ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نحوه ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد

میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

رشته میکروبیولوژی به عنوان یکی از رشته های گروه علوم تجربی کاربرد بسیاری در علوم مختلف از جمله علوم مرتبط با مواد غذایی، صنعت و پزشکی دارد و تحصیل در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی مختص دانشگاه آزاد و مراکز غیرانتفاعی است. به همین جهت برای اطلاع از نحوه ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد باید قبل از هر چیز از گرایش ها و شرایط پذیرش این رشته آگاهی یابید. هر فرد در صورت داشتن شرایط تحصیل در رشته میکروبیولوژی بدون کنکور و با توجه به معدل تعیین شده برای پذیرش، امکان ثبت نام در رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی را دارد. 

 

 

میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

رشته میکروبیولوژی

این رشته یکی از شاخه های اصلی زیست شناسی است که به بررسی و مطالعه میکروارگانیسم ها می پردازد و ارتباط میکروارگانیسم ها با چرخه انسان، حیوان و گیاهان مورد مطالعه قرار می گیرد. رشته میکروبیولوژی دربردارنده زیر شاخه هایی چون ویروس شناسی، قارچ شناسی، انگل شناسی، ایمنی شناسی و… است. فارغ التحصیلان این رشته در تشخیص و درمان بیماری ها مسئولیت خواهند داشت و می توانند در هر کدام از زیر شاخه های مختلف مشغول به کار شوند.

نحوه ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای کسب اطلاع از چارت انتخاب واحد رشته میکروبیولوژی بر روی لینک کلیک نمایید.

 

گرایش های رشته میکروبیولوژی

هنگام ثبت نام، مهم ترین موردی که باید به آن توجه شود، گرایش های رشته میکروبیولوژی است. بسیاری از داوطلبان این رشته، ترجیح می دهند در گرایش هایی از این رشته مشغول به تحصیل شوند که از نظر بازار کار شرایط ایده آلی داشته باشد. در مجموع زیر شاخه های رشته میکروبیولوژی در موارد زیر خلاصه می شود:

میکروبیولوژی غذایی: این گرایش در ارتباط با تولید مواد غذایی از طریق برخی از میکروب ها است.

میکروبیولوژی صنعتی: یکی از گرایش های این رشته که بازار کار مناسبی دارد، میکروبیولوژی صنعتی می باشد. در کارخانه ها معمولا برای تولید برخی از مواد صنعتی مانند اسیدها و کودها و همچنین برای رفع آلودگی های زیست محیطی از میکروب ها استفاده می شود.

میکروبیولوژی پزشکی: این گرایش در ارتبیاط با انسان ها بررسی می شود و می توان آن را در یکی از شاخه های میکروب شناسی جای داد.

 

اطلاعیه

رشته میکروبیولوژی از آن دسته از رشته هایی است که بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد وبرای ثبت نام در این رشته، صرفاً معدل، رشته و سوابق تحصیلی افراد داوطلب بررسی خواهد شد.

 

مدارک ثبت نام در رشته میکروبیولوژی

یکی از مهم ترین مواردی که افراد متقاضی جهت تحصیل در رشته میکروبیولوژیک باید در نظر داشته باشند، توجه به مدارک لازم برای ثبت نام در این رشته است. جهت ثبت نام بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی، افراد باید مدارک زیر را داشته باشند:

 • داشتن مدرک دیپلم نظام قدیم
 • برخورداری از مدرک دیپلم نظام جدید 3-3-6
 • داشتن مدارک تحصیلی مقطع قبلی
 • داشتن مدرک پیش دانشگاهی

 لازم به ذکر است که این مدارک نه تنها برای رشته های بدون آزمون بلکه برای رشته هایی که افراد برای پذیرش در آن ملزم به شرکت در آزمون هستند، نیز ضروری می باشند.

مدارک ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

میزان اهمیت معدل در ثبت نام بدون کنکور میکروبیولوژی

یکی از مواردی که مطمئناً دغدغه بسیاری از متقاضیان است، نقش معدل در پذیرش بدون کنکور یا به اصطلاح بر اساس سوابق تحصیلی در رشته های مختلف از جمله رشته میکروبیولوژیک است. باید گفت خوشبختانه در پذیرش بدون کنکور رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد نقش معدل بسیار کم بوده و دانشگاه های آزاد سخت گیری زیادی نسبت به این موضوع ندارند. بنابراین بهتر است بیشتر به فکر محل تحصیل و دانشگاه انتخابی خود باشید.

 

نحوه ثبت نام در رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

شرایط تحصیل رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد

یکی از اصلی ترین شروط تحصیل در رشته میکروبیولوژی بدون کنکور، در دست داشتن تمام مدارک تحصیلی است مثلا اگر زمان تحصیل شما مربوط به سیستم تحصیلی نظام قدیم است، یکی از الزامت داشتن مدرک دیپلم نظام قدیم است. البته باید گفت هرچه معدل دیپلم بالاتر باشد، چنانچه ظرفیت رشته محدود باشد، شانس شما برای پذیرش بیشتر خواهد بود.

از سوی دیگر باید مدرک پیش دانشگاهی ارائه شود که در این مورد افرادی که در نظام قدیم تحصیل کرده اند، دوران تحصیل آن ها به عنوان نظام سالی واحدی نیز شناخته می شود، بنابراین برای افرا مایل به ادامه تحصیل در این رشته جای نگرانی نیست.

افرادی که در سیستم نظام جدید تحصیلات خود را به پایان رشیده اند، تنها باید مدرک نظام جدید خود را ارائه دهند. البته باید اشاره کرد که توجه به سوابق تحصیلی به قوت خود باقی خواهد ماند.

پس از جمع آوری همه مدارک، داوطلبان باید تمام مدارک شناسایی خود را در به مراه داشته باشند و چنانچه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام شود، بارگذاری فایل اسکن تمام مدارک الزامی است.

 

اطلاعیه

داوطلبانی که در رشته های فنی تحصیل کرده اند نیز می توانند با داشتن مدرک دیپلم، در رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد و پیام نور با متقبل شدن شهریه هر ترم ثبت نام کرده و مشغول به تحصیل شوند.  

 

زمان ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد 

زمان ثبت نام در رشته میکروبیولوژی بر اساس سوابق تحصیلی، به طور معمول از چند روز قبل اعلام می شود. اما به طور معمول ثبت نام در رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد و سراسری، در نیمسال مهر و بهمن خواهد بود که لازم است برای اطلاع از زمان دقیق آن به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نمایید.

شرط معدل میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد

سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله طی دو نوبت اقدام به ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی از داوطلبان و متقاضیان مایل به ادامه تحصیل در این رشته می کند.

مرحله اول ثبت نام برای افراد واجد شرایط میکروبیولوژی بدون کنکور در دانشگاه های پذیرنده برای ورودی های مهر ماه انجام می شود.

اما مرحله دوم برای افراد مایل به شروع تحصیل در میکروبیولوژی بدون کنکور از بهمن ماه است.

در سال جاری یعنی سال 98 شاهد انجام فرآیند ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد در دانشگاه های پذیرنده میکروبیولوژی بدون آزمون در مقطع کارشناسی از اواخر آبان ماه تا حدوداً اواسط بهمن ماه بودیم.

اما در رابطه با زمان ثبت نام در میکروبیولوژی به صورت بدون آزمون آزاد در سال بعد نمی توان نظر قطعی صادر کرد و باید منتظر اعلام سایت دانشگاه آزاد بمانید.

 

اطلاعیه

اکثر قریب به اتفاق رشته های دانشگاه آزاد اسلامی به صورت بدون کنکور جذب دانشجو می کنند.

 

نحوه ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد (نیمسال دوم)

ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی های مهر ماه این رشته به شکل کاملاً اینترنتی صورت می گیرد.

هر فرد پس از اطلاع از معدل ثبت نام میکروبیولوژی بدون آزمون و در صورت داشتن شرایط میکروبیولوژی بدون کنکور باید در زمان مقرر ثبت نام خود را انجام دهد.

البته دقت داشته باشدید که قبل از شناخت دانشگاه های پذیرنده میکروبیولوژی بدون آزمون برای هر فرد داوطلب الزامی به نظر می رسد.

در ادامه با ذکر مراحل کامل ثبت نام میکروبیولوژی بدون آزمون آزاد در خدمت شما هستیم:

. در مرحله اول باید از طریق مرورگر خود جهت ثبت نام در رشته میکروبیولوژی وارد سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org شوید.

. بعد از ورود به سایت نوبت به کلیک بر روی لینک فعال خرید کارت اعتباری ثبت نام می رید. در واقع، اجازه وارد شدن به سامانه بدون خریدن کارت اعتباری و سریال ثبت نام به شما داده نخواهد شد.

. در مرحله بعد و بعد از پرداخت هزینه ثبت نام می توانید از طریق سیستم رمز عبور و شناسه پرداخت خود را دریافت کنید.

پس از این کار به صفحه اصلی سایت برگردید و با وارد کردن اطلاعات درخواستی به سامانه مربوطه وارد شوید.

. سپس اطلاعات فردی و تحصیلی از جمله کد کلی، شماره شناسنامه، معدل کتبی دیپلم، نام پدر و غیره را در فرم ثبت نام وارد کنید.

. بعد از وارد کردن اطلاعات ثبت نامی باید عکس پرسنلی خود را با حجم و فرمت خواسته شده بارگذاری کنید.

. گام بعدی درج کد رشته محل های رشته میکروبیولوژی و کد محل مورد تقاضا در فرم مخصوص انتخاب رشته است.

. بعد از انجام کلیه مراحل ثبت نام در رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد نوبت به دریافت کد رهگیری و در نهایت کلیک بر روی عبارت تأیید نهایی می رسد.

شرایط ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام میکروبیولوژی بدون آزمون برای نیمسال دوم

ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال دوم یعنی بهمن ماه به طور کلی ثبت نام در مرحله اول متفاوت است.

به این صورت که عملیات ثبت نام به صورت حضوری و در دانشگاه مورد نظر صورت می گیرد. هر فرد پس از دریافت دفترچه انتخاب رشته می تواند به دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را پیش ببرد.

 

شرایط ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

لیست دانشگاه های میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد

در بین تمام دانشگاه های آزاد، فقط چند دانشگاه در کشور وجود دارند که بدون کنکور دانشجو می پذیرند. به همین دلیل آگاهی از فهرست دانشگاه های پذیرنده دانشجو برای داوطلبان این رشته ضروری است. در ادامه به معرفی دانشگاه های آزاد رشته میکروبیولوژی بدون کنکور خواهیم پرداخت.

 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزي
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن

 

آیا از ظرفیت دانشگاه های آزاد برای پذیرش در رشته میکروبیولوژی مطلع هستید؟

موضوع ظرفیت دانشگاه های پذیرنده رشته میکروبیولوژی بدون کنکور از آن دست مواردی است که اطلاع از آن در زمان انتخاب این رشته اهمیت پیدا می کند.

اگر به دنبال تحصیل میکروبیولوژی بدون کنکور هستید جهت اطلاع از ظرفیت دانشگاه های پذیرنده با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

چگونگی ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد

بازار کار رشته میکروبیولوژی

فارغ التحصیلان رشته میکروبیولوژی شانس بسیار زیادی برای پذیرفته شدن در بازار کار خواهند داشت. چرا که در حال حاضر بستر بسیار وسیعی برای کار در این حوزه وجود دارد. در مجموع افراد می توانند امیدوار باشند در مشاغل زیر جایگاه مناسبی پیدا کنند:

 • آزمایشگاه های تحقیقاتی چون آزمایشگاه های موجود در مراکز علمی و دانشگاه ها
 • آزمایشگاه های تشخیصی (پاتوبیولوژی) از جمله آزمایشگاه های موجود در مراکز درمانی
 • کارخانه های صنعتی و مراکز تولید مواد غذایی
 • مشاغل حوزه کشاورزی و آفت های گیاهی
 • کارشناس بهداشت سازمان های نظارتی

 

جدیدترین اخبار پیرامون دانشگاه آزاد بدون کنکور

اعلام زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد از تاریخ 18 مرداد ماه بر روی سایت سنجش بارگذاری شده است. داوطلبان می توانند از طریق سایت sanjesh.iau.ir از زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ظرفیت هر یک از رشته ها بر اساس سوابق تحصیلی مطلع شوند.

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

مهلت ثبت نام در رشته های مختلف دانشگاه آزا بر اساس سوابق تحصیلی در بازه زمانی 18 لغایت 28 مرداد ماه خواهد بود. با این حال افراد داوطلب موظفند برای اطلاع از زمان ثبت نام هریک از مقاطع تحصیلی، به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نموده و از موعد مقرر ثبت نام مطلع شوند.

 

آشنایی با رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

 

 خلاصه مطالب

در این مقاله به نحوه ثبت نام رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 پرداختیم. رشته میکروبیولوژی که یکی از پرطرفدارترین رشته های گروه تجربی است، دارای سه گرایش متنوع با بازار کار مناسب است. اما بسیاری از افراد متقاضی تحصیل بدون کنکور در این رشته هستند تا بدون طی کردن فرایند شرکت در آزمون بتوانند تحصیل خود را در گرایش های مورد علاقه شان ادامه دهند.

چنانچه در ارتباط با نحوه ثبت نام در رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد، زمان شروع ثبت نام و همچنین شرایط تحصیل در این رشته ابهام و سوالی داشته باشید، می توانید با مشاوران مجرب ما در آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا بهترین مشاوره و راهنمایی را دریافت کنید.

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

 

4.3/5 - (9 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام در میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد در کدام سایت انجام می شود؟ 

ثبت نام در این رشته از دانشگاه آزاد در سایت این دانشگاه به آدرس azmoon.org انجام می شود.

شرایط میکروبیولوژی بدون کنکور چیست؟

شرایط ثبت نام در رشته میکروبیولوژی بدون کنکور شامل شرایط عمومی و اختصاصی می شود. برای اطلاع از این شرایط با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

دانشگاه های پذیرنده میکروبیولوژی بدون آزمون کدام دانشگاه ها هستند؟ 

از میان دانشگاه های پذیرنده این رشته در دانشگاه آزاد می توان به دانشگاه آزاد واحد اهر، سراب، شهر قدس و واحد سنندج اشاره کرد.

نظرات

 1. Javad
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

  سلام و خسته نباشید. میخواستم بدونم که با معدل کتبی ۱۲.۱۵ تجربی شانس قبولیم برای میکروبیولوژی بدون کنکور کمه یا متوسط یا زیاد
  ممنون میشم جواب کامل بدین.

  • مشاور صادقی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر
   بهتره معدل تون بالاتر باشه

 2. Navid
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۸

  سلام و خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم ایا ثبت نام بدون کنکور برام مشکلاتی درست میکنه؟ یا مثلا از درصدای ایندم کاهش میده و یا تبعیضات متفاوتی صورت میگیره؟
  خیلی ممونون میشم جواب کامل بدید.

  • مشاور محمدی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام بدون کنکور و یا شرایطی تحصیلی این نوع پذیرش با پذیرش با کنکور تفاوتی ندارد.

 3. نوید
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

  سلام و روزتون بخیر. بنده (تجربی)(منطقه ۱) معدل کتبیم ۱۴.۹۷ و معدل دوازدهمم ۱۶.۸۳ شده میخواستم بدونم شانسی برای قبولی تو دانشگاه های تهران یا کرج وجود داره یا فقط با کنکور باید برم؟

  • مشاور رضایی
   ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۹

   با سلام و احترام ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور امکان پذیر است .

 4. زهرا
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

  سلام وقتتون بخیر من با کنکور میکروبیولوژی دانشگاه تهران شمال قبول شدم بنا به دلایلی میخوام دانشگاه نزدیک به خونه باشه میتونم انتقالی بگیرم برای دانشگاه ازاد علوم پزشکی تهران؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۹

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما این امر امکان پذیر نمیباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 5. nina
  ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام من میکروبیولوژی با کنکور رشت قبول شدم میخواستم ببینم امکانش هست برای تهران انتقالی بگیرم یا حتی تهران بدون کنکور پذیرش بگیرم

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۱

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان انتقالی وجود ندارد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • ارژنگ
    ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

    سلام وقت بخیر من میکروبیولوژی تهران علوم تحقیقات هستم میتونم واسه میکرو آزاد اهواز انتقالی بگیرم؟

    • karimi
     ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 6. ش.راد
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

  سلام من رشته میکروبیولوژی با سوابق دانشگاه شمس گنبد میخونم اما الان واقعا سخته رفت و آمد میخاستم بدونم شرایط مهمان شدن به چه صورته؟ و اگه مهمان شدن نشد چ شهرهای در استان البرز و تهران این رشته رو دارن که در بهمن ماه ثبت نام کنم

  • mohammadi
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقت به خیر
   طبق شرایط اعلام شده از طرف دانشگاه آزاد مهمانی و نقل و انتقالات دانشجویانی که بر اساس سوابق پذیرفته شدند امکان پذیر نمیباشد.

 7. ش.راد
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام من رشته میکروبیولوژی با سوابق دانشگاه شمس گنبد میخونم اما الان واقعا سخته رفت و آمد میخاستم بدونم شرایط مهمان شدن به چه صورته؟ و اگه مهمان شدن نشد چ شهرهای در استان البرز و تهران این رشته رو دارن که در بهمن ماه ثبت نام کنم

  پاسخ

  • obeidavi obeidavi
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر شما شرایط مهمهانی یا انتقال را به شهر دیگر و دانشگاه دیگر به این دلیل که شما بر اساس سوابق تحصیلی پذیرفته شده اید را ندارید

 8. پارسا
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

  سلام من کنکور امسال رو شرکت کردم اما دانشگاه دولتی قبول نشدم و انتخاب رشته هم نکردم اما الان نظرم عوض شده و میخوام دانشگاه آزاد بدون کنکور میکروبیولوژی بخونم چجوری میتونم ثبت نام بشم ؟

  • isaei
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام وقتتون بخیر
   میتونید از دفترچه تکمیل ظرفثیت اواخر ابان انتخاب رشته کنید

 9. ابولفضل
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

  سلام وقت بخی، ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد صرفا معطوف به دانشگاهی به خصوص در شهری خاص می باشد یا در شهر های مختلفی می توان در این رشته ثبت نام کرد؟

 10. فاطمه
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

  سلام
  با معدل کتبی ۱۲.۱ و معدل کل ۱۵.۶۵ امکان قبولی در رشته میکروبیولوژی دانشگاه ازاد ورودی بهمن هست؟

  • mohammadi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعین نشده است.

 11. امیر
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۸

  سلام
  من رشته ی کارشناسیم علوم آزمایشگاهی دامپزشکی بوده
  آیا میتونم واس ارشد میکروبیولوژی پزشکی و کنکور بدم یا دانشگاه آزاد پذیرش بشم؟

  • gholizadegan
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام روزتان بخیر بله شما میتوانید و ابتدا باید کنکور تجربی شرکت کنید در صورت قبولی رشته های پیرا پزشکی میتوانید در دانشگاه ازاد میکروبیولوژی بخوانید

 12. بیتا
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۶

  اگه تعمیم معدل بزنیم معدل نهایی جدید لحاظ میشه یا همون قبلی مورد قبوله؟

  • karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام احتمال بالاجدیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 13. بیتا
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۴

  از کجا بدونیم ایا ورودی بهمن دانشگاه کرج پذیرش میکروبیولوژی دارن یا نه؟

  • isaei
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقتتون بخیر
   اموزش دانشگاه
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 14. سعید
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام روزتون بخیر
  من با معدل نهایی 15
  و رتبه 66 هزار منطقه 1 میتونم میکروبیولوژی ازاد تبریز قبول شم
  یا تهران؟

  • bahraii
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت بخیر شانس شما برای قبولی در رشته میکروبیولوژی بدون کنکور متوسط است برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 15. ناشناس
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

  سلام ایا دانشگاه آزاد اسلامشهر میکروبیولوژی بدون کنکورداره؟
  اخه میکروبیولوژی رو توی دفترچه بدون کنکور زده بود ولی موقع ثبت نام نداشت کدرشته رو میشه لطفا راهنمایی کنین و ی دیگه اینکه بهمن دوباره انتخاب رشته براساس سوابق وجود داره؟

  • maleki
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام ورودی بهمن ماه در ماه اذر انجام می شود.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 16. Kimia
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۲

  سلام وقت بخیر
  من رشته تجربی با معدل کل ۱۷.۳۶ و معدل کتبی ۱۲.۰۹ چند درصد شانس قبولی برای میکروبیولوژی آزاد بدون کنکور دارم

  • maleki
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

   سلام وقت بخیر
   معدل کتبی برای ورود به دانشگاه ازاد ملاک پذیرش شماهست.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • mohammadi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق نحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 17. سهند
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام وقت بخیر من رشتم تجربی با معدل کتبی ۱۳.۱۱ و معدل کل ۱۸.۲۲ میتونم برم میکروبیولوژی آزاد بدون آزمون یا خیر

  • karimi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸

   سلام بله ولی شانستون کمه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • javadi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام روزبخیر
   شانستون متوسط رو به پایینه.

 18. سهند
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام من رشتمم تجربیه با معدل کتبی 13.11 و با معدل کل 18.22 میتونم رشته میکروبیولوژی آزاد برم؟

  • mohammadi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 19. محمد حسین
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام وقت بخیر من رشتم تجربیه با معدل کتبی ۱۳.۱۱ و معدل کل دیپلم ۱۸.۲۲ میتونم رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد بروم

  • mohammadi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 20. سهند
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

  سلام با معدل کتبی نهایی ۱۳.۱۱ و معدل کل دیپلم ۱۸.۲۲ میتونم رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد بروم؟

  • karimi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام شماشانس متوسط به پایین داریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 21. سهند
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱

  سلام با معدل کتبی 13.11 و معدل کل 18.22 میتونم آیا میکروبیولوژِی بدون کنکور میتونم بروم در ضمن رشتمم تجربیه

  • haghipor
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر
   بستگی به واحد انتخابی شما دارد.
   ولی در کل شانس قبولی خوبی برای بدون کنکور های دانشگاه آزاد دارید

 22. H
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

  چقدر شانس قبولی رشته ی میکروبیولوژی با معدل کتبی ۱۵/۸۳و معدل کل ۱۸/۵۸برای دانشگاه تهران شرق دارم ممنون میشم جواب بدین

  • mohammadi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۶

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

   • H
    ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۷

    شانسم کمه یا زیاده؟

    • bahraii
     ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

     سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 23. Fateme
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

  سلام خسته نباشید با رتبه ۱۳۰ هزار میشه رفت میکروبیولوژی با آزمون دانشگاه آزاد کرمان ؟
  بعد آخه با سوابق دانشگاه آزاد کرمان رشته میکرو بیولوژی رو ندارد میشه انتقالی از شهرستان ها گرفت امد خود کرمان ؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 24. الی
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۳

  سلام وقت بخیر
  با معدل کتبی ۶/۳۸ و کل دوازدهم ۱۴ و کل سه پایه ۱۸ شانس قبولی تو رشته میکروبیولوژی تهران دارم؟
  البته من شهریور ماه سه تا درسم ترمیم معدل شرکت کردم در اصل معدل اصلی ندارم الان تو انتخاب رشته کدوم معدل بزنم
  ممنون میشم کامل جواب بدید

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 25. Zu
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام خسته نباشید!
  دانشگاه آزاد مشهد امسال از طریق سوابق تحصیلی ، واسه رشته میکروبیولوژی پذیرش داره ؟

  • rahimi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

   سلام وقت بخیر
   شما باید دفترچه ی مربوطه رو چک کنید و شما میتونید برای اطلاعات بیشتر به مجموعه تماس بگیرید

 26. ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۷

  سلام من معدل دوازدهمم ۱۴ و خرده ای شده میتونم برم میکرو بیولوژی بدون کنکور ازاد؟

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

   سلام وقت بخیر
   امکان انتخاب رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد برای شما وجود دارد.

 27. بیتا
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

  سلام من معدل کتبی ۸/۳۷و معدل کل ۱۵/۶ آیا شانس قبولی توی رشته ی میکروبیولوژی دانشگاه آزاد و پردیس شیراز رو دارم؟

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالا احتمال قبولی بیشتر است.

 28. Roghayeh
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  من معدلم کتبی ۱۸.۸۷ شد من میتونم میکرو بيولوژي برم بدون آزمون تهران و خوستان و باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  • maleki
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 29. حسین
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

  من با معدل دیپلم کل۱۷/۷۹و کتبی۱۲/۴۳شانسم چقدره برای میکروبیولوژی بدون ازمون در تهران

  • hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام شانس دارید.

   • حسین
    ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

    خب چقدر هست شانسم بالاس؟

    • hedayati
     ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

     سلام جهت مشاوره بیشتر تماس بگیرید

 30. فاطمه شیخ علی
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام وقتتون بخیر رشته میکروبیولوژی در کرمان تدریس میشود یا نه؟با معدل ۱۷خورده ای؟یا حتما باید بریم شهرای دیگه؟

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام وقت بخیر بله
   لرای اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 31. Elsa
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

  سلام روزتون به خیر برای شرکت تو کنکور کاردانی به کارشناسی ، با داشتن کاردانی رشته میکروب ویا زیست شناسی مولکولی میشه تو این کنکور شرکت کرد ،میشه لطفا جواب بدید،سپاس🙏🏻

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت بخیر بله
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس فرمایید.

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام باید رتبه های قبولی رشته مورد نظر را در سالهای گذشته در دانشگاهی که انتخابتان است چک کنید جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 32. Elham
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

  سلام میشه خواهش کنم بهم بگید که دانشگاه آزاد برای این رشته چه قدر شهریه میگرن لطفا

  • hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام متغیر می باشد اما به طور کل بین 2/5 تا 3/5

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام میشه بفرماید چه رشته ای

 33. مبین
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

  سلام با معدل ۱۹ دیپلم رشته انسانی می‌تونم دانشگاه آزاد تهران میکرو بیولوژی بخونم؟؟

  • bahraii
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقتتون بخیر .درخواست شما باید دقیق تر برسی شود.

 34. محدثه
  ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام خسته نباشید با معدل کتبی ۱۳/۲۲ و معدل کل دیپلم ۱۷/۹۰ دیپلم تجربی، میتونم دانشگاه های آزاد تهران رشته میکروبیولوژی ثبت نام کنم؟

  • aghazade
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام وقت بخیر
   برای ورود به دانشگاه حدود معدل مشخص نشده است اما اگر شما شرایط معدلیتون بالاباشد شانس قبولیتون افزایش پیدا میکند

 35. قربانی
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام
  با معدل دیپلم ۱۵/۹۹ و معدل کتبی۱۲/۰۵ میشه رفت میکروبیولوژی تهران شرق یا رودهن(فقط میخوام دانشگاه توی تهران باشه)؟

  • mohammadi
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر اسنت.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 36. یاسی
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۸

  سلام وقتتون بخیر دانشگاه آزاد کرج بدون کنکور میکروبیولوژی میگیره ؟تو لیست نبود

  • bahraii
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام وقتتون بخیر .شرایط شما باید دقیق تر برسی شود

 37. elham
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

  سلام وقت بخیر امکان ثبت نام بدون کنکور رشته میکروبیولوژی در دانشگاه ازاد کرج یا تهران هست؟

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

   سلام بله دانشگاه ازاد بدون کنکور پذیرش دانشجو برای رشته میکروبیولوژی دارد

 38. محمد رضا
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

  سلام درود بر شما
  من با معدل دیپلم ۱۷.۷۰ و نهایی ۱۴ میتونم میکروبیولوژی ازاد ارومیه بخونم؟

  • mohammadi
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بدون ازمون تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 39. paria
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

  سلام ایا دانشگاه های کرمانشاه رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دانشجو میپذیرند؟؟؟؟؟

  • mohammadi
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام وقت به خیر
   رشته میکروبیولوژی بدون کنکور در دانشگاه های آزاد ،غیرانتفاعی و پیام نور بدون کنکور ارائه می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 40. الناز
  ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

  سلام وقت بخیر ورودی دانشگاه جنسیت پسر و دختر بود فرقی نداره؟

  • bagheri
   ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰

   با سلام طبق نحوه ثبت نام میکروبیولوژِی بدون ازمون و شرایط ان رشته ورودی فرقی ندارد جز دانشگاه خاصی که در دفترچه ذکر شده است

 41. پریسا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۷

  سلام.ببخشید اگر من امسال بخوام میکروبیولوژی بدون کنکور آزاد بخونم و سال دیگه کنکور بدم و انصراف بدم مشکلی نداره برای پذیرش رشته های تاپ روزانه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۱

   اگر انصراف از دانشگاه نداده باشین و انصراف بار اول باشد مشکلی ندارد

 42. روژینا
  ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۵

  لطفا جواب بدین🌺
  سلام خسته نباشید. من معدل کلم ، ۱۹/۵۹ هست. شانس واسه رشته میکروبیولوژی بدون آزمون دانشگاه سراسری هست؟ یعنی دانشگاه سراسری میتونم بخونم این رشته رو؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام برخی از دانشگاه های سراسری غیرانتفاعی و پیام نور در برخی از شهر ها رشته میکروبیولوژی را بصورت بدون کنکور پذیرش دارند اما دانشگاه های دولتی پذیرش بدون آزمون ندارند.

 43. مبین
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

  سلام خسته نباشید
  با معدل میشه میکروبیولوژی سراسری قبول شد؟ شهرستان فرقی نمیکنه کجا

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام. ورورد به رشته میکروبیولوژی فقط برای دانشگاه آزاد امکان پذیره.

 44. سجاد
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

  بله من دیپلم جدید هستم پس مشکلی نداره درسته؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

   خیر

 45. سجاد
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام من رشته علوم انسانی هستم معدل دیپلمم 14.35هستش میخواستم بدونم میتونم رشته میکروبیولوژی در دانشگاه آزاد یا پیام نور شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام مشکلی ندارید ولی برای رشته میکروبیولوژی تجربی اولویت داره

 46. سجاد
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من رشته علوم انسانی هستم و معدل کل دیپلمم 14.۳۵ هستش میخواستم بدونم میتونم رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد بخونم
  یا دانشگاه پیام نور

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۸

   سلام برای ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته های تجربی در اولویت قرار میگیرند

 47. سجاد
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۲

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من رشته علوم انسانی هستم و معدل کل دیپلمم 14.۳۵ هستش میخواستم بدونم میتونم رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۱

   سلام وقت بخیربرای ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور در دانشگاه آزاد اولویت با رشته های تجربی هست ولی شما هم میتونید انتخاب رشته انجام دهید

 48. M
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

  من هرچی دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد و میبینم میکروبیولوژی ندارع چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام . میتوانید رشته بیوتکنولوژی را جایگذین رشته میکروبیولوژی کنید که تقریبا 90درصد معادل هم هستند

   • سجاد
    ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

    سلام خسته نباشید من معدل کل دیپلمم 14.35هستش و رشته علوم انسانی هستم
    میخواستم بدونم میتونم رشته میکروبیولوژی در دانشگاه آزاد یا پیام نور بخونم ؟

 49. ماهی
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

  سلام وقتتون بخیر آخه من هرچی تو اینترنت میزنم زده مشهد دانشگاه آزاد بدون کنکور میکروبیولوژی ندارع__میخواستم ببینم امکانش هست امسال داشته باشه؟؟ من معدل کتبیم۱۲ و سهمیه پنج درصد دارم آیا تاثیر گذارع؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۶

   باید منتظر دفترچه بدون ازمون دانشگاه ازاد باشید

 50. ماهی
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۴

  زمان ثبت نام کیه در دانشگاه آزاد مشهد؟ چجوریه؟ با معدل کتبی ۱۲ و معدل کل۱۷ امکان قبولی هست؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۴

   زمان ثبت نام در بدون ازمون اواسط مرداد است و امکان قبولی نسب به نوع دیپلم و رشته انتخابی متقییر است

 51. ماهی
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۸

  ببخشید مشهد دانشگاه بدون کنکور میکروبیولوژی دارع؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام وقت بخیر میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه آزاد در مشهد وجود دارد

   • ماهی
    ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

    زمان ثبت نام کیه در دانشگاه آزاد مشهد؟ چجوریه؟ با معدل کتبی ۱۲ و معدل کل۱۷ امکان قبولی هست؟؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

     با سلام.با توجه به معدل بیان شده احتمال قبولی شما وجود دارد.

   • سجاد
    ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۷

    سلام خسته نباشید من معدل کل دیپلمم 14.35هستش و رشته علوم انسانی هستم
    میخواستم بدونم میتونم رشته میکروبیولوژی در دانشگاه آزاد یا پیام نور بخونم ؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

     سلام
     اگر شما دیپلم نظام جدید باشید برای ثبت نام بدون ازاد بر اساس سوابق تحصیلی میتونید اقدام کنید

  • alone
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

   سلام من عاشق رشته میکروبیولوژی هستم و در کل از علوم تحقیقات خیلی خوشم میاد ولی نمره های پایین دارم چه کنم

   • کارشناس ارشد
    ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

    سلام
    میتونید ترمیم معدل انجام دهید

 52. Sp
  ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۷

  سلام‌وقتتون بخیر.من نظام قدیم هستم و میخواستم بدونم دانشگااه آزاد همدان با معدل کتبی ۱۲.۳۲ میتونم قبول شم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۳

   سلام وقت بخیر بستگی به رشته شما دارد اگر نظری باشید می توانید

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵

   سلام وقت بخیر
   در صورت داشتن دیپلم نظام قدیم برای مقطع کادانی میتوانید اقدام کنید درصورتی که مایل هستید بدون کنکور دانشگاه ازاد تحصیل کنید باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید.برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 53. نفس
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۴

  سلام ببخشید با معدل کتبی ۸ و معدل کل ۱۵ میتونم دانشگاه ازاد بدون کنکور مازندران برم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴

   با سلام.بستگی به رشته مد نظر شما دارد ولی برای بعضی رشته ها بله امکان ان وجود دارد.

 54. فرشته
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳

  سلام روزتون بخیر
  من در حال حاضر دانشجوی ترم دوم رشته آمار هستم دانشگاه روزانه اگه کنکور ۱۴۰۱ ثبت نام نکردم اگه انصراف بدم میتونم بدون کنکور رشته میکروبیولوژی برای ورودی مهر ثبت نام کنم معدل کتبی ۱۶

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۹

   با سلام.اگر تا تاریخ 1400/12/25 انصراف خود را ثبت کنید مشکلی وجود نخواهد داشت.

 55. الهه
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۰

  سلام وقت بخیر
  من شنیدم ممکنه دانشجو میکروبیولوژی پذیرش نکنن، ینی هرسال متغیره ،راسته؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت به خیر
   رشته میکروبیولوژی بدون کنکور در دانشگاه آزاد،غیرانتفاعی و پیام نور ارائه می شود.برای هر دو ورودی مهر ماه و آبان ماه دفترچه جداگانه منتشر می شود و لیست رشته ها مشخص می شود.
   برای دریافت مشاوره میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 56. مهدیه
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۸

  سلام وقت بخیر ببخشید من با معدل ۱۳٫۵۰ نهایی و معدل دیپلم ۱۶٫۹۹ میتونم رشته میکروبیولوژی دانشگاه قم ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام وقت بخیر
   اگر ارائه شدهباشه میتونین ثبت نام کنین

 57. نسترن
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۹

  سلام خسته نباشید ، اگه من امسال کنکور سراسری مجاز نشدم ، میتونم بدون کنکور میکروبیولوژی آزاد بندرعباس و انتخاب رشته کنم ، با معدل کتبی تجربی ۱۲:۶۷ و کل۸۱: ۱۷ شانس قبولی دارم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۱

   هر دو را باهم میتوانید انتخاب کنید و قبولی میاید و بعد از ان انتخاب می کنید

 58. شمس
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۹

  سلام روزتون بخیر و خسته نباشید ، متشکرم از توضیحات خوبی که در سایت در اختیار ما قرار میدید، سوالی داشتم ، میخواستم بپرسم که با معدل نهایی 14.45 و دیپلم 17.75 شانس قبولی در رشته میکروبیولوژی آزاد واحد شهر قدس یا تهران-شرق را خواهم داشت ؟ با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام وقت بخیر بستگی به تعداد متقاضی و ظرفیت دانشگاه هنگام درخواست شما دارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 59. معصومه
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام من کارشناسی ارشد شیمی دارم. میتونم رشته میکروبیولوژی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای تغییر رشته در مقطع ارشد مشکلی وجود ندارد ولی اگر دانشگاه خاصی از جمله ازاد و یا سراسری مد نظر دارید حتما باید رزومه شما بررسی شود که توصیه میکنم با مشاورین مرکز مشورت کنید و تمتس بگیرید موفق باشید

 60. معصومه
  ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۷

  سلام وقتتون بخیر استاد. ببخشید من با معدل کتبی 10/87 و معدل کل 18/17 دیپلم تجربی میتونم میکروبیولوژی دانشگاه آزاد قبول بشم؟ و اگه احتمال قبولی هست چه شهری؟یه شهرم مثال بزنید برام ممنون میشم

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۶

   سلام شمابه مشاوره وبرنامه ریزی احتیاج داریدتماس بگیریدایران تحصیل راهنماییتون میکنند

 61. سجاد
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

  سلام وقتتون بخیر ببخشید استاد با معدل ۱۸ رشته علوم انسانی میشه رشته میکروبیولوژی بدون آزمون ثبت‌نام کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۱

   سلام . بله دانشگاه ازاد میشود

 62. سجاد
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

  سلام خسته نباشید
  ببخشید استاد با معدل ۱۸ رشته علوم انسانی امکان داره در رشته میکروبیولوژی بدون آزمون ادامه تحصیل داد

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۴

   سلام .بله دانشگاه آزاد میشود

 63. سجاد
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۹

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید با رشته علوم انسانی معدل ۱۷ میشه رشته میکروبیولوژی بدون آزمون دانشگاه آزاد ادامه تحصیل داد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۳

   سلام .بله

 64. سحر
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۳

  سلام
  ببخشید بامعدل۱۳/۶۸نهایی
  و معدل۹۸ /۱۷ میتونم میکربیو لوژی بندرعباس رو بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۳

   سلام. بله معدل بالایی برای پذیرش نیاز ندارید

 65. فاااطمه
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۸

  سلام وقت بخیر من میتونم با معدل کل دیپلم ۱۸ و کتبی ۱۶ میکروبیولوژی برااساس سوابق دانشگاه ازاد شیراز قبول بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام وقت بخیر بستگی به شرکت کننده های دیگر و ظرفیت دانشگاه دارد

 66. سینا
  ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵

  سلام خسته نباشید نحوه ثبت نام ورودی بهمن ماه چگونه است ایا دوباره اتخاب رشته انجام میشود

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام
   بله باید دوباره از سایت دانشگاه ازاد اقدام به ثبت نام کنید

 67. دانیال
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۲

  سلام.من فوق دیپلم سال85گرفتم رشته عمران گرایش سازه بتنی .میخوام ببینم امکان ادامه تحصیل بدون کنکور در دانشگاه ازاد ایرانشهر هستش یاخیر.سپاسگذارم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 68. حسن
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

  سلام . خسته نباشین . من دانشگاه آزاد واحدپزشکی تهران رشته میکروبیولوژی قبول شدم. سوالی که داشتم آیا ادامه تحصیل تو این دانشگاه با خوندن همین رشته تو دانشگاه آزاد واحد شهر قدس فرق داره از لحاظ آموزش و ارزش مدرک فرق داره ؟ چون خودم اهل شهر قدسم واحد شهر قدس نزدیکتره بهم .و آیا به نظرتون از واحد پزشکی تهران انتقالی بگیرم به شهر قدس خوبه یا مثلا اون دانشگاه با ارزشه؟

  • حسن
   ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

   و این موردم بگم رشته میکروبیولوژی واحد پزشکی تهران با کنکور بود . من فکر میکردم واحد شهر قدس هم این رشته میکروبیولوژی رو با کنکور پذیرش میکنه چون تو دفترچه دیدم اینجوری متوجه شدم ولی الان دیدم برون کنکوره تو واحد شهر قدس

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت به خیر سطح اموزشی واحد علوم پزشکی بالاتر از واحد شهرقدس هست ولی از جهت اعتبار مدرک هر دو دانشگاه از واحد های دانشگاه ازاد هستند و از سطح خوبی برخوردارند.

 69. آوا
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۷

  سلام . وقت بخیر . میگم من با معدل کلی دیپلم ۱۷/۲۰ صدم و معدل کتبی ۱۱/۲۹ میتونم در پذیرش بهمن ماه دانشگاه آزاد در رشته میکروبیولوژی واحد ایلام شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام
   با توجه به معدلتون.شانس قبولی شما 50درصد است

 70. فرشاد
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

  با سلام آیا امکان تحصیل در دانشگاه بدون اخذ مدرک دیپلم وجود دارد ؟ یک درس فلسفه را هنوز قبول نشده ام آیا می توانم ثبت نام کنم تا؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام وقت بخیر باید با اموزش دانشگاه صحبت کنید در صورت موافقت میشه

 71. sevdaarege@gmail.com
  ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۷

  سلام من رشته تجربی ام با مدل کتبی ۹/۱۵و معدل کل ۱۳/۸۸میتونم رشته بدون کنکور میکروبیولوژی قبول شم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۶

   سلام
   شانس قبولیه شما خیلی کمه

  • سجاد
   ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۰

   سلام وقتتون بخیر
   ببخشید با رشته علوم انسانی معدل ۱۷ میشه رشته میکروبیولوژی بدون آزمون دانشگاه آزاد ادامه تحصیل داد ؟

   • کارشناس ارشد
    ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۳

    سلام .بله

 72. امیرحسین
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام با معدل 17.76 و معدل کتبی 12 و خورده ای دانشگاه شرق تهران میکروبیولوژی قبول میشم ورودی بهمن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸

   سلام شانستون پایینه ولی میتونید ثبت نام کنید.

   • ف
    ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۲

    سلام خسته نباشید ، حدودا با معدل انسانی امکان تحصیل در رشته ی میکروبیولوژی دانشگاه تهران آزاد واحد شرق هست ؟؟؟؟ و غیر انتفاعی و پیام نور بهترم یا آزاد ؟؟ میشه لطفا توضیح بدین ممنونمم

    • کارشناس ارشد
     ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۹

     سلام وقت بخیر بلا متنع است برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 73. مهسا
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۶

  سلام من رشته ميكروبيولوژي دانشگاه تهران شمال قبول شدم ولي شيراز زندگي ميكنم ميخواستم ببينم ميتونم انتقالي بگيرم به شيراز؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۱

   سلام
   امکان انتقالی هست ولی شرایط سختی داره

  • زهرا
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۹

   سلام من رشته میکروبیولوژی بدون کنکور نایین میخونم میخاستم بدونم شرایط مهمان شدن ب چه صورته

   • کارشناس ارشد
    ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

    سلام وقت به خیر
    طبق ضوابط قید شده در دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد،مهمانی و انتقالی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی ممنوع است.

 74. مریم
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام با معدل نهایی کتبی دیپلم ۱۷/۷۵ میشه این رشته توی شهر گرگان قبول بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶

   سلام وقت بخیر.
   از شانس نسبتا بالایی برخوردار هستید.

 75. Onlygod
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

  سلام من با معدل کتبی ۹/۰۹ و کل ۱۶ تجربی امکان قبولی در رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد بدون کنکور رو دارم؟ لطفا جواب بدید خیلی نگرانم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام
   با توجه به معدلتون.شانس قبولی شما 50 درصد است

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

   با سلام
   با توجه به معدل احتمال قبولی پایین است

 76. ONLY GOD
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۷

  سلام وقت بخیر ببخشید با معدل کتبی ۹/۰۹ و معدل کل ۱۶ تجربی میشه دانشگاه آزاد بدون کنکور میکروبیولوژی برم؟ خواهش میکنم جواب بدید خیلی نگرانم

 77. مهدی
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۱

  سلام.هنوز موقع ثبت نام حضوری نشده بدون آزمون.کی خبر میدن

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت به خیر نتایج ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اواخر شهریور اعلام می شود.از طریق سایت دانشگاه آزاد پیگیری نمایید.

 78. ساینا
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸

  سلام خسته نباشید..با معدل ۱۴/۵۰ و معدل کتبی ۷ و خورده ای شانس قبولی میکروبیولوژی پیام نور و غیرانتفاعی هست یا خیر؟تمام شهرایی ک میکروبیولوژی داشتن رو انتخاب کردم و کلا ۱۶تا کد رشته شد ک همشون پیام نور و غیرانتفاعیه

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام
   با توجه به معدلتون.شانس قبولی شما در رشته میکروبیولوژی دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی 50 درصد است

 79. فاطمه
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۰

  سلام وقت بخیر . دانشگاه آزاد واحد اراک استان مرکزی برای امسال میکروبیولوژی داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام وقتتون بخیر ….اراک ندارد ولی ساوه فراهان و آشتیان دارند

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام
   در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد واحد اراک. در سال 1400 رشته میکروبیولوژی ارایه داده نشده است.برای اطلاع از رشته های دیگر با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 80. فهیمه
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

  سلام چ موقع باید ثبت نام کنیم رشته میکروبیولوژی بدون کنکور؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۴

   سلام وقت به خیر سایت دانشگاه آزاد برای ثبت نام رشته های کارشاسی پیوسته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی باز هست و میتوانید ثبت نام را انحام دهید.

 81. Yegane
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۳

  سلام بامعدل کل ۱۳.۵۰ و معدل کتبی۸.۸ شانس قبولی میکروبیولوژی تهران رو دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به اینکه ملاک دانشگاه ازاد بدون ازمون رشته میکروبیلوژی معدل کتبی افراد است ولی شرط معدل ندارد و میتوانید واحد دانشگاهی بیشتری را انتخاب کنید ولی با معدل کمتر از 10 میزان شانس شما 20 درصد است موفق باشید

 82. fateme zahra
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  وقت بخیر من رشته ام تجربی بوده و معدل کتبی ام ۱۵/۹۵ . دانشگاه استان چهارمحال و بختیاری رو زدم و ساکن همونجا هم هستم به نظرتون چند درصد احتمال داره که قبول بشم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای قبولی در دانشگاه ازاد بدون ازمون شرط معدل وجود ندارد ولی برای رشته میکروبیلوژی شانس 40 درصدی دارید به شرط انتخاب واحد دانشگاهی بیشتر و ضمن اینکه این نکته را در نظر بگیرید که در ثبت نام بدون ازمون نقل و انتقال وجود ندارد و مهمانی پس با دقت انتخاب شود موفق باشید

   • نازنین
    ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۶

    سلام ببخشیدمیخاستم بدونم رشته میکروبیولوژی دانشگاه غیرانتفاعی زندشیراز مدرکش معتبره یاازادبهتره؟؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰

     سلام وقت بخیر.برای اطلاع از نحوه ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه ازاد با ما تماس بگیرید.

 83. محمودی
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۹

  سلام
  آیا مشهد هم دانشگاه میکروبیولوژی دارد؟ چه ازاد چه دولتی؟ و با معدل ۱۸/۱۵ هم میشود از طریق سوابق تحصیلی به راحتی وارد شد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام معدل کتبی سوال اخرتون رو چک میکنند …دولتی با سوابق قبول نمیکنمد.. همچنین برای اینکه ببینید دانشگاه شهرتون ارایه میشود یا نه باید دفترچه انتخاب رشته ان سا رو چک کنید

 84. ماریا
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۹

  تو اردبیل چه گرایش هایی واسه ارشد میکروبیولوژی هست؟اگر راهنمایی کنین ممنون میشم خیلی نیاز دارم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

   دفترچه انتخاب رشته هنوز منتشر نشده است تا دقیق بگیم چه گرایش هایی ارایه میشود

 85. دریا
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۸

  سلام خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید من دیپلم تجربی دارم مهدل کتبیم ۱۴/۱۴ و معدل کل دیپلمم ۱۷/۶۷ هستش میخواستم بدونم میتونم میکروبیولوژی دانشگاه ازاد تهران همه دانشگاه هایی که داشت رو زدم و همه تحصیلی ها هم در استان تهران زدم میخواستم بدونم قبول میشم یا نه تهران ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقتتون بخیر در رشته هایی که تقاضا کمتر است امکان دارد‌ رشته ای رو قبول بشید

 86. مبینا
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

  سلام اگر من رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد بدون کنکور برم میتونم به رشته علوم آزمایشگاهی تغییر رشته بدم در دانشگاه دیگه ای ؟

  • moshaverarshad
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام مبینا
   در صورتی میتونین رشته میکروبیولوژی تغییر رشته بدین که رشته علوم ازمایشگاهی در کنکور سراسری قبول بشین و تغییر رشته بدین

 87. متین
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام من میخواستم بدونم با معدل ۱۳ تجربی میشه رشته بیولوژی رفت؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام
   به شهر انتخابی شما بستگی دارد اما در شهر های پر جمعیت شانس قبولیتون50 درصد است .

 88. الهام
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۲

  سلام.هزینه ثبت نام رشته بدون کنکور میکروبیولوژی دانشگاه آزاد دامغان ترمی چنده؟ هزینه خوابگاه چطور؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای رشته میکروبیولوژی بدون کنکور دارنشگاه ازاد خوابگاه ندارد و به صورت خصوصی در صورت دلخواه میتوانید اقدام به پیگیری کنید و هزینه ثبت نام ترمی 3 تا 4 ت هست

 89. صبا اک
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

  سلام
  من معدل کتبی ۱۲/۷۵ شدم و معدل کل ۱۶/۲۴ ، میتونم رشته میکروبیولوژی با سوابق تحصیلی
  دانشگاه شهر قدس تهران ثبت نام کنم
  رشته تجربی ‌‌ام

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام باتوجه به آنکه معدل کتبی مد نظر هستش شانستون کم هست ولی باید انتخاب رشته کنید چون بسته به درخواست های دمتقاضمتقاضیان اگر درخواست ها زیاد باشه بر اساس معدل مرتب میکنند همچنین هررشته باتوجه نوع شهر تعداد پذیرش هاش متفاوت میشه. برای قبولی در رشته های بدون کنکور معدل کتبی رو مد نظر قرار میدهند که باتوجه به تعداد متقاضی و نوع رشته متفاوت هستش

 90. Rt
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

  سلام امسال هم بر اساس سوابق میشه رشته میکروبیولوژی دانشگاه ازاد تهران قبول شد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقتتون بخیر.
   طبق دفترجه ارائه شده از سمت دانشگاه آزاد میتونید واحد مد نظر رو انتخاب کنید.

 91. نی
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۷

  من معدل کلم ۱۴.۸۹ هست معدل کتبی ۷.۵۹ میکرو قبول میشم؟شهرش مهم نی کجا فقط این رشته

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام وقتتون بخیر.
   پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی به ظرفیت دانشگاه و معدل دانشجویان درخواست دهنده بستگی دارد بنابراین هرچه معدل شما بالاتر باشد، شانس شما برای قبولی بیشتر خواهد بوذ.

 92. ماریا
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

  من با معدل کل ۱۶/۲۰ میتونم میکروبیولوژی با سوابق تحصیلی تو دانشگاه ازاد اردبیل بخونم به نظرتون؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام برای میکروبیولوژی براساس سوابق تحصیلی هم رشته مهمه هم معدل کتبی که باید بالای 14باشه

   • ماریا
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۰

    اخه معدل کتبیم نزدیک ۱۱ میاد یعنی قبول نمیشم؟

    • کارشناس ارشد
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

     شانستون خیلی کمتر میشود

 93. Hadise
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۳

  میکروبیولوژی شهر قدس بدون آزمون میخوام ثبت نام کنم ولی نوشته پاره وقت.. ایرادی داره اینو ثبت نام کنم ولی مثل تمام وقت تموم کنم

  • moshaverarshad
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۶

   سلام
   پاره وفت بخوایین بخونین رشته میکروبیلوژی یکسالی دیرتر تموم میکنید

 94. ۲۱۱۷۳
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰

  سلام من میخام رشته میکروبیولوژی بدون کنکور شرکت کنم توی دانشگاه شهرقدس اما نمی‌دونم چطور باید انتخاب رشته کنم باید مستقیم برم دانشگاه یا انتخاب رشته کنم؟ امسال میگن عوض شده روشش و اینکه کد رشته میکروبیولوژی اصلا توی دفترچه نیست به عنوان بدون آزمون ها

  • کارشناس ارشد
   ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام وقتتون بخیر.
   با مطالعه دفترچه به راحتی میتونید کد رشته را پیدا کنید و از طریق سایت azmoon.org میتونید ثبت نام خودتون را انجام بدید.

 95. سعیده راد
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

  باسلام
  من معدل کتبی ۱۵/۵۰
  بامعدل کل ۱۷
  میتونم میکروبیولوزی تودانسگاه ازاد قبول بشم

  • کارشناس ارشد
   ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقتتون بخیر.
   پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی، به ظرفیت دانشگاه و معدل دانشجویان درخواست دهنده بستگی دارد.
   با این شرایطی که فرمودید شانس قبولی دارید.

 96. A.w
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۱

  سلام خسته نباشید با معدل کتبی ۱۰/۵ و نهایی ۱۵/۵ میشه میکروبیولوژی آورد؟احتمال قبولی چنده؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۱

   در رشته های بدون آزمون میکروبیولوژی جزو رشته های پر متقاضی هستش و چون معدل کتبی نهایی ملاک دانشگاه ها هست شانس قبولی تان کم است ولی چون چندین پارامتر از جمله تعداد افراد متقاضی و معدل آنها و ظرفیت دانشگاه در قبولی شما تاثیر گذار است شانس تان را امتحان کنید.

 97. A.w
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۷

  سلام خسته نباشید با معدل کتبی ۱۰/۵ و نهایی ۱۵/۵ میشه میکروبیولوژی آورد؟بعد قبولی حتمیه یا اولویت داره و گزینشیه؟امکان رد شدن هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۴

   در رشته های بدون آزمون میکروبیولوژی جزو رشته های پر متقاضی هستش و چون معدل کتبی نهایی ملاک دانشگاه ها هست شانس قبولی تان کم است ولی چون چندین پارامتر از جمله تعداد افراد متقاضی و معدل آنها و ظرفیت دانشگاه در قبولی شما تاثیر گذار است شانس تان را امتحان کنید.
   رشته میکروبیولوژی جزو رشته های متمرکز هستش و گزینش ندارد

 98. Z
  ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۰

  سلام وقت به خیر. خیلی سپاسگزارم اگر راهنمایی ام کنید. ببخشید من با دیپلم علوم تجربی و معدل کتبی نهایی دیپلم 14.68 و معدل کل دیپلم 17.79 میتوانم در رشته ی میکروبیولوژی از طریق سوابق تحصیلی در دانشگاه روزانه تحصیل کنم یا خیر؟ با این معدل ها چه رشته های از طریق سوابق تحصیلی میتوانم انتخاب کنم؟ واقعا ممنون میشم راهنمایی ام کنید…

  • moshaverarshad
   ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام اره چون معدل کتبی و کل نسبتا خوبی داری میتونی برای میکروبیولوژی ازاد شانس خوبی داشته باشی

 99. Hanna
  ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۷

  سلام خسته نباشین من با معدل کتبی ۱۴.۳۶ و معدل کل ۱۸.۶۱ رشته تجربی امکان اینکه در رشته میکروبیولوژی دانشگاه ازاد میتونم قبول بشم ؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۲

   سلام حنا
   بله شما رشته میکروبیلوژی بدون کنکور دانشگاه ازاد میتونین پذیریش بگیرید

 100. M
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۲

  حدوداً هزینه شهریه اش چقدره؟
  خوابگاه داره؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۲

   سلام انتخاب رشته میکروبیولوژی از سایت دانشگاه دازاد انجام میشه و تعهد خوابگاه ندارند ولی بهتون معرفی میکنند

 101. Z
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام از کرمانشاه کسی با معدل بالای 16 میتونه میکروبیولوژی دانشگاه آزاد تهران شرق بخونه

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام انتخاب رشته میکروبیولوژی از سایت دانشگاه دازاد انجام میشه و تعهد خوابگاه ندارند ولی بهتون معرفی میکنندومعدل کتبی برای پذیرش مهمه

 102. ارکیده
  ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۹

  مجدد سلام عرض میکنم
  ممنونم که جواب دادین
  اگه من ترمیم معدل شرکت کنم و معدلم بالای ده باشه چی؟ ایا میتونم دانشگاه ازاد میکروبیولوژی برم
  واقعا من نمیدونم چیکار کنم
  میخاستم دانشگاه ازاد یزد یه رشته ایی رو برم ولی با این معدلم شانس قبولی ندارم
  اگه رتبه ی من مجاز به انتخاب رشته روزانه بشم چی بازم نمیتونم برم؟
  اگه رتبمم بد بشه و کلا بالای صدهزار معدلمم کتبیمم که گفتم
  چه دانشگاهی چه رشته ایی میتونم برم
  ممنون نیشم راهنماییم کنید واقعا نمیدونم چیکار کنم….

 103. ارکیدخ
  ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵

  سلام
  معدل کتبی دیپلمم ۸/۹۹ هستش و معدل کل ۱۵/۳۳ میتونم میکروبیولوژی ازاد یزد بخونم؟ رشتمم تجربیه

  • moshaverarshad
   ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام معدل کتبی زیر 10 عملا شانسی برای انتخاب رشته بدون کنکور رو ندارن و برای دانشگاه ازاد معدل زیر 10 قابل قبول نیست

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به شرایط گفته شده برای ثبت نام میکروبیولوژی بدون کنکور دانشگاه ازاد شانس پایینی دارید ولی میتوانید که در زمان ثبت نام واحد های دانشگاهی بیشتری را انتخاب کنید که شانس بالاتری داشته باشید ولی دانشگاه ازاد شرط معدل ندارد موفق باشید

 104. ناشناس
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۸

  سلام ببخشید من تازه دیپلم گرفتم و کارنامه اولیه برام صادر شده و کنکور دادم رشته تجربی هستم می خواستم بدونم چه جوری باید برای رشته میکروبیولوژی در دانشگاه آزاد خرم آباد ثبت نام کنم زمان ثبت نام کی هستش آیا سایت باز شده یا نه و سایتش چیه

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۸

   سلام دفترچه بدون کنکور کارشناسی پیوسته برای دانشگاه ازاد احتمالا دو هفته دیگر از سایت سنجش اعلام خواهد شد

 105. هلیا
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

  معدل کتبی ۱۲.۶۰و معدل کل ۱۵.۷۰میتونم میکروبیولوژی ازاد بخونم؟؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام اره بدون کنکور میتونی بشرطی که رشته تجربی باشی چون مرتبط اولویت داره

 106. مریم
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۳

  سلام خسته نباشید آیا با معدل کتبی۱۲/۹۵میکروبیولوژی تهران شرق قبول میشم ؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام اگر رشته دیپلمت تجربی باشه شانست بیشتره.نحوه ثبت نام هم از طریق دفترچه مرداد ماه میاد

   • مریم
    ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

    بله دیپلمم تجربیه

   • مریم
    ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۵

    معدل کتبی۱۲/۹۵ و معدل کل دیپلم ۱۷/۰۷

  • moshaverarshad
   ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام مریم
   درصد پذیریشتون برای رشته میکروبیولوزی 50 / 50

 107. عسل
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

  سلام آیا دانشگاه آزاد تبریز هم بدون کنکور رشته میکروبیولوژی داره؟

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام فعلا برای مهر 1400 دفترچه نیومده ولی پارسال داشت

 108. الهه
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

  سلام حداقل معدل کتبی برای میکروبیولوژی باید چقدر باشه؟

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام ثبت نام میکروبیولوژی در دانشگاه آزاد بدون کنکور هست که معدل کتبی بالای 14 باشه خوبه

   • ملیکا حیدری
    ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

    سلام وقت بخیر واسه میکروبیولوژی بخوایم بدون کنکور وارد دانشگاه بشیم چقد شهریه باید بدیم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴

     سلام برای دانشگاه ازاد در حدود 3.5 میلیون است

     • sevdaarege@gmail.com
      ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۳

      سلام من رشته تجربی ام با مدل کتبی ۹/۱۵و معدل کل ۱۳/۸۸میتونم رشته بدون کنکور میکروبیولوژی قبول شم

     • کارشناس ارشد
      ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴

      سلام امکان ثبت نام هست ولی شانس قبولیتون به شذت پایینه.

   • مهدی
    ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۴۰

    سلام خسته نباشید. دقیقا میشه بفرمایید دانشگاه آزاد شرط معدل نداره یعنی چی؟؟مگه نگفتید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به معدل کتبی بستگی داره؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲

     سلام وقت به خیر معیار پذیرش رشته های بدون آزمون معدل دیپلم داوطلبان هست اما در همین پذیرش حداقلی معدلی تعیین نشده و هر داوطلبی میتواند با هر معدلی برای انتخاب رشته اقدام نماید و پس از بررسی سازمان مربوطه در زمان اعلام نتایج مشخص می شود که کدام یک از الویت های شما با توجه به معدل دیپلم قبول شدید.

     • محمد شش
      ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

      سلام ببخشید معدل دیپلم کل مهمه یا معدل کتبی نهایی؟

     • کارشناس ارشد
      ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

      سلام
      در پذیرش بدون کنکور رشته میکروبیولوژی دانشگاه ازاد هردو معدل ملاک است

مطالب مرتبط

تماس با مشاور