تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
منابع آزمون وکالت

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون وکالت 1400

منابع آزمون وکالت
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

به عرض شما داوطلبان شرکت کننده در آزمون وکالت می رسانیم که جواب آزمون وکالت اعلام شد. کلیه شرکت کنندگان در این آزمون می توانند با ورود به سامانه مشاهده اسامی پذیرفته شدگان آزمون وکالت اقدامات لازم را جهت مشاهده نتایج آزمون وکالت انجام دهند. در نتیجه، ملاحظه می کنید که اعلام نتایج آزمون وکالت به صورت اینترنتی به اطلاع داوطلبان می رسد.

 

باید اشاره کنیم که، زمان اعلام نتایج آزمون وکالت بسته به نوع آزمون وکالت (آزمون قوه قضاییه و یا کانون وکلای دادگستری) با یکدیگر متفاوت است. توجه داشته باشید که هر داوطلب پس از اعلام نتایج آزمون وکالت 99 و اطلاع از نتیجه آزمون خود باید برای شرکت در مصاحبه حضوری آمادگی لازم را پیدا کند.

 

 

جهت دریافت مشاوره در مورد زمان و نحوه اعلام نتیجه آزمون وکالت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان اعلام نتایج آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری

مرکز کانون وکلای دادگستری هر ساله از طریق برگزاری آزمون مجزایی اقدام به جذب و پذیرش داوطلبان واجد شرایط جهت به کارگیری در منصب وکالت می کند.

کلیه داوطلبان حضور یافته در سر جلسه این آزمون لزوماً باید از جزئیات زمان اعلام نتایج آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری خود اطلاع حاصل کنند.

آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری در نهم آذرماه سال 98 برگزار گردید و جواب آن در تاریخ پانزدهم دی ماه به اطلاع داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در این آزمون رسید.

 

 

اعلام نتیجه آزمون وکالت در سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای داوطلبان و شرکت کنندگان انجام می شود

 

 

اسامی پذیرفته شدگان آزمون وکالت

 

نحوه اعلام نتایج آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری

جواب آزمون وکالت کانون وکلا معمولاً چند هفته بعد از برگزاری این آزمون به شکل اینترنتی در دسترس داوطلبان شرکت کننده قرار می گیرد.

کلیه داوطلبان باید با ورود به سامانه مشاهده اسامی پذیرفته شدگان آزمون وکالت کانون وکلای خود مطلع شوند. اعلام نتایج آزمون وکالت کانون وکلا در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

نحوه مشاهده نتایج آزمون وکالت به این صورت است که هر داوطلب باید قبل از وارد شدن به سایت سازمان سنجش اقدام به آماده کردن اطلاعات ثبت نامی و شناسنامه ای خود کند.

این گونه، وی می تواند جواب آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری خود را بدون اتلاف زمان مشاهده نماید. در ادامه مراحلی را که باید جهت مشاهده نتایج آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری در زمان اعلام نتایج آزمون وکالت طی شود را خدمت شما ذکر می کنیم.

. در قدم اول هر داوطلب جهت مشاهده جواب آزمون وکالت خود باید آدرس سازمان سنجش یعنی sanjesh.org را در مرورگر سیستم خود وارد کند و بعد از فشردن دکمه google search اقدام به انتخاب اولین گزینه یعنی سازمان سنجش آموزش کشور نماید.

. پس از ورود به سایت از طریق منوی واقع در سمت بر روی گزینه سایر آزمون های استخدامی کلیک کند.

. در بخش بعدی اقدام به گزینش گزینه ای تحت عنوان اعلام نتایج آزمون ورودی کارآموزی وکالت (آزمون کانون وکلای دادگستری) کند.

. پس از ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون وکالت دو روش به فرد داوطلب جهت مشاهده نتایج آزمون وکالت وکلای دادگستری پیشنهاد می شود.

در اولین روش هر فرد می تواند با درج شماره شناسنامه و شماره داوطلبی جواب آزمون وکالت خود را مشاهده کند. در روش دوم مشاهده جواب به وسیله شماره شناسنامه و شماره پرونده فرد داوطلب امکان پذیر است.

. بعد از وارد کردن اطلاعات مذکور در فیلدهای تعبیه شده در سایت نوبت به درج عبارت امنیتی واقع در پایین صفحه و سپس کلیک بر روی کلید مشاهده نتایج می رسد.

توجه داشته باشید که در صورت گم کردن و یا به خاطر نیاوردن شماره داوطلبی و یا شماره پرونده امکان دریافت مجدد آن ها را به وسیله ثبت درخواست در سایت سازمان سنجش در زمان اعلام نتایج آزمون وکالت دادگستری را دارید.

 

 

زمان اعلام جواب آزمون وکالت قوه قضاییه

قوه قضاییه بعد از برگزاری آزمون کتبی و پس از بررسی برگه های پاسخنامه افراد داوطلب و محاسبه تراز و نمره های آن ها بر طبق استانداردهای قبول شده و یا قبول نشده در سایت می کند.

افراد شرکت کننده در آزمون وکالت قوه قضاییه باید از زمان اعلام نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه خود اطلاع حاصل کنند. نتیجه آزمون وکالت قوه قضاییه در روز یازدهم دی ماه 98 اعلام شد.

جهت اطلاع از جزئیات برگزاری مصاحبه شفاهی این آزمون می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

جواب آزمون وکالت

 

اعلام نتایج آزمون وکالت قوه قضاییه چگونه صورت می گیرد؟

در مورد نحوه اعلام نتایج این آزمون باید عرض کنیم که نتایج این آزمون در سایت سازمان سنجش به اطلاع شرکت کنندگان می رسد.

برای اطلاع از نحوه دقیق اعلام نتیجه آزمون وکالت قوه قضاییه از کمک مشاوری خبره و باتجربه در این زمینه استفاده کنید.

 

 

آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون وکالت وجود دارد؟

باید بگوییم که کارنامه وکالت مواردی همچون نوع سهمیه و نمره خام داوطلب در هر یک از درس ها را در خود جای می دهد. در صورت اعتراض داوطلب به هر یک از موارد درج شده در کارنامه امکان ثبت اعتراض برای وی وجود دارد.

جهت اطلاع از نحوه ثبت اعتراض و یا زمان دقیق آن با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

چگونه برای مصاحبه آزمون وکالت آماده شویم؟

از جمله سوالاتی که تمام افراد شرکت کننده و البته پذیرفته شده در آزمون وکالت همواره به دنبال یافتن جوابی مناسب برای آن هستند نحوه آمادگی برای شرکت در مصاحبه آزمون وکالت است.

به هر حال این مصاحبه تا حد زیادی آینده شغلی شما را تحت تأثیر خود قرار می دهد و از این لحاظ اهمیت زیادی دارد. برای دریافت مشاوره مصاحبه آزمون وکالت از کمک مشاوری خبره در این رابطه بهره بگیرید.

 

 

جهت دریافت مشاوره در رابطه با مصاحبه آزمون وکالت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

ثبت نام آزمون وکالت 

لیست رشته های دانشگاه علمی کابردی دادگستری تبریز مهر و بهمن 

تست آنلاین شغل مناسب من

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اعلام نتایج آزمون وکالت در کدام سایت انجام می شود؟ 

هر کدام از شرکت کنندگان برای مشاهده نتایج آزمون وکالت خود باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون وکالت چه زمانی اعلام می شود؟ 

جواب آزمون وکالت در سال جاری یعنی سال 1400 در دی ماه به اطلاع داوطلبان رسید.

هر داوطلب در زمان اعلام نتایج آزمون وکالت چگونه می تواند از نتیجه آزمون خود مطلع شود؟ 

با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و طی مراحلی امکان دسترسی به نتایج آزمون برای داوطلب میسر است.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور