ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور ۱۴۰۲

ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

رشته باستان شناسی، یکی از رشته های محبوب گروه انسانی می باشد. افراد می توانند از طریق شرکت در کنکور سراسری و کسب رتبه مجاز و یا بدون شرکت در کنکور در رشته باستان شناسی درس بخوانند. آن ها برای ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور باید شرایط عمومی و اختصاصی را دارا باشند. در غیر این صورت، نمی توانند در رشته باستان شناسی بدون آزمون، ثبت نام نمایند. علاوه بر این شرایط، افراد متقاضی باید مدارکی را نیز به همراه داشته باشند تا بتوانند فرایند ثبت نام را به خوبی تا انتها طی کنند. 

اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید در رشته باستان شناسی بدون آزمون ثبت نام کنید، بهتر است که ابتدا با تمامی شرایط و مدارک به خوبی آشنا شوید. سپس، در زمان مقرر نسبت به ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور، اقدام کنید. برای آشنایی با تمامی این موارد، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله هر آنچه که باید در رابطه با رشته باستان شناسی بدون کنکور بدانید را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

 

 

مراحل ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور

 

معرفی رشته باستان شناسی

تفکر اشتباهی که در میان مردم رواج دارد این است که باستان شناسان آن را با افراد عتیقه فروش اشتباه می گیرند. در حالی که عتیقه فروشان به وسایل بازمانده از دوره های گذشته به عنوان یک کسب و کار و تجارت نگاه می کنند و باستان شناسان از آن به عنوان یک تحقیق یاد می کنند. در واقع، باستان‌ شناس فردی است كه در محل‌ های باستانی كاوش می‌ كند، یافته‌ ها را مورد مطالعه قرار می‌ دهد و پس از تعیین ارزش مادی و معنوی و تخمین قدمت آثار، آنها را در بازار های عتیقه به فروش می‌ رساند. 

برای فارغ التحصیل شدن در این رشته دانشجویان موظف هستند که ۱۳۰ واحد درسی را در طول سه سال و نیم بگذراند و ترم هشتم را به انجام پروژه تحقیقاتی و حفاری اختصاص دهند. توجه داشته باشید که این رشته نیز همچون غالب رشته ‌های دانشگاهی ۱۶ واحد دروس پایه، ۳۲ واحد اختصاصی، ۶۸ واحد  اصلی، ۲۳ واحد عمومی و ۲۱ واحد اختیاری دارد. 

 

 

معرفی رشته باستان شناسی

 

زمان ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور 

ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور در دانشگاه سراسری طی دو دوره برای متقاضیان و داوطلبان انجام می شود. دوره اول ثبت نام باستان شناسی در دوره بدون کنکور از سیستم اسفند ماه آغاز شده و تا سی و یکم شهریور نیز ادامه خواهد داشت. اما دوره دوم ثبت نام باستان شناسی بدون کنکور (دوره بهمن ماه) از اواخر آبان ماه آغاز خواهد شد و تا شانزدهم بهمن ماه نیز ادامه خواهد داشت. کلیه داوطلبان می توانند از اواخر دهه دوم اسفند اقدام به ثبت نام در باستان شناسی بدون آزمون در دانشگاه سراسری نمایند. جهت کسب اطلاعات دقیق تری در مورد زمان دقیق شروع و پایان ثبت نام دوره بدون آزمون در رشته باستان شناسی با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

 

شرایط ثبت نام رشته باستان شناسی بدون آزمون 

در مورد شرایط ثبت نام باستان شناسی بدون کنکور باید اشاره کنیم که پذیرش و گزینش دانشجو در مقطع کارشناسی و در دوره روزانه بر اساس معدل دیپلم فرد (سوابق تحصیلی) وی انجام می شود. افراد متقاضی برای ثبت نام رشته باستان شناسی بدون آزمون، حتما باید شرایطی عمومی و شرایطی اختصاصی را دارا باشند. در غیر این صورت، نمی توانند بدون شرکت در کنکور سراسری در این رشته درس بخوانند. برخی از مهم ترین این شرایط، شامل موارد زیر می باشند:

 

شرایط عمومی ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور

✔️اعتقاد به اسلام و يا يكي از اديان مطرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران

✔️عدم عناد نسبت به نظام جمهوری اسلامی ايران 

✔️نداشتن سابقه عضويت در سازمان ها و گروه های غير قانونی

 

شرایط اختصاصی ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور 

✔️نداشتن منع نظام وظیفه (مختص آقایان) 

✔️داشتن یکی از گواهی های فارغ التحصیلی پیش دانشگاهی، سال دوازدهم نظام جدید، دیپلم 4 ساله نظام قدیم و یا کاردانی

✔️محرومیت شرکت دانشجوی روزانه (امکان شرکت به شرط انصراف تا پایان مهلت ثبت نام و یا فارغ التحصیلی در ترم جاری) 

✔️پذیرش بر اساس معدل کتبی دیپلم برای رشته های نظری و معدل کل برای سایر رشته ها 

 

جزییات ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور

 

لیست دانشگاه های پذیرنده رشته باستان شناسی بدون کنکور

دانشگاه های بسیاری در ایران وجود دارند که دانشجویان را بر اساس سوابق تحصیلی، پذیرش می کنند. این دانشگاه، بالا بودن معدل را شرط ورود دانشجویان قرار داده اند و افرادی را که معدل پایینی دارند صرفا بر اساس شرکت در کنکور سراسری و کسب رتبه مجاز، پذیرش می نمایند. لازم به ذکر است تا بدانید که برخی از دانشگاه های سراسری، آزاد، غیر انتفاعی و …. جز این دانشگاه ها هستند. برای آشنایی با لیست و اسامی آن ها، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

 

لیست دانشگاه های پذیرنده رشته باستان شناسی بدون کنکور

 

 

اسامی دانشگاه های سراسری پذیرنده رشته باستان شناسی بدون آزمون

 

دانشگاه های سراسری پذیرنده  رشته باستان شناسی بدون کنکور
گروه آزمایشی ظرفیت دوره دانشگاه
علوم انسانی 30  نفر نوبت دوم استان سیستان و بلوچستان- دانشگاه سیستان و بلوچستان- زاهدان
هنر 30 نفر نوبت دوم استان سیستان و بلوچستان- دانشگاه زابل
علوم انسانی 35 نفر روزانه استان خوزستان- دانشگاه شهید چمران- اهواز ( محل تحصیل دانشکده باستان شناسی شوش)
علوم انسانی 60 نفر روزانه استان خراسان رضوی- مجتمع آموزش عالی گناباد
هنر 10 نفر نوبت دوم استان خراسان جنوبی- دانشگاه بیرجند

 

اسامی دانشگاه های آزاد پذیرنده رشته باستان شناسی بدون آزمون

 

دانشگاه های آزاد پذیرنده بدون کنکور باستان شناسی
استان کرمان- واحد کوهبنان
استان فارس- واحد کازرون
استان خوزستان- واحد دزفول
استان خراسان رضوی- واحد بیرجند
استان تهران- واحد ورامین
استان تهران- واحد تهران مرکزی
استان گیلان- واحد ایلام

 

شهریه ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور در دانشگاه آزاد چقدر است؟

هر کدام از داوطلبان و متقاضیان انتخاب رشته باستان شناسی بدون کنکور در دانشگاه آزاد باید پیش از هر گونه اقدامی برای انتخاب رشته، باید از شهریه دانشگاه آزاد رشته باستان شناسی اطلاع کسب کنند. شهریه دانشگاه آزاد رشته باستان شناسی هر ساله و با توجه به مصوبه دانشگاه آزاد تغییر پیدا می کند. اگر می خواهید اطلاع دقیق از میزان مبلغ پرداختی برای تحصیل در رشته باستان شناسی در دانشگاه آزاد کسب کنید می توانید از کمک یک مشاوره تحصیلی استفاده کنید.

 

 

👈 برای اطلاع از میزان شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 👉

 

 

چارت دروس رشته باستان شناسی در مقطع کارشناسی

رشته باستان شناسی نیز همانند سایر رشته های تحصیلی، دارای دروس پایه و تخصصی است که در مقاطع تحصیلی مختلف، تعداد آن ها متفاوت می باشد. برخی از مهم ترین این دروس در مقطع کارشناسی، شامل موارد زیر می باشند: 

 

دروس‌ پایه‌ رشته باستان شناسی در مقطع کارشناسی

☑️ تاریخچه‌ علم‌ باستان‌ شناسی‌

☑️ بررسی‌ تمدن‌ های‌ باستانی‌ از نظر قرآن‌ کریم‌

☑️ جغرافیای‌ تاریخی‌

☑️ اصول‌ و مبانی‌ انسان‌ شناسی‌

☑️ اسطوره‌ شناسی‌

☑️ تاریخ‌ هنر از باستان‌ تا آغاز اسلام‌

☑️ حفظ‌ آثار باستانی‌

☑️ اصول‌ و مبانی‌ باستان‌ شناسی‌

 

دروس‌ اصلی‌ و تخصصی رشته باستان شناسی در مقطع کارشناسی

☑️ استخوان‌ شناسی‌، باستان‌ شناسی‌ پیش‌ از تاریخ‌ ایران‌، ایران‌ در آغاز شهرنشینی‌، باستان‌ شناسی‌ و هنر ایلام‌، باستان‌ شناسی‌ ایران‌ در هزاره‌ اول‌ قبل‌ از میلاد، باستان‌ شناسی‌ و هنر ماد و هخامنشی‌، باستان‌ شناسی‌ اشکانی‌، باستان‌ شناسی‌ ساسانی‌، باستان‌ شناسی‌ و هنر اسلامی‌، فلزکاری‌ دوره‌ اسلامی‌، باستان‌ شناسی‌ پیش‌ از تاریخ‌ بین‌النهرین‌، هنر و معماری‌ بین‌النهرین‌ در دوران‌ تاریخی‌.

☑️ باستان‌ شناسی‌ مصر باستان‌، باستان‌ شناسی‌ و هنر آسیای‌ صغیر، سکه ‌شناسی‌، شناخت‌ مهر و تابلت‌، تاریخ‌ هنر نقاشی‌ در ایران‌، هنر یونان‌ و روم‌ باستان‌، حفاظت‌ اشیاء باستانی‌، باستان‌ شناسی‌ و هنر سرزمین‌ های‌ اسلامی‌، سیر تحول‌ خطوط‌ و خواندن‌ کتیبه‌ های‌ اسلامی‌، کتاب‌ آرایی‌، هنر خاور دور، هنر هند باستان‌، خواندن‌ خطوط‌ باستانی‌، تکنیک‌ و هنر سفالگری‌، طراحی‌ و ترسیم‌ مدارک‌ باستانی‌، روش‌ کاوش‌، موزه‌ داری‌، کاوش‌ در محل‌، طبقه‌بندی‌ سفال‌، بررسی‌ آثار باستانی‌، خواندن‌ متون‌ باستان‌ شناسی‌، باستان‌ شناسی‌ و هنر قلمرو غربی‌ اسلامی‌.

 

نکات مهم در ثبت تام رشته باستان شناسی

 

آینده شغلی و بازار کار رشته باستان شناسی

همانطور که می دانید تمدن کشور ما بسیار غنی و قدیمی است. در حال حاضر بسیاری از آثار باستانی و حتی تمدن های گذشته شناسایی نشده اند و این موضوع در حالی است که تعداد بسیار زیادی باستان شناس بیکار داریم. تاریخ و گذشته کشور ما به گونه ای است که می تواند در خاورمیانه حرف اول را بزند اما متاسفانه به دلیل عدم استفاده ناصحیح از باستان شناسان، ما در این حوزه بسیار عقب هستیم. به همین دلیل هم هست که گفته می شود فارغ التحصیلان این رشته شاید درآمد و بازار کار خوبی در ایران نداشته باشند.

اما، با این حال در خصوص فرصت های شغلی این رشته باید به شما بگوییم که فرصت های شغلی بی شماری در صنایع مختلف برای این رشته می تواند وجود داشته باشد. افرادی فارغ التحصیل در این رشته می توانند در انواع سازمان های دولتی، خصوصی، موزه ها و اماکن تاریخی به فعالیت بپردازند. حتی برخی از فارغ التحصیلان این رشته می توانند در شرکت های خصوصی خود به فعالیت بپردازند. برای آشنایی بیشتر با فرصت های شغلی این رسته و بازار کار آن در ایران، می توانید مقاله زیر را به خوبی مطالعه نمایید. 

 

 

👈 برای آشنایی بیشتر با رشته باستان شناسی، بر روی لینک زیر کلیک کنید. 👉

 

 

جدیدترین اخبار پیرامون ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور

📝 رشته « باستان‌ سنجی » در دانشگاه تهران راه‌ اندازی می‌ شود

غلامحسین کریمی دوستان رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران افزود: رشته باستان‌ سنجی به تصویب کمیسیون تخصصی و مشورتی علوم انسانی دانشگاه تهران رسیده و در دستور کار شورای برنامه‌ریزی دانشگاه تهران قرار دارد.

📝۱۳۰ مقاله به دبیرخانه پنجمین همایش ملی باستان‌ شناسی ایران رسید

دبیر علمی پنجمین همایش ملی باستان‌شناسی ایران گفت: ۱۳۰ مقاله از پژوهشگران سراسر کشور به دبیرخانه این همایش رسید که پس از داوری ۷۱ مقاله پذیرش قطعی و در کتاب مجموعه مقالات چاپ شد.

📝 نامه اعتراضی ۶۱ باستان‌ شناس به رئیس مجلس | از الفبای رشته باستان‌شناسی بی‌ خبرند؛ از واژه سخیف «گنج» معلوم است

۶۱ نفر از استادان باستان‌شناسی سراسر کشور با امضای این نامه، اعتراض علنی و آشکار خود را نسبت به این طرح اعلام کرده‌اند.

مشاوره تحصیل در رشته باستان شناسی بدون کنکور

 

📜 خلاصه مطلب 📜 

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با زمان و شرایط ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور، آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای این که بخواهید فرایند ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور را به درستی انجام دهید، بهتر است که اطلاعات دقیقی در رابطه با این رشته به دست آوری. همچنین، بهتر است که در طی انجام این فرایند، حتما از یک مشاور خوب و با تجربه کمک بگیرید. مشاوران ما در ایران تحصیل می توانند اطلاعات کاملی را در رابطه با رشته باستان شناسی بدون آزمون به شما عزیزان ارائه داده و در طی تمامی مراحل شما عزیزان را یاری رسانند. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما کافی است تا با ما تماس گرفته و یا در زیر این مقاله کامنت بگذارید. همکاران ما در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ داده و شما را یاری خواهند کرد. 

 

 

📥 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 📥

 

 

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور برای ورودی های مهر ۱۴۰۲ در چه تاریخی انجام می شود؟ 

ثبت نام رشته باستان شناسی براساس سوابق تحصیلی برای داوطلبان ورودی سال ۱۴۰۲ ‌از اسفند ماه شروع می شود.

نحوه ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور چگونه است؟ 

ثبت نام در رشته باستان شناسی بدون آزمون در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

چگونه می توانم از شهریه دانشگاه آزاد رشته باستان شناسی مطلع شوم؟ 

برای اطلاع از مبلغ شهریه دانشگاه آزاد رشته باستان شناسی بهتر است از کمک یک مشاور در این زمینه استفاده کنید.

نظرات

 1. محمد
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام ببخشید یک سوالی داشتم: من دیپلم فنی حرفه ای جدید رو دارم ولی به رشته باستان شناسی علاقه دارم میتونم دانشگاه باستان شناسی ثبت نام کنم.

  • rahdar
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر
   بله مشکلی ندارید چون دیپلم شما 6-3-3 بوده است و میتوانید بدون کنکور شانس خود را امتحان کنید

 2. محمد
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

  دیپلم جدید هم دارم با این دیپلم میشه ثبت نام کرد.

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به این که نظام جدید هستید میتوانید براساس سوابق تحصیلی اگران رشته ارایه شده میتوانید اقدام کنید ونیازه همه شرایط رابررسی کنید

 3. محمد
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام ببخشید یک سوالی داشتم: من دیپلم فنی حرفه ای شاخه تاسیسات دارم ولی به رشته باستان شناسی علاقه دارم میتونم دانشگاه باستان شناسی ثبت نام کنم

  • مشاور محمدی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام وقت به خیر
   فارغ التحصیلان نظام جدید 6-3-3 محدودیتی از جهت انتخاب رشته و دانشگاه ندارند.

 4. سلام من خانم خانی
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۴

  سلام من خانم خانی کارشناسی آموزش ابتدایی هستم برای ارشد میتونم باستان شناسی بخونم

  • مشاور رضایی
   ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

   باسلام و احترام ثبت نام باستان شناسی در ارشد تجانس نیاز ندارد

 5. بختیاری
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

  ممنون از شما بنده کرج زندگی میکنم ایا در کرج هم برای این رشته وجود دارد یا خیر بعد چطور میتونم ثبت نام کنم چون اطلاعات دقیق ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید وچطور از تکمیل ظرفیت اطلاع پیدا کنم و شرایط سنی دارد یا خیر اگر امکان داره اطلاعات کمل تری در اختیارم بگذارید ممنون میشم

  • مشاور عیسائی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۵

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر میباشد جهت اطلاع از شرایط و ثبت نام با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • مرتضی
    ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹

    سلام . بنده دیپلم تجربی قدیم دارم . برای ثبت نام در رشته باستان شناسی باید حضورا به دانشگاه آزاد ورامین یا تهران مرکزی مراجعه کنم ؟ شرایط سنی خاصی داره ؟

    • مشاور رضایی
     ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

     سلام وقت بخیر در مقطع کارشناسی پیوسته رشته باستان شناسی عنوان شده است میتوانید جهت ثبت نام اقدام در زمان اعلام شده اقدام بفرمایید

 6. بختیاری
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام بنده دیپلم انسانی و پیش تجربی دارم میخوام در این رشته ثبت نام کنم باید بدون کنکور رو چگونه ثبت نام کنم ممنون

  • مشاور بهروزی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام روزتون بخیر برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی باید منتظر تکمیل ظرفیت بهمن باشید

 7. عباس
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۲۵

  سلام. من کارشناسی افتصاد سال 97 رو دارم ایا امکان ثبت و ادامه تحصیل تو دوره کارشناسی باستان شناسی رو دارم. ممنون

  • tahmasebi
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۳

   سلام دوست عزیز بله شما برای ادامه تحصیل در این رشته مانعی ندارید.

 8. فاطمی
  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۷

  سلام، بنده لیسانس علوم اجتماعی دارم و تمایل ادامه( ارشد باستان شناسی بدون کنکور) را دارم، لطفا راهنمایی فرمایید، یا مرکز یا مشاوری مطمئن معرفی فرمایید.

  • مشاور عیسائی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما این امر امکان پذیر خواهد بود جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 9. رضا سپهری
  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۶

  آیا هنوز برای ارشد باستانشناسی ۶ ماه اول کلا باید در منطقه باستانی بود ؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۸

   سلام وقت بخیر
   خیر چنین قانونی وجود ندارد.جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 10. رضا سپهری
  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام من لیسانس روانشناسی سال ۸۴
  سال ۹۴ ارشد دوران تاریخی ایران تهران مرکز قبول شدم ، به خاطر مشکلات شغلی ثبت نام نکردم ،
  آیا برای لیسانس حتما باید تمام کلاسها رو شرکت کنم ۱۴ روزکلا روی دریا کار میکنم ۱۴ روز مرخصی دارم.

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

   سلام وقت بخیر واحد های مجازی دانشگاه آزاد و پیام نور رشته باستان شناسی را ارائه داده اند که میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت ثبت نام تماس بگیرید

 11. محمد
  ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۷

  سلام. من دیپلم ریاضی و لیسانس معماری دارم. ایتدا باید کارشناسی باستان شناسی بخونم یا مستقیم ارشد میشه خوند؟
  پیام نور هم این رشته رو داره ؟

  • JAVADI
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۳

   سلام وقت بخیر
   باید اول کارشناسی بخونید.
   جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرین.

 12. سیدرامین حسینی
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۵

  سلام بنده کارگری کردم دیپلم وبزور گرفتم در علم باستان اطلاعاتی دارم علاقه دارم مدرک بعنوان کارشناس بگیرم دیپلمم ترمی واحدی بوده با معدل۱۱/۷۲🥺میشه راهنمایی کنید وضعیت مالیم صفره ممنون میشم راهنمایی درستی بدید ❤

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام روزبخیر
   اگر مدرک پیش دانشگاهی داشته باشین مشکلی نداره.

 13. شيرزاد حسيني راد
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴

  با سلام ببخشيد حسيني راد هستم ساكن كرج كارشناس رشته روابط رعمومي -رسانه قصد ادامه تحصيل در رشته باستان شناسي در مقطع ارشد رادارم لطفا بفرمايد چكار بايد انجام بدم ضمنا با شماره اعلام شده خيلي تلاش كردم تماس بگيرم موفق نشدم

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

   با سلام.باید در مجموعه باستان شنای ثبت نام نمایید.

 14. محمدامین
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳

  سلام
  من زنگ زدم چن تا دانشگاه مگن رشتشو داریم ولی کلاسش برگزار نمکنیم(ایلام دزفول ابهر همدان ) پس کجا باس ثبت نام کرد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر رشته های بدون کنکور در هر سال برگزار نمیشود باید طبق دفترچه سال تحصیلی و رشته های ارائه شده انتخاب رشته کنید

 15. محمدامین
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۲

  سلام
  من زنگ زدم چن تا دانشگاه مگن رشتشو دلربم وای کلاسش برگزار نمکنیم(ایلام دزفول ابهر همدان ) پس کجا باس ثبت نام کرد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقتتون بخیر با مراجعه بع دفترچه کارشناسی پیوسته می توانید ز رشته های دانشگاه ها مطلع شوید جهت اطلاغات بیشتر با شماره ی 9099075307 تماس حاصل فرمایید

  • سعید
   ۱۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام من پی دی اف آموزشی دفینه یابی و باستان شناسی و حقایق گنج دارم اگر خواستی 09387443117واتساپ پیام بده

 16. sina
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  باسلام،میخواستم بدونم برای رفتن به رشته تاریخ باستان چه اقداماتی روبایدانجام بدم،کدوم دانشگاه ثبت نام کنم؟لازم به ذکر که رشته تحصیلی قبلی بنده الکترونیک بوده(دانشگاه آزاد قزوین)

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۸

   سلام رشته باستان شناسی رو دانشگاه آزاد بدون کنکور پذیرش میکنه

 17. Saba
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۸

  سلام من الان بخوام برای رشته باستان شناسی بدون کنکور ۱۴۰۰ ثبت نام کنم باید کدوم دانشگاه برم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام.
   دفترچه دانشگاه آزاد در سایت azmoon.org و مابقی دانشگاه ها در سایت sanjesh.org منتشر میشود.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)