تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1401 + لینک مستقیم

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش برای کلیه داوطلبان و متقاضیان ورود به این دانشگاه با توجه به انتشار فراخوان استخدام دانشگاه افسری ارتش شروع شد. تمامی داوطلبان برای ثبت نام دانشگاه های افسری باید در ابتدا وارد سایت www.aja.ir شوند و سپس از طریق این سایت به سامانه اصلی هدایت خواهید شد. در ادامه این موضوع را که استخدام ارتش از طریق کنکور انجام می شود یا خیر بررسی خواهیم کرد.

دقت داشته باشید که تنها افرادی در زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش می توانند برای انجام مراحل گزینش به سامانه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش مراجعه کنند که از شرایط لازم برای ثبت نام برخوردار باشند. توجه کنید که در صورت نداشتن شرایط ضروری امکان ثبت نام در سایت ثبت نام دانشگاه افسری را در تاریخ و مهلت تعیین شده ندارید. بعلاوه، استخدام ارتش از طریق کنکور هم برای شما دوست عزیز مقدور نیست.

در این نوشته، سعی داریم هر آنچه را که باید در رابطه با ثبت نام دانشگاه افسری خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم. به عبارت دیگر، در رابطه با زمان، نحوه و رشته های دانشگاه افسری ارتش و موارد مربوط به آن اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می دهیم. با ما همراه باشید تا هر آنچه را که در رابطه با ثبت نام دانشگاه افسری در تاریخ تعیین شده نیاز دارید را از طریق مطالعه این مقاله بدست آورید.

 

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش در چه زمانی برگزار می شود؟

برای ثبت نام دانشگاه های افسری نیاز است داوطلبان در آزمون مخصوص این سازمان شرکت نمایند. در حال حاضر هیچ کنکوری برای ثبت نام دانشگاه های افسری برگزار نمی شود و نیاز است داوطلبان از طریق آزمون ورودی در این سازمان استخدام شوند. تمامی مراحل ثبت نامی نیز از طریق سامانه ثبت نام دانشگاه افسری می باشد. طبق اطلاعات موجود در سایت ثبت نام دانشگاه افسری افرادی که دارای صلاحیت ثبت نام و تحصیل در دانشگاه های افسری امام علی (ع)، دانشگاه شهید ستاری، دانشگاه خاتم النبیا، دانشگاه فارابی و امام خمینی هستند، باید مطابق شرایط و ضوابط اعلام شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. متقاضیان می بایست ضمن اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش به سامانه ثبت نام دانشگاه افسری به نشانی  gozinesh.aja.ir مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را پشت سر گذارند.

 

شرایط سنی یکی از شرایط بسیار مهم برای ورود و ادامه تحصیل در دانشگاه افسری ارتش است.

 

نحوه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش چگونه است؟

باید عرض کنیم که برای انجام ثبت نام دانشگاه های افسری در زمان ثبت نام دانشگاه افسری و اعلام فراخوان استخدام دانشگاه افسری ارتش باید فرآیندهایی را انجام دهید.

اولین مورد قابل ذکر برای ثبت نام دانشگاه افسری در زمان اعلام فراخوان استخدام دانشگاه افسری ارتش این است که این ثبت نام به شیوه اینترنتی و با مراجعه به سامانه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش انجام می گیرد.

پس دقت داشته باشید که ثبت نام دانشگاه های افسری فقط از طریق سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش امکان پذیر است و به هیچ وجه به شکل حضوری نمی توان برای تحصیل در دانشگاه افسری ارتش اقدام کرد.

 در این بخش، با ذکر نحوه ثبت نام دانشگاه افسری به صورت تصویری و از طریق سایت ثبت نام دانشگاه افسری و در زمان فراخوان استخدام دانشگاه افسری ارتش در خدمت شما دوستان عزیز داوطلب ورود به این دانشگاه هستیم.

 

جهت مشاهده نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

راهنمای تصویری ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

 • در قدم اول برای ثبت نام دانشگاه های افسری باید به پورتال اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی www.aja.ir وارد شوید.
 • پس از وارد شدن به سایت آجا به نشانی www.aja.ir نوبت به ورود به سایت ثبت نام دانشگاه های افسری می رسد.
 • سایت ثبت نام دانشگاه افسری به نشانی gozinesh.aja.ir که در زمان اعلام فراخوان استخدام دانشگاه افسری ارتش فعال می شود.
 • بعد از ورود به سایت ثبت نام دانشگاه های افسری نوبت به کلیک بر روی گزینه خرید کارت اعتباری از بخش انتهایی سایت ثبت نام دانشگاه افسری می رسد.

سامانه ثبت نام دانشگاه افسری

 • در واقع، خرید کارت اعتباری ثبت نام اولین قدم برای ثبت نام در سایت ثبت نام دانشگاه افسری است.
 •  در مرحله بعد، شما داوطلب عزیز باید اقدام به انتخاب حوزه ثبت نامی و رشته تحصیلی مورد علاقه خود در سایت ثبت نام دانشگاه افسری کنید.
 • بعد از طی این مرحله، نوبت به درج شماره موبایل و همین مابقی اطلاعات فردی و تحصیلی لازم از جمله کد ملی، استان محل سکونت و همین طور جنسیت می رسد.
 •  با طی کلیه این مراحل در سایت ثبت نام دانشگاه افسری نوبت به کلیک بر روی عبارتی تحت عنوان تأیید و پرداخت می رسد.

استخدام ارتش از طریق کنکور

 •  با طی مراحل پرداخت و همین طور کد رهگیری نوبت به برگشت دوباره به صفحه اول سایت ثبت نام دانشگاه افسری می رسد.
 • در این مرحله و با ورود به صفحه اول باید با کلیک بر روی تکمیل فرم ثبت نام جهت کامل کردن این فرم مخصوص اقدامات لازم را انجام دهید.
 •  برای کامل شدن کلیه مراحل در ثبت نام دانشگاه های افسری لزوماً باید کد ملی و کد رهگیری تان را در فیلد مربوطه درج کنید و در پایان کلید تأیید را بزنید.  
 •  دقت داشته باشید که سایت باید شماره پرونده ثبت نام برای شما صادر کند.
 • در غیراینصورت اطمینان داشته باشید که فرآیند ثبت نام شما در سایت ثبت نام دانشگاه های افسری که از طریق سایتی به نام www.aja.ir به آن وارد شده اید به هیچ وجه کامل نشده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته ‌های فنی در دانشگاه افسری وارد شوید.

 

آیا می توان نسبت به ثبت مشکلات در زمان ثبت نام اقدام کرد؟

برخی از داوطلبان ممکن است در زمان ثبت نام دانشگاه های افسری با مشکلاتی مواجه شوند و در نتیجه نتوانند تمامی مراحل ثبت نام را به مؤفقیت انجام دهند.

حتماً می پرسید چگونه می توان برای رفع این مشکل اقدام کرد و بدون هیچ مشکلی مراحل ثبت نام را انجام داد؟

در جواب باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که در صورت بروز مشکل در زمان ثبت نام دانشگاه های افسری در سایت ثبت نام دانشگاه افسری باید از طریق سامانه ثبت نام دانشگاه افسری و از بخش ثبت مشکلات برای این امر اقدام کنید.

برای آشنایی دقیق با مراحل ثبت مشکل در مهلت در نظر گرفته شد برای ثبت نام دانشگاه افسری و آشنایی با نحوه مصاحبه دانشگاه افسری ارتش با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران ایران تحصیل می توانند به طور دقیق برای شما دوستان عزیز مراحل ضروری که باید برای ثبت مشکل در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری طی کنید را خدمت شما توضیح دهند.

 

جهت اطلاع از رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

چه شرایطی برای ثبت نام در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری در نظر گرفته شده است؟

ثبت نام دانشگاه های افسری برای کلیه افراد مایل به تحصیل و انتخاب رشته در این دانشگاه مهم و شناخته شده تحت شرایطی خاص انجام می شود.

شرایطی بسیار مهم که از قضا باید قبل از انجام ثبت نام اطلاعات موثق و دقیقی را در مورد آن ها بدست بیاورید.

زیرا امکان دارد شما یا هر فرد دیگری شرایط استخدام ارتش و شرایط ضروری ورود به دانشگاه افسری ارتش را نداشته باشید و امکان تحصیل در این مرکز دانشگاهی برایتان وجود نداشته باشد.

باید عرض کنیم که شرایط اختصاص داده شده برای ثبت نام در دانشگاه افسری ارتش در تاریخ در نظر گرفته شده برای ثبت نام شامل موارد بسیاری از جمله شرایط سنی و غیره می شود.

به دلیل اهمیت بسیار زیاد شرایط اختصاصی و عمومی در نظر گرفته شده برای ثبت نام دانشگاه های افسری و ضرورت اطلاع از آن ها در تاریخ تعیین شده برای ثبت نام توصیه می کنیم برای اطلاع از آن ها از کمک مشاوری خبره در این زمینه استفاده کنید.

مشاوری که بتواند با توجه به آخرین دفترچه ثبت نام منتشر شده برای ورود به دانشگاه ارتش آخرین و به روزترین اطلاعات را در دسترس شما دوستان عزیز داوطلب در مهلت ثبت نام قرار دهد.

مشاوران خبره ایران تحصیل با داشتن تجربه ای عالی در حوزه تحصیلی می توانند شما را با قوانین و شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در این ارگان نظامی یعنی دانشگاه افسری در مهلت ثبت نام آشنا کنند.

شرایط عمومی ثبت نام آزمون افسری ارتش:

در این قسمت همراه ما باشید تا شرایط عمومی برای ثبت نام آزمون افسری ارتش را بررسی کنیم.

 • اعتقاد به دین اسلام
 • داشتن تابعیت ایرانی
 • قبول داشتن انقلاب اسلامی
 • اعتقاد و التزام به ولایت مطلقه فقیه
 • آمادگی پاسداری از کشور
 • برخورداری از روحیه ایثارگری ، فداکاری و انگیزه خدمتی
 • ارائه تعهد کافی مبنی بر پرداخت دو برابر هزینه های دوره های آموزشی اگر استعفا داده یا اخراج شود
 • داشتن حداقل 16 سال تمام و حداکثر 22 سال تمام در صورت داشتن کارت پایان خدمت سربازی مدت خدمت ضرورت به حداكثر سن داوطلب اضافه می شود.
 • حداکثر سن برای رشته خلبانی هواپیما 20 سال تمام
 • برخورداری از سلامت جسم و روان برابر معاینات استخدام
 • حداقل قد برای عموم 165 سانتیمتر
 • دید چشم برای خلبانی 10/10 و برای سایر رشته ها 8/10
 • عدم سابقه کیفری
 • نداشتن عضویت یا وابستگی و هواداری از احزاب ، گروه‌ ها و سازمان ‌های سیاسی
 • عدم سابقه فساد اخلاقی

شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون افسری ارتش:

علاوه بر شرایط عمومی یک سری شرایط اختصاصی نیز وجود دارد که افراد باید واجد شرایط آن باشند.

سپردن تعهد خدمتی برابر ضوابط قوانین ارتش جمهوری اسلامی یکی از این موارد است.

به علاوه حداقل معدل تعیین شده است که حداقل معدل كل دیپلم برای فارغ التحصیلان رشته های تجربی و ریاضی‌ 14 و برای دیپلم علوم انسانی 16 می باشد.

شرط معدل : حداقل 14 سال دوم متوسطه ( برای داوطلبان در حال تحصیل نظام جدید 6 – 3 – 3 )

شرط معدل : حداقل معدل کل 15 و حداقل معدل کتبی 12 ( برای داوطلبان رشته خلبانی )

شرط معدل: حداقل معدل کل 14 و حداقل معدل کتبی 10 (برای داوطلبان رشته خلبانی بالگرد و پهپاد)

به علاوه نیاز است که افراد کسب قبولی در آزمون عملی، معاینات پزشکی، مقاومت جسمانی و صلاحیت های گزینشی را نیز داشته باشند.

داوطلبان دارای معافیت پزشکی نمی توانند در این آزمون شرکت کنند.

داوطلبان دارای اضافه خدمت سنواتی استخدام نمی شوند.

 افراد نباید تعهد خدمتی یا استخدامی به مراکز دولتی و یا بخش خصوصی داشته باشند.

چه رشته هایی در دانشگاه افسری ارتش ارائه می شوند؟

اطلاع از رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش و همین طور شرایط تحصیل در هر کدام از آن ها از جمله شرایط سنی برای هر فرد داوطلب و متقاضی ورود به این رشته ها ضروری و مهم به نظر می رسد.

رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش رشته هایی خاص هستند.

 از میان رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش که در تاریخ ثبت نام می توانید برای انتخاب آن ها اقدامات لازم را انجام دهید می توان به رشته هایی همچون رشته تعمیر و نگهداری هواپیما، مهندسی برق و مدیریت دفاعی اشاره کرد.

اگر مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه افسری و انتخاب رشته ای تحصیلی دانشگاه های مختلف افسری هستید بهتر است قبل از انجام هر گونه اقدامی برای ثبت نام در تاریخ در نظر گرفته شده برای ثبت نام این رشته ها را بشناسید.

برای اطلاع دقیق از رشته های معرفی شده در دانشگاه های افسری ارتش می توانید از کمک مشاوران خبره ایران تحصیل استفاده کنید.

مشاوران ما می توانند اطلاعات خوب و به روزی را در رابطه با رشته های معرفی شده در دانشگاه افسری ارتش در اختیار شما دوستان عزیز داوطلب در مهلت مشخص شده برای ثبت نام قرار دهند.

 

جهت مشاهده نمونه سوالات دانشگاه افسری ارتش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

ظرفیت دانشگاه های افسری ارتش چگونه است؟ کم است یا زیاد؟

اطلاع از ظرفیت پذیرش انواع دانشگاه های افسری از جمله دانشگاه های امام علی و فارابی از جمله چیزهایی است که پیش از فرا رسیدن مهلت ثبت نام باید توجه لازم را به آن مبذول داشته باشید.

آیا می دانید ظرفیت دانشگاه افسری در هر سال تحصیلی چقدر است؟ آیا این ظرفیت کم است یا زیاد؟

در صورتی که هیچ اطلاعاتی در مورد ظرفیت دانشگاه های افسری ارتش ندارید با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات ضروری و مهم در رابطه با ظرفیت این دانشگاه ها را در اختیارتان قرار دهند.

استخدام ارتش از طریق کنکور راست یا دروغ؟

آیا چیزی در مورد استخدام ارتش از طریق کنکور می دانید؟ شاید چیزی در مورد استخدام ارتش از طریق کنکور به گوشتان خورده باشد. اما از راست یا دروغ بودن آن اطلاعی نداشته باشید. 

ببینید دوستان عزیز چیزی به عنوان استخدام ارتش از طریق کنکور وجود ندارد. پس لطفاً به دنبال آن نباشید و سراغش را هم نگیرید. 

حال که متوجه شدید که استخدام ارتش از طریق کنکور وجود ندارد باید عرض کنیم که تنها راه ورود به دانشگاه های افسری ارتش از طریق آزمون مخصوص خود این دانشگاه است که در تاریخ مشخصی برگزار می شود.

پس ملاحظه می فرمایید که با این اوصاف سازمان سنجش در این زمینه نقشی ندارد و ثبت نام استخدام ارتش از طریق کنکور امکان پذیر نیست.

 

اطلاعیه :

از طریق مراجعه به سایت gozinesh.aja.ir امکان ثبت نام در آزمون افسری ارتش 1402 – 1403 وجود دارد.

 

لیست رشته های دانشگاه افسری 

دانشگاه افسری ارتش در 4 گروه نیروی زمینی، دریایی، هوایی و پدافند هوایی پذیرش می کند که در هر گروه از رشته های متفاوتی پذیرش خواهد داشت. در ادامه این رشته ها را بررسی خواهیم کرد.

رشته های تحصیلی دانشگاه افسری
 عنوان رشته و گرایش های مربوطه دانشگاه نوع دیپلم و پیش دانشگاهی
رشته های عمومی نیروی زمینی:

 

مدیریت دفاعی (گرایش: اداری پرسنلی، دارایی، آماد، دژبان، ترابری – مختص کلیه نیروها)

 

علوم دفاعی (گرایش: پیاده، زرهی، ش.م.ه، بهداشت و درمان)

 

مهندسی دفاعی (گرایش: استحکامات و عمران، الکترونیک، مخابرات و جنگال، مکانیک و الکترومکانیک، مهمات)

 

مهندسی نگهداری و تعمیر بالگرد، مهندسی عمران، خلبانی بالگرد، کارشناسی ریاضی و کارشناسی فیزیک

امام علی (ع) ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی
رشته های عمومی نیروی هوایی

 

مهندسی نگهداری و تعمیر هواپیما، مهندسی هوافضا

 

مهندسی برق (گرایش: مخابرات، الکترونیک، جنگال)

 

ترافیک هوایی (مراقبت پرواز)، مدیریت آماد دریایی

 

مهندسی رایانه (گرایش: نرم افزار – مختص کلیه نیروها)

 

خلبانی پهپاد (مختص کلیه نیروها)

 

رشته های هوانوردی ( گرایش: خلبانی شکاری و ناوبری هوایی)

شهید ستاری ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی
رشته های عمومی قرارگاه پدافند هوایی

 

شامل مهندسی فرماندهی و کنترل (گرایش: اطلاعات عملیات (اطلاعات الکترونیکی، اطلاعات ارتباطی، اطلاعات تصویری)، کنترل شکاری، عملیات موشک)

 

مهندسی مکانیک (گرایش تعمیر و نگه داری سامانه های دفاعی هوایی)

 

مهندسی برق (گرایش های الکترونیک، مخابرات)

خاتم الانبیا (ص) ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی
علوم كاربردی اطلاعات (گرايش حفاظت اطلاعات)

مهندسی برق (گرايش جنگال)

دانشگاه افسری علوم و فنون فارابی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی
رشته های عمومی نیروی دریایی

 

شامل: تفنگدار دریایی، مهندسی کشتی، مدیریت و کمیسر دریایی، مهندسی ناوبری و فرماندهی کشتی، مهندسی الکترونیک و مخابرات دریایی

امام خمینی (ره) نوشهر ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی

آیا از محتوای دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام اطلاعی دارید؟ 

دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه های ارتش در مهلت تعیین شده برای ثبت نام در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

دفترچه ای که تمامی اطلاعات مورد نیاز شما برای ثبت نام را در خود جای داده است. 

آیا از محتوای دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام در دانشگاه های افسری اطلاعی دارید؟

در صورت نیاز به اطلاع از محتویات و مندرجات دفترچه ثبت نام دانشگاه ارتش با مشاوران مجموعه ما تماس حاصل فرمایید. 

 

برای دانلود PDF مطلب کلیک کنید.

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی جزییات مربوط به ثبت نام دانشگاه های افسری بپردازیم. همانطور که در موارد فوق اشاره کرده بودیم با ثبت نام در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری می توانید ثبت نام دانشگاه افسری ارتش را انجام دهید. زیرا استخدام ارتش از طریق کنکور وجود ندارد و این سازمان از طریق آزمون ورودی مخصوص به خود از متقاضیان پذیرش را انجام می دهد. برای این که در ارتش جمهوری اسلامی پذیرفته شوید، کافی است از زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش اطلاع داشته و به سامانه پذیرش آن مراجعه نمایید و مراحل آن را به پایان برسانید.

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

حداقل معدل لازم برای ثبت نام دانشگاه افسری ارتش چند است؟

فارغ التحصیلان گروه های آزمایشی تجربی و همچنین ریاضی در صورت کسب حداقل معدل کل 14 می توانند در زمان ثبت نام در سامانه www.aja.ir اقدام به ثبت نام نمایند.

آیا در فراخوان استخدام دانشگاه افسری ارتش امکان ثبت نام گروه علوم انسانی وجود دارد؟

با توجه به اینکه اکثر رشته های موجود در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش مربوط به گروه ریاضی و تجربی است، تنها در دانشگاه امام علی می توانید برای ثبت نام رشته های انسانی اقدام کنید.

آیا استخدام ارتش از طریق کنکور هم وجود دارد؟ 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با استخدام ارتش از طریق کنکور سراسری با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. مهدی
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۷

  باسلام میخواستم بدونم داشتن دیپلم هر رشته نظری (مثلا کسی که معارف دارد و کسی که تجربی دارد) در فرایند پذیرش تاثیری دارد یا خیر؟
  و اینکه داشتن دیابت مشکلی ایجاد میکند؟

  • isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۵

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. شایان
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۳

  سلام میخواستم بدونم که ایا فارغ التحصیل کاردانی باشیم میتونیم بریم دانشگاه افسری؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام
   بعله میتوانید اقدام کنید

 3. امیرمحمد
  ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام ببخشید من یک سوال داشتم می خواستم بدونم که استخدام در سال ۱۴۰۱ کی هست ممنون میشم که بگید . من در رشته کاردانش .برق صنعتی . دیپلم دارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر به سایت aja.ir مراجعه کنید

 4. محمد حسین
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۹

  سلام به بخشید یه سوال دانشگاه افسری رشته های کار دانش و وقتی حرفه ای رو میگیره ؟ یا خیر ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۱

   سلام. خیر

 5. امیر
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۰

  سلام در حین خدمت سربازی ممکن هست برا دانشگاه افسری ازمون داد یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام وقت بخیر بله می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 6. رضا
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳

  سلام حداقل چندتا تست باید بزنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام برای ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1400 از سایت http://www.aja.ir اقدام کنید.

 7. حسین
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام خسته نباشید من دیپلم الکترونیک دارم میخواستم برای دانشگاه افسری ارتش ثبت نام کنم ولی وقتی میرم داخل سایت اون جایی که باید رشته رو وارد کنم فقط ۳ رشته تجربه ریاضی و انسانی هست من که الکترونیکم باید کدومو انتخاب کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام برای ثبت نام دانشگاه افسری ارتش باید دیپلم نظری داشته باشید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور