تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور 1401 + بازار کار و شرایط

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور نیز از جمله رشته های پرطرفدار زیر گروه تجربی است که بسیاری از داوطلبانی که جهت ثبت نام کنکور سراسری اقدام نموده اند و نتایج مطلوب را کسب نکرده اند به فکر تحصیل در این رشته به صورت بدون آزمون یا بدون کنکور می افتند ، خوشبختانه سازمان سنجش و آموزش کشور امکان تحصیل در بسیاری از رشته های خوب و آینده دار موجود در کشور را  به صورت بدون کنکور فراهم نموده تا حتی الامکان از این نتیجه گرایی که در چندساله گذشته مشاهده کرده ایم کمی کاسته باشد.

به جز رشته علوم آزمایشگاهی که متقاضیان واجد شرایط می توانند به صورت بدون کنکور در این رشته اقدام نمایند سازمان سنجش جهت امکان پذیرش رشته پرستاری بدون کنکور – رشته فیزیوتراپی بدون کنکور – رشته مامایی بدون کنکور – رشته اتاق عمل بدون کنکور و همچنین رشته هایی مانند مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور یا رشته بهداشت حرفه ای اقداماتی را نیز انجام داده که جهت اطلاعات بیشتر در این موارد می توانید با مرکز ثبت نام رشته های پیراپزشکی بدون کنکور ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام بدون آزمون رشته علوم ازمایشگاهی و دیگر رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد و علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 تماس از کل کشور – 9099075307 تماس از استان تهران پاسخگویی 8 صبح تا 1 شب

 

 

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور از جمله رشته های پیراپزشکی بدون کنکور است که مورد علاقه داوطلبان گروه آزمایشی تجربی می‌باشد. داوطلبان واجد شرایط ثبت نام علوم آزمایشگاهی بدون کنکور در دو نوبت ترم مهر و ترم بهمن می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام ترم مهر دانشگاه آزاد در تمامی رشته های پیراپزشکی به صورت همزمان انجام می پذیرد.

تنها دانشگاهی که در سال های اخر دهه قبل اقدام به پذیرش دانشجوی ایرانی و خارجی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی می کرد دانشگاه های پردیس بین الملل بودند که به دلیل عدم موفقیت در جذب دانشجو به فعالیت خود پایان دادند و راهی برای تحصیل بدون کنکور در این رشته باقی نماند.

 

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

 

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور چیست؟

مدرک رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور با رشته علوم آزمایشگاهی با کنکور هیچ تفاوتی ندارد. رشته علوم آزمایشگاهی از جمله رشته های زیر مجموعه پزشکی می‌باشد. در واقع از جمله رشته هایی است که در کاهش هزینه‌ های درمانی بسیار مؤثر است. فارغ التحصیلان این رشته در حکم کمک پزشک می‌باشند و به پزشکان برای تشخیص و درمان بهتر کمک می‌نمایند.

امروزه هیچ کدام از دانشگاه های آزاد و پردیس اقدام به پذیرش دانشجو در زیر گروه تجربی به صورت بدون کنکور نمی کند و اگر فردی قصد تحصیل در این رشته را داشته باشد یا باید در کنکور سراسری شرکت کند و یا در دانشگاه های آزاد خارج از کشور ثبت نام نماید.

تعداد واحدهایی که پذیرفته شدگان در مقطع کاردانی و کارشناسی موظف به گذراندن آن هستند متفاوت است و همچنین میزان شهریه برای این دسته از داوطلبان می‌تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور و همچنین شرایط ثبت نام علوم آزمایشگاهی بدون کنکور می‌توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا اطلاعات کامل و جامعی را در این زمینه به دست آورند.

 

شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

 

شرایط ثبت نام علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

شرایط ثبت نام علوم آزمایشگاهی

شرایط ثبت نام علوم آزمایشگاهی بدون کنکور برای کلیه متقاضیان ثبت نام ترم مهر و ترم بهمن گروه علوم آزمایشی تجربی یکسان می باشد. از جمله شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی می‌توان به الزام در دارا بودن مدرک دیپلم به علاوه گواهینامه پیش دانشگاهی برای کلیه داوطلبان نظام جدید و دارا بودن مدرک دیپلم کامل برای داوطلبان نظام قدیم اشاره نمود.

پذیرش و گزینش در رشته علوم آزمایشگاهی بدون آزمون بر اساس شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور بود و داوطلبانی که از شرایط و معدل لازم برای پذیرش برخوردار بودند، می‌توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. چنانچه داوطلبان در وارد نمودن سوابق تحصیلی و یا ارائه مدراک ثبت نام سهوا یا عمدا اشتباهی صورت گیرد حتی در صورت پذیرفته شدن این دسته از داوطلبان در رشته علوم آزمایشگاهی پذیرش ایشان ملغی شده و مطابق قوانین و ضوابط با او برخورد خواهد شد.

 

جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه دولتی روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

بازار کار رشته علوم آزمایشگاهی

تفاوتی در مدرک رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور و با کنکور وجود ندارد. خوشبختانه در این مورد هیچ گونه جای نگرانی برای داوطلبان وجود نخواهد داشت و کلیه داوطلبان می‌توانند با خیال آسوده به انتخاب رشته علوم آزمایشگاهی و یا ادامه تحصیل در این رشته بپردازند. زیرا شاید بتوان گفت از مهم‌ترین موارد برای هر داوطلب، آینده شغلی اوست.

بازار کار از مواردی است که امروزه برای رشته های پیراپزشکی بسیار مهم است. با توجه به اینکه هزینه شهریه دانشگاه آزاد در رشته های پیراپزشکی و پزشکی بالاتر از سایر رشته ها می‌باشد، بنابراین در این مورد نیز، جای نگرانی برای داوطلبان وجود نخواهد داشت. زیرا فارغ‌التحصیلان رشته علوم آزمایشگاهی به زودی جذب بازار کار می‌گردند و می‌توانند در بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌های مرتبط با رشته تحصیلی خود استخدام شوند.

خبر خوب مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به کلیه داوطلبان گروه علوم تجربی که موفق به پذیرش در رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه سراسری و یا آزاد شده‌اند این است که می‌توانند پس از فارغ‌التحصیل شدن در رشته علوم آزمایشگاهی برای ادامه تحصیل به رشته پزشکی راه یابند و مدرک پزشکی خود را اخذ نمایند. در این مورد نیز تفاوتی ندارد شما در رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور یا با کنکور فارغ‌التحصیل شده باشید.

 

در صورت تغییر رویه و امکان پذیر شدن ثبت نام در این رشته بدون کنکور می توانید از طریق سامانه خبری دانشگاه آزاد مطلع گردید.

شرایط تحصیل در رشته علوم آزمایشگاهی در خارج از کشور

همانطور که پیش تر به شما عزیزان گفتیم برای تحصیل در این رشته یا باید اقدام به ثبت نام در کنکور سراسری کنید و یا باید برای تحصیل بدون کنکور در علوم آزمایشگاهی در خارج از کشور اقدام نمایید.

علوم آزمایشگاهی در سال های اخیر به دلیل توجه بیشتر جوامع اروپایی به بیمای هایی مانند دیابت، فشارخون و کلسترول بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است و این به معنای آن است که بازار کار این رشته در این کشور ها داغ تر از قبل شده است.

دانشگاه های بزرگی در سراسر دنیا با برگزار کردن آزمون های ورودی اقدام به پذیرش دانشجو می کنند، البته که اغلب این دانشگاه ها برای پذیرش شرایط به خصوصی را دارا هستند اما در صورت تمکن مالی ورود به آن راحت تر از موفقیت در کنکور سراسری رشته تجربی می باشد.

در ادامه به بررسی معتبر ترین و بهترین دانشگاه های دنیا که اقدام به پذیرش دانشجو رشته علوم آزمایشگاهی می کنند خواهیم پرداخت:

آبرن
مارشال
مدونا
آماریو

هزینه تحصیل در رشته علوم آزمایشگاهی در خارج از کشور

با توجه با شرایط اقتصادی و قیمت فعلی ارز اولین و مهم ترین مسئله در زمان خروج از کشور برای هر امری هزینه های جاری می باشد، قطعا نمی توان هزینه دقیقی را برای تحصیل در رشته علوم آزمایشگاهی خارج از کشور به شما گوشزد کرد، چرا که بسته به دانشگاه، کشور و سبک زندگی هزینه های روتین بسیار متفاوت خواهد بود.

 • اگر به دنبال کمترین هزینه ای هستید که ادامه تحصیل در خارج از کشور در این رشته برای شما به دنبال دارد باید به سراغ کشور ترکیه با میانگین هزینه ۱۲۰۰۰ هزار دلار در سال بروید.
 • اما اگر کشور مقصد و اعتبار دانشگاه برای شما اهمیت زیادی داشته باشد باید بگوییم که این هزینه در انگلیس و آمریکا ممکن است تا ۱۰۰ هزار دلار و بیشتر در سال هم بالا برود.
 • نکته ای که در کنار هزینه در زمان خروج از کشور برای تحصیل در رشته علوم آزمایشگاهی باید به آن توجه کنید اعتبار و مورد قبول بودن دانشگاه مقصد برای وزارت علوم در ایران می باشد.

پذیرش رشته علوم آزمایشگاهی با سامانه ایران تحصیل

سامانه ایران تحصیل با هدف ارائه خدمات مشاوره و ثبت نام دانشگاه های ایران از پایه تا فارغ التحصیلی همراه دانش آموزان گرامی است دانش آموزان محترم می توانند جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و مشاوره انتخاب رشته – مشاوره شغلی و … از سراسر کشور با ایران تحصیل تماس حاصل نمایند و با برترین مشاوران تحصیلی کشور مشورت کنند.

رشته علوم آزمایشگاهی و همچنین اطلاع از شرایط ثبت نام علوم آزمایشگاهی بدون کنکور ، از مواردی است که داوطلبان نیازمند کسب اطلاعات در رابطه با آن می باشند. به همین دلیل، مشاورین ما با صبر و حوصله فراوان آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز می باشند . شماره مشاورین ما در سایت ایران تحصیل در اختیار کلیه داوطلبان علاقه مند به کسب علم و همچنین پرتلاش برای موفقیت قرار دارد.

 

جهت اطلاع از رشته علوم آزمایشگاهی بدون آزمون و شرایط ثبت نام دیگر رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد و علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 تماس از کل کشور – 9099075307 تماس از استان تهران پاسخگویی 8 صبح تا 1 شب

 

 

کانال اطلاع رسانی رشته علوم آزمایشگاهی بدون آزمون 97-98

کانال اطلاع رسانی رشته های بدون آزمون

 

 

کاربران گرامی، برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید.

 

 

 

خلاصه مطلب

پذیرش در رشته های پزشکی آن ها بدون کنکور رویای بسیاری از علاقه مندان به این رشته می باشد، اما به هر دلیلی این امکان در ساز و کار آموزشی کشور وجود ندارد.

همانطور که در این مقاله بیان کردیم ساده ترین و راحت ترین راه شما برای تحصیل بدون کنکور در این رشته خروج از کشور و ثبت نام در دانشگاه های آزاد خارجی می باشد و در ایران بدون سد محکم کنکور برای تحصیل در این رشته راه به جایی نخواهید برد.

علاوه بر این به شما توصیه می کنیم تا برای اطلاع از تغییرات حاصل در این رویه اخبار پایگاه های خبری وزارت بهداشت و دانشگاه های آزاد را دنبال نمایید.

چنانچه قصد داشتید تا از اخبار موثق پیرامون این موضوع بهره مند شوید می توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید و مشاوره های تلفنی این مرکز بهره مند شوید.

بیشتر بدانید

لیست رشته های بدون کنکور تجربی

پیراپزشکی های بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور پزشکی

 

4.2/5 - (6 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

رشته علوم ازمایشگاهی چه نوع رشته است؟

رشته علوم ازمایشگاهی با آنالیز آزمایشگاهی خون و دیگر بافت‌های بدنی انسان در ارتباط است.

پذیرش دانشجو در رشته علوم ازمایشگاهی به چه صورت است؟

رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه های سراسر و آزاد به دو صورت با آزمون و بدون آزمون است.

شرایط پذیرش دانشجو در رشته علوم ازمایشگاهی بدون کنکور چیست؟

شرایط پذیرش دانشجو در این رشته در هر دانشگاهی متفاوت است لطفا به مطالعه مقاله بپردازید.

زمان انتخاب رشته علوم ازمایشگاهی بدون کنکور در چه تاریخی است؟

انتخاب رشته علوم ازمایشگاهی بدون کنکور در دو نیمسال مهر و بهمن صورت میگیرد.

نظرات

 1. ن.مرادی
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۶

  سلام ایا رشته ای هست برای علوم آزمایشگاهی که ازاد بتونیم بریم دانشگاه؟

  • mohammadi
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت به خیر
   لیست رشته های بدون کنکور از طریق دفترچه راهنمای انتخاب رشته منتشر می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 2. نگین
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

  باسلام و عرض ادب
  آیا درسال ۱۴۰۱ امکان پذیرش دررشته های پیراپزشکی بدون کنکور مانند علوم آزمایشگاهی و پرستاری ومامایی و.. دردانشگاه آزاد وجوددارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام وقت بخیر پذیرش بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی برای رشته های علوم ازمایشگاهی و یا رشته های پیراپزشکی وجود ندارد و فقط از طریق ازمون سراسری امکان پذیر است مگر در مناطق های محروم که برای اطلااع از شرایط ان با مشاورین مرکز تماس بگیرید موفق باشید

 3. سمانه
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

  سلام
  من فارغ‌التحصیل کارشناسی حسابداریم
  چجوری میتونم علوم آزمایشگاهی ثبت نام کنم امکانش هست؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام وقت به خیر
   رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور به طور عمده ارائه نمی شود.برای ورود به این رشته باید از طریق کنکور سراسری اقدام نمایید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام . رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور ارائه نمیشود و باید رشته های میکروبیولوژی یا بیوتکنولوژی ثبتنام کنید

 4. کارشناس ارشد
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام وقتتون بخیر متاسفانه امسال ارائه نمیشه

 5. زینب لقمانی خرطومی
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۹

  سلام من شاغل در آزمایشگاه بصورت تجربی هستم میخواهم مدرک علوم آزمایشگاهی داشته باشم می توانم دربدن آزمون این رشته شرکت کنم ..باتشکر

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام وقتتون بخیر.
   با توجه به نوع دانشگاه، باید دفترچه دانشگاه مد نظر را بررسی کنیم که آیا اون رشته ارائه شده یا نه.

 6. Ghazaleh
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

  سلام من معدل نهایی کتبیم ۱۰/۳۱ و معدل کل ۱۶/۳۱ میخوستم بدونم بدون کنکور با سوابق میتونم رشته علوم ازمایشگاهی رو برم ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۲

   سلام
   پذیرش رشته علوم ازمایشگاهی فقط با کنکور سراسری است و با معدل پذیرش ندارند.

 7. نرگس
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۹

  سلام اگه با سوابق علوم ازمایشگاهیی بخونیم بعد انصراف بدیم میتونیم کنکور بدیم یا محروم میشیم؟

 8. هانیه
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۴

  سلام ببخشید من معدل نهاییم ۱۷.۲۲ و معدل دیپلمم ۱۸.۵ و معدل ۱۰ و ۱۱ ام ۲۰ هستش میتونم علوم ازمایشگاهی تو دانشگاه ازاد بخونم؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام دفترچه نیومده هنوز ولی بدون کنکور علوم آزمایشگاهی پذیرشی نداره اصلا

 9. یک آرمایشگاهی
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۸

  اره. بدون کنکور دانشجو بگیرین.
  تا هر چی خنگه بیاد علوم آزمایشگاهی بخونه…..
  هیچی بهشون یاد نمیدین…..

  • لیلی
   ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

   😂😂😂

 10. کیمیا
  ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۵

  سلام. وقت بخیر. من دانشجوی دکتری بیوتکنولوژی هستم. می توانم با سوابق تحصیلیم در رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور شرکت کنم؟

 11. Maryam
  ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۰

  سلام من معدل کلم ۱۹/60 شده میتونم تویه رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنور شرکت کنم؟

 12. مهلا
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۰

  سلام خسته نباشید برای ثبت نام در رشته ی علوم ازمایشگاهی هنوز فرصت هست؟یا باید برای ترم بهمن صبر کنیم و اینکه با معدل سه سال 19.18 امکان قبولی وجود داره؟

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام خانم مهلا خدا قوت برای اطلاع از زمان و شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی باید با مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید .

 13. ماهان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۳

  سلام خسته نباشید ببخشید حداقل معدل لازم برای علوم آزمایشگاهی چنده لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۸

   سلام وقت بخیر جهت اطلاع از شرایط ثبت نام با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید .

 14. مشاور ارشد
  ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۵

  سلام هرچقد معدل بالا باش شانس قبولی در رشته علوم ازمایشگاهی بالا میره

 15. مژده
  ۱۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام ببخشید در رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور شرکت کنیم

 16. مژده
  ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۹

  سلام ببخشید چطور باید در این رشته بدون کنکور ثبت نام کنیم

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام برای ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور و اطلاع از شرایط آن با شماره های مرکز تماس بگیرید .

 17. Raz
  ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۱

  سلام من معدل کتبیم 17.74 و معدل کلم 19.04 شناس قبولی تو رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور دارم؟

  و اینکه امسال ورودی بهمن دانشگاه ازاد داره یا نه؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام برای ثبت نام بدون کنکور رشته های علوم آزمایشگاهی در ترم بهمن اطلاعیه ای از سوی دانشگاه صادر نشده برای اطلاع دقیق عضو کانال های مرکز مشاوره ایران تحصیل شوید .

 18. Ylda
  ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام من معدلم لالای ۱۳ هستش ایا میشه بدون کنکور علوم ازمایشگاهی ثبت نام کنم

 19. Amir
  ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام من معدل کتبی نهایی ام 12/58 هس
  و معدل کل ۱۴/۹۹ هست ایا شانس قبول در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور رو دارم؟

 20. negin
  ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۵

  سلام چرا به این شماره زنگ میزنم جواب نمیدن؟

 21. باران
  ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۹

  سلام خسته نباشید من رشته 27000 ایثارگران 5درصدم و معدل کتبی 15 از کرمان
  شانس قبولی در رشته علاوم ازمایشگاهی بدون کنکور دارم ؟؟؟؟؟؟؟

 22. Zara_gh
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۹

  من با معدل کتبی۱۰و معدل۱۶/۷۳شانس قبولی در رشته علوم ازمایشگاهی دارم؟

 23. علی
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام,ببخشید من با معدل کل18/41ومعدل کتبی14/92آیا می تونم در رشته علوم آرمایشگاهی بدون کنکور ثبت نام کنم؟در این رشته شانس قبولی دارم یا نه؟

 24. رویا
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام من معدل کتبی 13/58 و معدل کل 17/68 هستش شانس قبولی در رشته علوم آزمایشگاهی با سوابق تحصیلی دارم؟؟لطفا جواب بدهید

 25. امیرحسین
  ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۸

  من معدل دیپلم تجربی 16 و معدل سه سالم 17.5 است آیا شانس قبولی دارم؟

 26. فاطمه
  ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام وقتتون بخیر من معدل کتبی ام ۱۵/۶۷ شده و معدل کلم ۱۸/۹۸شده آیا شانسی برای قبولی در یکی از رشته های پیراپزشکی دارم بعنوان مثال علوم آزمایشگاهی بدون کنکور دارم؟

 27. نیما
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۹

  سلام معدل من 15.3 هست میشه بدون کنکور علوم ازمایشگاهی

 28. یاسمن
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام معدل ۳ سال ۱۸.۷۰ هستش میتونم بدون کنکور برم

 29. رعنا
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۷

  سلام ، من معدل کتبیم ۱۸/۵۲ و معدل هرسه سالم ۱۹/۵۲ هست آیا میتونم در رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور ثبت نام کنم ؟؟؟؟

 30. سارا
  ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام من معدل كتبيم ١٦/٨٠ ومعدلم كلم ١٨/٧٠ شده،امكان داره رشته هاي بدون كنكور را قبول شم؟
  و دانشگاه هاي آزاد بدون كنكور توي كدوم شهرها هستند؟

 31. آرسین
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۹

  سلام
  من معدل کتبی ام 7 و معدل کل سه سالم 13 هستش آیا میتونم تو رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور ثبت نام کنم یا نه

  • dr-naqizade
   ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۴۰

   سلام ارسین جان
   ن شما شانس قبولی ندارین

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور