ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

استخدام سازمان انرژی اتمی ۱۴۰۳

استخدام سازمان انرژی اتمی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تمامی شرکت ها و سازمان ها در طول دوران فعالیت خود سالانه نیروی کار جدیدی را از طریق برگزاری آزمون استخدامی و مصاحبه جذب می کنند. شرایط لازم برای استخدام، مراحل ثبت نام و مدارک و… این سازمان ها متفاوت می باشد و لازم است تا پس از انتخاب سازمان مورد نظر خود، اطلاعات جامعی را در این خصوص کسب نمایید. در این مقاله ما به بررسی استخدام سازمان انرژی اتمی خواهیم پرداخت. با داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مورد نیاز و نیز یادگیری چگونگی ثبت نام آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی، می توانید گام بزرگی در مسیر استخدام در این سازمان بردارید. در این مقاله اطلاعات جامع و کاملی همچون زمان ثبت نام در سازمان انرژی اتمی و رشته های شغلی مورد نیاز بیان خواهد شد. در صورتی که متقاضی استخدام در این سازمان هستید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

آشنایی با سازمان انرژی اتمی

 

آشنایی با سازمان انرژی اتمی

در سال 1346 با احداث و بهره‌ برداری از راکتور تحقیقاتی پنج مگاواتی تهران مرکز اتمی دانشگاه تهران تأسیس شد و بدین طریق سنگ‌ بنای علوم و فنون هسته‌ ای در ایران نهاده شد. با تأسیس سازمان انرژی اتمی ایران در سال 1353 و انتقال مرکز اتمی دانشگاه تهران به آن، ماموریت های مربوط به توسعه فناوری هسته‌ ای، به ‌ویژه تولید برق با استفاده از نیروگاه‌ های اتمی در کشور به این سازمان واگذار شد. قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، این سازمان با گسترش سریع و بی‌ رویه، عهده‌ دار تعهدات سنگین از بابت قرارداد های بی‌ شمار در نقاط مختلف کشور و در راستای نصب و راه‌ اندازی 23000 مگاوات برق هسته‌ ای شده بود. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با تجدید نظر اساسی در کل برنامه‌ های سازمان و ایجاد تغییرات بنیادی در اهداف و وظایف آن، قدم‌ های موثری در جهت کاربرد و استفاده صلح‌ آمیز از انرژی اتمی در کشور برداشته شده است.

در حال حاضر عمده فعالیت‌ های علمی در دست انجام سازمان انرژی اتمی ایران عبارت است از:
 • طراحی، احداث و بهره‌ برداری از نیروگاه‌ های هسته‌ ای قدرت
 • طراحی، احداث و بهره برداری از شتاب دهنده ها برای کاربرد پزشکی ، صنعت و کشاورزی
 • کاربرد لیزر در پزشکی و صنعت
 •  چرخه سوخت هسته‌ ای
 • احداث و بهره‌ برداری از راکتورهای تحقیقاتی از نوع شکافت و هم‌ جوشی (گداخت) هسته‌ ای
 • فعالیت‌ های تحقیقاتی با هدف توسعه کاربرد پرتو ها در صنعت، کشاورزی و پزشکی
 • نظارت بر ایمنی فعالیت‌ های هسته‌ ای در کشور از طریق مرکز نظام ایمنی هسته‌ ای کشور
برای اطلاع از آزمون استخدامی سازمان قضایی نیرو های مسلح بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی 1403

برای نحستین بار آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی سال ۱۴۰۳ تحت عنوان آزمون “استخدامی سازمان علمی و تحقیقاتی نهاد ریاست جمهوری ” آغاز شده است و دفترچه آزمون نیز با همین عنوان منتشر شده است. بنا بر اطلاعیه سازمان انرژی اتمی اما پس از این آزمون های استخدامی این سازمان از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برگزار خواهند شد. توجه داشته باشید که اولین گام استخدام سازمان انرژی اتمی، ثبت نام در آزمون استخدامی آن می باشد. در ادامه این مقاله به مطالبی چون چگونگی ثبت نام و شرایط لازمه خواهیم پرداخت.

متقاضیان گرامی توجه داشته باشند که در حال حاضر زمان مشخصی برای ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی اعلام نگردیده است. لازم به ذکر است که در صورت مشخص شدن تاریخ دقیق، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

برای آشنایی با شرایط استخدام شرکت نفت کلیک کنید.

مدارک مورد نیاز برای استخدام سازمان انرژی اتمی

برای استخدام در این سازمان نیازمند ارائه برخی مدارک خواهید بود. به همین دلیل در این بخش از مقاله لیست کاملی از مدارک مورد نیاز برای ارائه به سازمان انرژی اتمی را بیان می کنیم. در صورت داشتن سوال، می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

مدارک مورد نیاز برای استخدام سازمان انرژی اتمی

مدارک مورد نیاز برای استخدام سازمان انرژی اتمی عبارتند از:

 • فرم تکمیل شده تقاضای انجام خدمت نظام وظیفه به همراه تصویر آن
 • تصویر معرفی‌ نامه دانشگاه به حوزه نظام وظیفه (با ذکر معدل)
 • تصویر تمام صفحات شناسنامه
 • تصویر کارت ملی (پشت و رو)
 • در صورت دریافت برگه اعزام، ارائه تصویر آن حداقل 65 روز قبل از اعزام به اداره کل توسعه منابع انسانی و رفاه
 • پایان خدمت (ویژه متقاضیان آقا)
 • تصویر آخرین مدرک تحصیلی
 • تصویر مدارک ایثارگری (صرفا برای ایثارگران)
 • عکس شناسایی

نکات مهم در رابطه با فایل عکس:

عکس ۴×۳ باید در سال جاری تهیه شده باشد (عکس تمام رخ) و با فرمت JPG ذخیره شده باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ باشد. تصویر متقاضی باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هر گونه لکه باشد. حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد. حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد. حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تبصره ۱ : اسکن عکس از روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نمی باشد و متقاضیان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲ : عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۳ : در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام متقاضی باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد.

نحوه ارسال مدارک متقاضیان استخدام انرژی اتمی

 • ارسال پستی (آدرس: تهران، انتهای کارگر شمالی، سازمان انرژی اتمی ایران، اداره کل توسعه منابع انسانی و رفاه، صندوق پستی: 1339-14155)
 • مراجعه حضوری به اداره کل منابع انسانی سازمان انرژی اتمی (آدرس: تهران، انتهای کارگر شمالی، سازمان انرژی اتمی ایران، اداره کل توسعه منابع انسانی و رفاه، صندوق پستی: 1339-14155)

 

برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی

یکی از مهم ترین مرحله های استخدام در سازمان انرژی اتمی، ثبت نام در آزمون استخدامی و کسب نمره مجاز می باشد. از این رو در این بخش از مقاله به بررسی نحوه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی خواهیم پرداخت تا متقاضیان گرامی بتوانند به راحتی در این آزمون ثبت نام نمایند. ثبت نام در این آزمون کاملا آنلاین و اینترنتی می باشد و نیازی به مراجعه حضوری به سازمان و یا ارگان به خصوصی نمی باشد. داوطلبین با مراجعه به سامانه سنجش و آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org در زمان مقرر می توانند مراحل نام نویسی را طی کرده و درخواست خود را نهایی کنند.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی 

مراحل ثبت نام آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی  عبارت است از:

1 – به عنوان اولین مرحله لازم است تا به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه نمایید.

2 – در مرحله بعد گزینه ” سایر آزمون های استخدامی ” را از منوی سمت راست سایت سنجش انتخاب نمایید.

3 – سپس می بایسد هزینه ثبت نام آزمون استخدامی را به اندازه تعیین شده پرداخت نمایید و سریال ثبت نام را تهیه کنید.

4 – در مرحله بعد مجددا به سامانه ثبت نام وارد شوید و سریال خریداری شده و کد ملی خود را وارد نمایید.

5 – عکس داوطلب را باید مطابق با فرمت و قالب مورد قبول بارگذاری نمایید.

6 – سپس فرم ثبت نام در آزمون استخدامی را با توجه به اطلاعات فردی، تحصیلی و آزمونی تکمیل نمایید.

7 – در نهایت اطلاعات وارد شده را تایید نمایید و کدی را تحت عنوان کد رهگیری ثبت نام دریافت کنید. فراموش نکنید که حتما این کد را یادداشت کنید.

 

برای مشاهده رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

شرایط استخدام سازمان انرژی اتمی

برای استخدام در هر سازمانی لازم است تا متقاضیان دارای برخی شرایط عمومی (به جهت تطابق بهتر با فرهنگ سازمان) و شرایط اختصاصی (برای انتخاب افراد متخصص تر و حرفه ای تر) باشند. این شرایط به حدی دارای اهمیت می باشند که در صورت عدم برخورداری از این شرایط، امکان استخدام برای شما وجود نخواهد داشت. از این رو در این بخش از مقاله به بررسی شرایط عمومی و اختصاصی لازم برای استخدام در سازمان انرژی اتمی می پردازیم تا متقاضیان علاقمند بر مبنای این شرایط ذکر شده، بتوانند بسنجند که آیا امکان استخدام آن ها وجود دارد و یا خیر؟ تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

شرایط لازم برای استخدام سازمان انرژی اتمی 

شرایط عمومی استخدام سازمان انرژی اتمی

 • داشتن تابعیت کشور ایران
 • داشتن اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی ذکر شده در قانون اساسی کشور ایران
 • التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • عدم داشتن اعتیاد به مواد مخدر، روان گردان و سایر مواد توهم زا
 • عدم داشتن سابقه محکومیت جزایی موثر و یا محکومیت به فساد اخلاقی
 • برخورداری از سلامتی جسمی و روانی لازم متقاضی برای انجام صحیح وظایف رشته شغلی مورد انتخاب
 • برخورداری از کارت پایان خدمت و یا معافیت قانونی برای متقاضیان آقا
 • عدم وجود هر گونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح
 • عدم داشتن هر گونه رابطه استخدامی رسمی، ثابت و یا پیمانی با دستگاه های اجرایی در زمان ثبت نام متقاضیان برای استخدام. هم چنین توجه داشته باشید که داوطلب نباید جزو نیرو های بازخرید خدمت و یا بازنشسته دستگاه های اجرایی نیز باشد.
 • داشتن مدرک تحصیلی (شامل رشته و گرایش تحصیلی) مطابق با مقطع تحصیلی اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت نام.
 • حداکثر سن مشخص شده برای متقاضیان با مدرک دیپلم 30 سال تمام و حداقل 20 سال تمام می باشد. برای متقاضیان دارای مدرک فوق دیپلم و کارشناسی حداکثر سن 35 سال تمام و برای متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری حداکثر سن 40 سال تمام در نظر گرفته شده است.

 

برای مشاهده چگونگی ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

نکات مهم شرایط عمومی:

تطابق داشتن رشته تحصیلی، گرایش تحصیلی و مقطع تحصیلی با عنوان رشته تحصیلی، گرایش تحصیلی و مقطع تحصیلی درج شده در شرایط تعیین شده برای مشاغل دفترچه ثبت نام بسیار دارای اهمیت است. در نتیجه از مطابقت آن ها اطمینان حاصل نمایید. در هنگام ارائه گواهینامه موقت با دانشنامه به سازمان مربوطه، از ذکر شدن عنوان رشته تحصیلی و گرایش در متن گواهینامه ها اطمینان حاصل کنید، در غیر این صورت گواهینامه فاقد اعتبار بوده و حذف خواهد شد.

با توجه به وجود محدودیت سنی در ثبت نام آزمون استخدامی انرژی اتمی، سن متقاضیان بر اساس اولین روز ثبت نام در این آزمون محاسبه خواهد شد. در برخی موارد و با داشتن برخی شرایط  موارد ذیل به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد (البته تنها در صورتی که متقاضی بتواند مدرک معتبری ارائه کند):

 • جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران جانبازان 25 درصد به بالا، فرزندان و همسر آزادگان با سابقه اسارت حداقل یک سال و بالاتر و رزمندگانی که حداقل شش ماه سابقه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه دارند از حداکثر سن معاف خواهند بود.
 • خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال مشمول این معافیت می باشند.
 • رزمندگانی که کمتر از شش ماه در جبهه های جنگ حضور داوطلبانه داشتند، به میزان مدت حضور آن ها به صورت داوطلبانه در جبهه، مشمول معافیت خواهند شد.
 • داوطلبانی که به صورت تمام وقت و غیر رسمی مشغول به فعالیت در موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و وزارتخانه ها و شرکت های تحت پوشش آن ها، شهرداری ها شرکت های بیمه دولتی و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است، شرکت های ملی و موسسات مصادره شده که از بودجه دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های وابسته به آن ها از تاریخ 57/11/22 به میزان مدت خدمت غیر رسمی خود مشمول معافیت خواهند بود.

 

شرایط اختصاصی استخدام سازمان انرژی اتمی

پس از بررسی شرایط عمومی برای استخدام، لازم است تا شرایط اختصاصی لازم برای استخدام را نیز بررسی نمایید تا دارای همگی شروط مورد نیاز باشید. از این رو در این بخش از مقاله به بررسی شروط اختصاصی مورد نیاز برای استخدام در سازمان انرژی اتمی می پردازیم. این شروط اختصاصی عبارتند از:

 • تعهد دادن برای قبولی خدمت ده ساله در محل پذیرفته شده به سازمان انرژی اتمی برای کلیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی این سازمان، قبل از شروع خدمت گزاری در پست مربوطه، الزامی می باشد.
 • لازم به ذکر است که پس از قبول شدن نهایی در این آزمون استخدامی و پیش از استخدام به هیچ وجه امکان تغییر محل خدمت وجود نخواهد داشت و تغییر محل خدمت طبق قوانین نقل و انتقال می تواند تنها پس از شروع به کار انجام گیرد.
 • در برخی موارد امکان تامین نیروی انسانی متخصص و حرفه ای مورد نیاز از میان متقاضیان ایرانی وجود ندارد. در این حالت سازمان می ‌تواند از افراد واجد شرایط غیر ایرانی به صورت موقت و با رعایت قوانین و مقررات موجود، استفاده نماید.
 • استخدام، تعیین حقوق و مدت خدمت اتباع بیگانه به موجب مقررات مخصوص خود خواهد بود که به پیشنهاد سازمان به تصویب هیات ‌وزیران خواهد رسید.
 • نحوه انتخاب، ارزیابی و تعیین مرتبه علمی اعضای هیات علمی سازمان انرژی اتمی و ترفیع و ارتقای رتبه و مقام آن ها در چارچوب مقررات مربوط به اعضای ‌هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور بنا به تشخیص و تایید هیات ممیزی اعضای هیات علمی سازمان خواهد بود.

 

برای مشاهده منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

سهمیه های ثبت نام آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی

پس از اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی استخدام سازمان انرژی اتمی و بررسی واجد شرایط بودن، داوطلب می تواند برای ثبت نام در آزمون استخدامی این سازمان اقدام نماید. در مرحله ثبت نام برای این آزمون ممکن است با گزینه ای به نام سهمیه ها رو به رو شوید. این بخش سهمیه ها مربوط به داوطلبان با شرایط ویژه است که عبارت است از: سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران، سهمیه معلولین، سایر سهمیه ها و امتیازات. در این بخش از مقاله به بررسی مشمولین این سهمیه ها خواهیم پرداخت تا چنانچه متقاضی از مشمولین دریافت این سهمیه ها بود، به راحتی بتواند از چگونگی دریافت آن ها کسب اطلاع نماید.

سهمیه های ثبت نام آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی 

مشمولین سهمیه 25 درصد ایثارگران:

 • جانبازان
 • آزادگان
 • همسر و فرزندان شهدا
 • همسر و فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر
 • همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال و بالای یک سال اسارت
 • خواهر و برادر شهید

 

مشمولین سهمیه 5 درصد ایثارگران

 • رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها
 • همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها
 • فرزندان جانبازان زیر 25 درصد
 • فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت

نکته: توجه داشته باشید در رابطه با حضور داوطلبانه در جبهه ها تنها ارگان های زیر جزو مراجع مورد تایید هستند و می بایست گواهی مورد تایید را از این مراجع تهیه نمایید:

 1. معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیرو های مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
 2. معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی، شامل کارکنان دولت و صاحبان مشاغل و صنف های آزاد و افراد فاقد شغل
 3. معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

 

اطلاعیه:

استخدام کلیه ایثارگران و مشمولین سهمیه های 25 و 5 درصد از محل سهمیه های استخدامی از طریق شرکت در آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی مطابق با هماهنگی های انجام شده با بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت می گیرد و این رقابت بین کلیه مشمولین بر اساس نمره کسب شده در این آزمون مشترک فراگیر، معادل دو برابر ظرفیت برای معرفی به مرحله مصاحبه استخدامی و مطابق با کلیه مقررات مربوطه صورت می گیرد.

 

سهمیه معلولین در آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی

در آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی، علاوه بر ایثارگران سهمیه معلولین نیز برای افراد مشمول در نظر گرفته شده است تا از توانایی های این افراد نیز بتوان در جهت پیشرفت و رشد هر چه بیشتر استفاده کرد. این افراد می بایست برای شرکت در آزمون نامه ای را تحت عنوان معرفی نامه از بهزیستی تهیه کرده و ارائه کنند تا بتوانند از سهمیه استخدامی خود استفاده کنند. افراد مشمول پس از شرکت در آزمون استخدامی و رقابت با سایر داوطلبان مشمول، می بایست حد نصاب نمره مجاز را کسب کنند. در نهایت نیز افراد برتر به تعداد دو برابر ظرفیت پذیرش به مصاحبه دعوت خواهند شد البته با رعایت ساز و کار های زیر:

سهمیه معلولین در آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی

 • معلولین باید توانایی لازم برای انجام کاری که جهت آن استخدام می شوند را داشته باشند.
 • براساس ماده (۵ ) آیین نامه شماره ۸۸۳۸۴/۴۴۱۷۸ مورخ ۲۲/۰۴/۱۳۸۹ وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک، استخدام معلولین به شرط آن که به تشخیص سازمان بهزیستی کشور، معلولیت آن ها مانع از ماموریت کاری آن ها نباشد، بلامانع می باشد.
 • استخدام مازاد بر سهمیه استخدامی ۳ درصد معلولین از طریق رقابت با متقاضیان سهمیه آزاد در صورت وجود ظرفیت و جنسیت متناسب در همان گروه شغل جنسیت صورت می پذیرد.

رشته های مناسب برای استخدام در سازمان انرژی اتمی

در این قسمت از مقاله لیست کامل و جامعی از رشته های مورد نیاز در استخدام سازمان انرژی اتمی ارائه خواهیم داد. هم چنین داوطلبین گرامی می توانند در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سازمان انرژی اتمی نیز لیست کامل رشته های مورد نیاز را مشاهده کنند. این دفترچه از طریق سامانه سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org منتشر می شود.

لیست رشته های مورد نیاز سازمان انرژی اتمی
مهندس هسته ای پرستار
مهندس شیمی کارشناس امور اداری
مهندس پلیمر کارشناس امور مدیریت
مهندس برق کارشناس نقشه کشی صنعتی
مهندس مکانیک کارشناس علوم اجتماعی
مهندس معدن کارشناس معماری
مهندس مواد کارشناس روابط بین الملل
کارشناس راه، ساختمان و شهرسازی کارشناس محیط زیست
کارشناس شبکه کارشناس هواشناسی
کارشناس برنامه ریزی کارشناس زمین شناسی
کارشناس برنامه ریزی کشاورزی روانشناس
کارشناس بهداشت حرفه ای کارگردان
کارشناس فیزیک مهندسی پدافند غیرعامل
کارشناس شیمی کاردان شبکه
حسابدار کاردان مواد
کارشناس زیست شناسی (بیوشیمی ومیکروبیولوژی) کاردان عمران
کارشناس امور آموزشی کارشناس روابط عمومی
زبان انگلیسی کاردان شیمی
کاردان مکانیک کاردان برق
کارشناس حقوقی

اخبار مرتبط با سازمان انرژی اتمی

رونمایی از دو طرح بزرگ سازمان انرژی اتمی تا پایان ۱۴۰۳:

محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به این سوال که در راستای اقدامات هسته‌ ای صلح‌ آمیز ایران مخصوصا در حوزه‌ هایی چون رادیو دارو ها، در آینده نزدیک دستاورد هایی خواهیم داشت؟ گفت: دو طرح بزرگ در دست داریم؛ یکی مرکز ملی تولید رادیو دارو که در قالب طرح تترا در دست اجرا قرار دارد و دیگری بحث یون درمانی است که برای درمان سرطان ویژه کودکان سرطانی است که تا قبل از پایان 1403 به مدار خواهیم آورد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کاهش سطح نظارت ها از سوی ایران با توجه به رویکرد غیر سازنده غرب و آژانس ادامه پیدا می کند؟ خاطر نشان کرد: خیر، در چار چوب پادمان عمل می کنیم به NPT متعهد هستیم و آن را عینا رعایت می کنیم؛ آنچه که ایران از تعهدات خود کاهش داده، مربوط به سند برجام و تواقفات برجامی است که طرفین به تعهدات خود عمل نکردند.

آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی در یزد:

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گفت: پیرو دغدغه و درخواست‌ های مکرر مردم استان در خصوص اشتغال در صنایع به خصوص صنعت هسته ای، پیشنهاد استفاده از نیرو‌ های بومی از سوی استاندار مطرح شد. شاه حسینی افزود: پس از موافقیت رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با این پیشنهاد، فراخوان به صورت منطقه‌ ای و با اولویت جذب نیرو‌ های بومی استان یزد صورت گرفت.

وی ادامه داد: این آزمون در دو مرحله علمی و مصاحبه تخصصی برگزار می‌ شود که پذیرفته شدگان در مرحله آزمون علمی پس از انجام مصاحبه علمی و تائید صلاحیت علمی و عملی در مراکز هسته‌ ای استان به کار گرفته خواهند شد.

 

خلاصه مطلب

با توجه به افزایش تقاضای استخدام سازمان انرژی اتمی، در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعات کلی و جامعی از این سازمان، شرایط مورد نیاز و مدارک لازمه ارائه دهیم تا متقاضیان فعالیت در این سازمان دولتی به یک شناخت کلی از این سازمان برسند. در وهله اول لازم است تا ثبت نام آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی و کسب نمره مجاز را جدی بگیرید. پیش از ثبت نام در این آزمون فراموش نکنید که شرایط عمومی و اختصاصی مورد نیاز را مورد مطالعه قرار دهید، چرا که در صورت عدم داشتن هر یک از شرایط مورد نیاز، از شرکت در آزمون استخدامی و در نهایت استخدام در این سازمان محروم خواهید بود. هم چنین در رابطه با زمان استخدام و نحوه ثبت نام در سامانه سنجش برای شرکت در آزمون استخدامی این سازمان نیز اطلاعات کاربردی ارائه دادیم.

متقاضیان گرامی چنانچه پس از مطالعه دقیق این مقاله با سوال، اشکال و یا ابهامی مواجه شدند، می توانند با کارشناسان مجرب ما در مجموعه ایران تحصیل، تماس حاصل فرمایند. هم چنین می توانند برای ما کامنت بگذارند. سوالات شما در کوتاه ترین زمان ممکن از سوی کارشناسان و مشاوران ما پاسخ داده خواهند شد.

 

برای دانلود پی دی اف کامل مقاله استخدام انرژی اتمی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

2.7/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه می توان در آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی ثبت نام کرد؟

فرایند ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش صورت می گیرد.

شرایط لازم برای ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی چگونه است؟

جهت ثبت نام در هر آزمونی هم چون آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی، لازم است تا متقاضیان دارای برخی شرایط از جمله شرط سنی، شرط داشتن مدرک تحصیلی متناسب، داشتن پایان خدمت و یا معافیت قانونی و .... باشند.

سهمیه های آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی چیست؟

برای ثبت نام در این آزمون، سهمیه هایی ارائه شده است که شامل سهمیه آزاد، ایثارگران 5 و 25 درصد و سهمیه معلولین می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به مقاله فوق مراجعه نمایید. 

نظرات

17 دیدگاه دربارهٔ «استخدام سازمان انرژی اتمی ۱۴۰۳»

 1. Avatar photo Morteza گفت:

  سلام. ببخشید خواستم سوال کنم من الان در حال حاضر لیسانس فیزیک‌کاربردی از دانشگاه آزاد و ارشد فیزیک اتمی از دانشگاه سراسری دارم. اگر در آزمون شرکت نکنم و مدارک لازم جهت استخدام ارسال کنم شانسی برای استخدام دارم یا نه . ممنون

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید

 2. Avatar photo ندا گفت:

  سلام ایا اطلاعیه در مورد استخدام نیروگاه اتمی هست؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   فعلا منتشر نشده است .

 3. Avatar photo باران گفت:

  با سلام کی در مورد برگزاری ازمون استخدامی اطلاعیه میاد؟

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام از طریق سایت اصلی پیگیر باشید

  2. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   از طریق سایت سنجش اطلاع رسانی میشود

 4. Avatar photo بهار گفت:

  سلام وقت بخیر
  اطلاعیه در مورد استخدامی نیروگاه اتمی کی اعلام میشه؟
  و اینکه من با کارشناسی فیزیک هسته ای و ارشد فوتونیک شرایط برای آزمکن را دارم؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام فعلا هیچ اطلاعیه ای در خصوص استخدام داده نشده است.

 5. Avatar photo حسین محمدی گفت:

  سلام
  میخواستم بپرسم مهندس صنایع هم قبول میکنید؟

  1. Avatar photo rezai گفت:

   سلام وقت بخیر . طبق لیست اعلامی امریه گرفته میشود

 6. Avatar photo Fatima گفت:

  سلام
  من لیسانس مهندسی ایمنی صنعتی (Hse) دارم و علاقه مند به کار کردن تو سازمان انرژی اتمی هستم.
  تو جدول رشته های مورد نیاز، مهندس بهداشت حرفه ای درج شده
  من مهندس hse هستم که شامل مباحث بهداشت حرفه ای هم میشه. آیا شرایط استخدام رو دارم؟ حتی فکر کنم hse از بهداشت حرفه ای بیشتر بدرد بخوره چون مباحث ایمنی رو به صورت فنی هم شامل می شه!!
  ممنون.

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   سازمان انرژی اتمی از افرادی که از نظرسح علمی و تحصیلات بالا و مطابق با شرایط جذب هستند استفاده کرده و به کار میگیرند.

 7. Avatar photo ندا گفت:

  آیا خانم هم استخدام میکنن؟ یا کلا خانم ها کنار گذاشته شدند؟

  1. Avatar photo مشاور عیسائی گفت:

   سلام وقت بخیر
   به صورت محدود صورت میگیرد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 8. Avatar photo Mahan گفت:

  مهندس HSE قبول میکنن به جای مهندس بهداشت حرفه ای؟ HSE که تازه تو حوزه صنعتی تمرکز بیشتری هم داره

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   با توجه به تبصره ها و اعلام نیاز این مرکز پذیرش انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • زمان برگزاری آزمون دستیاری پزشکی 1403 + نکات مهم

  زمان برگزاری آزمون دستیاری پزشکی + تاریخ تقویم آموزشی 1403

  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آزمون دستیاری پزشکی 1403 را در دو بخش تخصصی و فوق تخصصی برگزار می‌کند. تمامی اطلاعات مرتبط با این آزمون، از جمله زمان برگزاری آزمون دستیاری پزشکی در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون دستیاری...
 • نتایج آزمون جهاد دانشگاهی

  اعلام نتایج آزمون جهاد دانشگاهی ۱۴۰۳ + جواب hrtc.ir

  سایت آزمون جهاد دانشگاهی یکی از سامانه های جدید در حوزه ثبت نام آزمون های استخدامی است. با گسترش فناوری و دسترسی آسان به اینترنت دیگر نیازی به مراجعه حضوری جهت ثبت نام و اطلاع از نتایج آزمون های مختلف...
 • نتایج استخدام بانک پارسیان 1403 + مشاهده اسامی پذیرفته ها

  نتایج استخدام بانک پارسیان 1403 + مشاهده اسامی پذیرفته ها

  نتایج استخدام بانک پارسیان 1403 مدتی بعد از برگزاری هر کدام از مراحل این آزمون شامل آزمون کتبی و یا مرحله مصاحبه، اعلام خواهد شد. نتایج اولیه این آزمون، معمولا مدتی بعد از برگزاری آزمون کتبی و نتایج مرحله دوم...
 • ثبت نام آزمون استخدام بانک پارسیان 1403 + راهنما parsian.ir

  ثبت نام آزمون استخدام بانک پارسیان 1403 + راهنما parsian.ir

  بانک پارسیان در ماه‌های مختلف از سال با توجه به نیاز خود به نیروی انسانی، به دو طریق فراخوان جذب نیرو و همچنین برگزاری آزمون استخدامی، اقدام به جذب نیروی انسانی در موقعیت‌های شغلی مختلف می‌کند. علاقه‌مندان به استخدام در...
تماس با مشاور