ثبت نام مدارس غیرحضوری
ثبت نام مدارس غیرحضوری

برخی از افراد ممکن است در طول دوران تحصیلی خود موفق به کسب مدرک مورد نظر خود را دریافت نمایند. به همین دلیل برای این دسته از دانش آموزان ثبت نام مدارس غیر حضوری در نظر گرفته شده است. مهلت ثبت نام مدارس بزرگسالان و شبانه تعیین شده و محدود می باشد و به همین دلیل داوطلبان می توانند پس از ثبت نام نسبت به ادامه تحصیل اقدام نمایند.

برخی از دانش آموزان ممکن است به دلیل اینکه فرصت بیشتری برای مطالعه دروس داشته باشند، نسبت به ثبت نام مدارس غیر حضوری اقدام نمایند که این موضوع می تواند به نسبت پایه تحصیلی شما موجب موفقیت و یا عدم موفقیت شما شود. به همین دلیل ابتدا قبل از ثبت نام لازم است با کمک مشاورین سازمان که شماره تماس آن ها در جدول ذیل ذکر شده اطلاعات خود را در این مورد تکمیل نمایید.

 

جهت اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام مدارس غیر حضوری و کسب اطلاع دقیق از مهلت ثبت نام مدارس بزرگسالان و شبانه با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

ثبت نام مدارس غیر حضوری از چه زمانی آغاز می گردد؟

شرایط ثبت نام در مدارس غیر حضوری چیست؟

نقل و انتقال ثبت نام مدارس واله چگونه صورت می پذیرد؟

مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام مدارس غیر حضوری از چه زمانی می باشد؟

 

شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری

 

در واقع از جمله دلایلی که به موجب آن این نوع از مدارس احداث گردید را می توان در رابطه با دو دسته از دانش آموزان دانست. دسته ای از این دانش آموزان که در سن مدرسه می باشند، ممکن است به دلایلی مختلفی همچون مشکلات جسمانی، شرایط خاص و همچنین متاهل بودن و یا سرپرست خانوار بودن، امکان ادامه تحصیل در مدارس عادی را نداشته باشند به همین دلیل می توانند از طریق ثبت نام مدارس غیر حضوری اقدام به ادامه تحصیل نمایند.

گروه دوم در واقع شامل بزرگسالانی می باشند که سن آنان بالای 18 سال می باشد و بنا به دلایل مختلف نتواسته اند موفقیت تحصیلی را داشته باشند و یا به ادامه تحصیل بپردازند. به همین دلیل می توانند در ثبت نام مدارس غیر حضوری شرکت نمایند. خوشبختانه مهلت ثبت نام مدارس بزرگسالان و شبانه را به گونه ای ترتیب داده اند تا کلیه دانش آموزان بتوانند به ثبت نام و ادامه تحصیل دست یابند.

 

برای کسب اطلاع از شرایط شرکت در کنکور سراسری کلیک کنید.

در هر استان کشور عزیزمان تعدادی از مدارس از راه دور وجود دارند که این مدارس به صورت الکترونیکی و در سامانه آموزش و پرورش لیست خود را قرار داده اند که با استفاده از این لیست داوطلبان می توانند نسبت به ثبت نام مدارس غیر حضوری اقدام نمایند. البته ثبت نام تنها در زمان مهلت ثبت نام مدارس بزرگسالان و شبانه امکان پذیر است و پس از آن این امکان وجود نخواهد داشت.

دانش اموزان و بزرگسالان عزیزی که مایل به انجام ثبت نام مدارس غیر حضوری می باشند، می توانند از طریق شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل نسبت به انجام ثبت نام به صورت تلفنی و یا در صورت تمایل به صورت الکترونیکی اقدا نمایند.

ثبت نام مدارس غیر حضوری به صورت الکترونیک تنها برای واجدین شرایط امکان پذیر خواهد بود.داوطلبان در صورت پذیرش لازم است شهریه مربوط به هر یک از مدارس را پرداخت نمایند.

 

 

شهریه مدارس غیرحضوری

 

شهریه مدارس غیرحضوری
شهریه مدارس غیرحضوری

 

مدارس غیر حضوری امکان ادامه تحصیل دوباره را برای کلیه دانش آموزان سابق و گذشته فراهم می نماید. اما این مورد با پرداخت هزینه همراه خواهد بود و به همین دلیل برای ادامه تحصیل در این مدارس شما نیازمند به ازای هر واحد تحصیلی پرداخت هزینه می باشد. البته این میزان شهریه بسیار بالا نمی باشد و یا همانند شهریه هایی که در مدارس غیر انتفاعی و … اخذ می شود نخواهد بود اما بهره حال تحصیل در این مدارس کاملا رایگان نخواهد بود.

شهریه در نظر گرفته شده برای آن دسته از دانش اموزان و متقاضیانی که در ثبت نام مدارس غیر حضوری شرکت نموده اند بدین صورت است که این شهریه شامل یک شهریه ثابت و شهریه متغیر می باشد. شهریه ثابت برای ترم تحصیلی و ترم تابستان نیز متفاوت خواهد بود به عنوان مثال شهریه ثابت ترم تحصیلی برای دانش آموزان حدودا 60 هزار تومان می باشد.

برای شهریه مدارس غیر حضوری در ترم تابستان نیز، شهریه ثابت در نظر گرفته شده است که این میزان شهریه به نصف این مبلغ در هر ترم می رسد. در واقع میزان هزینه ای که برای ادامه تحصیل در این مدارس در نظر گرفته می شود را نیز می توان به گونه ای دیگر عنوان نمود. به عنوان مثال برای هر واحد درسی هزینه ای معادل 5 تا 15 هزار تومان شهریه در نظر گرفته می شود. بدیهی است برای رشته های علوم انسانی این میزان شهریه بالاتر از سایر گروه ها خواهد بود.

 

برای ثبت نام کنکور 99 کلیک کنید.

 

نقل و انتقال مدارس غیر حضوری

 

یکی از سوالاتی که ممکن است برای دانش آموزان و یا بزرگسالان مایل به ثبت نام مدارس غیر حضوری به وجود آید این است که آیا می توان پس از ثبت نام و پذیرش در این مدارس نسبت به انتقالی اقدام نمود؟ زیرا تعداد این مدارس در هر استان محدود می باشد و چنانچه به هر دلیلی دانش آموزان نتوانند در مدرسه پذرفته شده ادامه تحصیل دهند، نگرانی برای آنان به وجود خواهد آمد.

خوشبختانه امکان نقل و انتقال وجود خواهد داشت و دانش آموزان عزیز می توانند پس از ثبت نام مدارس غیر حضوری در سامانه به صورت الکترونیکی نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند. فعالیت مدارس در تمامی استان های کشور در مهرماه خواهد بود و به همین دلیل پس از انجام ثبت نام متقاضیان عزیز می توانند در صورت موافقت مدرسه محل ثبت نامی و واجد شرایط بودن نسبت به انتقالی اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام مدارس غیر حضوری متوسطه دوم شامل : کل پرونده سنوات گذشته دانش آموز در مقطع متوسطه و برای سال اول کارنامه اول تا سوم راهنمایی + گواهینامه سال سوم راهنمایی + توصیه نامه راهنمایی ، عکس 3×4 تعدا 6 قطعه ، کپی شناسنامه و کارت ملی دانش آموز می باشد که به هنگام ثبت نام ارائه کلیه مدارک الزامی می باشد.

 

 

جهت اطلاع از شرایط ترمیم معدل کنکور سراسری کلیک کنید

 

 

مهلت ثبت نام مدارس بزرگسالان و شبانه

 

مهلت ثبت نام مدارس بزرگسالان و شبانه
مهلت ثبت نام مدارس بزرگسالان و شبانه

 

مهلت ثبت نام مدارس بزرگسالان و شبانه به گونه ای است که دانش آموزان تقریبا تا مهرماه می توانند نسبت به انجام آن اقدام نمایند. با توجه به اینکه آموزش و پرورش در نظر دارد تا تمهیداتی را برای کلیه جویندگان علم داشته باشد، به همین دلیل مهلت در نظر گرفته را به گونه ای ترتیب داده است که بتوانند به راحتی به انجام ثبت نام مدارس غیر حضوری بپردازند.

لازم به ذکر است که تنها برخی از داوطلبان می توانند در مهلت ثبت نام مدارس بزرگسالان و شبانه شرکت نمایند و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. به عنوان مثال افرادی که در یک پایه دوبار مردود شده اند امکان ادامه تحصیل را نخواهند داشت. همچنین برخی از دانش آموزان که ممکن است در پایه نهم مشغول به تحصیل بوده اند اما هنوز فارغ التحصیل نشده اند مایل به ثبت نام باشند.

برای انجام ثبت نام مدارس غیر حضوری و همچنین اطلاع دقیق از مهلت ثبت نام مدارس بزرگسالان و شبانه می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نماید مشاورین ما همه روزه حتی ایام تعطیل ،آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا متخصصین ما تمامی خدمات لازم را به شما عزیزان ارائه نمایند.

 

پاسخ به سوالات متداول در مورد پذیرش مدارس غیرحضوری

بنده دانش آموز فی و حرفه ای می باشم در صورتی که بخواهم در مدارس غیر حضوری ادامه تحصیل دهم آیا نیازی به شرکت در دروس عملی خواهم داشت؟

همانطور که می دانید امکان ادامه تحصیل برای کلیه دانش آموازن واجد شرایط بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان پذیر خواهد بود. بنابراین برای برخی از رشته هایی همچون فنی و حرفه ای و کار و دانش که واحد های عملی را در نظر دارند، به همین دلیل نمی توانند تمام دروس خود را همانند رشته های نظری به صورت غیر حضوری بخوانند و لازم است برای این موضوع به مراکز در نظر گرفته شده برای آموزش عملی مراجعه نمایند.

آیا ثبت نام مدارس غیر حضوری برای مقاطع ابتدایی نیز امکان پذیر است؟

مدارس غیر حضوری تنها برای تنها در دوره های اول و متوسطه دوم امکان ثبت نام را به دانش آموزان خواهد داد. البته شرایط تعیین شده برای دانش آموزان این مدارس بزرگسالان و … متفاوت خواهد بود. توصیه کلی ما به تمامی دانش آموزان اولیای عزیز آنان این است که در مقاطع حساس که امتحانات دانش آموزان به صورت نهایی می باشد، بهتر است در مدارس غیر حضوری ثبت نام ننمایید.

 

آیا می توان در مدارس نیمه حضوری دبیرستان متوسط اول ثبت نام نمود؟

شرایط ادامه تحصیل در مدارسی از راه دور چیست؟

آیا مدارس حضوری از راه دور تنها برایحضور بزرگسالان می باشد؟

ثبت نام حضوری برای مدارس از راه دور در چه زمانی صورت خواهد پذیرفت؟

نحوه ی ثبت نام مدارس صالحین آبادان چگونه است ؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه و همچنین دریافت پلاسخ سوالات مطرح شده می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور

92 نظر برای «ثبت نام مدارس غیر حضوری 99-1400»

 • سلام من امسال پایه دوازدهم رو تموم کردم
  ولی دو درس موندم
  شهریور و دی هم غایب بودم
  آیا میتونم شهریور امتحان بدم ؟
  تا کِی فرصت هست ثبت نام کنم برای بزرگسالان ؟
  خواهش میکنم جواب بدین 😔

 • سلام و وقت بخیر
  بله شما میتونید ثبت نام مدارس غیر حضوری انجام بدین جهت اطلاع از لیست مدارسی که ارائه میدهد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام من اتباع أفغانستان هستم تا كلاس هشتم درس خوندم البته تو كشور خودم الان ايران هستم ميخام ادامه تحصيل بدم هيچ مداركي تحصلي ندارم مدارك اقامتي من پاسپورت دفتركفالتي هست لطف ميكند راهنماي كنيد

 • سلام
  برای ثبت نام مدارس غیرحضوری 99-1400 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرد راهنمایی های لازم صورت گیرد و ثبت نامتونو انجام بدهند

 • سلام خسته نباشد
  من تا کلاس نهم رو خوندم و الان فقط میخوام امتحان های سال دهم رو بدم میخواستم اطلاع پیداکنم از اینکه چطوری میتونم ثبت نام کنم ودرکجا؟

 • سلام وقتتون بخیر. من سال دوم و سوم دبیرستان رو به صورت غیر حضوری خوندم،رشته کاردانش هتل‌داری، اما چند واحد درس عمومی و فکر می کنم یک امتحان تخصصیم باقی مونده. حدود 5 سال فاصله افتاده، الان می تونم دوباره بقیه سوم و بعد پیش دانشگاهی بخونم؟ و با دیپلم کاردانش و پیش هنر یا انسانی می تونم کنکور هنر و انسانی شرکت کنم؟ ممنونم.

 • سلام ،من رشته طراحی دوخت هستم،دانشگاهمو درمقطع کاردانی ول کردم و میخام رشته تجربی رو شروع و ادامه بدم،الان باید چیکار کنم؟چقدر باید هزینه کنم؟ایا دروسی ک پاس کردم رو دوباره باید پاس کنم،لطفا راهنماییم کنید

 • سلام بستگی به رشته ای که میخواهید بخونید رشته ی خودتون باش همون دانشگاه بخوایین ادامه بدین براتون ی سری از واحد ها تطبیق واحد میخوره

 • سلام بنده امسال قراره در پایه دوازدهم رشته انسانی تحصیل کنم ایا میتونم که در این مدارس به صورت غیر حضوری شرکت کنم

 • سلام وقتتون بخیر اتباع خارجه هستم تا چهارم خوندم بدون مدرک تو ایران تو سالای قبل که مدرک نمیدادن بعد نتونستم ادامه بدم الان میخوام بخونم ۲۱ سالمه چیکار کنم

 • سلام ببخشی من چجوری میتونم ادامه تحصیل بدم سال سوم نظری هستم که ۳ تا از کتابهای سومم مونده دیپلم بگیرم سال۸۸تحصیل میکردم

 • سلام. وقت بخیر
  ببخشید من اصفهان هستم میخاستم سه ماه اول سال تحصیلی رو در اصفهان در مدرسه عادی بخونم و بقیه سال رو در تهران به صورت غیر حضوری بخونم….میشه راهنماییم کنین؟

 • سلام
  دوست عزیز شما باید در مدارس بزرگسالان ثبت نام کنید جهت اطلاع از لیست مدارس غیرحضوری 99 – 1400 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 • با سلام من سوم دبیرستانم را در سال 84تمام کردم ولی دوتا درس تجدید شدم و تا امسال دنبالش نرفتم الان نیاز به اخذ دیپلم انسانیمو دارم کجا و چطور ثبت نام کنم که بتونم شهریور 99دو درسم را پاس کنم تا دیپلم بگیرم.ممنون

 • سلام، من ۱۸ سالمه سال اخر دبیرستان و نخوندم و یک سال مدرسه نرفتم به خاطر مشکلات روحی
  میتونم تو مدرسه بزرگسال ثبت نام کنم؟

 • سلام من سال 91ترک تحصیل کردم تا اول دبیرستان و کامل نکردم یه سال به امتحانا مونده بود درسمم زیاد خوب نبود اگه بخوام ادامه تحصیل بدم و تجربی برم باید چکار کنم راهنمایی و از اول بخونم یا نمیخواد

 • سلام یاس جان شما بایستی یکی از مدارس غیرحضوری یا مدرسه بزرگسالان ثبت نام انجام بدی از اول دبیرستان بقیشو بخونی

 • سلام من دیپلم فنی حرفه ای دارم و میخوام پیش دانشگاهی هنر ثبت نام کنم آیا برای سال تحصیلی جدید برای مهر ماه میتونم ثبت نام غیر حضوری پیش دانشگاهی هنر انجام بدم؟

 • سلام
  من دیپلم نظام قدیم کاردانش ازراه دور بزرگسالان دارم
  آیا میتونم امسال پیش دانشگاهی رشته تجربی ثبت نام کنم و برای 1400کنکور بدم؟
  اگر میشود سال دوازدهم یا سال چهارم رو باید بخونم؟

 • سلام من سال ۹۷ رشتم تجربی بود ولی زیاد حواسم به درس نبود و زیاد تست و تمرین حل نمیکردم برای همین نمرات پایین اونده بود در صورتی که دوران راهنمایی درسم عالی بود اما دبیرستان یکم ضعیف شدم بعدش هم که ازدواج کردم و ترک تحصیل کردم الان میخوام بازم درس بخونم یه رشته ای که بازار کارش خوب باشه برم یه کاره ای بشم دوس ندارم بیکار تو خونه بشینم . به نظرتون چه رشته برام مناسب هست خواستم بازم برم تجربی بزرگسالان بخونم ولی میترسم سخت باشه از پسش برنیام به نظرتون چیکار کنم آیا میتونم تجربی بخونم با وجود زندگی یا یه چیز دیگه فقط آینده اش برام مهمه
  چه برام بهتره راهنماییم کنید لطفاً

 • سلام خسته نباشید من سال ۱۳۹۶پایه هشتم بودم ترک تحصیل کردم الان میخوام ادامه تحصیل بدم پایه تحصلیم ضعیف بود الان میتونم ادامه بدم ؟۱۷سالمه

 • سلام متولد ۷۷ هستم،سال ۹۴ سوم دبیرستان بزرگسالان بودم یه درس تجدید شدم،دیگ نرفتم مدرسه؛الان ۲۲ سالمه خدمت هم نرفتم ایا میتوانم ادامه تحصیل بدم؟؟؟؟؟ممنون میشم پاسخ بدین

 • سلام من هرچي تماس ميگيرم ميگه شماره اشتباه است يا چنين شماره اي وجود نداره
  لطفا يه شماره بهم معرفي كنيد تا تماس بگيرم ممنون

 • سلام من داخل همدان تحصیل میکردم الان منتقل شدیم به شهر دیگه بعد من همه کارای لازم برای گرفتن مدرکمو کردم اموزش پرورش اونجا هم بردمش مهرش کرد بعد من یه درسم مونده شرایط ثبت نام برای من چجوریه؟برای ثبت نام لازمه دوباره برگردم همدان کاری انجام بدم.ممنون میشم جواب بدین

 • سلام من سال دوازدهمم عربی رو پاس نشدم شهریور هم پاس نشدم الان گفتن ک باید شبانه ثبت نام کنم شرایطش چجوریه زمان ثبت نام کیه؟

 • سلام خدا قوت برای ثبت نام غیر حضوری باید نسبت به شهر محل سکونت اقدام نمایید برای اطلاع از شرایط باید تماس بگیرید .

 • من تا سوم نظری درس خوندم و در مدرسه اهرار در ارایاشهر مشغول تحصیل بودم متاسفانه حالا که بهد سالها به مدرسه مراجعه کردم میگن به دلیل اتش سوزی و گذشت زمان پرونده شما از بین رفته حالا باید چکار کنم

 • سلام جناب فرحزادی
  جهت ثبت نام مدارس غیرحضوری 99 نیاز به مدرک تحصیلتون هست و اینک پروندتون سوخت اطلاعاتتون اموزش پرورش منطقه ثبت شده از اموزش پرورش منطقتون پرس و جو کنید

 • سلام.ببخشید من درحال حاضر بزرگسالان تحصیل میکنمم .سال اخرمم هست.و اینکه ترمی ۵۸۰میگیره .همه جا انقد زیاده!؟

 • سلام ، من دانش آموز پایه یازدهم رشته ریاضی مدرسه نمونه دولتی با معدل سیکل ۲۰ هستم و برای تمرکز روی کنکور میخوام دوسال آخر رو توی مدرسه غیر حضوری درس بخونم … با این وضعیت امکان ثبت نام من هست ؟

 • سلام و عرض ادب
  من لیسانس مکانیک دارم
  الان میخوام روانشناسی بخونم و برای روانشناسی باید دیپلمم تجربی باشه در صورتی که دیپلم کاردانش دارم
  کدوم دبیرستان الان ثبت نام دارند در منطقه 10
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چه کاری انجام بدم

 • سلام خسته نباشید من سال ۸۸تا دوم دبیرستان تجربی خوندم چندواحدم مونده پاس نکردم الان میخوام ادامه تحصیل بدم دیپلم بگیرم باید فقط سوم روبخونم یا چهارم دبیرستانم بخونم؟ باید بزرگسالان ثبت نام کنم یا غیرحضوری ؟؟چه مدارکی لازم هست؟

 • با سلام
  دیپلم علوم تجربی نظام قدیم دارم و مدرک فنی حرفه ای رایانه کار درجه 1 و 2 دارم ایا میتونم دیپلم کامپیوتر بگیرم؟

 • سلام خدمت شما عزیزان من تا سال اخر خوندم یعنی سوم برق ولی امتحانات سال دوم وسوم ندادم میتونم در مدرس غیر حضوری شرکت کنم؟

 • سلام ممنون از پاسخ‌گویی شما
  من دیپلم فنی حرفه‌ای نظام قدیم هستم. با توجه به تغییر نظام آموزشی و حذف پیش‌دانشگاهی برای ادامه تحصیل در رشته علوم انسانی باید چکار کنم؟ آیا همچنان باید پیش‌دانشگاهی بزرگسالان رو بگذرونم و بعد میتونم در کنکور نظام جدید شرکت کنم؟

 • باسلام،من تا دوم راهنمایی درس خوندم،میخوام ادامه تحصیل بدم،لطف میکنید یه شماره تماس بدید که با تلفن همراه بتونم تماس بگیرم.ممنون

 • سلام بنده 25 سالمه و از سال سوم نظام قدیم رشته انسانی 4 تا تجدید دارم چطور میتونم پاسشون کنم و هزینش چقده؟؟

 • سلام
  من سال 87دیپلم کامپیوتر( کاردانش) گرفتم. یعنی پیش دانشگاهی ندارم. لیسانس کامپیوتر دارم. اما میخوام دیپلم تجربی داشته باشم ک بتونم کنکور تجربی شرکت کنم. ایا میتونم؟ لطفا راهنمایی کنید

 • سلام بله شما برای ثبت نام غیر حضوری مدارس اقدام کنید و پاییه پیش دانشگاهی رو بخونید و در کنکور سراسری شرکت کنید.

 • سلآم من تا اول راهنمای درس خواندم می‌خوام ادامه تحصیلم بدم ولی غیر حوضؤری چكار باید كردمتؤلد 6۹ هستم

 • سلام من تا سوم راهنمایی درس خوندم و دیگه نتونستم ادامه بدم اگه بخوام ادامه بدم باید ار چه پایه ای شروع کنم و کی برای ثبت نام باید اقدام کنم ممنون میشم بهم جواب بدید

 • سلام وقت بخیر
  من امسال کلاس نهم هستم تو مدرسه ی بزرگسالان درس میخونم میخواستم ببینم میتونم سال دهم رو غیر حضوری و توی تابستون بخونم؟؟
  اگر میشه لطف کنین دبیرستانی تو منطقه ی 19 معرفی کنین که این شرایط رو قبول کنن
  ممنون

 • سلام آیا مدارس شبانه برای کسایی که سربازی نرفتن و سن سربازیشون گذشته می‌توانن در مدارس شبانه مشغول به تحصیل باشن ؟نیازی به مدارک پایان خدمت نیست ؟

 • سلام خسته نباشید ببخشید پسر من میخواهد از سال سوم راهنمایی ادامه تحصیل بدهد.تا سال دوم راهنمایی تمام کرد و الان در یک کشور دیگری سکونت دارد و میخواهد تا دیپلم تحصیلات خود را ادامه دهد لطفا راهنمایی کنید

 • سلام من رشته تجربی هستم سال دهم سه تا تجدیدی دارم سال یازدهم چهار تا تجدیدی دارم سال دوازدهم سه تا تجدیدی دارم آیا امکانش هست همه رو باهم توی یه سال پاس کنم دیپلم بگیرم کنکور امتحان بدم ؟

 • سلام. برادر من دیپلم فنی و حرفه ای برق خودرو داره .امکان تطبیق هست که دیپلم کارو دانش بگیره؟ یعنی واحدهای باقیمونده رو پاس کنه .

 • سلام خسته نباشید،من سوم راهنمایی دارم و خیلی علاقه من هستم درسم رو ادامه بدم،البته ۲۸سالمه،ولی تلفن ثابت نداریم،چیکار باید کنم؟؟لطفا راهنماییم کنین

 • سلام.
  من رشتم ریاضی بوده۵ درس پیش دانشگاهیم مونده که قبلا دوتاش هماهنگ کشوری ونهایی بوده و۳تاش داخلی
  الان رفتم مدیر مدرسه میگه چون پیش دانشگاهی حذف شده باید تطبیق بدی با سال دوازدهم .
  واینجوری من باید ۵ درسو نهایی امتحان بدم وکارم سختر میشه.
  سوالم از شما اینه که آیا مدیر مدرسه درست گفته یا ن؟

 • سلام ببخشید من متولد ۱۳۸۰/۸/۱۷یک سال اخر دبیرستان یعنی ۱۲اهم ریاضی و نخوندم خواستم بدومم میتونم دیپلم بگیرم

 • سلام وقت بخیر بنده متولد ۱۳۸۰/۸/۱۷هستم سال اخر رشته ی ریاضی بودم ک ترک تحصیل کردم الان ک ۱۹سالمه میتونم دیپلم بگیرمیا باید برم سربازی ؟؟؟

 • سلام
  من ۲ درس از سال دوازدهم مونده پاس کنم
  میتونم تطبیق واحد فنی تربیت بدنی بدم!!و مدارس بزرگسالان تربیت بدنی در بابل یا شهر نزدیک جایی هست!!

 • سلام وقت بخیر
  پدرمادر بنده با ۴۷سال سن و تحصیلات چهارم ابتدایی میخوان ادامه تحصیل بدن.
  سوالم اینه که کجاباید مراجعه کنیم؟ اموزش پرورش؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *