ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران ۱۴۰۲ + زمان و لیست رشته ها

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

فراخوان کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران ۱۴۰۲ منتشر شد. شرایط ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران چیست؟ همان پذیرش بدون کنکور ارشد دانشگاه تهران می باشد . کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران و زمان و لیست رشته ها که همواره با فراخوان دانشگاه آزاد برای رشته های بدون کنکور آغاز میشود. کلیه افراد و داوطلبانی که دارای شرایط نام برده می باشند می توانند نسبت به ثبت نام در این مقطع به صورت بدون کنکور شرکت کنند. رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور شامل شاخه های مختلف و متفاوت می باشد. متقاضیان باید با توجه به لیست رشته های محل کارشناسی ارشد بدون کنکور اقدام به انتخاب کنند.

 

شرایط ورود کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران با دیگر دانشگاه ها فرق دارد و متفاوت می باشد. رشته های فراگیر پیام نور از جمله رشته هایی می باشد که در بین داوطلبان دارای اهمیت بوده و مورد استقبال قرار می گیرد. داوطلبان متقاضی برای انتخاب ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور در اول باید تمامی شرایط مربوطه را داشته باشند و در مرحله بعد باید دفترچه را به خوبی مطالعه کرده باشند. تا بتوانند در انتخاب رشته این دانشگاه شرکت کنند.

 

پذیرش در کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران پیرو اطلاعیه ای از سمت دانشگاه تهران می باشد. با توجه به قوانین جدیدی که گذاشته شده است خبر از افزایش تعداد پذیرش دانشجو در کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران شاهد هستیم. بدین ترتیب شانس ورود داوطلبان به این دانشگاه بیشتر و آسان تر شده است. لازم است داوطلبان برای ورود به این دانشگاه برای کارشناسی ارشد رتبه مجاز را دریافت کرده باشند. برای شرکت در کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران لازم است از طریق منابع آزمون کارشناسی ارشد اطلاعات دقیق را به دست بیاورید. شما می توانید برای اطلاع از فرایند و مشاوره با ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 

شرایط ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران

 

 

جهت اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام در ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران

پذیرش در ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران آرزو بسیاری از دانشجویان کارشناسی می باشد. چون دانشگاه تهران یکی از محبوب ترین و بهترین دانشگاه های ایران می باشد. همواره هر ساله تعداد زیادی پذیرش از سمت استعداد های درخشان برای پذیرش در این دانشگاه ارسال می شود. دانشگاه تهران هرساله اطلاعیه ای مبنی بر پذیرش دانشجو بدون کنکور منتشر می کند. که این اطلاعیه برای حمایت از دانشجویان در سطح یک می باشد تا مازاد بر ظرفیتی که دارد از بین این دانشجویان انتخاب کند و پذیرش کند. اولین اطلاعیه که از سمت دانشگاه تهران در جهت پذیرش دانشجو بدون کنکور منتشر شد سال ۹۶ بود. طبق این اطلاعیه پذیرش دانشجو از بین ۱۰ درصد برتر دانشجویان دانشگاه تهران و همچنین رتبه های ۱ تا ۳ تمامی دانشگاه های سطح بالای کشور اعمال شود. در حالت کلی دانشگاه تهران ۱۰ درصد اضافه بر ظرفیت اش را به پذیرش بدون کنکور اختصاص داده است.   

برای مشاهده لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور روی لینک کلیک کنید.

شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه تهران

داوطلبانی که متقاضی شرکت در این مرحله هستند در اول باید آگاهی کامل از شرایط پذیرش بدون آزمون داشته باشند. از جمله شرایطی که داوطلبان باید از آن مطلع باشند، معدل و میانگین نمرات است که در هر رشته ای مهم می باشد. داوطلبان بعد از قبول در ثبت نام و ارائه مدارک لازمه و تایید مدارک و قبولی در مصاحبه می توانند ثبت نام خود را در کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران اقدام کنند. در سال گذشته معاون دانشگاه تهران اطلاعیه ای مبنی بر افزایش تعداد ظرفیت پذیرش این دانشگاه خبر داد. ظرفیت در این دانشگاه از ۲۰ درصد به ۴۰ درصد افزایش داشته است. در نتیجه شانس قبولی برای داوطلبان از سال گذشته بیشتر و راحت تر شده است. ظرفیت پذیرش برای سال جدید تا کنکون اعلام نشده است. پذیرش در این دانشگاه پیرو شرایط و ضوابط دانشگاه تهران می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور وارد شوید.

 

از جمله دیگر شرایط پذیرش در این دانشگاه

 • دانشجویان کارشناسی بعد از گذراندن ۶ نیم سال و حداقل سه چهارم دروسشان می توانند برای پذیرش در کارشناشی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران درخواست دهند.
 • داوطلبان باید حداکثر تا ۸ نیم سال فارق التحصیل شوند تا بتوانند در این دانشگاه پذیرش شوند.
 • پذیرش داوطلبان بلافاصله بعد از اتمام تحصیل و فارق التحصیلی انجام می شود و فقط یکبار این امکان وجود دارد.
 • داوطلبان متقاضی پذیرش دانشگاه تهران باید حداقل معدل ۱۶ را در مقطع کارشناسی داشته باشند.

 

مدارک لازم برای ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران

 • فرم تکمیل شده تقاضا
 • کپی صفحه اول شناسنامه
 • کپی کارت ملی
 • کارنامه ۶ ترم
 • فرم تقاضا نامه پذیرش
 • فیش واریزی

پذیرش بدون کنکور ارشد دانشگاه تهران

 

                                     برای اطلاع از تاریخ ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ کلیک کنید.

 

 

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران ۱۴۰۲

متقاضیانی که خواستار پذیرش در کارشناسی ارشد دانشگاه تهران می باشند، باید در اول تمامی شرایط پذیرش دانشگاه تهران را به طور کامل و دقیق مطالعه کنند و بعد تمامی مدارک ذکر شده را آماده کرده و به سامانه سیستم جامع آموزش دانشگاه تهران مراجعه کرده باید تا اواسط دی ماه نسبت به بارگذاری اطلاعات و ثبت درخواست اقدام کنند.

 

رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه تهران

داوطلبانی که دارای شرایط و سهمیه استعداد های درخشان می باشند دارای یک امتیاز مثبت هستند. رشته های شامل بدون کنکور دانشگاه تهران تقریبا شامل تمامی رشته ها می باشد. ممکن است هر ساله دانشگاه تهران سیاست های دیگری را برای پذیرش اضافه کند. به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای آگاهی بیشتر با ایران تحصیل همراه شوید.

 

بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه تهران

با توجه به قوانین و ضوابط دانشگاه تهران برای پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد داوطلبان سطح یک هر دانشگاهی می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند و متقاضیان باید در ۸ ترم فارق التحصیل شده باشند. داوطلبان شرکت کننده باید جزو ۱۵ درصد نفرات برتر در ورودی رشته های خود باشند. با این که تعداد نفرات پذیرش در این دانشگاه افزایش داشته است ولی پذیرش اضافی منحصر افرادی می باشد که فارق التحصیلان دانشگاه رتبه یک می باشند. دانشگاه تهران همواره تلاش بر این دارد تا تعداد پذیرش برای افراد واجد شرایط را افزایش دهد و حداکثر سهمیه خود را به این گونه داوطلبان اختصاص دهد. ثبت نام برای تمامی داوطلبان از طریق اینترنت امکان پذیر می باشد.

دانشگاه تهران به منظور حمایت از دانشجویان برتر استعداد های درخشان برای ورود به کارشناسی ارشد با توجه به آئین نامه ها  و مصوبات شورای آموزشی دانشگاه از بین دانشجویان ورودی سال ۹۷ که جزو ۱۵ درصد برتر می باشند و یا در دانشگاه های دیگر که شامل این فراخوان هستند در تمامی رشته ها مازاد بر ظرفیت از طریق آزمون سراسری با رعایت تمامی قوانین و مقررات دانشجو پذیرش می کند.

 

                برای اطلاع از شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه سراسری کلیک کنید.

آیا امکان تحصیل در ارشد بدون کنکور در خارج از کشور ایران وجود دارد؟

تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ارشد آرزو تمامی داوطلبان و دانشجویان می باشد دانشگاه تهران جزو یکی از بهترین و مجرب ترین دانشگاه های تهران می باشد که تحصیل در این دانشگاه فرصت بسیار عالی برای داوطلبان می باشد. بسیاری از داوطلبان این سوال را دارند که آیا می توانند در دانشگاه های خارج از کشور بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کنند برای یافتن جواب این سوال کافیست با ایران تحصیل همراه باشید و از مشاورانش دریافت راهنمایی کنید.

 

نکات بسیار مهم قابل توجه در خصوص پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه تهران

 • بر اساس مصوبه دانشگاه جهت استفاده از سهمیه استعداد های درخشان نمراتی که بی اثر شده اند در پذیرش دانشجو ها در این دانشگاه تاثیر دارند.
 • در خواست در دانشکده ای مورد بررسی قرار می گیرد که ثبت نام در آنجا انجام داده اید که باید به تشخیص دانشگاه و مرتبط با رشته تحصیلی تان باشد.
 • لیست رشته گرایش رشته مورد پذیرش در سامانه ثبت نام اینترنتی قابل نمایش می باشد.
 • داوطلبان می توانند در ۳ گرایش مرتبط با رشته کارشناسی به ترتیب اولویت علاقه خود انتخاب و اعلام کنند.
 • داوطلبان سایر دانشگاه ها باید گواهی که در آن رتبه شان قید شده در رشته تحصیلی شان نه در گرایش و همچنین آخرین کارنامه تحصیلی با تایید دانشگاه همه را در سامانه دانشگاه بارگذاری کنند و نسبت به جمع آوری تمامی مدارک نام برده اقدام کنند.
 • تغییر رشته و یا تغییر واحد آموزشی در کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران مجاز نمی باشد.
 • داوطلبان کارشناسی ناپیوسته بنا به آیین نامه وزارت علوم و تحقیقات و فناوری نمی توانند از این تسهیلات استفاده کنند.
 • لازم به ذکر است مدارک داوطلبی که در بازه زمانی تعیین شده اقدام به ثبت نام نکرده باشد مورد بررسی قرار گرفته نمی شود و تمامی متقاضیان باید در بازه زمانی تعیین شده مدارک خود را بارگذاری کرده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
 • باید بدانید که داشتن شرایط ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران و ارائه مدارک به منزله قبولی شما در پذیرش نمی باشد.
 • در صورتی که در مدارک درخواستی از داوطلب کمبودی وجود داشته باشد بررسی صورت نمیگیرد پس داوطلبان باید در جمع آوری و بار گذاری مدارک خود نهایت دقت را داشته باشند.
 • اسامی افراد پذیرفته شده و نتایج اولیه از طریق سایت معاونت آموزشی دانشگاه اعلام می گردد.
 • اعلام نتایج اولیه حقی برای داوطلبان ایجاد نمیکند و نتیجه نهایی توسط سازمان سنجش و آموزش کشور بعد از احراز صلاحیت عمومی و انضباطی دانشجویان اعلام می گردد.
 • باید شناسه کاربری و گذرواژه که در سامانه تعریف کرده اید را در جایی یادداشت داشته باشید.
 • گواهی ثبت نام به طور پیش فرض در سامانه موجود می باشد و احتیاجی به گرفتن آن نیست
 • در فرایند ثبت نام نیازی به ورود اطلاعات دیپلم و رتبه کنکور کارشناسی نیست
 • موضوع مهم این است که از مراجعه حضوری برای ثبت نام جدا خودداری کنید.   

 

سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران

شما می توانید در ایران تحصیل سامانه ای در خصوص ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران ملاحظه کنید. داوطلبان می توانند برای پذیرش در این دانشگاه از طریق این سامانه وارد شوند که لازم است در اول داوطلبان واجد تمامی شرایط ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران باشند. داوطلبان می توانند بعد از اینکه از طریق سامانه اقدام به ثبت نام کردند و تمامی مشخصات خود را پر کردند، هزینه قابل پرداخت را از طریق کارت الکترونیک نیز بپردازند. داوطلبان می توانند از طریق کارت بانکی های عضو شتاب هزینه را به صورت اینترنتی پرداخت کنند.

 

زمان ثبت نام و شرایط کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران

سوالی که در ذهن اکثر داوطلبان وجود دارد این است که چه زمانی می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند. در صورت اینکه از این موضوع آگاهی نداشتید می توانید با مشاوران ایران تحصیل در این خصوص در ارتباط باشید.

متن اطلاعیه که از سمت دانشگاه تهران برای پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور صادر شده است تا در خصوص پذیرش دانشجو بدون کنکور ۱۴۰۲  اقدام کند.

 

 

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

خلاصه مطالب

برای داوطلبان آگاهی و شناخت از لیست رشته های پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در صورتی که جزو افراد برتر دانشگاه ها می باشید و متقاضی ثبت نام در رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران هستید برای اطلاع از لیست رشته های سال جاری می توانید با ما همراه باشید.

مطالب مرتبط

رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام ارشد علمی کاربردی 

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران

4.1/5 - (8 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران چه زمانی است؟ 

زمان ثبت نام در این طرح هنوز اعلام نشده است و باید تا زمان اعلام دانشگاه تهران در این رابطه صبر کنیم.

شرایط ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران چیست؟

شرایط پذیرش بدون کنکور ارشد دانشگاه تهران همان شرایط پذیرش ارشد استعداد درخشان هستند. برای اطلاع از این شرایط می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران چگونه است؟ 

در رابطه با نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران باید عرض کنیم که برای این کار باید به سایت این دانشگاه مراجعه بفرمایید و مراحلی را برای ثبت نام طی کنید.

نظرات

 1. Avatar photo
  مرضیه
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۳۶

  من با معدل ۱۶ فارق التحصیل رشته عمران دانشگاه آزاد هستم میخواستم بدونم ارشد نقاشی تهران میتونم شرکت کنم بدون آزمون؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام وقت به خیر
   ارشد بدون آزمون تحت شرایطی و با بر اساس آیین نامه پذیرش هر دانشگاه انجام می شود.باید آیین نامه پذیرش دانشگاه مقصد بررسی شود.

 2. Avatar photo
  سپیده
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۰۱

  سلام بنده کارشناسی حقوق دارم از دانشگاه پیام نور شش ترمه تموم شدم‌معدلم ۱۶.۸۵
  ایا میتونم بدون کنکور ارشد حقوق خصوصی بخونم؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام وقت به خیر
   پذیرش های ارشد بدون آزمون عمدتا تحت عنوان استعداد درخشان انجام می شود.آیین نامه های پذیرش هر دانشگاه متفاوت است.

 3. Avatar photo
  حمیده
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام وقت بخیر بنده مدرک کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه پیام نور با معدل ۱۵/۵۴ دارم آیا میتونم در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران
  یا دانشگاه های سراسری بدون کنکور به تحصیل ادامه بدم یا خیر؟؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام وقت بخیر.
   خیر شرایط ادامه تحصیل بدون کنکور را ندارید

 4. Avatar photo
  hamid
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۸

  سلام وقتتون بخیر
  من مدرک کارشناسی حسابداری با مدل14/53 از داشگاه آزاد دارم امکان پذیرش بدون کنکور در ارشد مدیریت یا حسابداری هست برام

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

   سلام
   بله امکانش هست
   برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید

 5. Avatar photo
  Kosar
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۱

  سلام وقتتون بخیر
  من رشتم ارتباط تصویری هست با معدل کل ۱۹.۷۵ دانشگاه غیرانتفاعی
  آیا دانشگاه هنرهای زیبای تهران پذیرش کارشناسی ارشد با معدل رو انجام میدن؟
  و امکان قبولی برای من هست؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت بخیر .
   اینکه صرفا بر اساس سوابق تحصیلی میخواین وارد دانشگاه شوید را باید طبق اطلاعیه های اون دانشگاه بررسی کنید.

 6. Avatar photo
  امین
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۹

  سلام آیا با مدرک پیام نور امکان ثبت نام استعداد های درخشان برای دانشگاه تهران وجود داره
  و اینکه چه دانشگاه های سراسری میشه ثبت نام مرد

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام وقت بخیر .
   باید منتظر اطلاعیه ها باشید و ضوابط اون دانشگاه را چک کنید .

 7. Avatar photo
  محمد
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام خسته نباشید
  بنده فارغ التحصیل رشته حقوق در پیام نور می‌باشم با معدل 17.12 صدم آیا امکان این هست ارشد بدون آزمون قبول بشم در دانشگاه تهران
  و اگه میشه بگین چه دانشگاه های دیگری میشه ثبت نام کرد

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

   سلام
   شانس قبولی تان برای بدون ازمون برای دانشگاه تهران نزدیک به صفر است
   ولی شانس برای موارد دیگر دارید
   برای اطلاعات و راهنمایی بیشترر تماس بگیرید

 8. Avatar photo
  مرسده
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

  سلام من فارغ التحصیل کارشناسی زبان انگلیسی با معدل ۱۶/۸۷ از دانشگاه آزاد تهران مرکز هستم.میخواستم بدونم امکان تغییر رشته به روانشناسی برای ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران امکانش هست؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام دوست عزیز درصورتیکه مقطع ارشد بدون کنکور ارائه شود شما مجاز به ثبت نام خواهید بود.

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۶

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی اگر با آزمون اقدام کنید یا فراگیر ها میتونید و مشکلی نداره.

 9. Avatar photo
  شیما
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

  سلام من هر کاری میکنم‌ نمیشه با کارشناس ها تماس بگیرم

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی با شماره 9099075307 تماس بگیرین راهنماییتون میکنیم.

 10. Avatar photo
  ناشناس
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

  سلام خسته نباشید می خواستم بدونم که من کارشناسی مترجمی زبا ن انگلیسی هستم با معدل ۱۷ دانشگاه ازادمی تونم برای کارشناسی ارشد دانشگاه تهران بدون آزمون ثبت نام کنم با تشکر از شما

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۴

   سلام
   اگر دانشجو بدون آزمون بپذیرند، شانستون پاییینه

 11. Avatar photo
  درخشان
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

  سلام وقت بخیر
  من فارغ التحصیل رشته صنایع دستی دانشگاه فردوس مشهد بامعدل ۱۷.۳۶ هستم و درسم سال۱۴۰۰به اتمام رسید.میخواستم بدونم امکان ثبت نام در مقطع ارشد بدون کنکورمرمت بنا دانشگاه تهران وجود داره؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام
   بله امکانش هست
   برای بررسی دقیق شرایط تون تماس بگیرید

 12. Avatar photo
  احمدی
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۹

  سلام خسته نباشید .بنده فارغ التحصیل کارشناسی ادبیات انگلیسی هستم در دانشگاه پیام نور استان کردستان .پارسال ( دی ۱۴۰۰) هفت ترمه با معدل ۱۶.۹۸صدم فارغ التحصیل شدم و جزو رتبه برتر های هم ورودی های خودمم .برای ارشد رشته تیچینگ یا همون رشته خودم در دانشگاه تهران امکان ثبت نامش هست؟اگر هست چه وقت و از چه طریق باید اقدام کرد ؟ممنون میشم پاسخگو باشید خیلی ضروریه

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام دوست عزیز برای ورود به مقطع ارشد شما باید جزو استعدادهای درخشان باشید، وارد سایت رسمی دانشگاه تهران بشوید و اگر شرایط اولیه را داشتید برای ثبت نام اقدام کنید.

 13. Avatar photo
  مهدی
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

  سلام خسته نباشید بنده بهمن سال پیش با معدل ۱۶/۰۶فارق التحصیل رشته حقوق از دانشگاه علمی و کاربردی شدم .آیا میتونم بدون کنکور ارشد دانشگاه تهران قبول بشم یا خیر؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

   سلام وقت بخیر.
   باید اطلاعیه ای از طرف دانشگاه تهران منتشر شود که ایا پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دارند یا خیر

 14. Avatar photo
  زهرا
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

  سلام خسته نباشید.بنده ترم بعد فارق التحصیل میشم رشته فلسفه و کلام اسلامی،،،آیا میتونم بدون کنکور ارشد دانشگاه تهران قبول بشم همین رشته خودم…

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام دوست عزیز پذیرفته شدن در مقطع کنکور ارشدبه دوصورت انجام میشود، از طیق کنکور و از طریق ثبت نام استعدادهای درخشان. برای پذیرفته شدن باید در یکی از این دو موقعیت پذیرفته بشید. برای گرفتن مشاوره بیشتر میتونید با مرکز مشاوره ایران تحصیل در تماس باشید.

 15. Avatar photo
  مددکار
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۱

  سلام وقت بخیر من دانشجوی کارشناسی ترم آخر رشته ی مددکار اجتماعی هستم و میخام رشته ی خودم در مقطع ارشد در دانشگاه سراسری بدون کنکور ادامه بدم امکان داره؟ اگه نه چیکار باید انجام بدم

  • Avatar photo
   isaei
   ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام اگر شرایط استعدادهای درخشان بدون کنکور دانشگاه آزاد را داشته باشید میتونید انتخاب رشته کنید ولی برای دانشگاه تهران فعلا پذیرشی اعلام نشده است

 16. Avatar photo
  مهیا
  ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۱

  سلام وقت بخیر من کارشناسی مهندسی شیمی دارم میتونم ارشد گرایش کنترل فرآیند بدون کنکور دانشگاه تهران پذیرش بشم؟ معدلم 17 است

  • Avatar photo
   isaei
   ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 17. Avatar photo
  بزرگی
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

  سلام وقتتوت بخیر
  من ترم هفت(ترم اخر) رشته ی نرم افزار دانشگاه جهاددانشگاهی کرمانشاه با معدل ۱۹.۵ هستم.
  میتونم همین گرایش(نرم افزار_کامپیوتر) دانشگاه تهران بدون ازمون شرکت کنم؟
  تاریخ ثبت نام کی هست؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

   سلام شماشانس پایینی داریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 18. Avatar photo
  Sar
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

  سلام وقتتون به خیر
  من کارشناسی علوم تربیتی با معدل ۱۶.۱۶ از دانشگاه آزاد خوراسگان رو دارم ورودی ۹۷ و ۸ ترمه
  آیا میتونم برای ارشد پذیرش بدون کنکور دانشگاه تهران شرکت کنم ؟
  زمان ثبت نام چه زمانی هست ؟
  و آیا میتونم برای ارشد مشاوره اقدام کنم ؟

  • Avatar photo
   abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

   سلام وقت بخیر . دانشگاه ازادتهران مجازید. به شرط انکه بیش از سه سال از تاریخ اتمام دوره لیسانس شما نگذشته باشد .

 19. Avatar photo
  M
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

  حاضر

  • Avatar photo
   karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۲

   بله

 20. Avatar photo
  M
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام وقت بخیر کارشناسی مدیریت بازرگانی دانشگاه ازاد با معدل ۱۸.۵۴ هستم ورودی ۹۵ وهفت ترمه تمام کردم ودر حال حاظر مشغول به گذراندن خدمت سربازی میباشم بعد از خدمت ایا بنده امکان تحصیل در مقطع ارشد در دانشگاه تهران رو دارم ؟ ممنون میشم توصیح بدید

  • Avatar photo
   karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷

   سلام شماشانس بالایی داریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 21. Avatar photo
  حسام رضایی
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام و وقت بخیر ممنونم پاسخ بدید.
  من ترم آخر مدیریت بازرگانی هستم دانشگاه ازاد با معدل کل بالای ۱۷ و ۷ترم تموم میکنم. میتونم برای ارشد بدون کنکور وارد دانشگاه تهران بشم؟ از کجا باید گرایش های مدیریت که سال ۱۴۰۱ دانشگاه تهران ظرفیت باز کرده رو ببینم

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام وقت بخیر شماشرایط شرکت در دانشگاه تهران برای ارشد را ندارید.

 22. Avatar photo
  سینا
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

  با سلام وقت بخیر
  بنده کارشناسی تربیت بدنی هستم
  برای ارشد همین رشته میتوان بدون کنکور اقدام کرد؟
  و زمان کنکور کی هست
  کدوم دانشگاها
  پیشاپیش از پاسختون ممنونم

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت بخیر بدون کنکور از طریق استعداد درخشان و فراگیر ها امکان تحصیل در ارشد را دارید برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه شرکت در هریک از این راه ها با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 23. Avatar photo
  رضا
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۰

  سلام من فارغ التحصیل کارشناسی رشته مدیریت مالی هستم با معدل ۱۴/۵۰ می‌توانم بدون کنکور مقطع ارشد در دانشگاه تهران ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   bahraii
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام وقتتون بخیر .لطفا مقاله کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران 1401 را با دقت مطالعه کنید

 24. Avatar photo
  نیر افخم
  ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۰۲

  برای تحصیل درکارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا ،محل تحصیل ارومیه
  چطور باید اقدام کنم ؟؟؟
  زمان ثبت نام بدون کنکور ارشد ۱۴۰۱ حدودا در چه تاریخی هست ؟

  • Avatar photo
   bahraii
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام وقت بخیر .موضوع شما باید بصورت دقیق تری برسی شود

 25. Avatar photo
  زینب حسینی
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۱۳

  سلام وقتتون بخیر
  من فارغ‌التحصیل کارشناسی حسابداری دانشگاه غیرانتفاعی هستم ورودی سال ۹۶ اما هفت ترمه تمام کردم
  وجزو رتبه‌های برتر بودم
  میتونم برای ترم مهر امسال در دانشگاه تهران ارشد بدون کنکور بخونم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام بله میتونیداستعداددرخشان شرکت کنید

 26. Avatar photo
  ميثم
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۷

  سلام
  من كارشناسي را از دانشگاه علمي كاربردي گرفته ام و آيا مي توانم در دانشگاه تهران ارشد بخوانم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

   سلام وقت بخیر
   بله مشکلی برای تحصیل در مقطع ارشد دانشکاه تهران نداربد.

 27. Avatar photo
  مائده
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۶

  سلام وقتتون بخیر من دانشجوی دانشگاه آزادم خواستم ببینم برای پذیرش بدون کنکور کارشناسی میشه وارد دانشگاه شد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام . کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور در حال حاضر ثبتنام انجام میشود . میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسیان مرکز تماس بگیرید

 28. Avatar photo
  یاسمین
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷

  سلام خسته نباشید. زمان ثبت نام بدون کنکور برای دانشگاه تهران گذشته است؟ الان تاریخ هفت اسفند هزار و چهارصد است.
  اگر از تاریخ ثبت نام گذشته، آیا می‌تونم صبر کنم و سال دیگه اقدام کنم برای بدون کنکور؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام وقت بخیر
   بله الان ارشد بدون ازمون دانشگاه تهران تمام شده باید برای مهر ماه اقدام کنین

   • Avatar photo
    نقدی
    ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۴

    سلام آیا کسانی که کارشناسی را در حوزه خواندن میتونن برای ارشد دانشگاه تهران ثبت نام کنن؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

     سلام وقت بخیر در صورتی که سطح 2 حوزه داشته باشید و منع ادامه تحصیل از سمت حوزه نداشته باشید میتوانید اقدام کنید ولی جهت اطلاع از نحوه قبولی در ارشد سال 1401 با مشاورین مرکز تماس بگیرید موفق باشید

 29. Avatar photo
  فتانه
  ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۱

  سلام وقتتون بخیر من سال ۹۸ وارد دانشگاه پیام نور شدم به صورت فراگیر ،از قبل هم مدرک مهندسی کامپیوتر داشتم با تطبیق واحدهای عمومی جلو افتادم و پنج ترم تموم میکنم ..بنظرتون منم میتونم از ارشد دانشگاه استفاده کنم ،

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت بخیر برای پذیرش کارشناسی ارشد بله طبق شرایط شما امکانش هست

 30. Avatar photo
  سلاطون
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۵

  اصلا نمیشه تماس گرفت که ما چیکارکنیم الان!!!؟؟چجوری از رشته های بدون کنکور مطلع بشیم😑

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت بخیر بدلیل گستردگی مطالب تماس بگیرید

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۰

   سلام وقت بخیر رشته های بدون کنکور ارشد باید داخل سایت هر دانشگاه بررسی بفرمایید

 31. Avatar photo
  رضایی
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰

  سلام.
  تماس میگیرم میگه امکان برقرراری تماس نیست .چرا

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام برای مشاوره کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران 1400-1401 از تلفن پابت با ما تماس بگیرید.

 32. Avatar photo
  رضایی
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰

  سلام.هرچی تماس میگیرم میگه مقدور نبست چرا؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲

   سلام وقت بخیر.برای مشاوره کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران 1400-1401 با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقتتون بخیر از تلفن ثابت باید تماس بگیرید

 33. Avatar photo
  سحر تاباک
  ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۴

  سلام من متولد 62 هستم سال 87 دانشگاه ازاد چالوس مدرک لیسانس حسابداری گرفتم..الان میتونم دانشگاه سراسری ثبت نام کنم معدلم 14 و خورده ای بود…

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۹

   سلام برای قبولی‌در رشته های سراسری باید با کنکور اقدام کنید و با شرکت‌در کنکور سراسری و کسب رنبه مناسب پ انتخاب رشته مناسب در رشته مد نظر قبول بشید.

 34. Avatar photo
  عالمه
  ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۶

  سلام خسته نباشید من دانشجوی ترم ۷ روانشناسی هستم ۸ واحد دیگه دارم آیا میتونم برای ارشد اقدام کنم مدرکم رو تا شهریور میگیرم ممنون میشم راهنمایی کنین 🙏

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۰

   سلام بله شما می تونید برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد اقدام کنید موفق باشید .

   • Avatar photo
    نیما
    ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۸

    سلام من در کنکور ۱۴۰۰ رتبه ۱۵ شدم ولی مردود شدم آیا می توانم در کنکور بدون آزمون دانشگاه تهران شرکت کنم

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

     سلام وقت به خیر
     در صورت انتشار دفترچه های بدون کنکور مقطع ارشد میتوانید برای انتخاب رشته و ثبت نام اقدام نمایید.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور