ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی سایت ثبت نام ششم به هفتم 97-98 – sampad.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98

ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی هر سال از طریق برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم انجام می شود ، مدارس تیزهوشان هر سال دانش آموزان را برای دوره‌های هفتم و دهم متوسطه جذب می‌کنند. دانش‌آموزان برای ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی و ثبت نام تیزهوشان نهم باید واجد شرایطی باشند که در ادامه به آن می پردازیم . آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98 جهت ورود دانش آموزان ششم ابتدایی به دوره اول متوسطه است . زمان ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98 اواخر بهمن ماه آغاز می شود و در اوایل اسفند به به اتمام می رسد .

ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98

ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98

 

برای ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط با 9092305587 ( استان تهران)

سایت ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98 – sampad.medu.ir

به اطلاع دانش آموزانی که قصد ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم را دارند می رسانیم که این دسته از دانش آموزانی که قصد ورود به مدارس استعداد درخشان سمپاد را دارند جهت ثبت نام می توانند از درگاه sampad.medu.ir از اطلاعیه های ثبت نام آگاهی یافته و ثبت نام خود را از درگاه azmoon.medu.ir تکمیل نمایند دانش آموزان عزیز دقت داشته باشند که اطلاعات درخواستی سامانه ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی خود را دقیق پر کنند .

ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی و آزمون مدارس تیزهوشان برخلاف آزمون مدارس نمونه دولتی بصورت کشوری برگزار می‌شود و  برخلاف آزمون مدارس نمونه دولتی هیچ سهمیه‌ای در نتایج آزمون تیزهوشان 97-98 تاثیز ندارد و تمام دانش آموزان بطور یکسان برای قبولی در آزمون تیزهوشان با هم رقابت می‌کنند. از جمله مباحث مهمی که در مبحث ثبت نام مدارس تیزهوشان به آن می پردازیم عبارتند از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98 و نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و …

 

جهت مشاوره قبولی آزمون تیزهوشان – دریافت نمونه سوالات تیزهوشان ششم 97-98منابع آزمون تیزهوشان ششم  – نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با جواب با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد تماس بگیرید9099072952

تماس از سراسر کشور 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

شرایط ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98 – شرایط شرکت در آزمون ششم به هفتم

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان برای کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی را دارند به گونه ایست که می‌بایست کلیه نمراتشان در پایان سال تحصیلی پنجم ابتدایی در مقیاس خیلی خوب باشد و یا یکی از نمرات مقیاس خوب و نمرات باقی دروس دارای مقیاس خیلی خوب باشند. دانش آموزان باید دارای تابعیت ایرانی باشند و دانش آموزان غیر ایرانی در شرایط خاص حق ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان را پیدا می‌کنند.

والدین گرامی می توانند جهت ثبت نام و مشاوره – دریافت نمونه سوالات تیزهوشان ششم 97-98 و منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با جواب با مرکز تماس بگیرند درگاه ثبت نام sampad.medu.ir

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98

زمان ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی اواخر بهمن و یا اوایل اسفند ماه 96 خواهد بود. ثبت نام در دو مرحله انجام می‌شود ، مرحله اول ثبت نام و مرحله دوم پرداخت هزینه ثبت نام  داوطلبان می‌بایست در مرحله اول با مراجعه به سایت Azmoon.medu.ir اطلاعات دانش آموزی خود را وارد نمایند و ثبت نام اولیه را انجام دهند. لازم به ذکر است دانش آموزانی که ثبت نام اولیه را انجام داده‌اند، می‌بایست در فروردین ماه هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند.

نکته : هر دو مرحله ی ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی و پرداخت هزینه ثبت نام تیز هوشان بصورت اینترنتی می‌باشد.

ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی

کلیه دانش آموزان جهت ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی – نمونه سوالات تیزهوشان ششم 97-98منابع آزمون تیزهوشان ششم  – نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با جواب با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرند .

9099072952 : شماره تماس

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98

هر ساله آزمون تیزهوشان در نیمه اول اردیبهشت ماه بصورت هماهنگ کشوری برگزار می شود . دانش آموزان باید توجه داشته باشندقبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98 جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97-98 لازم است یک هفته قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان ، به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه کرده و کارت خود را دریافت نمایند.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

هر دوره بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی که در نیمه اول اردیبهشت ماه صورت می‌پذیرد، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی  پنج الی شش هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد و دانش آموزان گرامی می‌توانند نتایج آزمون تیز هوشان را در سایت sampad.medu.ir بصورت اینترنتی دریافت نمایند . اعلام نتایج آزمون تیزهوشان بطور معمول بعد از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی خواهد بود.

 

برای مشاوره ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98 از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 

9099072952 تماس بگیرید.

ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 – سوالات آزمون ششم به هفتم

سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 به دو دسته : استعداد تحصیلی و استعداد تحلیلی تقسیم می‌شوند. حدود هشتاد درصد از نمره آزمون را سوالات استعداد تحصیلی تشکیل می‌دهد و مطابق با مطالب کتاب های درسی طراحی می‌شوند. سوالات استعداد تحلیلی نیز بیست درصد نمره آزمون را شامل شده و از خارج از کتاب طراحی می‌گردد و با مطالب کتب درسی تلفیق می‌شوند. سی درصد از سوالات آزمون از کتب درسی پایه پنجم ابتدایی و حدود هفتاد درصد از سوالات نیز از کتب پایه ششم ابتدایی طراحی می‌شوند.

نکته مهم : هر جواب صحیح سه امتیاز مثبت و هر جواب غلط یک امتیاز منفی را در پی دارد. سوالات بی پاسخ هیچ امتیازی دریافت نمی‌کنند. سوالاتی که دو پاسخ داشته باشند یک امتیاز منفی دریافت می‌کنند.

کانال اطلاع رسانی ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی

کانال اطلاع رسانی ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی

مطالب مرتبط :

2 نظر در مورد «ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی سایت ثبت نام ششم به هفتم 97-98 – sampad.medu.ir»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

رفتن به نوارابزار