امریه وزارت دفاع

امریه وزارت دفاع یکی از آن امریه هایی است که دریافت آن در بین سربازان و مشمولان خدمت نظام وظیفهبسیار متداول است. هر فرد مشمول می تواند در صورت برخورداری از شرایط امریه وزارت دفاع برای ثبت نام در سامانه ثبت نام امریه وزارت دفاع اقدامات لازم را انجام دهد. در واقع، ثبت نام در سامانه امریه سربازی وزارت دفاع و پذیرش در آن می تواند راهی برای فرار از گذراندن دوره معمول سربازی برای بسیاری از سربازان باشد.

 

در این نوشته، با ذکر اطلاعات لازم در رابطه با امریه وزارت دفاع از جمله شرایط امریه وزارت دفاع و یا مراحل دریافت آن و مواردی از این دست در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم. پس ما را همراهی کنید تا هر آن چه را که باید در رابطه با این نوع از امریه و موارد مرتبط با آن بدانید را از طریق این مندرجات این مقاله بیاموزید.

 

 

برای آشنایی با نحوه دریافت امریه سربازی وزارت دفاع از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سامانه ثبت نام امریه وزارت دفاع

 

 

آیا اطلاعی از شرایط امریه وزارت دفاع دارید؟

باید خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه عرض کنیم که دریافت و پذیرش در این امریه در صورت داشتن شرایطی برای هر فرد مشمول امکان پذیر است.

شرایط امریه وزارت دفاع در قالب شرایط عمومی و اختصاصی برای ثبت نام تعریف می شوند و هر فرد باید در صورت نیاز به ثبت نام از آن ها برخوردار باشد.

اما آیا اطلاعی از کلیه شرایط در نظر گفته شده برای دریافت این نوع از امریه دارید؟ آیا می دانید مسئولین امر چه شرایطی را برای جذب و پذیرش در این امریه پیشنهاد داده اند؟

در این نوشته، با ذکر شرایط امریه وزارت دفاع در قالب شرایط عمومی و همین طور شرایط اختصاصی در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم و تمامی این موارد را خدمت شما عزیزان بیان می کنیم.

برای کسب اطلاعاتی دقیق تر در رابطه با شرایط امریه وزارت دفاع می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا هر آن چه را که لازم دارید را در رابطه با این شرایط خدمت شما دوستان عزیز عرض کنند.

 

 

شرایط عمومی پذیرش و جذب در امریه وزارت دفاع

. در صورتی که فرد به علت ضایعه یا داشتن بیماری از انجام فعالیت های رزمی معاف باشد.

. در صورتی که فرد عضوی از خانواده ایثارگران، جانبازان و یا شهداء باشد.

. شخص مایل به قبولی و پذیرش در این امریه لزوماً باید تحت پوشش سازمان بهزیستی و یا کمیته امداد قرار داشته باشد.

. افرادی که سرپرست خانوار باشند لزوماً می توانند برای ثبت نام و پذیرش در این نوع از امریه اقدام کنند.

. یکی دیگر از شرایط ثبت نام و پذیرش در این امریه سربازی متأهل بودن فرد مشمول است.

 

 

شرایط اختصاصی پذیرش و جذب در امریه وزارت دفاع

در این بخش، با ذکر شرایط اختصاصی جذب و پذیرش افراد در این نوع از امریه در زمان ثبت نام در سامانه ثبت نام در این امریه در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم.

. هر فرد در زمان ثبت نام درسامانه ثبت نام امریه وزارت دفاع باید از داشتن مدرک کارشناسی و یا بالاتر برای خود اطمینان حاصل کند.

زیرا ثبت نام دراین نوع از امریه تنها برای افرادی امکان پذیر است که مدرک کارشناسی و یا بالاتر داشته باشند و برای کسانی با داشتن مدارک زیر لیسانس به هیچ وجه مقدور نیست.

. در صورتی که از طرف بنیاد شهید، سازمان بهزیستی و یا کمیته امداد معرفی شده اید در اولویت جذب و پذیرش در این نوع از امریه قرار دارید.

. در صورتی که تعداد افراد متقاضی از سهمیه هر یک از استان ها بالاتر باشد اشخاصی که دارای معدل بالاتری در مقایسه با بقیه هستند در اولویت قرار دارند.

. کلیه افراد پذیرفته شده قبل از شروع دوران امریه لزوماً باید دوره آموزشی رزم را سپری کنند و بعد از این که به وسیله کمیته گزینش تأیید شدند امکان شروع فعالیت در این نوع امریه را دارند.

 

 

با گرفتنامریه سربازی وزارت دفاعمی توانید از شر انجام فعالیت های رزمی در طول خدمت سربازی معاف شوید و دوران خدمت آسان تری را سپری کنید

 

 

مراحل دریافت امریه وزارت دفاع چیست؟

باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که دریافت این نوع امریه تحت مراحلی برای هر فرد مشمول صورت می گیرد.

در این بخش، با ذکر مراحل دریافت این نوع امریه در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

آیا از مراحل لازم برای دریافت این نوع امریه اطلاعی دارید؟ آیا می دانید این مراحل لازم شامل چه مواردی می شوند؟

برای ثبت نام در سامانه ثبت نام امریه وزارت دفاع باید چه مراحلی را طی کنید؟

اگر به دنبال اطلاع از مراحل دریافت این امریه و ثبت نام در سامانه ثبت نام امریه وزارت دفاع هستید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

مشاوران ما می توانند اطلاعات لازم را در رابطه با مراحل ثبت و پذیرش در این امریه در سامانه ثبت نام امریه وزارت دفاع در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار دهند.

 

 

برای دریافت امریه وزارت دفاع به چه مدارکی نیاز داریم؟

ثبت نام در سامانه امریه سربازی وزارت دفاع در صورت داشتن مدارکی برای هر فرد مشمول خدمت نظام وظیفه همراه است.

مدارکی که در صورت عدم برخورداری از آن ها به هیچ وجه امکان ثبت نام در سامانه امریه سربازی وزارت دفاع را ندارید.

در ادامه این نوشته با ذکر مدارک لازم جهت ثبت نام در سامانه امریه سربازی وزارت دفاع در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

پس ما را همراهی کنید تا هر آن چه را که باید در رابطه با مدارک ضروری برای ثبت نام در سامانه امریه سربازی وزارت دفاع بدانید را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.

به طور کلی مدارک لازم برای ثبت نام در سامانه امریه سربازی وزارت دفاع شامل کپی از مدارک تحصیلی، یک قطعه عکس از فرد مشمول و فتوکپی از کارت ملی و همین طور شناسنامه فرد می شود.

اما دقت داشته باشید که با توجه به این موضوع که تحت چه شرایط قصد گرفتن این امریه را دارید مدارکی که باید ارائه دهید با یکدیگر متفاوت است.

به عنوان مثال، اگر جزء خانواده های ایثارگران هستید شماری از مدارکی که باید ارائه دهید با مدارکی که یک فرد با شرایطی دیگر مثلاً جزء خانواده های جانبازان بودن ارائه می کند کاملاً متفاوت است.

پس در زمان ارائه مدارک لازم برای ثبت نام در امریه سربازی وزارت دفاع از توجه به این موضوع مهم غافل نشوید.

 

 

شرایط امریه وزارت دفاع

 

 

در رابطه با حقوق افراد برای حضور در امریه سربازی وزارت دفاع چه می دانید؟

در رابطه با میزان حقوق دریافتی افراد پذیرفته شده در امریه وزرات دفاع باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که مبلغ پرداختی به هر فرد در این امریه با یکدیگر متفاوت است.

در واقع، با توجه به این موضوع که فرد متأهل است یا مجرد و یا این که مدرک تحصیلی آن ها چیست حقوق متفاوتی به وی پرداخت می شود.

از طرف دیگر، میزان حقوق دریافتی افرادی که فرزند دارند با افراد بدون فرزند با یکدیگر متفاوت است.

اما بالاترین حقوق را افرادی دریافت می کنند که مدرک پزشکی دارند و تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار گرفته اند.

کسانی که مدرک تحصیلی آن ها زیر دیپلم است، در مناطق معمولی مشغول به خدمت سربازی هستند و یا مجرد بوده و ازدواج نکرده اند به مراتب میزان دریافتی کمتری در مقایسه با مابقی افراد دارند.

در حقیقت، پایین ترین میزان حقوق دریافتی مربوط به این افراد است.

 

 

آیا امکان دادن درخواست خدمت امریه سربازی وزارت دفاع به دو ارگان مختلف وجود دارد؟

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز هم مطرح شود که آیا امکان ارائه درخواست برای شرکت در امریه سربازی وارت دفاع به دو سازمان و ارگان مختلف وجود دارد یا خیر؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که خیر شما فقط می توانید درخواست ثبت نام خود را برای یک سازمان ارسال کنید.

با توجه به این موضوع که امکان لغو در صورت پذیرش برای شما وجود ندارد در نتیجه در زمان ثبت نام در امریه وزرات دفاع هرگز درخواست ثبت نام خود را به دو سازمان مختلف نفرستید.

چون امکان ایجاد مشکلاتی برای شما دوست عزیز وجود دارد و حتی ممکن است این فرصت استثنایی را به کل از دست بدهید.

 

 

آیا سازمان های پذیرنده امریه سربازی وزارت دفاع امکان جذب و استخدام سربازها را دارند؟

بسیاری از سربازان به امید استخدام دائمی و پذیرش در این سازمان ها اقدام به ثبت نام در امریه سربازی وزارت دفاع می کنند.

اما در این جا این سؤال مطرح می شود که آیا واقعاً این امکان برای این قبیل از ارگان ها وجود دارد یا نه افراد باید کلاً قید پذیرش و استخدام را بزنند؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که بله در صورت داشتن شرایط لازم و سایر موارد مد نظر سازمان مربوطه شما امکان استخدام دائمی را نیز دارید.

 

 

آیا در صورت پذیرش در این امریه امکان دریافت کسری خدمت را دارم یا خیر؟

شاید شما دوست عزیز مایل به ثبت نام در این نوع امریه به دنبال دریافت کسری خدمت سربازی باشید.

اما باید خدمت شما دوستان عرض کنیم که در صورت پذیرش در این نوع امریه به هیچ وجه امکان گرفتن کسری خدمت سربازی و استفاده از این امتیاز مهم را ندارید.

 

 

در مورد لباس افراد پذیرفته شده در امریه سربازی وزارت دفاع چه می دانید؟

همان طور که در جریان هستید لباس و نوع پوشش هر کدام از سربازان مشغول به خدمت در هر یک از ارگان ها نشان دهنده محلی است که در آن دوران سربازی خود را می گذرانند.

اما در مورد سربازان پذیرفته شده در امریه وزرات دفاع قضیه کمی متفاوت است. به این معنا که این قبیل از افراد به هیچ وجه احتیاجی به پوشیدن لباس فرم سربازی ندارند و باید با لباس شخصی در محل کار خود حضور پیدا کنند.

یعنی همانند سایر کارکنان می توانید در زمان حضور در محل خدمت خود لباس شخصی به تن داشته باشید و هیچ نیازی به پوشیدن لباس سربازی برای پذیرفته شدگان در این امریه نیست.

 

 

آیا با پادگان های وزرات دفاع آشنایی دارید؟

شناخت پادگان های وزارت دفاع قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام جهت پذیرش در این امریه امری ضروری و لازم به نظر می رسد.

اما آیا شما دوست عزیز مایل به ثبت نام در این نوع از امریه آشنایی کافی را با این پادگان ها دارید؟ آیا می دانید کدام یک از پادگان های پذیرنده سربازان در این امریه هستند؟

در صورت نداشتن هیچ گونه اطلاع و آگاهی از این پادگان های جذب کننده سربازان با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا پادگان های وزارت دفاع را خدمت شما دوستان و عزیزان معرفی کنند.

 

 

آیا اطلاعی از رشته های مورد نیاز برای وزرات دفاع دارید؟

باید عرض کنیم که امکان ایجاد تغییراتی در شرایط امریه وزارت دفاع با توجه به رشته های مورد نیاز برای پذیرش وجود دارد.

از این رو، اطلاع از تغییرات به وجود آمده در این شرایط برای تمامی جوانان مایل به ثبت نام در این امریه امری ضروری و حیاتی به نظر می رسد.

آیا از لیست رشته های مورد نیاز برای پذیرش در امریه وزرات دفاع مطلع هستید؟ در صورت عدم اطلاع از اسامی این قبیل از رشته های تحصیلی می توانید با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند شما را از این رشته های مهم تحصیلی آگاه کنند و آن ها را به طور کامل به شما دوستان معرفی نمایند.

 

 

جهت اطلاع از زمان ارائه درخواست برای اخذ امریه سربازی وزارت دفاع از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

لیست ارگان های امریه سربازی

امریه آتش نشانی

شرایط امریه سربازی آموزش و پرورش

انتقالی سربازی

ثبت نام امریه سربازی قوه قضاییه

امریه وزارت دفاع

گرفتن امریه وزارت دفاع برای چه افرادی مقدور است؟

دریافت امریه وزارت دفاع از طریق ثبت نام امریه وزارت دفاع برای افرادی مقدور است که شرایط امریه وزارت دفاع را داشته باشند.

سامانه امریه سربازی وزارت دفاع چیست؟

برای اطلاع از سامانه امریه سربازی وزارت دفاع با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مراحل گرفتن امریه وزارت دفاع چیست؟

برای اطلاع از مراحل گرفتن امریه وزارت دفاع با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.