ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور ۱۴۰۲

ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور  آغاز شد. داوطلبین هنرستان که قصد شرکت در کنکور کاردانی را ندارند، می توانند با مطالعه به سایت ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم، درخواست خود را برای تحصیل در این دانشگاه بدون کنکور (بر اساس سوابق تحصیلی) نهایی کنند. لازم به ذکر است که ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای نیز همچون سایر دانشگاه های دولتی و غیردولتی سالیانه 2 بار در مهرماه و بهمن ماه  انجام می شود. به دلیل افزایش تعداد علاقمندان رشته های بدون کنکور کاردانش و فنی حرفه ای بر آن شدیم تا در این مقاله به نحوه ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور ۱۴۰۲ بپردازیم. همچنین در این مقاله به بررسی تمامی مدارک مورد نیاز برای ثبت نام خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

اگر که از داوطلبین پذیرش تحصیلی بدون کنکور فنی حرفه ای هستید، جهت اطلاع از زمان ثبت نام در بهمن ماه و اطلاعیه های جدید سازمان سنجش می توانید با کارشناسان ایران تحصیل به شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

📢 اطلاعیه:

هر داوطلب منحصراً مجاز است با توجه به رشته تحصيلی، يكی از كد رشته‌ های امتحانی متناسب با ديپلم خود را كه در جدول شماره 5 دفترچه راهنمای ثبت‌ نام مندرج در درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مشخص شده است، انتخاب نموده و نسبت به ثبت‌ نام و انتخاب رشته اقدام کند، لذا داوطلبانی که به هر دلیل در رشته‌یای غیر از رشته متناسب با دیپلم خود در اين مرحله از پذيرش ثبت‌ نام و انتخاب رشته کرده و پذیرفته شوند، قبولی آنان در هر مرحله‌ ای از تحصیل که باشند، لغو خواهد شد.

 

زمان ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور ۱۴۰۲

متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای باید طبق زمان بندی اعلام شده در سامانه سنجش کشور در هر دو نیمسال مهر ماه و بهمن ماه که در ادامه گفته خواهد شد، نسبت به ثبت نام و نیز انتخاب رشته خود اقدام کنند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که طبق اطلاعیه ای که توسط سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر شده است، زمان ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور برای ورودی های نیمسال اول (یعنی مهر ماه) از تاریخ 14 تیر آغاز و تا 21 تیرماه ادامه خواهد داشت و متقاضیان باید در این بازه زمانی ثبت نام خود را تکمیل کنند.

زمان ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای برای ورودی های نیمسال دوم (یعنی بهمن ماه) چهارشنبه 7 دی ماه آغاز شده و تا پایان روز شنبه 17 دی ماه ادامه خواهد داشت.  نحوه تکمیل ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور ۱۴۰۲ در ادامه مطرح خواهد شد. با ما همراه باشید.

متقاضیان تحصیل در دانشگاه فنی حرفه ای در سال 1402 توجه داشته باشند که مهلت ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای سال 1402 از 18 تیر ماه آغاز خواهد شد و تا 25 تیر ماه 1402 نیز ادامه خواهد داشت. متقاضیان ثبت نام بهتر است در تاریخ معین شده به سایت ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای مراجعه کرده و از بروز هر گونه مشکل جلوگیری و از موکول کردن ثبت نام به زمان تمدید مهلت بپرهیزند.

📌 برای اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه فنی حرفه ای کلیک کنید.

نحوه ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور ۱۴۰۲

داوطلبان ثبت نام در این دانشگاه نیز مانند سایر دانشگاه ها می بایست در ابتدا به سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه کنند؛ چرا که این سازمان به عنوان مجری پذیرش رشته محل های کاردانی فنی حرفه ای وظیفه نظارت و پیشبرد فرآیند ثبت نام بدون کنکور در مقطع کاردانی فنی و حرفه ای در ورودی های مهر و بهمن ۱۴۰۲ را بر عهده دارد. با مراجعه به این سایت می توانید اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل فرم ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای را نیز دریابید. توجه داشته باشید که چگونگی ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای در هر دوره با انتشار اطلاعیه ای از این سازمان منتشر می گردد.

🔰 برای ثبت نام بدون کنکور در این دانشگاه، داوطلبین عزیز مراحل گفته شده را به ترتیب باید طی کنند:

☑️ در ابتدا می بایست به سایت ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای در مقطع کاردانی به نشانی اینترنتی sanjesh.org (سامانه سنجش و آموزش کشور) مراجعه کنید.

مراحل ثبت نام

☑️ در مرحله بعدی باید دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲ را دانلود و مطالعه نمایید و سپس برای پرداخت کارت اعتباری اقدام نمایید.

خرید کارت اعتباری

☑️ پس از پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای و تهیه کارت اعتباری، می بایست وارد سامانه شده و ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای

☑️ در این مرحله می بایست فرم ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای را با اطلاعات خواسته شده از شما، تکمیل نمایید.

☑️ مرحله بعد، قسمت تکمیل فرم انتخاب رشته این دانشگاه می باشد. داوطلبین می بایست کد رشته های مورد نظر خود را در این بخش وارد نمایند. (حداکثر ۳۰ کد رشته محل در مقطع کارداني، صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی)

☑️ مرحله آخر، مرحله تکمیل ثبت نام و دریافت شماره پرونده و کد رهگیری می باشد. با تکمیل این بخش ثبت نام شما نهایی خواهد شد و کدی به شما تعلق می گیرد تا جهت رهگیری از آن استفاده نمایید.

📌 برای اطلاع از زمان و نحوه انتخاب واحد دانشگاه فنی حرفه ای کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور ۱۴۰۲

شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور فنی حرفه ای

تحصیل در دانشگاه فنی حرفه ای علاوه بر علاقه به رشته های موجود در این دانشگاه، مستلزم برخی شرایط می باشد که لازم است داوطلب پیش از اقدام جهت ثبت نام از این شرایط اطلاع داشته باشد. این شرایط به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شود که ما در ادامه به شرح این دو شرایط خواهیم پرداخت:

شرایط عمومی ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای
اعتقاد داشتن به دین اسلام و یا یکی از ادیان مورد قبول در قانون اساسی جمهوری اسلامی
نداشتن هیچ گونه دشمنی و عناد با جمهوری اسلامی و پذیرفتن قانون اساسی
نداشتن اعتیاد به هیچ گونه دخانیات، مواد مخدر و انواع روان گردان ها
فرد داوطلب نباید فساد اخلاقی و یا منکرات اخلاقی داشته باشد.
متقاضی نباید به هیچ یک از احزاب و سازمان های مخالف جمهوری اسلامی وابستگی نداشته باشد.

برای دانلود دفترچه رشته‌های بدون کنکور فنی حرفه‌ای روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای
داوطلب باید دیپلم 4 ساله نظام قدیم خود را ارائه نماید.
ارائه دیپلم نظام جدید فنی حرفه ای و یا کاردانش 
افرادی که دارای دیپلم نظری هستند فقط با ارائه مدرک پیش دانشگاهی مجاز به ثبت نام می باشند.
داوطلبینی که از دیپلم نظری قصد شرکت دارند تنها می توانند در رشته های کاردانی ناپیوسته شرکت نمایند.
افرادی که در دانشگاه های روزانه پذیرفته شده اند، نمی توانند در این آزمون ثبت نام نمایند.
اگر فردی در دانشگاه های غیر انتفاعی و یا شبانه مشغول به تحصیل باشد، می توانند بدون انصراف در ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای شرکت کرده و پس از قبولی و پذیرش انصراف خود را اعلام و ارائه نماید.
وضعیت نظام وظیفه متقاضیان آقا باید مشخص شده باشد و مشکلی در نظام وظیفه آن ها وجود نداشته باشد.
اگر داوطلب، دانش آموز سال آخر باشد. باید تا زمان نام نویسی مدرک دیپلم خود را گرفته باشد و اگر تا آن زمان معدلی برای او در نظر گرفته نشده باشد، از آزمون حذف خواهد شد.

رشته های بدون کنکور کاردانش

📌 برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام مدرس دانشگاه فنی حرفه ای کلیک کنید.

 

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۱۴۰۲

در قسمت بالا مطالعه کردید که یکی از شروط ثبت نام در دانشگاه فنی حرفه ای دارا بودن مدرک دیپلم فنی حرفه ای نظام جدید یا کار دانش و یا دیپلم فنی حرفه ای چهار ساله نظام قدیم است و این افراد مجاز به ثبت نام کنکور کاردانی و پذیرش بدون کنکور کاردانی پیوسته و ناپیوسته ۱۴۰۲ هستند. در صورتی که شما نیز جزء دارندگان دیپلم نظام جدید و یا مدرک پیش دانشگاهی رشته های نظری هستید، صرفا اجازه ثبت نام و انتخاب رشته های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته را خواهید داشت.

داوطلبان ثبت نام در این دانشگاه می توانند با توجه به کد رایانه ای دیپلم خود، حداکثر 50 کد رشته محل را در فرم انتخاب رشته خود وارد کنند. در لیست رشته های ارائه شده در دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی سال ۱۴۰۲ به ترتیب موارد زیر را مشاهده خواهید کرد: در ستون اول کد رشته، در دو ستون بعدی جنسیت شخص مورد پذیرش، در ستون دیگر دیپلم مورد پذیرش فنی حرفه ای با درج کد رایانه ای مجازی برای داوطلبان نظام قدیم و کد رایانه ای دیپلم برای داوطلبان نظام جدید.

نکته: اگر شما عزیزان در اولویت بندی 50 رشته خود دچار سردرگمی هستید و نیاز به راهنمایی از افراد خبره دارید می توانید با مشاورین ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل با شماره 9099075307 (از طریق تلفن ثابت و بدون کد) تماس گرفته و رشته های خود را با برنامه ریزی و دقیق وارد نمایید.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای به شرح زیر است:

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای ۱۴۰۲
الکترونیک صنایع شیمیایی طراحی و دوخت گردشگری
ساخت و تولید صنایع نساجی گرافیک حمل و نقل
صنایع فلزی متالورژی هنرهای تجسمی – نقاشی مکاترونیک
تاسیسات مکانیکی سرامیک امور دامی پویانمایی
صنایع چوب و مبلمان معدن امور زراعی و باغی معماری داخلی
چاپ علوم دریایی ماشین های کشاورزی صنایع دستی
عمران امور اداری  صنایع غذایی انرژی تجدید پذیر خورشیدی
معماری تربیت کودک و مدیریت خانواده موسیقی هتلداری 

📌 برای اطلاع از سامانه آموزش مجازی دانشگاه فنی حرفه ای کلیک کنید.

 ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای

مدارک مورد نیاز ثبت نام پذیرفته شدگان کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای

در این قسمت از مقاله مدارک‌ مورد نیاز برای‌ ثبت‌ نام‌ دانشگاه فنی و حرفه ای بدون کنکور ۱۴۰۲ به صورت حضوری را شرح می دهیم. این مدارک شامل: 

مدارک مورد نیاز برای‌ ثبت‌ نام‌ دانشگاه فنی و حرفه ای بدون کنکور – حضوری
اصل‌‌ مدرک ‌‌دیپلم ‌متوسطه ‌‌نظام‌‌ جدید یا گواهی‌ ‌موقت‌ ‌پایان ‌‌تحصیلات‌ متوسطه‌ نظام‌ جدید در یکی‌ از شاخه‌ های‌ کار دانش‌ یا فنی‌ حرفه‌ ای ‌صادره‌ از محل‌ تحصیل‌ مبنی‌ بر گذراندن کلیه واحد های درسی‌ در دوره ‌سه‌ ساله‌، کارورزی و کارآموزی حداکثر تا پایان‌ شهریور ماه‌ یا دی ماه ۱۴۰۲.
اصل‌ مدرک‌ دیپلم‌ متوسطه‌ نظام‌ قدیم‌ آموزش‌ متوسطه‌ یا گواهی‌ موقت‌ پایان‌ تحصیلات‌ نظام‌ قدیم‌ (هنرستان‌) مبنی‌ بر گذراندن‌ کلیه‌ دروس‌ چهار ساله.
اصل‌ شناسنامه‌ و دو برگ‌ فتوکپی‌ از تمام‌ صفحات‌ شناسنامه داوطلب.‌
6 قطعه‌ عکس‌ 4×3 به صورت تمام‌ رخ‌ که در سال جاری تهیه‌ شده‌ باشد. (حداکثر 6 ماه)
فیش پستی درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم به موسسه محل قبولی.
در صورتی که شما داوطلب مرد هستید، لازم‌ است‌ مدرکی‌ را که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ شما را با توجه‌ به‌ بند 3-2 مندرج‌ در صفحات 2 تا 3 دفترچه‌ راهنمای‌ آزمون‌ ورودی‌ دوره‌ های‌ کاردانی‌ نظام‌ جدید (آموزشکده‌ های‌ فنی‌ حرفه‌ ای‌ و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی) سال‌ ۱۴۰۲ مشخص‌ کند، ارائه‌ نمایید.
داوطلبانی‌ که‌ با استفاده‌ از سهمیه‌ های بنیاد شهید و امور ایثارگران پذیرفته شده‌ اند نیازی به ارائه تائیدیه سهمیه محل قبولی ذی ربط ندارند و همان عنوان سهمیه درج شده در لیست های ارسالی به مراکز قبولی، ملاک تائید می‌باشد.
داوطلبانی که با سهمیه رزمندگان ستاد مشترک سپاه پاسداران (سازمان بسیج) و وزارت جهاد کشاورزی پذیرفته شده‌ اند، تائیدیه آنان برای ترم دوم از طریق ارگان ذی ربط به مؤسسه محل قبولی ارسال می‌ گردد.

📌 برای کسب اطلاعات از شرایط تدریس در دانشگاه فنی حرفه ای کلیک کنید.

 

🔰 مشخصات عکس مورد نیاز برای بارگذاری در سایت ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای:

توجه داشته باشید که برای بارگذاری عکس در سایت ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای و یا ثبت نام حضوری، می بایست عکسی که ارائه می دهید دارای ویژگی های زیر باشد: 

🔹 مربوط به سال جاری باشد. (متعلق به حداکثر 6 ماه گذشته باشد)
🔹 سایز عکس 4*3 یا 4*6 باشد.
🔹 عکس متقاضی می بایست مشخص و واضح بوده و اثر مهر یا منگنه یا هر گونه لکه ای بر روی آن وجود نداشته باشد.
🔹 عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
🔹 عکس باید با فرمت jpg در سایت ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بارگذاری شود.
🔹 حداکثر اندازه عکس 400*300 و حداقل 300*200 باشد.
🔹 حجم عکس نباید بیشتر از 70 کیلوبایت باشد.

برای کسب اطلاع از نحوه استعلام گواهی‌نامه فنی حرفه‌ای با کد شناسایی روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

🔰 اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل فرم ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای:

چنانچه ثبت نام به صورت اینترنتی و آنلاین را انتخاب کرده اید، لازم است بدانید که در زمان نام نویسی نیازمند ارائه برخی اطلاعات خواهید بود. در این بخش از مقاله تمامی اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل فرم ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بیان شده است که عبارتند از:

🔹 اطلاعات شخصی و هویتی متقاضی همچون: کد محل تولد، کد محل صدور شناسنامه، آدرس محل سکونت، دین داوطلب، تاریخ تولد و…
🔹 کد و عنوان رشته تحصیلی 
🔹 کد و نام رشته امتحانی
🔹کد استان محل اخذ دیپلم 
🔹 کد 4 رقمی رایانه ای دیپلم
🔹 کد پیگیری 12 رقمی سهمیه رزمندگان یا ایثارگری (در صورت مشمول سهمیه بودن داوطلب)
🔹 مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه مخصوص متقاضیان آقا (معافیت دائم، پایان خدمت و…)
🔹 کد پیگیری 13 رقمی مخصوص متقاضیان غیر ایرانی (اتباع)

 

اخبار پیرامون ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور

🔊 با امضای تفاهم نامه همکاری بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و دانشگاه فنی و حرفه ای این استان به منظور ایجاد مشاغل پایدار و با ثبات برای فارغ التحصیلان دانشگاهی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به ظرفیت های موجود جهت حمایت از فارغ التحصیلان مراکز فنی و حرفه ای گفت: فارغ التحصیلان دانشگاهی که یک حرفه را آموخته اند و توانایی راه اندازی یک کسب و کار را داشته باشند، بر اساس این تفاهم نامه از منابع موجود به واجدین شرایط تسهیلات کم بهره تعلق خواهد گرفت.

🔊 عرفان خسرویان، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای روز اول خردادماه ۱۴۰۲، با دکتر رضا مراد صحرایی، رئیس دانشگاه فرهنگیان دیدار و گفت و گو کرد. پس از این دیدار، تفاهم‌ نامه‌ ای بین دانشگاه فنی و حرفه‌ای و دانشگاه فرهنگیان منعقد شد. تربیت ۴۰ هزار دبیر فنی توسط دانشگاه فنی و حرفه‌ ای از موارد مندرج در تفاهم‌ نامه مذکور است. همچنین، طی این تفاهم‌ نامه دانشجویان مستعد دانشگاه فنی و حرفه‌ای نیز بورسیه سال آخر خواهند شد.

 

خلاصه مطلب

افزایش تعداد علاقمندان به ثبت نام در دانشگاه های بدون آزمون و نیز اهمیت یافتن مسئله یادگیری مهارت سبب شده است تا داوطلبان زیادی سالانه جهت ثبت نام در دانشگاه های فنی حرفه ای اقدام کنند. در مسیر ثبت نام ممکن است ابهاماتی برای متقاضیان به وجود آید و به همین دلیل است که در این مقاله به بررسی چگونگی ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور ۱۴۰۲ پرداختیم تا شما داوطلبان عزیز را راهنمایی کرده و این روند را برای شما آسان کنیم. علاوه بر سایت ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای، لیستی از رشته های موجود در این دانشگاه که به صورت بدون آزمون ارائه می شوند و نیز شرایط لازم را نیز مطرح کردیم تا متقاضیان با ابهامات کمتری رو به رو شوند. اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل فرم ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای نیز بیان شده است.

پس از مطالعه کامل این مقاله، چنانچه با اشکال و یا ابهامی رو به رو شدید، می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل به شماره 9099075307 (شماره گیری با تلفن ثابت و بدون کد) تماس گرفته و از راهنمایی لازم بهره مند شوید. علاوه بر تماس با کارشناسان می توانید برای ما کامنت بگذارید. کارشناسان مجرب ما در ایران تحصیل، در کمترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود. 

 

📎 برای دانلود پی دی اف کامل مقاله ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور بر روی لینک مربوطه، کلیک کنید.

3.5/5 - (4 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اخذ پذیرش کاردانی فنی حرفه ای بدون کنکور بر چه اساسی انجام می شود؟

ثبت نام بدون کنکور در مقطع کاردانی، همانطور که در مقاله بالا توضیح داده شد بر اساس معدل کل و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی متقاضیان انجام می شود.

ثبت نام بدون کنکور در مقطع کاردانی به چه صورتی انجام می شود؟

ثبت نام بدون کنکور در مقطع کاردانی دانشگاه فنی حرفه ای معمولا به صورت اینترنتی انجام می شود که با مطالعه مقاله فوق می توانید مراحل ثبت نام را به درستی طی کنید.

آیا تمامی رشته های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای بدون آزمون است؟

خیر؛ اخذ پذیرش در تعدادی از رشته های ارائه شده دانشگاه فن یحرفه ای بدون آزمون انجام می شود که لیست این رشته ها در مقاله ارائه شده است.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  مه نگار
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام وقت بخیر آیا میشه الان هم برای ثبت نام بدون کنکور رشته حسابداری فنی حرفه ای اقدام کرد ؟ یعنی قبول میکنن ؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شرایط خاص داره
   با داخلی 113 تماس بگیرین راهنمایی بشین.

 2. Avatar photo
  مهندس حاج حمیدنمکی
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۰

  رشته حسابداری ونحوه ثبت نام

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقت بخیر.
   برای رشته ی مدنظر شما راه های مختلفی برای ورود وجود دارد که بسته به شرایط شما میتواند متفاوت باشد.

 3. Avatar photo
  عرفان قدرتی
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

  سلام من دانشگاه فنی حرفه ای بهمن ماه قبول شدم حالا باید چه کار کنم

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

   سلام وقتتون بخیر برای دریافت اطلاعات از نحوه ی ثبت نام دانشگاه مربوطه و مدارک مورد نیاز با ما تماس بفرمایید

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیزباید در سایت دانشگاه مربوطه مدارک مورد نیاز بارگذاری شود .لطفا جهت اطلاع از مدارک ثبت نام وسایت مربوطه با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 4. Avatar photo
  عرفان قدرتی
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

  دانشگاه سراسری نتایجش اعلام شد پس چرا از فنی حرفه ای اعلام نشده

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

   سلام وقت بخیر
   نتایج همه دانشگاه ها به زودی اعلام خواهد شد دوست عزیز

 5. Avatar photo
  عرفان قدرتی
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۳

  آخه گفتند اواخر دی ولی ۳روز از بهمن رفته هنوز اعلام نکردند

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۷

   سلام وقتتون بخیر اخرین اطلاع رسانی از اعلام نتایج از طریق سایت اطلاع رسانی میشود

 6. Avatar photo
  سارا
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۹

  سلام وقت بخیر من دیپلم تجربی ام میخوام رشته طراحی و دوخت ادامه بدم ثبت نام بدون کنکور دارید و اینکه این ماه ثبت نام انجام میشه

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام وقتتون بخیر بله وجود دارد برای اطلاع از زمان ثبت نام و دانشگاه پیشنهادی و روش ثبت نام با ما تماس بفرمایید

 7. Avatar photo
  عرفان قدرتی
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

  نتایج پذیرش بهمن ماه دانشگاه فنی حرفه‌ای کی اعلام میشه

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

   سلام وقت بخیر
   متعاقبا اعلام خواهد شد.

 8. Avatar photo
  عرفان قدرتی
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

  پس چرا دردفترچه راهنمای بهمن ماه رشته مکانیک خودرو هم براساس سوابق تحصیلی نوشته شده

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت بخیر
   ممکن واحد دانشگاهی این رشته رو براساس سوابق تحصیلی ارایه کند

  • Avatar photo
   سارا
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۶

   سلام وقت بخیر من دیپلم تجربی ام میخوام رشته طراحی و دوخت ادامه بدم ثبت نام بدون کنکور دارید و اینکه این ماه ثبت نام انجام میشه

   • Avatar photo
    مشاور حمامی
    ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۸

    سلام وقتتون بخیر بله میتوانید اما بستگی به نوع دیپلم رشته ی انتخابی ظرفیت دانشگاه دارد برای دریافت اطلاعات جامع از روش ثبت نام و شرایط ثبت نام با ما تماس بفرمایید

 9. Avatar photo
  عرفان قدرتی
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

  سلام رشته مکانیک خودرو هم در رشته های براساس معدل دیپلم در پذیرش بهمن ماه هست

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

   سلام وقت بخیر رشته مکانیک خودرو پذیرش صرافا با کنکور کاردانی فنی و حرفه ای در مهر ماه میباشد

 10. Avatar photo
  سارینا
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۵

  سلام وقت بخیر من رشته انسانی هستم و کنکور دادم و قبول نشدم میخوام بدونم دانشگاه فنی حرفه ای رشته فنی حرفه ای رو برای رشته حسابداری قبول میکنه یا نه؟؟ اگر قبول میکند با چه شرایطی؟؟!

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

   باسلام و احترام شما برای ورود به رشته حسابداری باید کنکور کاردانی فنی بدهید

 11. Avatar photo
  مسعود
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

  سلام وقت بخیرمن میخوام برای ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور اقدام کنم
  هنوز تاریخ بهمن ماه مسخص نشده؟ و اینکه شما میتونید در انتخاب رشته های بدون کنکور کاردانش بهم کمک کنید؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیزهنوز دفترچه انتخاب رشته صرفا براساس سوابق تحصیلی فنی حرفه ای منتشر نشده است وبه صورت قطعی هم نمیشود گفت که ارائه میشود یا خیر .در رابطه یک انتخاب رشته درست واصولی لطفا با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 12. Avatar photo
  ماهان
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام وقت بخیر قصد ثبت نام دارم اما نمیدونم برای انتخاب رشته زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای باید چه سامانه ای برم؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام
   دوست عزیز شما رشته مورد نظرتون و دانشگاه مورد نظرتون چیه؟
   میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید داخلی 105

 13. Avatar photo
  hadiseh
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

  سلام خسته نباشید.
  من دانشگاه کاردانی فنی‌و‌حرفه‌ایی (بدون آزمون) ثبت نام کردم ومی‌خوام مشاهده‌ش کنم چه کاری بایدانجام بدم؟؟؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقت به خیر
   اعلام نتایج هفته سوم شهریور ماه اعلام می شود.

 14. Avatar photo
  Setareh
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

  سلام من تو کنکور حسابداری فنی شرکت کردم ولی خواستم با شرط معدل هم واسه دانشگاه دولتی ثبت نام کنم که مهلتش تموم شده زمان ثبت نام واسه نوبت دوم یعنی از بهمن ماه چه زمانی هستش؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)