ایران تحصیل
تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور

ثبت نام مدرسه بزرگسالان 1401 + زمان و شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۱,۰۸۷
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

امروزه بی سوادی یکی از مشکلاتی است که افراد زیادی با آن درگیر هستند، بزرگسالان یکی از گروه هایی هستند که به دلایل مختلف ممکن است از ادامه تحصیل منصرف شده و اکنون تصمیم به ادامه تحصیل داشته باشند. به همین دلیل برای این دسته از دانش آموزان ثبت نام مدارس غیر حضوری در نظر گرفته شده است. مهلت ثبت نام مدرسه بزرگسالان و شبانه تعیین شده و محدود می باشد و به همین دلیل داوطلبان می توانند پس از ثبت نام نسبت به ادامه تحصیل اقدام نمایند.

در این مقاله تمام موارد همچون شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری، نحوه ثبت نام، نحوه ورود به سامانه و غیره به شما آموزش داده می‌شود. از سوی دیگر شما در این مقاله با مدارکی که برای ثبت نام در مدرسه بزرگسالان نیاز دارید آشنا خواهید شد.

شهریه یکی از مهمترین مواردی است که هر شخص قبل از ثبت نام باید اطلاعاتی را نسبت به آن در اختیار داشته باشد. ما در یک بخش مجزا مبحث شهریه مدارس غیر حضوری را هم مورد بررسی قرار داده‌ایم. در نهایت پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت نام مدرسه بزرگسالان تا پایان این مقاله با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

اطلاعیه

ثبت نام مدارس غیر حضوری به صورت الکترونیک تنها برای واجدین شرایط امکان پذیر خواهد بود. داوطلبان در صورت پذیرش لازم است شهریه مربوط به هر یک از مدارس را پرداخت نمایند.

شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری

دلایلی که به موجب آن این نوع از مدارس احداث گردید را می توان در رابطه با دو دسته از دانش آموزان دانست. دسته ای از این دانش آموزان که در سن مدرسه می باشند، ممکن است به دلایلی مختلفی همچون مشکلات جسمانی، شرایط خاص و همچنین متاهل بودن و یا سرپرست خانوار بودن، امکان ادامه تحصیل در مدارس عادی را نداشته باشند به همین دلیل می توانند از طریق ثبت نام مدارس غیر حضوری اقدام به ادامه تحصیل نمایند.

گروه دوم در واقع شامل بزرگسالانی می باشند که سن آنان بالای 18 سال می باشد و بنا به دلایل مختلف نتوانسته اند موفقیت تحصیلی را داشته باشند و یا به ادامه تحصیل بپردازند.

خوشبختانه مهلت ثبت نام مدرسه بزرگسالان و شبانه  را به گونه ای ترتیب داده اند تا کلیه دانش آموزان بتوانند به ثبت نام و ادامه تحصیل دست یابند. در هر استان کشور عزیزمان تعدادی مدارس از راه دور وجود دارند که این مدارس به صورت الکترونیکی و در سامانه آموزش و پرورش لیست خود را قرار داده اند. با استفاده از این لیست داوطلبان می توانند نسبت به ثبت نام مدارس غیر حضوری اقدام نمایند. البته ثبت نام تنها در زمان مهلت ثبت نام مدرسه بزرگسالان و شبانه امکان پذیر است و پس از آن این امکان وجود نخواهد داشت.

شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری

شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری

نحوه ثبت نام در مدرسه بزرگسالان 1401-1402

اغلب فهرست مدارسی که آموزش از راه دور دارند از طریق سایت آموزش و پرورش به آدرس dei.medu.ir اعلام شده و افرادی که مایل به ادامه تحصیل از این طریق را هستند می‌توانند نزدیکترین مدرسه را به آدرس خود پیدا کرده و در آن مدرسه ثبت نام نمایند. در نهایت اگر تصمیم دارید نحوه ورود به سامانه را آموزش ببینید با ما همراه باشید.

نحوه ورود به سامانه 

در این قسمت از مقاله قصد داریم وارد سایا وزارت آموزش و پرورش شویم و مراحل ورود را با استفاده از متن و تصویر به شما آموزش دهیم.

 • مرحله اول

بعد از وارد شدن به سایت وزارت آموزش و پرورش باید بر روی گزینه ورود که با عدد شماره 1 در تصویر زیر نشانه گذاری شده است کلیک کنید. در این صورت شما به یک صفحه جدید وارد خواهید شد.

راهنمای تصویری ثبت نام مدارس غیرحضوری

راهنمای تصویری ثبت نام مدارس غیرحضوری

 • مرحله دوم

در این قسمت باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. لازم به ذکر است بدانید بعد از وارد کردن این دو مورد باید بر  روی دکمه ورود کلیک کنید تا به مابقی مسیر ثبت نام در مدرسه بزرگسالان دسترسی پیدا کنید.

آموزش تصویری ثبت نام مدارس بزرگسالان

آموزش تصویری ثبت نام مدارس بزرگسالان

برای کسب اطلاع از شرایط شرکت در کنکور سراسری کلیک کنید

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در مدرسه بزرگسالان

 1. اصل شناسنامه و کارت ملی به همراه کپی شناسنامه و کارت ملی
 2. گواهی پایان دوره متوسطه اول یا قبولی در امتحانات نهایی پایه نهم برای داوطلبان ثبت نام در پایه دهم
 3. کل پرونده سنوات گذشته دانش آموزان
 4. عکس پرسنلی 3 در 4
 5. کارنامه سال های قبل دوره متوسطه
 6. مدارک پزشکی، بهزیستی یا ایثارگری برای دانش آموزان مشمول هر یک از این شرایط
 7. ارائه مدارک برای تعیین وضعیت اتباع خارجی
 8. با ارائه مدارک لازم دانش آموزان واجد شرایط می توانند در مدارس بزرگسالان در سال تحصیلی پیش رو ثبت نام کرده و به تحصیل در هر یک از این مراکز بپردازند.
 9. ارائه مدارک برای تعیین تکلیف نظام وظیفه

اطلاعیه

شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری معمولا دو هفته قبل از شروع نیم سال های تحصیلی اول، دوم و تابستان برای شما فراهم میشود.

شهریه مدارس غیرحضوری

 1. مدارس غیر حضوری امکان ادامه تحصیل دوباره را برای کلیه دانش آموزان سابق و گذشته فراهم می نماید. اما این مورد با پرداخت هزینه همراه خواهد بود و برای ادامه تحصیل در این مدارس، به ازای هر واحد تحصیلی باید هزینه ای را پرداخت کنید.
 2. میزان شهریه مدرسه بزرگسالان بسیار بالا نمی باشد و همانند شهریه هایی که در مدارس غیر انتفاعی و غیره اخذ می شود نخواهد بود، اما بهره حال تحصیل در این مدارس کاملا رایگان نیز نیست.
 3. شهریه در نظر گرفته شده برای آن دسته از دانش آموزان و متقاضیانی که در ثبت نام مدارس غیر حضوری شرکت نموده اند بدین صورت است که این شهریه شامل یک شهریه ثابت و شهریه متغیر می باشد.
 4. شهریه ثابت برای ترم تحصیلی و ترم تابستان نیز متفاوت خواهد بود به عنوان مثال شهریه ثابت ترم تحصیلی برای دانش آموزان حدودا 60 هزار تومان می باشد.
 5. برای شهریه مدارس غیر حضوری در ترم تابستان نیز، شهریه ثابت در نظر گرفته شده است که این میزان شهریه به نصف این مبلغ در هر ترم می رسد.
 6. در واقع میزان هزینه ای که برای ادامه تحصیل در این مدارس در نظر گرفته می شود را نیز می توان به گونه ای دیگر عنوان نمود. به عنوان مثال برای هر واحد درسی هزینه ای معادل 5 تا 15 هزار تومان شهریه در نظر گرفته می شود. بدیهی است برای رشته های علوم انسانی این میزان شهریه بالاتر از سایر گروه ها خواهد بود.
شهریه مدارس غیرحضوری

شهریه مدارس غیرحضوری

 

نقل و انتقال مدارس غیر حضوری

یکی از سوالاتی که ممکن است برای دانش آموزان و یا بزرگسالان مایل به ثبت نام مدارس غیر حضوری به وجود آید این است که آیا می توان پس از ثبت نام و پذیرش در این مدارس نسبت به انتقالی اقدام نمود؟ زیرا تعداد این مدارس در هر استان محدود می باشد و چنانچه به هر دلیلی دانش آموزان نتوانند در مدرسه پذرفته شده ادامه تحصیل دهند، نگرانی برای آنان به وجود خواهد آمد.

خوشبختانه امکان نقل و انتقال وجود خواهد داشت و دانش آموزان عزیز می توانند پس از ثبت نام مدارس غیر حضوری در سامانه به صورت الکترونیکی نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند.فعالیت مدارس در تمامی استان های کشور در مهرماه خواهد بود و به همین دلیل پس از انجام ثبت نام متقاضیان عزیز می توانند در صورت موافقت مدرسه محل ثبت نامی و واجد شرایط بودن نسبت به انتقالی اقدام نمایند.

اطلاعیه

برای ثبت نام در مدرسه مورد نظرخود، باید در مهلت مشخص شده به صورت حضوری یا غیر حضوری مدارک را برای پرونده دانش آموزان در ثبت نام مدارس ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​ که شامل مدارک شناسایی والدین و دانش آموز و سوابق تحصیلی او می باشد را به مسئولین مدرسه تحویل دهید.

مهلت ثبت نام در مدرسه بزرگسالان و شبانه

مهلت ثبت نام مدرسه بزرگسالان و شبانه به گونه ای است که دانش آموزان تقریبا تا مهرماه می توانند نسبت به انجام آن اقدام نمایند. با توجه به اینکه آموزش و پرورش در نظر دارد تا تمهیداتی را برای کلیه جویندگان علم داشته باشد، به همین دلیل مهلت در نظر گرفته را به گونه ای ترتیب داده است که بتوانند به راحتی به انجام ثبت نام مدارس غیر حضوری بپردازند.

لازم به ذکر است که تنها برخی از داوطلبان می توانند در ثبت نام مدرسه بزرگسالان و شبانه شرکت نمایند. به عنوان مثال افرادی که در یک پایه، دوبار مردود شده اند امکان ادامه تحصیل را نخواهند داشت. برای انجام ثبت نام مدارس غیر حضوری و همچنین اطلاع دقیق از مهلت ثبت نام مدارس بزرگسالان و شبانه می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نماید.

مراحل ثبت نام مدارس غیر حضوری

مراحل ثبت نام مدارس غیر حضوری

اخبار پیرامون ثبت نام مدرسه بزرگسالان

طابق با اعلام وزارت آموزش و پرورش برای ورود به مدرسه بزرگسالان شرایط سنی وجود دارد و افراد بزرگسال در این دسته باید حتما دارای  ۱۸ سال سن باشند. این دسته از افراد می‌توانند به صورت غیر حضوری ادامه تحصیل دهند.

امکان ثبت نام در نیم سال اول تا آبان ماه تمدید شد.

اطلاعیه

دانش آموزان بزرگسالی که در هر شرایط نتوانستند در مدارس حضوری و عادی از طریق سایت پادا ثبت نام کنند و به ادامه تحصیل بپردازند. می‌توانند با رعایت شرایط مسوب شده توسط وزارت آموزش و پرورش در مدارس بزرگسالان ثبت نام نمایند.

خلاصه مطلب

در این مقاله شما به طور کامل با نحوه ثبت نام مدرسه بزرگسالان نشده لازم به ذکر است بدانید شما در ابتدای مقاله شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری و مطالعه کردید و در مرحله بعد به سراغ نحوه ثبت نام در مدرسه بزرگسالان پرداختیم که در آن ورود به سامانه به شما آموزش داده شده است به سراغ مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در مدرسه بزرگسالان رفتیم در هنگام ثبت نام حتما باید مدارک در اختیار داشته باشید در پایان هم به شهریه مدارس شرایط نقل و انتقال مهلت ثبت نام اخبار پیرامون پرداخته شده است. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله بتواند در هنگام  ثبت نام مدرسه بزرگسالان به شما کمک کند.

برای دانلود فایل PDF ثبت نام مدرسه بزرگسالان بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

3.9/5 - (17 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا ثبت نام مدارس غیر حضوری برای مقاطع ابتدایی نیز امکان پذیر است؟

مدارس غیر حضوری تنها برای دوره های اول و دوم متوسطه، امکان ثبت نام را به دانش آموزان خواهد داد. البته شرایط تعیین شده برای دانش آموزان مدرسه بزرگسالان و غیره متفاوت خواهد بود.

آیا امکان نقل و انتقال در مدارس غیر حضوری وجود دارد؟

بله. متقاضیان عزیز بعد از ثبت نام در این مدارس اگر واجد شرایط باشند امکان نقل و انتقال وجود دارد.

نظرات

 1. Fargol
  ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۷

  سلام خسته نباشید من سال ۹۴ دیپلم حسابداری گرفتم از هنرستان علمی کاربردی میخوام کنکور زبان بدم بهم گفتن باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشی میشه راهنمایی کنید چه رشته ای باید پیش بخونم

  • مشاور منصوری
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام پیش دانشگاه رشته ی خودتان را اقدام بفرمایید

 2. آقا مرتضی
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹

  سلام خرداد و شهریور دوازدهم سه تا درس افتادم
  برای دی ماه نمیتونم درسامو پاس کنم
  برای امتحان نهایی نیم سال دوم زمان ثبت نام کی هست و میشه برای خرداد ماه ثبت نام کرد؟

  • tahmasebi
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام زمان امتحان نهایی نیم سال دوم خرداد 1402 میباشد و شما برای ثبت نام باید اوایل اردیبهشت ماه اقدام کنید.

  • مشاور منصوری
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام به اموزش پرورش منطقه سکونت مراجعه کنید

 3. Sana
  ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام شبتون بخیر
  میخواستم بدونم مهلت ثبت نام برای امتحانات دی ماه تمام شده یا نه؟

  • مشاور محمدی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   یسلام وقت به خیر
   برای اطلاع از زمان ثبت نام مدارس بزرگسالان از طریق مدرسه پیگیری نمایید.

 4. بکایی
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۱

  سلام، من پیش‌ دانشگاهی را سال ۸۰ گرفتم ، برای ایجاد سابقه تحصیلی جهت کنکور ، الان یعنی اذر ، میتونم در مدارس بزرگسال ثبت نام کنم یا وقت ثبت نام تمام شده؟ اگر وقت هست، نهایتا تا چه تاریخی مهلت دارم؟؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

   سلام روزتون بخیر
   یکم دیر اقدام کردید ولی بله امکان ثبت نام با تاخیر هم هست.

 5. mia
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۴

  سلام پیشاپیش تشکر از پاسخگویی، بنده دیپلم گرافیک بزرگسال رو دارم اما کلاس دهم در مدرسه دولتی میخوندم که ادامه ندادم، الان میخاستم بدونم امکانش هست که من تغییر رشته بدم و دیپلم انسانی از مدارس دولتی بگیرم و چطور میشه این عمل؟

  • مشاور براتی
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقتتون بخیر
   لطفاجهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلیتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 6. افشین
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۲

  سلام خسته نباشید
  وقتتون بخیر
  من کلاس دوازدهم رشته ریاضی هستم ولی اصلا به ریاضی علاقه ندارم و به اجبار خانواده وارد این رشته شدم.
  کلاس دهم و یازدهم رو تموم کردم.
  ولی فکر نمیکنم امسال بتونم حسابان و شیمی و فیزیک رو پاس کنم و دیپلم بگیرم.
  من تمام درس های عمومی دهم و یازدهم رو با نمره خیلی عالی پاس کردم و تنها دروسی که نمره پایین گرفتم همین 3 تاست.
  من به رشته معماری داخلی علاقه دارم ولی خانواده گفتند که از رشته ریاضی وارد شو و بعد در دانشگاه معماری داخلی بخون.
  میخواستم بدونم میشه من در دی و خرداد ماه امسال دروس تخصصی دهم و یازدهم و دوازدهم رشته معماری داخلی رو امتحان بدم و دیپلم این رشته رو بگیرم؟

  • مشاور منصوری
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام خیر در حال حاضر شرایط تغییر رشته را ندارید .

   • افشین
    ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۵

    سلام اگه ترک تحصیل کنم بعد میتونم در رشته معماری داخلی تحصیل کنم؟

    • مشاور بهروزی
     ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

     سلام روزتون بخیر باید از نظر نظام وظیفه مشکل نداشته باشید

   • افشین
    ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۷

    سلام اگه ترک تحصیل کنم. بعد میتونم در رشته معماری داخلی تحصیل کنم؟

    • مشاور بهروزی
     ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

     سلام روزتون بخیر باید از نظر نظام وظیفه مشکل نداشته باشید

     • افشین
      ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸

      اگه از نظام وظیفه مشکل نداشته باشم. باید چجوری میتونم وارد اون رشته شم؟

     • مشاور جوادی
      ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

      سلام وقت بخیر
      دوست گرامی اگر غیبت داشته باشین و مدرکتون دیپلم باشه نمیتونید ادامه تحصیل بدین.

     • افشین
      ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

      اگه از لحاظ نظام وظیفه مشکلی نداشته باشم. باید چجوری وارد اون رشته شم؟؟

     • مشاور جوادی
      ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

      سلام وقت بخیر
      دوست گرامی اگر غیبت داشته باشین و مدرکتون دیپلم باشه باید اول خدمت رو بگذرونید.

     • افشین
      ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۱

      اگه از لحاظ نظام وظیفه مشکلی نداشته باشم. باید چجوری وارد اون رشته شم؟
      و چجوری توی کمترین زمان دروس رو پاس کنم؟؟

     • مشاور جوادی
      ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

      سلام وقت بخیر
      دوست گرامی در صورتی که غیبت داشته باشین و مدرکتون دیپلم باشه ایست خدمت تعلق نمیگیره.

 7. مرضیه جعفری
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

  سلام من در پایه دهم امتحانات نوبت دوم بود تقریبا ترک تحصیل کردم امسال خواستم اقدام کنم برای پایه یازدهم که گفتنترک تحصیل رد کردیم براتون و باید دهم و از اول بخونین در حالی که دوستای من کلاس یازدهم هستن من میخاستم بدونم میتونم تو مدرسه های غیر حضوری درس بخونم و مدرک تحصیلی دیپلمم رو بگیرم؟؟چون من الان مشغول کار هستم

  • مشاور جوادی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید از طرف مدسه اقدام کنید

 8. امین
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

  سلام امکان ثبت نام بزرگسال در این ماه وجود دارد یعنی اذر ماه ؟ و امتحان نهایی ضرایب دروس در امتحا نهایی مانند مدارس معمولی خواهد بود یا متفاوت هست؟

  • مشاور جوادی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بله میتونید ثبت نام کنید
   ضرایب بستگی به رشته تحصیلی شما داره.

 9. الهه
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

  با سلام من دیپلم کاردانش دارم
  میخوام کنکور انسانی بدم حتما باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشم؟
  و اینکه الان میشه در مدرسه بزرگسالان ثبت نام انجام داد؟

  • مشاور محمدی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت به خیر
   فازغ التحصیلان دیپلم نظام جدید 6-3-3 بدون نیاز به داشتن مدرک پیش دانشگاهی میتوانند در کنکور شرکت کنند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 10. Mm
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۲

  سلام، من خرداد ماه دوتا از درسامو تجدید شدم و شهریور ماه هم به دلایلی نتونستم پاسشون کنم.
  برای شرکت در آزمون دی ماه کی و کجا باید ثبت نام کنم؟

  • tahmasebi
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام شما باید از طریق مدرسه ای که تحصیل کردید اقدام کنید و توسط مدیر به امتحانهای نهایی دروس مورد نظر معرفی بشید.

 11. فرزانه
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

  سلام من پایه نهم راهنمایی مردود شدم ۳۶ سالمه منطقه ۱۱ تهران هستم کجا میتونم ادامه تحصیل بدم

  • مشاور صادقی
   ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

   سلام
   روز بخیر
   باید برید آموزش پرورش منطقه محل سکونت تون که بهتون مدرسه بزرگسالان معرفی کنند

 12. M.fazli
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

  سلام وقت بخیر
  دیپلم فنی حرفه ای دارم c#
  الان میخوام دیپلم انسانی بگیریم
  برای هر واحد چقدر باید پرداخت کنم برای امتحان نهایی ؟

  • مشاور بهروزی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

   جهت اطلاع از هزینه ها مطالب داخل مقاله را مطالعه کنید

  • مشاور حمامی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام وقتتون بخیر بستگی به درس و واحد دارد

 13. احمد
  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام من مدرك ديپلمم رو از هنرستان علم آذين در فرديس گرفتم و الان سر كار افزايش حقوق داشتم. خيلي خوب بود و اصلا اذيت نكردند و سر تايم مدرك رو بهم تحويل دادند. خواستم براي كسايي كه دچار شرايط من هستند كمك كوچيك بكنم.
  ٠٩١٢٣٦٣٨٢٩٧ شماره مدير مدرسه هست

  • مشاور کریمی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام ممنون ازنظروتوضیحتون برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 14. ناشناس
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۲

  سلام وقتتون بخیر
  من سال دوازدهم هسام و ۱۷ سالمه اما میخوام به خاطر کنکور غیرحضوری بخونم ، میخواستم ببینم باید برم مدرسه بزرگسالان ؟ و اینکه دیپلم مدرسه بزرگسالان با دیپلم مدارس عادی فرقی میکنه؟ یعنی بعدا برای رزومه مشکلی ایجاد نمیشه؟

  • tahmasebi
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام دوست عزیز شما برای تحصیل غیرحضوری نیازی به ثبت نام مدرسه بزرگسالان ندارید،با هماهنگی قبلی با مدرسه فعلیتون میتونید بصورت غیرحضوری در پایه دوازدهم تحصیل کنید.

 15. محمد
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

  سلام وقت بخیر
  مدرک دیپلم مدرسه عادی با شبانه فرق میکنه؟یعنی مدرک شبانه نسبت به مدرک مدارس عادی بی کیفیت و ضعیفتر؟

  • مشاور جوادی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بله ذکر میشه

 16. محمد
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

  سلام وقت بخیر
  ببخشید میشه کلاس های مدارس بزرگسالان رو شرکت نکرد و فقط امتحان پایان ترم رفت؟
  یعنی منطورم اینه کلاس هارو نریم گیر میدن؟

  • مشاور عباسیان
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقتتون بخیر
   برای بررسی شرایط مدارس بزرگسالان میتوانید مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

  • محمد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

   بعد باید هروز تو کلاسای غیر حضوری شرکت کرد یا فقط اخر ترم امتحان بدیم؟

   • مشاور جوادی
    ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

    سلام وقت بخیر
    دوست گرامی بستگی به وضعیت آموزش و پرورش منطقه داره.

 17. سما
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۵

  سلام وقتتون بخیر من الان۱۹سالمه بنابه دلایلی ترک تحصیل کردم تا پایه ی ششم خوندم خیلی دوست دارم ادامه بدم الآنم متاهل هستم میشه راهنماییم کنین

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

   سلام وقت بخیر برای ادامه تحصیل و گذروندن دوره اول و دوم دبیرستان باید از طریق آموزش و پرورش شهرتون اقدام به ثبت نام در مدارس بزرگسالان بکنید

 18. ارسلان
  ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۰۱

  سلام
  ببخشید من دانشجو هستم ولی میخوام دیپلمم رو از تجربی به انسانی تغییر بدم برای ترمیم معدل کنکور .آیا دانشجو ها می تونن در مدارس بزرگسالان ثبت نام کنند یا باید انصراف بدن؟

  • مشاور بهروزی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   جهت دریافت اطلاعات مطالب داخل مقاله را مطالعه فرمایید

 19. رویا
  ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام وقت بخیر دیپلم تجربی سال ۹۶ گرفتم
  الان میخوام دیپلم انسانی بگیرم هزینش چقدر میشه؟

  • مشاور ملکی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت بخیر
   خرید دیپلم وجود ندارد.

  • کیارش
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام وقتتون بخیر ،من تهران بودم بنا ب دلایلی و نتونستم پروندمو ببرم مدرسه بزرگسالان چون شهریورم ریاضیم و نتونستم پاس کنم ،رشتمم تجربیه ،الان میتونم برای ثبت نام مدرسه بزرگسالان اقدام کنم یعنی فرصتش هست ؟!

   • مشاور کریمی
    ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 20. احمد
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۴

  تشکر از مطلب خوبتون

 21. علی
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۴

  با سلام و احترام
  دو ترم در مدرسه بزرگسالان برای گرفتن دیپلم مجدد ثبت تام کردم اما به دلیل شرایط کاری امکان حضور در جلسه امتحان نهایی رو پیدا نکردم. آیا می تونم برای سومین بار ثبت نام کنم؟ اصولا تحصیل در بزرگسالان از لحاظ تعداد دفعات انتخاب واحد و شرکت در امتحان و … محدودیتی در تعداد داره؟ مرسی

  • مشاور محمدی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام در مدارس بزرگسالان و شرکت در آزمون های نهایی محدودیتی ندارد.

 22. علی
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

  سلام دو ترم متوالی در مدارس بزرگسالان برای دیپلم مجدد ثبت نام کردم ولی به دلیل کار نتونستم امتحانات رو شرکت کنم. آیا برای سومین بار می تونم؟ اصولا ثبت نام بزرگسالان یا تعداد دفعات شرکت در امتحاناتش محدودیت خاصی داره؟ مرسی

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام بستگی به خوده مدرسه داره برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 23. شیخی
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام دوستان خسته نباشید
  میخواستم بدونم با توجه به اینکه حدود دو ماهی از سال تحصیلی گذشته بازم امکانش هست در این مدارس ثبت نام کنیم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام حضوری بریدآموزش پرورش بپرسیدامکانش هست برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 24. گلثوم
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام من تا کلاس یازدهم درافغانستان خوندم اینجا درس نخوندم میتوانم ثبت نام کنم ۲۰ سالمه امکانش هست لطفا جوابمو بدهید

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام حضوری بریدآموزش پرورش اطلاع بدیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 25. Kosar
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام خسته نباشید من رشته ام معماری هست اما چند سال پیش بخاطر یه سریع مسائل نتونستم دیگه برم مدرسه تا یازده خوندم الان میخوام ۱۲بخونم ۲۳سالمه ساکن اصفهان هستم تلفن ثابت ندارم میشه لطفاً راهنمایی کنید

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام حضوری بریدآموزش پرورش برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 26. Farzad
  ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳

  سلام خسته نباشید ببخشید من ی سوال داشتم اگر میشه کمکم کنید ممنون میشم
  من جزو دانش اموزای نظام قدیم هستم تو رشته ی علوم تجربی تو مقطع پیش دانشگاهی اخرین بار سال ۹۷_۹۶ به صورت غیرحضوری امتحان دادم ی ۲ تا درس شیمی پیش دانشگاهی و زیست شناسی رو هنوز مونده که نتونستم قبولیشونو بگیرم میخواستم بدونم اینکه من آیا میتونم ب صورت غیرحضوری یا ب هر شکل راحتر و آسون تر قبولیه این دوتا درسمو از طریق آموزشگاه بگیرم که پیش دانشگاهیمم فارغ التحصیل بشم تموم بشه بره؟؟؟؟؟؟
  چیکار باید بکنم ی راهنمایی دقیق بکنید ممنونم

  • مشاور صادقی
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

   سلام روز بخیر
   بله میتونید برید آموزش پرورش درخواست بدید فقط آزمون این درس ها رو بدید

 27. عرفان
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

  ازمون هم انلاین برگذار میشه ؟

  • مشاور ملکی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر
   مدارس بزرگسال به صورت غیر حضوری تحصیل می کنید و به صورت حضوری ازمون برگزار می شود.

   • فاطمه
    ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

    سلام وقتتون بخیر
    من ۱۹سالمه نیم سال دوم دوازدهم انسانی ۸تا از درسامو بخاطر شرایطی ک پیش اومد مردود شدم
    شهرستان زندگی میکردیم الان اومدیم شیراز اگ بخوام برم اون درسارو پاس کنم باید مدرسه بزرگسالان ثبت‌نام کنم؟؟؟
    و شیراز کدوم مدرسه رو پیشنهاد میدین
    ممنون میشم جواب بدین

    • مشاور محمدی
     ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۱

     سلام وقت به خیر
     برای ادامه تحصیل از طریق ثبت نام در مدارس بزرگسالان اقدام نمایید.

 28. محمدجواد
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۲

  سلام عرض ادب و خسته نباشید سوال داشتم
  فارغ‌التحصیل رشته نظری در ناحیه۱ استان قزوینم میخوام ترمیم معدل بزنم
  باید کی وکجا ثبت نام کنم ؟و چه اقدامی باید انجام بدم؟ و چه مدارکی نیاز داره ؟و چه شرایطی داره ؟
  کامل سردرگمم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور حمامی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقتتون بخیر برای راهنمایی کامل موضوع با مشاورین ایران تحصیل تماس بفرمایید

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی چه سالی دیپلمتون رو دریافت کردین؟
   باید حضوری برین آموزش و پرورش با شناسنامه و…..

 29. مریم
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

  متاهلم میخام غیرحظوری بخونم

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید به آموزش و پرورش مراجعه کنید.

 30. مریم
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

  سلام خستع نباشید من ۲۳سالمه تایازدهم خوندم.الان میخام ۱۲هم بخونم برای ادامه تحصیل توکدوم دبیرستان بخونم تبریزم

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید حضوری مراجعه کنید آموزش و پرورش

 31. زهرا
  ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۳

  سلام وقت بخیر من امسال دوزادهمم ۱۸ سالم هم شده و برای کنکور خیلی انگیزه دارم اما مدرسه رفتن خیلی از وقتم و میگیره و نمیتونم خوب درس بخونم میخواستم بدونم با این که من هیچ کدوم از شرایط جسمی یا حالا متاهلی و اینا رو ندارم میتونم صرفا برای غیر حضوری بودن بعد از نیم سال اول داخل مدارس شبانه به صورت غیر حضوری ثبت نام کنم؟

  • karimi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام شمابه مشاوره وبرنامه ریزی احتیاج داریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 32. فلاح
  ۱۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۷

  سلام وقت بخیر من رشته ام ریاضی فیزیک بود و پیش دانشگاهی پاس نکردم و در حال حاضر میخوام دانشگاه روانشناسی بخونم خواستم ببینم امکان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رو دارم یا حتما باید پیش رو پاس کنم؟
  ۲۸ سالمه و متاهل هستم

  • behrozi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 33. مهدی
  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام من میرم سرکار میشه غیرحضوری درست بخونم وحضوری بیام امتحان بدم

  • مشاور ملکی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام وقت بخیر
   شما می توانید در مدرسه شبانه ثبت نام خود را انجام دهید که غیر حضوری تحصیل می کنید و حضوری امتحان می دهید.

 34. Fadia
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۱

  با عرض سلام خسته نباشید ببخشید ثبت و نام ترمیم معدل شروع شده یا نه و اگه شروع نشده زمانش کی هست؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

   سلام ثبت نام مدارس بزرگسالان معمولا تا اخر ابانماه هست و باید مراجعه حضوری داشته باشید

 35. Fadia
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۱

  باعرض سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم زمان ثبت و نام ترمیم معدل دی ماه شروع شده یانه و اگه شروع نشده زمانش کی هست؟

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام شروع شده برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 36. ریحانه
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴

  سلام وقت بخیر
  بنده ۱۶ سالمه و متاهلم اگر بخوام در مدرسه بزرگسالان درس بخونم می‌تونم غیر حضوری بخونم و برم فقط امتحان بدم چون بنده باردارم و رفت و امد برام سخته

  • JAVADI
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بستگی داره کدوم استان باشین.
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

  • خانم سنچولیم
   ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام من مدرسه بزرگسالان درس میخوانم رشته تولید نهال زمینه کشاورزی رشته کاردانش درس میخوانم مدرسه از راه دور دهم هستم کیه تمام میشه چه موقعه ای تابستان تمام میشه؟

   • مشاور کریمی
    ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۶

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 37. ریحانه
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

  سلام وقت بخیر
  بنده ۱۶ سالمه و متاهلم و تا کلاس دهم رشته کامپیوتر خوندم و حتی امتحانات خرداد دهم رو دادم و قبول شدم.
  اگر من بخوام در مدرسه بزرگسالان با یک رشته دیگه تحصیل کنم حتما باید نهم رو دوباره امتحان بدم یا چون دهم رو کامل خوندم و امتحان هم دادم و قبول شدم دیگه لازم نیست نهم رو بخونم.

  • مشاور بهروزی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات تماس حاصل فرمایید

 38. Silhouette102
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام ، من ۱۶ سالمه کلاس دهم هستم . به یه دلایلی نمیخوام برم مدرسه درس بخونم و میخوام تو خونه درس بخونم . تا الان همیشه چه غیر حضوری و یا حضوری نمراتم بالا بود . معدل کلاس نهمم که حضوری بود ۱۹/۵0 بود. الانم رشتم تجربیه جایی میتونم ثبت نام کنم؟؟!

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی انتخاب رشته به چندین عامل بستگی داره که یکی از اونها معدله.

 39. sahel
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۵۱

  سلام من الان ۱۸ سالمه و تا دهم بیشتر نخوندم مدرسه ی خودم هم برای اینکه درسم رو دوباره ادامه بدم بهم فرصت داد تا درس بخونم امتحان بدم دیپلم رو بگیرم اما بازم این کار رو نکردم ولی الان میخوام ادامه تحصیل بدم میتونم تو مدرسه ی بزرگسالان ثبت نام کنم؟

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بله باید بزرگسالان برین

 40. Eliya
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام. من الان 18 سالمه و داریم کوچ میکنیم. میخواستم بدونم الان من که 18 سالمه میتونم ادامه درسمو در مدارس غیرحضوری بخونم؟

  • abbasi
   ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۱

   سلام وقت بخیر بله می توانید با تاییدیه اموزش پرورش اقدام نمایید

 41. سمانه
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۰

  سلام وقت بخیرمن ۲۴سالمه متاهلم تانهم خوندم میخوام ادامه تحصیل بدم انگیزه امم خیلی بالادهمم خوندم ولی بادوتاتجدیدی مردودشدم حالابایدچکارکنم میتونم ادامه بدم خواهش میکنم

  • mohammadi
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام وقت به خیر
   از طریق مدارس بزرگسالان اقدام نمایید.

   • Zynb
    ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۷

    سلام وقت بخیر من یه سوالی داشتم من پشت کنکور موندم..سال اولیه ک پشت کنکور میمونم.خرداد ک امتحان دادم دو درس رو قبول نشدم و موند برای شهریور اونم قبول نشدم الان برای دی باید برم مدرسه بزرگسالان ایا؟؟ مشکلی پیش نمیاد برا من ک میخام کنکور بدم هم دی هم تیر؟؟

    • behrouzi
     ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

     سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 42. سمانه
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۹

  سلام وقت بخیرمن ۲۴سالمه متاهلم تانهم خوندم میخوام ادامه تحصیل بدم انگیزه امم خیلی بالادهمم خوندم ولی بادوتاتجدیدی مردودشدم حالابایدچکارکنم میتونم ادامه بدم

  • mohammadi
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام وقت به خیر
   از طریق مدارس بزرگسالان پیگیری نمایید.

 43. زهرا
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

  سلام من برای کلاس نهم در مدرسه ی بزرگسالان ثبت نام کردم ولی قبل از برگزاری کلاسها انصراف دادم ولی مدیرمدرسه شهریه ی پرداختی بنده رو پس نمیدهد ومیگویدبرای لغوشدن ثبت نام شهریه ی شما راپس نمیدهیم وبااینکه بنده ازهیچ کلاسی ویاامکاناتی از مدرسه استفاده نکردم ۵۳۰هزارتومن از پولم راضبط کردن آیااینکار قانونی است؟؟؟

  • isaei
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 44. Abdulbaset Rahmauni
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

  اگردارین برایم رهنمای میشه کنین ثبت نام کنم

 45. Abdulbaset Rahmauni
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

  سلام علیکم به اتباع خارجی هم امکان ثبت نام دارین

  • sadeghi
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام
   حضوری تشریف ببرید آموزش پرورش

 46. چاوشی
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۵۰

  سلام، من سال ۷۹ پیش دانشگاهی گرفتم ، الان قصد ثبت نام کنکور را دارم ، برای ایجاد سابقه تحصیلی برای دروس عمومی ، باید به کجا مراجعه کنم ؟؟

  • mohammadi
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام در کنکور سراسری با مدرک دیپلم به همراه پیش دانشگاهی میتوانید اقدام نمایید.

 47. سحر
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۱

  سلام من ۳۰ سالمه دیپلم فنی و حرفه ای رشته حسابداری دارم از طریق پیش دانشگاهی میتونم اقدام کنم فوق دیپلم بگیرم یا حتما از طریق دانشگاه باید اقدام کنم؟

  • mohammadi
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت به خیر
   اخذ مدرک کاردانی فقط ازطریق دانشگاه امکان پذیر است.

   • خانم سنچولیم
    ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

    سلام من مدرسه بزرگسالان درس میخوانم رشته تولید نهال زمینه کشاورزی رشته کاردانش درس میخوانم متولد 78 هستم کیه طول می‌کشه مدرسه بزرگسالان از راه دور تمام میشه سوالم اینه کیه تمام میشه نگرانم زودتر تمام بشه دیپلمم بگیرم دقیق میشه بهم بگین لطفا تو را خدا

    • مشاور کریمی
     ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۶

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 48. مهر
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۹

  سلام من ۱۸سالمه و دوازدهم رو ترم اول رو خوندم و امتحان های دی ماه رو دادم و بعد از اون پروندمو گرفتم ایا میتونم الان بزرگسالان ثبت نام کنم و در دی ماه امتحان های خرداد رو بدم تا ورودی بهمن دانشگاه باشم؟

  • JAVADI
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام وقت بخیر
   اگر مجرد هستین باید از طریق آموزش و پرورش برای امتحان مجدد دروس اقدام کنید.

 49. Miii_00
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

  سلام
  وقت بخیر
  من دوسال پیش که دوازدهم انسانی بودم خردادماه نهاییارو چنددرس افتادم و شهریور هم نتونستم پاس کنم
  امسال میتونم مدرسه بزرگسالان غیرحضوری برم و دی امتحانامو پاس کنم و دیپلم بگیرم یا باید کل پایه رو از اول بخونم ؟
  خواهش میکنم راهنماییم کنین مچکرم (:

  • karimi
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

   سلام شمابایدبریداموزش پرورش پیگیری کنیدبرای توضیحات واطلاعات بیشترتماس بگیرید

 50. حانیه
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۳

  سلام خسته نباشید، در پایه دوازدهم خرداد 6 درس رو افتادم با تبصره شد 4 درس یک درس رو در شهریور پاس کردم برای سه درس دیگر باید برم مدرسه بزرگسالان خواستم بپرسم که می‌شود از تبصره هم در امتحان دی ماه مدرسه بزرگسالان استفاده کرد؟

  • karimi
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 51. احمدی
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۸

  سلام من ۱۹ سالمه و تا پایه دهم رشته کار دانش خوندم الانم میخوام ادامه تحصیل بدم ولی چون شاغلم شبانه میخوام یخونم امکانش هست جهشی خوند چون خیلی عقب موندم

  • karimi
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام شماشانس پایینی دارین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 52. ماجده
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

  سلام وقت بخیر ببخشید من دانشجو فوق لیسانس عکاسی ام میخوام دیپلم ریاضی بگیرم نمیدونم چجوری باید اقدام کنم

  • sadeghi
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

   سلام
   حضوری باید تشریف ببرید آموزش پرورش منطقه محل سکونت تون

 53. هانیه
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۸

  سلام من کلاس دهمم رو هشت تا درس افتادم و بخاطر اون نرفتم امتحاناتم بدمو خواستم ترک تحصیل کنم اما هنوز یه سال نشده پشمدن شدم و دلم میخواد ادامه بدم بعلاوه یه سال دیگم بخاطر مشکلات خانوادگیم از کلاس اولم عق افتادم و نیمه دومی هستم یعنی دوماه دیگه تازه وارد ۱۸ سال میشم
  من میتونم باز ادامه تحصیل بدم اخه واسه اون امتحانات شهریورم نرفتم یعنی میشه برم بزرگسالان یا اجازه میدن برم یازدهم ؟یا باید تکرار پایه کنم
  چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

  • maleki
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام در مدر سه بزرگسالان به اموزش و پرورش محل زندگی خد اقدام کنید.

  • حانیه
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۴

   سلام خسته نباشید، در پایه دوازدهم خرداد 6 درس رو افتادم با تبصره شد 4 درس یک درس رو در شهریور پاس کردم برای سه درس دیگر باید برم مدرسه بزرگسالان خواستم بپرسم که می‌شود از تبصره هم در امتحان دی ماه مدرسه بزرگسالان استفاده کرد؟

   • karimi
    ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 54. Nadia
  ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۶

  سلام وقت بخیر من 16 سالمه و از مشهد اومدیم تبریز در حال حاضر داریم زنگی میکنیم ولی ما تو شهرستان هستیم و امکانات هممحدود جدا از اون یسری مشکلات بوجود اومده و دارم که نمیتونم تو مدرسه حضوری درس بخونم میخواستم بدونم میشه من همین کلاس دهمم رو غیره حضوری از راه دور بخونم سال های قبل رو هم مردود نشدم رشته کامپیوتر فنی حرفه ای

  • sadeghi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

   سلام حضوری تشریف ببرید آموزش پرورش منطقه محل سکونت تون ببنید این ظرفیت رو دارند یا خیر

 55. مسعود
  ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۷

  سلام وقتتون بخیر
  من امسال ۱۲دبیرستان هستم یک سالم هم نهم افتادم
  میخواستم برم مدرسه شبانه روزی چون سرکار میرم کمک خرج خانواده هستم
  چجوری برم میشه راهنماییم کنید

  • isaei
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۷

   سلام برای اینکه توو مدارس بزرگسالان ادامه بدی باید به آموزش و پرورش بری و درخواست بدی

 56. تنها
  ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۲

  سلام
  من امسال ۱۲دبیرستان هستم یک سالم هم نهم افتادم
  میخواستم برم مدرسه شبانه روزی چون سرکار میرم کمک خرج خانواده هستم
  چجوری برم میشه راهنماییم کنید

  • abbasi
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

   سلام . باید مدارس بزرگسالان ثبت نام کنید

 57. امیر
  ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۵

  سلام ببخشید من ۲درس نهایی افتادم و نتونستم در شهریورم قبول بشم
  امکانش هس فقط در مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم و سرکلاس نرم فقط دی برم امتحان بدم؟

  • isaei
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.

 58. لیلا
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام وقت بخیر
  بنده ۴۰سالم هست
  تا کلاس ۹ رفتم
  ۱۰تا۱۲رو اگر بزرگسال برم ادامه بدم
  و کنکور بدم آیا توی این سن هم برای دبیری پذیرش میکنن؟؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر نمیباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 59. احسان
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

  سلام و عرض ادب
  بنده میخاستم ادامه تحصیل بدم از پایه دهم
  برای دیپلم گرفتن چقد باید ادامه تحصیل بدم؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۹

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 60. حنانه جعفری مهر
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

  سلام وقت بخیر ببخشید من ۱۹ سالمه و تا هشتم خوندم و پایه نهم رو نخوندم اما الان میخوام ب صورت غیر حضوری ادامه تحصیل بدم میشه راهنمایی کنید کجا باید برم برای ثبت نام

  • abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

   سلام وقت بخیر باید تشریف ببرید مدارس بزرگسالان

 61. زی زی
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۶

  سلام و خسته نباشید
  من تا دهم تجربی خوندم، مدرک دهم هم دارم
  تو بزرگسالان بخوام دیپلم بگیرم چقدر طول میکشه؟
  دیپلم تجربی بگیرم بهتره یا الکی وقت هدر ندم و دیپلم کاردانش بگیرم؟
  دانشگاه رشته موسیقی میخوام بخونم

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

   سلام میتونی ازمدارس بزرگسالان در یک سال دیپلم رشته نظری بگیری و بصورت غیرحضوری ثبت نام کنی

 62. محمد
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

  سلام و خسته نباشید
  من امسال شهریور مرود شدم
  میخواستم بدونم چه روز هایی میتونم برم برای ثبت نام مدارس بزرگسال
  و از کی کلاس ها شروع میشن؟
  یه سوال دیگه ام اینکه تا کی مهلت ثبت نام هست
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

   سلام مدرسه بزرگسالان نیازی نیس بریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 63. Raha
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۵۱

  سلام زمان ترمیم معدل برای کنکور کی هست ؟
  اگه از تجربی برای کنکور انسانی ثبت نام کنیم چه موقع باید برای امتحاناتش اقدام کنیم؟

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • مریم
   ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۵

   سلام خسته نباشید یه سوال دارم من چندسال پیش بنا بر علتی ترک تحصیل کردم .رفتم بزرگسالان گفتن اول باید طرح جامع نهم بدی رفتم اموزش وپرورش گفتن اذر ماه برا ثبت نام بیا حالا سوالم اینه طرح جامع نهم تستیه؟ و از کل کتاباست ؟ وکل دروس کتاب؟

   • isaei
    ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

    سلام وقت بخیر
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 64. Mahyar
  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

  سلام و عرض ادب بنده ۱۵سال پیش دیپلم کارودانش خود را در شهرستان گرفته ام. الان میخواهم که در کنکوررشته تجربی شرکت کنم و در شهر تهران ساکن هستم. لطفا راهنمایی کنید برای تطبیق دادن دیپلمم و شرکت در کنکور. ممنون میشم

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

   سلام باید نامه تطبیق مدرک تون رو از آموزش و پرورش شهرتون بگیرید و در یکی از مدارس بزرگسالان تهران اقدام به ثبت نام کنید

 65. Samira
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام من ٣٥ سالم هست و تا اول دبيرستان درس خوندم ميتونم ادامه تحصيل بدم اگر ممكن هست راهنمايي بفرمايين ممنون🙏🏻

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام وقت بخیر بله چرا که نه وضعیت شما باید برسی شود ضمنا جهت ادامه تحصیل باید به مدارس بزرگسال مراجعه کنید

  • مریم
   ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۶

   سلام خسته نباشید یه سوال دارم من چندسال پیش بنا بر علتی ترک تحصیل کردم .رفتم بزرگسالان گفتن اول باید طرح جامع نهم بدی رفتم اموزش وپرورش گفتن اذر ماه برا ثبت نام بیا حالا سوالم اینه طرح جامع نهم تستیه؟ و از کل کتاباست ؟ وکل دروس کتاب؟

   • isaei
    ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

    سلام وقت بخیر
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 66. مارال
  ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

  سلام وقت بخیر من سال دوازدهم انسانی رو نتونستم ادامه بدم یعنی ثبت نام رو انجام دادم حدود یک ماه در کلاس ها حضور داشتم و فقط یک نمره کلاسی برای من ثبت شد و بعد از اون بنا به دلایلی مجبور به رها کردن تحصیل شدم..بعد از دو سال در مدرسه مجددا ثبت نام کردم منتها گفتند به خاطر اون یک نمره که برام ثبت شده نمیتونم تو مدرسه حضوری تحصیل کنم و باید شبانه برم..سوال من اینه که با یک بار در دی ماه امتحان دادن در صورت قبولی مدرک دیپلم رو میگیرم؟ یا ترم دومی هم در میانه؟ و اینکه امتحان به چه صورت انجام میشه کل کتاب هست یا فقط نیم سال اول از کتاب ها؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بیشتری برسی شود لطفا جهت کسب اطلاع بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 67. فرزین
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

  سلام من امسال پایه دوازدهم ریاضی فیزیک بودم تو امتحانات نهایی ۵ درس تخصصی رو مردود شدم ک شهریور باید امتحان میدادم اما انتخاب واحد نکردم و نتونستم شرکت کنم
  گفتن باید بری مدرسه بزرگسالان…
  متولد ۲۳ اسفند ۸۲ هستم تیر ۱۴۰۱ معافیت تحصیلی گرفتم تا مهر ۱۴۰۱ معافیت دادن
  الان مدرسه ازم تعیین تکلیف نظام وظیفه میخواد ولی پلیس +۱۰ میگه نمیتونه وضعیت جدید بده برای مدرسه بزرگسالان…
  چیکار باید بکنم

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • soheil
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۱

   سلام وقت بخیر من الان دوازدهم هستم خاستم ببینم میشه ادامه تحصیل رو بزرگ سالان بخونم غیر حضوری .
   لطفا جواب پیغاممو بدین مرسی🙏🏻

   • JAVADI
    ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

    سلام وقت بخیر
    بله میتونید
    جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

  • soheil
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۲

   سلام وقت بخیر من الان دوازدهم هستم خاستم ببینم میشه ادامه تحصیل رو بزرگ سالان بخونم غیر حضوری .
   لطفا جواب پیغاممو بدین مرسی

   • behrouzi
    ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

    سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 68. مممم
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۵

  سلام من می خوام دوازدهم مدرسه ای ثبت نام کنم که فقط امتحان هارو برم و تو زنجان هستم میشه چند تا دبیرستان که قبول کنه رو معرفی کنید

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقتتون بخیر
   باید سنتون و مقطع تحصیلیتون بررسی بشه

 69. ندا
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

  سلام بنا ب دلایلی پسر خواهرم تا بحال درس نخوانده ده سالشه میشه بزرگسالان درس بخونه

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام وقتتون بخیر
   بله امکانش هست

 70. NM
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۴

  سلام. مدارس غیر حضوری هم مثل مدارس عادی ظرفیت خاصی دارن واسه بعضی رشته ها؟ من هنوز نرفتم دهم ولی اگه بخوام تجربی بخونم انتخابش دست خودمه یا هنوزم بستگی به اولویت الف و ب و اینا داره؟ در کل میخوام بدونم سختگیری ای که مدارس عادی رو هدایت تحصیلی دارن رو مدارس بزرگسالان هم دارن یا نه.
  جواب بدید ممنون میشم ⁦🙏🏻⁩

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت بخیر مدارس بزرگسال برای 18 سال به بالا هستند

 71. سپیده
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

  سلام وقت بخیر.من حدود ۱۵ سال پیش دوره ی پیش دانشگاهی رو گذروندم ولی دیگه موفق به ادامه تحصیل نشدم.الان میخواستم طبق سوابق تحصیلی برای ادامه تحصیل دانشگاه ثبت نام‌کنم ولی بخاطر پایین بودن معدل نهایی پذیرفته نشدم.اگر بخوام ترمیم معدل کنم باید به چه صورت اقدام کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • isaei
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام وقتتون بخیر
   به اموزش و پرورش محل تحصیلتون درخواصست بدید .

 72. فاطمه
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۱

  سلام برای فنی حرفه ای رو یا کارودانش مدرسه بزرگسال داره ؟ میشه این مدرسه های بزرگسال منطقه ۱۴و۱۵رو بگید بهم

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقتتون بخیر
   بله مدرسه دارند جهت اطلاع از لیست مدارس با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

  • behrouzi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

   سشلام روزتون بخیر بله برای اطلاع از لیست مدارس مطالب داخل مقاله را مطالعه کنید

 73. AliRezaei
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

  سلام‌ وقت‌بخیر‌ خواهشن‌ در‌همینجا‌ تمام‌ مقرارات‌ را‌ بفرمائید.
  من‌ علی‌ رضائیان‌ هستم‌ و‌ میخواستم‌ شرایط‌ ادامه‌ تحصیل‌ در‌ هنرستان‌ ‌رشته‌ کامپیوتر‌ از راه‌ دور‌رو‌ بدونم‌ از‌ لحاظ‌ هزینه‌ و‌از‌لحاظ برگذاری‌ کلاس‌ ها‌ چطوری‌ است‌ اینترنتی‌‌کلاس‌ها‌ برگزار‌ خواهد‌ شد‌ یا نه.
  ساعت‌ شیفت‌‌ صبح‌ یا‌ عصر‌

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 74. ho3in
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۱

  سلام خسته نباشید من تا نهم موندم بعد هنرستان ثبت نام کردم رشته کامپیوتر یه ۲ ماه تو هنرستان موندم بعد در اومدم الان می‌خوام ادامه بدم سنم ۲۱ هست رفتم پروندمو بگیرم گفتن چون سربازی نرفتی نمیشه بدیم پروندمو آبادان هستش من کرج زندگی میکنم باید براین ادامه چکار کنم اگرم برم آموزش پرورش باید کرج برم یا آبادان ممنون.

  • haghipor
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام روزبخیر آموزش پرورش کرج تشریف ببرید مسئول اونجا راهنمایی تون میکنن

 75. Sina
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  سلام من فقط یک امتحان رو مردود شدم میخواستم ببینم میشه فقط تو مدرسه بزرگسالان امتحان بدم توضیح بدین!

  • mohammadi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام وقت به خیر
   برای تکمیل مدرک دیپلم و گذراندن ان درس به صورت حضوری به یکی از مدارس بزرگسالان مراجعه نمایید.

 76. Nazi
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۷

  سلام وقت بخیر .
  من ۲۷ سالمه پدرم ایرانی نیست .من تا پارسال در اهواز ساکن بودم .الان ۶.۷ ماهه اومدم تهران
  ولی مهر اقامتم در گذرنامه از شهر اهواز بوده میتونم تو مدرسه ی بزرگسال در تهران ثبت نام کنم؟

  • javadi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام روزبخیر
   اگر کد اتباع دارین باید با مدارک مربوطه به آموزش و پرورش منطقه مراجعه بفرمایید.

 77. محمد
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام خسته نباشید من سال نود امتحان ویژوال بیسیک رشته کامپیوتر کاردانش تجدید شدم و دوبار امتحان دادم قبول نشدم بیخیال شدم و نرفتم دیپلمم بگیرم الان رفتم میخام امتحان ویژوال بیسیک پاس کنم ایا راهی هست من این امتحان پاس کنم و دیپلمم بگیرم میگن نظام قدیم جدیده باید تطبیق بدیم ازین صحبتها!؟راه حلم چیه ایا تمدید شده که بتونم این امتحان بدم و دیپلمم رو بگیرم چهار نیم واحد بیشتر نیست دو واحد عملی دو نیم واحد نظری

  • karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

   سلام بایدتطبیق کنیدبرای راه حل هایش تماس بگیریدراهنماییتون میکنیم

 78. آنیتا جمشیدی
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام،من اتباع افغانی هستم تا کلاس هفتم درس خوندم والانم سن ۱۸ سالمه راهی هست برای ادامه تحصیل البته تو کشور خودم درس خودم الان ایران هستم میخام ادامه تحصیل بدم و فقط من سرشماری دارم و پاسپورت دارم و کارت نامه مدرسه خو دارم و دیگه هیچ مدرک یا اقامتی ندارم وراهنمایی کیند ممنون میشم میتونم ثبت نام کنم باتشکر

  • obeidavi obeidavi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماید.

   • Re
    ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

    سلام
    وقت بخیر
    من امسال نتونستم ۵ تا از درسای دوازدهم رو پاس کنم
    میتونم غیر حضوری مدرسه‌ی بزرگسالان برم ؟
    حداقل توی مدرسه‌ی بزرگسالان چند روز باید برم؟

    • محمد
     ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

     سلام من سال نهم هستم وبرای انتخاب رشته میخواستم رشته کامپیوتر بخوانم ولی معدلم ۱۰شده نمیتونم رشته کامپیوتر ادامه تحصیل بدم چه کار کنم

     • bahraii
      ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

      سلام وقت بخیر مراجعه کنید به اموزش پرورش

 79. آنیتا جمشیدی
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام،من اتباع افغانی هستم تا کلاس هفتم درس خوندم والانم سن ۱۸ سالمه راهی هست برای ادامه تحصیل البته تو کشور خودم درس خودم الان ایران هستم میخام ادامه تحصیل بدم و فقط من سرشماری دارم و پاسپورت دارم و کارت نامه مدرسه خو دارم و دیگه هیچ مدرک یا اقامتی ندارم وراهنمایی کیند ممنون میشم میتونم ثبت نام کنم

  • mansuri
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقت بخیر مراجعه حضوری به اداره اموزش پرورش جهت تایید مدارک تحصیلی خود داشته باشید

 80. رضا حامدی نژاد پهلوانی قدر
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

  سلام و وقت بخیر
  من امسال میرم دوازدهم و بنا به دلایلی میخوام که امتحانات نهایی سه تا از درسارو توی دی ماه بدم، تاریخ تولدم ۱۰ آبان ۸۳ هستش یعنی تا امتحانات دی ماه ۱۸ سالم میشه.
  امکانش هست که همزمان با پیش روی در مدرسه ی خودم توی امتحانات دی ماه مدارس بزرگسالان هم ثبت نام کنم؟
  ممنون میشم سریع پاسخ بدید

  • obeidavi obeidavi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تماس حاصل فرمایید

 81. رضا سرگلزایی
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

  سلام و وقت بخیر
  من امسال میرم دوازدهم و بنا به دلایلی میخوام که امتحانات نهایی سه تا از درسارو توی دی ماه بدم، تاریخ تولدم ۱۰ آبان ۸۳ هستش یعنی تا امتحانات دی ماه ۱۸ سالم میشه.
  امکانش هست که همزمان با پیش روی در مدرسه ی خودم توی امتحانات دی ماه مدارس بزرگسالان هم ثبت نام کنم؟
  ممنون میشم سریع پاسخ بدید

  • abbasian
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام وقت بخیر ، شرایط شما باید دقیق تر بررسی بشه ، جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونین با مشاورین ما تماس بگیرین .

 82. ALIREZAEIIIII
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۴

  سلام‌ وقت‌ بخیر‌ من‌ 20سالمه‌ و‌ بخاطر‌مریضی‌ ام‌ تشنج‌ نتونستم‌ ‌‌4سال‌ ادمه‌ تحصیل‌ دهم .
  ولی‌ الان‌ در تا‌ امروز‌ پایه‌ دهم کامپیوتر‌ هستم‌ و‌ بخاطر‌ نظام‌ وظیفه‌
  اقدام‌ کرده‌ ام‌ برای‌ کمیسیون‌ پزشکی‌
  و‌ الان‌ مراحلش‌ رو‌ طی‌ کردم‌ و‌منتظر‌نتیجه‌ اش‌ هیستم‌
  و‌ میتوانم‌ بعداز‌ معافیت‌ دائم ادامه‌ تحصیل‌ دهم.

  • javadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام روزبخیر
   بله در صورتی که معافیت دایمی بگیرین باید از طریق مدرسه بزرگسالان اقدام کنید.

 83. هاشم احمدی
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  سلام
  من کلاس تاپنجم ابتدایی بیشترنخوندم والان میخوام ادامه بدم دیپلم بگیرم والانم سن ۳۶سالمه راهی هست بزرگسال ثبت نام کنم ودیپلم بگیرم ممنون میشم جواب وراهنمایی کنی

  • behrouzi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

   سلام مطالب داخل مقاله را مطالعه کنید در صورت نیافتن پاسخ برید مدرسه بزگسالان

 84. زهرا
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

  سلام من 38سالمه متاهل هستم تا اول راهنمایی بیشتر نخوندم الان میتونم ادامه تحصیل بدم میشه راهنمایی کنید کجا باید اقدام کنم

  • javadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما باید با مدارک مربوط به سال آخر تحصیل و کپی شناسنامه و چند قطعه عکس به اداره اموزش پروررش مراجعه کنید.

 85. سکینه
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶

  سلام من 38سالمه متاهل هستم تا اول راهنمایی بیشتر نخوندم الان میتونم ادامه تحصیل بدم

  • javadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام روزبخیر
   بله از طریق مدرسه بزرگسالان اقدام کنید.

 86. ته
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

  سلام من یازدهمم دو درس تجدید شدم امتحان ندادم ( در حد تک ماده آورده بودم) بعد الان پشیمونم و دلم میخواد درس های دهم و یازدهم که نمره ی بدی آوردم رو جبران کنم . میشه بعد این که دیپلم رو گرفتم فقط برای دادن درس هایی از این دو پایه که خراب کردم مدرسه بزرگسالان شرکت کنم ؟ قصدم اینه همه درسامو بالا ۱۶ بگیرم آیا امکانش هست؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت بخیر سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 87. صادق واحدی
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۸

  سلام وقتتون بخیر؛ برای ثبت نام مدارس غیر حضوری به چه سامانه ای باید مراجعه کرد؟

 88. پری
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

  سلام خسته نباشید
  من پایه ی دوازدهم تجربی هستم و خرداد و الانم شهریور یک دونه ددسو افتادم و نمره ی خوبی نگرفتم و گفتن که دی ماه باید مدرسه ی بزرگسالان ثبت نام کنم،سوالم اینه که ایا فارغ تحثیل شدن از یه مدرسه ی عادی و مدرسه ی بزرگسال باهم تفاوتی دارن و بعدا بخاطرش اذیت میشم یا خیر؟
  ممنون میشم جواب بدید خیلییی نگرانم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت بخیر سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 89. Mìna
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

  سلام خسته نباشی من چند ماه دیگه نوزده سالمه نهمم تموم کردم بخاطر شرایطی ترک تحصیلی کردم نتونستم بخونم. میخواستم بگم میتونم تو مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم رشته خودم انسانی هس اما میخوام حسابداری بخونم و اصلا هم تو هیچ کدوم از درس هام مردود نشدم

  • isaei
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقتتون بخیر .خیر امکان ادامه تحصیل وجود ندارد .جهت نخوردن غیبت برای سربازی اقدام کنید

 90. مریم حمادی
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

  سلام من خانم23 ساله هستم 3سال پیش دوره پیش دانشگاهی دوکتاب رو تجدید شدم وشهریور امتحان دادم باز تجدید شدم آیا میتونم بزرگسالان ثبت نام کنم وفقط اون دورسو امتحان بدم

  • hedayati
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید بررسی شود.

 91. حسین
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام خسته نباشید من مدرسه شبانه روزی برزگسالان ثبت کنم میشه راهنمایی کنید چون اونجا دلپیم بگیرم

  • behrouzi
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام مقاله را مطالعه بفرمایید اگر سوالی بود تماس بگیرید

 92. حسین
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۶

  من مدرسه شبانه روزی برزگسالان ثبت کنم من 23هستم من باید چیکار کنم میشه راهنمایی کنید چون من معافیت شدم

  • hedayati
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 93. حسین
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۵

  من مدرسه شبانه روزی برزگسالان ثبت کنم باید چیکار کنم میشه راهنمایی کنید منمون میشم

  • hedayati
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

  • Mìna
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام خسته نباشی من چند ماه دیگه نوزده سالمه نهمم تموم کردم بخاطر شرایطی ترک تحصیلی کردم نتونستم بخونم. میخواستم بگم میتونم تو مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم رشته خودم انسانی هس اما میخوام حسابداری بخونم و اصلا هم تو هیچ کدوم از درس هام مردود نشدم

   • hedayati
    ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

    سلام وقت بخیر
    طبق یک سری شرایط امکان تحصیل در مدرسه بزرگسالان برای شما وجود دارد.

 94. الیکا
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

  چرا شماره تماستون اشتباهه؟!

  • bahraii
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

   9099075307 با تلفن ثابت تماس بگیرید

 95. بنفشه
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳

  سلام خسته نباشید من دیپلم فنی نظام جدید دارم و برای گرفتن دیپلم تجربی ،اموزش پرورش برام کارهای تطبیقم رو انجام داده..سوالم اینه چون میخوام دیپلم تجربی بگیرم گفتم باید یکسری از دروس 10 و 11 رو هم امتحان بدیم..حالا باید همه ی دروس 10 و 11 اعم از عمومی و تخصصی و باقی دروس شایستگی رو امتحان بدم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب
   اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • بنفشه
    ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

    بله بسته هم تهیه کردم و اصلا از پاسخگوییتون راضی نبودم.واقعا متاسفم براتون

    • behrouzi
     ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

     ممنون از نظر سنجیتون

 96. faezeh
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

  ببخشید در مدارس بزرگسالان سه ماه یک پایه رو امتحان میگیرن؟

  • obeidavi obeidavi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام وقت جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماید.

 97. faezeh
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷

  سلام ببخشید در مدارس غیرحضوری بزرگسالان هم احتمال تجدید یا مردود شدن هست؟

  • javadi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام روزبخیر
   احتمالش خیلی ضعیفه.

 98. m
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

  سلام خسته نباشید
  ببخشید امکان تجدید یا مردود شدن در این مدارس هست؟

  • obeidavi obeidavi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام وقت بخیر تحصیلات سن و وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا حهت کسب
   اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایان تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 99. faezeh
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۲

  سلام خسته نباشید
  ببخشید مدارس غیرحضوری سه ماه یک پایه رو امتحان میگیرن؟

  • behrouzi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

   باید مراجعه کنید به خود مدرسه

 100. zare
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

  سلام وقت بخیر من 1۸ ساله هستم و رشتم فنی حرفه ای تربیت بدنی هستش ک ۲ ساله ترک تحصیل کردم و ۲ و ۳ تا از امتحان هام مونده بود ک دهمم رو تموم کنم الان دوباره میخوام ادامه تحصیل بدم میتونم تو همین رشته یا باید تغییر رشته بدم؟؟؟

  • behrouzi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   برای اطلاع بیشتر متن داخل مقاله رامطالعه فرمایید

  • gholizadegan
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام روزتان بخیر اگر در رشته قبلیتان تحصیل کنید خیلی بهتر است

   • zare
    ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

    چطور میتونم اقدام کنم؟ به صورت حضوری هم امکان پذیر هستش؟؟

 101. Bahramhoseini
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

  سلام من مردادماه امسال پایه ششم ابتدایی بزرگ سالان امتحان دادم والعان میتوانم شهریورماه نهم ثبت نام کنم و امتحان بدم

  • maleki
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 102. الناز
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  باسلام
  من ۱۷ سالمه وامسال کلاس نهممو تموم کردم معدلم ۱۷ شد هدابت تحصیلی وادن گفتن میتونی رشته فنی حرفه ای کاردانش بری ولی من دوسدارم رشته نظری درس بخونم میتونم بزرگسالان ثبت نام کنم ورشته نظری بخونم؟

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام روزتون بخیر بله میتوانید

  • Mìna
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام خسته نباشی من چند ماه دیگه نوزده سالمه نهمم تموم کردم بخاطر شرایطی ترک تحصیلی کردم نتونستم بخونم. میخواستم بگم میتونم تو مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم رشته خودم انسانی هس اما میخوام حسابداری بخونم و اصلا هم تو هیچ کدوم از درس هام مردود نشدم

   • karimi
    ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 103. الناز
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴

  با سلام
  من امسال کلاس نهممو تموم کردم و ۱۷ سالمه هدایت تحصیلی دادن گفتن فقط رشته فنی حرفه ای وکاردانش میتونی بری ولی من میخوام رشته نظری برم میتونم توبزرگسالان ثبت نام کنم و رشته نظری بخونم؟

  • maleki
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت بخیر
   جت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 104. صمیمی
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

  سلام ببخشید من یازدهم فنی و حرفه ای هستم و میخوام تغییر رشته بدم به تجربی بهم گفتن نمیتونم مدرسه عادی برم و تغییر رشته فقط درون شاخه ای هست پس تصمیم گرفتم بزرگسالان بخونم.
  الان چون من دهم و یازدهم تجربی و نخوندم باید بزرگسال امتحان بدم بعد دوازدهم و بخونم خواستم بپرسم امتحاناش چطوره و اینکه کلا دهم و یازدهم چقدر طول میکشه تا پاس شه؟

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام روز بخیر اگر دانشگاه عادی نمیخواهید درس بخوانید مدرسه بزرگسالان

 105. فرزانه
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

  نام کاربری و رمز عبور از کجا بگیریم؟!

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام روزبخیر
   باید از مدیر مدرسه بگیرین.

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام روز بخیر خودتون باید بسازید 6 رقمی شامل اعداد و حروف

 106. فرزانه
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام من حدود ۱۵ ساله که ترک تحصیل کردم به اموزش و پرورش مراجعه کردم و چون سه امتحان مونده بود تا دیپلمم رو بگیرم گفتند طبق نظام جدید باید تطبیق زده بشه..خلاصه که تطبیق زدن و من به یک مدرسه مراجعه کردم اما گفتند حداقل حدود ۴ و نیم و ۵ میلیون هزینه داره برای گرفتن دیپلم…ابا این درسته؟ برای گرفتن دیپلم و ادامه تحصیل راه دیگه ای نیست تا هزینه کمی داشته باشه…مدارس غیر حضوری یعنی فقط برای دادن امتحان باید چند میلیون پول داد؟!!

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • Mahdieh
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام
   من ۴۰ سالمه میخوام دوره اول متوسطه را برم کجای اصفهان میتونم برم و میشه برم؟

   • isaei
    ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

    سلام وقتتون بخیر
    ذبیرستان بزرگسالان
    برای اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 107. Aylin
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

  سلام وقت بخیر
  من امسال سال دوازدهم هستم
  منتهی با توجه به شرایط کرونایی و تحصیل مجازی که بوجود اومده بود من امسال واقعا شرایط مدرسه رفتن ندارم و مطمئن هستم اگه تو خونه بمونم بهتر و بیشتر میتونم درس بخونم تا هر روز هر روز پاشم حضوری برم مدرسه ، میخواستم بدونم مدارسی هستن که غیر حضوری باشه ولی شرط بالای ۱۸ سال بودن نخواد و کسایی مثل من بتونن ثبت نام کنن؟

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 108. .....
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳

  ایا درسته که میگن دیپلم مدارس بزرگسال اعتبار نداره؟؟

  • hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت بخیر
   مدارک مدرسه بزرگسالان از آ.پ می باشد.

 109. Fahimeh
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴

  سلام ببخشید من ۲۸ سالمه فقط تا کلاس ۵ درس خوندم خیلی دوست دارم ادامه بدم میتونم تو مدرسع بزرگسالان ثبت نام کنم؟

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶

   سلام روزتون بخیر بله شما میتوانید در مدرسه بزرگسالان درس بخوانید

 110. Kianoush
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

  سلام خسته نباشید من چند تا کتاب رو افتادم 12 انسانی هستم واسه امتحانای شهریور ماه نتونستم انتخاب واحد کنم و الان باید به بزرگسالان مراجعه کنم خواستم ببینم هزینه امتحان هر کتاب درسی چقده؟

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

   سلام از 5000 تا 100000هست

 111. فرزلنه
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

  سلام نوشتید اونایی که در یک پایه دو بار مردود شدن نمیتونن ثبت نام کنن ..منظورتون چیه؟من ۳۷ سالمه و تا سوم راهنمایی خوندم و قبول شدم و حالا میخوام ادامه بدم..ولی کلاس پنج رو مردود شدم و دوباره خوندم چون همیشه مریض بود..الان یعنی نمیتونم ثبت نام کنم..خواهش میکنم جوابمو بدید!!!

  • haghipor
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام وقت بخیر
   برای شما باید تطبیق واحد و معادل سازی صورت بگیرد ولی درکل امکان ادامه تحصیل را دارید

 112. Noora
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

  سلام وقت بخیر من متولد 1382/08/30 هستم تا دوم دبیرستان خوندم و سال اخر به مدرسه نرفتم
  میتونم برم بزرگسالان؟
  و اینکه آیا کارنامه بزرگسالان مورد قبول برای شرکت در کنکور و ورود به دانشگاه هست ؟با توجه به شرط معدل دوازدهم
  سپاس

  • bahraii
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام وقتتون بخیر .امکان شرکت در کنکور برای شما وجود دارد.برای اطلاعات دقیق تر باکارشناسان مرکز تماس بگیرید

 113. امیر
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

  سلام وقتتون بخیر من قبل خدمت اخرین سال دبیرستان دوتا درسو رد شدم شهریورم چون نخوندم دوباره رد شدم میتونم بزرگسالان امتحان بدم؟وقت ثبت نامش کی هست؟ خیلی ممنون

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 114. صادقی
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

  سلام
  متولد 71هستم و 3تاازدرس های سال سوم دبیرستانم افتادم،،، ممنون میشم راهنمایی کنید رشته تجربب

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقت بخیر
   جهت پاس کردن درس ها باید به آ.پ جهت معرفی مدارس غیر حضوری یا بزرگسالان مراجعه کنید.

 115. ملینا
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

  سلام ،اتباع افغانستان بزرگسال میتونن در این مدارس ثبت نام کنند؟

  • behrouzi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱

   در کدام مدارس؟؟؟

 116. رسول
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

  سلام خسته نباشید برای ثبت نام باید دلیل داشته باشم یا همینجوری هم همیشه ثبت نام کنم؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   ثبت نام چی؟؟

  • صادق
   ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

   سلام، خسته نباشید.
   متولد ۷۷ هستم با دیپلم کامپیوتر. برای گرفتن مدرک پیش دانشگاهی مثلا انسانی یا تجربی، باید چند سال غیرحضوری درس بخونم؟
   فقط یک سال یا هر سه سال دبیرستان را باید از اول بخونم؟

   • gholizadegan
    ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

    سلام روز بخیر شما باید هر سه سال دبیرستان را بخونید

 117. لیلا
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۱

  سلام وقت بخیر من ۳۳ سالمه و لیسانس کامپیوتر دارم چجوری امکان داره که بتونم دیپلم تجربی بگیرم و کنکور سراسری شرکت کنم؟

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 118. مهدیه
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

  سلام ببخشید ثبت نام مدارس بزرگسالان دقیقا کی است؟
  عین مدلرس عادی
  چون من هدایت تحصیلیمو گرفتم میخوام برم ثبت نام کنم اما نمیدونم کی باید برم
  میشه کمکم کنید

  • mohammadi
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت به خیر
   از طریق مراجعه حضوری به اموزش و پرورش پیگیری کنید.

 119. نفس
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۷

  سلام وقت بخیر.ببخشید کسی که سال ۱۴۰۲ دیپلم انسانی میگیره ولی میخواد بزرگسالان ثبت نام کنه که تغییر رشته بده ایا امکانش هست؟

  • behrouzi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۶

   اموزش پرورش باید موافقت کنه

 120. مهدیه
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

  سلام من 15 سالمه و متهلم نهمم رو قبول شدم با معدل 18.86
  آیا میتونم تو مدارس بزرگسالان ثبت نام کنم برای رشته ی انسانی؟

  • gholizadegan
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام روزتون بخیر بله احتمالا برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

 121. مهدی
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

  سلام من نهمم رو قبول شدم با معدل 18.86 میتونم تو مدارس بزرگسالان ثبت نام کنم برای انسانی؟
  من 15سالمه و متهلم

  • gholizadegan
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام روزتون بخیر بله امکانش هست برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

 122. بهزاد
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۸

  سلام من نهم رو تموم کردم برای ادامه تحصیل در پایه دهم چه رشته هایی رو میتونم بخونم؟ ساکن تهرانم
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام وقت به خیر
   هدایت تحصیلی و انتخاب رشته از طریق مدرسه اعلام می شود.

 123. مهدیه
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام ببخشید رشته من طراحی دوخت است و ازدواج کردم می خواستم آدرس هنرستان های بزرگسالان طراحی دوخت و بدونم

  • fathollahi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

   سلام باید برای ثبت نام غیرحضوری مدارس به اموزش و پرورش منطقه تون مراجعه کنید تا راهنماییتون کنند

 124. Rojiua
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۸

  سلام من ۱۷ سالمه متاهل هستم .نهم را نوبت اول خوندم نوبت دوم ترک تحصیل کردم الان میخوام ادامه بدم آیا می‌توان غیر حضوری بخونم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام وقت بخیر بله میتوانید از طریق ثبت نام در مدرسه غیرحضوری ادامه تحصیل دهید.

 125. Rojiua
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

  سلام من نهم را نوبت اول خوندم ،ولی نوبت دوم نتونستم بخونم آیا امکان هست غیر حضوری نهم را بخونم

  • fathollahi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۵

   سلام بایداز طریق اموزش و پرورش منطقه تون صحبت کنید تا برای ثبت نام غیرحضوری راهنماییتون کنند

 126. Rojiua
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

  سلام من نهم نوبت اول را خوندم ولی نوبت دوم نتونستم بخونم آیا امکان هست غیر حضوری نهم را بخونم

 127. محمد
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۵

  سلام من دانشجوی روزانه دانشگاه ام می خواستم برای ترمیم معدل ثبتنام کنم که دوباره کنکور بدم کی بنظرتون زمان ثبتنام هستش

  • gholizadegan
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام در سایت دانشگاه ها برای ازاد ازمون .اوار جی و برای سراسری و غیر انتفاعی و…سایت سنجش را لطفا چک کنید

   • lymmhmdy60@gmail.com
    ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

    س ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان کرمان تا چه موقع هست الان میتونن ثبت نام کنم

    • obeidavi obeidavi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۳

     سلام وقت بخیر به سایت رسمی نمونه دولتی استان مربوطه خود مراجعه فرمایید.

 128. Shahnaz
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۱

  سلام زمان ثبت نام پایه ششم ابتدایی بزرگسالان چ زمانی باز میشه

  • gholizadegan
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام لطفا در سایت چک کنید در جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 129. ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

  سلام من کلاس یازدهم حسابداریم در هدایت تحصیلیم هیچکدوم از رشته های شاخه نظری قبول نشدم میتونم در مدرسه بزرگسالان شهریور آزمون تغییر رشته بدم؟

  • bagheri
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   با سلام اگر مشکل نظام وظیفه نداشته باشید موردیی نیست

 130. Sara
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم نظام قدیم سه ساله فنی حرفه ای دارم برای ثبت نام دانشگاه پیام نور با سوابق تحصیلی بهم گفتن باید یک سال دیگه بخونم تا دیپلمم چهار ساله بشه الان باید کجا بخونم چیکار باید بکنم لطفا راهنماییم کنید.

  • isaei
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر
   به آموزش و پرورش محل تحصیلتان مراجعه نمایید.

 131. سارا
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم نظام قدیم سه ساله فنی حرفه ای دارم برای ثبت نام دانشگاه پیام نور با سوابق تحصیلی بهم گفتن باید یک سال دیگه بخونم تا دیپلمم چهار ساله بشه الان باید کجا بخونم چیکار باید بکنم لطفا راهنماییم کنید.

  • isaei
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقت بخیر
   به آموزش و پرورش محل تحصیلتان مراجعه نمایید.

 132. M
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۷

  سلام وقت بخیر
  من امسال یازدهم انسانی رو تموم کردم، میخوام تغییر رشته بدم برم تجربی
  ولی یکسال این وسط مدرسه نرم(ک دروس ده و یازده تحربی رو کار کنم) بعد این یکسال دوباره ادامه بدم برم بزرگسالان
  حالا با این شرایط من اگه همین امسال شهریور امتحان تغییر رشته ب تحربی بدم و قبول بشم، آیا بعد از یکسال نرفتن ب مدرسه سال بعدش دوباره باید آزمون تغییر رشته بدم یا همین ک امسال دادم دیگه تمومه و اعتبارش از دست نمیره؟

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام برای مدارس غیرحضوری باید به اموزش و پرورش شهرتون مراجعه کنید و تقاضای ثبت نام کنید

 133. M
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۵

  سلام وقت بخیر
  من امسال یازدهم انسانی را تمام کردم، من میخوام تغییر رشته ب تجربی بدم
  میخوام یکسال درس نخونم(تا دروس دهم و یازدهم تحربی رو کار کنم) بعد از یکسال وقفه میتونم دوازدهم تجربی رو تو مدرسه بزرگسالان بخونم؟؟
  با این شرایط برای تغییر رشته باید همین امسال اقدام کنم یا بعد از یکسال وقفه تحصیلی؟

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳

   سلام برای تغییر رشته از یازدهم به دوازدهم باید کمیسیون اموزش و پرورش براتون تصمیم بگیرند

 134. فاطمه
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۵۶

  باسلام مهلت ثبت نام برای امتحانات شهریور سال۱۴۰۱تاکی هست؟

  • mohammadi
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس بزرگسالان به صورت حضوری به مدارس بزرگسالان مراجعه نمایید.

 135. ایناس
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

  سلام من دبیرستان مدرسه ام دولتی بود و ۳ کتاب پاس نشده دارم میتونم واسه این سه کتاب مدرسه غیرانتفاعی ثبتنام کنم؟
  امتحاناتم نهایی هست
  دوازدهم تجربی

  • alizadeh
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

   سلام وقت بخیر . چه مدت وقفه افتاده بین تحصیلتان؟

 136. علی
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام با عرض ادب و خسته نباشید
  ۲۰ سالمه ۱ ماه دیگه ۲۱ میشم ایا تحصیل در مدارس شبانه بزرگسال نیاز به پایان خدمت معافی دارد چون ندارم؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 137. رسول
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

  سلام.دلیل پیگری فوتبال میتونه برای راه دور قانع کننده باشه؟

 138. ایدا
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من عربی دهم تجدید شدم و عربی و دینی دوازدهم کنکور سال گذشته دادم رتبه آوردم الان میتونم در بزرگسال ثبت نام کنم و در شهریور امتحان بدهم دیپلمم رابگیرم

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقتتون بخیر برای اطلاع دقیق با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 139. A.K
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۰۱

  سلام.
  ببخشید در مدارس غیر حضوری یا بزرگسال نمره مستمر چگونه تعیین می شود ؟
  و اینکه درسی مثل ورزش نمره اش چگونه اخذ می شود؟؟

  • abbasi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط مدارس غیر حضوری میتوانید مقاله های داخل سایت مارا مطالعه بفرمایید.

 140. parisa
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

  سلام من تا کلاس دهم رشته انسانی خوندم بعدشم کرونا و شرایط باعث شد ادامه ندم و الان 19 سالمه باید بزرگسالان بخونم چون متاهل هستم و یه سوال دیگه ما باید مثل مدرسه بریم یا فقط جزوه میدن برای امتحانات نهایی؟!

  • mohammadi
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام در مدارس بزرگسالان با در دست داشتن مدارک تحصیلی به صورت حضوری به یکی از مدارس بزرگسالان مراجعه نمایید.

 141. نوید
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام من سال 90 91 دیپلم تجربی گرفتم ولی از دوره پیش دانشگاهی که سال بعدش یعنی 92تموم کردم چند واحد افتاده داشتم بعدشم رفتم دانشگاه ثبت آزاد ثبت نام کردم رشته فنی که فقط مدرک دیپلم براش ملاک بود و پیش دانشگاهی نمی‌خواست و لیسانس ناپیوسته برق گرفتم خدمت هم رفتم الان دوباره میخوام کنکور تجربی بدم باید چیکار کنم الان باید حتما واحدای افتاده پیش دانشگاهیمو پاس کنم یا لازم نیس بعضیا میگن باید واحداتو تطبیق بدی، لطفا کمکم کنین

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   با سلام اگر انصراف دادی بخوای دوباره وارد شوی میتوانی ۷۲ واحد تطبیف دهید

  • نوید
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

   یعنی با مدرک کاردانیم نمیتونم کنکور یا دانشگاهی که پذیرفته میشم ثبت نام کنم و حتما مدرک پیش دانشگاهی میخواد؟

   • haghipor
    ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

    سلام وقت بخیر
    مدرک کاردانی شما جایگزین مدرک پیش دانشگاهی میشود

    • زینب
     ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

     سلام خسته نباشی
     من ۱۸ سالمه ک کلاس دوازدهم انسانی نتونستم پنج تا از امتحان های نهایی را پاس کنم و شهریور هم اقدام کردم ولی پاس نشدم
     میتونم ب مدرسه بزرگسالان مراجع کنم و فقط امتحان ها رو بدم ولی سر کلاس و اینا نرم و هزینش چطوریه

     • obeidavi obeidavi
      ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

      سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 142. اسمم نمینویسم
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

  سلام و عرض ادب برا آموزش راه دور بزرگسالان سن باید چند باشه؟

  • aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام وقت بخیر
   بستگی به استان محل سکونت شما دارد اما بالای 60 سال رو ایراد میگیرند

   • زینب
    ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

    سلام خسته نباشی
    من ۱۸ سالمه ک کلاس دوازدهم انسانی نتونستم پنج تا از امتحان های نهایی را پاس کنم و شهریور هم اقدام کردم ولی پاس نشدم
    میتونم ب مدرسه بزرگسالان مراجع کنم و فقط امتحان ها رو بدم ولی سر کلاس و اینا نرم و هزینش چطوریه

    • behrouzi
     ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

     میتونید برای دی بخونید امتحان بدید برای اطلاع از نحوه درخواست تماس بگیرید

 143. Wat
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

  سلام تحصیل راه دور کاملا غیر حضوری هست یا حضوری هم باید بریم؟؟؟؟

  • bahraii
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام لطفا مقاله ثبت نام مدارس غیر حضوری را با دقت مطالعه کنید

   • سارا
    ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

    سلام وقتتون بخیر من دیپلم نظام قدیم سه ساله فنی حرفه ای دارم برای ثبت نام دانشگاه پیام نور با سوابق تحصیلی بهم گفتن باید یک سال دیگه بخونم تا دیپلمم چهار ساله بشه الان باید کجا بخونم چیکار باید بکنم لطفا راهنماییم کنید.

    • isaei
     ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

     سلام وقت بخیر
     به آموزش و پرورش محل تحصیلتان مراجعه نمایید.

 144. Man
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

  سلام خسته نباشید تحصیل راه دور همه ای رشته ها رو پوشش میده ؟؟

  • aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت بخیر
   خیر بستگی به ظرفیت و انتخاب بقیه افراد دارد

 145. zamanpour
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

  سلام تحصیل راه دور رشته انسانی رو هم پوشش میده؟؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

   با سلام تحصیل در مدارس بزرگسالان برای انسانی هم هست

 146. Baktiary
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

  سلام برا اینکه در مدارس راه دور ثبت نام کنم باید مدرک داشته باشم حتما؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   با سلام مشکلی وجود ندارد برای ثبت نام مدارس بزرگسالان

 147. Zz
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام تحصیل راه دور برای کسانی که کار میکنن هم میشه ثبت نام کرد من ۱۶ سالمه؟

  • aghazade
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام
   بعله اما نیازه با موزش وپرورش صحبت کنید

 148. Rasool
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

  سلام دلیل شاغل بودن میتونه برا تحصیل راه دور قانع کننده باشه برا آموزش و پرورش؟؟؟

  • aghazade
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام
   ثبت نام مدارس غیر حضوری بستگی به شرایط دارد

   • Rasool
    ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

    چه شرایطی؟

 149. Fateme
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

  با سلام
  در این مدارس بزرگسالان و شبانه کتاب ها و دروس نظام جدید هستن یا نظام قدیم؟

  • mohammadi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

   سلام وقت به خیر
   بستگی به رشته پایه و شرایط دارد.

 150. اسدی
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

  باسلام خسته نباشید .من 35 سالمه تا دوم دبیرستان خواندم الان می تونم در مدرسه بزرگ سالان ادامه تحصیل بدم ؟

  • aghazade
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام
   بعله به همراه مدارک تحصیلی و هویتیتون به اموزش و پرورش در خصوص ثبت نام مدارس بزرگسال اقدام کنید

 151. بازیوند
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

  سلام خسته نباشید تایم کلاس های راه دور چه موقع است شب یا روز؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

   با سلام طبق تایمه بقیه مدراس است

 152. بختیاری
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

  سلام برای تحصیل راه دور نیاز به تایید آموزش و پرورش هست؟

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت بخیر ثبت نام مدارس غیرحضوری با تایید آموزش و پرورش میباشد

 153. محمد
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

  سلام من 18سالمه و مشمول خدمت سربازی هستم و تا کلاس نهم درس خواندم و در امتحانات آخر ترم قبول شدم اما در کلاس دهم ترک تحصیل کردم برای ادامه دادن تحصیل مجاز هستم؟

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   با سلام شما در هر سنی میتوانید ادامه تحصیل بدهیبد اگر مشکل نظام وظیفه نداشته باشید

 154. زمانپور
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۳

  سلام تحصیل راه دور چطوره منظورم اینه شب باید تحصیل کنیم زمانش کیه؟؟

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   با سلام میشود مدارس بزرگسالان مجازی هم اگر مدیریت بزارد میتوانید بردارید

 155. رسول
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۲

  من ۱۶ سالمه کلاس هشتم رو به پایان رسوندم شرایط راه دور برام فراهم هست؟؟؟۲ سال از تحصیل عقب افتادم

  • aghazade
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام
   نیازه به اموزش وپرورش مراجعه کنید

 156. زیتون
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

  سلام خسته نباشید میگم من کلاس نهم ترک تحصیل کردم و الان دوباره بخوانم شرایط ش چطوریه من الان باید ماه 7.. کلاس یازده بوده باشم

  • heydari
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۳

   سلام وقت بخیر
   باید شرایط شما از قبیل شرایط سنی شما دقیق تر بررسی شود

 157. رسول
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۳

  سلام برا تحصیل در مدارس غیر حضوری سن تحصیل چقد باید باشه من 16 سالمه میتونم ثبت نام کنم؟؟؟

  • bahraii
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقتتون بخیر لطفا مقاله ثبت نام مدارس غیر حضوری را با دقت مطالعه نمایید

 158. زهرا
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۱

  سلام من یک خانم خانه دار ۳۸ ساله هستم از بچه گی علاقه شدید به درس خواندن داشتم ودر خانه با بچه هام درس خوندم بنا به دلایلی نشد که به مدرسه بروم چطور باید مدرک تحصیلی بگیرم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

  • fathollahi
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   سلام باید به اموزش و پرورش شهرتون مراجعه کنید و تقاضای ثبت نام در مدارس غیرحضوری بزرگسالان کنید

 159. فرشته
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من میخواستم ثبت نام کنم که دیپلمم رو کامل کنم میشه راهنماییم کنید

  • aghazade
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بیر
   برای مشاوره در این زمینه با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 160. آرش
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

  با سلام آیا کادر پشتیبانی دسترسی به واتسپ یا چت انلاین دارند؟ من خارج از کشور هستم سوالات مهمی دارم و هرچه تلاش کردم نتونستم با شماره پشتیبانیتون تماس بگیرم متشکرم🙏

  • fathollahi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

   سلام باید با تلفن ثابت تماس بگیرید

 161. محمد حسن
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۱

  سلام خسته نباشید من .۲۴۲۳سالمه متولد 14,10,77 چند وقتی هست از درس و دانشگاه دور بودم ترم اول کارانی برق بودم دانشگاه آزاد ک‌ول کردم حدود چهار پنج واحد درسی عمومی هم پاس کردم . دیپلم کاردانش برق دارم الان میخام ادامه تحصیل بدم به رشته انسانی میشه راهنمایی کنید

  • mohammadi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت به خیر
   در وهله اول برای ادامه تحصیل شرایط نظام وظیفه شما باید تعیین شود.

 162. محمدعلی
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۱

  با سلام
  من به دلیل مشکلات خانوادگی و مالی نتونستم درسمو ادامه بدم و فقط تا پایه ی هفتم خواندم امسال شده ۱۸ سالم و میخام ثبت نام کنم مدارس بزرگسالان آیا امکانش هست بدون کارت پایان خدمت بتونم ثبت نام کنم ؟!

  • abbasi
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت بخیر تاریخ دیق تولد و شرایط دقیق شما باید بررسی شود .
   میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 163. امید
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۶

  سلام من 20 سالمه
  من پایه دهم ترک تحصیل کردم و الان مشمول خدمت هستم
  برای ثبت نام اقدام کردم ولی بهم گفتن چون مشمول خدمت شدی و بین تحصیل کردن وقفه ایجاد شده نمیتونی ثبت نام کنی و باید کارت پایان خدمت داشته باشی میخواستم بپرسم که افرادی که بالای 18 هستن و حدوداً دو سه سال تحصیل نکردن میتونن بازم ثبت نام کنن یا حتما باید برن خدمت ؟

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۶

   سلام وقت بخیر . در ابتدا باید کارت پایان خدمت را اخذ کنید و بعد برای ادامه تحصیل اقدام کنید

 164. مهرداد
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

  سلام وقت بخیرمن ۵۰ سالمه وامسال یک ترم ازدهم روخوندم من چطورمیتونم زودترازدوسال دیپلمموبگیرم چون واقعاوقت ندارم

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۳

   با سلام با مدیریت مردسه بزرگسالان باید صحبت کنید

 165. نسترن
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

  سلام من ۱۸ سالمه و یک سال مرخصی تحصیلی گرفتم و۱۲م رو نخوندم می خواستم بدونم امکانش هست که ۱۲م رو به صورت غیر حضوری و در منزل ادامه بدم چون به دلیل یک سری مشکلات می خوام که در منزل تحصیل کنم

  • bagheri
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

   با سلام در مدارس عادی غیر حضوری اموزش نیست برای ثبت نام مدارس غیرحضوری مدارس بزرگسالان میتوانید بروید

 166. فاطمه
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

  سلام من ۲۷سالمه امسال میخوام ثبت نام کنم بزرگسالان در دوره ی نهم .میشه الان که شهریور نزدیکه ثبت نام کنم و امتحان بدم در شهریور ماه یا فقط میشه در اردیبهشت امتحان داد

  • fathollahi
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

   سلام ثبت نام مدارس غیرحضوری برای ترم خرداد هم اماکن دارد

 167. سمیه
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام خسته نباشین. ببخشید اگه یکی تو شهر دیگه دیپلم گرفته باشه و الان ساکن شهر تهران باشه، میتونه ترمیم معدل و یا دیپلم مجدد تو شهر تهران بگیره؟

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳

   با سلام وقت بخیر بله

 168. رضا
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام خسته نباشید من ۲۰ سالمه کلاس دهم و یازدهم دوتا کتاب را امتحان ندادم یکی تفکروسبک زندگی کتاب یازدهم وکتاب فارسی دهم حالا میخوام دیپلم بگیرم دیپلم ردی ام هزینه اش چقدره ادرستون لطفا میشه بیام امتحان بدم

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

   سلام وقت بخیر برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 169. رضا
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام خسته نباشید من ۲۰ سالمه کلاس دهم و یازدهم دوتا کتاب را امتحان ندادم یکی تفکروسبک زندگی کتاب یازدهم وکتاب فارسی دهم حالا میخوام دیپلم بگیرم دیپلم ردی ام میشه امتحان بدم هزینه اش چقدره ادرستون لطفا میشه بیام

 170. Mony
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام وقت بخیر
  بنده تا سوم راهنمایی تحصیل کردم، بعدش بخاطر درگیری بیماری و معلولیت نشد ادامه تحصیل بدم، ۲۴ سالمه، همه مدارک تحصیلیم هم هست، الان میخوام حداقل دیپلم داشته باشم، بخوام ادامه تحصیل بدم وارد سایت بشم یا مراجعه کنم به آموزش و پرورش منطقه؟!!
  و اینکه من اصلا شرایط حضوری رفتن حتی یک جلسه رو ندارم، کاملا آنلاین برگزار میشه همه چی؟؟؟ چون برام مهمه همه چی غیر حضوری و کاملا آنلاین برگزار و اجرا بشه

  • abbasi
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام مدارس بزرگسالان و بررسی شرایط تحصیلیتون باید به اموزش پرورش مراجعه کنید . حضوری یا غیر حضوری بودن کلاسها بسته به شرایط شما و مدرسه متغیر است .

 171. پیمان همتی
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۵۷

  سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارم تحصیلی نیاز هست کارنامه و کل پرونده تحصیلی من هیچی از مدارک تحصیلی رو ندارم باید از کجا بگیرم ممنون از راهنماییتون

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

   سلام مدارک لازم جهت ثبت نام مدارس غیرحضوری رو باید از اموزش و پرورش بگیرید

 172. faezeh
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۵

  سلام خسته نباشید
  من ۱۹ سالمه تا کلاس هفتم درس خوندم الان میخوام دیپلم بگیرم چقدر طول میکشه؟

  • karimi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

   سلام بستگی به خودتون داره

 173. امیرمحمد
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام من ۳سال پیش هفتم رو تموم نکردم ترک تحصیل کردم آیا الان میتونم ادامه تحصیل در مدرسه مجازی داشته باشم

  • aghazade
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام
   برای بررسی بیشتر شرایط و مشاورهدر این زمیه با مرکز تماس بگیرید.ولی در کل امکان ادامه تحصیل رو دارید

 174. سهند
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

  سلام وقتتون بخیر من الان رشتم ریاضی هست ودارم برای امتحان نهایی میخونم و قصد دارم سال آینده کنکور تجربی بدم خواستم بدونم که من برای گرفتن دیپلم تجربی که سال دیگه 60 درصد تاثیر داره میتونم شهریور برای درس زیست به مدرسه بزرگسال مراجعه کنم و دیپلم تجربی بگیرم؟

  • aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام
   شما باید برای مدارس بزرگساالان شرایط ورود رو هم داشته باشید وشما که در حال تحصیل هستید امکان ورود به مدارس بزرگسالان رو ندارید

 175. فاطمه
  ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۴

  سلام من الان سال نهم هستم دارم امتحانات خرداد ماه رو میدم علاقه ندارم به درس اصلا می‌خوام سال دهم و یازدهم و دوازدهم رو یا بزرگسال بخونم که سه ماه سه ماه تموم بشه
  یا غیر حضوری آیا امکانش هست ممنون میشم راهنماییم کنید مچکرم🙏
  چیه سوال دیگه آیا مدرسه بزرگسال هرسه ماه یک سال تحصیلی رو تدریس می‌کنه حتی در تابستان؟

  • bahraii
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما باید دقیق تر برسی شود

 176. ملیکا
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۷

  سلام خسته نباشید
  من از ۵ سال پیش یک درس افتاده از پیش دانشگاهی دارم
  (انتگرال) میخوام برای سال اینده کنکور تجربی بدم و اینکه طبق این قانون که تطبیق مدرک انجام میدن از نظام قدیم به جدید من باید ریاضی ۱۲ بخونم و بزرگسال امتحان بدم یا همون انتگرال؟!و اینکه مدرک نظام قدیمم برای کنکور نظام جدید قبوله یا خیر؟

  • fattahi
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقت بخیر
   برخی مدارس هنوز امتحانات نظام قدیم را میگیرند و اگر بخواهید دیپلم خود را تطبیق بزنید باید به آموزش و پرورش منطقه خودتون مراجعه نمایید تا مشخص شود چه درس هایی را ندارید چون سیستم آموزشی و کتاب ها کلا تغییر کرده .بله با مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی میتوانید کنکور دهید.

   • حمیددرزادن
    ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۰

    درحال امتحان

 177. نیوشا
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۱

  سلام ۱۹ سالم هست من سال دهم و یازدهم انسانی خوندم ولی تجدید زیاد دارم و سال دوازدهم رو نخوندم .میخوام ادامه تحصیل بدم آیا من میتونم با وجود تجدیدی تو مدارس غیرحضوری شرکت کنم؟

  • fattahi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بخیر
   بله به آموزش و پرورش منطقه خودتان برای ادامه تحصیل مراجعه نمایید.

  • رضا
   ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام خسته نباشید من ۲۰سالمه کلاس دهم و یازدهم دوتا کتاب را امتحان ندادم یکی تفکروسبک زندگی ویکی فارسی ادرس مدرسه کجاست بیایم در خدمتتون میشه امتحان بدم دیپلم ام را بگیرم

   • alizadeh
    ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

    سلام وقت بخیر .موسسه ایران تحصیل مخصوص مشاور تحصیلی است .موفق باشید

 178. علیرضا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

  سلام، من دبیرستانی هستم و همزمان با تحصیل به بازار کار هم اضافه شود، سوالی که دارم این هست که برای ثبت نام مدارس غیر حضوری به چه سامانه ای باید مراجعه کرد؟

 179. حامد
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

  سلام خسته نباشید من ۲۳ سالمه تا دوم راهنمایی خوندم الان میتونم ادامه تحصیل بدم لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام
   وقت بخیر
   بعله نیازه به همراه مدارک به اموزش وپرور منطقه مراجعه کنید

 180. حسنی
  ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

  من ۳۱ ساله هستم و متاهل و دارای یک فرزند در سال سوم دبیرستان به علت مشکلات خانوادگی نتوانستم امتحان پایان ترم را بدهم الان رشته من در فنی حرفه ای حذف شده است و می‌گویند از سال دوم باید باشی و تغییر رشته بدهی. مدارک تحصیلی من در شمال است و خودم ساکن جنوب شدم چکار کنم ؟؟ دسترسی به مدارکم ندارم و از سال دوم باید بخوانم؟؟؟ راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام به آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنید و بگویید مدارک گمشده.

 181. فاطمه
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

  سلام خسته نباشید
  من ۱۸ سالمه سال یازدهم هستم رشته تجربی میخواستم سال بد غیر حضوری بخونم به دلایلی مشکل روحی و هم وقت زیاد برای مطالعه داشته باشکانش هس تو مدرسه غیر حضوری ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام وقت بخیر
   شرایط و دلایل شما باید دقیقا بررسی شود . میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید .

 182. فاطمه
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۷

  سلام وقت بخیر ، من دانش آموز یازدهم تجربی هستم و میخوام سال دوازدهم رو به صورت غیر حضوری خودم توی خونه درس بخونم و حضوری مدرسه نرم ، هیچ مشکلی از لحاظ تحصیلی و مدرسه ام ندارم اما نمیخوام سال دیگه حضوری مدرسه برم و میخوام سال دوازدهمم رو غیر حضوری باشم و فقط امتحان های ترم رو بیام و حضوری بدم ، اینطور میشه ؟ و شرایط ثبت نام برای این مدارس غیر حضوری چی هست ؟ میشه لطفا کامل برام توضیح بدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر
   برای اینکه شما غیر حضوری کنید مدرسه رو نیاز با مدرسه صحبت کنید در صورت شرایط خاص مدرسه موافقت میکند

 183. Azi
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

  سلام من ۲۲ سالمه و دوم راهنمایی بیشتر نخوندم و سوم و چند هفته رفتم متاهلم میتونم ادامه بدم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام
   وضعیت نظام وظیفه خود را مشحص کنید

 184. Dr.A
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۴

  سلام
  من دانش اموز پایه ۱۱ تجربی هستم و ۱۶ سالمه
  چون مدرسه ام دولتیه میخوام سال ۱۲ رو غیرحضوری بگیرم که تایم بیشتری برای مطالعه داشته باشم
  من میتونم نسبت به مدارس بزرگسال غیرحضوری اقدام کنم؟
  خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنون بابت سایت خوبتون❤

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

   با سلام باید از سن قانونی رد شده باشید تا در مدارس بزرگسالان بتوانید ثبت نام کیند

  • سودا
   ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام من فوق دیپلم تربیت بدنی هستم ودیپلمم فنی حرفه ای هست،
   و میخوام توی ۱۴۰۲ کنکورتجربی بدم با توجه به شرایط که پیش اومده من باید برم نهایی دوازدهم تجربی رو امتحان بدم که نمرات رو داشته باشم؟؟آیا مدرسه بزرگسالان باید برم؟؟
   ویکی هم باید توی خرداد۱۴۰۲ همراه با دوزادهمی ها امتحان رو بدم یامیشه مهر ثبت نام کنم و توی دی امتحان رو بدم گیشه توضیح بدین این شرایط رو،؟؟

   • fathollahi
    ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

    سلام بله برای شرکت در امتحانات باید بصورت غیرحضوری در مدارس بزرگسالان ثبت نام کنی

 185. مینا
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام من ۱۶ سالمه و ۴ سال از درسم عقب موندم میخوام غیر حضوری بخونم در مورد شرایط امتحان ها میخواستم بپرسم به صورت آزمون هست یا تک درسی؟؟
  و میتونم توی ۱ سال ۲ پایه به صورت جدا بخونم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

   سلام شمابه مشاوره وبرنامه ریزی احتیاج داریدتماس بگیریدبه مرکزمشاوره ایران تحصیل راهنماییتون میکنند

 186. یگانه
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

  سلام من دوازدهم کامپیوتر هستم بخاطر مشکلات و ازدواج می خوام در مدرسه غیر حضوری مدرک دیپلم بگیرم
  درصورتی که امسال مدرسه نرفتم

 187. ماهان
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۹

  سلام وقت بخیر
  من دهم کامپیتر هستم و به دلایلی می خواهم که سال بعد را غیر حضوری بخوانم ایا مشکلی دارد؟
  و اینکه برای دروس تخصصی چه کاری باید انجام دهم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

   سلام
   برای اطلاع کامل از شرایط مدارس از راه دور با مشاورین ما تماس بگیرید

 188. سارا
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۳

  سلام لطفا کمکم کنید
  12 تجربی هستم
  راستش اوضاع دروس تخصصیم خیلی افتضاحه
  نوبت اول همشونو تک شدم
  ولی بقیه درسام نمره قبولی باید 13. 14 گرفتم
  و چون مدیرمون امسال جدیده ی سری چیزا آورده رو کار
  ک دانش اموزایی ک بخوان معدل و رتبه مدرسه منو بیارن پایین باید تحت شرایطی برن مدرسه شبانه یا همون بزرگ سالان
  و مدرسه شبانه هم تموم واحد هارو تو خرداد نمیده
  تقسیم میشه
  مثلا من تو مدرسه عادی روزانه خرداد 40 واحد امتحان میدم و تموم میشه ولی اگر از الان بخوام برم شبانه ک غیر حضوری هم هست و تموم مستمر هارو بیست رو میکنن و نهایی هارو تقسیم واحد میکنن
  خرداد و شهریور و دی ماه از آدم میگیزن
  و من مسلما خرداد 4 تا تخصصیم رو دوباره میفتم حداقل 2 تاشو ممکنه بیفتم و کارم ب شهریور بکشه
  ک نمیدونم چی می‌شه با این اوضاعم چون صفرم همشونو
  از اونور اگر تو روزانه عادی خودم بمونم خرداد اگرم قبول نشدم باید شهریور امتحان بدم و دیپلم بگیرم
  اگرم برم شبانه دی ماه بهم دیپلم میدن
  و من موندم الان چیکار کنم
  از طرفی میگم شبانه
  چون میترسم نتونم همون 10 رو هم بیارم برا تخصصیا
  از اونور دانشگاه
  از طرف دیگه اینکه شبانه دی ماه دیپلم میده
  از اونور میگم برم مدرسه شبانه ک بتونم تو این دو ماه باقی مونده تو خونه باشم هر روز و حداقل دروس عمومیو بخونم من امسال 3 تا کنکور ثیت نام کردم تجربی و زبان و هنر
  تجربی ک هیچی ولی تو هنر و زبان مطمعنم اگر بخونم میارم
  چون آزمون میدم میسنجم خودمو…
  مدرسه بزرگسالان شبانه ک اگر بخوام برم باید از اداره نامه بگیرم ک من تک شدم بعضی درسامو و…..
  تو شبانه تموم نمرات مسمتر رو 20 رد میکنه البته هزینشم میگیرن مثلا از الان تا دی ک دیپلم میدن ب من 814 گفته باید بدی
  و نهایی هارو من باید تو مدرسه خودم چند تاشو خرداد چند تاشو شهوریور و بقیشو دی بدم
  اگر تخصصیام 7 رو حداقل بگیرم نمره مستمرم ک 20هست حداقل میتونه کمکم کنه و 3 نمره بهم بدن تا قبول بشم

 189. افسانه
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

  سلام من میخام ادامه تحصیل بدن توروخدا کمکم کنید میخام پایه هشتم بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 190. حمید
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام وقت بخیر
  من ۱۶سالمه به دلایلی روحی نمتونم در مدرسه حضور داشته باشم
  و الان دهم تجربی هستم میتونم در مدرسه غیر حضوری ادامه تحصیل بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام . به آموزش و پرورش مراجعه کنید و در مدارس غیرحضوری ثبتنام کنید

 191. ازی
  ۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام
  چجوری ثبت نام کنم تماس میگیرم نمیشه لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام وقت بخیر برای تماس با مجموعه میتونید یا از تلفن ثابت تماس بگیری و یا با خرید بسته از طریق تلفن همراه هم امکان تماس میباشدبرای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 192. سعید
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

  سلام من تا اول راهنمایی درس خوندم میخواستم ادامه تحصیل بدم دیپلم بگیرم 2۵سالمه چند سال طول میکشه .

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۹

   با سلام.جهت کسب اطلاعات به اموزش و پرورش مراجعه کنید.

 193. محمد
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۸

  سلام ۱۵ سال من است تو کلاس ششم خوندم به دلیل مشکلات نتونستم ادامه بدم دوباره میخوام برم ثبت نام کنم در مدارس غیر دولتی پایه نهم را بخونم و دوباره آزمون بدم برای پایه دهم در مدارس دولتی لطفا پاسخ دهید ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام در مدرس بزرگسالان به آموزش و پرورش ناحیه محل سکونت مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام نمایید.

 194. مهدی
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

  عرض سلام و ادب
  من تا دوم دبیرستان (سالی واحدی) در سال 75 درس خوندم الان بخوام دیپلم بگیرم چکار باید بکنم فکر کنم حدودای 32 واحدی مانده بود تمام کنم
  در ضمن بنده شاغلم سخته برم کلاس

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام
   شما میتوانید به صورت آنلاین داخل مدارس بزرگسال تحصیل کنید

 195. علی
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۴

  خسته نباشید من رشته ام ریاضی فیزیک است سال سوم دبیرستان چندتا درس افتادمه بعدش نتونستم پاس کنم رفتم خدمت بعد الان میخام مجدد امتحان بدم باید ب کجا مراجعه کنم چ مدارسی برای غیر حضوری و ایا میشه دیپلمم را بگیرم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام . مراجعه به مدارس از راه دور دولتی یا غیر دولتی داشته باشید و برای ثبتنام اقدام کنید

 196. میرزایی
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

  سلام خسته نباشید ممنون میشم سوالمو جواب بدین من 3 سال بیش در رشته معماری فنی حرفه ای سال دوازدهم بودم کهتا اردیبهشت به مدرسه رفتم ولی نتونستم هیجکدوم از امتحانات خرداد و بدم که دیبلم بگیرم مند الان ایران نیستم ولی اردیبهشت میام میخواستم ببینم باید چیکار کنم ؟باید همه درس هامو امتحان بدم؟حتی دروسی عملی مانند ماکت سازی؟زمان امتحانا خرداد هست یا شهریور؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   با سلام.به اموزش و پرورش مراجعه نمایید.

 197. غیبی
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۴۰

  باسلام،ادامه تحصیل محدودیت سنی بامدرک اول راهنمایی وسن 39سال بلامانع است واینکه دوره دوم سوم راهنمایی رابصورت جهشی میشودگذراند،باتشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقت بخیر
   از لحاظ سنی محدودیتی برای شما وجود ندارد . برای بررسی دقیق شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 198. غیبی
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۳۵

  باسلام ،آیامحدودیت سنی بامدرک اول راهنمایی برای ادامه تحصیل بلامانع است واینکه دوره دوم وسوم راهنمایی رابصورت جهشی امکان پذیراست گذراند،باتشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   با سلام.میتوانید هفتم به نهم(پایه هشتم)را جهشی بخوانید.

 199. امیر
  ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

  سلام وقتتون بخیر، ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
  من داداشم متولد آذر ۸۴ هست و الان هم کلاس یازدهم رو داره مبخونه چون یه سال رو جهشی خوند میخواستم بپرسم آیا راهی وجود داره که داداشم بتونه مدرسه غیر حضوری بره؟
  چون خودش خیلی بهتر درس میخونه و مدرسه رفتن فقط الکی وقتشو میگیره
  و اینکه الان مدرسه دولتی هست، تو این موقع از سال میتونن غیرحضوری برن؟ یا برای سال بعد؟
  پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

  • کارشناس ارشد
   ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام خیر

 200. سیاوشی
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۵

  سلام من دوم راهنمایی رو تا نصفه خوندم و امتحان ترم دوم نتونستم بدم رفتم اداره پرسیدم گفتن میتونی ب عنوان داد طلب آزاد شرکت کنی و امتحانات نهم رو بدی حالا برا ثبت نام دبیرستان ب مشکل نمیخورم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

   با سلام.اگر در خرداد ماه امتجانات عقب افتاده را قبول شوید مشکلی وجود خواهد داشت.

 201. سپهر
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰

  باسلام.میخواستم بپرسم.امکان ادامه تحصیل حداکثرتا چه سنی وحود دارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۰

   مکان ادامه تحصیل در هر مقطعی شرط سنی ندارد برای اگاهی از شرایط ادامه تحصیل تماس حاصل فرمایید

 202. Shabani
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۱

  سلام وقت بخیر آیا میشه در مدرسه بزرگسالان جهشی خوتد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام
   خیر این امکان وجود ندارد

 203. ابوالفضل
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۴

  سلام
  من دیپلم ردی هستم سال ۹۵ و کلا ۴تا از درس ها رو مردود شدم که دوتاش تک ماده میشه
  سربازی رفتم اومدالان می‌خوام ثبت نام کنم آیا باید همه‌ی درس هارو امتحان بدم یا همون دوتا درسی که مردود شدم ؟
  نظام جدید یا قدیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیرحضوری فقط دروسی که پاس نکردید امتحان می دهید

 204. صدیقه
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳

  و اینکه قبلا مشکل مالی داشتم هزینه ی تحصیل نداشتم اما طی این چندسال کار کردم و پس انداز کردم تا بتونم درس بخونم و‌مانعی نداشته باشم واقعا نیاز ب راهنمایی دارم لطفا بهم بگید چیکار کنم الان خیلی سال گذشته حس میکنم سخته یا از پسش بر نمیام

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیرحضوری باید به مراکز امورش از راه دور مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 205. صدیقه
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۹

  سلام من ۲۷ سالمه و تا الان بخاطر شرایط سختی ک داشتم نتونستم درست درس بخونم و تا ششم خوندم میخام دوباره ادامه تحصیل بدم اما خب نمیدونم چجوری

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیرحضوری باید به مراکز امورش از راه دور مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 206. حسن
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام.من در درس اخلاق حرفه ای سال دوازدهم پودمان ۴ را قبول نشدم و نتونستم داخل امتحاناتی که هنرستان گذاشته شرکت کنم.و مدرک دیپلم را برای دانشگاه میخوام.الان باید کجا این امتحانو بدم.چون دانشگاه ازم دیپلمو میخواد.ممنون میشم جواب بدید..

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۲

   سلام وقت بخیر باید از طریق اموزش پرورش اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 207. Ali
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۲

  سلام من دانشجوی رشته تربیت بدنی هستم میخواستم دیپلم تجربی بگیرم از مدرسه بزرگسالان بهم گفتن که ۱۳ تا درس باید بگذرونی گفتن ۳ تاش دست ما هست ۱۰ تاش امتحان نهایی خواستم ببینم اون ۱۰ تا رو سخت میگیرن یا اگر بهشون بگم دانشجو هستم نمره میدن بهم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

   با سلام.امتحانات نهایی به صورت کشوری برگزار میشود.

 208. نسترن
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۴

  سلام خسته نباشین من امسال دهم هستم ورشتم انسانی هستش امتحان های نوبت اول رودادم امادوامتحان روندادم بخاطرمریض شدنم والان نمیرم مدرسه چونکه شرایط مدرسه حضوری روندارم به نظرشمامیتونم درمدرسه بزرگسالان شرکت کنم غیرحضوری وامتحان بدم ودهم روقبول بشم ممنون ازتون وبهم بگین که بایدچیکارکنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

   با سلام.امکان شرکت در مدارس از راه دور را دارا میباشید.جهت بررسی دقیق تر شرایط با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 209. فاطمه
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۸

  سلام وقت بخیر من دانشجوی سال اول فرهنگیان هستم رشته ریاضی بودم و می خوام بعد از فارغ التحصیلی کنکور تجربی بدم.می خوام دیپلم تجربی بگیرم می تونم برای گرفتن دیپلم دوم برم مدارس بزرگسالان ؟؟ ایا مدرکش معتبره ؟؟ اموزش و پرورش قبولش داره ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۲

   سلام وقت به خیر
   برای اخذ مدرک دیپلم مجدد باید به آموزش و پرورش مراجعه کرده و در خواست دهید.به محدودیت های پذیرش در دانشگاه فرهنگیان توجه داشته باشید.
   برای مشاوره با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 210. حسین
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام من کلاس 12 هستم و میخوام تغییر رشته بدم میتونم مدرسه بزرگ سالان ثبت نام کنم لطفا جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

   در مقطع دوازدهم امکان تغییر رشته وجود ندارد

 211. رضا
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۱

  سلام خسته نباشید من دیپلم فنی حرفه ای رشته چوب دارم و برای استخدامی نیاز به مدرک نظری یا انسانی یا تجربی دارم امکانش هست که یکی از این رشته ها رو انتخاب کنم یا فقط میتونم رشته خودم ادامه بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

   بستگی به شرکت و یا ارگان مدنظر برای استخدام دارد

 212. گل
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام من میخوام ادامه تحصیل بدم الان شهرستان هستم و از شهری که تو درس خواندم کلی دورم باید حتما پرونده تحصیلی باشه تاثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر
   بعله نیازه شما اطلاعات لازم رو در دست داشته باشید

 213. حدیثه
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام من رشته تجربی دیپلم نظام قدیم دارم الان امکانش است که ثبت نام کنم برای دیپلم نظام جدید برای کنکور می خواستم

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام وقت بخیر به مدارس غیر حضوری بزرگسالان باید مراجعه کنین

 214. سمیه
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

  سلام خسته نباشین. ببخشید کسی که دیپلم نظام قدیم تجربی و ریاضی داره، سال 92 و 93 گرفته باشه، میتونه دیپلم نظام جدید تجربی بگیره؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام وقت بخیر بله باید به مدارس بزرگسالان مراجعه کنه برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

   • سمیه
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۷

    ببخشید اخه من شنیدم که میگن دیپلم نظام جدید تو همون رشته که قبلا دیپلم نظام قدیمش رو گرفتیم نمیتونیم بگیریم.

    • کارشناس ارشد
     ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۲

     به اموزش و پرورش منطقه زندگی خود مراجعه کنید

 215. حدیثه رضازاده
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۵۲

  من دیپلم ردی رشته کامیپوتر هستم و میخوام رشتم عوض کنم و مدیریت خانواده بخونم اونم به صورت غیر حضوری چون شاغلم امکان پذیر هست این امر؟ ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید بررسی شود . برای دریافت مشاوره میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 216. رضایی
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۸

  سلام من تا سوم راهنمایی خوندم حدود۸سال پیش ترک تحصیل کردم الان۲۳سالمه بخوام ادامه تحصیل بدم چجوری باید اقدام کنم؟میخوام هنرستان ادامه بدم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام بایدبرین مدرسه بزرگسالان یاشبانه

 217. M
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام وقتتون بخیر پنج تا درس پیش دانشگاهیم دوساله مونده نرفتم امتحان بدم اگه پنج تا درس پیش دانشگاهی رو بزارم واسه شهریور الان میتونم کنکور ثبت نام کنم یا حتما باید بهمن برم پیش دانشگاهی ثبت نام کنم تا امسال بتونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

   سلام . میشود

 218. ملکی
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۰۳

  ترم بهمن هم می شه ثبت نام کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴

   سلام. مراجعه حضوری کنید به مدارس

 219. M
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۶

  سلام من ۱۴ واحد پیش دانشگاهیم مونده امسال می‌خوام کنکور بدم جایی که هستیم مدرسه بزرگسالان نداره باید برم شهر دیگه ای رفت و امدش سخته میخواستم ببینم میشه کل ۱۴ واحدو تابستون بردارم کنکور دادم بعدش برم ثبت نام کنم بزرگسالان؟یعنی تیر ثبت نام کنم شهریور امتحان بدم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۸

   سلام . بله میشود

 220. زهرا
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

  سلام وقت بخیر من هنوز دیپلمم نیومده ودیپلمه کارآفرین دارم میخوام در مدرسه بزرگسالان برای دیپلم انسانی شرکت کنم ۲۱سالم هست میخواسم ببینم میشه واینکه الان هم ثبت نام هست؟؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدین

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۲

   سلام. به مدارس بزرگسالان مراجعه کنید

 221. حامیم
  ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۹

  سلام اگه رشته فنی باشه و دیپلم داشته باشی
  و بخوای سه سال دبیرستان بخونیم که دیپلم انسانی بکیریم ؟ امکانش هست ؟! چند سال زمان میبره

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

   سلام وقت بخیر بله امکانش هست به مدارس بزرگسالان مراجعه کنین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 222. خخخخخ
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۱

  آیا میشه از نیم سال دوم در بزرگسالان ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقت بخیر اگر شرایط لازم رو داشته باشین بله میتونین

 223. شهرزاد
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۱

  سلام من خواهرم تا سوم راهنمایی خونده ولی کارنامه ترم اول و دوم نداره میتونه تو این مدرسه ها ثبت نام کنه یا نه؟ کارنامه اول و دوم راهنمایی رو داره، خودشم سرپرست خودشه 25سالشه،لطفا جواب بدین ممنون🙃

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۹

   سلام وقت به خیر
   برای ادامه تحصیل و ثبت نام در مدارس غیرحضوری با دردست داشتن پرونده تحصیلی باید به صورت حضوری به این مدارس مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام نمایید.

 224. رها
  ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۹

  سلام وقت بخیر
  من میخام غیرحضوری درس بخونم فقط دهمم رو خوندم آیا میتونم تو مدارس بزرگسالان ثبت نام کنم؟۱۷ سالم هست اصلا علاقه و شرکت در کلاس رو هم ندارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام وقت بخیر
   خیر امکانش نیست.

 225. شیدا
  ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۹

  سلام خسته نباشید من داوطلب ازاد هستم می خواستم دیپلمم رو سریع بگیرم الان دو تا از امتحاناتم رو بد دادم یعنی فکر می کنم زیر ده بشم و این که چون من داوطلب ازاد هستم و خودم امتحاناتم رو خوندم اون دو نمره ای که به بقیه بزرگسالان تعلق می گیره به من تعلق نمی گیره خواستم بدونم ایا راهی هست که این دو درس جبران بشه ایا به من ارفاق می کنن ؟ اگه دلیل پزشکی داشته باشم راه جبران هست ؟ واقعا نگران هستم ممنون از جوابگوییتون

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت به خیر
   شرایط داوطلبان آزاد با بقیه اشخاص متفاوت است در این مورد باید به آموزش و پرورش ناحیه مراجعه کرده و پیگیری انجام دهید.

 226. عبدی
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۳

  سلام من دیپلم انسانی دارم مدرک پیش دانشگاهی ندارم
  راهنمایی کنیدلطفا باید چیکارکنم که مدرک پیش دانشگاهی بگیرم

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام وقت بخیر
   به اموزش پرورش منطقه خودتون مراجعه کنید .

 227. نازنین
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۶

  سلام من دهم تجربی رو پارسال خوندم و امسال یازدهم باید میخوندم پدرم فوت کرد شرایط خوبی نداشتم اول سال ترک تحصیل کردم سال آینده میتونم در مدارس بزرگسالان ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

   سلام وقت بخیر
   در مدرسه خودتون میتوانید ادامه تحصیل بدهید.

   • نازنین
    ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

    سلام ببخشید به جز مدرسه خودم تو مدارس بزرگسالان می تونم ثبت نام کنم؟

 228. هستی
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۷

  سلام..من ۱۹ سالمه دیپلم فنی دارم و میخوام دیپلم تجربی بگیرم…ایا معدل اموزش از راه دور در کنکور تاثیر داره؟ امتحانات مستمر داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام وقت بخیر بله تاثیر معدل در کنکور در حال حاضر حدودا 30% و تا سال 1402 تا 60%هم ممکنه برسه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 229. شیما
  ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۸

  سلام خسته نباشید من پایه دوازدهم رشته انسانی هستم میتونم وسط سال پرونده درسیمو به مدرسه بزرگسالان انتقال بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت بخیر بستگی به شرایط شما داره

 230. شادی
  ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام ببخشید برای تجدید های امتحان نهایی کجا ثبت نام کنم تا کی وقت داره امتحانات حضوری برگزار میشه مال تجدیدی ها یا انلاین؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام وقت بخیر
   حوزه امتحانات را اموزش پرورش مشخص میکند .
   امتحانات حضوری است .

 231. یونس
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۲

  باسلام وخسته نباشیدخدمت اساتیدبزرگوار:بنده تقریبا۱۶سال قبل نظام سالی واحدی بودم با۴کتاب درستل اول دبیرستان مردودشدم میخام ادامه تحصیل بدم.همون۴کتاب بایدامتحان بدم یاکل سال اول دوباره بخونم وچطورغیرحضوری ثبت نام کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.ضمناامکان داره واحدهای۲سال راباهم گرفت وپاس کرد؟سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس غیرحضوری با پرونده تحصیلی خود به مدرسه مدنظر مراجعه کرده و کارهای ثبت نام را انجام دهید.برای گرفتن مدرک واحد های باقی مانده را باید پاس کنید.

 232. ستیلا
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

  سلام
  من پایه دهم تجربی مدرسه نمونه هستم
  میخواهم به صورت غیر حضوری درس بخوانم ایا میتوانم در مدارس بزرگسالان ثبت نام کنم ؟ و دوسال درس را در یک سال بخوانم ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   اول اینکه باید مشخص شود که شما چرامیخواییدغیر حضوری کنید ؟
   بعد اینکه ممکنه به راحتی برای مدارس بزرگسال شما رو تایید نکنند چون شرایط سختی داره و ممکنه پایه شما رو نداشته باشد برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بکیرید

 233. آرزو
  ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۷

  سلام الان میشه ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۸

   سلام وقت بخیر با مدرسه مورد نظر یااموزش و پرورش صحبت کنین

 234. مهدیه
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

  سلام من چند تا از درس های دیپلم رو نتونستم ک پاس کنم ازطرفی نمیدونستم مهلت ثبت نام تموم شده میخوام بدونم میتونم برای ترم دوم ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام وقت بخیر بابد به مراکز اموزش از راه دور مراجعه کنید

  • یونس
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۶

   میبخشید.کلامراحل ثبت نام درسایت میشه همشواینترنتی انجام دادنیاز به حضور برای ثبت نام به مدرسه بزرگسالان خاصی نباشه.ممنون

   • کارشناس ارشد
    ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

    سلام وقت بخیر برای ثبت نام اولیه مدارس غیر حضوری باید حضوری به مدرسه مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 235. کاربر سایت
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام
  من سال نود و هفت پیش دانشگاهی میخوندم. دو کتاب رو افتادم و ترم تابستان نتونستم امتحان بدم.
  گفتن که باید به مدرسه بزرگسالان برم و اونجا دیگه تحصیلاتم رو تکمیل کنم.
  بخاطر مشکلاتی که برام پیش اومد تا پارسال با این مدرسه مراجعه نکردم.

  سال ۹۹ رفتم واسه ترم دی ماه اسمم رو نوشتم ولی متاسفانه حاضر نشدم سر جلسه.
  ترم خرداد هم که مجددا اسم نوشتم منو خانواده ام به کرونا مبتلا شدیم باز سر جلسه نتونستم برم..

  حالا این یعنی دو بار مردود شدم؟ نکنه دیگه نمیتونم ثبت نام کنم؟؟
  آیا میشه در این باره راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام وقت بخیر شهریور ماه امتحان دخید ببرای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 236. علی
  ۲۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۳

  سلام من پایه یازدهم هستم میخواستم الان بیام مدارس وغیر حضوری درس بخونم کنارش کار کنم بعد الان ثبت نام دارین و معدل این مدارس در بقیه ارگان ها ودانشگاه ها معتبره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس غیرحضوری باید با پرونده تحصیلی خود به مدرسه مدنظر مراجعه نمایید.
   برای اطلاع از مدارس غیرحضوری با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 237. على فقيه زاده
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

  سلام . پسرم ۱۴ ساله بعد از دو سال تازه از دانمارک برگشت ومیخواد بره مدرسه . اداره اموزش پرورش اصفهان گفتند که اجازه درس خوندن در مدارس عادی ندارند ‌ چکار کنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس غیر حضوری باید با پرونده تحصیلی به مدرسه مدنظر مراجعه کرده.دانش آموزان خارج از کشور باید با اجازه آموزش و پرورش برای ثبت نام اقدام نمایند.

 238. پریسا
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۱

  سلام وقتتون بخیر. من امسال سال یازدهم هستم با توجه به شرایط نامناسب مدرسه های شهرمون میخوام غیر حضوری درس بخونم اطلاعات دقیق چی هست میتونم غیر حضوری درس بخونم؟؟وشرایط رو باید از کجا متوجه از خود مدرسه ی شهرمون باید بپرسم ؟ یا اینکه شرایط مشترک هم وجود داره ؟میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقتتون بخیر مدرسه غیر حضوری فقط مدرسه بزرگسالان است

 239. Sajad
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  وقت بخیر من ۳۰سال دارم با مدرک سیکل ثبت نام کنم کل مدت زمان طول می‌کشه که دیپلم بگیرم چقدره

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۲

   سلام بستگی داره چقدر طول بکشه که واحدهارو پاس کنید اگه مردودی نداشته باشید چهار تا نیم سال طول میکشه

 240. سارا
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۷

  سلام من دانس آموز پایه دوازدهم هستم میخاسم بخاطر اینکه وقت بیشتری برای مطالعه داسته باشم مدرسه غیر حضوری ثبت نام کنم خاستم بدونم الان مهلت ثبت‌نام هست الان ک آذر ماه هست میتونم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۴

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام مدارس غیرحضوری به صورت حضوری انجام می شود.برای اطلاع از مدارس غیر حضوری با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 241. فریبا
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام من دیپلم نظام قدیم کاردانش دارم میخواستم دیپلم انسانی بگیرم و تو کنکور نظری شرکت کنم خواستم بدونم که باید دیپلم نظام جدید رو بخونم یا کتاب های نظام قدیم انسانی رو؟ و تقریبا چند سال طول می‌کشه تا دیپلم رو بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۷

   سلام
   شما میتوانید از طریق مدارس از راه دور پیش دانشگاهی بگذرونید و برای کنکور نظام جدید خودتونو آماده کنید

 242. اشکان
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

  سلام‌ وقت‌بخیر‌ من‌ اول‌ دبیرستان‌درس‌ گوش‌ نمیکرم‌ از‌ مدرسه‌ فرار‌ میکرم همونجوری‌ منو‌ فرستادن‌ اول‌راهنمایی‌ الانم‌ میخوام‌ درسمو‌ ادامه‌ بدم‌ از‌ دبیرستان‌ کلاسه‌سوم‌ ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۳

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس غیر حضوری با در دست داشتن پرونده تحصیلی خود به صورت حضوری به مدارس بزرگسالان مراجعه نمایید.

 243. Mahsa
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۶

  سلام من می‌خوام دوازدهم انسانی رو غیر حضوری بخونم الان میشه ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام مدارس غیر حضوری به صورت حضوری در مدارس بزرگسالان انجام میگیرد.
   برای اطلاع از مدارس بزرگسالان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 244. Fateme
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۲

  سلام خسته نباشید من کاردانش درس خوندم میخواستم دیپلم تجربی بگیرم که کنکور تجربی شکر کنم لطف میکنید راهنمایی کنید که من چند ترم باید بخونم و میخواستم بدونم مثل دانشگاه هر ترم 3ماه هستش ممنون میشم راهنماییم کنید ثبت نام فقط مهر ماه هستش یا بهمن هم ثبت نام هیت یا خیر

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام بله امکانش هست

 245. امیر
  ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۴

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من دوازدهم هستم دوتااز درسامو تجدید شدم مدرسه گفتن باید بری بزرگسالان میخواستم بدونم اگه درس های دیگه هم شرکت کنم به عنوان ترمیم معدل تو کارنامه و معدل دیپلم تاثیر می‌زاره یا نه واینکه اگه بخوام برم بزرگسالان محل اخذ دیپلم که تو مدرک دیپلم مینویسن مدرسه قبلیمه یا بزرگسالان

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۴

   با سلام امکان ترمیم معدل در مدارس بزرگسال وجود ندارد و مدرسه قبلی شما محل اخذ دیپلم شما است

 246. خسروی
  ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۳

  سلام،من پایه دوازدهم بودم که در امتحانات خرداد ماه کرونا گرفتم و سه تا از امتحان ها مونده،الان قراره برم که در دی ماه این امتحانات رو در مدرسه بزرگسالان بدم و به من گفتن که باید ۳۰۳ هزار تومان واریز کنی تا امتحان بگیریم،این حقیقت داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۹

   با سلام
   هزینه رو از بخش متوسطه دوم آموزش و پرورش منطقه خود پیگیری کنید

 247. محمدرضا
  ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۹

  سلام وقت بخیر من رشته علوم انسانی تدریس میکردم دیپلم هم گرفتم بعدترک تحصیل کردم رفتم سربازی اومدم الانم یه سال تو کارخونه کار میکنم تصمیم گرفتگ دوباره ادامه تحصیل بدم لطفا راهنمایی کنید ک چیکار کنم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیرحضوری می توانید به آموزش و پرورش مراجعه نماید. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 248. عرفان
  ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۹

  سلام من پایه ۱۱ تجربی هستم
  می خواستم بدونم میشه به صورت غیر حضوری و به طور خود آموز ادامه تحصیل بدم و فقط برای نوبت اول و دوم برم مدرسه امتحان بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیر حضوری با مدرسه باید صحبت کنید و اموزش پرورش برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 249. عرفان
  ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۸

  سلام من پایه یازدهم تجربی هستم
  می تونم به صورت غیر حضوری و به طور خود آموز ادامه تحصیل بدم و فقط برای نوبت‌ اول و دوم برم مدرسه امتحان بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام وقت بخیر بله میتونید مدارس غیر حضوری ثبت نام کنید

 250. آیدین
  ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام من یازدهم تجربی هستم 16 سالمه میشه انصراف بدم و بزرگسالان ترم تابستون امتحانارو پاس کنم و سال بعد دوازدهم مجدد وارد مدارس عادی بشم؟و تحصیل تو این مدارس روی رزومه کاری و اپلای تاثیر منفی داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴

   سلام وقت بخیر خیر اما بستگی به شرایط شما دارد اگر این کار هم بتونین انجام بدین بله تاثیر داره برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 251. صادقب
  ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹

  با سلام همسر بنده میخواست آموزش از راه دور شرکت کنه ولی نمیدونیم کجا باید بریم و اینکه فقط ثبت نام از مهر ماهه؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۰

   سلام .از آموزش وپرورش شروع کنید . ورودی بهمن ماه

 252. علی
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۰

  سلام وقت بخیر من هنوز ثبت نام نکردم در مدرسه بزرگسالان برا امتحان دی وقت هس برا ثبت نام یا دیر شده ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس بزرگسالان باید به صورت حضوری به مدرسه مدنظر مراجعه نمایید.
   برای اطلاع از آدرس و شماره مدارس بزرگسالان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 253. حسن
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۹

  سلام ۲۲ سالمه نیمسال اول سوم ریاضی فیزیک امتحان دادم ترک تحصیل کردم رفتم سربازی الان توکارخونه کار میکنم میخوام دیپلم بگیرم مطالب کتابها عوض شده چکارکنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۷

   سلام . باید کتب جدید را مطالعه کنید

 254. لادن
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام من کلاس دوازدهم هستم و الان دوماه مدرسه به صورت حضوری میرم اما چون برام سنگین هست میخوام پرونده مو بگیرم تا بتونم غیر حضوری ثبت نام کنم ممکن هست؟ چجوری باید غیر حضوری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقتتون بخیر مدرسه غیرحضوری فقط مدرسه بزرگسالان است

 255. مبینا
  ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۲

  سلام من یازدهم انسانی هستم
  من بخاطر مشکل روحی و مشکل آسم و معده و قلبی نمیتونم حضوری درس بخونم
  حضوری رفتن واسم به شدت دشواره فشار زیادی بهم میاره تمام مدارک هم دارم میتونم تو این مدارس تحصیل کنم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام وقت بخیر بعله مشکلی نداره امکان تحصیل هست ولی بایداز طریق اموزش و پرورش اقدام کنید

 256. مهران
  ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام میتونم الان ثبت نام کنم درس خوندنو شروع کنم یا تا مهر صبر کنم

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

   سسلام وقت بخیر باید از اموزش پرورش پیگیری کنید برای ثبت نام مدارس غیر حضوری

 257. ریگی
  ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۶

  سلام ببخشیدالان میتونم ثبت نام کنم واسه مدرسه غیرحضوری بزرگسالان

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام وقننون بخیر به مدرسه بزرگسالان مراجعه کنید بستگی به وضعیت تحصیلتان دارد

 258. رها سعادتی
  ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۲

  سلام وقتتون بخیر من تا سوم راهنمایی خوندم ومدارکمم گرفتم ولی گم شدن چکار باید بکنم آیا هنوزم ثبت نام غیر حضوری دارین

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقت بخیر باید به اموزش پرورش منطقه مراجعه کنید

  • مبینا
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۷

   امتحانات مدارس بزرگسالان کاملا مجازیه؟!
   هم نوبت اول و هم نوبت دوم

   • کارشناس ارشد
    ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

    سلام وقت بخیر سرکار خانم اصولا امتحانا حضوری هستش اما احتمال داره به خاطر شرایط کرونا مجازی برگزار بشه

 259. امیر
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۷

  سلام،من شهریور نتونستم دیپلم بگیرم میشود آذرماه در شبانه ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۰

   سلام وقتتون بخیر به مدرسه شبانه مراجعه کنید برای ورود نیمسال دوم

 260. ✏️
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۷

  سلام من تا كلاس هشتم خوندم بعد ازدواج كردم ديگه نتونستم درس بخونم الان ١٩سالم هست ايا ميتونم اين٤سال باقي مونده را غير حضوري تو٢سال بخونم؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدرس غیر حضوری میتوانید اقدام نمایید.
   برای اطلاع از مدارس غیر حضوری با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

 261. امیر حسین
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

  سلام من معافیت تحصیلی دارم تا ۲دی ماه می‌خوام بهمن ماه برم دانشگاه آزاد میتونم ثبت نام کنم میشه معافیت تحصیلی رو ۱ماه عقب انداخت؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۲

   سلام باید تا همان تاریخ اعلام شده پذیرش از دانشگاه را بگیرید

 262. کشاورز
  ۲۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۲

  سلام خسته نباشید ایا برای ثبت نام در مدارس شبانه آبان ماه هم میتونم ثبت نام کنم ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیر حضوری باید حضوری مراجعه بفرمایید

 263. مهدی قره باغی
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۵

  سلام خسته نباشید.
  من دو سال تو حوزه درس خوندم. الان سن من ۱۷ سال هستش. برای دهم ثبت نام کردم ولی چند ماه دیگه میشم هجده. آیا میتونم وقتی که به سن هجده رسیدم مدارس بزرگسالان ثبت نام کنم و بقیه یازدهم و دوازدهم رو پاس کنم. ضمنا رشته من انسانی

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیر حضوری باید به اموزش پرورش مراجعه کنید بله ممانعتی نداره میتونید شرکت کنید

 264. محمدی
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من چند سال وقفه داشتم مهرماه رفتم داخل مدسه عادی نمیشه ثبت نام کرد غیر حضوری ثبت نام کردم ولی نمیدونم شرایطش چطوریه ایا امتحانات از راه دورم مثل امتحانات عادی هستند ایا هر کتاب رو در دو فصل امتحان میگیرن یا نه

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیر حضوری شرایطش مثل مدارس عادی هستش و امتحانهات سالانه دوبار در نیمسال مشابه مدارس عادی برگزار میشود

 265. Davoud
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۳

  سلام شبتون بخیر
  من دیپلم کاردانش رشته کامپیوتر دارم
  میخواستم دیپلم رشته علوم تجربی بگیرم
  لطفا راهنمایی میکنید که آیا میتونم تبدیل کنم به رشته تجربی دیپلمم رو ؟چطوری امکان پذیر هست؟ ممنون و سپاسگزارم

 266. Davoud
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۱

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم کامپیوتر هنرستان کارودانش دارم
  میخواستم بدانم که آیا میتونم تبدیلش کنم به دیپلم تجربی ؟مچکر میشم راهنمایی بفرمایید .

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام یسریامتحان بدید

 267. Y
  ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام وقتتون بخیر باشه
  من تا پایه ی هشتم درس خوندم و بعد از این پایه به علت بیماری دیگه نتونستم ادامه تحصیل بدم
  میخواستم بدونم راهی هست که بشه چند سالی رو که از دست دادم بخونم و یک جا با هم امتحان بدم و بعد برای کنکور اماده بشم؟
  اگر این شرایط ممکن نیست
  امکانش هست که هر سال رو جداگانه خودم بخونم و فقط امتحان نهایی بدم؟ چون هنوز بیمارم و شرایط اینو ندارم که در کلاس های حضوری شرکت کنم..

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳

   سلام وقت بخیر سیستم مدارس غیر حضوری مانند مدارس حضوری است و امتحانهات طبق همون نیم سال تحصیلی در دی و خرداد برگزار میشود ولی در صورت تعداد بالای درخواست امکان برگزاری فشرده امتحانهات هست

 268. فاطمه سعیدی
  ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

  سلام و وقت بخیر.بنده دیپلم انسانی نظتم قدیم یعنی ۵ ۳ ۴ دارم و متاسفانه بدلایلی نتونستم مدرک پیش دانشگاهیمو بگیرم،الان میتونم فقط مقطع پیش دانشگاهی رو بخونم یا باید مجددا از اول دوره دوم رو شروع کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام وقتتون بخیر به مدرسه بزرگسالان مراجعه کنید اگر پیش نظام قدیم ارایه شده باشد پیش رابخوانید اگر نه تطبیق واحد برایتان انجام می شود دروس پاس نشده را فقط پاس می کنید دیپلمتان نظام چدید می شود

 269. سمیه
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۰

  سلام من تا کلاس ششم خوندم دیگه ادامه ندادم الان می‌خوام ادامه بدم کجا باید ثبت نام کنم زمان ثبت نام کی هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۷

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس غیرحضوری باید پرونده تحصیلی خود را داشته باشید و به صورت حضوری به مدارس بزرگسالان مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام نمایید.

 270. سمیه
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۶

  سلام من تا کلاس ششم خوندم دیگه ادامه ندادم
  الان می‌خوام ادامه بدم کجا باید ثبت نام کنم زمان ثبت نام کی هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس غیرحضوری باید با در دست داشتن پرونده تحصیلی به صورت به مدارس بزرگسالان مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام نمایید.

 271. گمنام
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۵

  سلام …احتمالش هست که کسی بخواد حضوری نره بدون هیچ مشگلی …..و در مدارس اموزش از راه دور ثبت نام کنه ….و ادامه تحصیل بده ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۳

   سلام وقت بخیر.ثبت نام مدارس غیر حضوری 1400-1401 برای بزرگسالان انجام میشه.

 272. رضا
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۵۷

  درود بر شما
  لطفا برای بنده راه ارتباطی با مشاورین‌تون رو از طریق موبایل هم بفرمایید، متشکرم

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت بخیر
   با تلفن ثابت میتوانید با مشاوران مرکز در ارتباط باشید

 273. عباس محمدیان
  ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام،وقتتون بخیر
  من سال ۸۴ ترک تحصیل کردم،سه تا از دروس،تخصصی رو پاس نکردم و متاسفانه نتونستم دیپلم بگیرم(رشته برق
  صنعتی) امسال اومدم کرج و تو موسسه جوان واحد‌های تخصصی رشته گرافیک رایانه رو پاس کردم،الان برای تطبیق و پاس کردن واحد‌های عمومی و گرفتن مدرک دیپلم باید چه کار کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین.

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام وقت بخیر باید تشریف ببرید اموزش پروش تا تطبیق دروس بدن و معرفی کنن به مدارس غیر حضوری

  • رضا جلیلی
   ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام من تا پنجم خوندم ۲۲سالمه شما کجا تونستی دیپلم بگیری من بخوام دیپلم بگیرم امکانش هست که هر سال دوپایه تحصیلی رو بگذرونم

   • کارشناس ارشد
    ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۱

    سلام وقت بخیربرای ادامه تحصیل بزرگسالان باید به مدارس بزرگسالان اموزش از راه دور مراجعه کنید که میتونید از اموزش پرورش منطقه اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 274. گمنام
  ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

  سلام با عرض خسته نباشید خدمت شما بنده امسال دیپلم میگیرم شاخه کاردانش برق صنعتی میخواهم دیپلم مجدد انسانی بگیرم چه شرایطی دارد من چطوری میتوانم دیپلم انسانی را بگیرم لطفا راهنمایی کنید با تشکر ❤

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام میتوانیدشرکت کنید

   • گمنام
    ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۵

    باید دیپلم برق صنعتی را امسال بگیرم چه شرایطی دارد گرفتن دیپلم مجدد انسانی

    باتشکر ❤

    • کارشناس ارشد
     ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۶

     سلام وقت بخیر باید تشریف ببرید اموزش پرورش دروس رو تطبیق بدن و درسهای مازاد رو باید بگذرونید

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۵

   سلام ازمراکزخصوصی بگیرید

   • گمنام
    ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۰

    ببخشید مزاحمتون شدم بنده امروز از یک نفر شنیدم که برای گرفتن دیپبم مجدد انسانی باید هر سه سال را در مدرسه شبانه بخوانم ایا حقیقت دارد ؟

    ممنون از لطف شما که به سوال های بنده پاسخ میدهید ❤🌹

    • کارشناس ارشد
     ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

     سلام وقت بخیر برای گرقتن دیپلم و تغییر رشته باید به اموزش پرور ش مراجعه کنید تا تطبیق دروس بدن

 275. المیرا رحیمی
  ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

  سلام اگه ادامه تحصیل بدیم امتحان هاتوگوشی انلاین هستن یا باید حضوری به مدرسه اقدام کنیم برای امتحان ترم اول وترم دوم

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقتتون بخیر از این ترم حضوری خواهد بود بود به احتمال زیاد

 276. مهدی
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام من 17 سالمه تا پنجم ابتدایی رفتم بعد نرفتم الان میخواستم بدونم میتونم ادامه تحصیل بدهم

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

   با سلام
   امکان ادامه تحصیل در مدارس بزرگسالان برای شما است
   ثبت نام مدارس بزرگسالان معمولا ابان ماه تمدید میشود
   حضوری مراجعه کنید

 277. .
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳

  از کدام قسمت سایت اشاره شده در مقاله میتوان نام مدارس بزرگسال را پیدا کرد
  https://dei.medu.ir/fa/

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۰

   سلام در مقاله ثبت نام مدارس غیرحضوری 1400-1401 اشاره شده.

 278. حسین
  ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۲

  سلام
  آیا زمان امتحان مثل مدارس دیگس؟ینی اینکه دو ترمه یا میشه هر موقع امادگی داشت امتحان داد؟ برای امتحان زمان مشخصی داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۹

   سلام وقت بخیر مدارس غیر حضوری مثل مدارس عادی زمان امتحانات در دونوبت دی و خرداد هست

 279. حسین
  ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام
  من یه مدت تو حوزه درس می خوندم و سیکل دارم حالا میخوام دوباره ادامه بدم دبیرستانو و از دهم بخونم (رشته انسانی)شرایطی خاصی نداره ؟
  برای ثبت نام میشه به آموزش پرورش حضوری رفت؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام
   بله میتونید حضوری اقدام کنید و یا به مدارس بزرگسالان مراجعه کنید
   برای دریافت لیست مدارس بزرگسالان با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

 280. حانیه
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۲

  سلام من فارق تحصیل سال ۹۹ بعد ۳تا از درسامو افتادم دوتاش تبصره زدم یکی تابستان امتحان دادم قبول نشدم باز حالا میخام امتحان بدم بهم گفتن باید بری مدرسه بزرگسال امتحان بدی میخاستم ببینم شما منو ثبت نام میکنید .البته بهم گفتن باید سه واحد بردارید بعد امتحان بدید سه تارو بعد اونجا باز میتونم تبصره بزنم دوتاشو .بعد سال ۱۱ یدونه افتادم که گفت اونو میتونی به عنوان داخلی تبصره بزنی

  • کارشناس ارشد
   ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت بخیر.با توجه به شرایطتون میتونید ثبت نام مدارس غیرحضوری 1400-1401 رو داشته باشید.

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام وقتتون بخیر برای مشاوره با مرکز تماس بگیرید

 281. ازاده
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام مهلت ثبت نام تموم سده؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

   یا سلام
   ثبت نام مدارس غیر حضوری مهر ماه است اما معمولا ابان ماه تمدید میشود

 282. ازاده
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۴

  سلام ببخشید مهلت ثبت نام تموم شده؟!!!!

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۲

   سلام
   ثبت نام مدارس غیرحضوری مهر ماه است اما معمولا ابان تمدید میشود

 283. فاطمه
  ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

  سلام دخترم نه سالشه به دلیل مشکلاتی سنجش ومدرسه نفرستادمش، امسال میاست کلاس سوم باشه،
  خواستم ثبت نامش کنم تمام مشخصاتش رو وارد میکردم اما ثبت نمیشد، خودم دارم توی خونه کلاس اول رو باهاش کار میکنم
  میخواستم بدونم میتونم تا آخر سال باهاش کارکنم
  آیا جایی هست برم تا دخترم امتحانش روبده و بره کلاس دوم
  خواهشمندم جوابمو بدین

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۳

   سلام وقت به خیر
   برای دانش آموز شما پرونده ای داخل سامانه آموزش و پرورش ثبت نشده.برای پیگیری ثبت نام مدارس غیرحضوری به صورت حضوری به آموزش و پرورش ناحیه محل سکونت خود مراجعه نمایید.

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام اداره مراجعه کنید

 284. ساناز
  ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

  سلام من دانش آموز کلاس 12 تجربی هستم به‌خاطر اینکه مدرسه خیلی از وقت منو میگیره میخوام برم مدرسه بزرگسال درس بخونم که کمتر وقتم گرفته و وقت بیش‌از داشته باشم 17 سالمه آیا مشکلی داره و میتونه برام مشکل سازه؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت بخیر.باید شرایط ثبت نام مدارس غیرحضوری 1400-1401 را داشته باشید.

 285. سرور ساعدی
  ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام

  • moshaverarshad
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام وقت بخیر بفرمایید

 286. سرور ساعدی
  ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام من ۱۸ سالمه اصلن درس نخوندم الان که ازدواج کردم همسرم گفت درس بخون میخوام درس بخونم چجوری شروع کنم من نوشتن وخواندن را بلدم ولی هیچ کلاسی نخوندم

  چجوری شروع بخواندن کنم از کلاس چندم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که هیچ یک از پایه های تحصیلی را نگذرانده اید باید از نهضت سواد آموزی شروع کنید.

  • فاطمه
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۳

   سلام دخترم نه سالشه به دلیل مشکلاتی سنجش ومدرسه نفرستادمش، امسال میاست کلاس سوم باشه،
   خواستم ثبت نامش کنم تمام مشخصاتش رو وارد میکردم اما ثبت نمیشد، خودم دارم توی خونه کلاس اول رو باهاش کار میکنم
   میخواستم بدونم میتونم تا آخر سال باهاش کارکنم
   آیا جایی هست برم تا دخترم امتحانش روبده و بره کلاس دوم
   خواهشمندم جوابمو بدین

   • کارشناس ارشد
    ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

    سلام وقت به خیر
    به دلیل مشکلاتی که فرزند شما دارند با حضوری به آموزش و پرورش مراجعه نمایید و ثبت نام غیر حضوری امکان پذیر نیست.

 287. سرور ساعدی
  ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

  سلام من ۱۸ سالمه اصلن درس نخوندم الان که ازدواج کردم همسرم گفت درس بخون میخوام درس بخونم چجوری شروع کنم کن که نوشتن وخواندن را بلدم

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۰

   با سلام
   باید وارد مدارس بزرگسالان شوید

 288. .....
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۳

  سلام وقت بخیر.
  الان آخر مهرماه هستیم هنوز امکان ثبت نام در مدارس غیرحضوری هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۱

   سلام وقت بخیر باید با خود مدرسه مربوطه صحبت کنید ممکنهبنا به شرایط ثبت نام انجام بدن

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۰

   سلام یسری جاهابله میتوانید

 289. محیا
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۵

  ببخشید تلفن ثابت نداریم برا تماس گرفتن شماره دیگه عی ندارین؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مدارس غیر حضوری فقط با شماره تلفن ثابت امکان پذیر است موفق باشید

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام برای اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس غیر حضوری1400-1401 با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 290. محیا
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

  ببخشید من ازدواج کردم و پایه دوازدهم هستم تو مدرسه نمونه دولتی مشهد تحصیل میکنم ولی ،تصمیمم فق تا دیپلمه و با وضعیت تاهل تو مدرسه نمونه دولتی خیلی سخت میگیرن نمیتونم درس بخونم میخوام ب مدرسه بزرگسالان انتقالی بدم تا فق دیپلمو بگیرم شرایط چطوریع

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   برای اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس غیرحضوری 1400-1401 با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

 291. مینا
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۲

  سلام من سال دوازدهم رشته طراحی دوخت ترک تحصیل کردم و الان هم روز های آخر آبان ماه هست آیا میتوانم ثبت نام کنم یانه؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت به خیر
   با دردست داشتن مدارک و پرونده تحصیلی خود به مدارس بزرگسالان مراجعه نمایید.

 292. Aliye
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۴

  سلام من تا سوم دبیرستان نظام قدیم خوندم که دو درسش مونده و کامل نکردم میخوام ادامه تحصیل بدم باید از چندم بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام
   شما باید برای ادامه تحصیل به مدارس بزرگسالان مراجعه کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام بایدازسوم دبیرستان بخوانید

 293. S
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۹

  سلام وقتتون بخیر
  من یک سال به دلیل مشکل روحی که برام پیش اومده بود ترک تحصیل کردم و پایه یازدهم تجربی رو نخوندم امسال دارم دوباره یازدهم و میخونم اما در مدرسه روزانه (غیره انتفاعی) می‌خوام سال یازدهم و دوازدهم رو به صورت غیره حضوری بخونم دوماه دیگه هم به سن قانونی میرسم آیا این امکان وجود داره که یازدهم و دوازدهم رو به صورت غیره حضوری بخونم؟ نامه پزشک بابت ترک تحصیل سال گذشتمم دارم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت به خیر
   در صورت وجود بیماری و عدم توانایی شرکت در کلاس به صورت حضوری و تایید این موضوع توسط پزشک میتوانید به صورت غیرحضوری برای ادامه تحصیل اقدام نمایید.

 294. S
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۰

  سلام وقتتون بخیر
  من یک سال به دلیل مشکل روحی که برام پیش اومده بود ترک تحصیل کردم و پایه یازدهم تجربی رو نخوندم امسال دارم دوباره یازدهم و میخونم اما در مدرسه روزانه می‌خوام سال یازدهم و دوازدهم رو به صورت غیره حضوری بخونم دوماه دیگه به سن قانونی میرسم آیا این امکان وجود داره که یازدهم و دوازدهم غیره حضوری بخونم نامه پزشک بابت ترک تحصیل سال گذشتمم دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام وقت به خیر
   در صورت بیماری و نداشتن شرایط برای حضور در کلاس و تایید این موضوع توسط پزشک امکان ادامه تحصیل به صورت غیرحضوری وجود دارد.

 295. احمدی
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید من کلاس دهم علوم انسانی نوبت اول رو خوندم نوبت دوم رو نخوندم بخاطره ازدواج
  الانم ۱۸ سالمه تا امروز از مدارس غیره حضوری اطلاعی نداشتم الان میتونم واسه ثبت نام اقدام کنم ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام مدارس غیرحضوری با دردست داشتن پرونده تحصیلی و مدارک هویتی به مدارس بزرگسالان مراجعه نمایید و برای ثبت نام اقدام نمایید.

 296. فاطمه
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۲

  سلام من ۱۹سالمه تا سیکل داخل مدرسه خوندم و دهم تجربی هم تا نصفه داخل مدرسه بزرگسالان خوندم چون ازدواج کردم حالا میتونم ادامشو انلاین بخونم چون بچه دارم و نمیتونم اصلا برم حضوری درس بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 297. امیر
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

  سلام ببخشید باید چه زمانی برای ثبت نام برای امتحانات دی ماه اقدام کنیم؟؟
  من دوازدهمم و یک درس را تجدید شدم در شهریور و نتونستن هفت بگیرم؟؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۹

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

  • محمدی
   ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام وقتتون بخیر ببخشید من چند سال وقفه داشتم مهرماه رفتم داخل مدسه عادی نمیشه ثبت نام کرد غیر حضوری ثبت نام کردم ولی نمیدونم شرایطش چطوریه ایا امتحانات از راه دورم مثل امتحانات عادی هستند ایا هر کتاب رو در دو فصل امتحان میگیرن یا نه

   • کارشناس ارشد
    ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲

    سلام امتحانات شما حضوریه ولی تحصیل بصورت غیرحضوری میباشد

 298. محمدرضارمضانی
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸

  سلام خسته نباشید من سال ۱۲ معماری هستم
  واینکه دیگه حوصلم به مدرسه نمی رسه
  برای اینکه می خوام دیپلم بگیرم و.وارد نظام شوم
  نیاز به مدرک دیپلم دارم
  برای همین می خواستم شبانه درس بخونم
  می خواستم بدونم چه جوری باید ثبت نام کردوهزینه اش حدودا چقدر میشود

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

   • miss
    ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

    سلام ببخشید من اتباع هستم تا کلاس هشتم خوندم و اونجایی ک درس خوندم هیچ مدرک تحصیلی بهم ندادن میتونم غیرحضوری درسم رو ادامه بدم یعنی امکانش هست مدرسه بزرگسالان بصورت غیرحضور ادامه بدم؟

    • کارشناس ارشد
     ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۳

     سلام غیرحضوریم خوبه

   • فاطمه
    ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

    سلام من سال۹۱ترک تحصیل کردم رشته کامپیوتر فقط دروس عمومی خوندم تخصصی نگذروندم اول دبیرستان نظام قدیم باتوجه نظام جدید میتونم درس های تخصصی بگذرونیم غیر حضوری نزدیک ۳۶سالمه لطفاً راهنمایی بفرمایید در ضمن مدرسه درس می‌خواندم نظام قدیم الان دبیرستان شده فقط رشته تجربی و ریاضی داره

    • mansuri
     ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷

     سلام بله محدودیتی وجود ندارد میتوانید در مدارس بزرگسالان منطقه خودتان ثبت نام کنید و دروس تخصصی را پاس کنید

 299. Haniyeh
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

  سلام وقتتون بخیر
  همسرمن پایان خدمت نداره میخواد ثبت نام کنه امکانش هست؟؟
  میشه شهریه ثبت نام رو بگید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام
   در صورت داشتن غیبت شما مجاز به ثبت نام نیستید

 300. رضاخسینی
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

  سلام چطوری میشه باموبایل باکارشناس تماس گرفت؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام وقت بخیر.تماس از طریق تلفن ثابت مقدوره.

 301. Mobina
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

  سلام من میخوام مدرسه ی بزرگسالان ثبت نام کنم،چون امتحان ها واحدی هستش جزوه میدن دیگه؟؟آخه حجم کتاب ها خیلی زیاده هزینه هم که باید پرداخت کنیم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۸

   سلام وقتتون بخیر بستگی به مدرسه ای که ثبت نام کردین داره.

   • کارشناس ارشد
    ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۲

    سلام برای مشاوره باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 302. مریم
  ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰

  سلام من فقط اول راهنمای خوندم می خوام ادامه تحصیل بدم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۷

   با سلام
   باید به مدارس بزرگسالان مراجعه کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام
   باید به مدارس بزرگسالان و یا مدارس از راه دور مراجعه کنید

 303. abii
  ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

  سلام خسته نباشید من ۲۱سالمه و تا کلاس هشتم درس خوندم و ازداوج کردم و مدرسه اجازه نداد ادامه بدم و ۲ساله جدا شدم میخواستم بدونم با این شرایط میتونم ادامه بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۹

   سلام وقت به خیر مشکلی از جهت ادامه تحصیل نداریدبا مدارک تحصیلی به مدارس بزرگسالان مراجعه نمایید.

 304. sahar
  ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام خسته نباشید من تا پایه هشتم درس خوندم و ازدواج کردم ومدرسه اجازه نداد ادامه بدم الان ۲ساله جدا شدم میخوام پایه نهم بخونم با این شرایط میتونم ادامه بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام وقت به خیر مشکلی از جهت ادامه تحصیل ندارید.با پرونده تحصیلی به مدرس بزرگسالان مراجعه نمایید.

 305. علی
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۳

  سلام من تا دوازدهم مکانیک خودرو درس خوندم ولی یک سری تجدیدی هایی دارم که قبل خدمت قبول نشدم حالا میخام شبانه ثبت نام کنم آیا امکانش هست تا دی ماه دیپلم رو بگیرم. و ثبت نام این مدرسه کی میخاد در استان خوزستان شوش

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقت به خیر این مسئله را باید با مدارس بزرگسالان بررسی کنید.

 306. حوریا
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۴

  سلام ببخشیدمن۲۵ سالمه و دیپلم کامپیوتر از کاردانش دارم میخوام از طریق مدرسه بزرگسالان رشته تجربی رو بخونم میشه دوسال رو باهم پاس کنم؟ وقت دارم تا پایان مهر ثبت نام کنم؟و کتاب ها رو از چه طریق میتونم تهیه کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام وقت بخیر ثبت نام مدارس بز رگسالان مثل مدارس عادی هستش و هر سال تحصیلی خرداد ماه امتحانش برگزار میشود مگر با صلاح دید مدرسه و در صورتی که تعداد متقاضیان برای فشرده برگزار کردن پایه ها باشد بله امکانش هست

 307. پیمان
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

  دروسی که تک ماده شده اند (دوازدهم نهایی)را باید مجدد در مدرسه بزرگسالان امتحان داد ؟
  چون دو درس دیگر هم افتادم و باید دی ماه در بزرگسالان امتحان دهم و میگویند دروس تک ماده شده هم بایستی مجدد امتحان داد آیا درسته ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت به خیر برای دروسی که تک ماده کردید نیازی به امتحان دادن ندارید.برای دروس افتاده فقط باید آزمون شرکت کنید.

 308. پیمان
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام من خرداد امسال دوازدهم تجربی دو درس را افتادم که شرایط تک ماده را داشتم و تک ماده کردم و دو درس دیگر هم قبول نشدم و بنا شد شهریور امتحان مجدد بدم که در شهریور آن دو درس را قبول نشدم و الان باید تو بزرگسالان ثبت کنم و آن دو درس را امتحان بدهم
  حالا مدرسه میگوید آن دو درسی که تک ماده کردی هم باید مجدد تو بزرگسالان امتحان بدهی
  آیا چنین حرفی درست است و چرا ؟چرا باید دروسی که تک ماده کردم مجدد امتحان بدهم
  لطفا من را از نگرانی در بیارید و لطف کنید جواب بدید

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت به خیر دروسی که تک ماده کردید نیازی به آزمون ندارند و فقط برای دروس پاس نشده باید امتحان شرکت کنید.

 309. پیمان
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

  سلام روز بخیر
  من دو درس را در خرداد امسال تک ماده کردم و دو درس دیگر هم قرار شد شهریور ماه امتحان بدم که این دو درس مربوطه را شهریور قبول نشدم و باید به مدرسه بزرگسالان رفته و آنجا ثبت نام کنم و دی ماه مجدد امتحان بدم.
  مدرسه فعلی ام میگه دو درسی که تک ماده کردی دوباره باید دی ماه امتحان بدهی آیا درست است ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام وقت به خیر دروسی که تک ماده کردید نیازی به امتحان مجدد ندارید اما برای دروس پاس نشده باید حتما امتحان را شرکت کنید.

   • Narges
    ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

    سلام من سال اول دبیرستانم ولی رشته فنی حرفه ای میخوام برم بزرگسالان و انسانی بخونم ایا امکان پذیر درضمن ثبت نام میتونم بکنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

     سلام
     ورود به مدارس بزرگسالان برای افراد بالای 18 سال و افرادی که متاهل هستند مجاز است

 310. مهدی
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۸

  سلام. دیپلمی که از مدرسه بزرگسالان گرفته میشه با دیپلمی که از مدرسه عادی گرفته میشه فرق داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

   با سلام
   خیر فرقی ندارد

 311. شایان
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام وقت بخیر؛ من یک درس افتاده از شهریور ماه دوازدهمم دارم و خواستم در مدرسه ایثارگران شبانه برای اون درس افتاده ام ثبت نام کنم ولی گفتند باید حتما عضو بسیج باشم!
  بنده زیر نظر بهزیستی هم هستم؛ایا نمیتوانم برای درس مردود شده ام در این مدرسه ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۱

   سلام معمولا همچین مدارسی که بصورت غیرحضوری هستن محدودیت هایی دارند که باید از خود مدرسه مورد نظرتون پیگیری کنید

 312. Queen
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۸

  سلام خسته نباشید، من تا نهم خوندم الان میخوام غیر حضوری درسمو ادامه بدم مشهد هستم میشه لطفا یکی کمک کنه… کجا ثبت نام کنم که غیر حضوری درس بخونم بعد اخرسال امتحان بدم؟ امسال دهم میرم😭🥺

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام بله میتونیدبرای اطلاعات بیشترباکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 313. مهسا
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۴

  سلام وقت بخیر من تا کلاس دهم درس خواندم و ترک تحصیل کردم میتوانم در مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۳

   سلام
   بله شما میتوانید از طریق مدارس بزرگسالان و مدارس از راه دور ادامه تحصیل دهید

 314. مهسا
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

  سلام من دهم رو خوندم بعد ترک تحصیل کردم حالا می‌خوام یازدهم و دوازدهم رو بخونم اگر در مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم آیا به صورت حضوری هستند یا خیر مانند اگر دیپلم گرفتم میتوانم کنکور بدهم و وارد دانشگاه شوم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام وقت به خیر مدارس بزرگسالان هم آموزش به صورت غیر حضوری دارند هم حضوری.بعد از اخذ مدرک دیپلم میتوانید برای دانشگاه اقدام نمایید.

 315. آوات
  ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۵

  سلام ببخشیدمن ۱۰ ساله بیشتره ترک تحصیل کردم پیش دانشگاهی علوم تجربی هستم چون کلیه دروس یادم رفته ومعدل دیپلمم هم پایینه دوست دارم دوباره کل دوره متوسطه راروباره درمدارس شبانه حضوری بخونم یعنی امکانش هست ثبت نام کنم یاخیر

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

   سلام بله هست باید از اموزش پرورش شهرتون اقدام به ثبت نام کنید

 316. R_e
  ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۷

  سلام واسه امتحان دی ماه نمره قبولی باید چند باشع ؟؟
  و چقد مستمر میدن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۳

   سلام ثبت نام مدارس غیرحضوری از اموزش و پرورش شهرتون انجام میشه و دبیرستان برای شما تاریخ برگزاری امتحان را اعلام میکند

 317. پریا
  ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۶

  سلام خسته نباشید
  من پایه دوازدهم تجربی هستم
  یه هفته پیش به اداره اموزش پرورش مراجعه کردم جهت تغییررشته اما گفتن الان امکانش وجود نداره
  وهرکاریم کردم مدیر راضی نشد غیرحضوری تجربی رو پاس کنم و کنکور انسانی رو بخونم
  من میتونم مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم و اونجا برای رشته انسانی بخونم (ینی تغییررشته بدم)؟!
  اگر امکان تغییررشته نیست میتونم بزرگسالان برای همین تجربی ثبت نام کنم همین امسال؟!
  واینکه اگ مدرسه بزرگسالان بخونیم درکنکور یا دانشگاه مشکلی بوجود نمیاد؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۵

   سلام ثبت نام در دبیرستان های بزرگسال که بصورت غیرحضوری انجام میشود از طریق اموزش و پرورش یا دبیرستان مدنظرتون انجام میشه

 318. امیر
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۳

  سلام من امتحان ریاضی رو در شهریور کم شدم حالا در مدارس بزرگسالان فقط باید دی امتحان بدم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۵

   سلام
   بله
   دی ماه باید امتحان مجدد بدین

  • امیر حسین
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۳

   سلام متولد ۸۰هستم تا ۲دی امسال معافیت تحصیلی دارم چه جوری میتونم بیام دیپلم بگیرم برم دانشگاه.سربازی نمیخام برم می‌خوام درس بخونم

   • کارشناس ارشد
    ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۳

    سلام میتونی بری اموزش پرورش درخواست ثبت نام در دبیرستانهای بزرگسال رو کنی که بصورت غیرحضوری دیپلم بگیرید

 319. نازنین
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

  سلام ببخشید من ۱۸ سالمه و میخوام دوازدهم رو بطور غیرحضوری بخونم میخواستم بدونم در این حالت فقط امتحان خرداد رو میدم؟

 320. حجت خوانچه زر
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۴

  سلام دیپلم برق هستم می خواستم کنکور تجربی بدم پیش دانشگاهی تجربی بگیرم یا نظام جدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۴

   سلام دوست عزیز
   نظام جدید

 321. بیتا
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۳

  سلام من دوازدهم رو ثبت نام کردم ولی کلا نتونستم شرکت کنم نه امتحانای خودش نه شهریور الان باید چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۳

   سلام
   دوباره امتحان بده

 322. مرتضی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

  سلام. من اکثر درس های دوم و سوم دبیرستان رو در خود دبیرستان شبانه پاس کرد ولی مدت چند سال تحصیل رو رها کردم والان دوباره برای ثبت نام که رفتم برام چون کاردانش بود تطبیق زدن و تمامی دروس رو حذف کردن و باید از سر نوع نزدیک به ۱۰۰ واحد رو پاس کنم!!!

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۶

   سلام نظام اموزشی تغییر کرده و باید مطابق با نظام جدید 6-3-3 مدرک دیپلم رو بگیرید

 323. Hadis
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۷

  سلام وقتتون بخیر
  محبت میکنید ادرس مدارس غیرحضوری بزرگسالان درشهر فردیس رو بگید

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۹

   سلام برای ثبت نام مدارس غیرحضوری میتونید از آموزش و پرورش شهرتون اقدام کنید

 324. پریسا
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۰۹

  سلام .من تا سوم دبیرستان نظام قدیم خوندم..الان میخوام پیش دانشگاهی هنر بگیرم ..باید تطبیق بدم از اول بخونم یا میتونم فقط پیش رو بخونم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام وقت بخیر مشکلی ندارد برای ثبت نام غیر حضوری مدارس میتوانید اقدام کنید برای دریافت پیش دانشگاهی موفق باشید

  • عارف شریفی
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام، من دوازدهمی هستم و چندروز پیش به سن قانونی رسیدم،میخواستم بپرسم میتونم از روزانه برم شبانه درس بخونم؟؟مشکلی واسه ثبت نام کنکور و اینا نداره؟؟ رشتم تجربیه، میخوام خودم بشینم بخونم…

   • کارشناس ارشد
    ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۸

    سلام
    اگه سرپرست خانوار باشین یا مشکل جسمی داشته باشین بله

    • عارف شریفی
     ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

     یعنی سالم باشی نمیشه رفت شبانه؟!

 325. وحید
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۵

  سلام من 18سالمه اول دبیرستان تا خوندم بعد دیگه بنا به مشکلاتی ترک تحصیل کردم میشه راهنمایی کنید که چطوری ادامه بدم دیپلم بگیرم

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ادامه تحصیل باید از طریق مدارس بزرگسال اقدام کنید و مراجعه به اموزش و پرورش برای استعلام مدارس مورد نظر موفق باشید

 326. vaheid
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۹

  سلام ببخشید من تا اول دبیرستان رفتم ثبت نام کردم ولی دیگه نرفتم کتاب گرفتن ترک تحصیل کردم بعد الان میخوام ادامه بدم دیپلم بگیرم میشه راهنمایی کنی چکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام روز بخیر باید مدارس غیر حضوری اموزش از راه دور بزرگسالان ثبت نام کنید

  • .
   ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۱

   سلام ایا امتحانا حضورین یا غیر حضوری؟؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

    سلام
    هنوز اطلاعیه جدیدی درباره این موضوع اعلام نشده است

 327. صبا
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

  من طرح جامع شرکت کردم و داوطلب ازاد بودم پایه نهم قبول شدم بخاطر اینکه سرپرست خانواده هستم نیاز دارم بخاطر کارم دیپلم بگیرم لطفا راهنمایی کنید ک چطور زودتر بتونم دیپلم بگیرم هنوز رشته ای رو انتخاب نکردم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۵

   سلام میتونی بری اموزش و پرورش شهر خودتون برای ثبت نام غیرحضوری در مدارس اقدام کنید

 328. حسین
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۲

  سلام روز خوش
  من سال دوازدهمم و چندتا از درسا رو تو خرداد تجدید شدم و شهریور هم نتونستم شرکت کنم الان برای گرفتن دیپلم باید چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

   سلام وقت بخیر برای دریافت دیپلم در بازه زمانی دی یا بهمن ماه اقدام به امتحان مجدد اقدام کنید موفق باشید

   • حسین
    ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۹

    یعنی باید تو مدارس بزرگسالان ثبت‌نام کنم که بتونم امتحان بدم؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۵

     بله

   • کاظم
    ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

    سلام من یکی درس ریاضی خرداد افتادم وشهریور ام افتادم وتک ماده ها هم رو دارم 7نمیتونم بشم که تک ماده بزنم میخوام بدونم تواین مدرسه بزرگسالان نمره بهم میدن یا اونجا ام باید بخونم واینکه حضوری کلاس ریاضی

   • کاظم
    ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

    سلام من یکی درس ریاضی خرداد افتادم وشهریور ام افتادم وتک ماده ها هم رو دارم 7نمیتونم بشم که تک ماده بزنم میخوام بدونم تواین مدرسه بزرگسالان نمره بهم میدن یا اونجا ام باید بخونم واینکه حضوری کلاس ریاضی اونجا باید بریم یاغیرحضوری هست درضمن کلاس 12هستم

    • کارشناس ارشد
     ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۳

     سلام برای ثبت نام در مدارس غیرحضوری باید از اموزش و پرورش شهرتون اقدام کنید.تک ماده بزنید نمره قبولی رو میدن بهتون

 329. حسین
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

  سلام روز خوش
  من سال دوازدهمم و چندتا از درسا رو تو خرداد تجدید شدم و شهریور هم نتونستم شرکت کنم الان برای گرفتن دیپلم باید کجا ثبت‌نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام وقتتون بخیر پرونده خود را از مدرسه خود دریافت کرده و به مدرسه بزرگسالان مراجعه فرمایید.

 330. vaheid
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

  سلام ببخشید من تا دبیرستان درس خوندم به مشکلاتی دیگه نرفتم میشه راهنمایی کنید که چطوری دیپلم رو بگیرم الان 18سالمه

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴

   سلام روز بخیر باید مدارش اموزش از راه دور بزرگسالان اقدام کنید

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقتتون بخیر شما می توانید در مدارس بزرگسالان مراجعه کرده وبرای گرفتن دیپلم باید تعداد واحدیایی را نیز بگذرانید اگر غیر حضوری بخواهید درس بخوانید به مدارس راه دور مراجعه کنید.

 331. فاطمه
  ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۰

  سلام
  ببخشید میشه ادرس مدرسه بزرگسالانی که
  شاخه تربیت کودک هم داشته باشه بهم بگید؟؟
  توروخدا راهنمایم کنید نمیدونم باید کجا برم
  من بومهن هستم و مدارس اینجا تربیت کودک ندارند نزدیک ترین مدرسه بزرگسالان که تربیت کودک هم داشته باشه کجاس؟؟؟؟
  خیلی ممنونم

 332. فاطمه
  ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۲

  خیلی ممنونم
  ببخشید ما تلفن ثابت نداریم که زنگ بزنم ادرس بپرسم
  میشه ادرستون رو بگید که من هرچه زودتر بیام برای ثبت نان
  چند روزه خیلی درگیرم هرچی میکنم نمیدونم باید کجا واسه تربیت کودک ثبت نام کنم
  حالا خیلی خوشحالم که اینجا میتونم اما ادرستون رو ندارم

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت به خیر ما مرکز مشاوره تحصیلی هستیم برای ثبت نام این رشته باید به دانشگاه های علمی کاربردی که این رشته را ارائه می دهند مراجعه نمایید.

 333. زهرا
  ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام من رشته انسانی تا اول دبیرستان خوندم میخوام غیر حضوری تغیر رشته بدم تربیت بدنی چطور میشه ، ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام
   باید به اموزش و پرورش مراجعه کرده و فرم درخواست تغییر رشته را تکمیل کنید.سپس پس از شرکت در امتحانات و کسب نمره قبولی میتوانید تغییر رشته دهید

 334. haniye
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۵

  سلام وقت بخیر من تا اول دبیرستان به دلایلی نتونستم ادامه بدم و الان ۲۱ ساله ام رشته ام حسابداری بود باید چیکار کنم میشه راهنمای ام کنید ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۵

   با سلام
   باید مراجعه کنید به مدارس بزرگسالان.

 335. هانیه
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۳

  سلام وقت بخیر من تا اول دبیرستان به دلایلی نتونستم ادامه بدم و الان ۲۱ ساله ام رشته ام حسابداری بود باید چیکار کنم میشه راهنمای ام کنید ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

   با سلام
   باید به مدارس بزرگسالان مراجعه کنید

  • زهرا
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام من تا کلاس پنجم ابتدایی خوندم و ۲۲ سالمه نمیتونم غیر حضوری بخونم لطفا جپابمو بدین

   • کارشناس ارشد
    ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

    سلام وقتتون بخیر با مراجعه به مدارس بزرگسالان یا مدارس راه دور می توانید به ادامه تحصیل بپردازید لیست مدارس راه دور و بزرگسال را از اموزش پرورش محل زندگی مراجعه کنید

 336. آرزو
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۶

  سلام میشه لطف کنین اسامی مدارس دخترانه بزرگسالان شبانه رفسنجان را بگویید🙏

 337. اتنا
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۶

  سلام ببخشید من دیپلم فنی دارم پیش دانشگاهی تجربی میخوام بگیرم از مدارس بزرگسال میتونم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام
   بله .میتونین از مدارس بزرگسالان اقدام کنید

 338. محمد
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۰

  سلام من میخوام دیپلم و پیش تو مدرسه بزرگسال بگیرم اما مشمول سربازی هستم میتونم ثبت نام کنم برای تحصیل؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام وققتون بخیر..خیر باید برید خدمت مقدس سربازی

   • فاطمه
    ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴

    سلام
    من تا اول دبیرستان تحصیل کردم
    رشته انسانی
    حالا میخوام بزرگسالان ادامه تحصیل بدم
    ولی رشتم رو تغیر بدم فنی و شاخه تربیت کودک
    آیا اینجا میتونم ادامه بدم؟؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

     سلام
     بله مشکلی ندارد.

     • فاطمه
      ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۱

      خیلی ممنونم
      ببخشید ما تلفن ثابت نداریم که زنگ بزنم ادرس بپرسم
      میشه ادرستون رو بگید که من هرچه زودتر بیام برای ثبت نان
      چند روزه خیلی درگیرم هرچی میکنم نمیدونم باید کجا واسه تربیت کودک ثبت نام کنم
      حالا خیلی خوشحالم که اینجا میتونم اما ادرستون رو ندارم

  • علی
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۴

   سلام من مشمول خدمتم برا ادامه تحصیل باید کجا برم‌ نامه بگیرم؟
   نظام وظیفه گفت میتونی‌ نام بگیری ادامه تحصیل بدی

   • کارشناس ارشد
    ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

    سلام روز بخیر از دانشگاه مربوطه باید نامه بگیرید و به نظام وظیفه مراجعه کنید

  • فاطمه
   ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

   سلام من سال ۹۱ترک تحصیل کردم نظامی قدیم رشته کاردانش کامیپوتر بود فقط دوری عمومی اول دبیرستان خوندم تخصص مونده اگه بخواهم تغییر رشته علوم انسانی گفتند امتحان بدم نرفته ام نمره ادبیات فارسی و زبان فارسی ۱۴باشه ولی نمره ام شیش سال فقط سال اول دبیرستان خوندم

 339. دلناز
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۵

  سلام خسته نباشین
  راه دیگه ای نداره مشاوره بگیرم ازتون
  تلفن ثابت از کجا بیارم:/
  لطفا راهنمایم کنین

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

   سللام وقتتون بخیر .. نه متاسفانه راهی نداره

 340. ناهید
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  آیا امکان دارد شخصی دوره متوسطه هفتم هشتم و نهم رو به صورت آزمون جامع آنلاین امتحان بدهد . ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام وقت بخیر.
   خیر متاسفانه این امکان نیست.

   • zbry08609@gmail.com
    ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

    من دیپلم فنی حرفه ای دارم میتونم از راه دور مدرک پیش دانشگاهی بگیرم

    • کارشناس ارشد
     ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

     سلام
     بله باید به مدارس از راه دور مراجعه کرده و ثبت نامتون رو انجام بدید

 341. مسی
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۶

  سلام مدارس غیرانتفاعی متوسطه دوم پسران در شهربابل میشه معرفی کنید سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقتتون بخیر لیستش در سایتمون موچود است

 342. مصطفی
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۹

  سلام نظام قدیمم پیش ریاضی حساب وفیزیک افتادم می تونم در دی۱۴۰۰ وخرداد۱۴۰۱ امتحانات نهایی دوازدهم شرکت کنم ومدارک پیشمو بگیرم

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۸

   سلام وقت بخیر.
   برای حل این مسئله حضورا به آموزش و پرورش مراجعه کنید شاید که تایم امتحاناتتون زودتر از خرداد ماه باشد.

  • فاطمه
   ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۲

   سلام من سال ۹۱ترک تحصیل کردم نظامی قدیم رشته کاردانش کامیپوتر بود فقط دوری عمومی اول دبیرستان خوندم تخصص مونده اگه بخواهم تغییر رشته علوم انسانی گفتند امتحان بدم نرفته ام نمره ادبیات فارسی و زبان فارسی ۱۴باشه ولی نمره ام شیش سال فقط سال اول دبیرستان خوندم

   • کارشناس ارشد
    ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۰

    سلام
    سوال خود را دقیق تر بپرسید

 343. سارا
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۹

  سلام، میخواستم بدونم مدارس بزرگسالان هم مثل مدارس عادی آموزش دارن یا خودت باید بخونی :/
  و اینکه من هنوز ثبت نام نکردم، ایا هنوز مهلت ثبت نام داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۵

   سلام باید حضورا به مدرسه مراجعه کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام
   نا م نویس ی مدار س بزرگسالان د ر مه ر ما ه
   صورت م ی گیرد و ممکن است تا آبان ماه نی ز تمدی د شو د.

 344. ژیلا قادری
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۱

  می‌خوام ادامه تحصیل بدم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

   سلام.
   تماس بگیرید با همکاران ما تا شرایطتون به صورت کامل بررسی شود.

 345. فاطمه
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۵

  سلام من دیپلم رشته کشاورزی ام ولی نمی شود در آن رشته تحصیل کرد چون دانشگاه ندارد من اومدم تو غیر حضوری رشته تجربی رو انتخاب کردم ولی همه درسهارو قبول شدن بجز دوتاشو اما نمیدونم ادامه تحصیل تواین رشته بدم یا نه

 346. حامد
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۴

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من دانش اموز کلاس یازدهم هستم و میخوام بعد از دیپلم ام ، دیپلم مجدد بگیرم
  سوالم اینه آیا برای گرفتن دیپلم مجدد باید سربازی رفت و بعد اقدام کرد ویا میشه از اون ۱ سال فرصتی که برای کنکور دادن استفاده کرد و اون موقع دیپلم مجدد گرفت ؟
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام میتونی از اون یکسال استفاده کنی و دیپلمت رو تغییر بدی و بصورت غیرحضوری در مدارس بزرگسال ثبت نام کنی

 347. رضا
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱

  سلام خسته نباشید
  توصیه نامه را از کجا باید گرفت؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام وقتتون بخیر …باید از استاد بگیرید

 348. میلاد م
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام خسته نباشید بنده تا دوم دبیرستان درس خوندم سال سوم و دیگه نرفتم میتونم از سال سوم بخونم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام وقتتون بخیر بله میتونید باید از مدارس شبانه اقدام کنید

 349. شمیم
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۲

  سلام خسته نباشید من تا هشتم خوندم و قبول شدم باید میرفتم نهم اما ترک تحصیل کردم الان هجده سالمه می‌خوام ادامه تحصیل بدم و آموزش و پرورش از خونم خیلی دوره میشه که نرم آموزش پرورش با سایت ثبت نام کنم و ادامه تحصیل بدم اگه میشه لطفاً بگید چجوری ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۵

   سلام وقتتون بخیر.
   از طریق آموزش و پروش درخواست تحصیل در مدارس شبانه را اعلام فرمائید.

 350. نفس
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام خسته نباشید من همسرم تا 5 بتدایی درس خونده الان میخواد ادامه تحصیل بده کجا باید برای ثبت نام بره و چه کاری لازمه انجام بده؟ ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام وقتتون بخیر.
   ایشون میتونن از طریق آموزش و پرورش درخواست تحصیل در مدارس شبانه را بدهند.

 351. نجفی
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام یه ساال داشتم،
  ایا کسایی که مدارس بزرگسالان میخونن، با کسایی که مدرسه دولتی میخونن،سهمیه متفاوتی دارن؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای قبولی در ازمون سراسری اگر منظور شما هست که فرقی بین مدارس دولتی و غیر دولتی نداره موفق باشید

 352. محمد
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰

  سلام من سال آخر رشته ریاضی فیزیک تشدید شدم و در شهریور پاس نکردم اگه بخوام پاس کنم هزینش چقدر میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۶

   سلام محمد هزینه نسبت به استان و منطقه متغیر است و برای اطلاع دقیق از هزینه ها به مدرسه مربوطه مراجعه کن

   • مهدیه
    ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

    سلام ببخشید مدرسه بزرگسالان رشته تربیت بدنی هم دارن ؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

     سلام وقت بخیر بله در مدارس بزرگسالان رشته تربیت بدنی ارایه میشود موق باشید

 353. سمیرا
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۵۱

  سلام خسته نباشید من ۲۱ سالمه تا اول دبیرستان خوندم تجدید آوردم شهریور برای امتحان دادن نرفتم و پروندمو از مدرسه گرفتم الان میخوام ادامه تحصیل بدم باید چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام وقتتون بخیر.
   میتونید از طریق شرکت در مدارس شبانه ادامه تحصیل بدید.

 354. عباس
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

  باسلام
  بنده با مدرک دیپلم فنی دانشگاه ثبت نام کردم.
  دانشگاه بنده ثبت‌نام کرد بعد گذشت 2ترم
  اطلاع دادن ک چون مدرک شما فنی باید پیش دانشگاهی انسانی بگیرین
  الان میتونم درسایی ک کسر دارم برای پیش دانشگاهیو تو مدارس غیر انتفاعی امتحان بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت به خیر به مدارس بزرگسالان مراجعه کرده و ثبت نام را انجام دهید.

 355. Sahar
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۵۹

  سلام میشه لطفا بگید هنرستان فنی حرفه ای بزرگسالان وجود داره ؟ هرچقدر دنبال هنرستان فنی بزرگسالان بودم نتوتستم پیدا کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام بله وجود داره باید لیستش رو از اموزش پرورش باید بگیرید

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقتتون بخیر ..شما باید اموزش پرورش مراجعه کنید لیست مدارس بزرگسال ر. بگیرید

 356. علیرضا
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۹

  سلام من 17 سالمه 3سال درس نخوندم پایه دوم راهنمایی قبول شدم الان بعد 3 سال میخام از دوباره بخونم باید برم پایه 3 راهنمایی چطوری در مدارس غیرحضوری شرکت کنم اهل سیستان بلوچستان شهرستان خاش هستم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقتتون بخیر باید برید اموزش پرورش لیست مدارس رو بگیرید از اونجا اقدام کنید

 357. جواد
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۱

  سلام خسته نباشید
  من می خوام برم کلاس دهم میخواستم بدونم شهریه کلاس دهم چقدر میشه کلاس های هم حضوری و هم مجازیش لطف کنید جواب بدین ،یه رشته آسون که فقط دیپلمم رو بگیرم واسه کار توی خدمات شهرداری.ممنونتونم

  • کارشناس ارشد
   ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۱

   سلام جواد
   قیمت ها بستگی به شهر مدرسه و منطقه تحصیلیت داره

 358. محمد جواد
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۵

  سلام خسته نباشید
  من می خوام برم کلاس دهم میخواستم بدونم شهریه کلاس دهم چقدر میشه کلاس های هم حضوری و هم مجازیش لطف کنید جواب بدین .ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام محمد جواد توی ثبت نام مدارس غیر حضوری 1400-1401 میزان شهریه بستگی به استان و نوع مدرسه داره و شهریه ها متغییر هست تقریبا

 359. Z.f
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۰

  سلام خسته نباشید !
  ببخشید من و خواهرم امسال میریم کلاس یازدهم رشته ی تجربی اما با کلاس های آنلاین مشکل داریم و اصلا نمیتونیم توی کلاس های آنلاین شرکت کنیم چون پارسال با معلم ها خیلی اذیت شدیم و معدلمون هم افت کرد میخواستم ببینم میتونیم مدرسه از راه دور شرکت کنیم ؟ وآیا روی کنکور مون تاثیر داره ؟
  ممنون .

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت به خیر برای ثبت نام در مدارس غیر حضوری شما باید دلایل قانع کننده و درستی به آموزش و پرورش ارائه نمایید.برای اطلاع دقیق تر از این مسئله به آموزش و پرورش ناحیه مراجعه نمایید.

 360. مرتضی کریمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

  سلام امروز روز آخر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد هست آیا با ثبت نام غیر حضوری پیش دانشگاهی امروز میشه به ثبت نام وانشگاه هم رسید

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام
   ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد تا 15 شهریور ماه تمدید شده و میتوانید از سایت azmoon.org برای ثبت نام خود اقدام کنید.

 361. بیتا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۲

  درود برشما
  من ۲۰_سال دارم و در پایه دهم تجربی به دلیل مادرشدن در ترم اول تحصیل از مدرسه اخراج شدم درحال حاضر قصد دارم ادامه تحصیل بدم در رشته ی انسانی چه اقداماتی باید انجام بشه

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام
   شما باید برای ادامه تحصیل به مدارس بزرگسالان مراجعه کنید و در آنجا