انتخاب رشته کنکور هنر
انتخاب رشته کنکور هنر

انتخاب رشته کنکور هنر برای اکثر داوطلبین یکی از سخت ترین مراحل است. انتخاب رشته کنکور هنر هم برای داوطلبین کنکور بسیار گیج کننده و ممکن است سخت باشد و به همین دلیل نیاز به یک مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر امری ضروری به نظر می رسد. رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه تهران، رشته های کنکور هنر، رتبه های لازم برای قبولی در رشته بازیگری، رتبه لازم برای قبولی در رشته کارگردانی و.. از مواردی است که مشاورین ما با تمام دقت به شما کمک خواهند کرد تا اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. انتخاب رشته هنر باید بر اساس علاقه شما و با توجه به استعدادتان انجام شود تا بتوانید موفقیت لازم را در زمینه تخصص خود به دست آورید.

جهت انتخاب رشته کنکور هنر و مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر با ما تماس بگیرید

شماره 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی روزهای تعطیل

زمان انتخاب رشته کنکور کنکور هنر

زمان انتخاب رشته معمولاً اواسط مردادماه است که حدوداً یک ماه پس از برگزاری آزمون و چند روز پس از اعلام نتایج است. و داوطلبان باید شروع به انتخاب رشته کنند.انتخاب رشته کنکور هنر هم مانند سایر رشته های کنکور در زمان مقرر انجام می شود و شرایط این رشته در دفترچه قید شده است. سهمیه ایثارگران و شاهد و سهمیه مناطق که با توجه آن انتخاب رشته انجام می شود. پس‌ازاینکه دفترچه انتخاب رشته منتشر شد  در این انتخاب شما هم می‌توانید دانشگاه‌های روزانه، شبانه، غیرانتفاعی،علمی کاربردی، ، پردیس بین‌المللی ، پیام نور و دانشگاه آزاد را انتخاب نماید.

مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر

قبل از اینکه به سراغ انتخاب رشته بروید بهتر است دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری  را به صورت کامل بخوانید و با تمام دقت به قوانین و ضوابط قبولی و پذیرش آن توجه نمایید. گاهی یک اشتباه می تواند شما را چند سال عقب بندازد و یا اینکه شما را از مسیر اصلی منحرف نماید. شما تا به اینجا تلاش خود را کرده اید و نتیجه زحماتتان را دیده اید و حالا باید به یک انتخاب درست دست بزنید اما شاید در مواردی شما بر سر دوراهی قرار دارید و در این مورد دچار تردید هستید به شما توصیه می کنیم تا با مشاورین ما در تماس باشید تا بتوانید به یک انتخاب درست و منطقی دست بزنید. کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد تا با توجه به استعداد و علاقه خود به بهترین انتخاب دست بزنید تا درآینده بتوانید در پرشته خود از افراد موفق باشید و به همان نقطه ای که مد نظر شماست دست سابید. مشاورین ما به لحاظ علمی و تجربی کاملا می توانند کمک کننده شما در رسیدن به اهدافتان باشند تا به همان نقطه ای که مد نظرتان هست برسانند.

رشته های پرطرفدار در انتخاب رشته کنکور هنر

انتخاب رشته کنکور هنر تفاوتی که با سایر انتخاب رشته های دیگر دارد در تعداد پذیرش اندک و دانشگاه دولتی کم می باشد. رشته های پر طرفداری که داوطلبین معمولا بر سر آنها رقابت می کنند عبارتند از : بازیگری – ادبیات نمایشی – طراحی صنعتی – تلویزیون و هنرهای دیجیتالی – سینما – عکاسی – صنایع دستی – ارتباط تصویری – موسیقی – مجسمه سازی – طراحی صحنه – طراحی لباس

حساسیت در انتخاب رشته های هنر به دلیل کمبود دانشکده های هنر در کشور کمی بالاتر از سایر رشته هاست و به دلیل اینکه این رشته رشته شناوری محسوب می شود و همچنین ظرفیت محدود و حد مجاز پایین تری نسبت به سایر رشته ها دارا می باشد دقت لازم را در فرایند انتخاب باید به خرج داد.خیلی از افراد صرفا بر اساس درآمد و شاید شهرت دست به انتخاب می زنند و بدون اینکه شرایط و سایر ملاک های لازم را در نظر بگیرند و نتیجه ان پشیمانی و هدر رفتن عمر آنها خواهد بود.

سهمیه انتخاب رشته هنر

سهمیه انتخاب رشته در کنکور هنر 98 مانند سایر رشته های دیگر خواهد بود.داوطلبان کنکور سراسری غالبا مشمول سهمیه مناطق می شوند جز آن دسته از داوطلبانی که از سهمیه هایی مانند سهمیه جانبازان ، سهمیه ایثارگران ، سهمیه خانواده شهدا و سهمیه های خاصی از این دست استفاده می کنند داوطلبین محترم برای استفاده از مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 97 – 98  می توانند با مشاورین مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشند .

جهت انتخاب رشته کنکور هنر و مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر با ما تماس بگیرید

شماره 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی روزهای تعطیل

کانال اطلاع رسانی انتخاب رشته کنکور هنر
کانال اطلاع رسانی انتخاب رشته کنکور هنر

مطالب مرتبط : 

کارنامه کنکور سراسری 97

مشاوره قبولی در کنکور سراسری

میزان شهریه دانشگاه آزاد

آزمون عملی کنکور هنر

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور

انتخاب رشته کنکور تجربی

انتخاب رشته کنکور ریاضی

زیر گروه های کنکور هنر

انتخاب رشته کنکور انسانی

 رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه هنر تهران

رتبه لازم برای قبولی در رشته بازیگری

رتبه لازم برای قبولی در رشته کارگردانی

رتبه لازم برای قبولی در رشته گرافیک

 انتخاب رشته کنکور هنر 97 – 98

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.