بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98

بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 ، برای آن دسته از داوطلبانی است که قصد شرکت و کسب موفقیت در آزمون نظام مهندسی را دارند، مناسب می‌باشد. بنابراین و با توجه به این بودجه بندی، متقاضیان متوجه خواهند شد که تعداد سؤالات هر مبحث در آزمون نظام مهندسی به چه میزان است و با توجه به این تعداد و شناخت مباحث مهم، می‌توانند در آزمون موفقیت شایان توجهی را کسب نمایند.

بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 با توجه به متفاوت بودن مباحث در هر رشته مهندسی، یکسان نخواهد بود. بنابراین برای اطلاع از تعداد سوالات هر مبحث در ازمون نظام مهندسی ، لازم است به جدول رشته موردنظر خود مراجعه نمایید و پس از آن، با توجه به این بودجه بندی، انرژی بیشتری برای مباحث مهم بگذارید. اطلاع از بودجه بندی ، خصوصاً در طی چند سال، بسیار مهم و مفید برای برنامه ریزی شما خواهد بود.

برای بسیاری از افرادی که جهت ثبت نام آزمون نظام مهندسی اقدام می نمایند شاغل بودن از جمله محدودیت‌هایی است که ممکن است برای برنامه ریزی و مطالعه داشته باشندو به همین دلیل آمادگی در آزمون نظام مهندسی برای آنان کمی سخت باشد. بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 برای این دسته افراد که می‌توانند با توجه به وقت خود از مطالعه مباحث غیر ضروری پرهیز نمایند، بسیار مفید به فایده خواهد بود.

 

جهت اطلاع از بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 و تعداد سوالات هر مبحث در آزمون نظام مهندسی ، منابع معتبر در تمامی رشته ها، بهترین منابع قبولی در آزمون نظام مهندسی ، دریافت کلید سوالات نظام مهندسی ، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

تعداد سوالات هر مبحث در آزمون نظام مهندسی 98

 

تعداد سوالات آزمون نظام مهندسی 98
تعداد سوالات آزمون نظام مهندسی 98

همان‌طور که ذکر گردید، تعیین‌کننده تعداد سوالات آزمون نظام مهندسی 98 بسته به رشته موردنظر شما می‌تواند متفاوت باشد. نکته مهمی که در اینجا قابل ذکر می‌باشد، در رابطه با بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 می‌باشد. بدین معنا که چنانچه فرصت کافی و وقت آزاد جهت آمادگی در آزمون را دارید، بهتر است از تمامی نکات و همچنین مباحث به سادگی عبور نکنید.

همان‌طور که می‌دانید، شرایط در آزمون‌های مختلف بدین صورت است که هر ساله بر برخی از مباحث، طراحان تمرکز بیشتری می‌نمایند و می‌توان آن مباحث را جزو مباحث مهم و پرتکرار دانست. اما یکی از شگردهایی که طراحان سؤال هر چند سال یک‌بار ممکن است داشته باشند، در رابطه با طرح سوالات از مباحثی است که هیچ‌گاه در سال‌های گذشته سؤالی از آن طرح نشده باشد.

برای اطلاع از بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 و همچنین تعداد سوالات هر مبحث در آزمون نظام مهندسی ، با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، می‌توانید با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا با توجه به نوع رشته و گرایشتان از مباحث موردنظر مطلع شوید.

 

 

بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 در تمامی رشته ها با توجه به مباحث متفاوت، به صورت جداگانه می باشند.

 

 

بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 – معماری

آزمون نظام مهندسی در رشته‌های مختلف به صورت تستی می‌باشد و کلیه داوطلبان با توجه به درصدهای زده شده در هر تست، می‌توانند در صورت کسب حدنصاب، پذیرفته شوند. اما در آزمون نظام مهندسی رشته معماری اوضاع کمی متفاوت می‌باشد. سوالات آزمون نظام مهندسی رشته معماری به صورت تستی نمی‌باشد. بنابراین بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 در این رشته کمی متفاوت می باشد.

بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 با بودجه بندی که در ادامه برای شما معرفی خواهیم نمود، تفاوت‌هایی با یکدیگر خواهند داشت. اما برای آشنایی شما با نحوه بودجه بندی سال‌های گذشته، می‌توانیم این بودجه بندی را به شما ارائه دهیم. لازم به ذکر است در این جدول، تعداد سوالات هر مبحث در آزمون نظام مهندسی با توجه به بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 نمی باشند.

بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی معماری
بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی معماری

 

جدول بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 – معماری (نظارت)

مباحثخرداد 93مرداد 94بهمن 94
قانون نظام 11
مبحث ۲ 231
مبحث ۳ 332
مبحث ۴ 535
مبحث ۵223
مبحث ۷ 23
مبحث ۸ 345
مبحث ۹ 322
مبحث ۱۰ 32
مبحث ۱۱22
مبحث ۱۲ 384
مبحث ۱۳ 311
مبحث ۱۴ 121
مبحث ۱۵533
مبحث ۱۶ 323
مبحث ۱۷ 133
مبحث ۱۸ 343
مبحث ۱۹ 453
مبحث ۲۰2
مبحث ۲۱ 111
مبحث ۲۲ 2
راهنمای جوش443
مسائل اجرایی 687
قوانین کار
مبحث مالیات

 

بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 – عمران

بدیهی است که مباحث رشته عمران و رشته مهندسی معماری بایکدیگر متفاوت می باشد و هر داوطلب می تواند با استفاده از بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 آمادگی خود را برای مطالعه مباحث و همچنین آزمون ، می تواند بالا ببرد. تعداد سوالات هر مبحث در آزمون نظام مهندسی همانند سایر آزمون ها در هر سال متفاوت می باشد.

 در برخی از مباحث بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 هیچ گونه سوالی در هیچ یک از این مباحث دیده نمی شود. بنابراین بهتر است با استفاده از بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 وقت خود را صرف مباحثی که دارای اهمیت کمتری هستند، ننماید. و برنامه ریزی خود را برای مباحث مهم داشته باشید.

 

بودجه بندی سوالات هر مبحث در آزمون مهندسی عمران

مباحثسال 92خرداد 93آبان 93مرداد 94
مبحث اول (تعاریف)1000
مبحث دوم (نظامات اداری)1222
مبحث پنجم (مصالح و فرآورده های ساختمانی)4443
مبحث ششم (بارهای وارد بر ساختمان)6351
مبحث هفتم (بارهای وارد بر ساختمان)6351
مبحث هشتم (ساختمان های با مصالح بنایی)4444
مبحث نهم (طرح و اجرای ساختمان های بتن آرمه)12111213
مبحث دهم (طرح و اجرای ساختمان های فولادی)9101011
مبحث یازدهم (طرح و اجرای صنعتی ساختمان)2444
مبحث دوازدهم (ایمنی و حفاظت کار)4444
مبحث بیست و یکم (پدافند غیر عامل)2121
مبحث بیست و دوم (نگهداری از ساختمان ها)0101
آیین نامه زلزله (2800)0315
راهنمای جوش و اتصالات جوشی5323
راهنمای قالب بندی2331
تحلیل سازه ها و طراحی سازه های فولادی و بتنی3222
قانون نظام و کنترل ساختمان1111

جهت اطلاع از بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 در تمامی رشته ها، می توانید با مشاورین ایران تحصیل، تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هعر ساعت از شبانه روز، آماده اراه خدمات به شما داوطلبان عزیز می باشند.

با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا مشاورین ما جدول بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 را با توجه به رشته موردنظرتان در اختیار شما قرار دهند.

 

جهت اطلاع از بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98 و تعداد سوالات هر مبحث در آزمون نظام مهندسی ، منابع معتبر در تمامی رشته ها، انجام ثبت نام ، دریافت نمونه سوالات، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98
کانال بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98

 

مطالب مرتبط

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 98

چگونه در آزمون نظام مهندسی قبول شویم؟

www.inbr.ir

منابع معماری آزمون نظام مهندسی

بهترین منابع آزمون نظام مهندسی برق 98

شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی

منابع آزمون مکانیک نظام مهندسی 98

روش تست زنی آزمون نظام مهندسی

هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97

شهریه ارشد دانشگاه آزاد 97-98

ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

ارشد بدون کنکور علمی کاربردی

کارت ورود به جلسه آزمون ارشد

رشته های ارشد وزارت بهداشت

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

دفترچه ارشد وزارت بهداشت

تعداد سوالات هر مبحث در آزمون نظام مهندسی

بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98

2 نظر برای «بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی 98»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *