منابع کنکور انسانی 98

با توجه به تغییراتی که در سیستم آموزشی سال‌های اخیر شاهد بوده‌ایم، قطعاً منابع کنکور انسانی 98 با منابع سال‌های گذشته متفاوت خواهد بود. بنابراین در رابطه با منابع درسی کنکور سراسری 98 می‌توان دو نوع اشاره نمود . کتب درسی در تمامی گروه‌های آزمایشی به صورت منابع عمومی و اختصاصی می‌باشند. بنابراین باید در رابطه با منابع معتبر در هر دو مورد اطلاعات لازم را کسب نمایید.

یکی از سؤالات متقاضیان دانشگاه آزاد اسلامی در رابطه با منابع کنکور انسانی 98 است و معمولاً این سؤال را دارند که آیا منابع کنکور دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری با یکدیگر متفاوت است؟ با توجه به اینکه کنکور دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری در سال‌های اخیر به صورت هم‌زمان و در یک آزمون ادغام گردیده است، بنابراین نیازی به مطالعه منابع جداگانه وجود نخواهد داشت.

منابع کنکور انسانی 98 برای داوطلبان نظام قدیم و نظام یکسان نمی‌باشد. موفقیت در کنکور پس از دارا بودن منابع مطالعه کنکور نیازمند برنامه ریزی کنکور 98 ، روش صحیح درس خواندن کنکور و همچنین تکنیک های تستی زنی می‌باشد. بنابراین موفقیت اتفاقی نخواهد بود و تلاش اصولی و مستمر در این مورد لازم است تا بتوانید به موفقیت لازم دست‌یابید.

 

جهت اطلاع از منابع کنکور انسانی 98 و منابع درسی کنکور سراسری انسانی 98 ، انجام ثبت نام ، مشاوره برنامه ریزی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 ( سراسر کشور ) 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

منابع درسی کنکور سراسری انسانی 98

 

منابع درسی کنکور سراسری انسانی 98
منابع درسی کنکور سراسری انسانی 98

 

منابع کنکور سراسری انسانی 98 را در دو بخش جداگانه عمومی و اختصاصی معرفی خواهیم نمود. همچنین با توجه به اینکه دانشگاه‌های دولتی رقابت سخت‌تر و پذیرش کمتری نسبت به سایر دانشگاه‌ها دارند، بنابراین تلاش در جهت کسب اطلاعات و همچنین داشتن بهترین منابع مطالعه کنکور انسانی  لازم و ضروری می‌باشد.

با توجه به دو بخشی شدن کنکور سراسری 98 و مجزا کردن داوطلبان نظام قدیم و نام جدید، بهتر است تمامی داوطلبان از هر دو منابع آزمون اطلاع یابند و در این رابطه اطلاعات لازم را کسب نمایید. در ادامه به صورت تفکیک در رابطه با منابع درسی کنکور سراسری انسانی 98 برای نظام قدیم و نظام جدید اشاره می‌نماییم. لازم به ذکر است که منابع معرفی شده مورد تائید سازمان سنجش و آموزش کشور می‌باشد.

برای کسب اطلاع دقیق از منابع کنکور انسانی 98 نظام قدیم و نظام جدید، می‌توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. کلیه داوطلبان توجه داشته باشند با توجه به تغییرات ایجاد شده در منابع درسی کنکور سراسری انسانی 98 ،منابع کتب کمک آموزشی و همچنین کتب تست زنی نیز تغییراتی یافته‌اند و به همین دلیل برای اطلاع از این تغییرات می‌توانید با متخصصین ما در این زمینه تماس حاصل نمایید.

 

 

منابع کنکور انسانی 98 به دودسته منابع عمومی و منابع اختصاصی تقسیم می گردد. همچنین منابع نظام قدیم و نظام جدید متفاوت می باشد.

 

 

منابع کنکور انسانی 98 عمومی

 

منابع کنکور انسانی 98 عمومی
منابع کنکور انسانی 98 عمومی

 

داوطلبان گروه علوم انسانی با توجه به اینکه برخی از کتب آنان در دروس عمومی با کتب دروس عمومی سایر گروه های آزمایشی متفاوت می باشد، بنابراین لازم است با توجه به منابع کنکور انسانی 98 به مطالعه کتب مذکور بپردازند. همچنین با در نظر گرفتن منابع درسی متفاوت نظام قدیم و نظام جدید حتما باید به این موارد توه شود و کد دروس مطالعه با شماره کتاب معرفی شده منطبق باشد. زیرا مبنای آزمون بر اساس همین کتب می باشد. 

دروس عمومی همانند سال های گذشته در تمامی گروه های آزمایشی شامل : فارسی و نگارش، دین و زندگی ، عربی ، زبان انگلیسی می باشند. منابع درسی کنکور سراسری انسانی 98 شامل : کتاب های عمومی دهم چاپ 96 – 95 و کتابهای درسی یازدهم چاپ 96 – 97 و کتب دوازدهم چاپ 97 – 98 که در زیر منابع نظام قدیم و نظام جدید را به تفکییک ارائه می نماییم.

کتب عمومی پایه دهم انسانی (نظام جدید) :

 • فارسی (کد کتاب 110201)
 • نگارش (110202)
 • دین و زندگی (110205)
 • عربی ( 110207)
 • زبان انگلیسی (کد 110230)

کتب عمومی پایه یازدهم

 • فارسی (کد کتاب 111201)
 • نگارش (111202)
 • دین و زندگی (111205)
 • عربی (111207)
 • زبان انگلیسی (کد 111230)

کتب عمومی پایه دوزادهم

با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نماید.

منابع کنکور انسانی 98 (نظام قدیم) :

زبان و ادبیات فارسی

 • ادبیات فارسی 2 (220/1)
 • ادبیات فارسی 3 (تخصصی) (220/1)
 • زبان و ادبیات فارسی عمومی (283/1)
 • زبان فارسی 3 (تخصصی علوم انسانی) (249/2)
 • زبان فارسی 3 (تخصصی علوم انسانی) (249/4)

منابع کنکور انسانی 98 اختصاصی

 

منابع درسی کنکور سراسری انسانی 98 نیز همانند عمومی و اختصاصی آن به دو صورت می باشد که برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید به صورت جداگانه تفکیک شده است. همانند منابع عمومی آنچه در رابطه با دروس معرفی شده حائز اهمیت می باشد، علاوه بر نام کتب مذکور، در رابطه با کدهای مربوط به هر کتاب است که با توجه به آن صحت منابع مشخص می گردد.

منابع کنکور انسانی 98 اختصاصی (نظام جدید)

 • ریاضی و آمار ( کد کتاب 110212 )
 • اقتصاد ( 110221 )
 • علوم و فنون ادبی ( 110203 )
 • عربی ( 110207 )
 • تاریخ ایران و جهان باستان ( 110219 )

برای کسب اطلاع کامل در رابطه با  منابع کنکور انسانی 98 و انتخاب رشته کنکور انسانی می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. با توجه به فراوان بودن تعداد کتاب علوم انسانی و همچنین دو بخشی بودن معرفی این منابع ، بهتر است در این رابطه اطلاعات جامعی به دست آورید تا بتوانید از منابع معتبر و درست جهت مطالعه استفاده نمایید .

مشاوره منابع کنکور انسانی 98

 

جهت اطلاع از منابع کنکور انسانی 98 و  برنامه‌ریزی هفتگی کنکور انسانی می توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. آنچه شما باید در جلسه کنکور بر اساس آن آمادگی کاملی را کسب نمایید، در رابطه با منابع درسی کنکور سراسری انسانی 98 می باشد. حتی چنانچه شما فردی با تلاش و پشتکار فراوان باشید، باز هم در صورت خواندن و مطالعه اشتباه، تمامی این تلاش ها بی نتیجه خواهد ماند.

ما با تمام انرژی در خدمت کنکوری های عزیز می باشیم تا بتوانند بدون ترس و نگرانی در رابطه با موفقیت ، به نتیجه دلخواه خود دست یابند. منابع کنکور انسانی 98 برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید متفاوت می باشد. همین مسئله شاید کمی داوطلبان را در رابطه با تست ها و منابع کمک درسی کنکور انسانی 98 دچار نگرانی نماید. و عموما سوال داوطلبان این است که آیا تست های سال های گذشته می تواند امسال نیز جزو بهترین ها باشد؟ بودجه بندی کنکور انسانی امسال هم تغیر خواهد کرد ؟

با وجود متخصصین  و مشاورین ایران تحصیل جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت، بنابراین با خیال آسوده می توانید در هر موردی با متخصصین ما مشورت نمایید و از منابع کنکور انسانی 98 و  نظام قدیم و نظام جدید به خوبی اطلاع یابید و همچنین منابع درسی کنکور سراسری انسانی 98 و حذفیات کنکور انسانی را به خوبی بشناسید. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از منابع کنکور انسانی 98 و منابع درسی کنکور سراسری انسانی 98 ، برنامه ریزی رایگان برای کنکور انسانی  با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 ( سراسر کشور ) 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی منابع کنکور انسانی 98
کانال اطلاع رسانی منابع کنکور انسانی 98

بیشتر بدانید

مشاوره تلفنی کنکور سراسری 98

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

رشته مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور

منابع کنکور انسانی 98 – 99

منابع درسی کنکور سراسری انسانی 98 – 99

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین مطالب

باکس تبلیغات