ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان نیاوران 1403 + شهریه ها و امکانات

 • دسته بندی: ,
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
بهترین آموزشگاه‌ های زبان نیاوران
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان نیاوران لازم است که با شهریه هر موسسه، آدرس و شرایطی که برای ثبت نام زبان آموزان دارند، آشنا شوید و بعد برای ثبت نام اقدامات لازم را انجام دهید. اطلاع از امکانات بهترین کلاس زبان نیاوران و تضمینی بودن آموزش به ویژه در موضوعات آیلتس و تافل، شماره تلفن و نحوه تعیین سطح و برنامه ریزی برای کلاس‌ها از جمله مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. اما چنانچه پس از خواندن مقاله سوال یا ابهامی درباره حرفه ای ترین آموزشگاه زبان نیاوران داشتید، با مشاوران ما در ایران تحصیل به شماره 9099075307 تماس بگیرید.

بهترین کلاس زبان نیاوران

در حال حاضر یکی از دغدغه‌های اصلی والدین، کلاس زبان انگلیسی یا یکی از زبان‌های زنده دنیا است. ثبت نام آموزشگاه زبان برای اینکه کودکان و نوجوانان در مدت زمانی کوتاه بتوانند به زبانی دیگر تسلط یابند از جمله موضوعاتی است که باید به آن پرداخته شود. اما بیشترین تمایل برای یادگیری در زبان، بدون شک انگلیسی به عنوان تنها زبان بین المللی دنیا است. بنابراین اگر در این وبسایت به دنبال حرفه ای ترین آموزشگاه زبان نیاوران هستید، لازم است ابتدا با برخی فاکتورهای مهم برای انتخابی درست آشنا شوید. بنابراین اطلاع از مواردی که باید برای ثبت نام در کلاس زبان بدانید، به صورت زیر است:

✔️ کیفیت تدریس کننده

✔️ برنامه ریزی برای طول ترم

✔️ ظرفیت کلاس‌های آنلاین و آفلاین

✔️ امکانات و خدمات آموزشگاه زبان

✔️ نزدیکی آموزشگاه به محل سکونت

بهترین کلاس زبان نیاوران

برای شناخت بهترین آموزشگاه های زبان تهران روی لینک کلیک کنید

رضایت دانش آموزان از تدریس استاد زبان انگلیسی یا دیگر زبان‌های مهم دنیا از جمله فاکتورهایی است که باید به آن توجه نمایید. همچنین خدمات و امکانات آموزشگاه و روشی که مدرس برای آموزش زبان به کار خواهد گرفت، مواردی است که والدین و دانش آموزان باید به آن اهمیت دهند و پس از بررسی‌های لازم برای ثبت نام اقدام کنند. در این قسمت برای آن دسته از افرادی که به منطقه 1 تهران نزدیک هستند و می‌خواهند در آموزشگاه آیلتس نیاوران، مشغول به یادگیری زبان شوند، به لیستی از بهترین کلاس‌های زبان در این منطقه اشاره خواهیم کرد:

✅ خانه زبان و بازی لاوین

✅ زبان هرمس

✅ کانون زبان ایران

✅ آموزشگاه زبان ایرانمهر

✅ آموزشگاه زبان آوامهر

✅ آموزشگاه زبان تین

✅ آموزشگاه زبان آوید

✅ مدرسه زبان ایرانیان

✅ آموزشگاه زبان شکوه

✅ آموزشگاه زبان معتمد

جهت آشنایی با ثبت نام کلاس کانون زبان ایران کلیک کنید.

معرفی خانه زبان و بازی لاوین

آموزشگاه خانه زبان بازی لاوین یکی از بهترین آموزشگاه های زبان نیاوران واقع در منطقه 1 است. اصول اصلی این مرکز آموزش زبان که با وسایل بازی به کودکان 3 تا 13 سال زبان انگلیسی و فرانسوی را آموزش می‌دهد، روش مکالمه محور است. این آموزشگاه زبان در آدرس نیاوران، خیابان مقدسی، خیابان میری، نبش کوچه موثقی قرار دارد. همچنین برای راهنمایی ثبت نام در این دانشگاه با این شماره 02122731120 تماس حاصل فرمایید.

معرفی زبان هرمس

یکی از آموزشگاه‌های خوب در منطقه نیاوران، زبان هرمس است. اگر قصد آموزش با نظارت بهترین اساتید را دارید، این آموزشگاه می‌تواند یکی از انتخاب‌های مناسب برای ثبت نام در دوره‌های مختلف باشد. این مرکز یادگیری زبان، آموزش زبان‌هایی مثل انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، ترکی و فرانسوی را در برنامه‌های درسی خود قرار داده است. در ضمن دوره‌های آن مختص به کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، شاغلین و برگزاری ترم‌های آنلاین می‌باشد. آدرس یکی از برترین آموزشگاه آیلتس نیاوران به صورت زیر است:

نیاوران، خیابان مقدسی، خیابان میری، نبش کوچه موثقی پلاک 17

معرفی زبان هرمس

معرفی کانون زبان ایران

کانون زبان ایران احتیاجی به معرفی ندارد. این آموزشگاه دارای پیشینه‌ای قدیمی با کادری توانمند و مجرب است. این کانون پرورش فکری شعبه‌های زیادی در سرتاسر ایران دارد که مناسب برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می‌باشد. شعبه منطقه 1 کانون زبان ایران به آدرس نیاوران، داخل پارک نیاوران است. برای تماس با یکی از بهترین آموزشگاه های زبان به شماره 02122283343 مراجعه نمایید.

برای آشنایی با بهترین آموزشگاه زبان در منطقه 1 تهران روی لینک کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه زبان ایرانمهر

آموزشگاه ایرانمهر از سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرده است. این مرکز آموزشی، کلاس‌های زیادی از زبان‌های زنده دنیا مثل انگلیسی، فرانسوی، ترکی، آلمانی و اسپانیایی را در برنامه خود قرار داده است. این آموزشگاه حدود 24 شعبه در ایران دارد که یکی از شعبه‌های آن در منطقه 1 نیاوران قرار دارد. برای ثبت نام باید به آدرس این مرکز از کلاس زبان که نرسیده به میدان نیاوران، نبش خیابان بازدار یا کامرانیه است، مراجعه نمایید. همچنین برای برقراری ارتباط تلفنی با شماره 02122829709 تماس بگیرید.

معرفی آموزشگاه زبان آوامهر

آموزشگاه زبان آوامهر به تازگی از سال 1391 تاسیس شده است. این مرکز گروه سنی بین 2 تا 14 سال را پذیرش کرده و ساعت کاری آن از 7 صبح تا 18 بعد از ظهر می‌باشد. آدرس یکی از بهترین کلاس‌های زبان در نیاوران، جنب پمپ بنزین در خیابان مینا است. در ضمن برای ثبت نام و اطلاع از شهریه هر ترم آن به شماره 02126119968 تماس حاصل فرمایید.

معرفی آموزشگاه زبان تین

آموزشگاه زبان انگلیسی تین جز بهترین آموزشگاه های زبان نیاوران است که به مدیریت دکتر سعیده اخوان اداره می‌شود. این مرکز آموزشی برای کودکان و نوجوانان است و شعبه آن واقع در منطقه 1 تهران می‌باشد. آدرس آن در نیاوران، جماران، پلاک 15 است و برای ارتباط با این مجموعه بایستی به شماره تلفن 02122827577 تماس بگیرید.

برای مشاهده بهترین آموزشگاه زبان پاسداران کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه زبان آوید

آموزشگاه زبان آوید در منطقه 1 نیاوران است که به غیر از کلاس‌های زبان، خدماتی مثل تربیت مدرس، تعیین سطح دانش آموزان، تورهای آموزشی و آموزش مجازی را ارائه می‌دهد. همچنین این مجموعه بزرگ که از چند شعبه تشکیل شده است به صورت تفکیک شدهپارتمان آموزشگاه جداگانه برای کودکان و نوجوانان، بزرگسالان و آزمون‌های بین المللی دارد. آدرس شعبه نیاوران آن عبارت است از:

نیاوران، کوچه راد، کوچه منصور

معرفی مدرسه زبان ایرانیان

مدرسه زبان ایرانیان دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی مثل امکانات صوتی و تصویری، ظرفیت کم کلاس‌ها، خدمات آموزشی زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ترکی و استانبولی است که همین مورد او را جز برترین آموزشگاه‌های زبان نیاوران کرده است. این آموزشگاه در ضلع شمالی کاخ نیاوران، ابتدای دو راهی کاشنک قرار دارد. در ضمن برای تماس با این مدرسه زبان به شماره 02122810482 مراجعه نمایید.

معرفی مدرسه زبان ایرانیان

معرفی آموزشگاه زبان شکوه

یکی از شعبه‌های آموزشگاه زبان شکوه واقع در منطقه 1 تهران است. اگر می‌خواهید در یکی از بهترین مراکز آموزشی به عنوان زبان آموز تحصیل کنید، این آموزشگاه گزینه خوبی می‌باشد. آموزشگاه زبان شکوه در کاشانک، به مدیریت دکتر محسن شکوه تاسیس شده است. این مرکز در کاشانک واقع شده که برای ثبت نام در ترم جدید می‌توانید به شماره 44415599 تماس بگیرید.

معرفی آموزشگاه زبان معتمد

آموزشگاه معتمد نیز جز بهترین آموزشگاه های زبان نیاوران است. برای تعیین سطح می‌توانید به سایت خود این مجموعه مراجعه کرده و بعد برای ثبت نام اقدام کنید. آدرس این مرکز آموزشی به صورت زیر است:

نیاوران، آجودانیه، کوچه شریفی

شهریه بهترین آموزشگاه های زبان نیاوران

کلاس زبان یکی از بزرگترین معضل‌های دانش آموزان و دانشجویان، کودکان و بزرگسالان است. انتخابی خوب برای اینکه بتوانید در یادگیری زبان انگلیسی، فرانسوی، روسی و یا چینی پیشرفت داشته باشید؛ باید ابتدا با موارد لازم برای حرفه ای ترین آموزشگاه زبان آشنا شوید که در بخش قبلی به هر کدام از آن‌ها اشاره کردیم. اطلاع از شهریه و نحوه پرداخت آن برای افرادی که می‌خواهند در آموزش زبان تضمینی نیاوران نام نویسی کنند، گزینه‌ای مهم و قابل پیگیری است. اما شهریه هر آموزشگاه با توجه به کیفیت و نوع تدریس مدرسان با دیگر آموزشگاه‌ها متفاوت می‌باشد. به همین خاطر در ادامه به نوع شهریه بهترین آموزشگاه‌های زبان نیاوران دقت نمایید:

آموزشگاه دوره شهریه
زبان و بازی لاوین بزرگسالان از 800/000 تا 1/200/000 تومان
هرمس مبتدیان 795/000 تومان
هرمس پیشرفته 870/000 تومان
کانون زبان ایران کودکان و بزرگسالان 728/000 تومان
ایرانمهر بزرگسال 896/000 تومان
ایرانمهر کودکان 698/000 تومان
ایرانمهر نوجوانان 796/000 تومان
آوید بزرگسال 650/000 تومان
ایرانیان کودکان 750/000 تومان
ایرانیان بزرگسال 1/200/000 تومان

برای اطلاع از شهریه آوامهر، تین، شکوه و معتمد با آموزشگاه تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

برای اطلاع از بهترین کلاس زبان آنلاین آیلتس روی لینک کلیک کنید.

امکانات آموزشگاه زبان خوب نیاوران

آموزشگاه زبان باید دارای امکانات و خدمات استانداردی باشد تا دانش آموز بتواند علاوه بر ارتباط با مدرس با محیط خود آموزشگاه و کارکنان آن احساس راحتی و امنیت کنند. مشکل بیشتر نوجوانان و بزرگسالان در این است که پس از گذراندن چند ترم از خواندن زبان انگلیسی زده می‌شوند و دیگر مایل به ادامه مسیر نیستند. در حالی که پیشرفت خوبی داشته و در مدت کم توانستند به خوبی به انگلیسی یا دیگر زبان‌‌ها مثل فرانسوی، آلمانی و روسی صحبت کنند.

بنابراین قبل از ثبت نام باید از امکانات آموزشگاه زبان خوب، اطلاع داشته باشید تا بتوانید در این مسیر سخت به موفقیت دست پیدا کنید. پس لازم است اول خوب در اینباره تحقیق کرده و بعد یکی از آموزشگاه‌های زبان تضمینی را برگزینید. به این ترتیب امکانات آموزشگاه زبان تضمینی و خوب در نیاوران عبارت است از:

📌 استفاده از مدرسان مجرب

یکی از امکانات مهم آموزشگاه زبان، بهره‌مندی از اساتید مجرب و شایسته که روش آن‌ها در تدریس رضایت دانش اموزان زیادی را به خود جلب کرده است. بسیاری از داوطلبان به خاطر اینکه تجربه بدی از کلاس‌های زبان داشتند از ثبت نام و شروع دوباره برای یادگیری، اجتناب می‌کنند. در حالی که می‌توانند با مشاوره خوب و پیدا کردن آموزشگاهی معتبر از تجارب مدرسین زبان استفاده کرد و در این زمینه پیشرفت چشمگیری داشته باشند.

امکانات آموزشگاه زبان خوب نیاوران

📌 محیط مناسب و دلباز

بهترین آموزشگاه آیلتس نیاوران از محیطی مناسب و دلباز برخوردار است. همانطور که می‌دانید یکی از امکانات مهمی که باید آموزشگاهان زبان ارائه دهند، کلاس‌هایی دلباز و بزرگ، رنگ‌بندی مناسب و به نسبت آرامش بخش و شاد، پنجره‌های نورگیر دار و استفاده از وسایل گرمایشی و سرمایشی است. این مورد یکی از فاکتورهای مهم برای ترغیب و تشویق دانش آموزان در یادگیری زبان می‌باشد.

📌 فعالیت در کلاس زبان

داشتن کار گروهی و فعالیت در کلاس برای بالا بردن انگیزه دانش اموزان بسیار مفید است. در واقع یکی از امکانات مهم آموزشگاه‌های زبان نیاوران، استفاده از مدرسین خلاق می‌باشد تا دانش آموزان در هر درس به صورت داوطلب در بحث‌های کلاسی شرکت کنند و خودشان را به چالش بکشند. بنابراین علاوه بر محیط مناسب و دلباز، فعالیت در کلاس زبان امری مهم برای دستیابی به موفقیت است.

📌 استفاده از تکنولوژی در کلاس

با به روز شدن کامپیوترها و استفاده بیشتر از اینترنت، یکی از امکانات آموزشگاه زبان خوب نیاوران، بهره‌مندی از تکنولوژی است. یادگیری زبان جدید به خودی خود سخت و بعضی وقت‌ها خسته کننده می‌باشد؛ بنابراین لازم است که مدرسین از فایل‌های صوتی و تصویری استفاده کنند تا دانش آموزان تلاش بیشتری برای شرکت در فعالیت‌های کلاسی داشته باشند.

خلاصه مطلب

در این مقاله به موضوع بهترین آموزشگاه های زبان نیاوران پرداختیم. بسیاری از افراد به دنبال حرفه ای ترین آموزشگاه زبان نیاوران هستند تا بتوانند در منطقه‌ای که به آن‌ها نزدیک است، به عناوین زبان آموز مشغول به خواندن زبان دومشان شوند. اطلاع از شهریه، امکانات، آدرس و شماره تلفن این مراکز بسیار مهم است که در این مطلب به هر کدام به صورت جداگانه پرداختیم. چنانچه سوالی در اینباره داشتید با مشاوران ما در ایران تحصیل به شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

برای دانلود فایل PDF بهترین آموزشگاه های زبان نیاوران روی لینک کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بهترین آموزشگاه های زبان نیاوران چند مورد است؟

در این مقاله به حدود 10 مورد از برترین آموزشگاه‌های زبان اشاره کردیم.

امکانات آموزشگاه‌های زبان باید به چه صورت باشد؟

آموزشگاه‌های زبان باید از مدرس خوب، محیط مناسب و سیستم‌های صوتی و تصویری استفاده کنند.

آدرس آموزشگاه آیلتس نیاوران کجاست؟

در متن مقاله به معرفی آموزشگاه آیلتس در نیاوران پرداختیم.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • لیست مدارس آموزش از راه دور

  لیست مدارس آموزش از راه دور 1403 + زمان و شرایط + هزینه

  اطلاع از لیست مدارس آموزش از راه دور کمک می‌کند تا شما بتوانید از میان مدارسی که به صورت غیر حضوری فعالیت دارند؛ مدرسه‌ای که از نظر شما امکانات بهتری در اختیارتان قرار می‌دهد را انتخاب کنید. مدارس آموزش از...
 • ثبت نام کلاس کانون زبان ایران

  ثبت نام کلاس کانون زبان ایران + راهنما ثبتنام اینترنتی ili.ir

  ثبت نام کلاس کانون زبان ایران آغاز شد. کانون زبان ایران اخیرا از طریق سامانه‌های ili.ir و ilireg.ir اعلام کرده است که علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام مراحل موجود در سامانه را انجام دهند. همچنین داوطلبانی که قبل مهلت تعیین...
 • پرداخت شهریه کانون زبان ایران

  پرداخت شهریه کانون زبان ایران 1403 + راهنما اینترنتی | irantahsil

  پرداخت شهریه کانون زبان ایران به صورت آنلاین امکان‌پذیر است و زبان پژوهان می‌توانند با محاسبه شهریه هر ترم با توجه به فاکتورهایی از جمله نوع شعبه، گروه سنی، نوع و سطح زبان و نحوه برگزاری کلاس به صورت لحظه‌ای...
 • بهترین آموزشگاه های زبان پاسداران

  بهترین آموزشگاه زبان پاسداران سال 1403 + نظرات | irantahsil

  بهترین آموزشگاه زبان پاسداران با توجه به نظرات کاربران و معیارهای مختلفی از جمله شهریه و امکانات آن ها اعلام شد. در لیستی که در ادامه این مقاله از ایران تحصیل مشاهده خواهید کرد، همه نکاتی که کلاس زبان خوب...
تماس با مشاور