تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ثبت نام مجدد کنکور ارشد

ثبت نام مجدد کنکور ارشد 1401 + زمان و آخرین اخبار | ایران تحصیل

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۸
ثبت نام مجدد کنکور ارشد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مسئولیت برگزاری تمام مراحل کنکور ارشد ۱۴۰۱ بر عهده سازمان سنجش می باشد و زمان مشخصی را برای ثبت نام داوطلبان این مقطع در نظر می گیرد .دانشجویان با مراجعه به سایت سنجش می توانند از زمان دقیق برگزاری آن اطلاع و نسبت به فرصت ثبت نام مجدد کنکور ارشد اقدام کنند . همانطور که می دانید تاریخ و زمان ثبت نام مجدد آزمون ارشد سراسری و آزاد ادغام شده است و ثبت نام هردو بصورت مشترک در سایت سنجش انجام می گیرد اما ثبت نام کارشناسی ارشد چند باری تمدید می‌شود.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد هر ساله تغییر می کند و بهتر است از پیش تمامی اخبار مرتبط با این موضوع را دنبال نمایید. در صورت وجود هرگونه ابهام در رابطه با فرصت ثبت نام مجدد کنکور ارشد و مسائل مربوط به آن با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید.

سازمان سنجش با انتشار اطلاعیه ای برای داوطلبان بازه زمانی مشخصی را در نظر گرفته است. متقاضیان می توانند به سادگی با مراجعه به سایت سازمان سنجش از زمان ثبت نام مجدد کنکور ارشد 1401 مطلع گردند. در سال گذشته ثبت نام این آزمون از ۱۶ آذر شروع و یک هفته ادامه داشت امسال نیز ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۱ در اواسط آذر تا ۲۳ آذر صورت می گیرد .

 

 

!! اطلاعیه سنجش در خصوص ثبت نام جاماندگان کنکور ارشد 1401 !!

 بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش، آن دسته از داوطلبانی که هنوز موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد 1401 نشده اند می توانند از تاریخ 20 بهمن ماه به سایت سنجش مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند. همچنین امکان ثبت نام بیست و هفتمین المپیاد علمی دانشجویی نیز در این زمان امکان پذیر خواهد بود.

 مهلت ثبت نام با تاخیر ارشد 1401 : از 20 لغایت 30 بهمن ماه

 

 

جهت دریافت اطلاعات در مورد تاریخ ثبت نام مجدد آزمون ارشد با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

برای افرادی که در مهلت ثبت نام کنکور ارشد موفق به ثبت نام نمی شوند، می توانند در مهلت تعیین شده برای ثبت نام مجدد اقدام نمایند. در این قسمت همراه ما باشید تا شرایط مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را بیشتر بررسی کنیم.

زمان اولیه ثبت نام آزمون ارشد سال 1401 از روز سه شنبه 16 لغایت سه شنبه 23 آذر ماه سال جاری تعیین شده بود که در ادامه مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

 

مهلت اولیه ثبت نام: 16 الی 23 آذر ماه 1401

تمدید اول زمان ثبت نام: 23 الی 27 اذر ماه 1401

مهلت مجدد ثبت نام: 3 الی 6 بهمن ماه 1401

تمدید دوم زمان ثبت نام: 6 الی 8 بهمن ماه 1401

ثبت نام متاخرین: 20 الی 30 بهمن ماه 1401

 

 

زمان ثبت نام کنکور ارشد 1401

سازمان سنجش بازه زمانی مشخصی را برای این کنکور در نظر گرفته و اطلاعیه ای را برای داوطلبان انتشار کرده تا از زمان درست این کنکور اطلاع پیدا کنند . متقاًضیان با مراجعه به سایت سنجش می توانند از زمان ثبت نام و مراحل دقیق آن اطلاع پیدا کنند . در سال گذشته ثبت نام این آزمون از ۱۶ آذر شروع و یک هفته ادامه داشت امسال نیز ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۱ در اواسط آذر تا ۲۳ آذر صورت می گیرد .

داوطلبان در این یک هفته ی در نظر گرفته شده فرصت دارند تا نسبت به تکمیل کردن فرم ثبت نام اقدام کنند . هستند کسانی که به دلایل مختلف از ثبت نام جامانده اند و دنبال چاره هستند از این فرصت تمدید یک هفته  می توانند استفاده کنند . دانشجویان با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد از تمام تغییرات احتمالی برنامه های سازمان سنجش اطلاع پیدا کنند .

 

              برای اطلاع از ثبت نام کارشناسی ارشد غیرحضوری دانشگاه آزاد کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام کنکور ارشد 1401

این ثبت نام دارای شرایط و قانون‌های خاصی می باشد که داوطلبان می بایست با بررسی به آن ها  در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام کنند. شرایط عبارتند از :

 • دارندگان مدرک کارشناسی ( لیسانس ) یا کارشناسی ارشد ( فوق لیسانس یا دکترای حرفه ای ) یا دانشجویان سال آخر کارشناسی که تا تاریخ 31 شهریور فارغ التحصیل شده اند می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند .
 • مدرک های در دست داشته داوطلبان باید مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم و یا وزارت بهداشت باشد .
 • دانشجویان در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در صورت تمایل در کنکور ارشد 1401 باید تا پایان ثبت نام از تحصیل انصراف بدهند .
 • فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های پزشکی متقاضی شرکت در این آزمون باید از لحاظ تعهد خدمت به وزارت بهداشت وضعیت خود را مشخص کرده تا از نظر وزارت مورد نظر منعی برای ثبت نام نداشته باشند .
 • پذیرفته شدگان نهایی دوره های روزانه کنکور ارشد سال گذشته در صورت عدم ثبت نام و یا انصراف قطعی مجاز به ثبت نام نیستند .
 • دانشجویان در صورت درخواست به سازمان سنجش و تاییدیه رفع محرومیت از ثبت نام کارشناسی می توانند در آزمون شرکت کنند .
 • پذیرفته شدگان نهایی دوره های نوبت دوم مجازی پردیس ، خودگردان ، پیام نور ، غیر انتفاعی  ، دانشگاه آزاد  ، کنکور کارشناسی ارشد سال گذشته در صورت ثبت نام نکردن در
 • رشته قبولی و یا انصراف قطعی تا پایان فرصت ثبت نام کنکور با رعایت شرایط و ضوابط می توانند در آزمون شرکت کنند .
 • معدل دانشجویان سال آخر و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی که از تاریخ 31 شهریور به بعد  فارغ التحصیل شده اند نیاید کمتر از 12  باشد.

با دانلود دفترچه کنکور کارشناسی ارشد می توانند از شرایط کامل ثبت نام اطلاعات کامل تری داشته باشید .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور وزارت بهداشت ارشد وارد شوید.

 

شرایط عمومی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

بعضی از شرایط میان متقاضیان مشترک می باشد که مهم ترین آن عبارت است از:

 • اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان مورد تایید جمهوری اسلامی
 • نداشتن فساد اخلاقی
 • متعهد بودن به شئونات شغلی و تحصیلی
 • عدم داشتن دشمنی و عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم دارا بودن سابقه های کیفری و عضویت در گروه های ضد انقلاب

 

 

زمان ثبت نام مجدد آزمون ارشد

 

 

نحوه ثبت نام کنکور ارشد 1401

ثبت نام کنکور ارشد به صورت اینترنتی انجام شده و داوطلبان برای اعلام علاقه مندی خود باید به سازمان سنجش مراجعه کرده  و دفترچه راهنمای ثبت نام منتشر شده بر روی سایت سنجش را مطالعه کنند و از شرایط و ضوابط ثبت نام آن مطلع شده و اقدام کنند .

داوطلبان برای دسترسی به سامانه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ملزم به پرداخت هزینه از طریق سایت سازمان سنجش با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب قابل پرداخت است .

 

 

مراحل ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

 • مراجعه به سایت سنجش کشور
 • دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و
 • مطالعه بخش های مختلف آن
 • تکمیل فرم پیش نویس ثبت نام
 • پرداخت هزینه ثبت نام دریافت سریال اعتباری
 • مراجعه به سامانه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401
 • تکمیل فرم اینترنتی
 • دریافت کد رهگیری

 

 

برای اطلاع از شرایط استفاده مجدد از سهمیه روزانه کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

نکته قابل توجه در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

داوطلبان برای تکمیل فرم اینترنتی باید اطلاعات فردی و تحصیلی خود را دقیق درج کنند . در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ شرایط تجانس وجود ندارد و دانشجویان با توجه به مدرک کارشناسی می توانند در رشته امتحانی  مورد علاقه خود ثبت نام کنند . هر داوطلب بر اساس علاقه می تواند دو کد رشته امتحانی اصلی و شناور را انتخاب کرده و خود را برای آزمون هر دو رشته آماده کند .

رشته کنکور کارشناسی ارشد از دو دسته اصلی و شناور تشکیل شده داوطلبان رشته امتحانی اول خود را از لیست اصلی و رشته امتحانی دوم را از لیست رشته شناور باید  انتخاب کنند . سازمان سنجش رشته های شناور را در جدول هایی با علامت های ستاره مشخص کرده و در اختیار داوطلبان قرار داده است . متقاًیانی که در آزمون دو رشته شرکت می کنند هزینه هر دو رشته را باید جداگانه پرداخت کنند .

علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته محل های کارشناسی ارشد پیام نور و غیر انتفاعی باید علاوه بر پرداخت هزینه ثبت نام ، کارت اعتباری علاقه مندی خریداری کنند . متقاضیان شرکت در دو کد رشته امتحانی ثبت نام خود را در یک نوبت انجام داده و یک شماره پرونده ۷ رقمی و یک کد رهگیری ۱۶ رقمی در یافت کنند .

 

 

آخرین اخبار مرتبط با کنکور ارشد

داوطلبان مدرک لیسانس ارشد و یا دکتری حرفه ای با شرایط ذکر شده در دفترچه ارشد امکان ثبت نام در کنکور ارشد ۱۴۰۱ را دارند . دفترچه ثبت نام همزمان با آغاز نام نویسی این فرآیند از طریق سایت سنجش منتشر و لیست رشته های مجاز درج می شود . ثبت نام ارشد از ۱۶ آذر شروع و داوطلبان با هر مدرک تحصیلی می توانند در رشته مورد علاقه خود شرکت کنند .

 

 

تاریخ ثبت نام مجدد آزمون ارشد

 

 

مدرک تحصیلی معادل

داوطلبانی که دارای مدرک تحصیلی معادل هستند در صورت داشتن شرایط آزمون ارشد ۱۴۰۱ درج شده در آیین نامه شرکت کنندگان مدرک معادل و غیر رسمی در آزمونهای  ورودی بالاتر می توانند در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کنند . افرادی که دارای مدرک استخدامی داخلی و یا معادل هستند و قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارند باید از دفتر آموزش عالی غیر دولتی وزارت علوم تحقیقات و فناوری تاییدیه بگیرند .

افرادی که دارای مدرک دبیری هستند نیز جهت ثبت نام و واجد شرایط ازمون ارشد شدن موظفند موافقت نامه کتبی از وزارت آموزش و پرورش بگیرند . متقاضیان کنکور ارشد شاغل وزارتخانه ها ، سازمان ها ، نهادهای دولتی باید موافقت نامه کتبی بدون قید و شرط را برای ثبت نام در کنکور از محل کار خود در یافت کنند . به هیچ کدام از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در صورت داشتن هر گونه شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری بورس تحصیلی اعطا نمی‌شود.

 

شرایط تحصیل مجدد

به طور معمول کنکور ارشد برای سنجش و پذیرش متقاضیان دارای مدرک کارشناسی برگزار می شود و اما افرادی هستند که دارای مدرک تحصیلی بالاتری می باشند و شرایط ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ را داشته باشند ولی مایل به شرکت در آن باشند . این دسته افراد باید تحصیلات خود را در سایر مقاطع و یا سایر رشته ها به اتمام برسانند و یا اگر در مقاطع ارشد و دکتری هستند باید انصراف قطعی بدهند.

در سال‌های گذشته افرادی که برای بار دوم در دوره های روزانه کارشناسی ارشد پذیرفته می شوند باید برای تحصیل شهریه می پرداختند اما با به وجود آمدن اعتراضاتی در بین  دانشجویان این قانون حذف شده و تحصیل در این مقطع بصورت رایگان می باشد . برای آگاهی از مهلت و فرصت باقی مانده برای ثبت نام مجدد کنکور ارشد 1401 و تاریخ دقیق ثبت نام مجدد آزمون ارشد این مقاله را مطالعه نمایید.

 

 

 

مشاوره شرایط ثبت نام کنکور ارشد 1401

سازمان سنجش در قسمت های دیگر دفترچه ثبت نام به بررسی استفاده از تسهیلات یعنی شرایط اتباع خارجی و امتیاز حافظان قرآن ، برگزیدگان علمی  توضیحاتی داده است داوطلبان باید بر حسب نیاز خود قسمت مربوطه را کامل مطالعه کرده و با آگاهی کامل نسبت به ثبت نام اقدام کنند .

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام ارشد 1401

یکی از سوالاتی که امکان دارد برای داوطلبان پیش بیاید این است که اگر اطلاعات خود را اشتباه در سایت وارد کنند چه می‌شود؟ باید بدانید که ورود درست اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام الزامی می باشد و در صورت ثبت نادرست از حضور در جلسه آزمون جلوگیری می شود .

داوطلبانی که درکنکور ارشد ثبت نام کرده اند برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی ارشد ۱۴۰۱ می توانند در زمان تمدید مهلت ثبت نام ارشد به سایت سنجش مراجعه و اطلاعات خود را ویرایش کنند . برای اطلاع از تاریخ ثبت نام مجدد آزمون ارشد 1401 به سایت سنجش مراجعه نمایید.

 

 

 

تمدید مهلت شرکت ارشد 1401

داوطلبان که در زمان اعلام شده موفق به ثبت نام نشده اند سایت سنجش مدت زمانی را جهت تمدید مشخص کرده و فرد مورد نظر می تواند در این بازه زمانی معین شده به  سایت مراجعه نسبت به ثبت نام و یا حتی ویرایش اطلاعات خود اقدام کند . برای آگاهی از مهلت و فرصت باقی مانده برای ثبت نام مجدد کنکور ارشد 1401 و تاریخ دقیق ثبت نام مجدد آزمون ارشد این مقاله را مطالعه نمایید.

 

مشاوره تمدید شرکت در ازمون ارشد

در صورتی که پس از تمام شدن آزمون کارشناسی متوجه اشکال در ثبت معدل و یا دیگر اطلاعات خود در فرم شده اید و فرصت اصلاح اطلاعات را در بازه زمانی اول از دست داده اید  سازمان سنجش در چند مرحله این امکان را در اختیار شما قرار داده است .

 

شرایط استفاده از سهمیه در کنکور کارشناسی ارشد 1401

متقاضیان ثبت نام کنکور ارشد در صورت داشتن سهمیه رزمندگان ، ایثارگران ، می توانند از مزایای آن استفاده کنند .

شرایط استفاده از سهمیه در کنکور ارشد 1401

سهمیه رزمندگان، جهادگران  و اعضای نیروهای مسلح که دارنده حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه هستند محفوظ است .

سهمیه ایثارگران 5 درصد از ظرفیت هر کد رشته به جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزندان آنان اختصاص دارد و علاوه بر این ۲۵ درصد از ظرفیت هر کد رشته نیز مختص جانبازان 25 درصد و بالاتر و همه و فرزندان آنان و همسر و فرزندان شهدا و مفقودالاثر و آزادگان و همسر و فرزندان آنان است . برای آگاهی از مهلت و فرصت باقی مانده برای ثبت نام مجدد کنکور ارشد 1401 و تاریخ دقیق ثبت نام مجدد آزمون ارشد این مقاله را مطالعه نمایید.

 

 

!! اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401و بیست و هفتمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور !!

با توجه به اطلاعیه ای که در تاریخ 2 بهمن 1401 منتشر شده بود، افرادی که از دانشگاه ها و مراکز آموزشی مختلف نتوانسته بودند برای ثبت نام اقدام کنند می توانند تا روز جمعه 6 بهمن تعیین شده است، ثبت نام المپیاد خود را انجام دهند.

مهلت ثبت نام با تاخیر المپیاد تا 6 بهمن

 

 

استعداد درخشان

دسته ای از داوطلبان کارشناسی ارشد که جز دانشجویان برتر و ممتاز دوره کارشناسی هستند می توانند بدون شرکت در کنکور ارشد و با استفاده از سهمیه استعداد  درخشان با توجه به فراخوان منتشر شده از سوی دانشگاه‌ها نسبت به ثبت نام در یکی از دانشگاههای پذیرنده استعداد درخشان درمقطع کارشناسی ارشد نام نویسی کنند . داوطلبانی که جز فارغ التحصیلان با سهمیه استعداد درخشان هستند می توانند با استفاده از سهمیه شاگرد اولی و داشتن شرایط می توانند در ازمون کارشناسی ارشد شرکت کنند . ۱۰ درصد از ظرفیت هر کد رشته محل به صورت مازاد به این دسته داوطلبان اختصاص دارد.

 

 

نکات ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد

مهلت ثبت نام مجدد کنکور ارشد برای افرادی است که به علاوه مهلت تعیین شده برای تمدید ثبت نام، باز هم از انجام مراحل ثبت نام جا می مانند. این افرادی می توانند در مهلت تعیین شده برای ثبت نام مجدد وارد سایت شده و مراحل ثبت نام خود را طی نمایند.

در سال گذشته مهلت تعیین شده برای ثبت نام مجدد، در ماه بهمن و اردیبهشت بود؛ اما امسال براساس تاریخ های فوق تغییر کرده است.

مهلت مجدد ثبت نام ارشد 1401 از 20 تا 30 بهمن ماه می باشد.

در این مهلت برای داوطلبانی که اطلاعات کارت شان ناقص است و یا نادرست ثبت شده امکان ویرایش و برطرف کردن نواقص کارت وجود خواهد داشت.

 

 

فرصت ثبت نام مجدد کنکور ارشد

 

 

آخرین اخبار مرتبط با کنکور ارشد 1401

در این قسمت همراه ما باشید تا آخرین اخبار مرتبط با کنکور ارشد 1401 را بیشتر بررسی کنیم.

20 بهمن 1401

در این خبر آمده بود که ثبت نام با تاخیر کنکور کارشناسی ارشد 1401 آغاز شده و تا 30 بهمن ادامه خواهد داشت.

17 بهمن 1401

در این خبر آمده بود که مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 از 20 تا 30 بهمن ماه خواهد بود.

6 بهمن 1401

در این خبر آمده بود که مهلت ثبت نام مجدد کنکور ارشد 1401 تا 8 بهمن ماه خواهد بود.

3 بهمن 1401

در این خبر آمده بود که مهلت مجدد ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد 1401 آغاز شده و تا 6 بهمن ادامه خواهد داشت.

28 آذر 1401

در این خبر آمده بود که زمان ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد، از 3 تا 6 بهمن خواهد بود.

23 آذر 1401

 در این خبر آمده بود، زمان ثبت نام ارشد 1401 تا 27 آذر تمدید شده است.

14 آذر 1401

در این خبر آمده بود که ثبت نام کنکور ارشد آغاز شده و دانشجویان می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند.

7 آذر 1401

 داوطلبانی که دارای مدرک لیسانس، ارشد و یا دکتری هستند می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند.

22 آبان 1401

در این خبر آمده بود که دفترچه ثبت نام ارشد همزمان با آغاز نام نویسی این فرآیند از طریق سایت سنجش منتشر خواهد شد.

 12 آبان 1401

با آغاز ثبت نام ارشد از 16 آذر ماه داوطلبان می توانند ثبت نام خود را آغاز نمایند.

28 شهریور 1401

در این خبر آمده بود که زمان ثبت نام کنکور سراسری از 16 لغایت 23 آذر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

 

 

جهت دریافت اطلاعات در مورد فرصت ثبت نام مجدد کنکور ارشد با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

برای دانلود PDF مقاله کلیک کنید.

 

 

خلاصه مطالب

ثبت نام ارشد 1401  از 16 آذر آغاز می شود و برای ثبت نام داوطلبان باید با سایت سنجش مراجعه و تا 23 آذر فرصت ثبت نام در آزمون را دارند . این آزمون در روزهای چهار شنبه  28 اردیبهشت و پنج شنبه و جمعه 30 اردیبهشت برگزار می شود .داوطلبان با مراجعه به سایت سنجش می‌توانند اطلاعات کامل از زمان ثبت نام و  زمان کنکور و غیره اطلاع پیدا کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر از فرصت ثبت نام مجدد کنکور ارشد و دیگر نکات مرتبط با این موضوع کلیک کنید.

 

5/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای ثبت نام مجدد کنکور ارشد از چه طریقی باید عمل کرد؟

جاماندگان ثبت نامی می توانند با ورود به سامانه ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد ناپیوسته سازمان سنجش مراجعه نمود.

چه کسانی می توانند از فرصت ثبت نام مجدد کنکور ارشد استفاده کنند؟

افرادی که موفق به ثبت نام اولیه کنکور ارشد نشدند، می توانند در فرصت ثبت نام مجدد کنکور ارشد، این کار را انجام دهند.

آیا اگر امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد وجود دارد؟

بله. زمان ویرایش و ثبت نام مجدد یکسان است، اما بهتر است برای دقت بیشتر، از راهنمایی مشاوران خبره کمک بگیرید.

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. mohsen
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

  ثبت نام مجدد کنکور ارشد 1401 کیه؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام ثبت نام مجدد کنکور ارشد از 20 تا 30 بهمن اعلام شد و اینکه دوباره ثبت نام اعلام کنند بعید بنظر میرسد

 2. ساحل
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

  زمان و آخرین اخبار ثبت نام مجدد کنکور ارشد 1401 کی منتشر میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۶

   سلام تمدید مهلت ثبت نام ارشد 20 تا 30 بهمن اعلام شد زمان بعدی هنوز مشخص نشده است

 3. Abbas
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۱

  ثبت نام مجدد کنکور ارشد از چه تاريخي شروع ميشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۴

   سلام ارسال درخواست بدین مهلت ثبت نام تموم شده

 4. صادق واحدی
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۶

  سلام، زمان ثبت نام مجدد کنکور ارشد چه وقتی است؟

  • irani
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام، زمان ثبت نام مجدد کنکور ارشد هر ساله در طی اطلاعیه هایی مشخص می گردد، با توجه به سال های گذشته این تاریخ در نیمه دوم آذر ماه خواهد بود.

ایران تحصیل
تماس با مشاور