلفی همچون نوع مدرسه . شهری که مدرسه در آن وجود دارد و ……

  • امیرحسین
   ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷

   سلام من دوازدهم انسانی هستم میخوام برم بزرگسالان توی بهمن ماه میشه ثبت نام کرد یا خیر(آیا پس از امتحان نوبت اول توی روزانه میشه شبانه نوشت؟)

   • مشاور ملکی
    ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

    سلام دوست عزیز
    برای ثبت نام در مدرسه بزرگسال باید از اموزش و پرورش محل سکونت خود اقدام کنید.

 40. مهدی حیدری
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

  سلام. من 19 سالمه و تو امتحانات خرداد99-1400 رشته تجربی هفتا درس رو افتادم و دیگ ادامه ندادم. الان بعد یک سال حدودا میتونم برای اخذ دیپلم امتحان بدم؟!اگه اره چجوری یعنی باید پروندمو بگیرم و تو مدرسه بزرگسال ثبت نام کنم؟!الان ک اخر دی ماه هست میتونم ثبت نام کنم؟! لطفا کامل توضیح بدید ممنون

  • مشاور رضایی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

   سلام وقت بخیر اگر مشکل نظام وظیفه ندارید میتوانید اقدام کنید و توجه داشته باشید ثبت نام برای دی ماه به اتمام رسیده است

 41. مریم شجیراتی
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۲

  سلام دوستان لطفا کسی منو راهنمایی کنه من درخارج ازکشورزندگی میکنم چطورمیتونم ثبت نام کنم شماره ی واتساپ نگذاشتن

  • مشاور جوادی
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز برای ثبت نام باید به مدرسه بزرگسالان مراجعه فرمایید که این مورد رو خود آموزش و پرورش تعیین میکنه.

 42. مریم شجیراتی
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۱

  سلام دوستان لطفا کسی من راهنمایی کنه من درخارج ازکشورزندگی میکنم چطورمیتونم ثبت نام کنم شماره ی واتساپ نگذاشتن

  • rahdar
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

   سلام وقت بخیر .
   میتوانید به یکی از اقوام که ایران هستند بفرمایید تماس بگیرند و شماره واتس اپ یا سایر شبکه های مجازی شان را دریافت کنند

 43. Ceyed
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

  سلام من ۱۷ سالم هست و پایه دوازدهم ریاضی هستم، آیا میتونم رشتمو به گرافیک رایانه ی هنرستان، تغییر بدم و دیپلم معتبر و قابل استعلام بگیرم؟ [در مدارس غیرحضوری – شبانه]
  چون یکی از دوستام این کارو از طریق یه مرکز مشاوره انجام داده و ظاهراً طرفای عید دیپلم میگیره.

  • tahmasebi
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام دوست عزیز بله شما این امکان رو دارید اما تغییر رشته در پایه ی دوازدهم یه مقدار با محدودیت مواجه است و بستگی به نظر و موافقت مدیر مدرسه دارد.

 44. ماها
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

  سلام‌من دوتا درسم و پاس نکردم سال دوازدهم بودم بعد نتونستم تابستون و دی امتحان بدم بهم گفتن باید خرداد امتحان بدی ولی باید مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنی واسه نوبت خرداد از الان میتونم ثبت کنم؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت بخیر
   این امکان وجود دارد اما نیازه از طریق مراجعه حضوری ازآموزش پرورش پیگیری کنید

 45. Shayan
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۰

  سلام من در ۱۵ آبان برای امتحانات دی ماه ثبت نام کردم ترمیمی هستم پرسیدم میتونم نصفش رو الان بدم نصفش رو خرداد گفتن نمیشه بعدش بخشنامه اومد که میشه فک کنم ۲۳ آبان بود
  منی که نمیدونستم این موضوع رو ، میتونم در خرداد هم شرکت کنم؟

  • tahmasebi
   ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام دوست عزیز بله شما مجاز هستید که در در خرداد ماه هم در نیمی از امتحاناتتون شرکت کنید.

 46. Shayan
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

  سلام من در ۱۵ آبان برای امتحانات دی ماه ثبت نام کردم ترمیمی هستم پرسیدم میتونم نصفش رو الان بدم نصفش رو خرداد گفتن نمیشه بعدش بخشنامه اومد که میشه نصف الان داد نصف خرداد فک کنم ۲۳ آبان بود . اینم بگم که تجربی هستم
  منی که نمیدونستم این موضوع رو ، میتونم در خرداد هم شرکت کنم؟

  • مشاور حمامی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۹

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید برای دریافت اطلاعات با ما تماس بفرمایید

 47. Shayan
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸

  سلام من در ۱۵ آبان برای امتحانات دی ماه ثبت نام کردم ترمیمی هستم پرسیدم میتونم نصفش رو الان بدم نصفش رو خرداد گفتن نمیشه بعدش بخشنامه اومد که میشه فک کنم ۲۳ آبان بود
  منی که نمیدونستم این موضوع رو ، میتونم در خرداد هم شرکت کنم؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

   سلام باید با مدرسه بزرگسالان که ثبت نام کردید صحبت کنید تا واحدها را تقسیم کنند

 48. ali
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

  سلام میخاستم ادامه تحصیل بدم و این که واقعا اشتباهی بود که به هر دلیل ادامه نتونستم بدم والان راهنمایی رو خوندم و سیکر نگرفتم و میخام ادامه بدم چون هر کاریمیخام انچام بدم حداقل دیبلم میخان و تحصیلاتم روباید و حتما ادامه بدم محبت کنید راهنمایی کنید

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۶

   سلام برای ثبت نام در مدارس بزرگسالان باید از طریق آموزش و پرورش شهرتون اقدام کنید

 49. Amir
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۷

  سلام وقت بخیر ببخشید من ۲تا درس تبصره زدم و ۱درس افتادم تو همین دی ماه امتحان دادم قبول نمیشم شرایط چجوریه ۱۸سالمه
  کتاب های ک تبصره زده هم باید ت مدرسه شبانه امتحان داد یا میشه دوباره تبصره زد

  نمرات مدرسه بزرگسال تاثیری رو کنکور امسال داره بنده میتونم امسال دیپلم رو ن مدرسه بزرگسال بگیرم ؟
  باید سرکلاس برم ؟
  یا دوباره میتونم خرداد امتحان بدم همون مدرسه روزانه
  من ریاضی رو نوبت اول دوازدهم گرفتم ۱۸.۷۵ و مستمر هم ۱۷
  مستمر نوبت دوم ۱۸ ولی پایانی شهریور نتونستم برم
  دی ماه همین دی ماه امتحان دادم و شش نیم میگیرم قبولم؟
  نمره های مدرسه روزانه بزرگسال چ فرقی داره
  آیا من هم باید برم کلاس یا غیر حضوری ؟

  • مشاور حمامی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 50. Amir
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

  سلام وقت بخیر من ۱۸سالمه و امروز امتحان ادبیات دادم نتیجه لازم نمی‌گیرم و همین کتاب ادبیات افتادم باید ثبت نام مدرسه بزرگسال کنم یا میتونم خرداد ماه امتحان بدم ؟
  اگر بزرگسال گفتن ثبت نام کن فقط همین کتاب امتحان میدم سرکلاس جایی باید رفت؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام وقت بخیر
   ازجانب مدرسه به شما درخصوص امتحان مجدد زمان میدهند اگر ااین زمان به اتمام رسیده نیازه شما برای مدارس بزرگسالان اقدام کنید

 51. ABOLFAZL
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

  وقتی تو یک امتحانی مردود میشیم و تو مدرسه بزرگسالان ثبت نام میکنیم تا بتونیم دی ماه دوباره امتحان بدیم
  مدرسه بهمون نمره مستمر میده یا فقط برگه امتحانمون ملاکه؟

  • مشاور حمامی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳

   سلام وقتتون بخیر بله فقط نمره ی برگه ملاک است

 52. Nazanin
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۴

  سلام وقت بخیر. ممنون از پاسخگوییتون. خواهرم دیپلم نظام قدیم گرافیک داره و هنرستان درس خونده، آیا میتونه توی مدارس بزرگسال ، پیش دانشگاهی رشته انسانی رو بخونه تا بتونه برای دانشگاه به رشته اقتصاد تغییر رشته بده؟

  • rahdar
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت بخیر .
   باید پایه دوازدهم نظام جدید رشته انسانی را امتحانات نهاییش را شرکت کنند چون دیگه نظام پیش دانشگاهی نداریم

 53. حامد
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۷

  سلام من 18سالمه در حال حاضر درس نمی خونم سال اینده میخوام غیرحضوری بخوانم برای دیپلم کاردانش سه سال ترک تحصیل کردم الان میخواهم برای کار به اروپا مهاجرت کنم برای همین دیپلم رو باید بگیرم مدرک زبانمو گرفتم ایلتس جنرال ولی از شانس بد ما سیکل رو قبول ندارن حتما باید دیپلم باشه شما راهی بهتر سراغ ندارین که من زودتر به هدفم برسم خیلی ممنونم از سایت خوبتون

  • tahmasebi
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام دوست عزیز شما بصورت اجبار باید دارای مدرک دیپلم 4 ساله باشید و برای این منظور باید در مدرسه ی بزرگسالان ثبت نام کنید و ادامه تحصیل بدهید.

 54. علی
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۲

  سلام و خداقوت
  آیا برای بزرگسالان مقیم خارج از کشور راهی جهت ادامه تحصیل وگرفتن دیپلم هست؟
  ممنون

  • tahmasebi
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

   سلام دوست عزیز، خیر متاسفانه هنوز زیرساختی برای افراد ساکن خارج از کشور برای گرفتن دیپلم فراهم نشده است.

 55. علی
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

  سلام وقت بخیر من متولد۶۳ هستم و دیپلم و گرفتم واسه پیام نور میخوام بخونم وچون پیش دانشگاهی و کامل نخوندم باید پیش دانشگاهی رو تموم کنم راهنمایی لطفا

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام وقت بخیر
   باید به آموزش و پرورش استان خود مراجعه کنید تا بتوانید برای دیپلم تطبیقی نظام جدید اقدام کنید .

  • مشاور محمدی
   ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۰

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام بدون کنکور پیام نور،فارغ التحصیلان نظام سالی واحدی نیازمند دیپلم به همراه یش دانشگاهی هستند.بدون مدرک پیش دانشگاهی میتوانید برای دانشگاه های دیگر اقدام نمایید.

 56. امین
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام
  من سال ۱۴۰۰دوازدهم تجربی۷تا درسو تجدید شدم
  وشهریور هم امتحان دادم ولی قبول نشدم
  ودی هم امتحان ندادم
  الان سربازم چطوری میتونم دیپلم بگیرم

  • مشاور رضایی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر بعد از پایان خدمت برای ثبت نام در مدارس بزرگسال اقدام کنید جهت دریافت دیپلم خود

 57. زهرا
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

  سلام
  من ۲۳ سالمه و پایه نهم گرفتم
  میخام ادامه بدم و شاغل هستم
  میشه راهنماییم کنید یا شماره تماسی بهم بدین
  ۰۹۳۳۷۲۶۱۲۲۹ لطفاا کمکم کنید هرجا زنگ میزنم درس راهنماییم نمیکنن

  • rahdar
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت بخیر.
   دوست عزیز از طریق شماره های موجود در سایت میتوانید با ما تماس بگیرید و با کارشناسان مربوطه صحبت کنید.

 58. بهروز
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

  سلام وقت بخیر من سال ۸۲.۸۳کاردانش برق صنعتی سال دوم خوندم بخام ادامه بدم برای دیپلم میتونم تو مدرسه شما همون رشته رو ادامه بدم غیر حضوری

  • مشاور محمدی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام وقت به خیر
   برای ادامه تحصیل میتوانید از طریق مدارس بزرگسالان اقدام نمایید.

 59. ارمان
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام خسته نباشید من رشتم فنی حرفه ایی صنایع فلزی بود تا سال 3 دبیرستان خوندم ولی سال دوم و سوم دبیرستان چند تا درس افتادم برا همین بهم دیپلم ندادن منم بی خیال شدم باید چی کار کنم الان من به صورت خود اموز برنامه نویسی یاد گرفتم والان شغلم برنامه نویسی فرانت انده 23 سالمه و نیاز دارم تو رشته مهندسی نرم افزار ادامه تحصیل بدم باید چی کار کنم لطفا راهنمایم کنید

  • مشاور جوادی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید به صورت حضوری به آموزش و پرورش مراجعه و پیگیری کنید.

 60. Fhtfv
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

  سلام ببخشید میشه تو خرداد ماه توی بزرگسالان دروس نوبت دوم رو امتحان داد و توی شهریور دروسی که توی دی ماه امتحان ندادیم رو پاس کنیم؟ امکانش هست؟ لطفا جواب بدید

  • مشاور فتح اللهی
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام وقت بخیر اگر در مدارس بزرگسالان ثبت نام بوده باشید بهتون برنامه امتحانی را میدهند تا در زمان مشخص شده در امتحانات شرکت کنید

 61. پرویزی
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام خسته نباشید.
  من الان توی مدرسه عادی درس میخونم.امکانش هست بعد از دادن امتحانات نوبت اول برم مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم یا باید بمونم برای سال بعد و بعد از تموم کردن امتحانای خرداد؟
  ممنون میشم منو راهنمایی کنید اگ امکانش هست دیگه برم از ماه بعد بزرگسالان ثبت نام کنم

  • مشاور فتح اللهی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۴

   سلام وقت بخیر اگر دانش آموز عادی هستید و در شرایط سنی عادی میباشید نمیتوانید برای مدارس بزرگسالان اقدام کنید مگر اینکه آموزش و پرورش ناحیه تون اجازه صادر کند

 62. امیر
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام من الان 36سال دارم میخوام ادامه تحصیل بدم چجوری میتونم ثبت نام کنم میشه راهنمایی کنید تا سوم راهنمایی موندم

  • مشاور محمدی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام وقت به خیر
   میتوانید با توجه به دروس باقی مانده از طریق مداس بزرگسالان اقدام نمایید.

 63. negin
  ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۰

  سلام وقتتون بخیر برای مدرسه بزرگسالان شروع پایه دهم محدویت سن بالا هم هست؟ و میشه از بهمن هم ثبت نام کرد؟
  و در هر ترم حداکثر چند واحد میشه برداشت و قیمت کلی چطور است. و ساعات اموزش غیر حضوری چطوره برای بزرگسالان و اینکه شرکت در تمام جلسات ترم حتمیه؟
  ممنون از راهنماییتون

  • مشاور فتح اللهی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۹

   سلام وقت بخیر
   شرط سنی برای دبیرستان بزرگسال وجود ندارد و اگر بالای 18 سال هستید میتونید برای ثبت نام از طریق اموزش و پرورش ناحیه تون اقدام کنید

 64. سپیده
  ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۷

  سلام خسته نباشید
  من دی امتحان ریاضی دارم سوالی که پیش اومده من باید کل کتاب رو پاس کنم یا نه؟

  • tahmasebi
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام دوست عزیز اگر کل کتاب در مدرسه شما تدریس شده باشد بله کل کتاب رو باید امتحان بدهید.

   • سپیده
    ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

    خب من که بزرگسالم مدرسه نرفتم!

    • مشاور جوادی
     ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی شما اول باید مراجعه کنید به آموزش و پرورش
     خود آموزش و پرورش شما رو به مدرسه بزرگسالان میفرستن.

 65. علی
  ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶

  سلام من سال۹۶ رشته برق دو درس افتادم اون موقع نهایی بوده ولی الان نهایی نیست شرایطش چه جوری یعنی امتحان راحتر

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام
   برای بررسی دقیق موردتون تماس بگیرید

 66. Emad
  ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۱

  سلام وقتتون بخیر
  من به علت کار میخوام کلاس یازدهم رشته انسانی رو غیر حضوری بخونم و ۱۷ سالمه. برای رشته انسانی مدرسه ای وجود داره؟و میتونم؟

  • مشاور براتی
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۰

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز برای اطلاع از ادرس مدارس وشرایط ثبت نام با توجه به منطقه محل سوکنتتان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 67. محمد
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام من الان ۱۸ سالمه و بعد از کرونا دیگه مدرسه نرفتم الان میتونم تو مدرسه بزرگسالان دیپلم بگیرم و ۵ ماه دیگه ۱۸ سالم کامل میشه برای سربازیم باید چی کار کنم ؟

  • مشاور حمامی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   سلام وقتتون بخیر برای بررسی شرایط و دریافت اطلاعات با ما تماس بفرمایید

 68. محمد
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

  سلام من الان ۱۸ سالمه و بعد از کرونا دیگه مدرسه نرفتم الان میتونم تو مدرسه بزرگسالان دیپلم بگیرم و ۵ ماه دیگه ۱۸ سالم کامل میشه سربازیم چی میشه ؟

  • مشاور حمامی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام وقتتون بخیر تا بیست سالگی امکان گرفتن دیپلم را دارید

 69. ABOLFAZL
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

  تو سایت نوشته شده شهریه ثابت ترم تحصیلی مدرسه بزرگسالان ۶۰ هزار تومنه ولی از من برای ۲ واحد درسی ۲۴۰ هزار تومن گرفتن🙁

  • مشاور حمامی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام وقتتون بخیر به اداره اموزش و پرورش مطح بفرمایید

 70. Fh
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

  سلام من ترم اول سال نهم ترک تحصیل کردم الان 19 سالمه اگر بخوام ادامه بدم از کجا باید شروع کنم و اینکه درس های شبانه رشته تربیت بدنی مثل مدارس روزانه است؟ سلام

  • مشاور بهروزی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام روزتون بخیر جهت اطلاع از مدارک تماس حاصل فرمایید

 71. بینام
  ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۵

  سلام امتحان ترم اول مدرسه بزرگسالان مثل ترم دوم از کل کتاب هست؟

  • مشاور براتی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۴

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز بستگی به تعداد واحد های درسی ای که مدرسه براتون در نظر گرفته دارد که باید بررسی شود اینکه چند درس باید پاس کنید واینکه چند واحد نیمسال اول برای شما مشخص کردند وبرنامه امتحانی دادند و….لطفا جهت بررسی دقیق وضعیتتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 72. صابر
  ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  باسلام من سال 82 ترک تحصیل کردم، رشته انسانی بودم، فکر کنم 59 واحدم پاس کردم، حالا میخوام دیپلممو بگیرم میتونید راهنماییم کنید. راستی یه بارم رفتم زندان، اونجا ادامه تحصیل دادم. گفتن برات طتبیق میدیم رشته برق خودرو و مکانیک خودرو داشتم میخوندم که وسط امتحانها آزاد شدم حالا چیکار کنم

  • مشاور صادقی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام
   پیگیری و تطبیق سوابق تحصیلی تون از طریق آموزش پرورش امکان پذیره

   • امیر
    ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

    من متولد 85هستم و پایه هشتم و نهم رو به دلیل شیوع کرون نخواندم و الان مدارس غیر حضوری چجوری ثبت نام و به چه طریقی امتحان میدهم
    شرایط هم نمی‌دانم

    • مشاور صادقی
     ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

     سلام
     باید بری آموزش پرورش منطقه محل سکونت تون
     شاید اصلا صلاح دیدند و شما نیازی نبود بری مدرسه بزرگسالان

 73. مهدی
  ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

  سلام وقت بخیر،چند‌تا سوال داشتم ممنون میشم اگه در سریعترین زمان ممکن جواب بدید،‌ خیلی برام مهم و ضروری هست و خیلی زیاد نگران هستم؛
  بنده قصد دارم رشته فنی‌و‌حرفه ای ثبت نام کنم منتهی به دلیل مشغله زیاد هنوز اقدامی انجام ندادم و تصور میکردم تا پایان آذرماه برای ثبت نام فرصت هست.
  البته قصد داشتم فردا یعنی روز شنبه ۹/۲۶ اقدام کنم به همین منظور واردسایت شدم تا درمورد مرکزآموزشی که باید برای ثبت نام مراجعه کنم بپرسم که متوجه شدم گویا بازه زمانی ثبت نام به اتمام رسیده!‌ یعنی من دیگه نمیتونم ثبت نام کنم!؟خواهش میکنم اگه هرراهی، بند و تبصره ای،قانونی برای همچین مواقع اضطراری،استثنایی وجود داره کمکم کنید،آخه این موضوع خیلی برای من مهم و حیاتی و تاثیرگذار هستش،
  البته سوالی که از حضورتون داشتم این بود که؛آیا امتحانات رشته فنی‌و‌حرفه ای همانند رشته های نظری نهایی و سراسری برگزار میشه؟
  و سوال دیگه اینکه به من گفتن مدارس دولتی‌ بزرگسالان رشته فنی‌وحرفه ای ندارن و فقط در رشته های نظری ثبت نام میکنن
  یعنی بنده فقط در آموزشگاه های غیر دولتی و غیر انتفاعی امکان ثبت نام و تحصیل در این رشته رو دارم؟
  مننون میشم راهنماییم کنید
  قبلا از لطف شما سپاسگذارم

  • مشاور صادقی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

   سلام
   چون زمان ثبت نام به اتمام رسیده
   شما باید حضوری تشریف ببرید آموزش پرورش منطقه محل سکونت تون
   که شما رو به یک مدرسه معرفی کنند که حداقل بتونید آزمون ها رو بدید

   • مهدی
    ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

    خیلی ممنونم ولی من جواب هیچ یک از سوالاتم رو نگرفتم به هر حال ممنون

    • مشاور بهروزی
     ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

     جهت اطلاع کامل می توانید با سامانه تماس فرمایید

 74. Arman
  ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۹

  سلام وقت بخیر
  آزمون بزرگسالان هم دو بار برگزار میشه یا فقط همون دی ماه هستش؟

  • مشاور جوادی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بستگی به آموزش و پرورش منطقه خودتون داره.

 75. مصطفی
  ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

  سلام وقت بخیر
  من بخاطر مشاکلی که دارم تو پایه دوازدهم انسانی نمره خب نیاوردم و مردود شدم و بهم گفت برو بزرگسالان ثبت نام کن و منم سر گرم زندگی و کار و غیره شدم و نرسیدم ثبت نام کنم امروزم ۲۴ آذر و موندم نمی دونم چ کار کنم …لطفا ی راه حلی چیزی بدید

  • مشاور محمدی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت به خیر
   از طریق مدارس بزرگسالان پیگیری نمایید.

 76. پرهام
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۳

  آیا میشه دیپلم بخرم ؟؟ چگونه دیپلم بخرم؟؟

  • مشاور ملکی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان خرید مدرک دیپلم وجود ندارد.
   برای بررسی شرایط اولیه شما برای ادامه تحصیل با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 77. ABOLFAZL
  ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۸

  آیا در امتحانات سراسری دی ماه بزرگسالان به داوطلبان کمک میکنند تا نمره قبولی کسب کنند؟(حداقل نمره قبولی)🥺

  • مشاور صادقی
   ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

   سلام
   بهتره که تکیه روی علم و اطلاعات خودتون کنید

   • ABOLFAZL
    ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

    سلام،آخه من شنیدم کمک میکنن به داوطلبان تا نمره قبولی کسب کنن
    خواستم از شما بپرسم ببینم امکان داره همچین اتفاقی بیوفته؟

    • مشاور جوادی
     ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی معمولا خیلی سخت گیری نمیکنن
     ولی خود داوطلب هم باید مطالعه داشته باشه.

 78. ABOLFAZL
  ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۰

  حداقل نمره قبولی امتحانات سراسری دی ماه بزرگسالان چنده؟؟؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

   سلام نمره قبولی مدارس بزرگسالان 10 میباشد

 79. ABOLFAZL
  ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷

  تو امتحانات دی ماه بزرگسالان به داوطلبان کمک میکنن تا نمره قبولی کسب کنن؟(حداقل نمره قبولی)

  • مشاور جوادی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی معمولا خیلی سخت گیری نمیکنن ولی خود داوطلب هم باید مطالعه داشته باشه.

   • ABOLFAZL
    ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

    آخه من شنیدم تو بعضی از مدارس بزرگسالان اصلا داوطلب سر جلسه نمیره،معلما امتحان داوطلبو مینویسن،حداقل ۱۰ نمره تا نمره قبولی کسب کنه

    • مشاور جوادی
     ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی احتمال این کار بسیار ضعیف هست.

     • ABOLFAZL
      ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

      دوست گرامی ولی بالاخره احتمالش وجود دارد

 80. صبا
  ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۷

  سلام و خسته نباشید. ایا من میتونم توی 13 اذر ماه. ثبت نام کنم یا نه پایه نهم هم هستم لطفا سری تر جواب بدید❤️

  • مشاور بهروزی
   ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام روزتون بخیر باید به اموزش پرورش اطلاع دهید و موافقت نامه دریافت کنید

 81. قیم
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام وقت بخیر . من 17سال رو تموم کردم و وارد 18 شدم . شاغل هستم و میخوام غیر حضوری ادامه تحصیل بدم . تا دهم خوندم و رشتمم انسانی هستش 1سال وقفه داشتم و ترک تحصیل نخورده تو پروندم آیا میتونم در بزرگسالان (غیرحضوری – شبانه) ثبت نام کنم؟؟ و مدت سال تحصیلی همون 9ماهه؟

  • مشاور صادقی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

   سلام
   مشکلی برای ثبت نام ندارید
   اما برای بررسی بهتر وضعیت تون میتونید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 82. پارسا
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹

  سلام
  وقت بخیر

  دیپلم کاردانش دارم،میتونم بصورت غیرحضوری پیش دانشگاهی شرکت کنم؟

  • مشاور براتی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام وقتتون بخیر
   مدرسه بزرگسالان غیرحضوری هست البنه یکسری کلاس رفع اشکال گذاشته میشود که به صورت حضوری برگزار میشود

 83. مریلا
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۲

  سلام.
  می‌خواستم بدونم امکان ثبت نام از ترم دوم در مدرسه بزرگسالان هست؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۳

   سلام وقت بخیر بله ولی باید برای ثبت نام مدرسه بزرگسالان آبان و آذر اقدام میکردید

   • مریلا
    ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

    اگر از ترم دوم بخوام ثبت نام کنم، توی ثبت نام کنکور هم خلل ایجاد می‌شه؟

    • مشاور عیسائی
     ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۲

     سلام وقت بخیر
     شما باید تا زمان ثبت نام در دانشگاه فارغ التحصیل شده باشید و مدرک خود را ارائه دهید. جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 84. حدیثه
  ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

  سلام وقت بخیر شما خودتون هم ثبت نام میکنین من تا سوم دبیرستان انسانی خوندم میخواستم دیپلم بگیرم اگر خودتون ثبت نام میکنین چه کاری باید انجام بدم

  • مشاور صادقی
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام وقت بخیر
   میتونید حضوری تشریف ببرید آموزش پرورش منطقه محل سکونت تون تا بهتون مدرسه معرفی کنند

 85. مجید کریمی
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۰

  سلام، مهلت ثبت نام تا کی بوده؟تموم شده؟ مدارس خانم ها و آقایان جداست؟

  • مشاور عیسائی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۹

   سلام وقت بخیر
   جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 86. Nnnn
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

  سلام ببخشید من دوتا درس از دوازدهمم رو پاس نکردم رفتم مدرسه گفتن تاریخ ثبت نام دی تموم شده اگر برای خرداد بمونه نمیتونم ترمیم معدل برای کنکورم انجام بدم بنظرتون چیکار میتونم بکنم ؟

  • مشاور عیسائی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۳

   سلام وقت بخیر
   تا زمانی که دیپلم نداشته باشید مجاز به ترمیم معدل نخواهید بود . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 87. Mansoureh
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

  سلام وقتتون بخیر،من۳۷سالمه و مدرک سیکل دارم میخام دیپلم بگیرم ،راحت ترین و سریعترین راه چیه که بتونم مدرک دیپلممو بگیرم،که سرکلاسای درس هم حاضرنشم؟ممنون میشم راهنماییم کنین

  • مشاور حمامی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

   سلام وقتتون بخیر باید به اموزش و پرورش محل خود مراجعه کنید

 88. مجید
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۱

  سلام من سال 95فوق دیپلم راهسازی گرفتم خدمت هم رفتم الان امکانش هست یه دیپلم دیگه بگیرم و ایا از روی اون دیپلم میتونم برم دانشگاه

  • tahmasebi
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۵

   سلام دوست عزیز،شما با داشتن هر دیپلم رسمی مجاز به شرکت در کنکور هستید.

  • مجید
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۴

   یعنی من با دیپلم ساختمان میتونم کنکور رشته معدن ثبت نام کنم بعدا به مشکل نمیخورم

   • مشاور کریمی
    ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • مشاور حمامی
    ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

    سلام وقتتون بخیر شرایطی مانند سال اخذ مدرک تحصیلی نوع کنکور انتخابی بستگی دارد برای بررسی شرایط با ما تماس بفرمایید

 89. جواد
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

  سلام من 17سالمه و دانش آموزم و میخوام ساله آخر رو تو غیر حضوری بگذرونم ولی نه سرپرستم نه شرایطی که گفتید رو دارم میخوام کار کنم سوالم اینه که حتما باید شرایطه خاصی باشه که بتونیم ثبت نام کنیم یعنی حتما باید متاهل باشیم یا بالای 18

  • tahmasebi
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام برای مدرسه بزرگسالان بله شرایطی که گفته شده وجود داره، اگر این شرایط رو ندارید باید در زمان ثبت نام در مدرسه عادی با مدیر مدرسه صحبت کنید و توافق ایشون رو برای شرایط غیرحضوری بگیرید.

 90. آرش
  ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

  سلام و خسته نباشید من سال۷۹ ترک تحصیل کردم و مدرک سیکل رو دارم و یک بار از راه دور امتحان دادم و اول دبیرستان رو نیمه پاس کردم خواستم برای بقیه اقدام کنم گفتن باید سوم راهنمای رو دوباره امتحان بدی حالا به اموزش پرورش رفتم برای امتحان داوطلب ازاد گفتن نامه امده تا اول خرداد ۱۴۰۲ نمیتونید ثبت نام کنید و در سال ۱۴۰۱ امتحانات نداریم

  • مشاور جوادی
   ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی چون از بازه خرداد ماه گذشته باید برای سال بعد اقدام کنن

 91. Fargol
  ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۷

  سلام خسته نباشید من سال ۹۴ دیپلم حسابداری گرفتم از هنرستان علمی کاربردی میخوام کنکور زبان بدم بهم گفتن باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشی میشه راهنمایی کنید چه رشته ای باید پیش بخونم

  • مشاور منصوری
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام پیش دانشگاه رشته ی خودتان را اقدام بفرمایید

   • ستاره صاحبی
    ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

    سلام من 18سالمه چندتا درس افتادم برا اینکه بتونم دیپلم بگیرم میتونم الان ثبت نام کنم برای دی امتحان بدم

    • مشاور براتی
     ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

     سلام وقتتون بخیر
     لطفا شما برید مدرسه ودروسی راکه افتاده اید ثبت نام کنید ودی ماه امتحان بدهید

   • اااا
    ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵

    سلام وقتتون بخیر
    من سال گذشته دوازدهم بود و در شهریور چهار درس رو تجدید شدم .
    میتونم الان برم بزرگسال اونا رو امتحان بدم؟
    اگه دی ماه ۱۴۰۱ فارغ‌التحصیل بشم میتونم در ترمیم معدل خرداد ۱۴۰۲ شرکت کنم؟

    • مشاور جوادی
     ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی میتونید برای امتحان مجدد اقدام کنید
     برای ترمیم معدل هم بله میتونید.

 92. آقا مرتضی
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹

  سلام خرداد و شهریور دوازدهم سه تا درس افتادم
  برای دی ماه نمیتونم درسامو پاس کنم
  برای امتحان نهایی نیم سال دوم زمان ثبت نام کی هست و میشه برای خرداد ماه ثبت نام کرد؟

  • tahmasebi
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام زمان امتحان نهایی نیم سال دوم خرداد 1402 میباشد و شما برای ثبت نام باید اوایل اردیبهشت ماه اقدام کنید.

  • مشاور منصوری
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام به اموزش پرورش منطقه سکونت مراجعه کنید

 93. Sana
  ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام شبتون بخیر
  میخواستم بدونم مهلت ثبت نام برای امتحانات دی ماه تمام شده یا نه؟

  • مشاور محمدی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   یسلام وقت به خیر
   برای اطلاع از زمان ثبت نام مدارس بزرگسالان از طریق مدرسه پیگیری نمایید.

 94. بکایی
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۱

  سلام، من پیش‌ دانشگاهی را سال ۸۰ گرفتم ، برای ایجاد سابقه تحصیلی جهت کنکور ، الان یعنی اذر ، میتونم در مدارس بزرگسال ثبت نام کنم یا وقت ثبت نام تمام شده؟ اگر وقت هست، نهایتا تا چه تاریخی مهلت دارم؟؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

   سلام روزتون بخیر
   یکم دیر اقدام کردید ولی بله امکان ثبت نام با تاخیر هم هست.

 95. mia
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۴

  سلام پیشاپیش تشکر از پاسخگویی، بنده دیپلم گرافیک بزرگسال رو دارم اما کلاس دهم در مدرسه دولتی میخوندم که ادامه ندادم، الان میخاستم بدونم امکانش هست که من تغییر رشته بدم و دیپلم انسانی از مدارس دولتی بگیرم و چطور میشه این عمل؟

  • مشاور براتی
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقتتون بخیر
   لطفاجهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلیتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 96. افشین
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۲

  سلام خسته نباشید
  وقتتون بخیر
  من کلاس دوازدهم رشته ریاضی هستم ولی اصلا به ریاضی علاقه ندارم و به اجبار خانواده وارد این رشته شدم.
  کلاس دهم و یازدهم رو تموم کردم.
  ولی فکر نمیکنم امسال بتونم حسابان و شیمی و فیزیک رو پاس کنم و دیپلم بگیرم.
  من تمام درس های عمومی دهم و یازدهم رو با نمره خیلی عالی پاس کردم و تنها دروسی که نمره پایین گرفتم همین 3 تاست.
  من به رشته معماری داخلی علاقه دارم ولی خانواده گفتند که از رشته ریاضی وارد شو و بعد در دانشگاه معماری داخلی بخون.
  میخواستم بدونم میشه من در دی و خرداد ماه امسال دروس تخصصی دهم و یازدهم و دوازدهم رشته معماری داخلی رو امتحان بدم و دیپلم این رشته رو بگیرم؟

  • مشاور منصوری
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام خیر در حال حاضر شرایط تغییر رشته را ندارید .

   • افشین
    ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۵

    سلام اگه ترک تحصیل کنم بعد میتونم در رشته معماری داخلی تحصیل کنم؟

    • مشاور بهروزی
     ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

     سلام روزتون بخیر باید از نظر نظام وظیفه مشکل نداشته باشید

   • افشین
    ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۷

    سلام اگه ترک تحصیل کنم. بعد میتونم در رشته معماری داخلی تحصیل کنم؟

    • مشاور بهروزی
     ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

     سلام روزتون بخیر باید از نظر نظام وظیفه مشکل نداشته باشید

     • افشین
      ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸

      اگه از نظام وظیفه مشکل نداشته باشم. باید چجوری میتونم وارد اون رشته شم؟

     • مشاور جوادی
      ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

      سلام وقت بخیر
      دوست گرامی اگر غیبت داشته باشین و مدرکتون دیپلم باشه نمیتونید ادامه تحصیل بدین.

     • افشین
      ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

      اگه از لحاظ نظام وظیفه مشکلی نداشته باشم. باید چجوری وارد اون رشته شم؟؟

     • مشاور جوادی
      ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

      سلام وقت بخیر
      دوست گرامی اگر غیبت داشته باشین و مدرکتون دیپلم باشه باید اول خدمت رو بگذرونید.

     • افشین
      ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۱

      اگه از لحاظ نظام وظیفه مشکلی نداشته باشم. باید چجوری وارد اون رشته شم؟
      و چجوری توی کمترین زمان دروس رو پاس کنم؟؟

     • مشاور جوادی
      ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

      سلام وقت بخیر
      دوست گرامی در صورتی که غیبت داشته باشین و مدرکتون دیپلم باشه ایست خدمت تعلق نمیگیره.

 97. مرضیه جعفری
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

  سلام من در پایه دهم امتحانات نوبت دوم بود تقریبا ترک تحصیل کردم امسال خواستم اقدام کنم برای پایه یازدهم که گفتنترک تحصیل رد کردیم براتون و باید دهم و از اول بخونین در حالی که دوستای من کلاس یازدهم هستن من میخاستم بدونم میتونم تو مدرسه های غیر حضوری درس بخونم و مدرک تحصیلی دیپلمم رو بگیرم؟؟چون من الان مشغول کار هستم

  • مشاور جوادی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید از طرف مدسه اقدام کنید

 98. امین
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

  سلام امکان ثبت نام بزرگسال در این ماه وجود دارد یعنی اذر ماه ؟ و امتحان نهایی ضرایب دروس در امتحا نهایی مانند مدارس معمولی خواهد بود یا متفاوت هست؟

  • مشاور جوادی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بله میتونید ثبت نام کنید
   ضرایب بستگی به رشته تحصیلی شما داره.

 99. الهه
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

  با سلام من دیپلم کاردانش دارم
  میخوام کنکور انسانی بدم حتما باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشم؟
  و اینکه الان میشه در مدرسه بزرگسالان ثبت نام انجام داد؟

  • مشاور محمدی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت به خیر
   فازغ التحصیلان دیپلم نظام جدید 6-3-3 بدون نیاز به داشتن مدرک پیش دانشگاهی میتوانند در کنکور شرکت کنند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 100. Mm
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۲

  سلام، من خرداد ماه دوتا از درسامو تجدید شدم و شهریور ماه هم به دلایلی نتونستم پاسشون کنم.
  برای شرکت در آزمون دی ماه کی و کجا باید ثبت نام کنم؟

  • tahmasebi
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام شما باید از طریق مدرسه ای که تحصیل کردید اقدام کنید و توسط مدیر به امتحانهای نهایی دروس مورد نظر معرفی بشید.

 101. فرزانه
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

  سلام من پایه نهم راهنمایی مردود شدم ۳۶ سالمه منطقه ۱۱ تهران هستم کجا میتونم ادامه تحصیل بدم

  • مشاور صادقی
   ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

   سلام
   روز بخیر
   باید برید آموزش پرورش منطقه محل سکونت تون که بهتون مدرسه بزرگسالان معرفی کنند

 102. M.fazli
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

  سلام وقت بخیر
  دیپلم فنی حرفه ای دارم c#
  الان میخوام دیپلم انسانی بگیریم
  برای هر واحد چقدر باید پرداخت کنم برای امتحان نهایی ؟

  • مشاور بهروزی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

   جهت اطلاع از هزینه ها مطالب داخل مقاله را مطالعه کنید

  • مشاور حمامی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام وقتتون بخیر بستگی به درس و واحد دارد

 103. احمد
  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام من مدرك ديپلمم رو از هنرستان علم آذين در فرديس گرفتم و الان سر كار افزايش حقوق داشتم. خيلي خوب بود و اصلا اذيت نكردند و سر تايم مدرك رو بهم تحويل دادند. خواستم براي كسايي كه دچار شرايط من هستند كمك كوچيك بكنم.
  ٠٩١٢٣٦٣٨٢٩٧ شماره مدير مدرسه هست

  • مشاور کریمی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام ممنون ازنظروتوضیحتون برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 104. ناشناس
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۲

  سلام وقتتون بخیر
  من سال دوازدهم هسام و ۱۷ سالمه اما میخوام به خاطر کنکور غیرحضوری بخونم ، میخواستم ببینم باید برم مدرسه بزرگسالان ؟ و اینکه دیپلم مدرسه بزرگسالان با دیپلم مدارس عادی فرقی میکنه؟ یعنی بعدا برای رزومه مشکلی ایجاد نمیشه؟

  • tahmasebi
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام دوست عزیز شما برای تحصیل غیرحضوری نیازی به ثبت نام مدرسه بزرگسالان ندارید،با هماهنگی قبلی با مدرسه فعلیتون میتونید بصورت غیرحضوری در پایه دوازدهم تحصیل کنید.

 105. محمد
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

  سلام وقت بخیر
  مدرک دیپلم مدرسه عادی با شبانه فرق میکنه؟یعنی مدرک شبانه نسبت به مدرک مدارس عادی بی کیفیت و ضعیفتر؟

  • مشاور جوادی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بله ذکر میشه

 106. محمد
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

  سلام وقت بخیر
  ببخشید میشه کلاس های مدارس بزرگسالان رو شرکت نکرد و فقط امتحان پایان ترم رفت؟
  یعنی منطورم اینه کلاس هارو نریم گیر میدن؟

  • مشاور عباسیان
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقتتون بخیر
   برای بررسی شرایط مدارس بزرگسالان میتوانید مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

   • ghaffari.karimi024@gmail.com
    ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۴

    سلام شرمنده جسارته من تا اونجایی که مدیر مدرسه هستم تا اونجایی که میدون مدرک شبانه با مدرک روزانه هیچ فرقی نمیکنه .
    به خاطر اینکه امتحانات دوازدهم به صورت نهایی برگزار میشه و اونی که در مدرسه بزرگسالان میخونه و اونی که تویه مدرسه عادی میخونه و اونی که تیزهوشان میخونه امتحاناتشون یکی هستش

    • مشاور بهروزی
     ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

     بله همین طور هستش البته از نظر هزینه ها تمام موارد با هم متفاوت هستند

  • محمد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

   بعد باید هروز تو کلاسای غیر حضوری شرکت کرد یا فقط اخر ترم امتحان بدیم؟

   • مشاور جوادی
    ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

    سلام وقت بخیر
    دوست گرامی بستگی به وضعیت آموزش و پرورش منطقه داره.

 107. سما
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۵

  سلام وقتتون بخیر من الان۱۹سالمه بنابه دلایلی ترک تحصیل کردم تا پایه ی ششم خوندم خیلی دوست دارم ادامه بدم الآنم متاهل هستم میشه راهنماییم کنین

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

   سلام وقت بخیر برای ادامه تحصیل و گذروندن دوره اول و دوم دبیرستان باید از طریق آموزش و پرورش شهرتون اقدام به ثبت نام در مدارس بزرگسالان بکنید

 108. ارسلان
  ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۰۱

  سلام
  ببخشید من دانشجو هستم ولی میخوام دیپلمم رو از تجربی به انسانی تغییر بدم برای ترمیم معدل کنکور .آیا دانشجو ها می تونن در مدارس بزرگسالان ثبت نام کنند یا باید انصراف بدن؟

  • مشاور بهروزی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   جهت دریافت اطلاعات مطالب داخل مقاله را مطالعه فرمایید

 109. رویا
  ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام وقت بخیر دیپلم تجربی سال ۹۶ گرفتم
  الان میخوام دیپلم انسانی بگیرم هزینش چقدر میشه؟

  • مشاور ملکی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت بخیر
   خرید دیپلم وجود ندارد.

  • کیارش
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام وقتتون بخیر ،من تهران بودم بنا ب دلایلی و نتونستم پروندمو ببرم مدرسه بزرگسالان چون شهریورم ریاضیم و نتونستم پاس کنم ،رشتمم تجربیه ،الان میتونم برای ثبت نام مدرسه بزرگسالان اقدام کنم یعنی فرصتش هست ؟!

   • مشاور کریمی
    ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 110. احمد
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۴

  تشکر از مطلب خوبتون

 111. علی
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۴

  با سلام و احترام
  دو ترم در مدرسه بزرگسالان برای گرفتن دیپلم مجدد ثبت تام کردم اما به دلیل شرایط کاری امکان حضور در جلسه امتحان نهایی رو پیدا نکردم. آیا می تونم برای سومین بار ثبت نام کنم؟ اصولا تحصیل در بزرگسالان از لحاظ تعداد دفعات انتخاب واحد و شرکت در امتحان و … محدودیتی در تعداد داره؟ مرسی

  • مشاور محمدی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام در مدارس بزرگسالان و شرکت در آزمون های نهایی محدودیتی ندارد.

 112. علی
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

  سلام دو ترم متوالی در مدارس بزرگسالان برای دیپلم مجدد ثبت نام کردم ولی به دلیل کار نتونستم امتحانات رو شرکت کنم. آیا برای سومین بار می تونم؟ اصولا ثبت نام بزرگسالان یا تعداد دفعات شرکت در امتحاناتش محدودیت خاصی داره؟ مرسی

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام بستگی به خوده مدرسه داره برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 113. شیخی
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام دوستان خسته نباشید
  میخواستم بدونم با توجه به اینکه حدود دو ماهی از سال تحصیلی گذشته بازم امکانش هست در این مدارس ثبت نام کنیم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام حضوری بریدآموزش پرورش بپرسیدامکانش هست برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 114. گلثوم
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام من تا کلاس یازدهم درافغانستان خوندم اینجا درس نخوندم میتوانم ثبت نام کنم ۲۰ سالمه امکانش هست لطفا جوابمو بدهید

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام حضوری بریدآموزش پرورش اطلاع بدیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 115. Kosar
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام خسته نباشید من رشته ام معماری هست اما چند سال پیش بخاطر یه سریع مسائل نتونستم دیگه برم مدرسه تا یازده خوندم الان میخوام ۱۲بخونم ۲۳سالمه ساکن اصفهان هستم تلفن ثابت ندارم میشه لطفاً راهنمایی کنید

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام حضوری بریدآموزش پرورش برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 116. Farzad
  ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳

  سلام خسته نباشید ببخشید من ی سوال داشتم اگر میشه کمکم کنید ممنون میشم
  من جزو دانش اموزای نظام قدیم هستم تو رشته ی علوم تجربی تو مقطع پیش دانشگاهی اخرین بار سال ۹۷_۹۶ به صورت غیرحضوری امتحان دادم ی ۲ تا درس شیمی پیش دانشگاهی و زیست شناسی رو هنوز مونده که نتونستم قبولیشونو بگیرم میخواستم بدونم اینکه من آیا میتونم ب صورت غیرحضوری یا ب هر شکل راحتر و آسون تر قبولیه این دوتا درسمو از طریق آموزشگاه بگیرم که پیش دانشگاهیمم فارغ التحصیل بشم تموم بشه بره؟؟؟؟؟؟
  چیکار باید بکنم ی راهنمایی دقیق بکنید ممنونم

  • مشاور صادقی
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

   سلام روز بخیر
   بله میتونید برید آموزش پرورش درخواست بدید فقط آزمون این درس ها رو بدید

 117. عرفان
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

  ازمون هم انلاین برگذار میشه ؟

  • مشاور ملکی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر
   مدارس بزرگسال به صورت غیر حضوری تحصیل می کنید و به صورت حضوری ازمون برگزار می شود.

   • فاطمه
    ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

    سلام وقتتون بخیر
    من ۱۹سالمه نیم سال دوم دوازدهم انسانی ۸تا از درسامو بخاطر شرایطی ک پیش اومد مردود شدم
    شهرستان زندگی میکردیم الان اومدیم شیراز اگ بخوام برم اون درسارو پاس کنم باید مدرسه بزرگسالان ثبت‌نام کنم؟؟؟
    و شیراز کدوم مدرسه رو پیشنهاد میدین
    ممنون میشم جواب بدین

    • مشاور محمدی
     ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۱

     سلام وقت به خیر
     برای ادامه تحصیل از طریق ثبت نام در مدارس بزرگسالان اقدام نمایید.

 118. محمدجواد
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۲

  سلام عرض ادب و خسته نباشید سوال داشتم
  فارغ‌التحصیل رشته نظری در ناحیه۱ استان قزوینم میخوام ترمیم معدل بزنم
  باید کی وکجا ثبت نام کنم ؟و چه اقدامی باید انجام بدم؟ و چه مدارکی نیاز داره ؟و چه شرایطی داره ؟
  کامل سردرگمم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور حمامی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقتتون بخیر برای راهنمایی کامل موضوع با مشاورین ایران تحصیل تماس بفرمایید

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی چه سالی دیپلمتون رو دریافت کردین؟
   باید حضوری برین آموزش و پرورش با شناسنامه و…..

 119. مریم
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

  متاهلم میخام غیرحظوری بخونم

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید به آموزش و پرورش مراجعه کنید.

 120. مریم
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

  سلام خستع نباشید من ۲۳سالمه تایازدهم خوندم.الان میخام ۱۲هم بخونم برای ادامه تحصیل توکدوم دبیرستان بخونم تبریزم

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید حضوری مراجعه کنید آموزش و پرورش

 121. زهرا
  ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۳

  سلام وقت بخیر من امسال دوزادهمم ۱۸ سالم هم شده و برای کنکور خیلی انگیزه دارم اما مدرسه رفتن خیلی از وقتم و میگیره و نمیتونم خوب درس بخونم میخواستم بدونم با این که من هیچ کدوم از شرایط جسمی یا حالا متاهلی و اینا رو ندارم میتونم صرفا برای غیر حضوری بودن بعد از نیم سال اول داخل مدارس شبانه به صورت غیر حضوری ثبت نام کنم؟

  • karimi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام شمابه مشاوره وبرنامه ریزی احتیاج داریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 122. فلاح
  ۱۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۷

  سلام وقت بخیر من رشته ام ریاضی فیزیک بود و پیش دانشگاهی پاس نکردم و در حال حاضر میخوام دانشگاه روانشناسی بخونم خواستم ببینم امکان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رو دارم یا حتما باید پیش رو پاس کنم؟
  ۲۸ سالمه و متاهل هستم

  • behrozi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 123. مهدی
  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام من میرم سرکار میشه غیرحضوری درست بخونم وحضوری بیام امتحان بدم

  • مشاور ملکی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام وقت بخیر
   شما می توانید در مدرسه شبانه ثبت نام خود را انجام دهید که غیر حضوری تحصیل می کنید و حضوری امتحان می دهید.

 124. Fadia
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۱

  با عرض سلام خسته نباشید ببخشید ثبت و نام ترمیم معدل شروع شده یا نه و اگه شروع نشده زمانش کی هست؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

   سلام ثبت نام مدارس بزرگسالان معمولا تا اخر ابانماه هست و باید مراجعه حضوری داشته باشید

 125. Fadia
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۱

  باعرض سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم زمان ثبت و نام ترمیم معدل دی ماه شروع شده یانه و اگه شروع نشده زمانش کی هست؟

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام شروع شده برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 126. ریحانه
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴

  سلام وقت بخیر
  بنده ۱۶ سالمه و متاهلم اگر بخوام در مدرسه بزرگسالان درس بخونم می‌تونم غیر حضوری بخونم و برم فقط امتحان بدم چون بنده باردارم و رفت و امد برام سخته

  • JAVADI
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بستگی داره کدوم استان باشین.
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

  • خانم سنچولیم
   ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام من مدرسه بزرگسالان درس میخوانم رشته تولید نهال زمینه کشاورزی رشته کاردانش درس میخوانم مدرسه از راه دور دهم هستم کیه تمام میشه چه موقعه ای تابستان تمام میشه؟

   • مشاور کریمی
    ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۶

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 127. ریحانه
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

  سلام وقت بخیر
  بنده ۱۶ سالمه و متاهلم و تا کلاس دهم رشته کامپیوتر خوندم و حتی امتحانات خرداد دهم رو دادم و قبول شدم.
  اگر من بخوام در مدرسه بزرگسالان با یک رشته دیگه تحصیل کنم حتما باید نهم رو دوباره امتحان بدم یا چون دهم رو کامل خوندم و امتحان هم دادم و قبول شدم دیگه لازم نیست نهم رو بخونم.

  • مشاور بهروزی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات تماس حاصل فرمایید

 128. Silhouette102
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام ، من ۱۶ سالمه کلاس دهم هستم . به یه دلایلی نمیخوام برم مدرسه درس بخونم و میخوام تو خونه درس بخونم . تا الان همیشه چه غیر حضوری و یا حضوری نمراتم بالا بود . معدل کلاس نهمم که حضوری بود ۱۹/۵0 بود. الانم رشتم تجربیه جایی میتونم ثبت نام کنم؟؟!

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی انتخاب رشته به چندین عامل بستگی داره که یکی از اونها معدله.

 129. sahel
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۵۱

  سلام من الان ۱۸ سالمه و تا دهم بیشتر نخوندم مدرسه ی خودم هم برای اینکه درسم رو دوباره ادامه بدم بهم فرصت داد تا درس بخونم امتحان بدم دیپلم رو بگیرم اما بازم این کار رو نکردم ولی الان میخوام ادامه تحصیل بدم میتونم تو مدرسه ی بزرگسالان ثبت نام کنم؟

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بله باید بزرگسالان برین

 130. Eliya
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام. من الان 18 سالمه و داریم کوچ میکنیم. میخواستم بدونم الان من که 18 سالمه میتونم ادامه درسمو در مدارس غیرحضوری بخونم؟

  • abbasi
   ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۱

   سلام وقت بخیر بله می توانید با تاییدیه اموزش پرورش اقدام نمایید

 131. سمانه
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۰

  سلام وقت بخیرمن ۲۴سالمه متاهلم تانهم خوندم میخوام ادامه تحصیل بدم انگیزه امم خیلی بالادهمم خوندم ولی بادوتاتجدیدی مردودشدم حالابایدچکارکنم میتونم ادامه بدم خواهش میکنم

  • mohammadi
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام وقت به خیر
   از طریق مدارس بزرگسالان اقدام نمایید.

   • Zynb
    ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۷

    سلام وقت بخیر من یه سوالی داشتم من پشت کنکور موندم..سال اولیه ک پشت کنکور میمونم.خرداد ک امتحان دادم دو درس رو قبول نشدم و موند برای شهریور اونم قبول نشدم الان برای دی باید برم مدرسه بزرگسالان ایا؟؟ مشکلی پیش نمیاد برا من ک میخام کنکور بدم هم دی هم تیر؟؟

    • behrouzi
     ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

     سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 132. سمانه
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۹

  سلام وقت بخیرمن ۲۴سالمه متاهلم تانهم خوندم میخوام ادامه تحصیل بدم انگیزه امم خیلی بالادهمم خوندم ولی بادوتاتجدیدی مردودشدم حالابایدچکارکنم میتونم ادامه بدم

  • mohammadi
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام وقت به خیر
   از طریق مدارس بزرگسالان پیگیری نمایید.

 133. زهرا
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

  سلام من برای کلاس نهم در مدرسه ی بزرگسالان ثبت نام کردم ولی قبل از برگزاری کلاسها انصراف دادم ولی مدیرمدرسه شهریه ی پرداختی بنده رو پس نمیدهد ومیگویدبرای لغوشدن ثبت نام شهریه ی شما راپس نمیدهیم وبااینکه بنده ازهیچ کلاسی ویاامکاناتی از مدرسه استفاده نکردم ۵۳۰هزارتومن از پولم راضبط کردن آیااینکار قانونی است؟؟؟

  • isaei
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 134. Abdulbaset Rahmauni
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

  اگردارین برایم رهنمای میشه کنین ثبت نام کنم

 135. Abdulbaset Rahmauni
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

  سلام علیکم به اتباع خارجی هم امکان ثبت نام دارین

  • sadeghi
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام
   حضوری تشریف ببرید آموزش پرورش

  • ستاره صاحبی
   ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

   سلام من 18سالمه چندتا درس افتادم برا اینکه بتونم دیپلم بگیرم میتونم الان ثبت نام کنم برای دی امتحان بدم

   • مشاور براتی
    ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

    سلام وقتتون بخیر
    شما لطفا برید مدرسه و دروسی راکه افتاده اید را ثبت نام کنید وامتحانش را دی ماه شرکت کنید

 136. چاوشی
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۵۰

  سلام، من سال ۷۹ پیش دانشگاهی گرفتم ، الان قصد ثبت نام کنکور را دارم ، برای ایجاد سابقه تحصیلی برای دروس عمومی ، باید به کجا مراجعه کنم ؟؟

  • mohammadi
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام در کنکور سراسری با مدرک دیپلم به همراه پیش دانشگاهی میتوانید اقدام نمایید.

 137. سحر
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۱

  سلام من ۳۰ سالمه دیپلم فنی و حرفه ای رشته حسابداری دارم از طریق پیش دانشگاهی میتونم اقدام کنم فوق دیپلم بگیرم یا حتما از طریق دانشگاه باید اقدام کنم؟

  • mohammadi
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت به خیر
   اخذ مدرک کاردانی فقط ازطریق دانشگاه امکان پذیر است.

   • خانم سنچولیم
    ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

    سلام من مدرسه بزرگسالان درس میخوانم رشته تولید نهال زمینه کشاورزی رشته کاردانش درس میخوانم متولد 78 هستم کیه طول می‌کشه مدرسه بزرگسالان از راه دور تمام میشه سوالم اینه کیه تمام میشه نگرانم زودتر تمام بشه دیپلمم بگیرم دقیق میشه بهم بگین لطفا تو را خدا

    • مشاور کریمی
     ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۶

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 138. مهر
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۹

  سلام من ۱۸سالمه و دوازدهم رو ترم اول رو خوندم و امتحان های دی ماه رو دادم و بعد از اون پروندمو گرفتم ایا میتونم الان بزرگسالان ثبت نام کنم و در دی ماه امتحان های خرداد رو بدم تا ورودی بهمن دانشگاه باشم؟

  • JAVADI
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام وقت بخیر
   اگر مجرد هستین باید از طریق آموزش و پرورش برای امتحان مجدد دروس اقدام کنید.

 139. Miii_00
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

  سلام
  وقت بخیر
  من دوسال پیش که دوازدهم انسانی بودم خردادماه نهاییارو چنددرس افتادم و شهریور هم نتونستم پاس کنم
  امسال میتونم مدرسه بزرگسالان غیرحضوری برم و دی امتحانامو پاس کنم و دیپلم بگیرم یا باید کل پایه رو از اول بخونم ؟
  خواهش میکنم راهنماییم کنین مچکرم (:

  • karimi
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

   سلام شمابایدبریداموزش پرورش پیگیری کنیدبرای توضیحات واطلاعات بیشترتماس بگیرید

 140. حانیه
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۳

  سلام خسته نباشید، در پایه دوازدهم خرداد 6 درس رو افتادم با تبصره شد 4 درس یک درس رو در شهریور پاس کردم برای سه درس دیگر باید برم مدرسه بزرگسالان خواستم بپرسم که می‌شود از تبصره هم در امتحان دی ماه مدرسه بزرگسالان استفاده کرد؟

  • karimi
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 141. احمدی
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۸

  سلام من ۱۹ سالمه و تا پایه دهم رشته کار دانش خوندم الانم میخوام ادامه تحصیل بدم ولی چون شاغلم شبانه میخوام یخونم امکانش هست جهشی خوند چون خیلی عقب موندم

  • karimi
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام شماشانس پایینی دارین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 142. ماجده
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

  سلام وقت بخیر ببخشید من دانشجو فوق لیسانس عکاسی ام میخوام دیپلم ریاضی بگیرم نمیدونم چجوری باید اقدام کنم

  • sadeghi
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

   سلام
   حضوری باید تشریف ببرید آموزش پرورش منطقه محل سکونت تون

 143. هانیه
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۸

  سلام من کلاس دهمم رو هشت تا درس افتادم و بخاطر اون نرفتم امتحاناتم بدمو خواستم ترک تحصیل کنم اما هنوز یه سال نشده پشمدن شدم و دلم میخواد ادامه بدم بعلاوه یه سال دیگم بخاطر مشکلات خانوادگیم از کلاس اولم عق افتادم و نیمه دومی هستم یعنی دوماه دیگه تازه وارد ۱۸ سال میشم
  من میتونم باز ادامه تحصیل بدم اخه واسه اون امتحانات شهریورم نرفتم یعنی میشه برم بزرگسالان یا اجازه میدن برم یازدهم ؟یا باید تکرار پایه کنم
  چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

  • maleki
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام در مدر سه بزرگسالان به اموزش و پرورش محل زندگی خد اقدام کنید.

  • حانیه
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۴

   سلام خسته نباشید، در پایه دوازدهم خرداد 6 درس رو افتادم با تبصره شد 4 درس یک درس رو در شهریور پاس کردم برای سه درس دیگر باید برم مدرسه بزرگسالان خواستم بپرسم که می‌شود از تبصره هم در امتحان دی ماه مدرسه بزرگسالان استفاده کرد؟

   • karimi
    ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 144. Nadia
  ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۶

  سلام وقت بخیر من 16 سالمه و از مشهد اومدیم تبریز در حال حاضر داریم زنگی میکنیم ولی ما تو شهرستان هستیم و امکانات هممحدود جدا از اون یسری مشکلات بوجود اومده و دارم که نمیتونم تو مدرسه حضوری درس بخونم میخواستم بدونم میشه من همین کلاس دهمم رو غیره حضوری از راه دور بخونم سال های قبل رو هم مردود نشدم رشته کامپیوتر فنی حرفه ای

  • sadeghi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

   سلام حضوری تشریف ببرید آموزش پرورش منطقه محل سکونت تون ببنید این ظرفیت رو دارند یا خیر

 145. مسعود
  ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۷

  سلام وقتتون بخیر
  من امسال ۱۲دبیرستان هستم یک سالم هم نهم افتادم
  میخواستم برم مدرسه شبانه روزی چون سرکار میرم کمک خرج خانواده هستم
  چجوری برم میشه راهنماییم کنید

  • isaei
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۷

   سلام برای اینکه توو مدارس بزرگسالان ادامه بدی باید به آموزش و پرورش بری و درخواست بدی

 146. تنها
  ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۲

  سلام
  من امسال ۱۲دبیرستان هستم یک سالم هم نهم افتادم
  میخواستم برم مدرسه شبانه روزی چون سرکار میرم کمک خرج خانواده هستم
  چجوری برم میشه راهنماییم کنید

  • abbasi
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

   سلام . باید مدارس بزرگسالان ثبت نام کنید

 147. امیر
  ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۵

  سلام ببخشید من ۲درس نهایی افتادم و نتونستم در شهریورم قبول بشم
  امکانش هس فقط در مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم و سرکلاس نرم فقط دی برم امتحان بدم؟

  • isaei
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.

 148. لیلا
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام وقت بخیر
  بنده ۴۰سالم هست
  تا کلاس ۹ رفتم
  ۱۰تا۱۲رو اگر بزرگسال برم ادامه بدم
  و کنکور بدم آیا توی این سن هم برای دبیری پذیرش میکنن؟؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر نمیباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 149. احسان
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

  سلام و عرض ادب
  بنده میخاستم ادامه تحصیل بدم از پایه دهم
  برای دیپلم گرفتن چقد باید ادامه تحصیل بدم؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۹

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 150. حنانه جعفری مهر
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

  سلام وقت بخیر ببخشید من ۱۹ سالمه و تا هشتم خوندم و پایه نهم رو نخوندم اما الان میخوام ب صورت غیر حضوری ادامه تحصیل بدم میشه راهنمایی کنید کجا باید برم برای ثبت نام

  • abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

   سلام وقت بخیر باید تشریف ببرید مدارس بزرگسالان

 151. زی زی
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۶

  سلام و خسته نباشید
  من تا دهم تجربی خوندم، مدرک دهم هم دارم
  تو بزرگسالان بخوام دیپلم بگیرم چقدر طول میکشه؟
  دیپلم تجربی بگیرم بهتره یا الکی وقت هدر ندم و دیپلم کاردانش بگیرم؟
  دانشگاه رشته موسیقی میخوام بخونم

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

   سلام میتونی ازمدارس بزرگسالان در یک سال دیپلم رشته نظری بگیری و بصورت غیرحضوری ثبت نام کنی

 152. محمد
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

  سلام و خسته نباشید
  من امسال شهریور مرود شدم
  میخواستم بدونم چه روز هایی میتونم برم برای ثبت نام مدارس بزرگسال
  و از کی کلاس ها شروع میشن؟
  یه سوال دیگه ام اینکه تا کی مهلت ثبت نام هست
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

   سلام مدرسه بزرگسالان نیازی نیس بریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 153. Raha
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۵۱

  سلام زمان ترمیم معدل برای کنکور کی هست ؟
  اگه از تجربی برای کنکور انسانی ثبت نام کنیم چه موقع باید برای امتحاناتش اقدام کنیم؟

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • مریم
   ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۵

   سلام خسته نباشید یه سوال دارم من چندسال پیش بنا بر علتی ترک تحصیل کردم .رفتم بزرگسالان گفتن اول باید طرح جامع نهم بدی رفتم اموزش وپرورش گفتن اذر ماه برا ثبت نام بیا حالا سوالم اینه طرح جامع نهم تستیه؟ و از کل کتاباست ؟ وکل دروس کتاب؟

   • isaei
    ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

    سلام وقت بخیر
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 154. Mahyar
  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

  سلام و عرض ادب بنده ۱۵سال پیش دیپلم کارودانش خود را در شهرستان گرفته ام. الان میخواهم که در کنکوررشته تجربی شرکت کنم و در شهر تهران ساکن هستم. لطفا راهنمایی کنید برای تطبیق دادن دیپلمم و شرکت در کنکور. ممنون میشم

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

   سلام باید نامه تطبیق مدرک تون رو از آموزش و پرورش شهرتون بگیرید و در یکی از مدارس بزرگسالان تهران اقدام به ثبت نام کنید

 155. Samira
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام من ٣٥ سالم هست و تا اول دبيرستان درس خوندم ميتونم ادامه تحصيل بدم اگر ممكن هست راهنمايي بفرمايين ممنون🙏🏻

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام وقت بخیر بله چرا که نه وضعیت شما باید برسی شود ضمنا جهت ادامه تحصیل باید به مدارس بزرگسال مراجعه کنید

  • مریم
   ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۶

   سلام خسته نباشید یه سوال دارم من چندسال پیش بنا بر علتی ترک تحصیل کردم .رفتم بزرگسالان گفتن اول باید طرح جامع نهم بدی رفتم اموزش وپرورش گفتن اذر ماه برا ثبت نام بیا حالا سوالم اینه طرح جامع نهم تستیه؟ و از کل کتاباست ؟ وکل دروس کتاب؟

   • isaei
    ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

    سلام وقت بخیر
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 156. مارال
  ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

  سلام وقت بخیر من سال دوازدهم انسانی رو نتونستم ادامه بدم یعنی ثبت نام رو انجام دادم حدود یک ماه در کلاس ها حضور داشتم و فقط یک نمره کلاسی برای من ثبت شد و بعد از اون بنا به دلایلی مجبور به رها کردن تحصیل شدم..بعد از دو سال در مدرسه مجددا ثبت نام کردم منتها گفتند به خاطر اون یک نمره که برام ثبت شده نمیتونم تو مدرسه حضوری تحصیل کنم و باید شبانه برم..سوال من اینه که با یک بار در دی ماه امتحان دادن در صورت قبولی مدرک دیپلم رو میگیرم؟ یا ترم دومی هم در میانه؟ و اینکه امتحان به چه صورت انجام میشه کل کتاب هست یا فقط نیم سال اول از کتاب ها؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بیشتری برسی شود لطفا جهت کسب اطلاع بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 157. فرزین
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

  سلام من امسال پایه دوازدهم ریاضی فیزیک بودم تو امتحانات نهایی ۵ درس تخصصی رو مردود شدم ک شهریور باید امتحان میدادم اما انتخاب واحد نکردم و نتونستم شرکت کنم
  گفتن باید بری مدرسه بزرگسالان…
  متولد ۲۳ اسفند ۸۲ هستم تیر ۱۴۰۱ معافیت تحصیلی گرفتم تا مهر ۱۴۰۱ معافیت دادن
  الان مدرسه ازم تعیین تکلیف نظام وظیفه میخواد ولی پلیس +۱۰ میگه نمیتونه وضعیت جدید بده برای مدرسه بزرگسالان…
  چیکار باید بکنم

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • soheil
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۱

   سلام وقت بخیر من الان دوازدهم هستم خاستم ببینم میشه ادامه تحصیل رو بزرگ سالان بخونم غیر حضوری .
   لطفا جواب پیغاممو بدین مرسی🙏🏻

   • JAVADI
    ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

    سلام وقت بخیر
    بله میتونید
    جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

  • soheil
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۲

   سلام وقت بخیر من الان دوازدهم هستم خاستم ببینم میشه ادامه تحصیل رو بزرگ سالان بخونم غیر حضوری .
   لطفا جواب پیغاممو بدین مرسی

   • behrouzi
    ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

    سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 158. مممم
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۵

  سلام من می خوام دوازدهم مدرسه ای ثبت نام کنم که فقط امتحان هارو برم و تو زنجان هستم میشه چند تا دبیرستان که قبول کنه رو معرفی کنید

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقتتون بخیر
   باید سنتون و مقطع تحصیلیتون بررسی بشه

 159. ندا
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

  سلام بنا ب دلایلی پسر خواهرم تا بحال درس نخوانده ده سالشه میشه بزرگسالان درس بخونه

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام وقتتون بخیر
   بله امکانش هست

 160. NM
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۴

  سلام. مدارس غیر حضوری هم مثل مدارس عادی ظرفیت خاصی دارن واسه بعضی رشته ها؟ من هنوز نرفتم دهم ولی اگه بخوام تجربی بخونم انتخابش دست خودمه یا هنوزم بستگی به اولویت الف و ب و اینا داره؟ در کل میخوام بدونم سختگیری ای که مدارس عادی رو هدایت تحصیلی دارن رو مدارس بزرگسالان هم دارن یا نه.
  جواب بدید ممنون میشم ⁦🙏🏻⁩

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت بخیر مدارس بزرگسال برای 18 سال به بالا هستند

 161. سپیده
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

  سلام وقت بخیر.من حدود ۱۵ سال پیش دوره ی پیش دانشگاهی رو گذروندم ولی دیگه موفق به ادامه تحصیل نشدم.الان میخواستم طبق سوابق تحصیلی برای ادامه تحصیل دانشگاه ثبت نام‌کنم ولی بخاطر پایین بودن معدل نهایی پذیرفته نشدم.اگر بخوام ترمیم معدل کنم باید به چه صورت اقدام کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • isaei
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام وقتتون بخیر
   به اموزش و پرورش محل تحصیلتون درخواصست بدید .

 162. فاطمه
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۱

  سلام برای فنی حرفه ای رو یا کارودانش مدرسه بزرگسال داره ؟ میشه این مدرسه های بزرگسال منطقه ۱۴و۱۵رو بگید بهم

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقتتون بخیر
   بله مدرسه دارند جهت اطلاع از لیست مدارس با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

  • behrouzi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

   سشلام روزتون بخیر بله برای اطلاع از لیست مدارس مطالب داخل مقاله را مطالعه کنید

 163. AliRezaei
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

  سلام‌ وقت‌بخیر‌ خواهشن‌ در‌همینجا‌ تمام‌ مقرارات‌ را‌ بفرمائید.
  من‌ علی‌ رضائیان‌ هستم‌ و‌ میخواستم‌ شرایط‌ ادامه‌ تحصیل‌ در‌ هنرستان‌ ‌رشته‌ کامپیوتر‌ از راه‌ دور‌رو‌ بدونم‌ از‌ لحاظ‌ هزینه‌ و‌از‌لحاظ برگذاری‌ کلاس‌ ها‌ چطوری‌ است‌ اینترنتی‌‌کلاس‌ها‌ برگزار‌ خواهد‌ شد‌ یا نه.
  ساعت‌ شیفت‌‌ صبح‌ یا‌ عصر‌

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 164. ho3in
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۱

  سلام خسته نباشید من تا نهم موندم بعد هنرستان ثبت نام کردم رشته کامپیوتر یه ۲ ماه تو هنرستان موندم بعد در اومدم الان می‌خوام ادامه بدم سنم ۲۱ هست رفتم پروندمو بگیرم گفتن چون سربازی نرفتی نمیشه بدیم پروندمو آبادان هستش من کرج زندگی میکنم باید براین ادامه چکار کنم اگرم برم آموزش پرورش باید کرج برم یا آبادان ممنون.

  • haghipor
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام روزبخیر آموزش پرورش کرج تشریف ببرید مسئول اونجا راهنمایی تون میکنن

 165. Sina
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  سلام من فقط یک امتحان رو مردود شدم میخواستم ببینم میشه فقط تو مدرسه بزرگسالان امتحان بدم توضیح بدین!

  • mohammadi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام وقت به خیر
   برای تکمیل مدرک دیپلم و گذراندن ان درس به صورت حضوری به یکی از مدارس بزرگسالان مراجعه نمایید.

 166. Nazi
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۷

  سلام وقت بخیر .
  من ۲۷ سالمه پدرم ایرانی نیست .من تا پارسال در اهواز ساکن بودم .الان ۶.۷ ماهه اومدم تهران
  ولی مهر اقامتم در گذرنامه از شهر اهواز بوده میتونم تو مدرسه ی بزرگسال در تهران ثبت نام کنم؟

  • javadi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام روزبخیر
   اگر کد اتباع دارین باید با مدارک مربوطه به آموزش و پرورش منطقه مراجعه بفرمایید.

 167. محمد
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام خسته نباشید من سال نود امتحان ویژوال بیسیک رشته کامپیوتر کاردانش تجدید شدم و دوبار امتحان دادم قبول نشدم بیخیال شدم و نرفتم دیپلمم بگیرم الان رفتم میخام امتحان ویژوال بیسیک پاس کنم ایا راهی هست من این امتحان پاس کنم و دیپلمم بگیرم میگن نظام قدیم جدیده باید تطبیق بدیم ازین صحبتها!؟راه حلم چیه ایا تمدید شده که بتونم این امتحان بدم و دیپلمم رو بگیرم چهار نیم واحد بیشتر نیست دو واحد عملی دو نیم واحد نظری

  • karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

   سلام بایدتطبیق کنیدبرای راه حل هایش تماس بگیریدراهنماییتون میکنیم

 168. آنیتا جمشیدی
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام،من اتباع افغانی هستم تا کلاس هفتم درس خوندم والانم سن ۱۸ سالمه راهی هست برای ادامه تحصیل البته تو کشور خودم درس خودم الان ایران هستم میخام ادامه تحصیل بدم و فقط من سرشماری دارم و پاسپورت دارم و کارت نامه مدرسه خو دارم و دیگه هیچ مدرک یا اقامتی ندارم وراهنمایی کیند ممنون میشم میتونم ثبت نام کنم باتشکر

  • obeidavi obeidavi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماید.

   • Re
    ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

    سلام
    وقت بخیر
    من امسال نتونستم ۵ تا از درسای دوازدهم رو پاس کنم
    میتونم غیر حضوری مدرسه‌ی بزرگسالان برم ؟
    حداقل توی مدرسه‌ی بزرگسالان چند روز باید برم؟

    • محمد
     ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

     سلام من سال نهم هستم وبرای انتخاب رشته میخواستم رشته کامپیوتر بخوانم ولی معدلم ۱۰شده نمیتونم رشته کامپیوتر ادامه تحصیل بدم چه کار کنم

     • bahraii
      ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

      سلام وقت بخیر مراجعه کنید به اموزش پرورش

 169. آنیتا جمشیدی
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام،من اتباع افغانی هستم تا کلاس هفتم درس خوندم والانم سن ۱۸ سالمه راهی هست برای ادامه تحصیل البته تو کشور خودم درس خودم الان ایران هستم میخام ادامه تحصیل بدم و فقط من سرشماری دارم و پاسپورت دارم و کارت نامه مدرسه خو دارم و دیگه هیچ مدرک یا اقامتی ندارم وراهنمایی کیند ممنون میشم میتونم ثبت نام کنم

  • mansuri
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقت بخیر مراجعه حضوری به اداره اموزش پرورش جهت تایید مدارک تحصیلی خود داشته باشید

 170. رضا حامدی نژاد پهلوانی قدر
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

  سلام و وقت بخیر
  من امسال میرم دوازدهم و بنا به دلایلی میخوام که امتحانات نهایی سه تا از درسارو توی دی ماه بدم، تاریخ تولدم ۱۰ آبان ۸۳ هستش یعنی تا امتحانات دی ماه ۱۸ سالم میشه.
  امکانش هست که همزمان با پیش روی در مدرسه ی خودم توی امتحانات دی ماه مدارس بزرگسالان هم ثبت نام کنم؟
  ممنون میشم سریع پاسخ بدید

  • obeidavi obeidavi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تماس حاصل فرمایید

 171. رضا سرگلزایی
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

  سلام و وقت بخیر
  من امسال میرم دوازدهم و بنا به دلایلی میخوام که امتحانات نهایی سه تا از درسارو توی دی ماه بدم، تاریخ تولدم ۱۰ آبان ۸۳ هستش یعنی تا امتحانات دی ماه ۱۸ سالم میشه.
  امکانش هست که همزمان با پیش روی در مدرسه ی خودم توی امتحانات دی ماه مدارس بزرگسالان هم ثبت نام کنم؟
  ممنون میشم سریع پاسخ بدید

  • abbasian
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام وقت بخیر ، شرایط شما باید دقیق تر بررسی بشه ، جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونین با مشاورین ما تماس بگیرین .

 172. ALIREZAEIIIII
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۴

  سلام‌ وقت‌ بخیر‌ من‌ 20سالمه‌ و‌ بخاطر‌مریضی‌ ام‌ تشنج‌ نتونستم‌ ‌‌4سال‌ ادمه‌ تحصیل‌ دهم .
  ولی‌ الان‌ در تا‌ امروز‌ پایه‌ دهم کامپیوتر‌ هستم‌ و‌ بخاطر‌ نظام‌ وظیفه‌
  اقدام‌ کرده‌ ام‌ برای‌ کمیسیون‌ پزشکی‌
  و‌ الان‌ مراحلش‌ رو‌ طی‌ کردم‌ و‌منتظر‌نتیجه‌ اش‌ هیستم‌
  و‌ میتوانم‌ بعداز‌ معافیت‌ دائم ادامه‌ تحصیل‌ دهم.

  • javadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام روزبخیر
   بله در صورتی که معافیت دایمی بگیرین باید از طریق مدرسه بزرگسالان اقدام کنید.

 173. هاشم احمدی
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  سلام
  من کلاس تاپنجم ابتدایی بیشترنخوندم والان میخوام ادامه بدم دیپلم بگیرم والانم سن ۳۶سالمه راهی هست بزرگسال ثبت نام کنم ودیپلم بگیرم ممنون میشم جواب وراهنمایی کنی

  • behrouzi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

   سلام مطالب داخل مقاله را مطالعه کنید در صورت نیافتن پاسخ برید مدرسه بزگسالان

 174. زهرا
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

  سلام من 38سالمه متاهل هستم تا اول راهنمایی بیشتر نخوندم الان میتونم ادامه تحصیل بدم میشه راهنمایی کنید کجا باید اقدام کنم

  • javadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما باید با مدارک مربوط به سال آخر تحصیل و کپی شناسنامه و چند قطعه عکس به اداره اموزش پروررش مراجعه کنید.

 175. سکینه
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶

  سلام من 38سالمه متاهل هستم تا اول راهنمایی بیشتر نخوندم الان میتونم ادامه تحصیل بدم

  • javadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام روزبخیر
   بله از طریق مدرسه بزرگسالان اقدام کنید.

 176. ته
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

  سلام من یازدهمم دو درس تجدید شدم امتحان ندادم ( در حد تک ماده آورده بودم) بعد الان پشیمونم و دلم میخواد درس های دهم و یازدهم که نمره ی بدی آوردم رو جبران کنم . میشه بعد این که دیپلم رو گرفتم فقط برای دادن درس هایی از این دو پایه که خراب کردم مدرسه بزرگسالان شرکت کنم ؟ قصدم اینه همه درسامو بالا ۱۶ بگیرم آیا امکانش هست؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت بخیر سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 177. صادق واحدی
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۸

  سلام وقتتون بخیر؛ برای ثبت نام مدارس غیر حضوری به چه سامانه ای باید مراجعه کرد؟

 178. پری
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

  سلام خسته نباشید
  من پایه ی دوازدهم تجربی هستم و خرداد و الانم شهریور یک دونه ددسو افتادم و نمره ی خوبی نگرفتم و گفتن که دی ماه باید مدرسه ی بزرگسالان ثبت نام کنم،سوالم اینه که ایا فارغ تحثیل شدن از یه مدرسه ی عادی و مدرسه ی بزرگسال باهم تفاوتی دارن و بعدا بخاطرش اذیت میشم یا خیر؟
  ممنون میشم جواب بدید خیلییی نگرانم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت بخیر سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 179. Mìna
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

  سلام خسته نباشی من چند ماه دیگه نوزده سالمه نهمم تموم کردم بخاطر شرایطی ترک تحصیلی کردم نتونستم بخونم. میخواستم بگم میتونم تو مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم رشته خودم انسانی هس اما میخوام حسابداری بخونم و اصلا هم تو هیچ کدوم از درس هام مردود نشدم

  • isaei
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقتتون بخیر .خیر امکان ادامه تحصیل وجود ندارد .جهت نخوردن غیبت برای سربازی اقدام کنید

 180. مریم حمادی
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

  سلام من خانم23 ساله هستم 3سال پیش دوره پیش دانشگاهی دوکتاب رو تجدید شدم وشهریور امتحان دادم باز تجدید شدم آیا میتونم بزرگسالان ثبت نام کنم وفقط اون دورسو امتحان بدم

  • hedayati
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید بررسی شود.

 181. حسین
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام خسته نباشید من مدرسه شبانه روزی برزگسالان ثبت کنم میشه راهنمایی کنید چون اونجا دلپیم بگیرم

  • behrouzi
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام مقاله را مطالعه بفرمایید اگر سوالی بود تماس بگیرید

 182. حسین
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۶

  من مدرسه شبانه روزی برزگسالان ثبت کنم من 23هستم من باید چیکار کنم میشه راهنمایی کنید چون من معافیت شدم

  • hedayati
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 183. حسین
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۵

  من مدرسه شبانه روزی برزگسالان ثبت کنم باید چیکار کنم میشه راهنمایی کنید منمون میشم

  • hedayati
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

  • Mìna
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام خسته نباشی من چند ماه دیگه نوزده سالمه نهمم تموم کردم بخاطر شرایطی ترک تحصیلی کردم نتونستم بخونم. میخواستم بگم میتونم تو مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم رشته خودم انسانی هس اما میخوام حسابداری بخونم و اصلا هم تو هیچ کدوم از درس هام مردود نشدم

   • hedayati
    ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

    سلام وقت بخیر
    طبق یک سری شرایط امکان تحصیل در مدرسه بزرگسالان برای شما وجود دارد.

 184. الیکا
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

  چرا شماره تماستون اشتباهه؟!

  • bahraii
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

   9099075307 با تلفن ثابت تماس بگیرید

 185. بنفشه
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳

  سلام خسته نباشید من دیپلم فنی نظام جدید دارم و برای گرفتن دیپلم تجربی ،اموزش پرورش برام کارهای تطبیقم رو انجام داده..سوالم اینه چون میخوام دیپلم تجربی بگیرم گفتم باید یکسری از دروس 10 و 11 رو هم امتحان بدیم..حالا باید همه ی دروس 10 و 11 اعم از عمومی و تخصصی و باقی دروس شایستگی رو امتحان بدم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب
   اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • بنفشه
    ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

    بله بسته هم تهیه کردم و اصلا از پاسخگوییتون راضی نبودم.واقعا متاسفم براتون

    • behrouzi
     ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

     ممنون از نظر سنجیتون

 186. faezeh
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

  ببخشید در مدارس بزرگسالان سه ماه یک پایه رو امتحان میگیرن؟

  • obeidavi obeidavi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام وقت جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماید.

 187. faezeh
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷

  سلام ببخشید در مدارس غیرحضوری بزرگسالان هم احتمال تجدید یا مردود شدن هست؟

  • javadi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام روزبخیر
   احتمالش خیلی ضعیفه.

 188. m
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

  سلام خسته نباشید
  ببخشید امکان تجدید یا مردود شدن در این مدارس هست؟

  • obeidavi obeidavi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام وقت بخیر تحصیلات سن و وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا حهت کسب
   اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایان تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 189. faezeh
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۲

  سلام خسته نباشید
  ببخشید مدارس غیرحضوری سه ماه یک پایه رو امتحان میگیرن؟

  • behrouzi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

   باید مراجعه کنید به خود مدرسه

 190. zare
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

  سلام وقت بخیر من 1۸ ساله هستم و رشتم فنی حرفه ای تربیت بدنی هستش ک ۲ ساله ترک تحصیل کردم و ۲ و ۳ تا از امتحان هام مونده بود ک دهمم رو تموم کنم الان دوباره میخوام ادامه تحصیل بدم میتونم تو همین رشته یا باید تغییر رشته بدم؟؟؟

  • behrouzi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   برای اطلاع بیشتر متن داخل مقاله رامطالعه فرمایید

  • gholizadegan
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام روزتان بخیر اگر در رشته قبلیتان تحصیل کنید خیلی بهتر است

   • zare
    ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

    چطور میتونم اقدام کنم؟ به صورت حضوری هم امکان پذیر هستش؟؟

 191. Bahramhoseini
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

  سلام من مردادماه امسال پایه ششم ابتدایی بزرگ سالان امتحان دادم والعان میتوانم شهریورماه نهم ثبت نام کنم و امتحان بدم

  • maleki
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 192. الناز
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  باسلام
  من ۱۷ سالمه وامسال کلاس نهممو تموم کردم معدلم ۱۷ شد هدابت تحصیلی وادن گفتن میتونی رشته فنی حرفه ای کاردانش بری ولی من دوسدارم رشته نظری درس بخونم میتونم بزرگسالان ثبت نام کنم ورشته نظری بخونم؟

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام روزتون بخیر بله میتوانید

  • Mìna
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام خسته نباشی من چند ماه دیگه نوزده سالمه نهمم تموم کردم بخاطر شرایطی ترک تحصیلی کردم نتونستم بخونم. میخواستم بگم میتونم تو مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم رشته خودم انسانی هس اما میخوام حسابداری بخونم و اصلا هم تو هیچ کدوم از درس هام مردود نشدم

   • karimi
    ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 193. الناز
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴

  با سلام
  من امسال کلاس نهممو تموم کردم و ۱۷ سالمه هدایت تحصیلی دادن گفتن فقط رشته فنی حرفه ای وکاردانش میتونی بری ولی من میخوام رشته نظری برم میتونم توبزرگسالان ثبت نام کنم و رشته نظری بخونم؟

  • maleki
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت بخیر
   جت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 194. صمیمی
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

  سلام ببخشید من یازدهم فنی و حرفه ای هستم و میخوام تغییر رشته بدم به تجربی بهم گفتن نمیتونم مدرسه عادی برم و تغییر رشته فقط درون شاخه ای هست پس تصمیم گرفتم بزرگسالان بخونم.
  الان چون من دهم و یازدهم تجربی و نخوندم باید بزرگسال امتحان بدم بعد دوازدهم و بخونم خواستم بپرسم امتحاناش چطوره و اینکه کلا دهم و یازدهم چقدر طول میکشه تا پاس شه؟

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام روز بخیر اگر دانشگاه عادی نمیخواهید درس بخوانید مدرسه بزرگسالان

 195. فرزانه
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

  نام کاربری و رمز عبور از کجا بگیریم؟!

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام روزبخیر
   باید از مدیر مدرسه بگیرین.

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام روز بخیر خودتون باید بسازید 6 رقمی شامل اعداد و حروف

 196. فرزانه
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام من حدود ۱۵ ساله که ترک تحصیل کردم به اموزش و پرورش مراجعه کردم و چون سه امتحان مونده بود تا دیپلمم رو بگیرم گفتند طبق نظام جدید باید تطبیق زده بشه..خلاصه که تطبیق زدن و من به یک مدرسه مراجعه کردم اما گفتند حداقل حدود ۴ و نیم و ۵ میلیون هزینه داره برای گرفتن دیپلم…ابا این درسته؟ برای گرفتن دیپلم و ادامه تحصیل راه دیگه ای نیست تا هزینه کمی داشته باشه…مدارس غیر حضوری یعنی فقط برای دادن امتحان باید چند میلیون پول داد؟!!

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • Mahdieh
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام
   من ۴۰ سالمه میخوام دوره اول متوسطه را برم کجای اصفهان میتونم برم و میشه برم؟

   • isaei
    ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

    سلام وقتتون بخیر
    ذبیرستان بزرگسالان
    برای اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 197. Aylin
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

  سلام وقت بخیر
  من امسال سال دوازدهم هستم
  منتهی با توجه به شرایط کرونایی و تحصیل مجازی که بوجود اومده بود من امسال واقعا شرایط مدرسه رفتن ندارم و مطمئن هستم اگه تو خونه بمونم بهتر و بیشتر میتونم درس بخونم تا هر روز هر روز پاشم حضوری برم مدرسه ، میخواستم بدونم مدارسی هستن که غیر حضوری باشه ولی شرط بالای ۱۸ سال بودن نخواد و کسایی مثل من بتونن ثبت نام کنن؟

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 198. .....
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳

  ایا درسته که میگن دیپلم مدارس بزرگسال اعتبار نداره؟؟

  • hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت بخیر
   مدارک مدرسه بزرگسالان از آ.پ می باشد.

 199. Fahimeh
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴

  سلام ببخشید من ۲۸ سالمه فقط تا کلاس ۵ درس خوندم خیلی دوست دارم ادامه بدم میتونم تو مدرسع بزرگسالان ثبت نام کنم؟

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶

   سلام روزتون بخیر بله شما میتوانید در مدرسه بزرگسالان درس بخوانید

 200. Kianoush
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

  سلام خسته نباشید من چند تا کتاب رو افتادم 12 انسانی هستم واسه امتحانای شهریور ماه نتونستم انتخاب واحد کنم و الان باید به بزرگسالان مراجعه کنم خواستم ببینم هزینه امتحان هر کتاب درسی چقده؟

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

   سلام از 5000 تا 100000هست

 201. فرزلنه
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

  سلام نوشتید اونایی که در یک پایه دو بار مردود شدن نمیتونن ثبت نام کنن ..منظورتون چیه؟من ۳۷ سالمه و تا سوم راهنمایی خوندم و قبول شدم و حالا میخوام ادامه بدم..ولی کلاس پنج رو مردود شدم و دوباره خوندم چون همیشه مریض بود..الان یعنی نمیتونم ثبت نام کنم..خواهش میکنم جوابمو بدید!!!

  • haghipor
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام وقت بخیر
   برای شما باید تطبیق واحد و معادل سازی صورت بگیرد ولی درکل امکان ادامه تحصیل را دارید

 202. Noora
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

  سلام وقت بخیر من متولد 1382/08/30 هستم تا دوم دبیرستان خوندم و سال اخر به مدرسه نرفتم
  میتونم برم بزرگسالان؟
  و اینکه آیا کارنامه بزرگسالان مورد قبول برای شرکت در کنکور و ورود به دانشگاه هست ؟با توجه به شرط معدل دوازدهم
  سپاس

  • bahraii
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام وقتتون بخیر .امکان شرکت در کنکور برای شما وجود دارد.برای اطلاعات دقیق تر باکارشناسان مرکز تماس بگیرید

 203. امیر
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

  سلام وقتتون بخیر من قبل خدمت اخرین سال دبیرستان دوتا درسو رد شدم شهریورم چون نخوندم دوباره رد شدم میتونم بزرگسالان امتحان بدم؟وقت ثبت نامش کی هست؟ خیلی ممنون

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 204. صادقی
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

  سلام
  متولد 71هستم و 3تاازدرس های سال سوم دبیرستانم افتادم،،، ممنون میشم راهنمایی کنید رشته تجربب

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقت بخیر
   جهت پاس کردن درس ها باید به آ.پ جهت معرفی مدارس غیر حضوری یا بزرگسالان مراجعه کنید.

 205. ملینا
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

  سلام ،اتباع افغانستان بزرگسال میتونن در این مدارس ثبت نام کنند؟

  • behrouzi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱

   در کدام مدارس؟؟؟

 206. رسول
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

  سلام خسته نباشید برای ثبت نام باید دلیل داشته باشم یا همینجوری هم همیشه ثبت نام کنم؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   ثبت نام چی؟؟

  • صادق
   ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

   سلام، خسته نباشید.
   متولد ۷۷ هستم با دیپلم کامپیوتر. برای گرفتن مدرک پیش دانشگاهی مثلا انسانی یا تجربی، باید چند سال غیرحضوری درس بخونم؟
   فقط یک سال یا هر سه سال دبیرستان را باید از اول بخونم؟

   • gholizadegan
    ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

    سلام روز بخیر شما باید هر سه سال دبیرستان را بخونید

 207. لیلا
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۱

  سلام وقت بخیر من ۳۳ سالمه و لیسانس کامپیوتر دارم چجوری امکان داره که بتونم دیپلم تجربی بگیرم و کنکور سراسری شرکت کنم؟

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 208. مهدیه
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

  سلام ببخشید ثبت نام مدارس بزرگسالان دقیقا کی است؟
  عین مدلرس عادی
  چون من هدایت تحصیلیمو گرفتم میخوام برم ثبت نام کنم اما نمیدونم کی باید برم
  میشه کمکم کنید

  • mohammadi
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت به خیر
   از طریق مراجعه حضوری به اموزش و پرورش پیگیری کنید.

 209. نفس
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۷

  سلام وقت بخیر.ببخشید کسی که سال ۱۴۰۲ دیپلم انسانی میگیره ولی میخواد بزرگسالان ثبت نام کنه که تغییر رشته بده ایا امکانش هست؟

  • behrouzi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۶

   اموزش پرورش باید موافقت کنه

 210. مهدیه
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

  سلام من 15 سالمه و متهلم نهمم رو قبول شدم با معدل 18.86
  آیا میتونم تو مدارس بزرگسالان ثبت نام کنم برای رشته ی انسانی؟

  • gholizadegan
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام روزتون بخیر بله احتمالا برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

 211. مهدی
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

  سلام من نهمم رو قبول شدم با معدل 18.86 میتونم تو مدارس بزرگسالان ثبت نام کنم برای انسانی؟
  من 15سالمه و متهلم

  • gholizadegan
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام روزتون بخیر بله امکانش هست برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

 212. بهزاد
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۸

  سلام من نهم رو تموم کردم برای ادامه تحصیل در پایه دهم چه رشته هایی رو میتونم بخونم؟ ساکن تهرانم
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام وقت به خیر
   هدایت تحصیلی و انتخاب رشته از طریق مدرسه اعلام می شود.

 213. مهدیه
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام ببخشید رشته من طراحی دوخت است و ازدواج کردم می خواستم آدرس هنرستان های بزرگسالان طراحی دوخت و بدونم

  • fathollahi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

   سلام باید برای ثبت نام غیرحضوری مدارس به اموزش و پرورش منطقه تون مراجعه کنید تا راهنماییتون کنند

 214. Rojiua
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۸

  سلام من ۱۷ سالمه متاهل هستم .نهم را نوبت اول خوندم نوبت دوم ترک تحصیل کردم الان میخوام ادامه بدم آیا می‌توان غیر حضوری بخونم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام وقت بخیر بله میتوانید از طریق ثبت نام در مدرسه غیرحضوری ادامه تحصیل دهید.

 215. Rojiua
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

  سلام من نهم را نوبت اول خوندم ،ولی نوبت دوم نتونستم بخونم آیا امکان هست غیر حضوری نهم را بخونم

  • fathollahi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۵

   سلام بایداز طریق اموزش و پرورش منطقه تون صحبت کنید تا برای ثبت نام غیرحضوری راهنماییتون کنند

 216. Rojiua
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

  سلام من نهم نوبت اول را خوندم ولی نوبت دوم نتونستم بخونم آیا امکان هست غیر حضوری نهم را بخونم

 217. محمد
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۵

  سلام من دانشجوی روزانه دانشگاه ام می خواستم برای ترمیم معدل ثبتنام کنم که دوباره کنکور بدم کی بنظرتون زمان ثبتنام هستش

  • gholizadegan
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام در سایت دانشگاه ها برای ازاد ازمون .اوار جی و برای سراسری و غیر انتفاعی و…سایت سنجش را لطفا چک کنید

   • lymmhmdy60@gmail.com
    ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

    س ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان کرمان تا چه موقع هست الان میتونن ثبت نام کنم

    • obeidavi obeidavi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۳

     سلام وقت بخیر به سایت رسمی نمونه دولتی استان مربوطه خود مراجعه فرمایید.

 218. Shahnaz
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۱

  سلام زمان ثبت نام پایه ششم ابتدایی بزرگسالان چ زمانی باز میشه

  • gholizadegan
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام لطفا در سایت چک کنید در جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 219. ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

  سلام من کلاس یازدهم حسابداریم در هدایت تحصیلیم هیچکدوم از رشته های شاخه نظری قبول نشدم میتونم در مدرسه بزرگسالان شهریور آزمون تغییر رشته بدم؟

  • bagheri
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   با سلام اگر مشکل نظام وظیفه نداشته باشید موردیی نیست

 220. Sara
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم نظام قدیم سه ساله فنی حرفه ای دارم برای ثبت نام دانشگاه پیام نور با سوابق تحصیلی بهم گفتن باید یک سال دیگه بخونم تا دیپلمم چهار ساله بشه الان باید کجا بخونم چیکار باید بکنم لطفا راهنماییم کنید.

  • isaei
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر
   به آموزش و پرورش محل تحصیلتان مراجعه نمایید.

 221. سارا
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم نظام قدیم سه ساله فنی حرفه ای دارم برای ثبت نام دانشگاه پیام نور با سوابق تحصیلی بهم گفتن باید یک سال دیگه بخونم تا دیپلمم چهار ساله بشه الان باید کجا بخونم چیکار باید بکنم لطفا راهنماییم کنید.

  • isaei
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقت بخیر
   به آموزش و پرورش محل تحصیلتان مراجعه نمایید.

 222. M
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۷

  سلام وقت بخیر
  من امسال یازدهم انسانی رو تموم کردم، میخوام تغییر رشته بدم برم تجربی
  ولی یکسال این وسط مدرسه نرم(ک دروس ده و یازده تحربی رو کار کنم) بعد این یکسال دوباره ادامه بدم برم بزرگسالان
  حالا با این شرایط من اگه همین امسال شهریور امتحان تغییر رشته ب تحربی بدم و قبول بشم، آیا بعد از یکسال نرفتن ب مدرسه سال بعدش دوباره باید آزمون تغییر رشته بدم یا همین ک امسال دادم دیگه تمومه و اعتبارش از دست نمیره؟

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام برای مدارس غیرحضوری باید به اموزش و پرورش شهرتون مراجعه کنید و تقاضای ثبت نام کنید

 223. M
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۵

  سلام وقت بخیر
  من امسال یازدهم انسانی را تمام کردم، من میخوام تغییر رشته ب تجربی بدم
  میخوام یکسال درس نخونم(تا دروس دهم و یازدهم تحربی رو کار کنم) بعد از یکسال وقفه میتونم دوازدهم تجربی رو تو مدرسه بزرگسالان بخونم؟؟
  با این شرایط برای تغییر رشته باید همین امسال اقدام کنم یا بعد از یکسال وقفه تحصیلی؟

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳

   سلام برای تغییر رشته از یازدهم به دوازدهم باید کمیسیون اموزش و پرورش براتون تصمیم بگیرند

 224. فاطمه
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۵۶

  باسلام مهلت ثبت نام برای امتحانات شهریور سال۱۴۰۱تاکی هست؟

  • mohammadi
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس بزرگسالان به صورت حضوری به مدارس بزرگسالان مراجعه نمایید.

 225. ایناس
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

  سلام من دبیرستان مدرسه ام دولتی بود و ۳ کتاب پاس نشده دارم میتونم واسه این سه کتاب مدرسه غیرانتفاعی ثبتنام کنم؟
  امتحاناتم نهایی هست
  دوازدهم تجربی

  • alizadeh
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

   سلام وقت بخیر . چه مدت وقفه افتاده بین تحصیلتان؟

 226. علی
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام با عرض ادب و خسته نباشید
  ۲۰ سالمه ۱ ماه دیگه ۲۱ میشم ایا تحصیل در مدارس شبانه بزرگسال نیاز به پایان خدمت معافی دارد چون ندارم؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 227. رسول
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

  سلام.دلیل پیگری فوتبال میتونه برای راه دور قانع کننده باشه؟

 228. ایدا
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من عربی دهم تجدید شدم و عربی و دینی دوازدهم کنکور سال گذشته دادم رتبه آوردم الان میتونم در بزرگسال ثبت نام کنم و در شهریور امتحان بدهم دیپلمم رابگیرم

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقتتون بخیر برای اطلاع دقیق با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 229. A.K
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۰۱

  سلام.
  ببخشید در مدارس غیر حضوری یا بزرگسال نمره مستمر چگونه تعیین می شود ؟
  و اینکه درسی مثل ورزش نمره اش چگونه اخذ می شود؟؟

  • abbasi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط مدارس غیر حضوری میتوانید مقاله های داخل سایت مارا مطالعه بفرمایید.

 230. parisa
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

  سلام من تا کلاس دهم رشته انسانی خوندم بعدشم کرونا و شرایط باعث شد ادامه ندم و الان 19 سالمه باید بزرگسالان بخونم چون متاهل هستم و یه سوال دیگه ما باید مثل مدرسه بریم یا فقط جزوه میدن برای امتحانات نهایی؟!

  • mohammadi
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام در مدارس بزرگسالان با در دست داشتن مدارک تحصیلی به صورت حضوری به یکی از مدارس بزرگسالان مراجعه نمایید.

 231. نوید
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام من سال 90 91 دیپلم تجربی گرفتم ولی از دوره پیش دانشگاهی که سال بعدش یعنی 92تموم کردم چند واحد افتاده داشتم بعدشم رفتم دانشگاه ثبت آزاد ثبت نام کردم رشته فنی که فقط مدرک دیپلم براش ملاک بود و پیش دانشگاهی نمی‌خواست و لیسانس ناپیوسته برق گرفتم خدمت هم رفتم الان دوباره میخوام کنکور تجربی بدم باید چیکار کنم الان باید حتما واحدای افتاده پیش دانشگاهیمو پاس کنم یا لازم نیس بعضیا میگن باید واحداتو تطبیق بدی، لطفا کمکم کنین

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   با سلام اگر انصراف دادی بخوای دوباره وارد شوی میتوانی ۷۲ واحد تطبیف دهید

  • نوید
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

   یعنی با مدرک کاردانیم نمیتونم کنکور یا دانشگاهی که پذیرفته میشم ثبت نام کنم و حتما مدرک پیش دانشگاهی میخواد؟

   • haghipor
    ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

    سلام وقت بخیر
    مدرک کاردانی شما جایگزین مدرک پیش دانشگاهی میشود

    • زینب
     ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

     سلام خسته نباشی
     من ۱۸ سالمه ک کلاس دوازدهم انسانی نتونستم پنج تا از امتحان های نهایی را پاس کنم و شهریور هم اقدام کردم ولی پاس نشدم
     میتونم ب مدرسه بزرگسالان مراجع کنم و فقط امتحان ها رو بدم ولی سر کلاس و اینا نرم و هزینش چطوریه

     • obeidavi obeidavi
      ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

      سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 232. اسمم نمینویسم
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

  سلام و عرض ادب برا آموزش راه دور بزرگسالان سن باید چند باشه؟

  • aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام وقت بخیر
   بستگی به استان محل سکونت شما دارد اما بالای 60 سال رو ایراد میگیرند

   • زینب
    ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

    سلام خسته نباشی
    من ۱۸ سالمه ک کلاس دوازدهم انسانی نتونستم پنج تا از امتحان های نهایی را پاس کنم و شهریور هم اقدام کردم ولی پاس نشدم
    میتونم ب مدرسه بزرگسالان مراجع کنم و فقط امتحان ها رو بدم ولی سر کلاس و اینا نرم و هزینش چطوریه

    • behrouzi
     ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

     میتونید برای دی بخونید امتحان بدید برای اطلاع از نحوه درخواست تماس بگیرید

 233. Wat
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

  سلام تحصیل راه دور کاملا غیر حضوری هست یا حضوری هم باید بریم؟؟؟؟

  • bahraii
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام لطفا مقاله ثبت نام مدارس غیر حضوری را با دقت مطالعه کنید

   • سارا
    ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

    سلام وقتتون بخیر من دیپلم نظام قدیم سه ساله فنی حرفه ای دارم برای ثبت نام دانشگاه پیام نور با سوابق تحصیلی بهم گفتن باید یک سال دیگه بخونم تا دیپلمم چهار ساله بشه الان باید کجا بخونم چیکار باید بکنم لطفا راهنماییم کنید.

    • isaei
     ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

     سلام وقت بخیر
     به آموزش و پرورش محل تحصیلتان مراجعه نمایید.

 234. Man
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

  سلام خسته نباشید تحصیل راه دور همه ای رشته ها رو پوشش میده ؟؟

  • aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت بخیر
   خیر بستگی به ظرفیت و انتخاب بقیه افراد دارد

 235. zamanpour
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

  سلام تحصیل راه دور رشته انسانی رو هم پوشش میده؟؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

   با سلام تحصیل در مدارس بزرگسالان برای انسانی هم هست

 236. Baktiary
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

  سلام برا اینکه در مدارس راه دور ثبت نام کنم باید مدرک داشته باشم حتما؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   با سلام مشکلی وجود ندارد برای ثبت نام مدارس بزرگسالان

   • مبین
    ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۲

    سلام ببخشید من امسال دیپلم حسابداری رو میگیرم.
    برا استخدام در جایی بهم گفتن باید دیپلم انسانی داشتا باشی منم میخوام برم از دهم انسانی بخونم و دیپلم بگیرم از مدرسه بزرگسالان. سوالم اینجاست که در کمترین مدت امکان در چند سال میتونم از دهم تا دوازدهم برم و دیپلم بگیرم؟ من در هر ترم چند تا واحد میتونم پاس کنم؟

    • مشاور محمدی
     ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

     سلام وقت به خیر
     برای پاس کردن دروس و گرفتن دیپلم مجدد مدرسه و آموزش و پرورش تعداد واحد ها را مشخص میکند.

 237. Zz
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام تحصیل راه دور برای کسانی که کار میکنن هم میشه ثبت نام کرد من ۱۶ سالمه؟

  • aghazade
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام
   بعله اما نیازه با موزش وپرورش صحبت کنید

 238. Rasool
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

  سلام دلیل شاغل بودن میتونه برا تحصیل راه دور قانع کننده باشه برا آموزش و پرورش؟؟؟

  • aghazade
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام
   ثبت نام مدارس غیر حضوری بستگی به شرایط دارد

   • Rasool
    ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

    چه شرایطی؟

 239. Fateme
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

  با سلام
  در این مدارس بزرگسالان و شبانه کتاب ها و دروس نظام جدید هستن یا نظام قدیم؟

  • mohammadi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

   سلام وقت به خیر
   بستگی به رشته پایه و شرایط دارد.

 240. اسدی
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

  باسلام خسته نباشید .من 35 سالمه تا دوم دبیرستان خواندم الان می تونم در مدرسه بزرگ سالان ادامه تحصیل بدم ؟

  • aghazade
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام
   بعله به همراه مدارک تحصیلی و هویتیتون به اموزش و پرورش در خصوص ثبت نام مدارس بزرگسال اقدام کنید

 241. بازیوند
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

  سلام خسته نباشید تایم کلاس های راه دور چه موقع است شب یا روز؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

   با سلام طبق تایمه بقیه مدراس است

 242. بختیاری
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

  سلام برای تحصیل راه دور نیاز به تایید آموزش و پرورش هست؟

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت بخیر ثبت نام مدارس غیرحضوری با تایید آموزش و پرورش میباشد

 243. محمد
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

  سلام من 18سالمه و مشمول خدمت سربازی هستم و تا کلاس نهم درس خواندم و در امتحانات آخر ترم قبول شدم اما در کلاس دهم ترک تحصیل کردم برای ادامه دادن تحصیل مجاز هستم؟

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   با سلام شما در هر سنی میتوانید ادامه تحصیل بدهیبد اگر مشکل نظام وظیفه نداشته باشید

 244. زمانپور
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۳

  سلام تحصیل راه دور چطوره منظورم اینه شب باید تحصیل کنیم زمانش کیه؟؟

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   با سلام میشود مدارس بزرگسالان مجازی هم اگر مدیریت بزارد میتوانید بردارید

   • سحر
    ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۳۰

    من ۱۶ سالمه تا شیشم خوندم الان پیشمون شدم میخوام برگرد سر درس باید چکار کنم ؟

    • مشاور رضایی
     ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

     سلام وقت بخیر . برای ثبت نام به مدارس بزرگسال مراجعه بفرمایید .

 245. رسول
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۲

  من ۱۶ سالمه کلاس هشتم رو به پایان رسوندم شرایط راه دور برام فراهم هست؟؟؟۲ سال از تحصیل عقب افتادم

  • aghazade
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام
   نیازه به اموزش وپرورش مراجعه کنید

 246. زیتون
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

  سلام خسته نباشید میگم من کلاس نهم ترک تحصیل کردم و الان دوباره بخوانم شرایط ش چطوریه من الان باید ماه 7.. کلاس یازده بوده باشم

  • heydari
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۳

   سلام وقت بخیر
   باید شرایط شما از قبیل شرایط سنی شما دقیق تر بررسی شود

 247. رسول
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۳

  سلام برا تحصیل در مدارس غیر حضوری سن تحصیل چقد باید باشه من 16 سالمه میتونم ثبت نام کنم؟؟؟

  • bahraii
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقتتون بخیر لطفا مقاله ثبت نام مدارس غیر حضوری را با دقت مطالعه نمایید

 248. زهرا
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۱

  سلام من یک خانم خانه دار ۳۸ ساله هستم از بچه گی علاقه شدید به درس خواندن داشتم ودر خانه با بچه هام درس خوندم بنا به دلایلی نشد که به مدرسه بروم چطور باید مدرک تحصیلی بگیرم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

  • fathollahi
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   سلام باید به اموزش و پرورش شهرتون مراجعه کنید و تقاضای ثبت نام در مدارس غیرحضوری بزرگسالان کنید

 249. فرشته
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من میخواستم ثبت نام کنم که دیپلمم رو کامل کنم میشه راهنماییم کنید

  • aghazade
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بیر
   برای مشاوره در این زمینه با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 250. آرش
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

  با سلام آیا کادر پشتیبانی دسترسی به واتسپ یا چت انلاین دارند؟ من خارج از کشور هستم سوالات مهمی دارم و هرچه تلاش کردم نتونستم با شماره پشتیبانیتون تماس بگیرم متشکرم🙏

  • fathollahi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

   سلام باید با تلفن ثابت تماس بگیرید

 251. محمد حسن
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۱

  سلام خسته نباشید من .۲۴۲۳سالمه متولد 14,10,77 چند وقتی هست از درس و دانشگاه دور بودم ترم اول کارانی برق بودم دانشگاه آزاد ک‌ول کردم حدود چهار پنج واحد درسی عمومی هم پاس کردم . دیپلم کاردانش برق دارم الان میخام ادامه تحصیل بدم به رشته انسانی میشه راهنمایی کنید

  • mohammadi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت به خیر
   در وهله اول برای ادامه تحصیل شرایط نظام وظیفه شما باید تعیین شود.

 252. محمدعلی
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۱

  با سلام
  من به دلیل مشکلات خانوادگی و مالی نتونستم درسمو ادامه بدم و فقط تا پایه ی هفتم خواندم امسال شده ۱۸ سالم و میخام ثبت نام کنم مدارس بزرگسالان آیا امکانش هست بدون کارت پایان خدمت بتونم ثبت نام کنم ؟!

  • abbasi
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت بخیر تاریخ دیق تولد و شرایط دقیق شما باید بررسی شود .
   میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 253. امید
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۶

  سلام من 20 سالمه
  من پایه دهم ترک تحصیل کردم و الان مشمول خدمت هستم
  برای ثبت نام اقدام کردم ولی بهم گفتن چون مشمول خدمت شدی و بین تحصیل کردن وقفه ایجاد شده نمیتونی ثبت نام کنی و باید کارت پایان خدمت داشته باشی میخواستم بپرسم که افرادی که بالای 18 هستن و حدوداً دو سه سال تحصیل نکردن میتونن بازم ثبت نام کنن یا حتما باید برن خدمت ؟

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۶

   سلام وقت بخیر . در ابتدا باید کارت پایان خدمت را اخذ کنید و بعد برای ادامه تحصیل اقدام کنید

 254. مهرداد
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

  سلام وقت بخیرمن ۵۰ سالمه وامسال یک ترم ازدهم روخوندم من چطورمیتونم زودترازدوسال دیپلمموبگیرم چون واقعاوقت ندارم

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۳

   با سلام با مدیریت مردسه بزرگسالان باید صحبت کنید

 255. نسترن
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

  سلام من ۱۸ سالمه و یک سال مرخصی تحصیلی گرفتم و۱۲م رو نخوندم می خواستم بدونم امکانش هست که ۱۲م رو به صورت غیر حضوری و در منزل ادامه بدم چون به دلیل یک سری مشکلات می خوام که در منزل تحصیل کنم

  • bagheri
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

   با سلام در مدارس عادی غیر حضوری اموزش نیست برای ثبت نام مدارس غیرحضوری مدارس بزرگسالان میتوانید بروید

 256. فاطمه
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

  سلام من ۲۷سالمه امسال میخوام ثبت نام کنم بزرگسالان در دوره ی نهم .میشه الان که شهریور نزدیکه ثبت نام کنم و امتحان بدم در شهریور ماه یا فقط میشه در اردیبهشت امتحان داد

  • fathollahi
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

   سلام ثبت نام مدارس غیرحضوری برای ترم خرداد هم اماکن دارد

 257. سمیه
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام خسته نباشین. ببخشید اگه یکی تو شهر دیگه دیپلم گرفته باشه و الان ساکن شهر تهران باشه، میتونه ترمیم معدل و یا دیپلم مجدد تو شهر تهران بگیره؟

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳

   با سلام وقت بخیر بله

 258. رضا
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام خسته نباشید من ۲۰ سالمه کلاس دهم و یازدهم دوتا کتاب را امتحان ندادم یکی تفکروسبک زندگی کتاب یازدهم وکتاب فارسی دهم حالا میخوام دیپلم بگیرم دیپلم ردی ام هزینه اش چقدره ادرستون لطفا میشه بیام امتحان بدم

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

   سلام وقت بخیر برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 259. رضا
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام خسته نباشید من ۲۰ سالمه کلاس دهم و یازدهم دوتا کتاب را امتحان ندادم یکی تفکروسبک زندگی کتاب یازدهم وکتاب فارسی دهم حالا میخوام دیپلم بگیرم دیپلم ردی ام میشه امتحان بدم هزینه اش چقدره ادرستون لطفا میشه بیام

 260. Mony
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام وقت بخیر
  بنده تا سوم راهنمایی تحصیل کردم، بعدش بخاطر درگیری بیماری و معلولیت نشد ادامه تحصیل بدم، ۲۴ سالمه، همه مدارک تحصیلیم هم هست، الان میخوام حداقل دیپلم داشته باشم، بخوام ادامه تحصیل بدم وارد سایت بشم یا مراجعه کنم به آموزش و پرورش منطقه؟!!
  و اینکه من اصلا شرایط حضوری رفتن حتی یک جلسه رو ندارم، کاملا آنلاین برگزار میشه همه چی؟؟؟ چون برام مهمه همه چی غیر حضوری و کاملا آنلاین برگزار و اجرا بشه

  • abbasi
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام مدارس بزرگسالان و بررسی شرایط تحصیلیتون باید به اموزش پرورش مراجعه کنید . حضوری یا غیر حضوری بودن کلاسها بسته به شرایط شما و مدرسه متغیر است .

 261. پیمان همتی
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۵۷

  سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارم تحصیلی نیاز هست کارنامه و کل پرونده تحصیلی من هیچی از مدارک تحصیلی رو ندارم باید از کجا بگیرم ممنون از راهنماییتون

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

   سلام مدارک لازم جهت ثبت نام مدارس غیرحضوری رو باید از اموزش و پرورش بگیرید

 262. faezeh
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۵

  سلام خسته نباشید
  من ۱۹ سالمه تا کلاس هفتم درس خوندم الان میخوام دیپلم بگیرم چقدر طول میکشه؟

  • karimi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

   سلام بستگی به خودتون داره

 263. امیرمحمد
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام من ۳سال پیش هفتم رو تموم نکردم ترک تحصیل کردم آیا الان میتونم ادامه تحصیل در مدرسه مجازی داشته باشم

  • aghazade
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام
   برای بررسی بیشتر شرایط و مشاورهدر این زمیه با مرکز تماس بگیرید.ولی در کل امکان ادامه تحصیل رو دارید

 264. سهند
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

  سلام وقتتون بخیر من الان رشتم ریاضی هست ودارم برای امتحان نهایی میخونم و قصد دارم سال آینده کنکور تجربی بدم خواستم بدونم که من برای گرفتن دیپلم تجربی که سال دیگه 60 درصد تاثیر داره میتونم شهریور برای درس زیست به مدرسه بزرگسال مراجعه کنم و دیپلم تجربی بگیرم؟

  • aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام
   شما باید برای مدارس بزرگساالان شرایط ورود رو هم داشته باشید وشما که در حال تحصیل هستید امکان ورود به مدارس بزرگسالان رو ندارید

 265. فاطمه
  ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۴

  سلام من الان سال نهم هستم دارم امتحانات خرداد ماه رو میدم علاقه ندارم به درس اصلا می‌خوام سال دهم و یازدهم و دوازدهم رو یا بزرگسال بخونم که سه ماه سه ماه تموم بشه
  یا غیر حضوری آیا امکانش هست ممنون میشم راهنماییم کنید مچکرم🙏
  چیه سوال دیگه آیا مدرسه بزرگسال هرسه ماه یک سال تحصیلی رو تدریس می‌کنه حتی در تابستان؟

  • bahraii
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما باید دقیق تر برسی شود

 266. ملیکا
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۷

  سلام خسته نباشید
  من از ۵ سال پیش یک درس افتاده از پیش دانشگاهی دارم
  (انتگرال) میخوام برای سال اینده کنکور تجربی بدم و اینکه طبق این قانون که تطبیق مدرک انجام میدن از نظام قدیم به جدید من باید ریاضی ۱۲ بخونم و بزرگسال امتحان بدم یا همون انتگرال؟!و اینکه مدرک نظام قدیمم برای کنکور نظام جدید قبوله یا خیر؟

  • fattahi
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقت بخیر
   برخی مدارس هنوز امتحانات نظام قدیم را میگیرند و اگر بخواهید دیپلم خود را تطبیق بزنید باید به آموزش و پرورش منطقه خودتون مراجعه نمایید تا مشخص شود چه درس هایی را ندارید چون سیستم آموزشی و کتاب ها کلا تغییر کرده .بله با مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی میتوانید کنکور دهید.

   • حمیددرزادن
    ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۰

    درحال امتحان

 267. نیوشا
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۱

  سلام ۱۹ سالم هست من سال دهم و یازدهم انسانی خوندم ولی تجدید زیاد دارم و سال دوازدهم رو نخوندم .میخوام ادامه تحصیل بدم آیا من میتونم با وجود تجدیدی تو مدارس غیرحضوری شرکت کنم؟

  • fattahi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بخیر
   بله به آموزش و پرورش منطقه خودتان برای ادامه تحصیل مراجعه نمایید.

  • رضا
   ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام خسته نباشید من ۲۰سالمه کلاس دهم و یازدهم دوتا کتاب را امتحان ندادم یکی تفکروسبک زندگی ویکی فارسی ادرس مدرسه کجاست بیایم در خدمتتون میشه امتحان بدم دیپلم ام را بگیرم

   • alizadeh
    ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

    سلام وقت بخیر .موسسه ایران تحصیل مخصوص مشاور تحصیلی است .موفق باشید

 268. علیرضا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

  سلام، من دبیرستانی هستم و همزمان با تحصیل به بازار کار هم اضافه شود، سوالی که دارم این هست که برای ثبت نام مدارس غیر حضوری به چه سامانه ای باید مراجعه کرد؟

 269. حامد
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

  سلام خسته نباشید من ۲۳ سالمه تا دوم راهنمایی خوندم الان میتونم ادامه تحصیل بدم لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام
   وقت بخیر
   بعله نیازه به همراه مدارک به اموزش وپرور منطقه مراجعه کنید

 270. حسنی
  ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

  من ۳۱ ساله هستم و متاهل و دارای یک فرزند در سال سوم دبیرستان به علت مشکلات خانوادگی نتوانستم امتحان پایان ترم را بدهم الان رشته من در فنی حرفه ای حذف شده است و می‌گویند از سال دوم باید باشی و تغییر رشته بدهی. مدارک تحصیلی من در شمال است و خودم ساکن جنوب شدم چکار کنم ؟؟ دسترسی به مدارکم ندارم و از سال دوم باید بخوانم؟؟؟ راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام به آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنید و بگویید مدارک گمشده.

 271. فاطمه
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

  سلام خسته نباشید
  من ۱۸ سالمه سال یازدهم هستم رشته تجربی میخواستم سال بد غیر حضوری بخونم به دلایلی مشکل روحی و هم وقت زیاد برای مطالعه داشته باشکانش هس تو مدرسه غیر حضوری ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام وقت بخیر
   شرایط و دلایل شما باید دقیقا بررسی شود . میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید .

 272. فاطمه
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۷

  سلام وقت بخیر ، من دانش آموز یازدهم تجربی هستم و میخوام سال دوازدهم رو به صورت غیر حضوری خودم توی خونه درس بخونم و حضوری مدرسه نرم ، هیچ مشکلی از لحاظ تحصیلی و مدرسه ام ندارم اما نمیخوام سال دیگه حضوری مدرسه برم و میخوام سال دوازدهمم رو غیر حضوری باشم و فقط امتحان های ترم رو بیام و حضوری بدم ، اینطور میشه ؟ و شرایط ثبت نام برای این مدارس غیر حضوری چی هست ؟ میشه لطفا کامل برام توضیح بدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر
   برای اینکه شما غیر حضوری کنید مدرسه رو نیاز با مدرسه صحبت کنید در صورت شرایط خاص مدرسه موافقت میکند

 273. Azi
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

  سلام من ۲۲ سالمه و دوم راهنمایی بیشتر نخوندم و سوم و چند هفته رفتم متاهلم میتونم ادامه بدم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام
   وضعیت نظام وظیفه خود را مشحص کنید

 274. Dr.A
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۴

  سلام
  من دانش اموز پایه ۱۱ تجربی هستم و ۱۶ سالمه
  چون مدرسه ام دولتیه میخوام سال ۱۲ رو غیرحضوری بگیرم که تایم بیشتری برای مطالعه داشته باشم
  من میتونم نسبت به مدارس بزرگسال غیرحضوری اقدام کنم؟
  خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنون بابت سایت خوبتون❤

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

   با سلام باید از سن قانونی رد شده باشید تا در مدارس بزرگسالان بتوانید ثبت نام کیند

  • سودا
   ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام من فوق دیپلم تربیت بدنی هستم ودیپلمم فنی حرفه ای هست،
   و میخوام توی ۱۴۰۲ کنکورتجربی بدم با توجه به شرایط که پیش اومده من باید برم نهایی دوازدهم تجربی رو امتحان بدم که نمرات رو داشته باشم؟؟آیا مدرسه بزرگسالان باید برم؟؟
   ویکی هم باید توی خرداد۱۴۰۲ همراه با دوزادهمی ها امتحان رو بدم یامیشه مهر ثبت نام کنم و توی دی امتحان رو بدم گیشه توضیح بدین این شرایط رو،؟؟

   • fathollahi
    ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

    سلام بله برای شرکت در امتحانات باید بصورت غیرحضوری در مدارس بزرگسالان ثبت نام کنی

 275. مینا
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام من ۱۶ سالمه و ۴ سال از درسم عقب موندم میخوام غیر حضوری بخونم در مورد شرایط امتحان ها میخواستم بپرسم به صورت آزمون هست یا تک درسی؟؟
  و میتونم توی ۱ سال ۲ پایه به صورت جدا بخونم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

   سلام شمابه مشاوره وبرنامه ریزی احتیاج داریدتماس بگیریدبه مرکزمشاوره ایران تحصیل راهنماییتون میکنند

 276. یگانه
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

  سلام من دوازدهم کامپیوتر هستم بخاطر مشکلات و ازدواج می خوام در مدرسه غیر حضوری مدرک دیپلم بگیرم
  درصورتی که امسال مدرسه نرفتم

 277. ماهان
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۹

  سلام وقت بخیر
  من دهم کامپیتر هستم و به دلایلی می خواهم که سال بعد را غیر حضوری بخوانم ایا مشکلی دارد؟
  و اینکه برای دروس تخصصی چه کاری باید انجام دهم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

   سلام
   برای اطلاع کامل از شرایط مدارس از راه دور با مشاورین ما تماس بگیرید

 278. سارا
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۳

  سلام لطفا کمکم کنید
  12 تجربی هستم
  راستش اوضاع دروس تخصصیم خیلی افتضاحه
  نوبت اول همشونو تک شدم
  ولی بقیه درسام نمره قبولی باید 13. 14 گرفتم
  و چون مدیرمون امسال جدیده ی سری چیزا آورده رو کار
  ک دانش اموزایی ک بخوان معدل و رتبه مدرسه منو بیارن پایین باید تحت شرایطی برن مدرسه شبانه یا همون بزرگ سالان
  و مدرسه شبانه هم تموم واحد هارو تو خرداد نمیده
  تقسیم میشه
  مثلا من تو مدرسه عادی روزانه خرداد 40 واحد امتحان میدم و تموم میشه ولی اگر از الان بخوام برم شبانه ک غیر حضوری هم هست و تموم مستمر هارو بیست رو میکنن و نهایی هارو تقسیم واحد میکنن
  خرداد و شهریور و دی ماه از آدم میگیزن
  و من مسلما خرداد 4 تا تخصصیم رو دوباره میفتم حداقل 2 تاشو ممکنه بیفتم و کارم ب شهریور بکشه
  ک نمیدونم چی می‌شه با این اوضاعم چون صفرم همشونو
  از اونور اگر تو روزانه عادی خودم بمونم خرداد اگرم قبول نشدم باید شهریور امتحان بدم و دیپلم بگیرم
  اگرم برم شبانه دی ماه بهم دیپلم میدن
  و من موندم الان چیکار کنم
  از طرفی میگم شبانه
  چون میترسم نتونم همون 10 رو هم بیارم برا تخصصیا
  از اونور دانشگاه
  از طرف دیگه اینکه شبانه دی ماه دیپلم میده
  از اونور میگم برم مدرسه شبانه ک بتونم تو این دو ماه باقی مونده تو خونه باشم هر روز و حداقل دروس عمومیو بخونم من امسال 3 تا کنکور ثیت نام کردم تجربی و زبان و هنر
  تجربی ک هیچی ولی تو هنر و زبان مطمعنم اگر بخونم میارم
  چون آزمون میدم میسنجم خودمو…
  مدرسه بزرگسالان شبانه ک اگر بخوام برم باید از اداره نامه بگیرم ک من تک شدم بعضی درسامو و…..
  تو شبانه تموم نمرات مسمتر رو 20 رد میکنه البته هزینشم میگیرن مثلا از الان تا دی ک دیپلم میدن ب من 814 گفته باید بدی
  و نهایی هارو من باید تو مدرسه خودم چند تاشو خرداد چند تاشو شهوریور و بقیشو دی بدم
  اگر تخصصیام 7 رو حداقل بگیرم نمره مستمرم ک 20هست حداقل میتونه کمکم کنه و 3 نمره بهم بدن تا قبول بشم

 279. افسانه
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

  سلام من میخام ادامه تحصیل بدن توروخدا کمکم کنید میخام پایه هشتم بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 280. حمید
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام وقت بخیر
  من ۱۶سالمه به دلایلی روحی نمتونم در مدرسه حضور داشته باشم
  و الان دهم تجربی هستم میتونم در مدرسه غیر حضوری ادامه تحصیل بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام . به آموزش و پرورش مراجعه کنید و در مدارس غیرحضوری ثبتنام کنید

 281. ازی
  ۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام
  چجوری ثبت نام کنم تماس میگیرم نمیشه لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام وقت بخیر برای تماس با مجموعه میتونید یا از تلفن ثابت تماس بگیری و یا با خرید بسته از طریق تلفن همراه هم امکان تماس میباشدبرای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 282. سعید
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

  سلام من تا اول راهنمایی درس خوندم میخواستم ادامه تحصیل بدم دیپلم بگیرم 2۵سالمه چند سال طول میکشه .

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۹

   با سلام.جهت کسب اطلاعات به اموزش و پرورش مراجعه کنید.

 283. محمد
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۸

  سلام ۱۵ سال من است تو کلاس ششم خوندم به دلیل مشکلات نتونستم ادامه بدم دوباره میخوام برم ثبت نام کنم در مدارس غیر دولتی پایه نهم را بخونم و دوباره آزمون بدم برای پایه دهم در مدارس دولتی لطفا پاسخ دهید ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام در مدرس بزرگسالان به آموزش و پرورش ناحیه محل سکونت مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام نمایید.

 284. مهدی
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

  عرض سلام و ادب
  من تا دوم دبیرستان (سالی واحدی) در سال 75 درس خوندم الان بخوام دیپلم بگیرم چکار باید بکنم فکر کنم حدودای 32 واحدی مانده بود تمام کنم
  در ضمن بنده شاغلم سخته برم کلاس

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام
   شما میتوانید به صورت آنلاین داخل مدارس بزرگسال تحصیل کنید

 285. علی
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۴

  خسته نباشید من رشته ام ریاضی فیزیک است سال سوم دبیرستان چندتا درس افتادمه بعدش نتونستم پاس کنم رفتم خدمت بعد الان میخام مجدد امتحان بدم باید ب کجا مراجعه کنم چ مدارسی برای غیر حضوری و ایا میشه دیپلمم را بگیرم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام . مراجعه به مدارس از راه دور دولتی یا غیر دولتی داشته باشید و برای ثبتنام اقدام کنید

 286. میرزایی
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

  سلام خسته نباشید ممنون میشم سوالمو جواب بدین من 3 سال بیش در رشته معماری فنی حرفه ای سال دوازدهم بودم کهتا اردیبهشت به مدرسه رفتم ولی نتونستم هیجکدوم از امتحانات خرداد و بدم که دیبلم بگیرم مند الان ایران نیستم ولی اردیبهشت میام میخواستم ببینم باید چیکار کنم ؟باید همه درس هامو امتحان بدم؟حتی دروسی عملی مانند ماکت سازی؟زمان امتحانا خرداد هست یا شهریور؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   با سلام.به اموزش و پرورش مراجعه نمایید.

 287. غیبی
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۴۰

  باسلام،ادامه تحصیل محدودیت سنی بامدرک اول راهنمایی وسن 39سال بلامانع است واینکه دوره دوم سوم راهنمایی رابصورت جهشی میشودگذراند،باتشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقت بخیر
   از لحاظ سنی محدودیتی برای شما وجود ندارد . برای بررسی دقیق شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 288. غیبی
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۳۵

  باسلام ،آیامحدودیت سنی بامدرک اول راهنمایی برای ادامه تحصیل بلامانع است واینکه دوره دوم وسوم راهنمایی رابصورت جهشی امکان پذیراست گذراند،باتشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   با سلام.میتوانید هفتم به نهم(پایه هشتم)را جهشی بخوانید.

 289. امیر
  ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

  سلام وقتتون بخیر، ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
  من داداشم متولد آذر ۸۴ هست و الان هم کلاس یازدهم رو داره مبخونه چون یه سال رو جهشی خوند میخواستم بپرسم آیا راهی وجود داره که داداشم بتونه مدرسه غیر حضوری بره؟
  چون خودش خیلی بهتر درس میخونه و مدرسه رفتن فقط الکی وقتشو میگیره
  و اینکه الان مدرسه دولتی هست، تو این موقع از سال میتونن غیرحضوری برن؟ یا برای سال بعد؟
  پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

  • کارشناس ارشد
   ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام خیر

 290. سیاوشی
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۵

  سلام من دوم راهنمایی رو تا نصفه خوندم و امتحان ترم دوم نتونستم بدم رفتم اداره پرسیدم گفتن میتونی ب عنوان داد طلب آزاد شرکت کنی و امتحانات نهم رو بدی حالا برا ثبت نام دبیرستان ب مشکل نمیخورم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

   با سلام.اگر در خرداد ماه امتجانات عقب افتاده را قبول شوید مشکلی وجود خواهد داشت.

 291. سپهر
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰

  باسلام.میخواستم بپرسم.امکان ادامه تحصیل حداکثرتا چه سنی وحود دارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۰

   مکان ادامه تحصیل در هر مقطعی شرط سنی ندارد برای اگاهی از شرایط ادامه تحصیل تماس حاصل فرمایید

 292. Shabani
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۱

  سلام وقت بخیر آیا میشه در مدرسه بزرگسالان جهشی خوتد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام
   خیر این امکان وجود ندارد

 293. ابوالفضل
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۴

  سلام
  من دیپلم ردی هستم سال ۹۵ و کلا ۴تا از درس ها رو مردود شدم که دوتاش تک ماده میشه
  سربازی رفتم اومدالان می‌خوام ثبت نام کنم آیا باید همه‌ی درس هارو امتحان بدم یا همون دوتا درسی که مردود شدم ؟
  نظام جدید یا قدیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیرحضوری فقط دروسی که پاس نکردید امتحان می دهید

 294. صدیقه
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳

  و اینکه قبلا مشکل مالی داشتم هزینه ی تحصیل نداشتم اما طی این چندسال کار کردم و پس انداز کردم تا بتونم درس بخونم و‌مانعی نداشته باشم واقعا نیاز ب راهنمایی دارم لطفا بهم بگید چیکار کنم الان خیلی سال گذشته حس میکنم سخته یا از پسش بر نمیام

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیرحضوری باید به مراکز امورش از راه دور مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 295. صدیقه
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۹

  سلام من ۲۷ سالمه و تا الان بخاطر شرایط سختی ک داشتم نتونستم درست درس بخونم و تا ششم خوندم میخام دوباره ادامه تحصیل بدم اما خب نمیدونم چجوری

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیرحضوری باید به مراکز امورش از راه دور مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 296. حسن
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام.من در درس اخلاق حرفه ای سال دوازدهم پودمان ۴ را قبول نشدم و نتونستم داخل امتحاناتی که هنرستان گذاشته شرکت کنم.و مدرک دیپلم را برای دانشگاه میخوام.الان باید کجا این امتحانو بدم.چون دانشگاه ازم دیپلمو میخواد.ممنون میشم جواب بدید..

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۲

   سلام وقت بخیر باید از طریق اموزش پرورش اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 297. Ali
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۲

  سلام من دانشجوی رشته تربیت بدنی هستم میخواستم دیپلم تجربی بگیرم از مدرسه بزرگسالان بهم گفتن که ۱۳ تا درس باید بگذرونی گفتن ۳ تاش دست ما هست ۱۰ تاش امتحان نهایی خواستم ببینم اون ۱۰ تا رو سخت میگیرن یا اگر بهشون بگم دانشجو هستم نمره میدن بهم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

   با سلام.امتحانات نهایی به صورت کشوری برگزار میشود.

 298. نسترن
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۴

  سلام خسته نباشین من امسال دهم هستم ورشتم انسانی هستش امتحان های نوبت اول رودادم امادوامتحان روندادم بخاطرمریض شدنم والان نمیرم مدرسه چونکه شرایط مدرسه حضوری روندارم به نظرشمامیتونم درمدرسه بزرگسالان شرکت کنم غیرحضوری وامتحان بدم ودهم روقبول بشم ممنون ازتون وبهم بگین که بایدچیکارکنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

   با سلام.امکان شرکت در مدارس از راه دور را دارا میباشید.جهت بررسی دقیق تر شرایط با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 299. فاطمه
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۸

  سلام وقت بخیر من دانشجوی سال اول فرهنگیان هستم رشته ریاضی بودم و می خوام بعد از فارغ التحصیلی کنکور تجربی بدم.می خوام دیپلم تجربی بگیرم می تونم برای گرفتن دیپلم دوم برم مدارس بزرگسالان ؟؟ ایا مدرکش معتبره ؟؟ اموزش و پرورش قبولش داره ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۲

   سلام وقت به خیر
   برای اخذ مدرک دیپلم مجدد باید به آموزش و پرورش مراجعه کرده و در خواست دهید.به محدودیت های پذیرش در دانشگاه فرهنگیان توجه داشته باشید.
   برای مشاوره با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 300. حسین
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام من کلاس 12 هستم و میخوام تغییر رشته بدم میتونم مدرسه بزرگ سالان ثبت نام کنم لطفا جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

   در مقطع دوازدهم امکان تغییر رشته وجود ندارد

 301. رضا
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۱

  سلام خسته نباشید من دیپلم فنی حرفه ای رشته چوب دارم و برای استخدامی نیاز به مدرک نظری یا انسانی یا تجربی دارم امکانش هست که یکی از این رشته ها رو انتخاب کنم یا فقط میتونم رشته خودم ادامه بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

   بستگی به شرکت و یا ارگان مدنظر برای استخدام دارد

 302. گل
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام من میخوام ادامه تحصیل بدم الان شهرستان هستم و از شهری که تو درس خواندم کلی دورم باید حتما پرونده تحصیلی باشه تاثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر
   بعله نیازه شما اطلاعات لازم رو در دست داشته باشید

 303. حدیثه
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام من رشته تجربی دیپلم نظام قدیم دارم الان امکانش است که ثبت نام کنم برای دیپلم نظام جدید برای کنکور می خواستم

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام وقت بخیر به مدارس غیر حضوری بزرگسالان باید مراجعه کنین

 304. سمیه
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

  سلام خسته نباشین. ببخشید کسی که دیپلم نظام قدیم تجربی و ریاضی داره، سال 92 و 93 گرفته باشه، میتونه دیپلم نظام جدید تجربی بگیره؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام وقت بخیر بله باید به مدارس بزرگسالان مراجعه کنه برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

   • سمیه
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۷

    ببخشید اخه من شنیدم که میگن دیپلم نظام جدید تو همون رشته که قبلا دیپلم نظام قدیمش رو گرفتیم نمیتونیم بگیریم.

    • کارشناس ارشد
     ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۲

     به اموزش و پرورش منطقه زندگی خود مراجعه کنید

 305. حدیثه رضازاده
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۵۲

  من دیپلم ردی رشته کامیپوتر هستم و میخوام رشتم عوض کنم و مدیریت خانواده بخونم اونم به صورت غیر حضوری چون شاغلم امکان پذیر هست این امر؟ ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید بررسی شود . برای دریافت مشاوره میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 306. رضایی
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۸

  سلام من تا سوم راهنمایی خوندم حدود۸سال پیش ترک تحصیل کردم الان۲۳سالمه بخوام ادامه تحصیل بدم چجوری باید اقدام کنم؟میخوام هنرستان ادامه بدم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام بایدبرین مدرسه بزرگسالان یاشبانه

 307. M
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام وقتتون بخیر پنج تا درس پیش دانشگاهیم دوساله مونده نرفتم امتحان بدم اگه پنج تا درس پیش دانشگاهی رو بزارم واسه شهریور الان میتونم کنکور ثبت نام کنم یا حتما باید بهمن برم پیش دانشگاهی ثبت نام کنم تا امسال بتونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

   سلام . میشود

 308. ملکی
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۰۳

  ترم بهمن هم می شه ثبت نام کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴

   سلام. مراجعه حضوری کنید به مدارس

 309. M
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۶

  سلام من ۱۴ واحد پیش دانشگاهیم مونده امسال می‌خوام کنکور بدم جایی که هستیم مدرسه بزرگسالان نداره باید برم شهر دیگه ای رفت و امدش سخته میخواستم ببینم میشه کل ۱۴ واحدو تابستون بردارم کنکور دادم بعدش برم ثبت نام کنم بزرگسالان؟یعنی تیر ثبت نام کنم شهریور امتحان بدم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۸

   سلام . بله میشود

 310. زهرا
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

  سلام وقت بخیر من هنوز دیپلمم نیومده ودیپلمه کارآفرین دارم میخوام در مدرسه بزرگسالان برای دیپلم انسانی شرکت کنم ۲۱سالم هست میخواسم ببینم میشه واینکه الان هم ثبت نام هست؟؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدین

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۲

   سلام. به مدارس بزرگسالان مراجعه کنید

 311. حامیم
  ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۹

  سلام اگه رشته فنی باشه و دیپلم داشته باشی
  و بخوای سه سال دبیرستان بخونیم که دیپلم انسانی بکیریم ؟ امکانش هست ؟! چند سال زمان میبره

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

   سلام وقت بخیر بله امکانش هست به مدارس بزرگسالان مراجعه کنین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 312. خخخخخ
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۱

  آیا میشه از نیم سال دوم در بزرگسالان ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقت بخیر اگر شرایط لازم رو داشته باشین بله میتونین

 313. شهرزاد
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۱

  سلام من خواهرم تا سوم راهنمایی خونده ولی کارنامه ترم اول و دوم نداره میتونه تو این مدرسه ها ثبت نام کنه یا نه؟ کارنامه اول و دوم راهنمایی رو داره، خودشم سرپرست خودشه 25سالشه،لطفا جواب بدین ممنون🙃

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۹

   سلام وقت به خیر
   برای ادامه تحصیل و ثبت نام در مدارس غیرحضوری با دردست داشتن پرونده تحصیلی باید به صورت حضوری به این مدارس مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام نمایید.

 314. رها
  ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۹

  سلام وقت بخیر
  من میخام غیرحضوری درس بخونم فقط دهمم رو خوندم آیا میتونم تو مدارس بزرگسالان ثبت نام کنم؟۱۷ سالم هست اصلا علاقه و شرکت در کلاس رو هم ندارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام وقت بخیر
   خیر امکانش نیست.

 315. شیدا
  ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۹

  سلام خسته نباشید من داوطلب ازاد هستم می خواستم دیپلمم رو سریع بگیرم الان دو تا از امتحاناتم رو بد دادم یعنی فکر می کنم زیر ده بشم و این که چون من داوطلب ازاد هستم و خودم امتحاناتم رو خوندم اون دو نمره ای که به بقیه بزرگسالان تعلق می گیره به من تعلق نمی گیره خواستم بدونم ایا راهی هست که این دو درس جبران بشه ایا به من ارفاق می کنن ؟ اگه دلیل پزشکی داشته باشم راه جبران هست ؟ واقعا نگران هستم ممنون از جوابگوییتون

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت به خیر
   شرایط داوطلبان آزاد با بقیه اشخاص متفاوت است در این مورد باید به آموزش و پرورش ناحیه مراجعه کرده و پیگیری انجام دهید.

 316. عبدی
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۳

  سلام من دیپلم انسانی دارم مدرک پیش دانشگاهی ندارم
  راهنمایی کنیدلطفا باید چیکارکنم که مدرک پیش دانشگاهی بگیرم

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام وقت بخیر
   به اموزش پرورش منطقه خودتون مراجعه کنید .

 317. نازنین
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۶

  سلام من دهم تجربی رو پارسال خوندم و امسال یازدهم باید میخوندم پدرم فوت کرد شرایط خوبی نداشتم اول سال ترک تحصیل کردم سال آینده میتونم در مدارس بزرگسالان ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

   سلام وقت بخیر
   در مدرسه خودتون میتوانید ادامه تحصیل بدهید.

   • نازنین
    ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

    سلام ببخشید به جز مدرسه خودم تو مدارس بزرگسالان می تونم ثبت نام کنم؟

 318. هستی
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۷

  سلام..من ۱۹ سالمه دیپلم فنی دارم و میخوام دیپلم تجربی بگیرم…ایا معدل اموزش از راه دور در کنکور تاثیر داره؟ امتحانات مستمر داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام وقت بخیر بله تاثیر معدل در کنکور در حال حاضر حدودا 30% و تا سال 1402 تا 60%هم ممکنه برسه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 319. شیما
  ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۸

  سلام خسته نباشید من پایه دوازدهم رشته انسانی هستم میتونم وسط سال پرونده درسیمو به مدرسه بزرگسالان انتقال بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت بخیر بستگی به شرایط شما داره

 320. شادی
  ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام ببخشید برای تجدید های امتحان نهایی کجا ثبت نام کنم تا کی وقت داره امتحانات حضوری برگزار میشه مال تجدیدی ها یا انلاین؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام وقت بخیر
   حوزه امتحانات را اموزش پرورش مشخص میکند .
   امتحانات حضوری است .

 321. یونس
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۲

  باسلام وخسته نباشیدخدمت اساتیدبزرگوار:بنده تقریبا۱۶سال قبل نظام سالی واحدی بودم با۴کتاب درستل اول دبیرستان مردودشدم میخام ادامه تحصیل بدم.همون۴کتاب بایدامتحان بدم یاکل سال اول دوباره بخونم وچطورغیرحضوری ثبت نام کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.ضمناامکان داره واحدهای۲سال راباهم گرفت وپاس کرد؟سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس غیرحضوری با پرونده تحصیلی خود به مدرسه مدنظر مراجعه کرده و کارهای ثبت نام را انجام دهید.برای گرفتن مدرک واحد های باقی مانده را باید پاس کنید.

 322. ستیلا
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

  سلام
  من پایه دهم تجربی مدرسه نمونه هستم
  میخواهم به صورت غیر حضوری درس بخوانم ایا میتوانم در مدارس بزرگسالان ثبت نام کنم ؟ و دوسال درس را در یک سال بخوانم ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   اول اینکه باید مشخص شود که شما چرامیخواییدغیر حضوری کنید ؟
   بعد اینکه ممکنه به راحتی برای مدارس بزرگسال شما رو تایید نکنند چون شرایط سختی داره و ممکنه پایه شما رو نداشته باشد برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بکیرید

 323. آرزو
  ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۷

  سلام الان میشه ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۸

   سلام وقت بخیر با مدرسه مورد نظر یااموزش و پرورش صحبت کنین

 324. مهدیه
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

  سلام من چند تا از درس های دیپلم رو نتونستم ک پاس کنم ازطرفی نمیدونستم مهلت ثبت نام تموم شده میخوام بدونم میتونم برای ترم دوم ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام وقت بخیر بابد به مراکز اموزش از راه دور مراجعه کنید

  • یونس
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۶

   میبخشید.کلامراحل ثبت نام درسایت میشه همشواینترنتی انجام دادنیاز به حضور برای ثبت نام به مدرسه بزرگسالان خاصی نباشه.ممنون

   • کارشناس ارشد
    ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

    سلام وقت بخیر برای ثبت نام اولیه مدارس غیر حضوری باید حضوری به مدرسه مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 325. کاربر سایت
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام
  من سال نود و هفت پیش دانشگاهی میخوندم. دو کتاب رو افتادم و ترم تابستان نتونستم امتحان بدم.
  گفتن که باید به مدرسه بزرگسالان برم و اونجا دیگه تحصیلاتم رو تکمیل کنم.
  بخاطر مشکلاتی که برام پیش اومد تا پارسال با این مدرسه مراجعه نکردم.

  سال ۹۹ رفتم واسه ترم دی ماه اسمم رو نوشتم ولی متاسفانه حاضر نشدم سر جلسه.
  ترم خرداد هم که مجددا اسم نوشتم منو خانواده ام به کرونا مبتلا شدیم باز سر جلسه نتونستم برم..

  حالا این یعنی دو بار مردود شدم؟ نکنه دیگه نمیتونم ثبت نام کنم؟؟
  آیا میشه در این باره راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام وقت بخیر شهریور ماه امتحان دخید ببرای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 326. علی
  ۲۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۳

  سلام من پایه یازدهم هستم میخواستم الان بیام مدارس وغیر حضوری درس بخونم کنارش کار کنم بعد الان ثبت نام دارین و معدل این مدارس در بقیه ارگان ها ودانشگاه ها معتبره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس غیرحضوری باید با پرونده تحصیلی خود به مدرسه مدنظر مراجعه نمایید.
   برای اطلاع از مدارس غیرحضوری با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 327. على فقيه زاده
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

  سلام . پسرم ۱۴ ساله بعد از دو سال تازه از دانمارک برگشت ومیخواد بره مدرسه . اداره اموزش پرورش اصفهان گفتند که اجازه درس خوندن در مدارس عادی ندارند ‌ چکار کنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس غیر حضوری باید با پرونده تحصیلی به مدرسه مدنظر مراجعه کرده.دانش آموزان خارج از کشور باید با اجازه آموزش و پرورش برای ثبت نام اقدام نمایند.

 328. پریسا
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۱

  سلام وقتتون بخیر. من امسال سال یازدهم هستم با توجه به شرایط نامناسب مدرسه های شهرمون میخوام غیر حضوری درس بخونم اطلاعات دقیق چی هست میتونم غیر حضوری درس بخونم؟؟وشرایط رو باید از کجا متوجه از خود مدرسه ی شهرمون باید بپرسم ؟ یا اینکه شرایط مشترک هم وجود داره ؟میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقتتون بخیر مدرسه غیر حضوری فقط مدرسه بزرگسالان است

 329. Sajad
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  وقت بخیر من ۳۰سال دارم با مدرک سیکل ثبت نام کنم کل مدت زمان طول می‌کشه که دیپلم بگیرم چقدره

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۲

   سلام بستگی داره چقدر طول بکشه که واحدهارو پاس کنید اگه مردودی نداشته باشید چهار تا نیم سال طول میکشه

 330. سارا
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۷

  سلام من دانس آموز پایه دوازدهم هستم میخاسم بخاطر اینکه وقت بیشتری برای مطالعه داسته باشم مدرسه غیر حضوری ثبت نام کنم خاستم بدونم الان مهلت ثبت‌نام هست الان ک آذر ماه هست میتونم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۴

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام مدارس غیرحضوری به صورت حضوری انجام می شود.برای اطلاع از مدارس غیر حضوری با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 331. فریبا
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام من دیپلم نظام قدیم کاردانش دارم میخواستم دیپلم انسانی بگیرم و تو کنکور نظری شرکت کنم خواستم بدونم که باید دیپلم نظام جدید رو بخونم یا کتاب های نظام قدیم انسانی رو؟ و تقریبا چند سال طول می‌کشه تا دیپلم رو بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۷

   سلام
   شما میتوانید از طریق مدارس از راه دور پیش دانشگاهی بگذرونید و برای کنکور نظام جدید خودتونو آماده کنید

 332. اشکان
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

  سلام‌ وقت‌بخیر‌ من‌ اول‌ دبیرستان‌درس‌ گوش‌ نمیکرم‌ از‌ مدرسه‌ فرار‌ میکرم همونجوری‌ منو‌ فرستادن‌ اول‌راهنمایی‌ الانم‌ میخوام‌ درسمو‌ ادامه‌ بدم‌ از‌ دبیرستان‌ کلاسه‌سوم‌ ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۳

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس غیر حضوری با در دست داشتن پرونده تحصیلی خود به صورت حضوری به مدارس بزرگسالان مراجعه نمایید.

 333. Mahsa
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۶

  سلام من می‌خوام دوازدهم انسانی رو غیر حضوری بخونم الان میشه ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام مدارس غیر حضوری به صورت حضوری در مدارس بزرگسالان انجام میگیرد.
   برای اطلاع از مدارس بزرگسالان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 334. Fateme
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۲

  سلام خسته نباشید من کاردانش درس خوندم میخواستم دیپلم تجربی بگیرم که کنکور تجربی شکر کنم لطف میکنید راهنمایی کنید که من چند ترم باید بخونم و میخواستم بدونم مثل دانشگاه هر ترم 3ماه هستش ممنون میشم راهنماییم کنید ثبت نام فقط مهر ماه هستش یا بهمن هم ثبت نام هیت یا خیر

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام بله امکانش هست

 335. امیر
  ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۴

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من دوازدهم هستم دوتااز درسامو تجدید شدم مدرسه گفتن باید بری بزرگسالان میخواستم بدونم اگه درس های دیگه هم شرکت کنم به عنوان ترمیم معدل تو کارنامه و معدل دیپلم تاثیر می‌زاره یا نه واینکه اگه بخوام برم بزرگسالان محل اخذ دیپلم که تو مدرک دیپلم مینویسن مدرسه قبلیمه یا بزرگسالان

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۴

   با سلام امکان ترمیم معدل در مدارس بزرگسال وجود ندارد و مدرسه قبلی شما محل اخذ دیپلم شما است

 336. خسروی
  ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۳

  سلام،من پایه دوازدهم بودم که در امتحانات خرداد ماه کرونا گرفتم و سه تا از امتحان ها مونده،الان قراره برم که در دی ماه این امتحانات رو در مدرسه بزرگسالان بدم و به من گفتن که باید ۳۰۳ هزار تومان واریز کنی تا امتحان بگیریم،این حقیقت داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۹

   با سلام
   هزینه رو از بخش متوسطه دوم آموزش و پرورش منطقه خود پیگیری کنید

 337. محمدرضا
  ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۹

  سلام وقت بخیر من رشته علوم انسانی تدریس میکردم دیپلم هم گرفتم بعدترک تحصیل کردم رفتم سربازی اومدم الانم یه سال تو کارخونه کار میکنم تصمیم گرفتگ دوباره ادامه تحصیل بدم لطفا راهنمایی کنید ک چیکار کنم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیرحضوری می توانید به آموزش و پرورش مراجعه نماید. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 338. عرفان
  ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۹

  سلام من پایه ۱۱ تجربی هستم
  می خواستم بدونم میشه به صورت غیر حضوری و به طور خود آموز ادامه تحصیل بدم و فقط برای نوبت اول و دوم برم مدرسه امتحان بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیر حضوری با مدرسه باید صحبت کنید و اموزش پرورش برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 339. عرفان
  ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۸

  سلام من پایه یازدهم تجربی هستم
  می تونم به صورت غیر حضوری و به طور خود آموز ادامه تحصیل بدم و فقط برای نوبت‌ اول و دوم برم مدرسه امتحان بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام وقت بخیر بله میتونید مدارس غیر حضوری ثبت نام کنید

 340. آیدین
  ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام من یازدهم تجربی هستم 16 سالمه میشه انصراف بدم و بزرگسالان ترم تابستون امتحانارو پاس کنم و سال بعد دوازدهم مجدد وارد مدارس عادی بشم؟و تحصیل تو این مدارس روی رزومه کاری و اپلای تاثیر منفی داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴

   سلام وقت بخیر خیر اما بستگی به شرایط شما دارد اگر این کار هم بتونین انجام بدین بله تاثیر داره برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 341. صادقب
  ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹

  با سلام همسر بنده میخواست آموزش از راه دور شرکت کنه ولی نمیدونیم کجا باید بریم و اینکه فقط ثبت نام از مهر ماهه؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۰

   سلام .از آموزش وپرورش شروع کنید . ورودی بهمن ماه

 342. علی
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۰

  سلام وقت بخیر من هنوز ثبت نام نکردم در مدرسه بزرگسالان برا امتحان دی وقت هس برا ثبت نام یا دیر شده ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس بزرگسالان باید به صورت حضوری به مدرسه مدنظر مراجعه نمایید.
   برای اطلاع از آدرس و شماره مدارس بزرگسالان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 343. حسن
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۹

  سلام ۲۲ سالمه نیمسال اول سوم ریاضی فیزیک امتحان دادم ترک تحصیل کردم رفتم سربازی الان توکارخونه کار میکنم میخوام دیپلم بگیرم مطالب کتابها عوض شده چکارکنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۷

   سلام . باید کتب جدید را مطالعه کنید

 344. لادن
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام من کلاس دوازدهم هستم و الان دوماه مدرسه به صورت حضوری میرم اما چون برام سنگین هست میخوام پرونده مو بگیرم تا بتونم غیر حضوری ثبت نام کنم ممکن هست؟ چجوری باید غیر حضوری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقتتون بخیر مدرسه غیرحضوری فقط مدرسه بزرگسالان است

 345. مبینا
  ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۲

  سلام من یازدهم انسانی هستم
  من بخاطر مشکل روحی و مشکل آسم و معده و قلبی نمیتونم حضوری درس بخونم
  حضوری رفتن واسم به شدت دشواره فشار زیادی بهم میاره تمام مدارک هم دارم میتونم تو این مدارس تحصیل کنم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام وقت بخیر بعله مشکلی نداره امکان تحصیل هست ولی بایداز طریق اموزش و پرورش اقدام کنید

 346. مهران
  ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام میتونم الان ثبت نام کنم درس خوندنو شروع کنم یا تا مهر صبر کنم

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

   سسلام وقت بخیر باید از اموزش پرورش پیگیری کنید برای ثبت نام مدارس غیر حضوری

 347. ریگی
  ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۶

  سلام ببخشیدالان میتونم ثبت نام کنم واسه مدرسه غیرحضوری بزرگسالان

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام وقننون بخیر به مدرسه بزرگسالان مراجعه کنید بستگی به وضعیت تحصیلتان دارد

 348. رها سعادتی
  ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۲

  سلام وقتتون بخیر من تا سوم راهنمایی خوندم ومدارکمم گرفتم ولی گم شدن چکار باید بکنم آیا هنوزم ثبت نام غیر حضوری دارین

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقت بخیر باید به اموزش پرورش منطقه مراجعه کنید

  • مبینا
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۷

   امتحانات مدارس بزرگسالان کاملا مجازیه؟!
   هم نوبت اول و هم نوبت دوم

   • کارشناس ارشد
    ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

    سلام وقت بخیر سرکار خانم اصولا امتحانا حضوری هستش اما احتمال داره به خاطر شرایط کرونا مجازی برگزار بشه

 349. امیر
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۷

  سلام،من شهریور نتونستم دیپلم بگیرم میشود آذرماه در شبانه ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۰

   سلام وقتتون بخیر به مدرسه شبانه مراجعه کنید برای ورود نیمسال دوم

 350. ✏️
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۷

  سلام من تا كلاس هشتم خوندم بعد ازدواج كردم ديگه نتونستم درس بخونم الان ١٩سالم هست ايا ميتونم اين٤سال باقي مونده را غير حضوري تو٢سال بخونم؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدرس غیر حضوری میتوانید اقدام نمایید.
   برای اطلاع از مدارس غیر حضوری با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

 351. امیر حسین
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

  سلام من معافیت تحصیلی دارم تا ۲دی ماه می‌خوام بهمن ماه برم دانشگاه آزاد میتونم ثبت نام کنم میشه معافیت تحصیلی رو ۱ماه عقب انداخت؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۲

   سلام باید تا همان تاریخ اعلام شده پذیرش از دانشگاه را بگیرید

 352. کشاورز
  ۲۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۲

  سلام خسته نباشید ایا برای ثبت نام در مدارس شبانه آبان ماه هم میتونم ثبت نام کنم ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیر حضوری باید حضوری مراجعه بفرمایید

 353. مهدی قره باغی
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۵

  سلام خسته نباشید.
  من دو سال تو حوزه درس خوندم. الان سن من ۱۷ سال هستش. برای دهم ثبت نام کردم ولی چند ماه دیگه میشم هجده. آیا میتونم وقتی که به سن هجده رسیدم مدارس بزرگسالان ثبت نام کنم و بقیه یازدهم و دوازدهم رو پاس کنم. ضمنا رشته من انسانی

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیر حضوری باید به اموزش پرورش مراجعه کنید بله ممانعتی نداره میتونید شرکت کنید

 354. محمدی
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من چند سال وقفه داشتم مهرماه رفتم داخل مدسه عادی نمیشه ثبت نام کرد غیر حضوری ثبت نام کردم ولی نمیدونم شرایطش چطوریه ایا امتحانات از راه دورم مثل امتحانات عادی هستند ایا هر کتاب رو در دو فصل امتحان میگیرن یا نه

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیر حضوری شرایطش مثل مدارس عادی هستش و امتحانهات سالانه دوبار در نیمسال مشابه مدارس عادی برگزار میشود

 355. Davoud
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۳

  سلام شبتون بخیر
  من دیپلم کاردانش رشته کامپیوتر دارم
  میخواستم دیپلم رشته علوم تجربی بگیرم
  لطفا راهنمایی میکنید که آیا میتونم تبدیل کنم به رشته تجربی دیپلمم رو ؟چطوری امکان پذیر هست؟ ممنون و سپاسگزارم

 356. Davoud
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۱

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم کامپیوتر هنرستان کارودانش دارم
  میخواستم بدانم که آیا میتونم تبدیلش کنم به دیپلم تجربی ؟مچکر میشم راهنمایی بفرمایید .

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام یسریامتحان بدید

 357. Y
  ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام وقتتون بخیر باشه
  من تا پایه ی هشتم درس خوندم و بعد از این پایه به علت بیماری دیگه نتونستم ادامه تحصیل بدم
  میخواستم بدونم راهی هست که بشه چند سالی رو که از دست دادم بخونم و یک جا با هم امتحان بدم و بعد برای کنکور اماده بشم؟
  اگر این شرایط ممکن نیست
  امکانش هست که هر سال رو جداگانه خودم بخونم و فقط امتحان نهایی بدم؟ چون هنوز بیمارم و شرایط اینو ندارم که در کلاس های حضوری شرکت کنم..

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳

   سلام وقت بخیر سیستم مدارس غیر حضوری مانند مدارس حضوری است و امتحانهات طبق همون نیم سال تحصیلی در دی و خرداد برگزار میشود ولی در صورت تعداد بالای درخواست امکان برگزاری فشرده امتحانهات هست

 358. فاطمه سعیدی
  ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

  سلام و وقت بخیر.بنده دیپلم انسانی نظتم قدیم یعنی ۵ ۳ ۴ دارم و متاسفانه بدلایلی نتونستم مدرک پیش دانشگاهیمو بگیرم،الان میتونم فقط مقطع پیش دانشگاهی رو بخونم یا باید مجددا از اول دوره دوم رو شروع کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام وقتتون بخیر به مدرسه بزرگسالان مراجعه کنید اگر پیش نظام قدیم ارایه شده باشد پیش رابخوانید اگر نه تطبیق واحد برایتان انجام می شود دروس پاس نشده را فقط پاس می کنید دیپلمتان نظام چدید می شود

 359. سمیه
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۰

  سلام من تا کلاس ششم خوندم دیگه ادامه ندادم الان می‌خوام ادامه بدم کجا باید ثبت نام کنم زمان ثبت نام کی هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۷

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس غیرحضوری باید پرونده تحصیلی خود را داشته باشید و به صورت حضوری به مدارس بزرگسالان مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام نمایید.

 360. سمیه
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت