ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

فراخوان کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر منتشر شد. مطابق با آیین نامه پذیرش بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیر ، کلیه داوطلبان می‌توانند در رشته‌های بدون کنکور ارشد شرکت کنند. با توجه به این فراخوان، کلیه دانشجویانی که واجد شرایط محسوب می گردند می‌توانند در زمان مقرر نسبت به ثبت مدارک در سامانه مورد نظر و ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه خواجه نصیر اقدام نمایند.

 

هر ساله دانشگاه‌های مختلف در رشته های مختلف داوطلبان را پذیرش می‌نماید. کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور ، ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور و ثبت نام در رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور از جمله راه هایی برای دانشجویانی است که قصد تحصیل بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد را دارند. ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه خواجه نصیر نیز از جمله راه های ورود به این دانشگاه است.

 

 

جهت اطلاع دقیق از کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر ، شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر ، با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 سراسر کشور 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر برابر قوانین و آئین نامه های موجود به صورت اینترنتی می‌باشد. ثبت نام تنها از واجدین شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر به عمل می‌آید. لذا آن دسته از داوطلبانی که واجد این شرایط باشند، می‌توانند در این ثبت نام شرکت نمایند. با توجه به بازه زمانی در نظر گرفته شده جهت ثبت نام، داوطلبان لازم است در همین مهلت اقدام نمایند.

سامانه گلستان ، برای ثبت نام غیر حضوری کارشناسی ارشد بدون کنکور خواجه نصیر در نظر گرفته شده است. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حتماً باید به صورت فایل‌های اسکن شده به همراه ثبت نام ضمیمه گردند.

لازم به ذکر است که قبولی برای آن دسته از دانشجویانی است که علاوه بر دارا  بودن شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر ، از مقالات علمی و رتبه بالاتری برخوردار باشند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر شامل اسکن تصویر اول صفحه شناسنامه، اسکن تصویر پشت و روی کارت ملی، اسکن ریز نمرات کارنامه و اسکن گواهی رتبه است.

بنابراین، ابتدا از شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر آگاه شوید و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

 

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

 

شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر


شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر

ثبت نام و همچنین گزینش برای تمامی متقاضیان با توجه به شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر صورت می‌پذیرد.

لذا داوطلبان عزیز در صورتی خواهند توانست در ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه خواجه نصیر شرکت نمایند که در رتبه بالاتری نسبت به سایر متقاضیان قرار داشته باشند.

لازم به ذکر است که تنها دانشجویان دوره‌های روزانه و شبانه دولتی خواهند توانست در این فراخوان شرکت نمایند.

با توجه به پرداخت هزینه برای ثبت نام ، توصیه می‌نماییم که ابتدا شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر آگاه شوید. چرا که وجه پرداختی پس از ثبت نام ، قابل بازگشت نخواهد بود.

بنابراین، چنانچه واجد شرایط محسوب نمی‌گردید، از پرداخت هزینه برای ثبت نام خودداری نمایید.

بنابراین، مطالعه آئین‌نامه کارشناسی ارشد بدون کنکو دانشگاه خواجه نصیر قبل از ثبت نام الزامی است.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با شرایط پذیرش و ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه خواجه نصیر و همچنین استفاده از  مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد می توانید با مشاورین ایران تحصیل  ارتباط بر قرار نمایید می‌توانید شماره تلفن‌های 9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور وارد شوید.

 

کلیه شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر

 

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه سمنان روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

کلیه شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر

 

  • در رابطه با شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر ، داوطلبان لازم است به لحاظ معدلی در شش نیم سال ، جزو ده نفر برتر ورودی های رشته خود باشند.
  • تعداد ترم های گذرانده شده در دانشگاه نباید بیش از هشت ترم باشد.
  • تنها فارغ التحصیلان همان سال مجاز به ثبت نام هستند. لذا فارغ التحصیلان سال های گذشته نمی توانند در این ثبت نام شرکت نمایند.
  • آن دسته از متقاضیانی که در رشته های المپیاد های علمی در رتبه های اول تا پانزدهم هستند، چنانچه میانگین معدل آنان با میانگین معدل 20 درصد دانشجویان برتر دانشگاه مبدا باشند.
  • پرداخت هزینه 50 هزار تومانی برای تمامی داوطلبان الزامی است.
  • ثبت نام کنندگان تنها می توانند در رشته های اعلام شده این دانشگاه و همچنین دانشگاه های مورد نظر  اقدام به ثبت نام نمایند.

برخی از شرایط گفته شده جهت ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور خواجه نصیر با توجه به بندها و تبصره های مختلفی صورت می پذیرد.

لذا اطلاع دقیق از این بندها و تبصره های موجود، برای کلیه داوطلبان الزامی است.

 

 

برای انجام فرایند  ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری روی عبارت کلیک نمایید .

 

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر

سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور خواجه نصیر برای کلیه داوطلبانی که مایل به شرکت در این فراخوان هستند، می توانند در سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر ثبت نام شرکت نمایند.

 اطلاع از شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر با توجه به این سامانه قابل دریافت خواهد بود. لذا داوطلبان عزیز می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

اولویت قبولی در کارشناسی ارشد بدون کنکور خواجه نصیر با داوطلبان واجد شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر است.

با توجه به اطلاعیه خود دانشگاه خواجه نصیر دانشجویان دانشگاه های آزاد و پیام نور نمی توانند ثبت نام کنند. زیرا پذیرش تنها از دانشگاه های دولتی صورت خواهد پذریفت.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با کارشناسی ارشد بدون کنکور خواجه نصیر و رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون می توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

مشاورین و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز ، آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان و دانشجویان عزیز می باشند. تمامی سوالات شما با توجه به این سامانه و انجام ثبت نام قابل انجام خواهد بود. کافی است با شماره های موجود در جدول تماس حاصل نمایید.

 

 

جهت اطلاع دقیق از کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر ، با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 سراسر کشور 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر

 

بیشتر بدانید

دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 

دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

زمان برگزاری آزمون ارشد فراگیر پیام نور

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت 

شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر چه زمانی است؟ 

برای ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه خواجه نصیر زمان مشخصی در نظر گرفته نشده و این زمان بستگی به نظر دانشگاه دارد.

نحوه ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیر چگونه است؟ 

در رابطه با نحوه ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیر می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

شرایط پذیرش در کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر چیست؟ 

شرایط پذیرش در این دوره از دانشگاه خواجه نصیر در واقع همان شرایط پذیرش در دوره استعداد درخشان است. در این رابطه با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل کنید.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)