ایران تحصیل
تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
انتخاب رشته کنکور هنر

انتخاب رشته کنکور هنر

انتخاب رشته کنکور هنر
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

انتخاب رشته کنکور هنر برای داوطلبان و افراد شرکت کننده در کنکور این رشته تحصیلی آغاز شد. تمامی متقاضیان می توانند بعد از انتشار کارنامه کنکور هنر با اطلاع از شرایط انتخاب رشته کنکور هنر و همین طور زمان و نحوه انتخاب رشته کنکور هنر برای انتخاب رشته های تحصیلی این گروه آزمایشی اقدامات لازم را انجام دهند. نکته مهمی که باید در زمان انتخاب رشته در رشته های این گروه آزمایشی به ان توجه لازم را مبذول دارید بحث مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر است. دفترچه ای که می توانید از طریق مطالعه آن با لیست تمامی رشته های ارائه شده در این گروه آزمایشی، ظرفیت هر یک و مواردی از این قبیل آشنایی لازم را پیدا کنید.

 

در این نوشته، بحث مفصلی با شما عزیزان و یاران همیشه همراه در رابطه با انتخاب رشته کنکور هنر داریم و قصد داریم اطلاعات لازم را در رابطه با این انتخاب رشته از جمله زمان، شرایط، نحوه انتخاب رشته در این گروه آزمایشی خدمت شما دوستان عزیز ارائه کنیم.

 

 

برای آشنایی با نحوه انتخاب رشته در گروه آزمایشی هنر از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر

 

 

انتخاب رشته کنکور هنر در چه زمانی انجام می شود؟

دیگر همه در جریان این موضوع هستیم که کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در سال جاری دیرتر از زمان معمول در طول سال های گذشته برگزار می شود.

علت این موضوع هم دیگر برای همه مشخص و محرز شده است و آن چیزی نیست به جز انتشار گسترده ویروس کرونا در کشور که موجب ایجاد بهم ریختگی در تمامی برنامه های آموزشی از جمله کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها شد.

از این رو فعلاً نمی توان نظری قطعی در رابطه با زمان انتخاب رشته هنر داد و تاریخی دقیق را برای آن مشخص کرد.

اما با توجه به گفته ها و شنیده ها احتمال برگزاری انتخاب رشته کنکور و انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر در همان مرداد ماه وجود دارد.

ولی باز هم باید صبر کرد و منتظر تصمیم سازمان سنجش در رابطه با زمان انتخاب رشته هنر ماند.

 

برای دریافت دفترچه انتخاب رشته هنر 1401 کلیک کنید

 

انتخاب رشته کنکور هنر به چه نحوی انجام می گیرد؟

باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که انتخاب رشته هنر به صورت اینترنتی و در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

در واقع، این گونه نیست که شما نیاز به مراجعه حضوری برای انجام مراحل و فرآیندهای انتخاب رشته کنکور هنر داشته باشید.

توجه داشته باشید که دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر نیز در همین سامانه یعنی همان سامانه سنجش منتشر می شود.

اما آیا با مراحل انتخاب رشته در این گروه آزمایشی آشنایی دارید؟ آیا می دانید بعد از انتشار کارنامه کنکور هنر و اطلاع از مجاز شدن برای انتخاب رشته چگونه می توان برای انتخاب رشته هنر اقدام کرد و نحوه انجام کار به چه صورت است؟

در صورتی که به دنبال اطلاع از نحوه انتخاب رشته هنر در انواع دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسری هستید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ما می توانند اطلاعات لازم را در رابطه با نحوه انتخاب رشته هنر در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار دهند.

 

 

 

قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام و انتخاب رشته در رشته های گروه هنر در دوره با آزمون و بدون آزمون از شرایط و نحوه ادامه تحصیل در آن ها اطلاع حاصل کنید

 

 

شرایط انتخاب رشته هنر شامل چه مواردی می شوند؟

دقت داشته باشید که تنها در صورت داشتن شرایطی می توانید بعد از دانلود کارنامه کنکور هنر برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر و همین طور انتخاب رشته کنکور هنر اقدام کنید.

در صورت عدم اطلاع از این شرایط انتخاب رشته در گروه آزمایشی هنر به هیچ وجه نمی توانید برای انجام این انتخاب رشته اقدام بفرمایید.

اما آیا اطلاعی از شرایط انتخاب رشته کنکور هنر با توجه به دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر دارید؟

 آیا می دانید سازمان سنجش آموزش کشور چه شرایطی را برای انتخاب رشته کنکور هنر در نظر گرفته است؟

یکی از شرایط بسیار مهم برای انتخاب رشته هنر این است که شما مجاز به انتخاب رشته شده باشد.

مجاز شدن به انتخاب رشته هم در گرو کسب رتبه ای در کارنامه کنکور هنر است که سازمان سنجش تعیین کرده است.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط در نظر گرفته شده برای انتخاب رشته هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا هر آن چه را که باید از طریق صحبت با مشاوران حاضر در مجموعه ما فرا بگیرید.

 

 

آیا اطلاعی از انتخاب رشته در رشته های دارای آزمون عملی گروه هنر دارید؟

در آزمون سراسری سال گذشته جذب و پذیرش داوطلبان و متقاضیان در شماری از رشته های گروه آزمایشی هنر براساس آزمونی تحت عنوان آزمون عملی انجام گرفت.

به این ترتیب که، تمامی داوطلبان متقاضی ادامه تحصیل در این رشته های تحصیلی از گروه آزمایشی هنر در ابتدا باید در این آزمون عملی شرکت کنند و در صورت کسب نمره مورد نظر به عنوان دانشجو به تحصیل در آن ها مشغول می شوند.

باید عرض کنیم که قبل از برگزاری کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها لینک ثبت نام کنکور عملی گروه هنر را در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور قابل دسترسی است.

کلیه داوطلبان و متقاضیان شرکت در این آزمون عملی لزوماً باید برای ثبت نام در این آزمون به لینک یاد شده مراجعه کنند و اقدامات لازم را برای این امر انجام دهند.

پس از انجام ثبت نام در کنکور ورودی دانشگاه ها و همین طور اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری تمامی داوطلبان و افراد شرکت کننده در آزمون عملی می توانند رشته های دارای آزمون عملی را از میان لیست رشته ها انتخاب و در لیست انتخاب رشته خود درج کنند.

نکته مهم و قابل توجه این که در صورت عدم اعلام علاقمندی برای شرکت در این آزمون عملی و یا حتی عدم حضور در سر جلسه آن به هیچ وجه امکان انتخاب این قبیل از رشته ها را در زمان انتخاب رشته کنکور هنر و پس از انتشار کارنامه کنکور هنر ندارند.

آیا اسامی رشته های دارای آزمون عملی گروه هنر را می شناسید؟ آیا اطلاعی از این قبیل از این رشته های دانشگاهی دارید؟

اگر به دنبال شناخت و کسب اطلاع از رشته های دارای آزمون عملی گروه آزمایشی هنر هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا تمامی این رشته های تحصیلی را به شما دوستان عزیز معرفی کنند.

 

 

 

کارنامه کنکور هنر

 

 

محتویات و مندرجات کارنامه کنکور هنر چیست؟

در این بخش قصد آشنا کردن شما دوستان عزیز را با محتویات و مندرجات موجود در کارنامه کنکور هنر داریم.

 در ابتدا باید عرض کنیم که در صورت شرکت در یکی از آزمون های گروه های آزمایشی اصلی یعنی انسانی، تجربی و همین طور ریاضی فیزیک همراه با رشته هنر می توانید نتایج آن ها را نیز در قالب یک کارنامه همراه با کارنامه کنکور هنر مشاهده بفرمایید.

 دقت کنید که کارنامه کنکور هنر از دو بخش متفاوت یعنی اطلاعات آزمونی و اطلاعات تحصیلی و شناسنامه ای تشکیل شده است.

اصلی ترین بخش کارنامه هنر همان رتبه و تراز و رتبه در سهمیه شما دوستان عزیز شرکت کننده در آزمون این گروه آزمایشی است.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی دقیق تر در رابطه با محتویات و مندرجات کارنامه هنر هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا هر آن چه را که باید از آن ها فرا بگیرید.

 

 

محتویات دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر شامل چه مواردی می شود؟

همان طور که بالاتر خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کردیم دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر در زمان انتخاب رشته کنکور هنر در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود و در دسترس تمامی داوطلبان شرکت کننده در آزمون این گروه آزمایشی قرار می گیرد.

اما آیا می دانید با دانلود و باز کردن این دفترچه چه مواردی را می توانید در آن مشاهده بفرمایید؟ چه اطلاعاتی در دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر قابل مشاهده و مطالعه هستند؟

باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که در دفترچه انتخاب رشته کنکور می توانید جداولی را مشاهده کنید که در آن ها اسامی انواع رشته های گروه آزمایشی هنر همراه با دانشگاه های پذیرنده آن ها درج شده اند.

از طرفی امکان اطلاع از ظرفیت هر یک از این رشته های تحصیلی در دانشگاه های مختلف از طریق مطالعه این دفترچه وجود دارد و می توانید با مطالعه آن از ظرفیت رشته های هر دانشگاه نیز مطلع شوید.

به این ترتیب و با بررسی این جداول می توانید با اطلاعات بیشتری از رشته ها و دانشگاه های پذیرنده رشته های گروه هنر برای انتخاب رشته کنکور هنر اقدام کنید.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی بیشتر و دقیق تر در رابطه با محتویات و مندرجات دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر دارید می توانید از کمک مشاورانی خبره  استفاده کنید تا‌ آن ها شما را با محتویات و مندرجات دفترچه انتخاب رشته این گروه آزمایشی آشنا کنند.

 

 

آیا از لیست رشته های هنر اطلاعی دارید؟

آیا می دانید رشته های گروه آزمایشی هنر چه رشته هایی هستند؟ آیا اطلاع دقیقی از اسامی این قبیل از رشته ها دارید؟

برای اطلاع از لیست دقیق رشته های گنجانده در هر یک از زیر گروه های رشته هنر می توانید با مشاورانی کارکشته و مجرب در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهند و شما را با لیست رشته های گروه هنر آشنا کنند.

 

 

رشته های گروه هنر در کدام دانشگاه های ایران ارائه می شوند؟

از جمله مواردی که در زمان انتخاب رشته کنکور هنر باید به آن توجه کنید بحث دانشگاه های پذیرنده این رشته هاست.

 البته به جز اسامی این دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی لزوماً باید با کیفیت این دانشگاه ها و شرایط تحصیل در آن ها نیز آشنایی لازم را پیدا کنید.

آیا از لیست دانشگاه های پذیرنده رشته های گروه هنر اطلاعی دارید؟ آیا می دانید این رشته ها در کدام دانشگاه های ایران ارائه می شوند؟

اگر به دنبال شناخت لیست دانشگاه های پذیرنده رشته های گروه آزمایشی هنر هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند شما را از لیست دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ارائه دهنده رشته های گروه هنر مطلع کنند.

 

 

در مورد رشته های بدون کنکور هنر چه می دانید؟

آیا رشته های بدون کنکور گروه هنر را می شناسید؟ آیا می دانید کدام رشته های این گروه آزمایشی به صورت بدون آزمون ارائه می شوند؟

برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور گروه هنر می توانید از کمک مشاوری خبره در این زمینه استفاده کنید.

مشاوری که از لیست این رشته ها و البته دانشگاه های پذیرنده آن ها مطلع باشد.

 

 

آیا رشته های گروه هنر در دانشگاه آزاد نیز ارائه می شوند؟

شاید شمار زیادی از شما داوطلبان و متقاضیان خواستار ادامه تحصیل در دانشگاه های آزاد در گروه هنر باشید.

اما آیا این امکان برای شما دوست عزیز داوطلب و متقاضی وجود دارد؟

آیا رشته های گروه هنر در دانشگاه های آزاد نیز ارائه می شوند یا خیر؟ اگر جواب مثبت است در کدام دانشگاه های آزاد می توان برای تحصیل در رشته های گروه هنر اقدام کرد؟

اگر به دنبال یافتن پاسخی منطقی و درست در رابطه با رشته های گروه هنر در دانشگاه های آزاد هستید می توانید از کمک مشاورانی آگاه در این رابطه بهره بگیرید.

 

 

 

 

 

جهت اطلاع از شرایط انتخاب رشته و انواع رشته های ارائه شده در گروه آزمایشی هنر از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی انتخاب رشته کنکور هنر

 

مطالب مرتبط

رشته های دانشگاه هنر تهران

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چه شرایطی برای انتخاب رشته کنکور هنر در نظر گرفته شده است؟ 

از میان شرایط در نطر گرفته شده برای انتخاب رشته کنکور هنر می توان به این مورد اشاره کرد که هر فرد متقاضی لزوماً باید مجاز به انتخاب رشته در این گروه آزمایشی شده باشد.

دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر در کدام سامانه منتشر می شود؟ 

دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

مندرجات کارنامه کنکور هنر شامل چه مواردی می شود؟ 

برای اطلاع از محتویات و مندرجات کارنامه کنکور هنر با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

  1. Avatar photo
    دیبا
    ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۴

    سلام میخواستم ببینم بارتبه ۱۵۴۰ میشه دانشگاه های دولتی تهران اورد واینکه کدوم رتبه برای سنجش معیارع رتبه کشوری؟منطقع یارتبه کل درسهیمه؟؟

تماس با مشاور