ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات ۱۴۰۲

ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

افراد علاقه‌ مند به ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات باید از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور جهت نام نویسی اقدام نمایند و افرادی که مجاز به ثبت‌ نام در این آزمون هستند، باید از کلیه شرایط و ضوابط نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی اداره مالیات آگاهی داشته باشند.

افرادی که قصد ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات را دارند، باید پس‌ از اطمینان حاصل کردن از داشتن مدارک مورد نیاز، با مراجعه به سایت مربوطه و پرداخت هزینه شرکت در آزمون برای تکمیل فرایند ثبت نام خود اقدام نمایند. در ادامه به بررسی منابع و راهنمای ثبت‌ نام آزمون استخدامی اداره مالیات خواهیم پرداخت.

 

نحوه ثبت‌ نام آزمون استخدامی اداره مالیات

افراد متقاضی ثبت نام استخدام در آزمون استخدامی اداره مالیات باید در زمان ثبت‌ نام در امتحان مشترک فراگیر شرایط عمومی و اختصاصی درج‌ شده در دفترچه راهنما را داشته باشند. مراحل ثبت‌ نام در آزمون استخدامی اداره مالیات به شرح زیر می‌ باشد.

 

الف) تهیه فایل اسکن شده از مدارک

عکس پرسنلی

 جهت ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات متقاضی باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصاتی که به شرح زیر ارائه شده، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق سایت ثبت نام اینترنتی در اختیار داشته باشد:

– عکس(۴ * ۳تمام رخ) که در سال جاری گرفته شده باشد؛

– عکس با فرمت JPG باشد. اندازه عکس اسکن شده می بایست حداقل ۳۰۰ * ۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۳۰۰ *۴۰۰ پیکسل باشد؛

– تصویر داوطلب باید مشخص، واضح و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد؛

– حجم فایل ذخیره شده باید حداقل ۱۵ کیلوبایت و حداکثر ۷۰ کیلو بایت باشد؛

– حاشیه های زائد عکس اسکن شده می بایست حذف شده باشد؛

– عکس حتی الامکان رنگی و دارای زمینه سفید باشد؛

 

تذکر (۱): اسکن و استفاده از عکس روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) مورد قبول نیست و داوطلبان باید از اصل عکس پرسنلی و مطابق با توضیحات ذکر شده، اقدام به اسکن کنند.

تذکر (۲): عکس داوطلبان خانم باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.

تذکر (۳): در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل خواهد شد و حق شرکت در امتحان مشترک فراگیر از وی سلب می شود. گفتنی است با توجه به مشکلات به وجود آمده در امتحانات مشترک فراگیر سال گذشته، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام می کنند اتفاق افتاده است. تاکید می گردد اگر فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات را توسط کافی نت ها انجام می دهید، علاوه بر بررسی اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت کنید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نشود. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباه از طرف داوطلب، تخلف محسوب شده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

 

اطلاعیه 

زمان برگزاری آزمون استخدامي متمرکز دستگاه هاي اجرايي ۱۴۰۲ تا این لحظه اعلام نشده است. به محض منتشر شدن زمان ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات این مطلب بروزرسانی خواهد شد. 

 

کارت ملی

مدارک لازم برای استفاده از سهمیه ایثارگران ۵ درصد و یا معلولین عادی
*۴. مدرک تحصیلی

*۵. کارت پایان خدمت/معافیت دائم(صرفاً جهت آقایان)

 

تذکر (1): متقاضی باید تصویر اسکن شده از مدارک مذکور در بندهای ۲ تا ۵ را با در نظر گرفتن مشخصات زیر آماده کرده و در هنگام ثبت نام به صورت فایل با فرمت JPG در سایت بارگذاری کند.

– تصویر واضح و با کیفیت باشد؛

– حداقل ۳۰ کیلوبایت و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت باشد؛

– حاشیه های زائد حذف و ترجیحاً رنگی باشد.

 

تذکر (۲): بارگذاری مدارک ذکر شده در بندهای ۴ و ۵ برای ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات الزامی نیستند و صرفاً داوطلبانی که قبل از شروع ثبت نام موفق به دریافت مدارک مذکور شده، این امکان را دارند که مدارک مورد نظر را در سامانه ثبت نام بارگذاری کنند. گفتنی است دیگر داوطلبانی که تا روز برگزاری آزمون فارغ التحصیل شده و یا خدمت آنها به پایان خواهد رسید، در صورت کسب حد نصاب نمره لازم و قرار گرفتن در سقف چند برابر ظرفیت مورد نیاز، در زمان بررسی مدارک داوطلبان، تصویر مدارک مورد نیاز از آن ها دریافت خواهد شد. بنابراین داشتن مدارک لازم یکی یکی از مهم ترین مراحل ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات است.

 

ب) مطالعه شرایط آزمون

دفترچه آزمون در صفحه نخست سایت برای دریافت و مطالعه افراد قرار گرفته است. توصیه می‌ شود قبل از ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه نموده و پس از آن نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام کنند. علاوه بر این برای راحتی داوطلبان در پیدا نمودن عناوین شغلی متناسب با مدارک و رشته تحصیلی خود، قسمتی در سایت راه اندازی شده است که با وجود وارد کردن برخی از مشخصات، فهرست مشاغل قابل انتخاب به داوطلب (متناسب با شرایط اعلام شده داوطلب) نشان داده می شود.

 

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات

 

برای اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران بر روی لینک کنید.

 

منابع آزمون استخدامی اداره مالیات

در هنگام برگزاری آزمون استخدامی اداره مالیات به هر کدام از داوطلبان، یک دفترچه سوال عمومی (هر کدام از دروس آن با ضريب 1 اعمال و بر مبنای آن نمره كل عمومي حساب می شود، داده خواهد شد و علاوه بر این یک دفترچه مجموعه سوال آزمون اختصاصی ارائه می شود. نمره كل نهايي داوطلب با ضريب 1 براي نمره كل عمومي و ضريب 2 براي نمره كل اختصاصي برآورد خواهد شد.

 

مواد امتحان عمومی

1- فناوری اطلاعات  ( 4 مهارت هاي پايه Word ، Powerpoint ، Excel  و Internet ) 

2- زبان و ادبیات فارسی

3- معارف اسلامی

4- زبان انگلیسی – عمومی

5- هوش و توانمندی های عمومی

• اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف هستند و امتیاز آن در سایر سوال های آزمون عمومی توزیع خواهد شد.

 

مواد امتحان تخصصی

مواد امتحان تخصصی برای هر کدام از مشاغل مندرج در آگهی استخدامی اداره مالیات مشخص می شود.

 

 

اطلاعیه

مجموع دروس امتحان عمومی و اختصاصی به شکل چهار گزینه ای طراحی خواهد شد و آزمون استخدامی اداره مالیات داراي نمره منفی نیز مي‌ باشد.   

 

كسب حد نصاب علمی

گزینش داوطلبان جهت طی کردن مراحل استخدام، كسب حدنصاب لازم در آزمون كتبي به عنوان شرط لازم (و نه كافي) در آزمون است و بر مبنای ترتيب نمرات کسب شده و با رعايت دیگر قوانين و مقررات مربوط مطابق شرايط زیر مي باشد:

 •  پس از برگزاري آزمون، نمرات داوطلبان به تفكيك حيطه هاي عمومي و تخصصي محاسبه و حدنصاب امتحان معادل پنجاه درصد ( 50 درصد) بالاترين نمره کسب شده در امتحان با ارزش چهل درصد (40 درصد) براي حوزه عمومي و شصت (60 درصد) براي حوزه تخصصي در هر شغل محل، محاسبه خواهد شد و مبناي دیگر مراحل انتخاب داوطلبان قرار مي گيرد.
 • شرایط پس از تعيين حد نصاب در امتحان: داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب نشده اند، از دیگر مراحل استخدامي حذف خواهند شد. همچنین داوطلبان داراي حد نصاب در سقف ظرفيت مندرج در آگهي براي دیگر مراحل استخدام معرفي خواهند شد.

 

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات

 

اطلاعیه

كسب حد نصاب نمره علمي در امتحان هيچ حق استخدامي براي داوطلبان ايجاد نمي كند. 

 

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات

در اجرای ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده (۶) دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی جهت استخدام افراد در دستگاه های اجرایی به بخشنامه شماره ۹۷۵۷/۹۳/۲۰۰ مورخ ۱۹/۰۷/۱۳۹۳ سازمان اداری و استخدامی کشور (معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سابق) شرایطی تعیین شده است. شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در اداره مالیات کشور به شرح زیر است:

 

شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات

 1. داشتن تابعیت ایران
 2. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 4. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان
 5. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
 6. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
 7. نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
 8. عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذی صلاح.
 9. به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی باشند. به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاه های اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا می باشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاه های اجرایی باشند. تبصره ای که در این جا وجود دارد این است که “مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون می باشد.”
 10. داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی سال (۳۰) برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری.

 

تبصره: جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف می باشند و سایر مشمولین سهمیه ۲۵ درصد و ۵ درصد در صورت ثبت نام در آزمون، ضمن رعایت همین ماده، مکلف به رعایت حداکثر سن های اعلام شده در این دفترچه می باشند، در غیر این صورت از سایر فرایند استخدام حذف خواهند شد.

 

چگونگی ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات

 

اطلاعیه

شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات و شرکت در آن در بخش مربوط به آن دستگاه ذکر شده است.

 

ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران ۱۴۰۲

پنجمین دوره آزمون گزینش اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران در سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. افراد متقاضی جهت ثبت نام و حضور در این آزمون با داشتن شرایط عمومی و اختصاصی لازم، این امکان را دارند که در زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش، برای تکمیل فرایبند ثبت نام خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است که ثبت نام این آزمون در 2 شهریور ماه ۱۴۰۲ آغاز شده است. 

افراد متقاضی که پیش از این سابقه کار در مشاغل مربوط به امور مالی و مالیاتی داشته و در حال حاضر مایل به عضویت در جامعه مشاورین مالیاتی ایران هستند، با انجام فرایند ثبت نام در این آزمون و عبور از مراحل پذیرش، به عضویت این سازمان درآیند. 

 

زمان ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ۱۴۰۲

پنجمین دوره از آزمون انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد. افراد داوطلبی که واجد کلیه شرایط عنوان شده برای این آزمون می باشند، می توانند از روز چهار شنبه 2 شهریور ماه الی 15 شهریور با مراجعه به سامانه سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام خود را انجام دهند.

علاوه بر این باید اشاره کرد پس از اتمام زمان ثبت نام، مهلت مجددثبت نام در آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ۱۴۰۲ طی اطلاعیه از سوی جامعه مشاوران رسمی منتشر خواهد شد. 

 

شرایط لازم برای شرکت در آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ۱۴۰۲

داشتن شرایط اعلام شده در دفترچه، می تواند تعیین کننده حضور یک فرد در آزمون باشد. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران را دارند، قبل از هر اقدامی، ابتدا باید تمام شرایط عنوان شده جهت حضور در این آزمون را به طور دقیق مورد مطالعه و بررسی قرار دهند. چنانچه متقاضیان دارای تمام شرایط مندرج در دفترچه باشند، می توانند فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند. گفتنی است تنها داوطلبانی مجوز شرکت در آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال جاری را دارند که واجد شرایط زیر باشند:

 •  تابعیت ایرانی داشته باشند.
 • پایبند به تمامی قوانین و الزامات قانون اساسی جمهوری اسلامی باشند.
 • برخورداری از حسن شهرت در رعایت موازین شرعی و دینی و همچنین عدم وجود مشکلات اخلاقی، رفتاری و مالی از دیگر شرایط لازم جهت نام نویسی به شمار می رود.
 • شرکت کنندگان ملزم به داشتن مدارک تحصیلی لیسانس و یا بالاتر در رشته های امور مالی و مالیاتی، حسابداری و حسابرسی، بازرگانی، اقتصادی، حقوقی و مدیریت (مالی، بازرگانی، دولتی، صنعتی و بانکی) می باشند که ملاک تاریخ فارغ التحصیلی شرکت کنندگان تا 22 مهر ماه ماه ۱۴۰۲ می باشد.
 • افراد باید به مدت 10 سال تمام وقت سابقه اشتغال در یکی از رشته های امور مالی و مالیاتی، حسابرسی، حقوقی، مالی، محاسباتی و یا تدریس امور مالیاتی، مالی، محاسباتی و اقتصادی در دانشگاه ها و مراکز علمی آموزشی داشته باشند.
 • به هیچ عنوان سابقه محکومیت کیفری نداشته باشند.
 • داوطلبان دارای کارت پایان خدمت یا معافیت از نظام وظیفه باشند. (ویژه آقایان)
 • عدم برخورداری از رابطه استخدام رسمی و غیر رسمی یا دائم و موقت با دستگاه اجرایی از جمله دیگر شرایط پذیرش می باشد. لازم به ذکر است که تدریس در دانشگاه ها و مراکز عالی، اشتغال محسوب نمی شود.

 

زمان ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات

 

برای کسب اطلاع از اعلام نتایج آزمون مشاوران حقوقی بر روی لینک کلیک کنید.

 

مواد آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ۱۴۰۲

متقاضیان شرکت در آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی باید با اطلاع از مواد امتحانی مربوطه، خود را برای حضور در امتحان ورودی آماده کنند. مواد این آزمون به شرح زیر می باشند:

 

مواد آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ۱۴۰۲
قانون مالیات های مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده
حسابداری مالیاتی و حسابرسی مالیاتی
حسابداری و حسابرسی
قوانین تجارت، مدنی، محاسبات عمومی و بودجه

 

نکات مربوط به مواد آزمون

 این آزمون دارای 100 امتیاز خواهد بود که سوالات حسابداری و حسابرسی 10 امتیاز، قانون های مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده 60 امتیاز، حسابداری و حسابرسی مالیاتی 15 امتیاز،  قوانین تجارت، مدنی، محاسبات عمومی و بودجه 15 امتیاز می باشد. باید اشاره کرد که همه سوالات به صورت تستی خواهد بود و هر پاسخ صحیح یک نمره مثبت و هر پاسخ نادرست یک سوم نمره منفی به همراه دارد.

 

آزمون استخدامی اداره مالیات

 

نحوه ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران ۱۴۰۲

فرایند ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران ۱۴۰۲ به صورت اینترنتی و از طریق سامانه سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org صورت می گیرد. افراد متقاضی می توانند در زمان اعلام شده با مراجعه به سامانه سازمان سنجش، اطلاعیه راهنمای ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران ۱۴۰۲ را مطالعه نموده و مراحل ثبت نام را تکمیل کنند.

 

مراحل ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران ۱۴۰۲

 • ورود به سامانه سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
 • انتخاب گزینه ” سایر آزمون های استخدامی از منوی سمت راست صفحه “
 • انتخاب گزینه ” ثبت نام پنجمین آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالياتی ايران ۱۴۰۲”
 • پرداخت هزینه ثبت نام به میزان تعیین شده و تهیه کارت اعتباری 
 • ورود به سایت ثبت نام با وارد کردن سریال خریداری شده 
 • کامل کردن فرم ثبت نام و بارگذاری مدارک
 • تایید نهایی اطلاعات وارد شده و دریافت شماره پرونده 

 

جهت آشنایی با نحوه دریافت شماره پرونده آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی بر روی لینک کلیک نمایید.

 

اخبار پیرامون ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات

هزینه ثبت نام در آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران اعلام شد

هزینه ثبت نام در آزمون مشاوران رسمی مالیاتی برای سال ۱۴۰۲، 400 هزار تومان تعیین شده که از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل پرداخت است.

 

تمدید مهلت ثبت نام در آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران

در شرایطی که داوطلبان در زمان اعلام شده 2 تا 15 شهریور ماه ۱۴۰۲ به دلایلی چون عدم آگاهی از زمان ثبت نام یا مردد بودن برای شرکت در آزمون از فرآیند تکمیل فرم تقاضانامه و بارگذاری مدارک خود در سامانه مربوطه جا بمانند، می توانند از امکانی که سایت سازمان سنجش آموزش کشور تحت عنوان تمدید مهلت نام نویسی برای آن ها فراهم نموده، استفاده نمایند.

 

مدارک ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات

 

جهت آگاهی از رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی بر روی لینک کلیک نمایید.

 

خلاصه مطلب

در این مطلب به بررسی نحوه ثبت‌ نام آزمون استخدامی اداره مالیات و همچنین شرایط و منابع این آزمون پرداختیم. داوطلبان علاقه مند به اشتغال در اداره مالیات و دارایی، می‌ توانند در زمان اعلام‌ شده از سوی سازمان سنجش، مراحل ثبت‌ نام و اسم‌ نویسی خود را تکمیل نمایند.

لازم به ذکر است که افراد قبل از هر چیز باید مدارک لازم را به‌ همراه داشته و از شرایط و ضوابط ثبت‌ نام آزمون استخدامی اداره مالیات آگاهی کامل کسب نمایند. چنانچه شما متقاضی گرامی در ارتباط با نحوه ثبت‌ نام آزمون استخدامی اداره مالیات، سوال و ابهامی داشته باشید، می توانید با تماس با مشاوران آکادمی ایران تحصیل راهنمایی‌ های لازم را دریافت نمایید.

 

برای دانلود پی‌ دی‌ اف مقاله کلیک کنید.

 

 

4.3/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات به چه صورت است؟

ثبت نام این آزمون شامل مواردی از جمله تهیه فایل اسکن مدارک و مطالعه شرایط آزمون است که در این مقاله به آن اشاره شد.

به چه صورتی می توان در آزمون استخدامی اداره مالیات ثبت نام کرد؟

ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی انجام می شود که مراحل ثبت نام در این مقاله ارائه شده است.

چه شرایط برای ثبت نام آزمون استخدامی اداره مالیات لازم است؟

شرکت در این آزمون شامل شرایط عمومی و اختصاصی است که در این مطلب به آن اشاره شده است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور