ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی + شرایط | ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۴
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۵ مهر ۱۴۰۲
ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرایط ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی ۱۴۰۳ اعلام شد. دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در نیمسال 1403 – 1403 در دوره MDPH دندانپزشکی دانشجو می‌پذیرد. متقاضیانی که واجد شرایط هستند، جهت اسم‌نویسی می‌توانند از 10 تیر ماه در سایت دانشکده علوم پزشکی تهران اقدام کنند و با پرداختن هزینه 79,200,000 فرایند نام‌نویسی خود را در این سامانه تکمیل نمایند.

لازم به ذکر است تاریخ برگزاری آزمون در ۲۷ و ۲۸ تیرماه سال ۱۴۰۳ خواهد بود. به دلیل اهمیت اطلاع از شرایط پذیرش و همچنین مدارکی که لازم است داوطلبان آماده کنند، در ادامه به نحوه ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی ۱۴۰۳ اشاره خواهیم کرد.

اطلاعیه

زمان برگزاری آزمون MDPH دندانپزشکی 1403 تاریخ 27 و 28 تیرماه خواهد بود.

 

شرایط ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی 1403

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی تهران مطابق با شماره 1403/11/52/2226  به تاریخ 1403/3/7 دارای مجوز شورای آموزش دانشگاه برای دوره MDPH دندانپزشکی در سال ۱۴۰۳ بر اساس آزمون ورودی دانشجو می‌پذیرد. اما داوطلبان باید در برای شرکت در این دوره شرایطی را داشته باشند که به شرح زیر می‌باشد:

– برخورداری از مدرک دکتری یا بالاتر در رشته دندانپزشکی
– شرکت و پذیرش در آزمون ورودی MDPH
– برخورداری از موافقت بالاترین مقام مسئول برای شاغلین دستگاه‌های دولتی

جهت اطلاع از رتبه قبولی دندانپزشکی سراسری وارد لینک شوید.

شرایط ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی

نحوه پذیرش و ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی 1403

برای افرادی که حائز شرایط ثبت نام دوره پودمانی MDPH  دندانپزشکی 1403 باشند، آزمونی برگزار می‌شود که براساس ظرفیت‌های اعلام شده داوطلبان می‌توانند در این دوره شرکت کنند. نحوه پذیرش به این صورت است که آزمون مرحله کتبی به صورت چهار گزینه برگزار می‌گردد. در این مرحله ظرفیت رشته پذیرش‌ها دو برابر خواهد بود.

آزمون مرحله دوم نیز مصاحبه شفاهی است که از طریق شورای برنامه‌ریزی MDPH صورت می‌گیرد. عدم حضور داوطلبان در مرحله دوم آزمون به معنای انصراف خواهد بود و انجام مرحله مصاحبه امکان‌پذیر نیست.

پذیرش داوطلبان در مرحله اول با تأثیر 70 درصدی نمره کسب شده از آزمون کتبی و 30 درصد مربوط به نمره مرحله شفاهی یا همان مصاحبه می‌باشد و اولویت پذیرش قطعاً با رتبه‌هایی است که بالاتر خواهند بود.

تبصره: از ۳۰ درصد نمره مصاحبه شفاهی، ۴۰ درصد بر اساس رزومه و مستندات ارائه شده محاسبه می‌گردد و ۶۰ درصد معادل 18 درصد کل در مصاحبه شفاهی براساس زبان انگلیسی و توانمندی‌های ارتباطی داوطلبان در نظر گرفته می‌شود.

برای آشنایی با استخدام دانشگاه های علوم پزشکی بر روی لینک کلیک کنید.

شرایط تحصیل و طول دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی 1403

تا اینجا در ارتباط با نحوه و شرایط ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی 1403 توضیحاتی ارائه شد. اما بسیاری از داوطلبان در ارتباط با طول دوره MDPH و شرایط تحصیل در این دوره سؤال دارند. باید بگوییم که این دوره شامل ۲۸ واحد درسی و ۴ واحد پایان نامه می‌باشد و ۵ ترم تحصیلی برای داوطلبان در نظر گرفته شده و هر ترم بین ۴ تا ۷ واحد درسی را شامل می‌شود. با این حساب حداکثر دو و نیم سال طول دوره پودمانی دندانپزشکی به طول خواهد انجامید.

علاوه بر این در پایان دوره به فارغ‌التحصیلان مدرک MDPH اعطا خواهد شد. در کنار این موارد بسیاری در ارتباط با مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دوره پودمانی سؤال دارند که در بخش بعد به این موضوع خواهیم پرداخت.

شرایط تحصیل و طول دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی 1403

داوطلبانی که برخوردار از شرایط اعلام شده برای ثبت نام در دوره پودمانی MDPH هستند، قبل از هر چیز باید مدارک خود را برای ثبت نام آماده کنند. این مدارک شامل موارد زیر می‌باشد:

 • ارائه تصویر شناسنامه و کارت ملی (در صورت توضیحات بر روی شناسنامه، تصویر صفحه توضیحات شناسنامه الزامی می‌باشد)
  ارائه دو قطعه عکس 4*3
  ارائه گواهی پایان خدمت سربازی یا معاف از خدمت نظام وظیفه برای داوطلبان مرد
  آماده کردن پروانه تأسیس مطب یا ارائه دانشنامه و یا گواهی پایان تحصیلات
  در صورتی که داوطلب استخدام است، تصویر حکم استخدامی و موافقت دستگاه مربوطه الزامی است.
  ارائه اصل فیش واریزی به مبلغ 300/000 ریال بابت اسم نویسی در آزمون به شماره حساب 42/27619004 در بانک ملت شعبه هجرت با ارائه شناسه 23/38 به اسم “درآمدهای غیر درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران”

توجه داشته باشید که داوطلبان باید مدارک خود را از تاریخ 1403/4/10  تا 1403/4/19 به معاونت تحصیلی تکمیلی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس تهران، آخر خیابان کارگر شمالی، بالاتر از سازمان انرژی اتمی کشور، دانشکده دندانپزشکی، ساختمان اداری دانشکده، طبقه دوم، بخش کارشناسان تخصصی 2  ارسال نمایند. چنانچه پس از این تاریخ داوطلبان اقدام به ارسال مدارک نمایند، مدارک آنها مورد قبول واقع نمی‌شود.

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام طرح دندانپزشکی بر روی لینک کلیک کنید.

بنر کال تو اکشن

زمان برگزاری آزمون دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی 1403

بسیاری از داوطلبان مایل به کسب اطلاع از زمان و محل برگزاری آزمون دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی هستند. زمان برگزاری آزمون ۲۷ و ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ می‌باشد. علاوه بر این مکان برگزاری آزمون به آدرس تهران، آخر خیابان کارگر شمالی، بالاتر از سازمان انرژی اتمی کشور، دانشکده دندانپزشکی، ساختمان اداری دانشکده، طبقه دوم، بخش کارشناسان تخصصی 2  خواهد بود و داوطلبان باید در زمان مقرر در مکان آزمون حاضر شوند.

زمان برگزاری آزمون دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی

منابع آزمون دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی 1403

آشنایی با مهم‌ترین منابع آزمون دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی 1403 مهم‌ترین بخشی است که داوطلبان باید به آن توجه داشته باشند تا بتوانند به نحو احسن خود را برای آزمون آماده کنند. از آنجاکه برنامه‌ریزی و آمادگی برای آزمون پودمانی MDPH دندانپزشکی ممکن است در زمان کوتاهی برای همه افراد امکان‌پذیر نباشد، بنابراین شما باید سراغ مهم‌ترین منابع آزمون بروید. در ادامه به مهمترین منابع آزمون دوره پودمانی دندانپزشکی اشاره خواهیم کرد.

 • کتاب گزیدهای مبانی دندانپزشکی جامعه‌نگر؛ ترجمه توسط: محمدرضا خامی و همکاران. انتشارات رویان پژوه، سال 1391.
 • کتاب پیمایش‌های سلامت دهان: روش‌های پایه مربوط به تحقیق در دندانپزشکی؛ ترجمه توسط: حسین حصاری. انتشارات رویان پژوه، ویرایش پنجم، 1393.
 • McDonald (9th Edition. 2011), Book: Dentistry for the Child & Adolescent

فصل 10 – بخش مربوط به پوسیدگی دندان در کودک و نوجوان
فصل 11 – بخش مربوط به بهداشت دهان در خانه با شیوه‌های مکانیکی و شیمیایی

توجه داشته باشید که آزمون کتبی دارای 70 سؤال است که 30 سؤال از منبع اول، تعداد 10 سؤال از منبع دوم و تعداد 10 سؤال از منبع سوم و در نهایت 20 سؤال مربوط به زبان انگلیسی خواهد بود.

شهریه ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکیبرای اطلاع از نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندان پزشکی روی لینک کلیک کنید.

شهریه ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی 1403

افرادی که برای دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی 1403 ثبت نام کرده‌اند، باید شهریه کل دوره را بپردازند. شهریه کل دوره ثبت نام دوره پودمانی دندانپزشکی مبلغ 79/200/000 می‌باشد که افراد پذیرفته شده باید در یک نوبت هنگام ورود به دوره آن را بپردازند. توجه داشته باشید که احتمال افزایش شهریه در سال ۱۴۰۳ برای داوطلبان وجود دارد که متعاقباً اعلام خواهد شد.

اطلاعیه

پیش‌بینی می‌شود شهریه ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی در سال ۱۴۰۳ افزایش یابد.

جدیدترین اخبار ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی 1403

پذیرش دانشجوی پودمانی MDPH دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشکده دندانپزشکی علوم پزشکی تهران برای دوره MDPH در نیمسال اول تحصیل 1403 –  1403 از طریق آزمون کتبی دانشجو خواهد پذیرفت. از مهمترین شرایط شرکت در دوره برخورداری از مدرک دکتری یا بالاتر، کسب نمره حد نصاب در آزمون کتبی و برخورداری از موافقت بالاترین مقام مسئول برای داوطلبان شاغل در دستگاه دولتی می‌باشد.

شرایط شرکت در مصاحبه آزمون پودمانی MDPH دندانپزشکی

افرادی که در آزمون کتبی پذیرش شده‌اند، باید در مرحله مصاحبه یا آزمون شفاهی که از سوی شورای برنامه‌ریزی برگزار می‌شود، شرکت کنند. افرادی که در مصاحبه شفاهی حضور نداشته باشند، به منزله انصراف محسوب خواهد شد و انجام مجدد مصاحبه برای آنها امکان‌پذیر نخواهد بود.

کال تو اکشن راهنمای تلفنی

برای اطلاع از شرایط افزایش ظرفیت پزشکی و دندان پزشکی وارد لینک مربوطه شوید.

جدیدترین اخبار ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی

خلاصه مطلب

در این مقاله در ارتباط با نحوه ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی 1403 توضیح دادیم. همانطور که می‌دانید دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در نیمسال 1403 – 1403 در دوره MDPH دندانپزشکی پذیرش خواهد کرد و افراد واجد شرایط این امکان را دارند که برای ثبت نام در این دوره از ۱۰ تیر ماه به سایت دانشکده علوم پزشکی تهران مراجعه کرده و با پرداخت هزینه اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی فرایند نام‌نویسی خود را تکمیل کنند.

افرادی که در آزمون کتبی نمره قبولی را کسب کنند، باید برای مصاحبه شفاهی در زمان اعلام شده حضور پیدا کنند. عدم حضور داوطلبان در این آزمون به معنای انصراف آنها خواهد بود. به علاوه زمان برگزاری آزمون ۲۷ و ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ می‌باشد و افراد داوطلب باید خود را برای شرکت در این آزمون با مطالعه مهم‌ترین منابع آماده کنند. در این مقاله به طور کامل به مهمترین منابع آزمون MDPH اشاره شد. چنانچه مایل به کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نام دوره پودمانی دندانپزشکی 1403 هستید، کافی است با کارشناسان آکادمی ایران تحصیل تماس بگیرید تا شما عزیزان را به بهترین شکل  در این زمینه یاری نمایند.

برای دریافت فایل پی دی اف مقاله کلیک نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرایط ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی 1403 چیست؟

در این مقاله به طور کامل به شرایط ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی اشاره شد.

زمان برگزاری آزمون دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی چه تاریخی است؟

این آزمون در تاریخ ۲۷ و ۲۸ تیر ماه برگزار می‌گردد.

مدارک لازم برای ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی ۱۴۰۳ چیست؟

در متن مقاله در ارتباط با مدارکی که باید برای ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی آماده کنید، اشاره شد.

نظرات

4 دیدگاه دربارهٔ «ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی + شرایط | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo جبلی گفت:

  سلام این اولین سالیه که دندانپزشکی پودمانی تو دانشگاه علوم پزشکی ثبت نام میکنه؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر . بله در دانشگاه های دولتی ارائه میشود

 2. Avatar photo قاسم بهروزی گفت:

  دوره پودمانی دندانپزشکی یعنی چی؟؟؟ همون دستیاری دندانپزشکیه؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   خیر . یک دوره کارورزی میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • سامانه مهمانی وزارت بهداشت

  سامانه مهمانی وزارت بهداشت + ورود guest.behdasht.gov.ir

  هر سال دانشجویان متعددی به دلایل شرایط زندگی و همچنین موقعیت کاری خود مجبور به انتقال از دانشگاه های محل سکونت خود هستند. در این شرایط برای دانشجویان دانشگاه‌ های مختلف تسهیلاتی در نظر می‌ گیرند که بتوانند انتقالی یا...
 • نتایج ارشد وزارت بهداشت

  زمان اعلام نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت 1403 + sanjeshp.ir

  نتایج ارشد وزارت بهداشت از دو مرحله اولیه و نهایی تشکیل شده‌ است؛ بنابراین زمان بارگذاری نتایج بر روی سایت سنجش پزشکی به صورت جداگانه اعلام می‌شود. داوطلبان فقط با وارد کردن اطلاعات لازم در sanjeshp.ir کارشناسی ارشد نتایج، به...
 • سامانه نقل و انتقالات وزارت بهداشت

  transmission.behdasht.gov.ir + سایت نقل و انتقالات وزارت بهداشت

  دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی در صورتی که قصد انتقالی یا میهمانی داشته باشند باید به سامانه نقل و انتقالات وزارت بهداشت به آدرس الکترونیکی transmission.behdasht.gov.ir مراجعه کنند. آن‌ها در این سایت با ارائه مدارک خواسته شده برای میهمانی یا انتقالی،...
 • دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

  دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ + دانلود

  دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شامل اطلاعات جامع و کاملی در خصوص آزمون‌های ورودی کارشناسی ارشد در رشته‌های مختلف پزشکی و پیراپزشکی است. این دفترچه توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه و منتشر می‌شود. داوطلبان می‌توانند با مطالعه...
تماس با مشاور