تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
منابع آزمون ept

منابع آزمون ept

منابع آزمون ept
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

منابع آزمون ept شامل کتبی می‌شود که داوطلبان شرکت کننده در آزمون ept برای قبولی لازم است از آن آگاه شوند. نمره قبولی در آزمون ept در واقع تا حدود بسیار زیادی بستگی به اطلاع دقیق از منابع آزمون ept دارد. برای آمادگی هر چه بیشتر در این آزمون می‌توانید از آزمون آنلاین ept استفاده نمایید. همچنین با استفاده از دانلود رایگان منابع آزمون ept تمامی این منابع را در اختیار خواهید داشت. این مقاله از سایت ایران تحصیل اختصاصاً به این موضوعات خواهد پرداخت.

 

 جهت اطلاع دقیق از منابع آزمون ept و دانلود رایگان منابع آزمون ept از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

 9099075307 از سراسر کشور و 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل . 

معرفی منابع آزمون ept

 

منابع آزمون ept را می‌توان به دو دسته تقسیم نمود. با توجه به اینکه متأسفانه بسیاری از افرادی که قصد شرکت در آزمون دکتری دارند، گاها از سطح زبان پیشرفته‌ای برخوردار نمی‌باشند، لذا در مطالعه منابع آزمون‌ها دچار مشکل می‌شوند و لازم به ذکر است که آزمون‌های مختلفی برای دریافت مدرک زبان جهت ادامه تحصیل در مقطع دکتری وجود دارد که آزمون SAT یکی از این آزمون‌ها می‌باشد.

اگر بخواهیم در رابطه با منابع آزمون ept صحبت نمایم باید به دو دسته منابع جهت آمادگی در آزمون ept و منابع اصلی  بپردازیم. علاوه بر دانلود رایگان منابع آزمون ept اطلاع دقیق در رابطه با تعداد سؤالات هر منبع نیز ازجمله امور بسیار مهمی است که متقاضیان شرکت کننده لازم است در رابطه با آن اطلاعات لازم را کسب نمایند.

 

منابع و کتب لازم جهت آمادگی در آزمون sat شامل :

Understanding and Using English Grammar – By: Betty Azar

Mosaic 1 and 2 – By Brenda Wegmann and Miki Knezevic – Rahnama publication

۵۰۴ Absolutely Essential Words for TOEFL – Fifth Edition

Select Readings- Pre intermediate – Intermediate and Upper intermediate

Barron’s Essential Words for TOEFL ongman Preparation for the TOEFL (the paper-based)

 

منابع ذکر شده که در این مطلب ذکر نمودیم، می تواند شما را تا حدود بسیار زیادی برای آزمون آماده نماید. ذکر این نکته ضروری است که نحوه و اصول مطالعه شما نیز در این آزمون از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

 

منابع آزمون ept چیست؟

 

منابع آزمون ept در واقع همانند منابع سایر آزمون ها می باشد. برای مثال چنانچه قصد شرکت در آزمون تافل را داشته باشید، لازم است از منابع آزمون تافل سازمان سنجش آگاهی یابید تا بتوانید به راحتی و با خیال آسوده پس از مطالعه این منابع به اطلاعات جامعی در این رابطه دست یابید. خوشبختانه نسبت به آزمون تافل ، آزمون ept قبولی راحت تری را برای داوطلبان امکان پذیر می نماید.

یکی از منابع جدیدی که برای آزمون ept لازم می باشد، کتاب TOEFL Reading Flash (۲۰۰۱) می باشد. ما در این مقاله با معرفی منابع آمادگی سعی داشتیم تا بتوانیم به اطلاعات مفیدی برای شما ارائه نماییم، اما با توجه به اینکه زبان انگلیسی و آزمون های مربوط به آن را نمی توان تنها به چند کتاب محدود دانست، بنابراین بهتر است در رابطه با اینکه چه منابع و کتب دیگری می تواند موجب آمادگی بیشتر شما گردد، اطلاعات دقیق تری را کسب نمایید.

 

جهت اطلاع دقیق از منابع آزمون SAT کلیک نمایید.

 

 

منابع آزمون ept به دو بخش منابع آمادگی در آزمون ept و منابع اصلی سوالات این آزمون مربوط می شود.

 

 

 

سوالات آزمون ept

سوالات آزمون ept

سوالات آزمون ept

 

سوالات آزمون ept را می توان به چند دسته تقسیم نمود. در واقع هر یک از این سوالات مربوط به یکی از منابع و در برخی از موارد به صورت ترکیبی به صورت چند کتاب به صورت همزمان با یکدیگر امکان پذیر می باشد. به همین دلیل شاید پس از آگاهی از منابع این آزمون، به این نتیجه رسیده باشید که مطالعه تنها چند منبع کافی باشد. اما با توجه به ترکیبی بودن این سوالات، بهتر است تمامی این منابع را مطالعه نمایید.

بودجه بندی نمونه سوالات آزمون ept را می توان به چند قسمت تقسیم نمود. سوالات به سه قسمت تقسیم می شود که شامل 25 سوال تستی که مربوط به بخش واژگان می شود و همچنین 40 سوال تستی که مهارت های مربوط به دستور زبان را مورد سنجش قرار می دهد. سوالات مربوط به درک مطلب نیز شامل 35 سوال به صورت جمعا با هم می باشند که به دو قسمت خواندن و درک متون و درک مطلب مربوط می شوند.
برای استفاده از سامانه ثبت نام آزمون تافل کلیک کنید.

دانلود رایگان منابع آزمون ept

 

 دانلود رایگان منابع آزمون ept

دانلود رایگان منابع آزمون ept

 

با توجه به اینکه خرید کتب مختلف منابع این آزمون با دردسرها و مشکلات مخصوص به خود همراه می باشد، بنابراین دانلود رایگان منابع آزمون ept  می تواند خبر خوبی برای آن دسته از داوطلبان و متقاضیانی باشد که به دنبال قبولی در این آزمون می باشند. داوطلبان عزیز توجه داسته باشید که پس از دریافت کتب مورد نظر، به مطالعه دقیق هر یک از این منابع بپردازید.
امکان دانلود رایگان منابع آزمون ept  در سایت ایران تحصیل با برقراری تماس با شماره های مندرج در جدول امکان پذیر شده است. بنابراین کلیه متقاضیان محترم می توانند پس از برقراری این تماس، به دریافت کتب مورد نظر خود بپردازند. یکی از موارد مهمی که لازم است از آن اطلاع دقیقی کسب نمایید، در رابطه با سوالات این آزمون می باشد.

دریافت نمونه سوالات آزمون ept

 

اطلاع دقیق از نمونه سوالات آزمون ept به چند دلیل بسیار مهم می باشد. اولا در رابطه با این آزمون چنانچه هر یک از داوطلبان به این سوالات دسترسی داشته باشند می توانند با تحلیل سوالات به سنجش خود برای آمادگی در آزمون و همچنین محک اطلاعات خود بپردازند. زیرا این نمونه سوالات کاملا منطبق با منابع آزمون ept می باشند.
از دیگر موارد و نکات مهمی که پس از دریافت نمونه سوالات آزمون ept موجب موفقیت شما می گردد، می توان به موضوع آمادگی روانی در این رابطه که پس از مطالعه دقیق سوالات به وجود خواهد آمد اشاره نمود. با توجه به اینکه این شرکت در آزمون ept با پرداخت هزینه 80 هزار تومانی امکان پذیر می باشد، لذا مقرون به صرفه نخواهد بود که برای کسب تجربه، هر بار در این آزمون شرکت نمایید.
با توجه به حساسیت آزمون و پذیرش در مقطع دکتری و نیازمند بودن مدرک زبان، می تواند بسیاری از زحمات شما را در صورت عدم دارا بودن این مدرک زبان از بین ببرد. بنابراین پس از مطالعه دقیق نمونه سوالات، می توانید در رابطه با مباحث مهمی که در این آزمون باید به مطالعه آن بپردازید و اطمینان لازم با به دست آورید. تا از هدر رفتن وقت و انرژی خود جلوگیری نمایید.
جهت دانلود سوالات و همچنین  دانلود رایگان منابع آزمون ept و اطلاع از جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. همچنین در رابطه با نحوه مطالعه منابع  می توایند با مشاورین و متخصصین آزمون ept در ارتباط باشید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.
نمره قبولی در آزمون ept در سال های مختلف تغییر می کند؟
چند بار می توانیم در این آزمون شرکت نماییم؟
آیا مدرک قبولی در ازمون زبان دانشگاه آزاد برای سایر دانشگاه های روزانه قابل استفاده می باشد؟
برای اطلاع دقیق و یافتن پاسخ سوالات خود می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

 جهت اطلاع دقیق از منابع آزمون ept و دانلود رایگان منابع آزمون ept از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

 9099075307 از سراسر کشور و 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل . 

 

مطالب مرتبط : 

 ثبت نام آزمون تافل

جزوه تضمینی آزمون زبان ept

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دکتری دانشگاه آزاد

سامانه ثبت نام دکتری 98

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. afzali
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳

  سلام امکانش هست جزوه رایگان eptرو برام ارسال کنید.
  09168452661

 2. مهسا
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۳

  سلام امکانش هست جزوه رایگان eptرو برام ارسال کنید خیلی زود لازمش دارم09914242668

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام باید بررسی شود

 3. فرزاد
  ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۲

  سلام لطفا جزوه رایگان ept را برایم ارسال فرمایید

  • مشاور ارشد
   ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۴

   سلام برای دریافت جزوه ept لطفا شماره تماس خود را بفرستید .

ایران تحصیل
تماس با مشاور