تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در کرج

بهترین مشاوره تحصیلی در کرج

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در کرج
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

همانگونه که می دانید در کنکور سراسری به هیچ عنوان فرصت آزمون و خطا برای هیچ کس وجود ندارد و چنانچه بعد از یک سال تلاش متوالی نتوانید به رشته و دانشگاه دلخواه خود برسید، امکان بازگشت به قبل و جبران خطاها وجود ندارد. اگر در شهری مثل کرج زندگی می کنید، تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که مسیر انتخاب رشته و دانشگاه را به فرد یا افرادی واگذار کنید که متخصص مشاوره تحصیلی کنکور سراسری هستند و تمام عوامل موفقیت را می شناسند و می توانند شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند. مراکز مشاوره انتخاب رشته در کرج خدمات مشاوره ای متفاوتی ارائه می کنند. به همین دلیل بسیاری به دنبال بهترین مرکز انتخاب رشته کرج هستند و این سوال را دارند که بهترین مشاوره تحصیلی در کرج کجاست؟

اگر برای موفقیت در کنکور قدم برداشته اید، بهتر است برای آزمون خود ریسک نکنید و سعی کنید حتماً از تجربیات مشاوران برتر کنکور بهره بگیرید تا بهترین نتیجه را برای خود رقم بزنید. از آنجا که ممکن است انتخاب بهترین مشاور تحصیلی تهران برای شما دشوار باشد، ما مراجعه به بهترین مشاوره کنکور کرج را به شما پیشنهاد می کنیم که البته باید این دسته از مشاوران ویژگی های یک مشاور خوب را داشته باشند. برای برقراری ارتباط با بهترین مشاوران وارد سامانه ایران تحصیل شده و با آن ها ارتباط برقرار کنید. 

آکادمی ایران تحصیل با کمک بهترین مشاوران و بهره گیری از جدیدترین متدهای مشاوره، داوطلبان را به صورت 24 ساعته پشتیبانی کرده و قبولی آن ها را تضمین می کنند. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما کافی است بر روی لینک زیر کلیک کرده و فرم مشاوره را پر کنید.

بهترین مشاوره تحصیلی در کرج

 

معرفی بهترین مشاوره تحصیلی در کرج

انسان‌ها، یادگیری آنان ، اهداف ، استعداد و همچنین هوش و دیدگاه متفاوتی دارند. بنابراین چنانچه بی‌ توجه به این امور به انجام مشاوره و برنامه ریزی بپردازیم، نتیجه‌ای جز تلف کردن وقت و همچنین هدر رفتن انرژی و همچنین هزینه مراجعین نخواهد داشت. بهترین مشاوره کنکور کرج چه امتیازاتی دارد که سایر مراکز دیگر نخواهند داشت؟ به نکات مهم در این زمینه توجه داشته باشید.

شرایطی را تصور نمایید که در آن، داوطلبان در سال‌های گذشته نتوانسته‌اند موفقیت مطلوب را کسب نمایند. و به همین دلیل دچار افسردگی شده‌اند. آنچه بهترین مشاوره تحصیلی انجام می‌دهد ، ابتدا کار کردن بر روی این احساس شکست و همچنین در گام بعدی توجه به اشتباهات داوطلب که صورت پذیرفته است و در این مرحله باید انجام دهد می باشد.

 

 

اطلاعیه:

بهترین مشاوره تحصیلی، مشاوری است که برای تمامی مقاطع تحصیلی مشاوره دهد. برای مثال تنها در زمینه کنکور کارشناسی فعالیت نکند، بلکه کسی که می‌خواهد در کنکور کارشناسی ارشد یا دکتری شرکت کند هم بتواند از این مشاوره ها استفاده کند.

 

 

اگر از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی استفاده ننماییم چه مشکلاتی را خواهیم داشت؟ هنگامی که فردی خود به تنهایی از عهده حل مشکلات برنمی آید، به دنبال بهترین مشاوره کنکور کرج و همچنین کمک مشاور می‌باشد. حال اگر همین مشاور نتواند به او کمک نماید ، طبق اصل روانشناسی وی دچار درماندگی آموخته شده می‌گردد. بدین معنا که او دچار یاس خواهد داشت و هرگز به موفقیت و تلاش امیدی نخواهد داشت.

 

بهترین مشاوران انتخاب رشته کنکور سراسری

 

بهترین مرکز انتخاب رشته کرج

زیرکانه و هوشمندانه عمل کنید. در هر مقطع تحصیلی که می‌باشید، بهتر است از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرج استفاده نمایید. فراموش نکنید که وقت طلاست هر داوطلبی که از این وقت استفاده نکند، نخواهد توانست موفقیت را اذان خود نماید. اگر شما دانش‌آموز هستید؛ تنها یک‌بار در کل پایه تحصیلی خود شانس ورود به مدارس تیزهوشان و یا نمونه دولتی را خواهید داشت. بنابراین فرصتی برای کسب تجربه باقی نخواهد ماند.

اگر شما داوطلب کنکور می‌باشید، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرج به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید در کنکور به بهترین وجه عمل کنید و موفقیت خود را تضمین نمایید. استفاده از خدمات بهترین مشاوره کنکور کرج موجب می‌شود که با توجه به رتبه خود، در بهترین رشته پذیرفته شوید. چنانچه مایل به مشاوره انتخاب رشته نهم در کرج باشید ، بهترین انتخاب رشته را می‌توانیم برای شما داشته باشیم.

برای برقراری ارتباط با متخصصین و مشاورین بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرج و مشاوره تحصیلی حضوری تهران می‌توانید ابتدا به صورت تلفنی به انجام وقت مشاوره بپردازید. برای داشتن بهترین مشاوره تحصیلی در کرج کافی است با شماره‌های شماره تلفن‌های 9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

بهترین مشاور تحصیلی

 

 

معرفی بهترین مراکز مشاوره انتخاب رشته در کرج

آنچه بهترین مشاوران کنکور کرج به شما ارائه خواهند نمود، خدمات همه جانبه ای است که به شما در تمامی موارد کمک خواهد کرد. برای مثال می توان به مشاوره انتخاب رشته در کرج اشاره نمود. متخصصین بهترین مشاوره تحصیلی در کرج به شما کمک می نمایند تا در مرحله ابتدایی به انجام استعدادیابی و کشف رغبت شما بپردازند. آزمون های که در این رابطه از داوطلبان گرفته می شود، آزمون های کاملا معتبر  روان شناسی می باشند.

یک مرکز مشاوره تحصیلی خوب در کرج به شما کمک می کند تا در هر رشته ای که مشغول به تحصیل می باشید، بتوانید بهترین و متخصص ترین فرد شوید. به عنوان مثال ، پذیرش در آزمون نظام مهندسی ، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند. به همین دلیل بهترین مشاوره تحصیلی کرج به شما کمک می نماید تا با بهترین رتبه در این آزمون موفق شوید.

مرکز مشاوره در کرج، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان برای موفقیت و دریافت نتیجه مطلوب کمک می نماید. به همین دلیل تفاوتی ندارد که شما در کدام مرحله قرار دارید. مهم این است که بتوانید از خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در کرج استفاده نمایید. کاهش استرس و همچنین برنامه ریزی درست را می توان از جمله اموری دانست که در این مراکز بدان خواهند پرداخت. همچنین در صورت نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی از مجرب ترین مشاوران کشوری می توانید با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید.

مشاوران ما در آکادمی ایران تحصیل بهترین برنامه های تحصیلی را ارائه داده و استعداد هر داوطلب را کشف می کنند. برای برقراری ارتباط با آن ها بر روی لینک زیر کلیک و وارد سامانه شوید. 

بهترین مشاوره تحصیلی در کرج

 

یک مشاور تحصیلی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از شاخص ترین ویژگی مشاور تحصیلی خوب، بروز بودن اطلاعات و دانش او است. مشاور تحصیلی باید در تمام امور مربوط به آزمون و دانشگاه اطلاعات درست و دقیقی داشته باشد تا با جلوگیری از دادن اطلاعات اشتباه به داوطلب، باعث گمراهی و سردرگمی وی نشود. مشاور تحصیلی باید ارتباط اجتماعی خوبی داشته باشد و تا جایی که می تواند دلسوز داوطلبان باشد تا داوطلبان با وی احساس راحتی کنند و بتوانند ارتباط مناسبی برقرار کنند.

یکی از ویژگی های بهترین مشاور تحصیلی کرج و تمام  مراکز مشاوره انتخاب رشته در کرج این است که باید خودش جزو رتبه های برتر کنکور سال های قبل باشد و در بهترین رشته ها و دانشگاه ها تحصیل کرده باشد. مشاوری که خودش مسیر پر پیچ و خم کنکور سراسری را طی کرده است و با مسیر این راه به خوبی آشناست، به طور دقیق و مناسب می داند که فاکتورهای دستیابی به موفقیت چیست و در برنامه ریزی برای آزمون چه اصولی باید رعایت شود تا نتیجه مثبت را به دست آورد. بهترین مشاور تحصیلی کرج باید تجربیات بسیاری از افراد داوطلب سال های گذشته داشته باشد و در کارنامه کاری خود حداقل چند رتبه برتر با کمک های وی به موفقیت دست یافته باشند.

مشاور تحصیلی کنکور باید آینده نگر بوده و علاوه بر این که در برنامه ریزی کنکور سراسری و ارائه دادن بهترین روش های مطالعاتی به شما کمک می کند و هر روز به طور مرتب پیگیر مطالعه دروستان باشد، باید در ذهن خود نسبت به آینده تان نیز برنامه ریزی کرده باشد و به مرور شما را با رشته ها و دانشگاه های مختلف آشنا سازد تا در هنگام موعد انتخاب رشته، بهترین تصمیم را بگیرید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاوره تحصیلی وارد شوید.

 

مزایای بهترین مشاور تحصیلی در کرج

 • صرفه جویی در وقت و زمان: شما داوطلب گرامی با مشاوره تلفنی در وقت خود صرفه جویی می کنید و لزومی ندارد که به مدت چند روز منتظر رسیدن نوبت خود باشید و در نتیجه وقت و زمان بیشتری دارید تا درس بخوانید.
 • مقرون به صرفه بودن: مهم ترین ویژگی مثبت مشاوره تحصیلی کرج در کمتر بودن هزینه آن نسبت به مشاوره حضوری است که صرفه جویی در هزینه ها شامل هزینه رفت و آمد و هم در هزینه مشاوره می شود.
 • ارتباط گیری با بهترین مشاوران: با توجه به این که همه داوطلبان کنکور امکان و شرایط دسترسی حضوری به بهترین مشاوران تحصیلی را ندارند، بنابراین مشاوره تلفنی گزینه مناسبی است تا از این طریق توازن برقرار شود و همه افراد بتوانند از مشاوران برتر کشور استفاده کنند. 
 • دسترسی آسان: مشاوران تحصیلی تمامی روزها حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات هستند و شما در هر زمان که نیاز به مشاوره داشته باشید، کافی است با یک تماس با مشاور خصوصی کنکور خود ارتباط برقرار نمایید.

 

ویژگی های بهترین مشاوره تحصیلی

 

بهترین مشاوره تحصیلی در ایران تحصیل

آن دسته از داوطلبانی که می خواهند در آزمون نظام مهندسی شرکت نمایند. باید از بهترین و جدید ترین منابع استفاده نمایند. امری که با توجه به برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در کرج به راحتی قابل دستیابی می باشد. همچنین ارائه نمونه سوالات را نیز، می توان از جمله مواردی دانست که به شما کمک می نماید تا به راحتی به موفقیت در رشته خود فکر نمایید.

اگر داوطلب کنکور کارشناسی ارشد و یا دکتری می باشید، می توانید با کمک بهترین مشاوره تحصیلی در کرج ایران تحصیل ، به بهترین وجه از منابع ، تعداد سوالات ، مصاحبه و همچنین شرایط ورود به صورت بدون کنکور آگاه گردید. به همین دلیل ما کلیه متخصصین ایران تحصیل را بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرج می دانیم زیرا هر یک از داوطلبان می توانند به راحتی در آزمون های مذکور پذیرفته شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در کرج ایران تحصیل، کافی است بر روی لینک زیر کلیک کرده و وارد سامانه آکادمی ایران تحصیل شوید. 

داوطلبان می توانند با کمک مشاوران ما در آکادمی ایران تحصیل، با جدیدترین منابع آزمون ها آشنا شده و حداقل تراز  نمره قبولی را کسب نمایند. برای ورود به آکادمی ایران تحصیل و دریافت مشاوره حرفه ای روی لینک زیر کلیک نمایید. 

بهترین مشاوره تحصیلی در کرج

 

 

جدیدترین اخبار مشاوره تحصیلی

مشاوره انتخاب رشته نهم به دهم 1401 – 1402

دانش آموزان پایه نهم برای ورود به مقطع دهم بایستی پس از اتمام امتحانات پایانی خرداد ماه انتخاب رشته کنند. در انتخاب رشته پایه دهم، نمرات 3 سال متوسطه اول، آزمون مشاوره ای همگام، علاقه و نظر دانش آموز و… تاثیر گذار است. برای انجام این امر، باید در زمان مقرر که از سوی آموزش و پرورش مشخص می شود، به سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir مراجعه کرده و اقدامات لازم را به انجام برسانید.

 

طرح پیشگیری از افت تحصیلی با ارائه مشاوره تحصیلی در دانشگاه ها اجرا می شود

دکتر ابراهیم نعیمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دلیل مراجعات دانشجویان به مراکز مشاوره بعد از دوره کرونا گفت: با توجه به دو سال حضور دانشجویان در خانه و مسائل حل نشده‌ ای که در درون خانواده‌ها وجود داشته، باعث شده، تنش‌ ها و تعارضات دانشجویان در درون خانواده افزایش یابد و اکنون با بار روانی حل نشده، استرس‌ ها و فشارهای روانی به مراکز مشاوره مراجعه کنند. برای مقابله با استرس ها و تنش های دوران دانشجویی مشاوران کارآزموده و ماهر ایران تحصیل بهترین و سریع ترین گزینه هستند پس با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

بهترین مشاوره تحصیلی در کرج

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به بررسی بهترین مشاور تحصیلی در کرج پرداختیم و به این سوال که مراکز مشاوره انتخاب رشته در کرج و بهترین مرکز انتخاب رشته کرج کدام هستند، ویژگی های مشاور تحصیلی خوب چیست و چه مزایایی نسبت به سایر مراکز مشاوره تحصیلی دارد، پاسخ دادیم. فراموش نکنید که مسیر انتخاب رشته و دانشگاه مناسب، مسیری است که اگر به تنهایی و بدون بهره گیری از راهنمایی بخواهید آن را طی کنید، دچار مشکل خواهید شد. بنابراین باید مشاورانی در کنار شما باشند تا به طور مرتب، برنامه تحصیلی شما را کنترل کنند تا دچار سردرگمی نشوید. 

مرکز مشاوره ایران تحصیل، به عنوان بهترین مرکز انتخاب رشته کرج، با داشتن کادری مجرب و با دانش و اطلاعات به روز، همواره در پی ارائه دقیق ترین و اصولی ترین مشاوره به شما داوطلبان عزیز هستند. چنانچه در خصوص تمامی مراحل از برنامه ریزی تحصیلی تا انتخاب رشته و دانشگاه سوالی داشته باشید، می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. 

 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

 

 

 

5/5 - (5 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. علی
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۹

  سلام ببخشید من واس داداشم یه مشاور خوب واس برنامه ریزی تو‌ رشته فنی میخام چطور براش پیدا کنم داخل کرج؟

  • isaei
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقتتون بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکر ایران تحصیل تماس بگیرید .

 2. یلدا
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

  سلام . در ازمون کنکور مجاز اعلام شدم .میخوام انتخاب رشته کنم .چطوری از شما وقت بگیرم برای انتخاب رشته ؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   میتونین برا اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 3. امیررضا
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

  وقتتون به خیر
  خوب هستید؟

  سوالی داشتم از خدمتتون
  آیا مجموعه شما تمایل به همکاری با مشاوری صرفا برای انتخاب رشته دارد ؟

  • alizadeh
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۶

   سلام وقت بخیر برای پیگیری سوال خود با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید

 4. مهرناز
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۲

  سلام به نظر من آموزشگاه فرزانه ۲۰ یکی از برترین آموزشگاه در سطح کشور هست ، که به روش داستانی تدریس میکنن و هر سال رتبه های برتر دارن

 5. ر.م
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

  مرکز مشاوره ایران تحصیل خیلی خوبه من مشاوره کنکورمو کارکردم واقعا راضی بودم خیلی مسلط و تمام نکات کیلیدی و مهمو اموزش میدن بهمون

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام
   ازاینکه با مرکز مشاوره ایران تحصیل کار کردین و به اهدافتون نزدیک شدین باعث افتخار ماست

 6. صبا
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۳

  بهترین مشاوره فقط مشاروه ایران تحصبل هستش من با مشاوره هاشون تونستم ب هدفی ک همیشه تو ذهنم بود برسم

  • کارشناس ارشد
   ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام صبا
   متشکریم از حس انتخابتون که مجوعه مشاوره تحصیلی ایران تحصیل انتخاب کردین که باعث افتخار با مجموعه ما به هدفتون رسیدین

 7. مهشید
  ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

  آموزشگاه کنکور توی کرج فقط فرزانه ۲۰ فوق العادس، هم مشاوره خیلی خوبی داره هم پشتیبانهای منظم وخوبی داره
  استادای بنام_بارعلمی فوق العاده، درسهارو باروش تستی هم اموزش میدن،شهریه مناسبی داره، اقساط بلندمدت داره
  من ک خیلی راضیم

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   بله بسیار هم عالی

   • مهدیه
    ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

    سلام هزینه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری رو میشه بگید لطفا🙏🌹

    • karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۶

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 8. فاطمه
  ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۱

  مشاور من پارسال کاری کرد که چیزی که میخوامو قبول شم ارزومو تبدیل کرد به حقیقت زندگیم همه چی شدنیه فقط باید درست انتخاب کنیم آقای فراهانی بهارین بودن تو کار خودشون و هستن👌🏽

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 9. مریم
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۱

  بهترررررین مشاور تحصیلی کرج فقط اقای فراهانی ، واقعا دمشون گرم من با ایشون سال کنکورمو بدون استرس و با بازدهی بالا گذروندم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام بله

 10. ماریا
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

  بهترین مشاوره تحصیلی از نظرمن فقط مرکز مشاوره ایران تحصیل که از همه نظر عالیه اموزش صحیح رو دارن

  • moshaverarshad
   ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام ماریا
   نظرلطفته انشالله که تونسته باشیم کاملا به تمامی سوالاتتون پاسخ کامل و صحیح بدیم

 11. فاطمه
  ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸

  اموزشگاهی که من میرم ازهمه نظرها خیالم رو راحت کرده
  اساتید فوق العاده ای تدریس میکنن،مشاوره عالی،پشتیبانهای دلسوز و حرفه ای،کلاس انلاین وحضوری،مشاوره خصوصی،حضوری_وانلاین
  بنظرم بهترین انتخاب مرکز مشاوره ایران تحصیل

  • moshaverarshad
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام فاطمه
   مچکریم نظر لطفتونه
   از اینک مجموعه مارو انتخاب کردین برای مشاورتون سپاسگذاریم

 12. مهدیه
  ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

  بهترین مشاور کنکوری فقط مشاوران تخصصی ایران تحصیل بسیار عااالی هستند و به روش 4G مشاوره برگزار می‌کنند و در سال کنکوریم باعث شدن بتونم به هدفهام برسم 😍

  • moshaverarshad
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

   متشکریم نظر لطفتونه
   از اینک تونستیم در راستای پیشرقتتون تاثیر گذار باشیم خیلی خوشحالیم

  • ثنا
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸

   اموزشگاهی که من میرم ازهمه نظرها خیالم رو راحت کرده
   اساتید فوق العاده ای تدریس میکنن،مشاوره عالی،پشتیبانهای دلسوز و حرفه ای،کلاس انلاین وحضوری،مشاوره خصوصی،حضوری_وانلاین
   بنظرم بهترین انتخاب مشاروان مرکز ایران تحصیل

   • moshaverarshad
    ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۲

    سلام ثنا
    این نظرلطفتونه انشالله که روز به روز بتونیم بهترین راهکار جلوی شما قرار بدیم

 13. مهدیه
  ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۱

  بهترین مشاور کنکوری فقط مشاوران تخصصی ایران تحصیل که خیلییی عالی هستند و به روش 4G مشاوره برگزار می‌کنند و خیلی تو سال کنکورم بهم کمک کردند

 14. پریسا
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

  اموزشگاه ایران تحصیل یکی از بهترین اموزشگاهای علمی تقویتی در کرج است که با مدیریت عالی و اساتید خوب بهترین راه برای رسیدن به ارزوهاتون است

  • مشاور ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام ممنون از لطف شما برای دریافت مشاوره تحصیلی در هر رشته ای می تونید با شماره های مرکز تماس حاصل نمایید.

   • فاطمه
    ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

    مرکز مشاوره ایران تحصیل یکی از برترین مراکز آموزشی که خیلی در زمینه کنکور فعالیت دارند

 15. فهمیه رحمتی
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۴

  سلام من دانش اموز پایه ۱۱ هستم وبا برنامه ریزی ومشاوره تحصیلی در مجموعه مشاور تحصیلی ایران تحصیل بیست روز به روز در حال پیشرفت هستم تو درسام جا داره اینجا از کادر اداریش و اساتید خوبش تشکر کنم .

  • moshaverarshad
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۲

   سلام خانم رحمتی
   به امید درخشش روزافزون شما از این اینک مجموعه ایران تحصیل انتخاب کردن مچکریم

  • شیرین
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

   آمرکز مشاوره ایران تحصیل یکی از بهترین آموزشگاه ها در زمینه کنکور هست که برترین مشاوران رو داره

   • moshaverarshad
    ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

    سلام شیرین خانم مچکریم نظر لطفتونه

 16. حنانه برزگر
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۲

  سلام به همه دوستای خودم که پایه نهمی هستن خواستم بگم من به معرفی یکی از دوستان بامجموعه ایران تحصیل اشنا شدم و تونستم توی بهترین رشته قبول بشم پیشنهاد می کنم اگر ایندتون براتون اهمیت داره حتما شما هم با مشاوران مرکز ایران تحصیل انتخاب رشته کنید واقعا مچکرم از همه اساتید و کادر اداریش .

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۴

   خیلی ممنون از نظرتون انشالله که موفق باشین

   • سارا
    ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

    من امروز میخام یک مرکز مشاور برجسته و خوب رو معرفی کنم مرکز مشاوره ایران تحصیل به جرات میتونم بگم یکی از برترین مراکز مشاوره کنکور هست

    • moshaverarshad
     ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

     سلام سارا
     از اینک تونستیم رضایت شمارو جلب کنیم خیلی خوشحالیم

 17. مریم
  ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۱

  سلام دوستان🌹
  تقریبا میشه گفت همه دانش آموزان کنکوری اوایل اسفند به فکر اردوی مطالعاتی هستن و اینکه دغدغشون یه اردوی مطالعاتی خوب و مفیده چون یکی از بهترین زمان های جمعبندی تعطیلات نوروز هست.
  بنظر من که خودم یکی از دانش آموزای آموزشگاه ایران تحصیل بیست بودم این آموزشگاه تو این 10 سال اخیر بهترین اردوهای مطالعاتی رو برگزار کرده.

  • مینا
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   مرکز مشاوره ایران تحصیل یکی از بهترین مرکز مشاوره تحصیل هست که در زمینه کنکور و جمع بندی ماه های اخر میشناسم و خیلی خیلی روش های خوبی دارن

   • moshaverarshad
    ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۷

    سلام مبینا
    خیلی ممنون نظر لطفتونه
    از اینک مرکز مشاوره ایران تخصیل انتخاب کردید سپاسگذاریم

    • مهناز
     ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۲

     مرکز مشاوره ایران تحصیل یکی از بزرگترین مراکز مشاوره تلفنی است . من خودم از این مرکز مشاوره گرفته و باعث پیشرفتم شد. اگه میخوایی موفق بشی راهش همینه.

     • کارشناس ارشد
      ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

      سلام وقت به خیر
      ممنون از نظر لطف شما

ایران تحصیل
تماس با مشاور