ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

آزمون آزمایشی منحصرا زبان 1403 + نحوه شرکت در آزمون | ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
آزمون آزمایشی منحصرا زبان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آزمون آزمایشی منحصرا زبان ایران تحصیل از جمله آزمون‌های شبیه سازی شده‌ای است که دانش آموزان را آماده آزمون سراسری و امتحانات نهایی می‌کند. داوطلبان کنکور زبان برای اینکه بتوانند با نحوه طرح سوالات، زمان برگزاری و شیوه تست زنی آشنا شوند؛ بهتر است در آزمون‌های آزمایشی شرکت کنند.

این آزمون شبیه سازی شده با کنکور، به صورت دوره‌ای و جامع است که تقریبا هر ماه یکبار به صورت سراسری برگزار می‌شود. به همین خاطر نتایج آزمون زبان معتبر بوده و تراز قبولی دانش آموزان در پنل کاربری که دارند، ثبت می‌گردد.

معرفی آزمون آزمایشی منحصرا زبان ایران تحصیل

آزمون آزمایشی منحصرا زبان ایران تحصیل، دوره‌ای و حتی جامع است. دانش آموزان سال آخر که می‌خواهند در کنکور شرکت کرده و علاوه بر آن، نمرات خوبی در امتحانات نهایی کسب نمایند، لازم است فرآیند ثبت نام آزمون‌های سال دوازدهم زبان را شروع کنند.

این آزمون مقطعی و دوره‌ای برگزار می‌شود و قوانین آن مطابق با کنکور سراسری است. داوطلبان با نام نویسی در این آزمون شبیه ساز و آنلاین، می‌توانند با نحوه سوالات تستی آشنا شوند و اطلاعات خود را علاوه بر به‌روزرسانی، تقویت کنند.

زبان انگلیسی به عنوان یکی از دروس مهم و تخصصی، درصد بالایی در کنکور و حتی امتحانات نهایی دوازدهم دارد. به همین خاطر آزمون آزمایشی ایران تحصیل با بودجه‌بندی و تدارک برنامه‌ای ویژه برای دانش آموزان، مطالب گفته شده را مرور می‌کند تا داوطلب با ذهنی آماده برای امتحان حاضر شود.

معرفی آزمون آزمایشی منحصرا زبان

یکی دیگر از مواردی که بایستی پیش از ثبت نام در آزمون آزمایشی زبان آشنا شوید، تراز قبولی و درصد پاسخ‎‌های صحیح و پاسخ‌های غلط است. پس چنانچه بین دو گزینه شک داشتید، آن را رها کنید و به سراغ سوال بعدی بروید.

آزمون مجازی زبان چند خصوصیت اساسی دارد که عبارت است از:

 • پاسخ غلط در آزمون آزمایشی منحصرا زبان، نمره منفی دارد.
 • زمان مشخصی برای آزمون آنلاین زبان در نظر گرفته شده که مطابق با زمان‌بندی کنکور سراسری است.
 • آزمون آزمایشی زبان به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
 • سوالاتی که در آزمون شبیه ساز زبان طرح شده، مطابق با سوالات کنکور است.
 • آزمون شبیه سازی آنلاین زبان، به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می‌شود و تقلب در آن، عواقبی مثل حذف از ادامه آزمون است.

تعداد سوالات آزمون آنلاین زبان

آزمون شبیه سازی شده زبان، مطابق با کنکور سراسری است و سوالات آن همانند سال‌های گذشته طراحی شده است. بنابراین برای درک بهتر این مقوله، به جدول زیر با اطلاعاتی همانند رشته تحصیلی، مبحث و تعداد سوالات توجه نمایید.

نام درس مبحث تعداد سوالات
زبان انگلیسی واژگان 15 سوال
کاربرد زبان 10 سوال
گرامر 10 سوال
کلوز تست 10 سوال
ریدینگ 20 سوال
ترتیب واژه 5 سوال

زمان برگزاری آزمون منحصرا زبان

آزمون آزمایشی زبان، به صورت آنلاین و هماهنگ شده است؛ یعنی بازه زمانی از قبل مشخص شده تا به صورت سراسری برگزار شود.

چرا که دانش آموزان در این ساعت، تمرکز و تسلط بیشتری نسبت به مابقی روز دارند. در ضمن آزمون آزمایشی زبان، چند دفترچه مجزا دارد که زمان پاسخ به هر کدام از این دفترچه‌ها به داوطلب اعلام می‌گردد.

به همین منظور، شرکت کنندگان می‌بایست با سرعتی بیشتر هر سوال را با دقت مطالعه کرده و بعد پاسخ صحیح را از میان تست‌های چهار گزینه‌ای انتخاب کنند. همچنین لازم به ذکر است که زمان دقیق برگزاری آزمون آزمایشی زبان به داوطلبان اعلام می‌شود تا از استرس و اضطراب کاذب دانش آموزان جلوگیری کنند.

جهت آشنایی با ثبت نام کلاس کانون زبان ایران کلیک کنید.

اعلام نتایج آزمون شبیه ساز زبان ایران تحصیل

نتایج آزمون شبیه ساز زبان، پس از پاسخ به سوالات در صفحه کاربری دانش آموزان منتشر می‌شود. سوالات طرح شده در این آزمون آزمایشی مطابق با قوانین حاکم در کنکور سراسری است، بنابراین داوطلبانی که در این آزمون شرکت می‌کنند، به راحتی می‌توانند نتایج را براساس تراز و رتبه بررسی کنند.

یکی از عوامل مهمی که در آزمون آزمایشی منحصرا زبان ایران تحصیل موثر است و در آزمون‌های شبیه ساز دیگر دیده نمی‌شود، تحلیل نتایج و امکان برنامه ریزی برای کنکور می‌باشد. دانش آموزان هر سه هفته یکبار، باید دانش و تسلطشان را به چالش بکشند و میزان پیشرفت در زبان را با مشاوران تحصیلی مرور کنند.

یکی از راه‌های موفقیت در امتاحانات نهایی که تاثیر به‌سزایی در قبولی دارد، انجام آزمون‌های آزمایشی زبان است که به صورت آنلاین برگزار می‌شود و نتایج آن بلافاصله در دسترس کاربر قرار می‌گیرد.

اعلام نتایج آزمون شبیه ساز زبان

این موضوع می‎‌‌تواند به دانش آموز کمک کند و حتی میزان درصد درستی و نادرستی پاسخ‌ها را بررسی نماید. چرا که جامعه آماری خوبی در آزمون شبیه ساز زبان ایران تحصیل وجود دارد، اما به غیر ویژگی‌هایی که به آن اشاره کردیم، این آزمون آزمایشی دارای خصویات زیر است:

 • نتایج بعد از اتمام آزمون مجازی در پنل کاربری داوطلب می‌گیرد.
 • نتایج آزمون شبیه ساز زبان از پایگاه داده برداشته نمی‌شود و همیشه در دسترس است.
 • دانش آموزان می‌توانند شاهد پیشرفت خود در هر ماه پس از آزمون آزمایشی زبان باشند.
 • نتایج با تفسیری کلی برای کاربر ارسال می‌گردد تا در صورت تجزیه و تحلیل بیشتر برنامه‌ای جامع و کاربردی دریافت کنند.
 • آزمون آزمایشی منحصرا زبان ایران تحصیل معتبر است و طراحان سوال سابقه درخشانی در این زمینه دارند.

نحوه شرکت در آزمون آنلاین زبان

داوطلبان برای شرکت در آزمون آنلاین زبان، می‌بایست با موبایل یا لپ تاپ و سیستم کامپیوتر، وارد فضای مجازی شوند و آدرس سایت ایران تحصیل یا لینک مربوطه را درج نمایند. اطمینان از اتصال اینترنت و خاموش بودن فیلتر شکن از جمله مواردی است که در صورت رعایت نکردن آن ورود به محیط آزمون غیرممکن می‌شود.

البته پشتیبانان آزمون همه روزه فعال هستند و نیز در روز آزمون اگر دچار ایرادات فنی و یا عدم اتصال به لینک مربوطه شدید، می‌توانید با کارشناسان آنلاین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. یکی دیگر از نکاتی که دانش آموزان باید به آن توجه کنند، قرار گیری در محیط مجازی آزمون آزمایشی زبان می‌باشد.

شرط لازم برای نتیجه گیری مثبت و موفق، قرارگیری دانش آموز در محیطی ساکت و آرام به همراه لوازمی مثل آب معدنی و مداد و پاک کن و تراش است. با اهمیت به همین موارد ضروری و کوچک، شانس قبولی شرکت کنندگان در کنکور بیشتر از قبل می‌شود.

هزینه آزمون مجازی زبان ایران تحصیل

آزمون آزمایشی کنکور زبان از 10 آزمون دوره‌ای تشکیل شده است که هر آزمون به صوت ماهانه برگزار می‌شود. هزینه برآورد شده برای هر جلسه آزمون آزمایشی که مطابق با قوانین حاکم بر کنکور سراسری است، حدود 50 هزار تومان می‌باشد.

البته هزینه آزمون آزمایشی زبان ایران تحصیل، با توجه به تحلیل و پاسخنامه و تعداد آزمون‌ها متفاوت است. بنابراین قبل از ثبت نام از هزینه آزمون مطمئن شوید و سپس اطلاعات کارت بانکی و رمز عبور را در جایگاه مربوطه وارد نمایید.

هزینه آزمون مجازی زبان

مزایای آزمون آزمایشی منحصرا زبان ایران تحصیل

آزمون شبیه ساز زبان از جمله آزمون‌های مهم درسی است که کاربران با ثبت نام در آن می‌توانند میزان استرسی که برای کنکور سراسری دارند را کاهش دهند و به همان اندازه تسلط بیشتری بر بخش‌ گرامر، واژگان، ریدینگ و کلوز تست پیدا کنند.

این آزمون سراسری هر ماه یکبار برگزار می‌شود و دانش آموزان را برای امتحانات نهایی و کنکور زبانآماده می‌کند. داوطلبانی که می‌خواهند نتیجه مطلوبی از کنکور بگیرند، ضروری است که در آزمون آزمایشی زبان و آزمون جامع شرکت نمایند.

مهم‌ترین مزایا و فاکتورهای اصلی آزمون آزمایشی زبان، به صورت زیر است:

✅ پیدا کردن نقاط قوت و نقاط ضعف در آن درس تخصصی

✅ از بین رفتن استرس ناشی از کنکور در آزمون شبیه ساز زبان

✅ قرار گرفتن در محیطی مشابه با کنکور سراسری و امتحانات اصلی

✅ تسلط بر تست زنی و زمان حاکم در کنکور سراسری

خلاصه مطلب

آزمون آزمایشی منحصرا زبان ایران تحصیل از فیلترهای زیادی رد شده است تا توانسته اعتبار خوبی در این زمینه کسب کند. دانش آموزان برای اینکه بتوانند در این درس تخصصی پیشرفت کنند و درصد بالایی در کنکور بزنند، می‌توانند در آزمون مجازی زبان که ماهانه است، ثبت نام کنند.

پاسخنامه این آزمون بلافاصله بعد از پاسخ به سوالات منتشر شده و در پنل کاربری در دسترس قرار می‌گیرد. کاربران باید پیش از نام نویسی از هزینه هر آزمون آنلاین زبان مطلع شوند و بعد در صورت داشتن هرگونه سوالی با کارشناسان ایران تحصیل به شماره 9099075307 تماس حاصل نمایند.

برای دانلود فایل pdf آزمون آزمایشی منحصرا زبان کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آزمون آزمایشی منحصرا زبان چیست؟

آزمون مجازی زبان، مجموعه سوالات کنکور سال‌های قبل و یا مشابه با آن است.

هزینه آزمون آزمایشی زبان چقدر برآورد شده است؟

حدودا هزینه هر آزمون 50 هزار تومان می‌باشد.

آزمون مجازی منحصرا زبان حضوری است؟

خیر، این آزمون به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام آزمون msrt

  ثبت نام آزمون msrt سال 1403 + زمان، شرایط و مدارک

  داوطلبانی که قصد شرکت و ثبت نام آزمون msrt دارند، باید ابتدا به سایت سجاد که نشانی آن portal.saorg.ir مراجعه نمایید. سپس با نام‌نویسی در این سایت، اجازه ورود و ثبت نام آزمون msrt را پیدا کرده و مراحل لازم...
 • کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش

  دریافت کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش + مشاهده sanjesh.org

  قبل از اینکه در مورد مشاهده کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش توضیح دهیم، ابتدا باید بگوییم که آزمون آزمایشی سنجش چیست؟ امروزه به دلیل رقابت سنگینی که در کنکور سراسری وجود دارد، برخی از موسسات، آزمون های آزمایشی مختلفی براساس...
 • ثبت نام آزمون وکالت

  ثبت نام آزمون وکالت 1403 + زمان، شرایط و مدارک

  ثبت نام آزمون وکالت توسط دو نهاد قوه قضاییه و دادگستری به صورت مجزا بر گزار می‌گردد و افرادی که قصد گرفتن پروانه وکالت دارند باید در این آزمون‌ها شرکت نمایند. طبق اطلاعیه جدید، متقاضیان ثبت نام در آزمون وکالت...
 • کارت ورود به جلسه صلاحیت حرفه ای پرستاری

  کارت ورود به جلسه صلاحیت حرفه ای پرستاری 1403

  کلیه داوطلبانی که قصد دارند در آزمون پرستاران شرکت کنند باید از قبل کارت ورود به جلسه صلاحیت حرفه ای پرستاری را تهیه کنند. این آزمون معمولا در دو نوبت مرداد و بهمن ماه برگزار می شود و شما به...
تماس با مشاور