منابع لیسانس به پزشکی 98

منابع لیسانس به پزشکی 98 اعلام شد. مطابق با اطلاعیه منتشر شده از طرف دانشگاه تهران، کلیه داوطلبانی که مایل به شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی می‌باشند، بر اساس این منابع لازم است جهت برنامه‌ریزی و همچنین مطالعه اقدام نمایند. داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که این منابع کاملا معتبر می‌باشد و بنابراین با استفاده از همین منابع سؤالات آزمون طرح می گردند.

برای تهیه منابع لیسانس به پزشکی 98 از سایت‌های غیر معتبر استفاده ننمایید چرا که سؤالات طرح شده در آزمون بر اساس همین منابع خواهد بود و لذا در صورت که داوطلبان نسبت به کتب معرفی شده نا آشنا باشند، نخواهید توانست در این آزمون موفقیت لازم را کسب نمایید. آن دسته از داوطلبانی که در رابطه با نحوه مطالعه صحیح مشکلاتی دارند نیز، می‌توانند با استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی به حل این مشکلات مبادرت نمایند.

داوطلبانی که موفق به کسب رتبه مجاز برای ورود به دانشگاه های سراسری رشته پرستاری و فیزیوتراپی نمی‌گردند، می‌توانند در ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت نمایند. همچنین با استفاده از لیست دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی از لیست این دانشگاه و همچنین میزان شهریه رشته فیزیوتراپی مطلع گردند. در ادامه به معرفی لیست منابع لیسانس به پزشکی 98 خواهیم پرداخت.

 

جهت اطلاع از منابع لیسانس به پزشکی 98 ، جزوات آزمون لیسانس به پزشکی ، روش مطالعه دروس مختلف ، نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی و مشاوره تضمینی برای موفقیت در این آزمون از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

جزوات آزمون لیسانس به پزشکی 98

 

جزوات آزمون لیسانس به پزشکی
جزوات آزمون لیسانس به پزشکی

 

 

برای شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی 98 ، علاوه بر نیاز به داشتن منابع لیسانس به پزشکی ، بسیاری از داوطلبان نیازمند دارا بودن جزوات آزمون لیسانس به پزشکی نیز می باشند. چرا که با استفاده از این جزوات ، به راحتی و با خیال آسوده‌تری می‌توانند از منابع معتبر اطلاع یابند و همچنین در زمان کمتری نسبت به اطلاعات ضروری و لازم دانش کافی را کسب نمایند.

جزوات آزمون لیسانس به پزشکی به صورت مختصر شامل تمام نکات و دروسی که منبع آزمون می‌باشند، شامل می‌گردد. البته این موضوع را نباید از خاطر فراموش نمود که هیچ جزوه‌ای نمی‌تواند جای کتاب را برای داوطلبان پر نماید. اما با توجه به کامل و جامع بودن این جزوات، نقش بسیار پررنگی را برای آن دسته از داوطلبانی که زمان کافی نخواهند داشت ایفا می‌نماید.

در ادامه به لیست منابع لیسانس به پزشکی 98 خواهیم پرداخت. اما کلیه سؤالاتی که در رابطه با مؤلف و انتشارات این منابع دارید  را ، می‌توانید با مشاورین ما مطرح نمایید. برای دسترسی به جزوات آزمون لیسانس به پزشکی و نتایج آزمون لیسانس به پزشکی نیز، می‌توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا در این زمینه اطلاعات مفید و کاملی را در اختیار شما قرار دهند. کافی است با مشاوره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

منابع لیسانس به پزشکی 98 – 99 شامل نام کتب و همچنین مولف های معتبر برای آزمون می باشد.

 

 

معرفی منابع لیسانس به پزشکی 98

منابع لیسانس به پزشکی 98 شامل چند بخش مختلف می گردد که در هر یک از این بخش ها نیز چندین کتاب مختلف را شامل می گردد. با توجه به اینکه منابع آزمون لیسانس به پزشکی معرفی شده تنها نام کتب را شامل می گردد، بنابراین ما برخی از مولفین هر یک از این کتب را نیز معرفی خواهیم نمود. جزوات آزمون لیسانس به پزشکی نیز، شامل جزوات کاملی در تمامی دروس می باشند.

 

معرفی منابع لیسانس به پزشکی 98
معرفی منابع لیسانس به پزشکی 98

 

انگل شناسی

 • Medical parasitology, Markell
 • کرم شناسی پزشکی دکتر فریدون ارفع
 • تک‌یاخته پزشکی-دکتر ادریسیان – دکتر رضائیان – دکتر قربانی – دکتر کشاورز – دکتر محبعلی ۱۳۸۶
 • بیماری‌های انگل در ایران (بیماری‌های تک‌یاخته‌ای) دکتر اسماعیل صائبی

فیزیک پزشکی

 • میکروب‌شناسی پزشکی جاوتز
 • میکروب‌شناسی پزشکی مورای
 • میکروب‌شناسی پزشکی زینسر

بیوشیمی

 •   Principles of Biochemistry,Lehninger
 • Harper
 • Text book of Biochemistry, Devil

فیزیولوژی

 • Text book of medical Physiology, A.Guyton & E.Hall, (W.B.sanders)
 •  Review of medical physiology, W.F.Ganong.Applenton&Lange
 •  Text book of medical Physiology,Berlle&Levy.Mosby

زبان انگلیسی

 • Eglish for students of mesicine(ESM)۲
 • English for students of medicine(ESM)۳ Medical English
 • , Vaughan James ”Mosby,s Medical, Nursing and Allied Health Dictionary
 • از کتاب‌های ردیف ۴ بخش Medical Terminology صفحه ۱۷۳۳ تا ۱۷۴۹

بهداشت

 • طب پیشگیری و پزشکی اجتماعی، تألیف پارک سال ۲۰۰۲ ف ترجمه دکتر خسرو رفائی شیر پاک، جلد ۱، ۲، ۳، ۴
 • مطالب خواندنی درباره بیماری‌های اسهالی ترجمه احمدرضا فرسار، انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 •  شبکه مراقبت‌های اولیه بهداشتی در ایران – دکتر کامل شادپور-انتشارات گسترش شبکه‌های بهداشتی، درمانی کشور
 • مجموعه آخرین دستورالعمل‌های مربوط به ARI,IDD,CDD,EPI

قارچ شناسی

 • کتاب قارچ‌شناسی پزشکی جامع تألیف دکتر فریده زینی، دکتر سید علی مهبد و دکتر مسعود امامی – انتشارات دانشگاه تهران
 • Medical mycology.E.G.V.Evans and M.D.Richardson (ترجمه دکتر خسروی)

روان شناسی

 •  زمینه روانشناسی هلگارد ترجمه دکتر محمدتقی بذاهنی و همکاران – ۱۳۸۵- ناشر انتشارات رشد

 

کانال اطلاع رسانی منابع لیسانس به پزشکی 98

کانال اطلاع رسانی منابع لیسانس به پزشکی 98

بهترین منابع لیسانس به پزشکی 98

بهترین منابع لیسانس به پزشکی 98 را می توانید از مشاورین ایران تحصیل جویا شوید. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید لیستی که در بالا با عنوان معرفی منابع لیسانس به پزشکی 98 در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، شامل لیست کامل کلیه دروس نمی گردد، بنابراین برای کسب اطلاع کامل در این رابطه ، می توانید با متخصصین ما تماس حاصل نمایید. در رابطه با نحوه دریافت جزوات آزمون لیسانس به پزشکی ، منابع آزمون لیسانس به دندانپزشکی و ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی نیز، در این تماس قابل دریافت خواهد بود.

کلیه متقاضیان محترمی که قصد شرکت در این آزمون را دارند، حتما ابتدا باید به تهیه منابع لیسانس به پزشکی 98 بر اساس مولفین معتبر اقدام نمایند. در رابطه با منابع تست و کمک آموزشی و همچنین نحوه طرح سوالات و  شرایط شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی نیز، از مواردی است که لازم است متقاضیان محترم برای موفقیت خود به آن دست یایند. با توجه به شرایط سنی و  برای شرکت در این آزمون بهتر است فرصت را از دست ندهید.

مشاورین و متخصصین ایران تحصیل لیست کامل منابع لیسانس به پزشکی 98 را در اختیار شما قرار می دهند. برای کسب اطلاع در رابطه با نحوه مطالعه این دروس، نوع برنامه ریزی و همچنین آموزش موفقیت در این آزمون، می توانبد با متخصصین ما تماس حاصل نمایید. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز مشاورین ما در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود.

 

جهت اطلاع از منابع لیسانس به پزشکی 98 – 99 و جزوات آزمون لیسانس به پزشکی ، روش مطالعه دروس مختلف ، مشاوره تضمینی برای موفقیت در این آزمون از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 سراسر کشور 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

بیشتر بدانید

زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 

مامايي بدون كنكور

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98-97

 آزمون لیسانس به داروسازی 98

رشته پزشکی بدون کنکور 98

ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 منابع کنکور لیسانس به پزشکی

جزوات آزمون لیسانس به پزشکی 98 – 99

منابع لیسانس به پزشکی 98 – 99

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.