ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری ۱۴۰۲ + قوانین و شرایط | ایران تحصیل

انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برخی از افراد تصمیم دارند تا بدون شرکت در کنکور در دانشگاه‌ها درس بخوانند. آن دسته از افراد باید بر اساس سوابق تحصیلی خود انتخاب رشته نمایند. در واقع این افراد باید به طور مداوم سایت سنجش کشور را بررسی کرده تا بتوانند در زمان مقرر نسبت به انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری، اقدام نمایند. لازم به ذکر است که انتخاب رشته در این دانشگاه‌ها سالانه دو بار در ترم‌های مهر و بهمن انجام می‌شود. در واقع افراد باید در زمان مقرر، دفترچه انتخاب رشته را دانلود کرده و در صورت دارا بودن شرایط آن، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. تمامی آن‌ها باید هم شرایط عمومی و هم شرایط اختصاصی را دارا باشند. این افراد باید در هنگام انتخاب رشته، هزینه انتخاب رشته را نیز به درستی پرداخت نمایند. 

اگر که شما هم جز افرادی هستید که می‌خواهید با زمان و شرایط انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری آشنا شوید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه این مقاله از ایران تحصیل شما عزیزان را با تمامی این موارد به طور کامل و مفصل آشنا کرده و هر آن چه که لازم است تا در رابطه با این موضوعات بدانید را بیان خواهیم کرد. همچنین، به شما عزیزان به صورت تصویری و گام به گام آموزش انتخاب رشته را خواهیم داد.

 

اطلاعیه مهم:

طبق مندرجات دفترچه کنکور سال ۱۴۰۲، ثبت نام برای پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی (بدون آزمون) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی برای سال ۱۴۰۲ پس از اعلام نتایج اولیه کنکور و از مرداد ماه سال آینده آغاز می‌‌شود.

 

زمان انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری

همان طور که در ابتدای مقاله بیان شد، برخی از دانشگاه‌ها در دو نوبت مهر و بهمن، بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می‌پذیرند. حال ممکن است سوال کنید که زمان انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری در هر دو نوبت مهر و بهمن چه زمانی است؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که زمان انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه‌ها، توسط سازمان سنجش کشور مقرر شده و بیان می‌شود. برای کسب اطلاع از زمان هر دو نیمسال، جدول زیر را مطالعه نمایید. 

 

نیمسال تحصیلی تاریخ آغاز و پایان انتخاب رشته مهلت تمدید انتخاب رشته 
مهر ماه ۱۴۰۲ مرداد ماه اعلام نشده است
بهمن ماه ۱۴۰۲ اعلام نشده است اعلام نشده است

لازم به ذکر است تا بدانید که زمان انتخاب رشته در ترم بهمن هنوز توسط سازمان سنجش اعلام نشده است. همچنین، زمان تمدید مهلت انتخاب رشته در هر دو ترم مهر و بهمن نیز توسط این سازمان اعلام نشده است. به محض اعلام، این مقاله به روز رسانی شده و زمان انتخاب رشته و مهلت تمدید آن به شما عزیزان بیان خواهد شد. علاوه بر این، می توانید با مشاوران ما در ایران تحصیل نیز تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید. 

برای دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری روی لینک بزنید.

زمان انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری

شرایط پذیرش و انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری

اگر که می‌خواهید بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه مد نظر خود انتخاب رشته کنید، باید شرایطی را دارا باشید. در واقع، عدم وجود حتی یکی از شرایط سبب می‌شود تا شما عزیزان نتوانید در دانشگاه مد نظر خود انتخاب رشته نمایید. برخی از مهم ترین شرایط عمومی و خصوصی، به شرح زیر می باشند: 

شرایط عمومی انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی

✔ شما باید به دین اسلام اعتقاد داشته باشید.

✔ شما باید پیرو نظام جمهوری اسامی ایران باشید. 

✔ به هیچ یک از مواد مخدر نباید اعتیاد داشته باشید. 

✔ نباید هیچ گونه سابقه فساد اخلاقی و سابقه کیفری داشته باشید. 

برای دریافت مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین روی لینک کلیک کنید.

شرایط اختصاصی انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی

✔ باید یکی از مدارک دیپلم چهار ساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام قدیم+ اصل و یا گواهی مدرک پیش دانشگاهی، دیپلم سه ساله نظام جدید (سال دوازدهم) و یا کاردانی (فوق دیپلم)، (مختص متقاضیان مقطع کارشناسی پیوسته) را ارائه دهید. 

✔ باید یکی از مدارک دیپلم چهار ساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام قدیم+ پیش دانشگاهی و دیپلم سه ساله نظام جدید فنی حرفه‌ای، کاردانش، هنرستان و نظری (مختص متقاضیان مقطع کاردانی ناپیوسته) را ارائه دهید. 

✔ باید تعهدنامه مبنی بر ادامه تحصیل در یکی از رشته محل‌های قبولی را ارائه دهید. 

✔ شما برای ورودی نیمسال اول باید حداکثر تا تاریخ 31 شهریور ۱۴۰۲ فارغ التحصیل شوید.

✔ شما برای ورودی نیمسال دوم باید حداکثر تا تاریخ 30 بهمن ۱۴۰۲ فارغ التحصیل شوید.

 

برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با شرایط ثبت نام بدون کنکور، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

بنر کال تو اکشن

نحوه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 

پس از اینکه از دارا بودن همه شرایط اطلاع حاصل کردید، سپس می‌توانید اقدامات لازم را برای انتخاب رشته انجام دهید. برای این کار ابتدا باید وارد سایت sanjesh.org شوید و اقداماتی را با دقت و به درستی انجام دهید. به دلیل اهمیت بالای مراحل انتخاب رشته، ما در ادامه این بخش از مقاله قصد داریم تا به نحوه انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری بپردازیم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد چه رشته ای انتخاب کنم؟ وارد شوید.

نحوه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی

راهنمای تصویری و گام به گام انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری

✔ همان طور که بیان شد شما عزیزان باید برای انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه‌های سراسری، مراحلی را با دقت و به درستی انجام دهید. در مرحله اول، شما باید وارد سایت sanjesh.org شده و از منوی سایت، گزینه « سراسری » را انتخاب کنید.

مرحله 1 انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری

✔ در مرحله دوم شما باید گزینه «سامانه پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری» را انتخاب نمایید.

مرحله 2 انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری

✔ در مرحله بعد باید برای پرداخت هزینه ثبت نام و انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری، بر روی گزینه «خرید کارت اعتباری» کلیک کنید.

مرحله 3 انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری

✔ در مرحله بعد باید بر روی عبارت «سریال سامانه پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری» کلیک کرده و گزینه «تایید و ادامه» را انتخاب کنید.

مرحله 4 انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری

✔ در مرحله بعدی، باید تمامی اطلاعات خواسته شده را به درستی وارد کرده و در نهابت گزینه «تایید و ادامه» را انتخاب نمایید.

مرحله 5 انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری

✔ کد پیگیری پرداختی که در این مرحله به شما نمایش داده شده را یادداشت کرده و نزد خود نگه دارید.

مرحله 6 انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری

✔ پس از یادداشت شماره پیگیری، باید اطلاعات کارت بانکی خود را به درستی وارد کرده و سپس بر روی عبارت پرداخت کلیک کنید.

مرحله 7 انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری

✔ پس از پرداخت هزینه، مجدد باید به صفحه اول بازگردید و هم اکنون گزینه «ثبت نام جدید» را انتخاب نمایید.

مرحله 8 انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری

✔ در این مرحله باید سریال ثبت نام خریداری شده که در مراحل قبل یادداشت کردید را در کادر مربوطه وارد کرده و در نهایت گزینه «تایید» را انتخاب نمایید. 

مرحله 9 انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری

برای کسب اطلاعات از رشته های بدون کنکور هنرستان وارد شوید.

بنر انتخاب رشته

دانلود دفترچه انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری

هر سال دفترچه‌های انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی، هم زمان با شروع ثبت نام در دانشگاه‌های بدون کنکور منتشر می‌شود. شما داوطلبان عزیز باید این دفترچه را دانلود کرده و تمامی موارد داخل آن را با دقت مطالعه نمایید. پس از مطالعه در صورت دارا بودن شرایط ذکر شده در آن، نسبت به انتخاب رشته و ثبت‌نام اقدام کنید. لازم به ذکر است تا بدانید که هنوز دفترچه ۱۴۰۲ منتشر نشده است اما شما می‌توانید با دانلود دفترچه سال گذشته با موارد داخل آن به خوبی آشنا شوید. برای دانلود دفترچه‌های سال‌های گذشته، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

دفترچه انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری
دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر ماه 1401
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری بهمن 1401

 

برای آشنایی با دانشگاه های بدون کنکور، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

جدیدترین اخبار پیرامون انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری

 • مهلت ثبت نام بدون آزمون و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد تمدید شد

مهلت انتخاب رشته داوطلبان دوره دکتری تخصصی سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین ثبت‌ نام بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) مقطع دکتری تخصصی سال ۱۴۰۲ این دانشگاه تمدید شد.

 • ثبت‌ نام بدون آزمون استعدادهای درخشان تمدید شد

به اطلاع متقاضیان ثبت نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان مقطع دکتری تخصصی سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی می‌ رساند، ثبت نام تا روز جمعه ۹ اردیبهشت تمدید شد.

 • حدنصاب نمره پذیرفته شدگان آزمون دستیاری اعلام شد

وفق مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی، داوطلبانی که حداقل نمره ۱۵۰ از ۶۰۰  نمره کل آزمون را کسب نموده باشند، مجاز به انتخاب رشته هستند و می توانند رشته محل های مورد علاقه خود را در فرم انتخاب رشته محل که در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی همراه کارنامه به آن ها ارانه می شود، انتخاب کنند.

 

اطلاعیه:

طبق رویه و فرآیند ثبت نام پذیرش رشته های بدون کنکور کاردانی مهر و بهمن سال گذشته که به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام شده، احتمالا پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۲ نیز به صورت اینترنتی از طریق همین سامانه انجام می‌شود.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با زمان و نحوه انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که اگر مراحل انتخاب رشته را خودتان به تنهایی انجام می‌دهید، حتما تمامی مراحل ذکر شده را به ترتیب و با دقت انجام دهید. اما برخی از افراد نیز در زمان انتخاب رشته از مشاوران با تجربه و ماهر همچون ایران تحصیل کمک می‌گیرند. مشاوران علاوه بر کمک به انجام ثبت انتخاب رشته، پیش از آن و برای داشتن یک انتخاب رشته خوب و  مناسب نیز به آن ها کمک می‌کنند. اگر که شما هم به کمکی احتیاج دارید و یا می‌خواهید که با کمک یک مشاور انتخاب رشته را انجام دهید، می‌توانید با شماره 9099075307 تماس گرفته و یا در کامنت‌های همین مقاله سوالات خود را مطرح کنید.

 

 

برای دانلود فایل PDF مقاله انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری روی لینک کلیک کنید.

 

2.8/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری ۱۴۰۲ در چه زمانی انجام می‌شود؟ 

زمان انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه‌ها، توسط سازمان سنجش کشور مقرر شده و بیان می‌شود. برای کسب اطلاع از زمان هر دو نیمسال با مشاورین ما در ایران تحصیل تماس بگیرید.

آیا شرایطی نیز برای انتخاب رشته با سوابق تحصیلی دانشگاه دولتی در نظر گرفته شده است؟ 

بله. برای اطلاع از این شرایط می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا انتخاب رشته بدون شرط معدل در مهلت انتخاب رشته با سوابق تحصیلی انحام می‌گیرد؟ 

خیر. فقط در صورت بالا بودن معدل می‌توانید انتظار قبولی در دانشگاهی بهتر را داشته باشید.

نظرات

136 دیدگاه دربارهٔ «انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری ۱۴۰۲ + قوانین و شرایط | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo کیان گفت:

  سلام من بهمن ۱۴۰۱ رشته حسابداری با سوابق تحصیلی غیر انتفاعی ثبت نام کردم ولی ترم دوم مرخصی تحصیلی گرفتم ودر حال حاضر میخوام انصراف بدم بهمن امسال ۱۴۰۲ پیام نور با سوابق رشته کامپیوتر انتخاب کردم که هنوز نتایج نیومده ولی پشیمون شدم اگر پیام نور پذیرفته بشم میتونم اصلا نرم برای ثبت نام و دوباره مهرماه یه رشته دیگری با سوابق تحصیلی انتخاب کنم فقط یک بار انصراف حساب میشه ؟ یا عدم ثبت نام هم انصراف محسوب میشه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   سوال شما نیاز به برررسی بیشتری دارد
   با شماره 9099075307 تماس بگیرید
   داخلی 109 خانم امینی.

 2. Avatar photo ... گفت:

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم تجربی دارم
  اما میخوام برای رشته انسانی ایجاد سابقه کنم و
  رشته روانشناسی از طریق سوابق تحصيلي برم
  همین ایجاد سابقه انسانی برای انتخاب روانشناسی از طریق سوابق تحصيلي کفایت میکنه و میشه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   اگر این رشته را بدون کنکور مدنظرتون میباشد که نیازی به ایجاد سابقه ندارید با معدل تجربی شما پذیرش میشوید ولی اگر کنکور انسانی میخواهید شرکت کنید باید ایجاد سابقه کنید

 3. Avatar photo سروش گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من با معدل کتبی 15 و معدل کل 19.06 دیپلم میتونم در رشته های زیست شناسی صرفا با سوابق تحصیلی قبول بشم؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   به نتایج سایر داوطلبان بستگی دارد

 4. Avatar photo موسوی گفت:

  سلام وقتتون‌بخیر من رشته نقشه کشی ساختمان با معدل ۱۶ هستم بنظرتون ایا شانس قبولی با سوابق رو دارم و اینکه امسال ینی بهمن۴۰۲ دوباره پذیرش بر اساس سوابق هست یاخیر

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   برای چه رشته ای؟

 5. Avatar photo فاطمه گفت:

  سلام وقتتون بخیر . من میتونم با معدل کل دیپلم ۱۷ و معدل نهایی ۱۱ ، با سابقه تحصیلی وارد رشته های مهندسی بشم ؟ دیپلمم ریاضی بوده .

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   با توجه به معدل ذکر شده تقریبا شانس پذیرش شما پایین می باشد در نظر بگیرید علاوه بر معدل ظرفیت و نحوه انتخاب رشته سایر داوطلبان در پذیرش شما تاثیر گذار است

 6. Avatar photo کیمیا گفت:

  سلام وقتتون بخیر . من با سوابق انتخاب رشته کردم دانشگاه ازاد واحد تهران شرق اوردم. میخوام بدونم اگه نرم میتونم بهمن باز انتخاب رشته انجام بدم؟
  و اینکه اگه بخوام همینو رشترو برم میتونم ورودی بهمن برم؟؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما می بایست مجدد پیش ثبت نام انجام دهید

 7. Avatar photo M گفت:

  سلام و خسته نباشید،
  من پارسال دیپلم فنی گرفتم و همه ی درسامو خرداد قبول شدم و دیپلمم شهریور اومد،الان واسه ثبت نام باید تاریخ اخذ مدرک دیپلممو شهریور بزنم یا خرداد؟
  و اینکه میشه واسه انتخاب رشته با سوابق تحصیلی دوتا کارت خرید؟مثلا یه کارت گروه ریاضی و یه کارت گروه انسانی؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   تاریخ شهریورو بزنید
   بله میتوانید هر چند تا که میخواهید خریداری و انتخاب رشته کنید.

 8. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام من میخواستم بپرسم اگر امسال با سوابق تحصیلی انتخاب رشته کنم ولی نرم میتونم سال بعدم با سوابق تحصیلی انتخاب رشته کنم اصن با نمره کنکور جمع میشه سال بعدش؟یا باید دوباره امتحان نهایی بدم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما میتونید ثبت نام کنید موردی ندارد

   1. Avatar photo دینا گفت:

    سلام وقت بخیر
    من امسال با سابقه تحصیلی انتخاب رشته کردم ولی علاقه ب رشتم ندارم اگه بخوام برای سال آینده با همین سابقه تحصیلیم انتخاب رشته کنم دوباره باید کنکور و امتحان نهایی بدم ؟

    1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

     سلام بله مشکلی نیست

 9. Avatar photo لالا گفت:

  سلام من دیپلم تجربی دارم
  میتونم برای انتخاب رشته با سوابق از گروه هنر انتخاب کنم؟

  1. Avatar photo moradian گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله شما می توانید در گروه هنر بدون کنکور پیش ثبت نام داشته باشید

   1. Avatar photo اب گفت:

    سلام وقتتون به خیر من در کنکور 1402 در رشته شیلات دانشگاه فردوسی شبانه قبول شدم ولی نمیخوام این رشته رو برم و میخوام دوباره در کنکور 1403 شرکت کنم این مشکلی برای قبولی در دانشگاه روزانه و یک رشته دیگه ایجاد نمیکنه؟

    1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

     سلام وقت بخیر
     هیچ مشکلی نیست شما می توانید مجدد در ازمون سراسری شرکت نمایید

 10. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام وقتتون بخیر.بنده یکبار با سوابق تحصیلی وارد رشته ریاضی شدم.الان یکسال گذشته و میخوام دوباره باسوابق تحصیلی وارد رشته زیست شناسی شم و چون معدلم کمه دوره شبانه رو انتخاب میکنم.ممکنه من بعد از ترمیم معدل این سال بهمن ماه دوباره وارد رشته زیست شناسی دوره روزانه شم؟یا باید بزارم یسال بگذره؟واینکه هزینه انصراف چی؟چونکه اگر الان ک از ریاضی ب زیست میرم چون دانشکده خودمونه و هردو رشته علوم پایه و تو همون دانشگاه هستن ازم هزینه انصراف نمیگیرن اگ دوباره برم روزانه هزینه میگیرن یا ن؟ممنون تونم🙏

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما در هر صورت باید هزینه انصراف را پرداخت کنید

 11. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام وقت بخیر من اگرصرفابا سوابق تحصیلی دوره های روزانه دانشگاه سراسری انتخاب رشته کنم ورشته ای که قبول میشم رو علاقه نداشته بلشم وبخوام سال آینده کنکور بدم سهمیه ایثارگری من میسوزه یامجدادا میتونم ازسهمیه م استفاده کنم

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   میتونید استفاده کنید

 12. Avatar photo Yasamin گفت:

  سلام و خسته نباشید.
  اگر بنده هم رشته های با ازمون دانشگاه ازاد و هم با سوابق تحصیلی دانشگاه ازاد روانتخاب کنم،رشته های با سوابقم باطل میشه؟

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   خیر
   ربطی ندارد

 13. Avatar photo Mobin گفت:

  سلام وقت بخیر برای انتخاب رشته باسوابق تحصیلی نتایج ترمیم معدل هم تاثیرداده میشه؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. خیر نتیجه ی ترمیم صرفا برای کنکور اعمال میشود.

 14. Avatar photo فاطم۶ گفت:

  سلام با معدل کل دیپلم ۱۸/۷۰ ومعدل نهایی ۱۵/۳۷ میتونم درصرفا براساس سوابق تحصیلی روزانه فیزیک خوند؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   طبق قبولی های سال قبل امکان قبولی به صورت منطقی رو خواهید داشت برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099075307 داخلی 104 (رفیعی) تماس بگیرید.

 15. Avatar photo پونه گفت:

  باسلام بر اساس سوابق تحصیلی که کنکور شرکت کرده بودم میخوام پیام نور رو اما اصلا نه سریال رو قبول میکه ونه میگه همچین پرونده ای وجود داره

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر تماس بگیرین

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه دولتی

  ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه دولتی 1403 + رشته ها و زمان

  داوطلبانی که علاقه‌مند به ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه دولتی هستند، باید در زمان‌های تعیین‌شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور برای پذیرش در این دانشگاه‌ها، نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند. متقاضیان بایستی توجه داشته باشند که ثبت‌نام در رشته‌های...
 • ثبت نام دانشگاه با سوابق تحصیلی

  ثبت نام دانشگاه با سوابق تحصیلی ۱۴۰۲ + شرایط، رشته ها | sanjesh

  ثبت نام دانشگاه با سوابق تحصیلی 1402 در دو نوبت ورودی مهر و بهمن ماه انجام می‌شود. داوطلبانی که علاقه‌مند به ادامه تحصیل در دانشگاه‌های دولتی بدون شرکت در آزمون سراسری هستند، باید با دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام...
 • ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل

  ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

  کسانی که قصد دارند در دانشگاه های دولتی بدون شرکت در کنکور سراسری ثبت نام کنند باید از ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل اطلاع داشته باشند. هم چنین لازم است در مورد لیست رشته های شرط معدل دانشگاه دولتی...
 • ثبت نام با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد

  ثبت نام با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد 1403 + رشته محل ها

  ثبت نام با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد مهر و بهمن 1402 آغاز شد و تمامی افراد و علاقمندان می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند. برای ثبت نام در ابتدا باید شرایط، نحوه و لیست رشته‌های ارائه شده در دفترچه ثبت...
تماس با مشاور