ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

استرداد کارت اعتباری سازمان سنجش ۱۴۰۲ + لینک مستقیم | ایران تحصیل

استرداد کارت اعتباری سازمان سنجش
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سالانه افراد زیادی در آزمون‌های سراسری سازمان سنجش کشور شرکت می‌کنند. به طوری که آن‌ها بعد از خرید کارت اعتباری متوجه می‌شوند که آن را اشتباهی خریداری یا مبلغ زیادی را واریز کردند. در این صورت داوطلبان برای استرداد کارت اعتباری سازمان سنجش اقدام کنند. حال ممکن است برای عده‌ای سوال پیش بیاید که آیا امکان عودت کارت اعتباری در سازمان سنجش وجود دارد؟

البته در این میان افرادی وجود دارند که پس از ثبت‌نام در آزمون‌های آزمایشی سازمان سنجش از امتحان دادن منصرف می‌شوند. به همین دلیل قصد دارند استرداد کارت اعتباری سازمان سنجش را انجام دهند و مبلغ واریزی خود را دریافت کنند. لذا عودت کارت اعتباری سازمان سنجش یکی از مشکلات عمده داوطلبان شرکت در آزمون است و افراد زیادی به دنبال استرداد کارت اعتباری سازمان سنجش هستند.

 لذا در این مقاله از ایران تحصیل قصد داریم در مورد استرداد کارت اعتباری سازمان سنجش صحبت کنیم و تمام جوانب آن را برای داوطلبان شرکت در آزمون مشخص کنیم.

 

اطلاعیه

 ثبت‌نام در آزمون تولیمور دوره‌های 179، 180 و 181 از 21 اسفند ماه ۱۴۰۲ آغاز شد و مهلت ثبت‌نام آن‌ها به صورت زیر می‌باشد:

1- ثبت‌نام دوره 179 تولیمور در ۱۴۰۲/01/18 تمام می‌شود و آزمون آن در تاریخ ۱۴۰۲/01/23 در 26 حوزه مختلف سراسر کشور برگزار می‌شود.

2- ثبت‌نام دوره 180 تولیمور در ۱۴۰۲/02/01 تمام شده و آزمون آن ۱۴۰۲/02/06 در 26 حوزه مختلف کشور برگزار می‌شود.

3- ثبت‌نام دوره 181 آزمون تولیمور در ۱۴۰۲/02/15 به پایان می‌رسد و داوطلبان شرکت در این آزمون در 20 اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در 26 حوزه مختلف سراسر کشور با هم رقابت می‌کنند.

 

 

عودت کارت اعتباری سازمان سنجش

عودت کارت اعتباری سازمان سنجش

 

 

برای مشکل کارت اعتباری سنجش کلیک کنید.

 

 

نحوه استرداد واریز اضافی کارت اعتباری سازمان سنجش ۱۴۰۲

داوطلبان شرکت در آزمون‌های استخدامی و کنکور سراسری سازمان سنجش باید برای تکمیل فرم ثبت‌نام خود کارت اعتباری خریداری کنند. قیمت این کارت‌های اعتباری با توجه به نوع و سطح آزمون‌ها متفاوت است. بنابراین داوطلبان باید آن بر اساس آزمون خود پرداخت کنند. حال ممکن است برخی از داوطلبان به جای خرید یک کارت اعتباری دو یا چند کارت اعتباری مختلف خریده باشند یا این که به جای واریز مبلغ فرضا 120.000 تومان مبلغ 150.000 تومان را واریز کنند. به همین دلیل این دسته از داوطلبان می‌خواهند مبلغ واریز اضافی خود را استرداد کنند.

بر همین اساس سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص این افراد اطلاعیه و فرمی را منتشر کرده است که داوطلبان با دانلود فرم مراحل زیر را برای تکمیل فرم انجام دهند:

 

 

دانلود فرم استرداد هزینه‌های اضافی کارت اعتباری سازمان سنجش

 

 

جدول شماره 1: در این جدول شما باید اطلاعاتی را که به هنگام خرید کارت اعتباری در سیستم درج نمودید، مشخص کنید.

جدول شماره 2: در جدول شماره 2 داوطلبان آزمون سازمان سنجش باید تمام کارت‌های بانکی که با آن کارت اعتباری خریدند را به همراه اطلاعات لازم درج کنند. برای این کار لازم است در ابتدا مراحل ثبت‌نام خود را در سازمان سنجش نهایی کنند. سپس با دریافت کد رهگیری 16 رقمی از تمامی ثبت‌نام‌های نهایی خود توسط همه کارت‌های بانکی پرینت بگیرند و آن‌ها را ارسال کنند. هم‌چنین در این بخش ثبت‌نام اصلی و فرعی خود را مشخص کنند.

جدول شماره 3: در جدول شماره 3 متقاضیان استرداد کارت اعتباری سازمان سنجش باید تمام اطلاعات بانکی خود را با دقت کامل درج کنند. به یاد داشته باشید که سازمان سنجش مبلغ عودت شما را به این حساب واریز خواهد کرد.

پس از تکمیل جداول بالا اولین سوالی که به ذهن متقاضیان می‌رسد این است که با فرم‌های تکمیل شده چیکار باید کرد؟ و پرینت‌های نهایی ثبت‌نام خود را به کجا ارسال کنند؟ کارشناسان ایران تحصیل می‌توانند در این مورد شما را بیشتر راهنمایی کنند که برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 9099075307 تماس بگیرید.

 

 

برای اطلاع از کد رشته های تحصیلی سازمان سنجش کلیک کنید.

 

 

نحوه استرداد کارت اعتباری سازمان سنجش

نحوه استرداد کارت اعتباری سازمان سنجش

 

نحوه استرداد کارت اعتباری سنجش ۱۴۰۲

در حالتی ممکن است داوطلبان برای شرکت در چند آزمون آزمایشی به صورت هم‌زمان ثبت‌نام کرده باشند و پس از پشیمانی قصد دارند عودت کارت اعتباری سازمان سنجش خود را انجام دهند که سازمان سنجش برای آن‌ها مبلغی را واریز نخواهد کرد. مثلا اگر داوطلبی قصد شرکت در آزمون سراسری کنکور رشته‌های اصلی و فرعی را داشته باشد و در همه آن‌ها ثبت‌نام کند. سپس بنا به دلایل مختلفی از چند آزمون منصرف شود سازمان سنجش مبلغ واریزی آن‌ها را بازپرداخت نمی‌کند. یعنی در واقع امکان عودت کارت اعتباری سازمان سنجش در چنین حالتی وجود ندارد. لذا داوطلبان قبل از ثبت‌نام در کنکور سراسری ۱۴۰۲ یا هر آزمون دیگری شرایط ثبت‌نام آن را به دقت مطالعه کنند و با آگاهی بیشتری نام‌نویسی کنند.

 

سایت خرید کارت اعتباری سازمان سنجش

معمولا داوطلبان شرکت در آزمون‌های آزمایشی از طریق سایت  epay.sanjesh.org که همان  سامانه خرید کارت اعتباری سازمان سنجش است  کارت‌های اعتباری خود را خریداری می‌کنند. بهتر است آن‌ها قبل از خرید کارت اعتباری خود، دفترچه ثبت‌نام در آزمون را به دقت مطالعه و پس از آگاهی کامل نام‌نویسی کنند. داوطلبان قبل از خرید کارت اعتباری به عنوان آزمون و کارت (سریال ثبت‌نام) خود دقت کنند تا کارتی را به اشتباه دریافت نکنند. زیرا هر کدام از کارت‌های اعتباری مخصوص آزمون خاصی است و امکان تبدیل یا تغییر آن‌ها به آزمون دیگری وجود ندارد. اما آن‌ها در صورتی که کارت اعتباری را به اشتباه خریداری کرده باشند می‌توانند آن را پس از اتمام مهلت فروش کارت اعتباری توسط سازمان سنجش مغایرت گیری کنند. پس از مغایرت گیری مبلغ واریزی سریال‌های بلااستفاده به همان کارتی عودت می‌شود که از آن کارت‌پول واریز شده بود. اصولا این کارها یک ماه زمان می‌برد.

 

 

برای دریافت کد رهگیری از سازمان سنجش کلیک کنید.

 

 

 

اطلاعیه

 ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور در 10 اسفندماه ۱۴۰۲ شروع شده بود که تا 20 اسفند ماه ادامه داشت. اما طی گزارشی مهلت ثبت‌نام آن به چهارشنبه 25 اسفند ماه ۱۴۰۲ تمدید شد. بنابراین داوطلبان شرکت در آزمون می‌توانند تا 25 اسفند ماه نسبت به ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

 

 

استرداد کارت‌های اعتباری سازمان سنجش

استرداد کارت‌های اعتباری سازمان سنجش

 

خلاصه مطلب

در حال حاضر آزمون‌های آزمایشی زیادی در سازمان سنجش برگزار می‌شود و سالانه داوطلبان زیادی در این آزمون‌ها ثبت‌نام می‌کنند. حال در این میان افرادی وجود دارند که به دلایل مختلفی قصد بازپرداخت کارت اعتباری سازمان سنجش خود را دارند. آن‌ها برای عودت کارت اعتباری سازمان سنجش خود می‌توانند بر اساس اطلاعات مندرج در دفترچه راهنما آزمون اقدام کنند. حال در اکثر مواقع سازمان سنجش مبلغ واریزی اضافی یا خرید بیش از یک بار کارت اعتباری را عودت می‌کند. اما در اکثر مواقع ممکن است کارت‌های اعتباری که برای آزمون‌های مختلف تنها برای یک بار خریداری شده‌اند را استرداد نکند. این‌ها کاملا به شرایط ثبت‌نام آزمون داوطلبان بستگی دارد که جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن‌ها و سوالات دیگر می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

 

جهت دانلود این مقاله کلیک کنید.

 

 

 

 

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا استرداد کارت اعتباری سازمان سنجش ۱۴۰۲ وجود دارد؟

به صورت کلی امکان استرداد کارت اعتباری سازمان سنجش به شرایط ثبت‌نام دفترچه راهنما آزمون بستگی دارد. بنابراین لازم است داوطلبان قبل از ثبت‌نام در آزمون دلخواه خود از شرایط ثبت‌نام آن آگاهی یابند.

برای عودت کارت اعتباری سازمان سنجش ۱۴۰۲ چیکار باید کنیم؟

شما برای عودت کارت اعتباری سازمان سنجش ۱۴۰۲ می‌توانید طبق اطلاعات مندرج در مقاله بالا اقدام کنید.

به هنگام خرید کارت اعتباری به چه چیزهایی باید دقت کرد؟

شما به هنگام خرید کارت اعتباری به عنوان آزمون و کارت (سریال ثبت‌نام) آن دقت کنید.

 

 

نظرات

 1. Avatar photo
  محسن
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۲

  سلام .کارت کنکور برای کلاس یازدهمی خریدم شرایط ثبت نام نداشت قابل برگشت هست؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۷

   سلام وقت بخیر.
   خیر با توجه به این شرایط نمیتوان درخواست عودت وجه کرد.

 2. Avatar photo
  سلین
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۰۰

  سلام .من برای آزمون استخدامی بانک ملی کارت اعتباری گرفتم ولی موقع پر کردن اطلاعات متوجه شدم شرایط سنیرو ندارم و سایت به من تایید ثبت نام نداد .ایا میتونم وجه کارت اعتباریرو دریافت کنم یا نه

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۱۶

   سلام وقت بخیر
   خیر

مطالب مرتبط

تماس با مشاور