ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

آزمون عملی فنی حرفه ای

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۴۷
آزمون عملی فنی حرفه ای
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا از تاریخ آزمون عملی فنی حرفه ای اطلاع دارید؟ افرادی که در آزمون کتبی هر کدام از رشته ها یا مهارت های فنی حرفه ای شرکت کرده اند، بایستی از زمان ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه، برگزاری و اعلام نتایج آزمون عملی مطلع باشند. چرا که عدم حضور بموقع در این آزمون به منزله انصراف است. در ادامه با زمانبندی آزمون عملی فنی حرفه ای در مراحل مختلف آشنا شده و توضیحات کامل در این مورد دریافت خواهید کرد.

مطمئنا در مورد هر کدام از جنبه های آزمون کتبی و عملی رشته خود نیازمند راهنمایی هستید، این راهنمایی ها در متن به شما ارائه خواهد شد. در نهایت اگر قصد دارید در مورد مباحث ذکر شده در مقاله اطلاعاتی را به دست بیاورید پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما در وب سایت ایران تحصیل همراه باشید.

 

اطلاعیه

سیستم نمره دهی آزمون های عملی فنی و حرفه ای از 0 تا 100 می باشد. برای قبولی در آزمون عملی فنی حرفه ای باید نمره 70 را به دست بیاورد

 

منظور از آزمون عملی فنی حرفه ای چیست؟

امروزه در کشور ما راه ها و گزینه های بسیاری برای ورود به دنیای کار وجود دارد که بسیاری از آن ها نیازمند مدرک های معتبر است. سازمان فنی حرفه ایی یکی از نهادهای بسیار موثر در ایجاد فضای مناسب جهت ورود افراد دارای مهارت به مشاغل مختلف است. این سازمان با ارائه گواهینامه مهارت به جوانان این فرصت را می دهد تا جوانان در زمینه ایی که استعداد آن را دارند، مشغول به کار شوند.

اما کسب نمره قبولی آزمون ادواری فنی حرفه ای و سایر آزمون های آن در بسیاری از رشته ها نیازمند عبور موفقیت آمیز در دو مرحله کتبی و عملی می باشد. هدف از آزمون عملی فنی این است که میزان توانایی و قابلیت فرد در اجرای کار سنجیده شود، چرا که قرار است وی به طور عملی به انجام شغل مربوطه بپردازد.  موفقیت در این آزمون مستلزم پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز یک فرایند کلی می باشد. در ادامه با تمامی این مراحل آشنا می شویم.

منظور از آزمون عملی فنی حرفه ای چیست؟

منظور از آزمون عملی فنی حرفه ای چیست؟

 

تاریخ آزمون عملی فنی حرفه ای چه زمانی است؟

همانطور که گفته شد، تاریخ آزمون عملی فنی حرفه ای رشته های مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد و از این روز لازم است که هر فرد متناسب با رشته ایی که در آن نمره حد نصاب آزمون کتبی را دریافت نموده، شرکت کند. اما روند کلی این است که به طور معمول حدود 3 تا یک ماه بعد از برگزاری آزمون تستی و کتبی، نوبت به آزمون عملی می رسد.

چنانچه می خواهید از تاریخ دقیق آزمون عملی رشته خود آگاه شوید، بایستی ابتدا به سایت آموزش فنی حرفه ای مراجعه کرده و سپس دوره آزمونی را انتخاب نمایید. سپس بر روی رشته مورد نظر خود کلیک کنید تا جدول زمانبندی آزمون عملی فنی حرفه ای برای شما به نمایش در می آید.

نکته قابل ذکر در مورد این مرحله، احتمال به تعویق افتادن برگزاری برخی از آزمون ها می باشد. چرا که به دلیل شرایط کرونایی، با وجودآنکه تاریخ هر کدام از آزمون ها به طور منظم اعلام می شود، اما گاها برنامه ریزی ها لغو شده و به زمان دیگری موکول می شود. به همین دلیل، اگر می خواهید از جدیدترین تغییرات آزمون عملی رشته خود مطلع شوید، می توانید با شماوزان ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای

از آنجا که به طور معمول برای شرکت در هر آزمونی داشتن کارت ورود به جلسه اجباری است، احتمال دارد این سوال مطرح شود که کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای را از کجا، چه زمانی و چگونه باید تهیه کرد. در پاسخ باید گفت که برای آزمون های عملی فنی کارت ورود به جلسه ای صادر نمی گردد. اما متقاضیان موظفند تا کارت ورود به جلسه آزمون کتبی خود را در هنگام مراجعه به مرکز برگزار کننده آزمون عملی ارائه دهند.

همچنین، به همراه داشتن کارت ملی برای حضور در مرکز نیز ضروری است. نکته دیگر آنکه، برای آن دسته از کارآموزانی که رشته آن ها پیش نیاز دارد، ضروری است که گواهینامه مربوطه را در هنگام ورود به آموزشگاه تحویل دهند. در غیر این صورت، به هیچ وجه اجازه شرکت در آزمون عملی را نخواهند داشت.

 

روند تشکیل پرونده آزمون عملی فنی

افرادی که در آزمون کتبی موفق به کسب نمره حد مجاز شده اند، لازم است که مدارک زیر را جمع آوری کرده و به مرکز انتخابی ثبت نام خود مراجعه کنند. لازم به ذکر است که زمان ارائه این مدارک، یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون کتبی می باشد. اگر داوطلب در این مهلت نسبت به تشکیل پرونده خود اقدام ننماید، قبولی وی لغو خواهد شد و دیگر امکان شرکت در آزمون عملی را نخواهد داشت.

 • ارائه اصل و کپی شناسنامه
 • اصل و کپی کارت ملی
 • اصل و کپی مدرک تحصیلی و یا گواهی اشتغال به تحصیل
 • اصل و کپی كارت پايان خدمت، معافيت پزشكي، يا گواهي اشتغال به خدمت وظيفه عمومي
 • اصل و کپی گواهينامه مهارت پيش نياز
 • مدارکی که نشان دهنده مردود شدن فرد در دوره های قبلی می باشد برای متقاضیانی که قبلا در یکی از استاندارهای آموزشی دارای علامت * شرکت نموده اند.
 • یک عدد پوشه ساد
روند تشکیل پرونده آزمون عملی فنی

روند تشکیل پرونده آزمون عملی فنی

زمان اعلام نتایج آزمون عملی فنی 

تاریخ اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای نیز برای شرکت کنندگان در آن اهمیت بسزایی دارد. طبق روال مرسوم، نمرات هر آزمون حدود 3 هفته بعد در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. البته سازمان های فنی حرفه ای برای همه آزمون های خود در مراحل مختلف جدول زمان بندی دارد. برای مثال، در زیر جدول زمانبندی آزمون عملی فنی حرفه ای مربوط به آزمون های ادواری درج کرده ایم تا داوطلبان گرامی آگاهی بیشتری با آن داشته باشند. اما در مورد نحوه اعلام نتایج نیز می توان گفت که معمولا مراکز فنی حرفه ای خود نتایج را به اطلاع کار آموزان می رسانند.

 

 

 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “مرحله سوم نیروهای مسلح  ۱۴۰۲/04/30 تا ۱۴۰۲/12/30
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “مرحله دوم نیروهای مسلح  ۱۴۰۲/03/30 تا ۱۴۰۲/12/30
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “مرحله اول نیروهای مسلح  ۱۴۰۲/02/30 تا ۱۴۰۲/12/30
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “تمدید گواهینامه آزمون ادواری در سال   تا ۱۴۰۲/12/29
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “فوق العاده صنعت ساختمان  ۱۴۰۲/04/15 تا ۱۴۰۲/10/30
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “تمدید صنعت ساختمان   تا ۱۴۰۲/12/29
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “مرحله اول آزمون صنعت ساختمان  ۱۴۰۲/04/06 تا ۱۴۰۲/10/30
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “تمدید گواهینامه آزمون تفاهم نامه  تا ۱۴۰۲/12/29
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “تمدید تفاهم نامه   تا ۱۴۰۲/12/29
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “فوق العاده تفاهمنامه  ۱۴۰۲/04/06 تا ۱۴۰۲/10/30
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “مرحله اول آزمون تفاهمنامه  ۱۴۰۲/04/06 تا ۱۴۰۲/10/30
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “فوق العاده هماهنگ تیر  ۱۴۰۲/04/06 تا ۱۴۰۲/10/30
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “* آزمون آنلاین” 1392/10/23 تا ۱۴۰۲/12/29
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “آزمون اصناف  ۱۴۰۲/01/01 تا ۱۴۰۲/12/28
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “مرحله سوم آزمون هماهنگ  ۱۴۰۲/04/06 تا ۱۴۰۲/12/29
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “تمدید گواهینامه آزمون هماهنگ    تا ۱۴۰۲/12/29
 نتایج کتبی و عملی آزمون با عنوان “99 مرحله دوم آزمون ادواری” 1399/10/05 تا ۱۴۰۲/05/29

نمره قبولی در آزمون عملی فنی حرفه ای چند است؟

قبولی در آزمون های فنی حرفه ای بر اساس میانگین نمره های مکتسبه از آزمون های کتبی و عملی می باشد. همچنین، هر کدام از مراحل خود به طور جداگانه یک معیار و حد مشخص برای پذیرش دارند. همانطور که می دانید، سیستم نمره دهی این آزمون ها از 0 تا 100 می باشد. قبولی در آزمون عملی فنی حرفه ای بشرطی محقق می شود که فرد بتواند حداقل نمره 70 را به دست آورد. در غیر این صورت، مردود مرحله عملی محسوب خواهد شد. اما اگر به دنبال اطلاع از ضریب وزنی آزمون عملی در نمره کل باشید، باید بگوییم که فرمول زیر در این مورد حاکم است.

 

اطلاعیه

اگر به دنبال اطلاع از ضریب وزنی آزمون عملی در نمره کل هستد بهتر است بدانید فرمول ضریب وزنی آزمون عملی (نمره آزمون عملی × 75% ) + ( نمره کتبی × 25%) > 70 می باشد

 

 

در صورت مردودی در آزمون عملی فنی چه باید کرد؟

حال که با تاریخ آزمون عملی فنی حرفه ای آشنا شدیم و دانستیم که نمره قبولی در آن چند می باشد، خوب است که بدانیم که در صورت مردودی چه باید کرد. اگر متقاضی نتواند نمره حد نصاب آزمون عملی را که همان 70 است را در مرحله اول کسب نکند، مردود عملی خوانده می شود. این افراد می توانند بر اساس برنامه زمانبندی آزمون عملی فنی حرفه ای که در هر استان اعلام می گردد، یک بار دیگر در آن شرکت نماید. پرداخت هزینه آزمون مجدد نیز ضروری خواهد بود. چنانچه در این دو بار همچنان مردودی اتفاق بیفتد، لازم است که داوطلب در یک دوره مهارت آموزی مورد تایید سازمان فنی حرفه ایی شرکت کرده و در آن پذیرفته شود.

 

چنانچه می خواهید اطلاعات کامل را در مورد ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای دریافت نمایید، وارد لینک شوید

 

مرحله بعد از آزمون عملی چیست؟

پس از اینکه همه مراحل آزمون کتبی و عملی فنی با موفقیت طی گردید، نوبت به دریافت گواهینامه مهارت می رسد. برای اخذ این گواهینامه بایستی ابتدا به سامانه سازمان فنی حرفه ای به آدرس portaltvto.com مراجعه کرده و پس از پرداخت هزینه درخواست شده، مواردی همچون کد ملی، شماره شناسنامه، و … آن ها را به تایید رساند. سپس با کلیک بر روی گزینه استعلام گواهینامه جدید و وارد کردن اطلاعات خود، می توانید گواهینامه را چاپ نمایید.

 

مرحله بعد از آزمون عملی چیست؟

مرحله بعد از آزمون عملی چیست؟

 

چند نکته مهم در مورد آزمون فنی حرفه ای

برای شرکت در آزمون عملی فنی لازم است که چند نکته مهم را به یاد داشته باشید.

 • با توجه به آنکه عدم حضور بموقع در محل آزمون به منزله انصراف است و امکان تمدید آن وجود ندارد، توصیه می شود که حتما ضمن اطلاع از زمانبندی آزمون عملی فنی حرفه ، حداقل نیم ساعت قبل از شروع در محل حاضر شوید.
 • حوزه آزمون امتحانی را در روزهای قبل از مرکز آزمون مطلع شوید
 • حتما کارت شناسایی عکسداریا همان کارت ملی را با خود به همراه داشته باشید.
 • اگر مهارتی که قرار است در آن آزمون دهید به ابزار خاصی نیاز دارد، در صورت درخواست مسئولین مربوطه، بهتر است لوازم مورد نیاز را با خود ببرند.

 

 

اطلاعیه

سایت رسمی سازمان فنی و حرفه ای portaltvto.com می باشد

 

آخرین اخبار در مورد آزمون عملی فنی حرفه ای

معاون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور اعلام کرد در اردیبهشت سال ۱۴۰۲ بیش از 50 هزار نفر در فرآیند سنجش مهارت شرکت کرده‌اند، لازم به ذکر است بدانید این تعداد نفر نسبت به دوره مشابه در سال گذشته 44 درصد رشد کرده است.

مطابق با اعلام وزیر تعاول در پی چارچوب صلاحیت‌های حرفه‌ای ملی که در انتظار تایید هیات وزیران است به زودی صلاحیت حرفه‌ای همه تکنسین‌ها و کارگران فنی بررسیمی شود و افرادی که واجد شرایط هستند کارت مهارت صلاحیت حرفه‌ای دریافت خواهند کرد.

طبق اعلام سازمان فنی و حرفه ای با مشخص شدن تاریخ آزمون افراد می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون های فنی و حرفه ای به پورتال رسمی این سازمان مراجعه نمایید.

 

خلاصه مطالب

در این محتوا تمام تلاش خود را کردیم تا شما اطلاعات کاملی نسبت به آزمون عملی فنی حرفه ای به دست بیاورید. در این مقاله موارد مهمی همچون تاریخ آزمون، تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه امتحان، روند تکمیل پرونده و بسیاری از مباحث دیگر را مورد بررسی قرار دادیم. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله توانسته باشد نیازهای شما را مرتفع کند.

 

برای دانلود فایل PDF محتوا آزمون عملی فنی حرفه ای  بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

3.7/5 - (9 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

تاریخ ثبت نام در آزمون عملی فنی حرفه ای چه زمانی است؟

تاریخ نام نویسی رشته های مختلف با یکدیگر متفاوت است. برای کسب اطلاع از زمان ثبت نام آزمون رشته عملی رشته خود با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید. 

نتایج آزمون عملی فنی حرفه چه زمانی اعلام می شود؟

به طور معمول زمانبندی اعلام آزمون کتبی و عملی فنی حرفه ای در سایت سازمان آموزش فنی حرفه ای اعلام می شود.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای به کجا باید مراجعه نمود؟

آزمون عملی فنی حرفه ای نیازی به کارت ورود به جلسه نداشته و کارآموزان لازم است که کارت ملی را به همراه کارت ورود به جلسه آزمون کتبی در زمان مراجعه به مرکز ارائه دهند.

 

نظرات

 1. فرزانه
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۸

  سلام زمان ازمون عملی ارایشگری چه تاریخی است با تشکر

  • tahmasebi
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام دوست عزیز تاریخ امتحان از طرف آموزشگاه باید اعلام شود.

 2. رحیم داداشی
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

  سلام بنده امتحان عملی کارت هوشمند دادم تا حالا نتوانستم جواب امتحان را دریافت کنم لطفاً راهنمایی کنید

  • مشاور اقازاده
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت بخیر
   نیازه از طریق همان واحد شما استعلام داشته باشید

 3. مریم
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۱

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم از زمانی که مربی اسم ما رو وارد سایت میکنه چه مدت زمانی بعدش آزمون تست و بعد از تست چه مدتی آزمون عملی ما است در رشته ی نازکدوزی خیاطی
  ممنون

  • مشاور جوادی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی معمولا بعد از ثبت نمره تئوری خود استاد براتون تاریخ امتحان مشخص میکنه.

 4. مبینا
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

  امتحان عملی فنی حرفه ای نقاشی چی و چطوری هست؟ و منابعی هست که بتونه برای امتحان کتبی و عملی فنی حرفه ای نقاشی کمک کنه؟ ممنون میشم راهنمایی فرمایید

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام روزتون بخیر
   بله منابعی هست که بتونه کمک تون کنه
   برای توضیحات دقیق تماس بگیرید

  • معصومه
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۲

   سلام من ازمون کتبی تزیین کیک رو قبول شدم ۲۳ اذر . تاریخ ازمون عملی کی مشخص میشه

   • مشاور اقازاده
    ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

    سلام وقت بخیر
    نیازه از همان ارگان پیگیری کنید

 5. فریبا
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۱

  سلام .تایم امتحان عملی آرایش دائم چقدر هست؟

  • مشاور محمدی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام وقت به خیر
   از طریق آموزشگاه فنی حرفه ای پیگیری نمایید.

 6. مارال
  ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۴

  سلام خسته نباشید من چندسال پیش دوره کامل کاربرد مواد رو توی یه آموزشگاه گذروندم و امتحان تئوریمو هم دادم و قبول شدم ولی برای امتحان عملیم چون مدل نداشتم نتونستم امتحان بدم و مدرک بگیرم الان میخوام بدونم چطوری میتونم دوباره امتحان بدم که مدرکمو بگیرم ؟

  • مشاور حمامی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقتتون بخیر از اموزشگاه فنی حرفه ای اقدام بفرمایید

   • فاطمه
    ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۰

    سلام ببخشید برای کابینت سازی هم مدرک میدن؟

    • tahmasebi
     ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

     سلام دوست عزیز برای استعلام در این مورد باید به سایت رسمی سازمان فنی و حرفه ای مراجعه کنید.

 7. Melika
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۵

  سلام ببخشید من یک ماه پیش ازمون انلاین ادواری دوره نازک دوزی دادم میخاستم ببینم الان ازمون عملی ادواری کی برگزار میشه دقیقا

  • tahmasebi
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام دوست عزیز آزمونهای این چنینی فقط از طریق آموزشگاهها و یا سایت رسمی فنی و حرفه ای کشور اعلام میشه.

 8. علوی
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام روز بخیر من ۲۲ ابان ۱۴۰۱ آزمون کتبی سری دوزی اشپزخانه را داده ام ولی نمیدونم زمان آزمون عملی کی هست باید چیکار کنم

  • مشاور جوادی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی ازمون ادواری شرکت کردین؟

 9. سوگند
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

  سلام من حدود یک ماه پیش ازمون کتبی عکاسی فنی حرفه ای رو قبول شدم حالا میتونم از طریق سایت اقدام کنم برای ازمون عملی؟ و اینکه اگر ازمون عملی رو در شهر دیگه ای بدم امکان پذیر هستش؟؟

  • javadi
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی باید با استادتون صحبت کنید.
   امکان برگزاری آزمون در شهر دیگه احتمال ضعیفی داره.

 10. فرهاد
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۶

  باسلام و احترام .میخواستم بدونم اگر برای دومین بار در امتحان عملی icdl مردود بشم ، باید مجددا به آموزشگاه ها برم و از صفر دوره آموزشی رو انجام بدم ،یا اینکه فنی حرفه ای برنامه ای برای این مشکل در نظر دارد. امتحان تئوری ۸۰ گرفتم و امتحان عملی رو بخاطر مشغله شغلی و تدریس ضعیف آموزشگاه نتونستم مورد قبول انجام بدم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • javadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی متاسفانه فقط دو بار میتونید در آزمون مربوطه شرکت کنید
   میتونید با استادتون صحبت کنید تا تو دوره بعدی بدون گذروندن دوره تو امتحان شرکت کنید.

 11. محمود
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

  با سلام بنده در سامانه ثبت نام میکنم اما روز آزمون سامانه زده روز سبز انتخاب شود ولی اصلا روز سبز توی سامانه نیست به نظر شما چکار کنم مرسی

  • javadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما باید با استاد خودتون به صورت حضوری صحبت کنید.

  • obeidavi obeidavi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 12. فاطمه
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۷

  سلام من امتحان کتبی ناکدوز را دادم و قبول شدم و ۶ماه بیشتر شده که امتحان عملی رو ندادم باید امتحان کتبی را دوباره بدم

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام روز بخیر بله

 13. فیضی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

  من ۲روز پیش آزمون کتبی ادواری کولر گازی دادم ولی الان نمرم تو سایت ۱.۰۰ خورده و مردود اعلام کرده میخواستم بدونم علتش چیه؟

  • bagheri
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۰

   با سلام از مرکز ازمون عملی فنی حرفه ای پیگیری کنید به احتمال بالا مشکل سایت است یا تقلب

 14. یاسمن
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۸

  سلام ازمون عملی رشته گردشگری به چه صورتی هست و چیکار باید بکنیم؟

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

   سلام وقت بخیر باید منتظر اطلاعیه از سوی فنی حرفه ای باشید

 15. رضا
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

  سلام خسته نباشید ،من حدودا بهمن ۱۴۰۰ ازمون کتبی و عملی نصب و تعمیرات اسپلیت رو شرکت کردم،تو امتحان عملی نمره حد نصاب رو نیاوردم،دوباره برای ازمون عملی شرکت کردم،میخواستم بدونم ازمون عملی نصب اسپلیت مجدد کی برگزار میشه؟

  • mohammadi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام وقت به خیر
   از طریق سایت ثبت نام آزمون های فنی حرفه ای پیگیری نمایید.

 16. سپیده شریف
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۳

  سلام بنده ازمون ICDL دادم جواب قبولی ازمون ۱۴۰۱/۳/۲۸ امد می خواستم بدونم چه زمانی باید ازمون عملی رو بدم؟ اگه میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • fathollahi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۴

   سلام معمولا ازمون عملی فنی حرفه ای از 12 تیر شروع میشود

 17. محمد
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

  سلام خسته نباشید من یک ماه پیش امتحان تئوری icdl دادم برای دومین بار قبول شدم الان امتحان عملی مونده میخام بدونم خدایی نکرده بیفتم میتونم یبار دیگه امتحان بدم؟

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۲

   سلام در صورت عدم قبولی در آزمون عملی فنی حرفه ای میتونید مجدد برای ازمون عملی اقدام کنید

 18. حشمت
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

  سلام روزتون بخیر، من در آزمون تستی شرکت کردم، در حال حاضر سوالی که دارم اینه که تاریخ برگزاری آزمون فنی حرفه ای چه زمانی هست و من چقدر دیگه برای برگزاری این آزمون باید صبر کنم؟

  • aria
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام روزتون بخیر، آزمون عملی فنی حرفه ای به طور معمول 3 هفته الی یک ماه بعد از آزمون تستی برگزار می شود که می توانید در آن شرکت کنید.

 19. زهره
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

  سلام.اگر در آزمون عملي اول نمره قبولي را كسب كنيم مي توان با پرداخت هزينه آزمون عملي دوم براي افزايش نمره نهايي اقدام كرد؟

  راهي براي افزايش نمره وجود دارد؟

  • bagheri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

   با سلام ادواری دارای دو ازمون است ازمون اول رد شوید از اول باید تمام مراحل را بروید برای ازمون عملی یا دوم میتوانید در صورت رد شدن دوباره ازمون را با پرداخت هزینه اضافی انجام دهید

 20. سعیدحیدری
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

  سلام من آزمون ارایشگری درجه یک کتبی وعملی شرکت کردم نمره کتبیم هستش ولی نمره عملیم نیست میخاستم بدونم چجوری میتونم بدونم نتیجه رو ازکجاببینم ممنونم

  • mohammadi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری نمره آزمون عملی فنی حرفه ای از طریق سایت آزمون ادواری و یا مرکز فنی حرفه ای خود اقدام نمایید.

 21. صحرا
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

  من آزمون عملی شرکت کردم .کار با مواد1401/1/30ولی هنوز نتیجه اعلام نشده چیکار باید کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

   سلام منتظربمونید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)