تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
دریافت معافیت

دانشگاه افسری ارتش 1401 + لینک ثبت نام | ایران تحصیل

دریافت معافیت
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش برای کلیه داوطلبان و متقاضیان ورود به این دانشگاه با توجه به انتشار فراخوان استخدام دانشگاه افسری ارتش شروع شد. تمامی داوطلبان برای ثبت نام باید در ابتدا وارد سایت www.aja.ir شوند و سپس از طریق این سایت به سایت مورد استفاده برای ثبت نام و گزینش هدایت شوند.

دقت داشته باشید که تنها افرادی در زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش می توانند برای انجام مراحل گزینش به سامانه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش مراجعه کنند که از شرایط لازم برای ثبت نام برخوردار باشند. توجه کنید که در صورت نداشتن شرایط ضروری امکان ثبت نام در سایت ثبت نام دانشگاه افسری را در تاریخ و مهلت تعیین شده ندارید. بعلاوه، استخدام ارتش از طریق کنکور هم برای شما دوست عزیز مقدور نیست.

در این نوشته، سعی داریم هر آنچه را که باید در رابطه با ثبت نام دانشگاه افسری خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم. به عبارت دیگر، در رابطه با زمان، نحوه و رشته های دانشگاه افسری ارتش و موارد مربوط به آن اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می دهیم. با ما همراه باشید تا هر آنچه را که در رابطه با ثبت نام دانشگاه افسری در تاریخ تعیین شده نیاز دارید را از طریق مطالعه این مقاله بدست آورید.

 

جهت اطلاع از اسامی دانشگاه های افسری ارتش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش در چه زمانی برگزار می شود؟

در رابطه با زمان ثبت نام دانشگاه افسری و شرایط استخدام ارتش باید عرض کنیم که ثبت نام در این دانشگاه در سال قبل در سومین ماه از فصل پاییز یعنی آذر ماه انجام شد.

کلیه متقاضیان و داوطلبان می توانستند در زمان ثبت نام دانشگاه افسری در صورت داشتن کلیه شرایط و ضوابط لازم برای انجام عملیات ثبت نام اقدامات لازم و ضروری را انجام دهند.

اما در اینجا باید خبر مهمی را خدمت شما دوست عزیز داوطلب ثبت نام دانشگاه افسری در رابطه با زمان ثبت نام دانشگاه افسری  ارتش عرض کنیم.

آن هم این که در سال جاری نمی توان پیش بینی کرد که آیا ثبت نام این دانشگاه در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش که از طریق سایت www.aja.ir باید وارد آن شوید انجام می گیرد یا خیر.

این موضوع از آنروست که، به علت اپیدمی بیماری مهلک وخطرناک کرونا و امکان به خطر افتادن جان داوطلبان و متقاضیان وجود داشت.

از این جهت، کلیه اقدامات و عملیات گزینش و جذب دانشجویان دانشگاه افسری ارتش از طرف مسئولین مربوطه فعلاً ملغی اعلام شد.

به عبارت دیگر، تا اطلاع ثانوی و بهتر شدن اوضاع از جهت شیوع بیماری کرونا هیچ گونه اقدامی برای پذیرش و استخدام داوطلبان و متقاضیان در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش که به وسیله سایت www.aja.ir می توانید به آن راه پیدا کنید انجام نمی شود.

البته در صورت بازگشت اوضاع تا همان زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش یعنی آذر ماه شاهد انجام عملیات ثبت نام در سامانه ثبت نام استخدام ارتش در تاریخ مذکور هستیم.

 

 

شرایط سنی یکی از شرایط بسیار مهم برای ورود و ادامه تحصیل در دانشگاه افسری ارتش است

 

 

نحوه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش چگونه است؟

باید عرض کنیم که برای انجام ثبت نام دانشگاه افسری در زمان ثبت نام دانشگاه افسری و اعلام فراخوان استخدام دانشگاه افسری ارتش باید فرآیندهایی را انجام دهید.

اولین مورد قابل ذکر برای ثبت نام دانشگاه افسری در زمان اعلام فراخوان استخدام دانشگاه افسری ارتش این است که این ثبت نام به شیوه اینترنتی و با مراجعه به سامانه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش انجام می گیرد.

پس دقت داشته باشید که ثبت نام دانشگاه افسری فقط از طریق سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش امکان پذیر است و به هیچ وجه به شکل حضوری نمی توان برای تحصیل در دانشگاه افسری ارتش اقدام کرد.

 در این بخش، با ذکر نحوه ثبت نام دانشگاه افسری به صورت تصویری و از طریق سایت ثبت نام دانشگاه افسری و در زمان فراخوان استخدام دانشگاه افسری ارتش در خدمت شما دوستان عزیز داوطلب ورود به این دانشگاه هستیم.

 

 

جهت مشاهده نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

راهنمای تصویری ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

 • در قدم اول برای ثبت نام دانشگاه افسری باید به پورتال اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی www.aja.ir وارد شوید.
 • پس از وارد شدن به سایت آجا به نشانی www.aja.ir نوبت به ورود به سایت ثبت نام دانشگاه افسری می رسد.
 • سایت ثبت نام دانشگاه افسری به نشانی gozinesh.aja.ir که در زمان اعلام فراخوان استخدام دانشگاه افسری ارتش فعال می شود.
 • بعد از ورود به سایت ثبت نام دانشگاه افسری نوبت به کلیک بر روی گزینه خرید کارت اعتباری از بخش انتهایی سایت ثبت نام دانشگاه افسری می رسد.

 

راهنمای تصویری ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

راهنمای تصویری ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

 

 • در واقع، خرید کارت اعتباری ثبت نام اولین قدم برای ثبت نام در سایت ثبت نام دانشگاه افسری است.
 •  در مرحله بعد، شما داوطلب عزیز باید اقدام به انتخاب حوزه ثبت نامی و رشته تحصیلی مورد علاقه خود در سایت ثبت نام دانشگاه افسری کنید.
 • بعد از طی این مرحله، نوبت به درج شماره موبایل و همین مابقی اطلاعات فردی و تحصیلی لازم از جمله کد ملی، استان محل سکونت و همین طور جنسیت می رسد.
 •  با طی کلیه این مراحل در سایت ثبت نام دانشگاه افسری نوبت به کلیک بر روی عبارتی تحت عنوان تأیید و پرداخت می رسد.

 

پورتال اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران

پورتال اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران

 

 •  با طی مراحل پرداخت و همین طور کد رهگیری نوبت به برگشت دوباره به صفحه اول سایت ثبت نام دانشگاه افسری می رسد.

 

 

فراخوان استخدام دانشگاه افسری ارتش

فراخوان استخدام دانشگاه افسری ارتش

 

 • در این مرحله و با ورود به صفحه اول باید با کلیک بر روی تکمیل فرم ثبت نام جهت کامل کردن این فرم مخصوص اقدامات لازم را انجام دهید.

 

سایت ثبت نام دانشگاه افسری

سایت ثبت نام دانشگاه افسری

 

 •  برای کامل شدن کلیه مراحل ثبت نام در سایت ثبت نام دانشگاه افسری لزوماً باید کد ملی و کد رهگیری تان را در فیلد مربوطه درج کنید و در پایان کلید تأیید را بزنید.  
 •  دقت داشته باشید که سایت باید شماره پرونده ثبت نام برای شما صادر کند.
 • در غیراینصورت اطمینان داشته باشید که فرآیند ثبت نام شما در سایت ثبت نام دانشگاه افسری که از طریق سایتی به نام www.aja.ir به آن وارد شده اید به هیچ وجه کامل نشده است.

 

دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه های ارتش

دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه های ارتش

 

 

 

آیا می توان نسبت به ثبت مشکلات در زمان ثبت نام اقدام کرد؟

برخی از داوطلبان ممکن است در زمان ثبت نام دانشگاه افسری با مشکلاتی مواجه شوند و در نتیجه نتوانند تمامی مراحل ثبت نام را به مؤفقیت انجام دهند.

حتماً می پرسید چگونه می توان برای رفع این مشکل اقدام کرد و بدون هیچ مشکلی مراحل ثبت نام را انجام داد؟

در جواب باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که در صورت بروز مشکل در زمان ثبت نام دانشگاه افسری در سایت ثبت نام دانشگاه افسری باید از طریق سامانه ثبت نام دانشگاه افسری و از بخش ثبت مشکلات برای این امر اقدام کنید.

برای آشنایی دقیق با مراحل ثبت مشکل در مهلت در نظر گرفته شد برای ثبت نام دانشگاه افسری و آشنایی با نحوه مصاحبه دانشگاه افسری ارتش با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران ایران تحصیل می توانند به طور دقیق برای شما دوستان عزیز مراحل ضروری که باید برای ثبت مشکل در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری طی کنید را خدمت شما توضیح دهند.

 

 

جهت اطلاع از رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

چه شرایطی برای ثبت نام در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری در نظر گرفته شده است؟

ثبت نام در دانشگاه افسری ارتش برای کلیه افراد مایل به تحصیل و انتخاب رشته در این دانشگاه مهم و شناخته شده تحت شرایطی خاص انجام می شود.

شرایطی بسیار مهم که از قضا باید قبل از انجام ثبت نام اطلاعات موثق و دقیقی را در مورد آن ها بدست بیاورید.

زیرا امکان دارد شما یا هر فرد دیگری شرایط استخدام ارتش و شرایط ضروری ورود به دانشگاه افسری ارتش را نداشته باشید و امکان تحصیل در این مرکز دانشگاهی برایتان وجود نداشته باشد.

باید عرض کنیم که شرایط اختصاص داده شده برای ثبت نام در دانشگاه افسری ارتش در تاریخ در نظر گرفته شده برای ثبت نام شامل موارد بسیاری از جمله شرایط سنی و غیره می شود.

به دلیل اهمیت بسیار زیاد شرایط اختصاصی و عمومی در نظر گرفته شده برای ثبت نام دانشگاه افسری و ضرورت اطلاع از آن ها در تاریخ تعیین شده برای ثبت نام توصیه می کنیم برای اطلاع از آن ها از کمک مشاوری خبره در این زمینه استفاده کنید.

مشاوری که بتواند با توجه به آخرین دفترچه ثبت نام منتشر شده برای ورود به دانشگاه ارتش آخرین و به روزترین اطلاعات را در دسترس شما دوستان عزیز داوطلب در مهلت ثبت نام قرار دهد.

مشاوران خبره ایران تحصیل با داشتن تجربه ای عالی در حوزه تحصیلی می توانند شما را با قوانین و شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در این ارگان نظامی یعنی دانشگاه افسری در مهلت ثبت نام آشنا کنند.

 

چه رشته هایی در دانشگاه افسری ارتش ارائه می شوند؟

اطلاع از رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش و همین طور شرایط تحصیل در هر کدام از آن ها از جمله شرایط سنی برای هر فرد داوطلب و متقاضی ورود به این رشته ها ضروری و مهم به نظر می رسد.

رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش رشته هایی خاص هستند.

 از میان رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش که در تاریخ ثبت نام می توانید برای انتخاب آن ها اقدامات لازم را انجام دهید می توان به رشته هایی همچون رشته تعمیر و نگهداری هواپیما، مهندسی برق و مدیریت دفاعی اشاره کرد.

اگر مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه افسری و انتخاب رشته ای تحصیلی دانشگاه های مختلف افسری هستید بهتر است قبل از انجام هر گونه اقدامی برای ثبت نام در تاریخ در نظر گرفته شده برای ثبت نام این رشته ها را بشناسید.

برای اطلاع دقیق از رشته های معرفی شده در دانشگاه های افسری ارتش می توانید از کمک مشاوران خبره ایران تحصیل استفاده کنید.

مشاوران ما می توانند اطلاعات خوب و به روزی را در رابطه با رشته های معرفی شده در دانشگاه افسری ارتش در اختیار شما دوستان عزیز داوطلب در مهلت مشخص شده برای ثبت نام قرار دهند.

 

 

جهت مشاهده نمونه سوالات دانشگاه افسری ارتش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

 

ظرفیت دانشگاه های افسری ارتش چگونه است؟ کم است یا زیاد؟

اطلاع از ظرفیت پذیرش انواع دانشگاه های افسری از جمله دانشگاه های امام علی و فارابی از جمله چیزهایی است که پیش از فرا رسیدن مهلت ثبت نام باید توجه لازم را به آن مبذول داشته باشید.

آیا می دانید ظرفیت دانشگاه افسری در هر سال تحصیلی چقدر است؟ آیا این ظرفیت کم است یا زیاد؟

در صورتی که هیچ اطلاعاتی در مورد ظرفیت دانشگاه های افسری ارتش ندارید با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات ضروری و مهم در رابطه با ظرفیت این دانشگاه ها را در اختیارتان قرار دهند.

 

استخدام ارتش از طریق کنکور راست یا دروغ؟

آیا چیزی در مورد استخدام ارتش از طریق کنکور می دانید؟ شاید چیزی در مورد استخدام ارتش از طریق کنکور به گوشتان خورده باشد. اما از راست یا دروغ بودن آن اطلاعی نداشته باشید. 

ببینید دوستان عزیز چیزی به عنوان استخدام ارتش از طریق کنکور وجود ندارد. پس لطفاً به دنبال آن نباشید و سراغش را هم نگیرید. 

حال که متوجه شدید که استخدام ارتش از طریق کنکور وجود ندارد باید عرض کنیم که تنها راه ورود به دانشگاه های افسری ارتش از طریق آزمون مخصوص خود این دانشگاه است که در تاریخ مشخصی برگزار می شود.

پس ملاحظه می فرمایید که با این اوصاف سازمان سنجش در این زمینه نقشی ندارد و ثبت نام استخدام ارتش از طریق کنکور امکان پذیر نیست.

 

آیا از محتوای دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام اطلاعی دارید؟ 

دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه های ارتش در مهلت تعیین شده برای ثبت نام در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

دفترچه ای که تمامی اطلاعات مورد نیاز شما برای ثبت نام را در خود جای داده است. 

آیا از محتوای دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام در دانشگاه های افسری اطلاعی دارید؟

در صورت نیاز به اطلاع از محتویات و مندرجات دفترچه ثبت نام دانشگاه ارتش با مشاوران مجموعه ما تماس حاصل فرمایید. 

 

 

برای آشنایی با لیست رشته های گروه ریاضی دانشگاه ارتش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

استخدام درجه داری ارتش

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

حداقل معدل لازم برای ثبت نام دانشگاه افسری ارتش چند است؟

فارغ التحصیلان گروه های آزمایشی تجربی و همچنین ریاضی در صورت کسب حداقل معدل کل 14 می توانند در زمان ثبت نام در سامانه www.aja.ir اقدام به ثبت نام نمایند.

آیا در فراخوان استخدام دانشگاه افسری ارتش امکان ثبت نام گروه علوم انسانی وجود دارد؟

با توجه به اینکه اکثر رشته های موجود در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش مربوط به گروه ریاضی و تجربی است، تنها در دانشگاه امام علی می توانید برای ثبت نام رشته های انسانی اقدام کنید.

آیا استخدام ارتش از طریق کنکور هم وجود دارد؟ 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با استخدام ارتش از طریق کنکور سراسری با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. شایان
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۳

  سلام میخواستم بدونم که ایا فارغ التحصیل کاردانی باشیم میتونیم بریم دانشگاه افسری؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام
   بعله میتوانید اقدام کنید

 2. امیرمحمد
  ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام ببخشید من یک سوال داشتم می خواستم بدونم که استخدام در سال ۱۴۰۱ کی هست ممنون میشم که بگید . من در رشته کاردانش .برق صنعتی . دیپلم دارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر به سایت aja.ir مراجعه کنید

 3. محمد حسین
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۹

  سلام به بخشید یه سوال دانشگاه افسری رشته های کار دانش و وقتی حرفه ای رو میگیره ؟ یا خیر ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۱

   سلام. خیر

 4. امیر
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۰

  سلام در حین خدمت سربازی ممکن هست برا دانشگاه افسری ازمون داد یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام وقت بخیر بله می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 5. رضا
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳

  سلام حداقل چندتا تست باید بزنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام برای ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1400 از سایت http://www.aja.ir اقدام کنید.

 6. حسین
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام خسته نباشید من دیپلم الکترونیک دارم میخواستم برای دانشگاه افسری ارتش ثبت نام کنم ولی وقتی میرم داخل سایت اون جایی که باید رشته رو وارد کنم فقط ۳ رشته تجربه ریاضی و انسانی هست من که الکترونیکم باید کدومو انتخاب کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام برای ثبت نام دانشگاه افسری ارتش باید دیپلم نظری داشته باشید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور