ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تست ساز آنلاین کنکور + سامانه آزمون ساز | ایران تحصیل

تست ساز آنلاین کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تست ساز آنلاین کنکور ایران تحصیل دارای ویژگی‌ها و امکاناتی است که دانش آموزان، معلمان و دانشجویان می‌توانند از آن استفاده کنند. خیلی راحت برای ساخت انواع آزمون‌های چند گزینه‌ای، اقدام کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

آزمون ساز کنکور امکان طراحی و ساخت انواع گزینه‌های تستی و تشریحی را دارد و ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد آن باعث شده که از تست سازهای دیگر متمایز شود. با تست ساز آنلاین، تعداد سوالات آزمون هر درس به صورت طبقه بندی شده است و از مقطع اول تا دوازدهم را می‌توانید انتخاب کرده و سفارش بدهید.

معرفی تست ساز آنلاین کنکور

بعد از شیوع ویروس کرونا و خانه نشین شدن دانش آموزان و دبیران و حتی دانشجویان، برنامه تست ساز آنلاین کنکور برای آمادگی داوطلبان آزمون سراسری مطرح شد. کار با این تست ساز به این صورت است که شما در گام اول باید نوع خدماتی که می‌خواهید دریافت کنید را تعیین نمایید.

آزمون ساز آنلاین برای دانش آموزان، معلمان، مدارس و حتی دانشجویان سوالاتی را به صورت پیش فرض از ساده به سخت طراحی کرده است. اما با این تفاوت که تعداد سوالات جامع بوده و از کم‌ترین تا بیشترین به عنوان سقف سوال‌های هر آزمون، طبقه بندی می‌شود.

همچنین این امکان برای کاربران وجود دارد که بدون دغدغه و با توجه به تصوری که در ذهنشان است، تیک پاسخ سوالات را به صورت تستی یا تشریحی را کنار گزینه مورد نظر خود بزنند و به عنوان مثال، آزمون جغرافیا، تاریخ و روانشناسی رشته انسانی را به عنوان یک بسته آزمون ساز آنلاین کنکور سفارش دهند.

برای اطلاع از آزمون آزمایشی کنکور آنلاین کلیک کنید.

تست ساز رایگان

پیش از ثبت سفارش برای خرید تست آنلاین کنکور، کاربران می‌توانند وارد صفحه اصلی سایت شوند و از بین انواع آزمون سازهای آنلاین، به صورت رایگان نمونه‌های تست ساز را مشاهده کنند. از مقطع اول ابتدایی تا دوازدهم این تست‌ سازهای رایگان موجود است تا افراد بعد از بررسی دقیق، ویژگی‌های کاربردی، هدف و مزایای اصلی آزمون ساز، تصمیم بر خرید تست ساز آنلاین گرفته و آن را براساس نیاز خود سفارش دهند.

به عنوان مثال با ورود به پایه دوازدهم رشته انسانی، لیستی از دروس تخصصی و عمومی برای کاربر به نمایش درخواهد آمد. با انتخاب یکی از گزینه‌های فعال که می‌تواند سلامت و بهداشت باشد، دانش آموز به صفحه جدید منتقل می‌شود. در این بخش اطلاعات مهمی برای کاربران قرار داده شده است، مانند اینکه اسم درس چیست، این درس بین چه رشته‌هایی مشترک است و در چه مقطعی تدریس می‌شود.

تست ساز رایگان

سپس تعداد سوالات تست ساز رشته انسانی پایه دوازدهم برای درس سلامت و بهداشت، به علاوه ویژگی و امکانات تست در صفحه‌ای که کاربر به آن منتقل شده، قابل مشاهده است. همچنین افراد می‌توانند نمونه سوالات را با پاسخ‌های صحیح آن، دریافت کرده و در نهایت برای سفارش محصول مورد نظر آماده شوند.

خدمات آزمون ساز آنلاین کنکور

کاربران با آشنایی خدمات تست ساز آنلاین کنکور راحت می‌توانند آزمون دلخواه خود را سفارش داده و حتی آن را به صورت مجزا بسازند. برای ساخت تست ساز آنلاین و یا خرید آزمون‌های آماده، به بخش ثبت نام سایت مراجعه کنید و شماره موبایل خود را در جایگاه مورد نظر وارد کنید. بعد از 1 دقیقه، رمز عبور موقت به شماره موبایل ثبت شده ارسال می‌شود.

رمز موقت را وارد کنید تا بتوانید رمز عبور جدیدی را ایجاد نمایید. دسترسی پروفایل کاربری شما پس از پشت سر گذاشتن این مراحل مجاز می‌شود. اکنون می‌توانید یکی از گزینه‌های مدنظر را که ثبت تست، لیست تست‌ها و ساخت آزمون است را انتخاب نمایید.

خدمات آزمون ساز آنلاین کنکور

اگر می‌خواهید که تست ساز آنلاین کنکور را بدون اینکه خودتان در ساخت آن دخیل باشید را خریداری کنید، وارد بخش لیست تست‌ها شده و مقطع تحصیلی، نقش خود به عنوان معلم یا دانش آموز یا مدیر مدرسه را از بین گزینه‌های مورد نظر تفکیک کنید.

سپس رشته، نوع درس و میزان سختی و آسانی تست‌ها را مشخص کرده و مراحل لازم را برای ثبت سفارش خود تکمیل نمایید. اما اگر قصد آزمون ساز آنلاین کنکور یا در مقاطع تحصیلی دیگر را دارید، به بخش ساخت آزمون مراجعه کرده و مراحل زیر را به ترتیب، طی نمایید:

☑️ انتخاب مقطع و پایه تحصیلی

☑️ انتخاب کتاب درسی

☑️ انتخاب نوع مبحث

☑️ سطح برگزاری در مدرسه، استان و ناحیه

☑️ انتخاب داشتن یا نداشتن نمره منفی

☑️ زمان برگزاری آزمون از روی تقویم

☑️ مشخص کردن سطح سختی و مدت زمان آزمون

☑️ انتخاب تست‌های متناسب با مرحله اول

مقطع تحصیلی همان دوره تحصیلی است و انتخاب پایه تحصیلی، از اول ابتدایی تا سال دوازدهم گفته می‌شود. در گام بعد لازم است نوع درس را انتخاب نمایید، به عنوان مثال مطالعات اجتماعی را برگزینید تا بعد از آن بتوانید بودجه بندی یا نوع مبحث را از بین گزینه‌های به نمایش درآمده، انتخاب کنید.

مطابق با تصویر، فصل 1 از حقوق و مسئولیت‌های ما از صفحه 1 تا 12 را برای انتخاب تست‌های آزمون، گزینش کرده و بعد می‌توانید فیلدهای مربوطه را پر کنید. تست ساز آنلاین کنکور بیشتر مناسب برای دانش آموزان پشت کنکوری است که می‌خواهند با انواع تست‌های آسان و سخت و متوسط آشنا شوند.

امکانات تست ساز آنلاین کنکور

یکی از مهم‌ترین امکانات آزمون ساز آنلاین کنکور، انتخاب تیپ سوالات با پاسخنامه‌های آن است. کاربران می‌توانند پاسخ‌ها را به صورت چهار گزینه‌ای، تشریحی، دو گزینه‌ای، جای خالی، صحیح و غلط و یا پاسخ‌های کوتاه انتخاب کرده و تست خود را به صورت سفارشی سازی شده تحویل بگیرند. جدا از موارد گفته شده، امکانات آزمون ساز آنلاین بیشتر از چند مورد در نظر گرفته شده که عبارت است از:

☑️ دسترسی آسان با موبایل و کامپیوتر

☑️ قیمت مناسب با توجه به سطح تست

☑️ اضافه کردن دانش آموزان و مشاهده نتایج

☑️ صدور کارنامه و درصد رتبه در کشور و استان

☑️ امکان برگزاری آزمون در مدارس و مشاهده نتایج در پنل

☑️ تصحیح آنلاین تست‌ها در کوتاه‌ترین زمان

☑️ عدم محدودیت در ساخت تست ساز آنلاین

☑️ دریافت pdf از نتیجه آزمون عمومی و انفرادی

☑️ پشتیبانی سریع و رایگان از کاربران آزمون ساز

☑️ بانک سوالات برای همه مقاطع تحصیلی

ویژگی تست ساز آنلاین کنکور

آزمون ساز کنکور برای دانش آموزان سال آخر که در مقطع دوره دوم متوسطه و در پایه یازدهم و دوازدهم هستند، قابل سفارش است. افراد می‌توانند به راحتی برای ثبت نام اقدام کرده و آزمون خود را با توجه به درس، تیپ سوالات، بودجه بندی یا نوع مبحث، گزینش کرده و خریداری کنند.

همچنین برای دبیران و مدیران مدرسه، این امکان فراهم شده که اشراک ماهانه یا سالانه تهیه کرده و مطابق با جزئیاتی که در اشتراکشان هست؛ تست‌های آسان، متوسط و سخت را امتحان کنند. محیط این آزمون دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که در ادامه توضیحاتی درباره هر یک از آن‌ها ارائه خواهیم داد.

بانک سوالات تست ساز کنکور

در بانک سوالات تست ساز آزمون سراسری، تمامی تست‌ها از انتشارات مختلف و در مقاطع تحصیلی از اول ابتدایی تا دوازدهم گردآوری شده است. به همین خاطر دانش آموزان و دبیران می‌توانند آزمون شخصی سازی شده خود را سفارش دهند.

تشریحی و تستی بودن آزمون ساز کنکور

آزمون‌های تست ساز کنکور هم به صورت تشریحی و هم به صورت چهار گزینه‌ای، دو گزینه‌ای، پاسخ کوتاه و جای خالی است. بنابراین انتخاب برای تمام سلیقه‌ها وجود داشته و این مورد یکی از بهترین ویژگی‌های آزمون تست ساز کنکور می‌تواند باشد.

تشریحی و تستی بودن آزمون ساز کنکور

آزمون تصویری تست ساز کنکور

آزمون تصویری در تست ساز کنکور به این صورت است که عکس تمامی سوالات یکجا برای دانش آموزان منتشر می‌شود و آن‌ها بایستی از پاسخنامه کلیدی، گزینه‌های صحیح را پیدا کرده و بعد گزینه ثبت پاسخ را انتخاب کنند.

صدور کارنامه آزمون ساز کنکور

دانش آموزان و به طور کلی شرکت کنندگان می‌توانند بعد از انجام تست ساز آنلاین کنکور، نتایج خود را که همان کارنامه یا گواهی هوشمند است را دانلود یا مشاهده نمایند. کافی است که کاربران نام کاربری و رمز خود را وارد کرده و به پنل کاربری خود دسترسی پیدا کنند.

دسترسی تست ساز کنکور

یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی آزمون ساز آنلاین کنکور، دسترسی آن است. کاربران به راحتی می‌توانند با موبایل و یا کامپیوتر و تبلت، تست کنکور تستی یا تشریحی را پاسخ داده و تمامی اطلاعات لازم در حساب کاربری را مشاهده نمایند.

امنیت آزمون ساز کنکور

دانش آموزانی که برای انجام آزمون وارد پنل کاربری خود یا مدرسه می‌شوند، امکان تقلب و یا دسترسی به پاسخ صحیح سوالات، تقریبا صفر است. برنامه تست ساز آنلاین کنکور طوری طراحی شده که امنیت بالایی نسبت به سایر آزمون سازهای کنکور دارد.

خلاصه مطلب

تست ساز آنلاین کنکور ایران تحصیل برای دانش آموزان، دبیران و مدیران مدارش طراحی شده است. البته به غیر از پایه یازدهم و دوازداهم تحصیلی، بانک سوالات قوی دارد که تمامی مقاطع را از دوران دبستان تا متوسطه دورم را شامل می‌شود. بنابراین افراد به راحتی می‌توانند ثبت نام خود را در آزمون ساز آنلاین کنکور انجام داده و هر بار با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری، وارد پنل اصلی شوند.

لیست تست‌ها و خرید اشتراک ماهیانه ایران تحصیل برای کاربران وجود داشته و به دلیل امکانات و ویژگی‌های فوق پیشرفته، نیاز تمامی افرادی که می‌خواهند برای کنکور آماده شوند را برطرف کرده است. خدمات تست ساز برای دبیران، دانش آموزان و مدارس جدا از هم می‌باشد و برای هر کدام مراحل منحصربه‌فردی را در نظر گرفته است.

برای دانلود فایل PDF تست ساز آنلاین کنکور کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تست ساز آنلاین کنکور چیست؟

بانک سوالاتی قوی با فیلدهای متنوع برای انتخاب آزمون تستی و یا تشریحی است.

ورود به آزمون ساز کنکور به چه صورت است؟

برای ورود به صفحه اصلی تسست ساز کنکور، باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

آزمون تست ساز آنلاین کنکور کارنامه صادر می‌‎کند؟

بله. بلافاصله بعد از آزمون کارنامه به صورت خودکار صادر می‌شود.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • آزمون صلاحیت بالینی

  زمان برگزاری آزمون صلاحیت بالینی پزشکی عمومی و دندانپزشکی 1403

  آزمون صلاحیت بالینی، یک آزمون برای ارزیابی توانایی بالینی فارغ‌التحصیلان پزشکی عمومی بعد از کارورزی می باشد. این آزمون، یکی از مراحل مهم و اصلی برای ورود به حرفه پزشکی به حساب می آید. هدف از آموزش بالینی در دوره...
 • ثبت نام آزمون msrt

  ثبت نام آزمون msrt سال 1403 + زمان، شرایط و مدارک

  داوطلبانی که قصد شرکت و ثبت نام آزمون msrt دارند، باید ابتدا به سایت سجاد که نشانی آن portal.saorg.ir مراجعه نمایید. سپس با نام‌نویسی در این سایت، اجازه ورود و ثبت نام آزمون msrt را پیدا کرده و مراحل لازم...
 • کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش

  دریافت کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش + مشاهده sanjesh.org

  قبل از اینکه در مورد مشاهده کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش توضیح دهیم، ابتدا باید بگوییم که آزمون آزمایشی سنجش چیست؟ امروزه به دلیل رقابت سنگینی که در کنکور سراسری وجود دارد، برخی از موسسات، آزمون های آزمایشی مختلفی براساس...
 • ثبت نام آزمون وکالت

  ثبت نام آزمون وکالت 1403 + زمان، شرایط و مدارک

  ثبت نام آزمون وکالت توسط دو نهاد قوه قضاییه و دادگستری به صورت مجزا بر گزار می‌گردد و افرادی که قصد گرفتن پروانه وکالت دارند باید در این آزمون‌ها شرکت نمایند. طبق اطلاعیه جدید، متقاضیان ثبت نام در آزمون وکالت...
تماس با مشاور