ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

لینک ورود سامانه کارسنج + karsanj.net

لینک ورود سامانه کارسنج
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه کارسنج به آدرس karsanj.net برای مدارس ایجاد شده است و دانش آموزان می توانند با ثبت نام در سایت کارسنج سبحان از خدمات این سامانه که شامل برگزاری کلاس های آنلاین مدارس، حضور و غیاب، تفکیک تکالیف هر درس، گرفتن آزمون آنلاین و ثبت نمره برای دانش آموزان می شود، این سامانه بهره ببرند. ما در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی و ارائه راهنمای استفاده از سایت کارسنج بپردازیم. برای اطلاع از نحوه ورود به لینک ورود سامانه کارسنج و همچنین استفاده از خدمات با ما همراه باشید. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص نحوه ورود به سایت کارسنج داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

معرفی سامانه کارسنج

 سامانه کارسنج مدارس برتر جهت ارائه خدمات مختلف به دانش آموزان ایجاد شده است.

سایت کارسنج سبحان با توجه به شیوع بیماری های واگیردار و ارائه مجازی دروس و کلاس ها ایجاد شده است. در این سامانه معلم ها می توانند اطلاع رسانی های لازم درباره حضور و غیاب دانش آموزان و یا ثبت نمرات و کارنامه و برگزاری امتحانات آنلاین را انجام دهند.

سایت کارسنج سبحان به نشانی karsanj.net تمامی فعالیت هایی را که معلمان می بایست در طول یک سال تحصیلی برای دانش آموزان انجام دهند، در بر می گیرد و افراد می توانند انواع فعالیت های مرتبط با تحصیل را در آن به انجام برسانند. در خصوص نحوه ورود به karsanj.net باید به شما بگوییم که ابتدا باید در این سامانه ثبت نام کرده و سپس به انجام فعالیت های مرتبط بپردازید.

 

 

لینک ورود سامانه کارسنج

در این قسمت همراه ما باشید تا راهنمای استفاده از سایت کارسنج را بیشتر بررسی کنیم.

برای دسترسی به لینک ورود سامانه کارسنج می توانید به نشانی karsanj.net  از طریق لینک مستقیم مراجعه کرده و با وارد کردن رمز کاربری و نام عبور وارد سامانه شوید.

 

جهت ورود به سامانه کارسنج می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

🔗سامانه کارسنج🔗

 

نحوه ثبت نام مدارس در سامانه کارسنج karsanj.net

در خصوص راهنمای استفاده از سایت کارسنج در این قسمت همراه ما باشید تا جزییات مربوط به آن را در اختیار شما قرار دهیم.

مدارس برای استفاده از خدمات سایت کارسنج باید در سامانه karsanj.net ثبت نام نمایند. برای ثبت نام در سامانه کارسنج، یک فرم در اختیار مدارس قرار می گیرد که می توانند با ثبت اطلاعات در آن، فرم خود را به این سامانه ارسال کنید تا حساب کاربری شما فعال شود.

به دلیل خدماتی که سایت کارسنج ارائه می دهد، هزینه ای نیز از مدارس دریافت می شود. هزینه خرید اشتراک در سامانه کارسنج بستگی به نوع خدمات و بروزرسانی های سیستم دارد و در هر سال تحصیلی متفاوت است. گاهی ممکن است به خاطر ارائه خدمات جدید در طول سال تحصیلی نیز هزینه ای افزون بر هزینه قبلی از مدارس دریافت شود.

 

برای دانلود فرم عضویت مدارس در سامانه کارسنج کلیک کنید.

🔗فرم عضویت مدارس در کارسنج🔗

 

نحوه ثبت نام دانش آموزان در سامانه کارسنج karsanj.net

در این قسمت همراه ما باشید تا راهنمای استفاده از سایت کارسنج را برای دانش آموزان بررسی کنیم. تمامی دانش آموزان می توانند به سامانه کارسنج وارد شوند؛ البته این موضوع در صورتی قابل انجام شدن است که عضویت مدارس آن ها در سامانه انجام شده باشد.

دانش آموزانی که قصد ورود به سامانه کارسنج را دارند، ابتدا باید رمز عبور و نام کاربری خود را در فیلدهای مشخص شده وارد کرده و در صورتی که فاقد رمز عبور و نام کاربری هستید، باید به مدرسه خود مراجعه ونام کاربری و رمز عبور خود را بگیرید. توجه داشته باشید که این رمز ربطی به رمز همگام دانش آموزی ندارد و توسط مدرسه تهیه می شود.

 

 

سامانه کارسنج

 

 

پس از ورود به سامانه کارسنج می توانید پورتال شخصی خود را که حاوی بخش های مختلفی مانند ثبت ساعات مطالعه، گزارشات، اخبار و … است را مشاهده  کرده و حتی به قسمت کارتابل هر بخش مراجعه نمایید.

 

 

راهنمای استفاده از سایت کارسنج

 

خدماتی که دانش آموزان در این سامانه دریافت می کنند، شامل ثبت ساعات مطالعه خود، انواع برنامه ریزی های درسی جهت موفقیت در آزمون و امتحانات خویش می باشد.

🔔برای آشنایی با نحوه برگزاری آزمون آنلاین در سایت کارسنج کلیک کنید.🔔

امکانات سامانه کارسنج karsanj.net

همانطور که توضیح داده شد، سامانه کارسنج مدارس برتر به نشانی karsanj.net دارای امکانات آموزشی بی شماری است که برای آشنایی با این سایت به معرفی برخی از این امکانات آن در ادامه می پردازیم.

🔽 یکی از امکانات سایت کارسنج، ارائه برنامه های پیشنهادی جهت مطالعه دانش آموزان می باشد. این برنامه در طول سال ثابت نیست و بر اساس نمرات دانش آموزان تغییر می کند.

🔽 ثبت ساعات مطالعه در این سایت نیز از جمله دیگر امکانات دیگر سامانه است که دانش آموزان می توانند از دو روز قبل آن را وارد نمایند.

🔽 گزارش هفتگی نیز از جمله امکانات دیگر آن است که در آن دانش آموزان با جمع بندی برنامه روزانه خود آن را ارائه خواهند کرد.

🔽 لوح تکلیف نیز یکی دیگر از قسمت های مهم در این سرویس می باشد. در این قسمت تکالیفی که به دانش آموزان داده می شود، ثبت شده و تاریخ تحویل نیز نوشته می شود.

🔽 دریافت کارنامه نیز امکان پذیر است.

🔽در این بخش، تمامی کارنامه های یک سال تحصیلی دانش آموز نیز قابل دریافت می باشد. جزئیات نمرات دانش آموز نیز به صورت توصیفی مانند«متوسط»، «بسیار نامطلوب» و … نوشته می شود.

🔽گزارش نمرات کلاسی نیز در سامانه درج خواهد شد که این فعالیت ها در سه دسته «آزمون های کلاسی»، «پرسش کلاسی» و «تکالیف» دسته بندی می شود.

🔔 برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی کلیک کنید. 🔔 

دانلود برنامه کارسنج karsanj.net

مشاوران سامانه کارسنج برای دسترسی راحت تر دانش آموزان و مدارس به این سامانه، علاوه بر ارائه سایت کارسنج سبحان karsanj.net، اپلیکیشنی را  نیز طراحی کرده اند که دانش آموزان می توانند در کنار شاد از آن استفاده کنند.

با نصب اپلیکیشن کارسنج می توان تمامی امکانات را در گوشی تلفن همراه خود داشته باشید.

همچنین می توانید در هر زمان وارد برنامه شده و فعالیت های آموزشی خود مانند شرکت در کلاس ها و آزمون های آنلاین و حضور و غیاب را انجام دهید.

📢 اطلاعیه 📢
اکنون نسخه اندرویدی برنامه کارسنج قابل دانلود و نصب می باشد و هنوز نسخه ios آن در دسترس نیست.

آخرین اخبار سامانه کارسنج

 • خبر تاریخ 29 آذر ۱۴۰۰

در این خبر آمده بود که در ازای استفاده از سایت باید هزینه پرداخت کنید.

 • خبر تاریخ 7 آذر ۱۴۰۰

در این خبر آمده بود که با نزدیک شدن به امتحانات نوبت اول (دی ماه) مدارس، این سرویس اقدام به ارائه انواع ویدئو ها و کلیپ های می کند.

 • خبر تاریخ 29 آبان ۱۴۰۰

خدمات ارائه شده در سایت شامل برگزاری کلاس های آنلاین مدارس، حضور و غیاب، تفکیک تکالیف هر درس، گرفتن آزمون آنلاین و ثبت نمره برای دانش آموزان می باشد.

 

برای دانلود pdf این مطلب کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی خدمات ارائه شده در سایت کارسنج سبحان بپردازیم و امکانات آن را نیز بررسی کردیم. در حال حاضر مدارس و دانش آموزان با استفاده از لینک ورود سامانه کارسنج و اطلاع از راهنمای استفاده از سایت کارسنج می توانند از خدمات این سامانه بهره مند شوند. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با نحوه ورود به +karsanj.net کارسنج داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای استفاده از سامانه کارسنج ثبت نام لازم است؟

بله مدارس و دانش آموزان برای استفاده از این سامانه باید ثبت نام کنند. 

سامانه کارسنج چه خدماتی ارائه می دهد؟

در این سامانه امکان گزارش ساعات مطالعه، گزارش ساعت هفتگی مطالعه، برگزاری آزمون آنلاین، حضور و غیاب و... وجود دارد.

 سامانه کارسنج در چه آدرسی قرار دارد؟

برای ورود به سامانه باید به آدرس  karsanj.net مراجعه کنید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • فراگیر دانشگاه آزاد

  ثبت نام ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1403 + شرایط، رشته ها و شهریه

  دانشگاه آزاد اسلامی با ارائه دوره‌های فراگیر دانشگاه آزاد، فرصت‌های آموزشی متنوعی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. دوره‌های فراگیر دانشگاه آزاد، امکان تحصیل را برای افرادی که به دلایل مختلف امکان حضور فیزیکی در ترم اول دانشگاه را ندارند،...
 • ثبت نام بدون کنکور دانشگاه فرهنگیان

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه فرهنگیان 1403 + شرایط و رشته ها

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه فرهنگیان به عنوان یک فرصت برای دانش‌آموزان نخبه و ممتاز در حوزه‌های مختلف، امکان می‌دهد تا با ارائه سوابق و عملکرد برجسته‌ خود، بدون نیاز به شرکت در آزمون کنکور، به تحصیل در این دانشگاه...
 • کمیسیون هم ارزی نظام مهندسی

  کمیسیون هم ارزی نظام مهندسی + جدول رشته اصلی و مرتبط 1403

  کمیسیون هم ارزی نظام مهندسی وظیفه بررسی مدارک تحصیلی داوطلبان آزمون نظام مهندسی و تعیین صلاحیت آن‌ها برای شرکت در آزمون را بر عهده دارد. در این مقاله به طور کامل به شرح وظایف، شرایط مراجعه و مراحل بررسی مدارک...
 • سازمان سنجش ثبت نام بدون کنکور

  راهنما ثبت نام بدون کنکور دانشگاه از سایت سازمان سنجش 1403

  سازمان سنجش ثبت نام بدون کنکور و اعلام نتایج آن را بر عهده دارد. در چند سال اخیر این امکان برای داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل دارند، فراهم آمده است که از طریق سوابق تحصیلی و بدون کنکور وارد دانشگاه...
تماس با مشاور