ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

بهترین مشاوره تحصیلی در کرج 1402 + رزرو اینترنتی | ایران تحصیل

بهترین مشاوره تحصیلی در کرج
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

همانگونه که می‌دانید در کنکور سراسری به هیچ عنوان فرصت آزمون و خطا برای هیچ کس وجود ندارد و چنانچه بعد از یک سال تلاش متوالی نتوانید به رشته و دانشگاه دلخواه خود برسید، امکان بازگشت به قبل و جبران خطاها وجود ندارد. اگر در شهری مثل کرج زندگی می‌کنید، تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که مسیر انتخاب رشته و دانشگاه را به فرد یا افرادی واگذار کنید که بهترین مشاور انتخاب رشته کرج بوده و تمام عوامل موفقیت را شناخته و می‌توانند شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند. مراکز مشاوره انتخاب رشته در کرج خدمات مشاوره‌ای متفاوتی ارائه می کنند. به همین دلیل بسیاری به دنبال بهترین مرکز انتخاب رشته کرج هستند و این سوال را دارند که بهترین مشاوره تحصیلی در کرج کجاست؟

اگر برای موفقیت در کنکور قدم برداشته‌اید، بهتر است برای آزمون خود ریسک نکرده و سعی کنید حتماً از تجربیات مشاوران برتر کنکور بهره بگیرید تا بهترین نتیجه را برای خود رقم بزنید. از آنجا که ممکن است انتخاب بهترین مشاور تحصیلی تهران برای شما دشوار باشد، ما مراجعه به بهترین مشاوره کنکور کرج را به شما پیشنهاد می‌کنیم که البته باید این دسته از افراد ویژگی‌های یک مشاور خوب را داشته باشند. برای گفتگو با بهترین مشاوران وارد سامانه ایران تحصیل شده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. 

معرفی بهترین مشاوره تحصیلی در کرج

انسان‌ها، یادگیری آنان، اهداف، استعداد و همچنین هوش و دیدگاه متفاوتی دارند. بنابراین چنانچه بی‌توجه به این امور به انجام مشاوره و برنامه‌ریزی بپردازیم، نتیجه‌ای جز تلف کردن وقت و همچنین هدر رفتن انرژی و همچنین هزینه مراجعین نخواهد داشت. بهترین مشاوره کنکور کرج چه امتیازاتی دارد که سایر مراکز دیگر نخواهند داشت؟ بهتر است به نکات مهم در این زمینه توجه داشته باشید.

شرایطی را تصور نمایید که در آن، داوطلبان در سال‌های گذشته نتوانسته‌اند موفقیت مطلوب را کسب کرده و به همین دلیل دچار افسردگی شده‌اند. آنچه بهترین مشاوره تحصیلی انجام می‌دهد، ابتدا کار کردن بر روی این احساس شکست و همچنین در گام بعدی توجه به اشتباهات داوطلب که صورت پذیرفته است و در این مرحله باید انجام دهد می‌باشد.

 

اطلاعیه:

بهترین مشاوره تحصیلی، مشاوری است که برای تمامی مقاطع تحصیلی مشاوره دهد. برای مثال تنها در زمینه کنکور کارشناسی فعالیت نکند، بلکه کسی که می‌خواهد در کنکور کارشناسی ارشد یا دکتری شرکت کند هم بتواند از این مشاوره‌ها استفاده کند.

 

اگر از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی استفاده ننماییم چه مشکلاتی را خواهیم داشت؟ هنگامی که فردی خود به تنهایی از عهده حل مشکلات برنمی‌آید، به دنبال بهترین مشاوره کنکور کرج و همچنین کمک مشاور می‌باشد. حال اگر همین مشاور نتواند به او کمک کند، طبق اصل روانشناسی وی دچار درماندگی آموخته شده می‌گردد. بدین معنا که او دچار یاس شده و هرگز به موفقیت و تلاش امیدی نخواهد داشت.

 

معرفی بهترین مشاوره تحصیلی در کرج

 

بهترین مرکز انتخاب رشته کرج

اگر قصد استفاده از مشاوره تحصیلی را دارید، بهتر است زیرکانه و هوشمندانه عمل کنید. در هر مقطع تحصیلی که می‌باشید، بهتر است از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرج استفاده نمایید. اگر شما دانش‌آموز هستید؛ تنها یک‌بار در کل پایه تحصیلی خود شانس ورود به مدارس تیزهوشان و یا نمونه دولتی را خواهید داشت. بنابراین فرصتی برای کسب تجربه باقی نخواهد ماند.

اگر شما داوطلب کنکور هستید، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرج به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در کنکور به بهترین وجه عمل کنید و موفقیت خود را تضمین نمایید. استفاده از خدمات بهترین مشاوره کنکور کرج موجب می‌شود که با توجه به رتبه خود، در بهترین رشته پذیرفته شوید. چنانچه مایل به مشاوره انتخاب رشته نهم در کرج باشید، بهترین انتخاب رشته را می‌توانیم برای شما داشته باشیم.

برای برقراری ارتباط با متخصصین و مشاورین بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرج و مشاوره تحصیلی حضوری تهران می‌توانید ابتدا به صورت تلفنی به انجام وقت مشاوره بپردازید. برای داشتن بهترین مشاوره تحصیلی در کرج کافی است با شماره‌های 9099075307 از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

بهترین مرکز انتخاب رشته کرج

معرفی بهترین مراکز مشاوره انتخاب رشته در کرج

آنچه بهترین مشاوران کنکور کرج به شما ارائه خواهند نمود، خدمات همه جانبه‌ای است که به شما در تمامی موارد کمک خواهد کرد. برای مثال می‌توان به مشاوره انتخاب رشته در کرج اشاره نمود. متخصصین بهترین مشاوره تحصیلی در کرج به شما کمک می‌کنند تا در مرحله ابتدایی به انجام استعدادیابی و کشف رغبت شما بپردازند. آزمون‌هایی که در این رابطه از داوطلبان گرفته می‌شود، آزمون‌های کاملا معتبر روان‌شناسی می‌باشند.

یک مرکز مشاوره تحصیلی خوب در کرج به شما کمک می‌کند تا در هر رشته‌ای که مشغول به تحصیل هستید، بتوانید بهترین و متخصص‌ترین فرد شوید. به عنوان مثال پذیرش در آزمون نظام مهندسی، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند. به همین دلیل بهترین مشاوره تحصیلی کرج به شما کمک می‌کند تا با بهترین رتبه در این آزمون موفق شوید.

مرکز مشاوره در کرج، به صورت تلفنی و حضوری به تمامی داوطلبان برای موفقیت و دریافت نتیجه مطلوب کمک می‌کند. به همین دلیل تفاوتی ندارد که شما در کدام مرحله قرار دارید؛ مهم این است که بتوانید از خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در کرج استفاده نمایید. کاهش استرس و همچنین برنامه‌ریزی درست را می توان از جمله اموری دانست که در این مراکز بدان خواهند پرداخت. همچنین در صورت نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی از مجرب‌ترین مشاوران کشوری می‌توانید با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید.

مشاوران ما در آکادمی ایران تحصیل بهترین برنامه های تحصیلی را ارائه داده و استعداد هر داوطلب را کشف می کنند.

ویژگی‌های یک مشاور تحصیلی خوب

یکی از شاخص‌ترین ویژگی مشاور تحصیلی خوب به‌روز بودن اطلاعات و دانش او است. مشاور تحصیلی باید در تمام امور مربوط به آزمون و دانشگاه اطلاعات درست و دقیقی داشته باشد تا با جلوگیری از دادن اطلاعات اشتباه به داوطلب، باعث گمراهی و سردرگمی وی نشود. مشاور تحصیلی باید ارتباط اجتماعی خوبی داشته و تا جایی که امکان دارد، دلسوز داوطلبان باشد تا آن‌ها با وی احساس راحتی کنند و بتوانند ارتباط مناسبی برقرار کنند.

یکی از ویژگی‌های بهترین مشاور تحصیلی کرج و تمام مراکز مشاوره انتخاب رشته در کرج این است که باید خودش جزو رتبه‌های برتر کنکور سال‌های قبل باشد و در بهترین رشته‌ها و دانشگاه‌ها تحصیل کرده باشد. مشاوری که خودش مسیر پر پیچ و خم کنکور سراسری را طی کرده و با مسیر این راه به خوبی آشناست، به طور دقیق و مناسب می‌داند که فاکتورهای دستیابی به موفقیت چیست و در برنامه‌ریزی برای آزمون چه اصولی باید رعایت شود تا نتیجه مثبت را به دست آورد. بهترین مشاور تحصیلی کرج باید تجربیات بسیاری از افراد داوطلب سال‌های گذشته داشته باشد و در کارنامه کاری خود حداقل چند رتبه برتر با کمک‌های وی به موفقیت دست یافته باشند.

مشاور تحصیلی کنکور باید آینده‌نگر بوده و علاوه بر این که در برنامه‌ریزی کنکور سراسری و ارائه دادن بهترین روش‌های مطالعاتی به شما کمک می‌کند و هر روز به طور مرتب پیگیر مطالعه دروس شما باشد، باید در ذهن خود نسبت به آینده شما نیز برنامه‌ریزی کرده و به مرور شما را با رشته‌ها و دانشگاه‌های مختلف آشنا سازد تا در هنگام موعد انتخاب رشته، بهترین تصمیم را بگیرید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاوره تحصیلی وارد شوید.

 

مزایای بهترین مشاور تحصیلی در کرج

مشاور تحصیلی در کرج دارای یک سری مزایای مهمی می‌باشد که آن‌ها را از سایر موارد متمایز کرده است. در ادامه این بخش از مقاله قصد داریم تا به این مزایا بپردازیم:

 • صرفه‌جویی در وقت و زمان: شما داوطلب گرامی با مشاوره تلفنی در وقت خود صرفه جویی می کنید و لزومی ندارد که به مدت چند روز منتظر رسیدن نوبت خود باشید و در نتیجه وقت و زمان بیشتری دارید تا درس بخوانید.
 • مقرون به صرفه بودن: مهم ترین ویژگی مثبت مشاوره تحصیلی کرج در کمتر بودن هزینه آن نسبت به مشاوره حضوری است که صرفه جویی در هزینه ها شامل هزینه رفت و آمد و هم در هزینه مشاوره می شود.
 • ارتباط گیری با بهترین مشاوران: با توجه به این که همه داوطلبان کنکور امکان و شرایط دسترسی حضوری به بهترین مشاوران تحصیلی را ندارند، بنابراین مشاوره تلفنی گزینه مناسبی است تا از این طریق توازن برقرار شود و همه افراد بتوانند از مشاوران برتر کشور استفاده کنند. 
 • دسترسی آسان: مشاوران تحصیلی تمامی روزها حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات هستند و شما در هر زمان که نیاز به مشاوره داشته باشید، کافی است با یک تماس با مشاور خصوصی کنکور خود ارتباط برقرار نمایید.

 

مزایای بهترین مشاور تحصیلی در کرج

 

بهترین مشاوره تحصیلی در ایران تحصیل

اگر داوطلب کنکور کارشناسی ارشد و یا دکتری هستید، می‌توانید با کمک بهترین مشاوره تحصیلی در کرج ایران تحصیل، به بهترین وجه از منابع، تعداد سوالات، مصاحبه و همچنین شرایط ورود به صورت بدون کنکور آگاه گردید. به همین دلیل ما کلیه متخصصین ایران تحصیل را بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرج برای شما می‌دانیم؛ زیرا هر یک از داوطلبان می‌توانند به راحتی در آزمون‌های مذکور پذیرفته شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در کرج ایران تحصیل، کافی است با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

جدیدترین اخبار مشاوره تحصیلی

مشاوره انتخاب رشته نهم به دهم ۱۴۰۲ – 1402

دانش آموزان پایه نهم برای ورود به مقطع دهم بایستی پس از اتمام امتحانات پایانی خرداد ماه انتخاب رشته کنند. در انتخاب رشته پایه دهم، نمرات 3 سال متوسطه اول، آزمون مشاوره ای همگام، علاقه و نظر دانش آموز و… تاثیر گذار است. برای انجام این امر، باید در زمان مقرر که از سوی آموزش و پرورش مشخص می شود، به سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir مراجعه کرده و اقدامات لازم را به انجام برسانید.

 

طرح پیشگیری از افت تحصیلی با ارائه مشاوره تحصیلی در دانشگاه ها اجرا می شود

دکتر ابراهیم نعیمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دلیل مراجعات دانشجویان به مراکز مشاوره بعد از دوره کرونا گفت: با توجه به دو سال حضور دانشجویان در خانه و مسائل حل نشده‌ ای که در درون خانواده‌ها وجود داشته، باعث شده، تنش‌ ها و تعارضات دانشجویان در درون خانواده افزایش یابد و اکنون با بار روانی حل نشده، استرس‌ ها و فشارهای روانی به مراکز مشاوره مراجعه کنند. برای مقابله با استرس ها و تنش های دوران دانشجویی مشاوران کارآزموده و ماهر ایران تحصیل بهترین و سریع ترین گزینه هستند پس با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله از ایران تحصیل به بررسی بهترین مشاوره تحصیلی در کرج پرداختیم و به این سوال که مراکز مشاوره انتخاب رشته در کرج و بهترین مشاور انتخاب رشته کرج کدام هستند، ویژگی های مشاور تحصیلی خوب چیست و چه مزایایی نسبت به سایر مراکز مشاوره تحصیلی دارد، پاسخ دادیم.

شما با خواندن این مقاله دریافتید که بهترین مشاوره تحصیلی، مشاوری است که برای تمامی مقاطع تحصیلی مشاوره دهد. برای مثال تنها در زمینه کنکور کارشناسی فعالیت نکند، بلکه کسی که می‌خواهد در کنکور کارشناسی ارشد یا دکتری شرکت کند هم بتواند از این مشاوره‌ها استفاده کند. 

همچنین متوجه شدید که برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی کرج دارای مزایایی از جمله صرفه‌جویی در وقت و زمان، مقرون به صرفه بودن و ارتباط گیری با بهترین مشاوران است.

مرکز مشاوره ایران تحصیل به عنوان بهترین مرکز انتخاب رشته کرج، با داشتن کادری مجرب و با دانش و اطلاعات به روز، همواره در پی ارائه دقیق‌ترین و اصولی‌ترین مشاوره به شما داوطلبان عزیز هستند. چنانچه در خصوص تمامی مراحل از برنامه ریزی تحصیلی تا انتخاب رشته و دانشگاه سوالی داشته باشید، می توانید با از طریق شماره 9099075307 با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. 

 

 

برای دانلود PDF مقاله بهترین مشاوره تحصیلی در کرج کلیک کنید. 

 

4.4/5 - (7 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مشاوره تحصیلی در کرج چه مزایایی دارد؟

از مزایای بهترین مشاوره تحصیلی کرج می‌توان به صرفه‌جویی در وقت و زمان، مقرون به صرفه بودن و ارتباط گیری با بهترین مشاوران اشاره کرد.

یک مشاور تحصیلی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک ویژگی مشاور تحصیلی خوب به‌روز بودن اطلاعات و دانش او است. مشاور تحصیلی باید در تمام امور مربوط به آزمون و دانشگاه اطلاعات درست و دقیقی داشته باشد تا با جلوگیری از دادن اطلاعات اشتباه به داوطلب، باعث گمراهی و سردرگمی وی نشود.

مرکز مشاوره در کرج به چه صورتی مشاوره می‌دهد؟

مرکز مشاوره در کرج، به صورت تلفنی و حضوری به تمامی داوطلبان برای موفقیت و دریافت نتیجه مطلوب کمک می‌کند.

 

نظرات

 1. Avatar photo
  زینب
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۱

  سلام من امسال انتخاب رشته دارم بین دو تا رشته گیر کردم
  کمک لازم داشتم

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۳

   سلام وقت بخیر
   با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند

 2. Avatar photo
  علی
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۹

  سلام ببخشید من واس داداشم یه مشاور خوب واس برنامه ریزی تو‌ رشته فنی میخام چطور براش پیدا کنم داخل کرج؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقتتون بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکر ایران تحصیل تماس بگیرید .

 3. Avatar photo
  یلدا
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

  سلام . در ازمون کنکور مجاز اعلام شدم .میخوام انتخاب رشته کنم .چطوری از شما وقت بگیرم برای انتخاب رشته ؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   میتونین برا اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 4. Avatar photo
  امیررضا
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

  وقتتون به خیر
  خوب هستید؟

  سوالی داشتم از خدمتتون
  آیا مجموعه شما تمایل به همکاری با مشاوری صرفا برای انتخاب رشته دارد ؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۶

   سلام وقت بخیر برای پیگیری سوال خود با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید

 5. Avatar photo
  مهرناز
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۲

  سلام به نظر من آموزشگاه فرزانه ۲۰ یکی از برترین آموزشگاه در سطح کشور هست ، که به روش داستانی تدریس میکنن و هر سال رتبه های برتر دارن

 6. Avatar photo
  ر.م
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

  مرکز مشاوره ایران تحصیل خیلی خوبه من مشاوره کنکورمو کارکردم واقعا راضی بودم خیلی مسلط و تمام نکات کیلیدی و مهمو اموزش میدن بهمون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام
   ازاینکه با مرکز مشاوره ایران تحصیل کار کردین و به اهدافتون نزدیک شدین باعث افتخار ماست

 7. Avatar photo
  صبا
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۳

  بهترین مشاوره فقط مشاروه ایران تحصبل هستش من با مشاوره هاشون تونستم ب هدفی ک همیشه تو ذهنم بود برسم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام صبا
   متشکریم از حس انتخابتون که مجوعه مشاوره تحصیلی ایران تحصیل انتخاب کردین که باعث افتخار با مجموعه ما به هدفتون رسیدین

 8. Avatar photo
  مهشید
  ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

  آموزشگاه کنکور توی کرج فقط فرزانه ۲۰ فوق العادس، هم مشاوره خیلی خوبی داره هم پشتیبانهای منظم وخوبی داره
  استادای بنام_بارعلمی فوق العاده، درسهارو باروش تستی هم اموزش میدن،شهریه مناسبی داره، اقساط بلندمدت داره
  من ک خیلی راضیم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   بله بسیار هم عالی

   • Avatar photo
    مهدیه
    ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

    سلام هزینه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری رو میشه بگید لطفا🙏🌹

    • Avatar photo
     karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۶

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 9. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۱

  مشاور من پارسال کاری کرد که چیزی که میخوامو قبول شم ارزومو تبدیل کرد به حقیقت زندگیم همه چی شدنیه فقط باید درست انتخاب کنیم آقای فراهانی بهارین بودن تو کار خودشون و هستن👌🏽

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 10. Avatar photo
  مریم
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۱

  بهترررررین مشاور تحصیلی کرج فقط اقای فراهانی ، واقعا دمشون گرم من با ایشون سال کنکورمو بدون استرس و با بازدهی بالا گذروندم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام بله

 11. Avatar photo
  ماریا
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

  بهترین مشاوره تحصیلی از نظرمن فقط مرکز مشاوره ایران تحصیل که از همه نظر عالیه اموزش صحیح رو دارن

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام ماریا
   نظرلطفته انشالله که تونسته باشیم کاملا به تمامی سوالاتتون پاسخ کامل و صحیح بدیم

 12. Avatar photo
  فاطمه
  ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸

  اموزشگاهی که من میرم ازهمه نظرها خیالم رو راحت کرده
  اساتید فوق العاده ای تدریس میکنن،مشاوره عالی،پشتیبانهای دلسوز و حرفه ای،کلاس انلاین وحضوری،مشاوره خصوصی،حضوری_وانلاین
  بنظرم بهترین انتخاب مرکز مشاوره ایران تحصیل

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام فاطمه
   مچکریم نظر لطفتونه
   از اینک مجموعه مارو انتخاب کردین برای مشاورتون سپاسگذاریم

 13. Avatar photo
  مهدیه
  ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

  بهترین مشاور کنکوری فقط مشاوران تخصصی ایران تحصیل بسیار عااالی هستند و به روش 4G مشاوره برگزار می‌کنند و در سال کنکوریم باعث شدن بتونم به هدفهام برسم 😍

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

   متشکریم نظر لطفتونه
   از اینک تونستیم در راستای پیشرقتتون تاثیر گذار باشیم خیلی خوشحالیم

  • Avatar photo
   ثنا
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸

   اموزشگاهی که من میرم ازهمه نظرها خیالم رو راحت کرده
   اساتید فوق العاده ای تدریس میکنن،مشاوره عالی،پشتیبانهای دلسوز و حرفه ای،کلاس انلاین وحضوری،مشاوره خصوصی،حضوری_وانلاین
   بنظرم بهترین انتخاب مشاروان مرکز ایران تحصیل

   • Avatar photo
    moshaverarshad
    ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۲

    سلام ثنا
    این نظرلطفتونه انشالله که روز به روز بتونیم بهترین راهکار جلوی شما قرار بدیم

 14. Avatar photo
  مهدیه
  ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۱

  بهترین مشاور کنکوری فقط مشاوران تخصصی ایران تحصیل که خیلییی عالی هستند و به روش 4G مشاوره برگزار می‌کنند و خیلی تو سال کنکورم بهم کمک کردند

 15. Avatar photo
  پریسا
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

  اموزشگاه ایران تحصیل یکی از بهترین اموزشگاهای علمی تقویتی در کرج است که با مدیریت عالی و اساتید خوب بهترین راه برای رسیدن به ارزوهاتون است

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام ممنون از لطف شما برای دریافت مشاوره تحصیلی در هر رشته ای می تونید با شماره های مرکز تماس حاصل نمایید.

   • Avatar photo
    فاطمه
    ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

    مرکز مشاوره ایران تحصیل یکی از برترین مراکز آموزشی که خیلی در زمینه کنکور فعالیت دارند

 16. Avatar photo
  فهمیه رحمتی
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۴

  سلام من دانش اموز پایه ۱۱ هستم وبا برنامه ریزی ومشاوره تحصیلی در مجموعه مشاور تحصیلی ایران تحصیل بیست روز به روز در حال پیشرفت هستم تو درسام جا داره اینجا از کادر اداریش و اساتید خوبش تشکر کنم .

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۲

   سلام خانم رحمتی
   به امید درخشش روزافزون شما از این اینک مجموعه ایران تحصیل انتخاب کردن مچکریم

  • Avatar photo
   شیرین
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

   آمرکز مشاوره ایران تحصیل یکی از بهترین آموزشگاه ها در زمینه کنکور هست که برترین مشاوران رو داره

   • Avatar photo
    moshaverarshad
    ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

    سلام شیرین خانم مچکریم نظر لطفتونه

 17. Avatar photo
  حنانه برزگر
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۲

  سلام به همه دوستای خودم که پایه نهمی هستن خواستم بگم من به معرفی یکی از دوستان بامجموعه ایران تحصیل اشنا شدم و تونستم توی بهترین رشته قبول بشم پیشنهاد می کنم اگر ایندتون براتون اهمیت داره حتما شما هم با مشاوران مرکز ایران تحصیل انتخاب رشته کنید واقعا مچکرم از همه اساتید و کادر اداریش .

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۴

   خیلی ممنون از نظرتون انشالله که موفق باشین

   • Avatar photo
    سارا
    ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

    من امروز میخام یک مرکز مشاور برجسته و خوب رو معرفی کنم مرکز مشاوره ایران تحصیل به جرات میتونم بگم یکی از برترین مراکز مشاوره کنکور هست

    • Avatar photo
     moshaverarshad
     ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

     سلام سارا
     از اینک تونستیم رضایت شمارو جلب کنیم خیلی خوشحالیم

 18. Avatar photo
  مریم
  ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۱

  سلام دوستان🌹
  تقریبا میشه گفت همه دانش آموزان کنکوری اوایل اسفند به فکر اردوی مطالعاتی هستن و اینکه دغدغشون یه اردوی مطالعاتی خوب و مفیده چون یکی از بهترین زمان های جمعبندی تعطیلات نوروز هست.
  بنظر من که خودم یکی از دانش آموزای آموزشگاه ایران تحصیل بیست بودم این آموزشگاه تو این 10 سال اخیر بهترین اردوهای مطالعاتی رو برگزار کرده.

  • Avatar photo
   مینا
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   مرکز مشاوره ایران تحصیل یکی از بهترین مرکز مشاوره تحصیل هست که در زمینه کنکور و جمع بندی ماه های اخر میشناسم و خیلی خیلی روش های خوبی دارن

   • Avatar photo
    moshaverarshad
    ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۷

    سلام مبینا
    خیلی ممنون نظر لطفتونه
    از اینک مرکز مشاوره ایران تخصیل انتخاب کردید سپاسگذاریم

    • Avatar photo
     مهناز
     ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۲

     مرکز مشاوره ایران تحصیل یکی از بزرگترین مراکز مشاوره تلفنی است . من خودم از این مرکز مشاوره گرفته و باعث پیشرفتم شد. اگه میخوایی موفق بشی راهش همینه.

     • Avatar photo
      کارشناس ارشد
      ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

      سلام وقت به خیر
      ممنون از نظر لطف شما

مطالب مرتبط

تماس با مشاور