مشاوره رایگان کنکور تجربی 98

مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 آن هم برای راه بسیار پرفراز و نشیبی همانند کنکور سراسری و مهمتر از آن کنکور رشته تجربی با ترافیک عظیم جمعیت داوطلبی در کشورمان امری بسیار حیاتی است.کمتر کسی از بین داوطلبان رشته تجربی 98 یافت می شود . که علاقمند به قبولی در کنکور سراسری و رسیدن به رشته های پرطرفداری همانند پزشکی و داندان پزشکی و یا داروسازی نباشد.پس اینجاست که مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 اهمیت خود را نشان می دهد.

مشاورین ایران تحصیل آماده اند تا در رابطه با مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 و  مشاوره موفقیت در کنکور سراسری در کنار داوطلبان عزیز باشند . تا در این راه دشوار و پر پیچ و خم راه مطمئن تر و کوتاه تر را با ارائه مشاوره  آن هم مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 راه را از بیراهه نشان داده و از هدر رفتن وقت و هزینه داوطلبان جلوگیری نمایند. موفقیت در رشته تجربی با توجه به ترافیک پر حجم آن و آینده روشن اقتصادی و اجتماعی جامعه پزشکی و پیراپزشکی امروزه بسیار پیچیده تر شده است.اما یک داوطلب با داشتن  مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 در کنار خود می تواند با آسودگی خاطر از اینکه مزد زحمات خود را خواهد گرفت به تلاش بی وقفه بپردازد.

 

جهت اطلاع از مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 – مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور ، رشته های تجربی پردرآمد ، مشاوره تحصیلی تلفنی ، ویرایش اطلاعات کنکور 98 و معرفی منابع نظام قدیم کنکور تجربی 98 از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

برنامه ریزی و مشاوره رایگان کنکور تجربی 98

 

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور تجربی 98
مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور تجربی 98

 

سیر مراحل پیش روی یک داوطلب برای موفقیت ، چندین مرحله است . از جمله ثبت نام ، انتخاب منابع کنکور تجربی، انتخاب آزمون و برنامه ریزی و مطالعه دقیق و… می باشد که انتخاب اشتباه در هرکدام از این مراحل می تواند حتی داوطلب جدی را به سمت شکست سوق دهد لذا به این جهت است که ما در این مقاله به مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور تجربی 98 پرداخته ایم تا بهترین راه را در هر مرحله پیش روی داوطلب قرار دهیم. 

برای یک داوطلب جدی بسیار واضح است که کوچکترین اشتباه در این زمینه ( کنکور سراسری) موجب تغییر مسیر آینده وی می باشد لذا اینجاست که  لازم دانستیم  مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 را کلید بزنیم. اما چرا یک داوطلب تجربی بیش از  سایر داوطلبان نیاز به مشاوره کنکور و برنامه ریزی دارد؟.

وجود داوطلبان جدی در این رشته که خود را از ابتدای سالهای اول دبیرستان و یا حتی قبل از انتخاب رشته تجربی آماده کرده اند از یک سو و از سوی دیگر ورود بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهی ( رشته هایی مانند زیست شناسی – ریاضی -فیزیک و …)  نوید رقابتی جدی حساس و نفس گیر در این رشته را دارد .

لذا برای اینکه مشاوره حرفه ای کنکور تجربی به داوطلبان در این راه نفس گیر کمک کند اطلاعات جامع و دقیقی لازم است . مشاورین ایران تحصیل با آمادگی کامل در این زمینه درکنار شما هستند تا قدم به قدم با شما در طی مراحل کنکور در این مسیر تا رسیدن به نتیجه دلخواهتان شما را یاری نمایند.

 

 

در مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 پایه و اساس مطالعه شما همان کتاب درسی شماست. هیچ منبع کمک درسی را به جای کتاب استفاده نکنید بلکه برای فهم بهتر کتاب استفاده نمایید. 

 

 

اولین قدم در مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی 98

داوطلب کنکور تجربی 98 که قصد شرکت در کنکور را گرفته در نقطه شروع  قرار دارد . لذا اولین قدم در مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 تعیین نقطه پایان ( رشته محل مورد علاقه داوطلب ) می باشد.لذا نقطه خاتمه جریان مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور سراسری به یاری خداوند ثبت نام در رشته و دانشگاه مورد علاقه داوطلب است .حال در ابتدای  مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 ابتدا باید ببینیم داوطلب در نقطه شروع چه فاصله ای از مقصد دارد .

به عبارت دیگر توانایی ، نقاط قوت و ضعف داوطلب در زمان شروع مشاوره در چه زمینه هایی می باشد.حال که فهمیدیم سطح علمی و انگیزشی داوطلب در ابتدا در چه حدی است .قدمهای بعدی را متناسب با شرایط علمی و حتی درصورت شاغل بودن شرایط کاری  و نقطه هدف داوطلب تجربی برخواهیم داشت.

 

قدم دوم در برنامه ریزی کنکور تجربی 98

 

قدم دوم در برنامه ریزی کنکور تجربی 98
قدم دوم در برنامه ریزی کنکور تجربی 98

 

قدم دوم در موفقیت در کنکور در کمترین زمان  کاملا اختصاصی و منحصر به فرد می باشد. بدین معنا که باید باتوجه به سطح علمی و در کل جایگاه نقطه شروع و پایان انتخابهای درست و متناسب داوطلب گرامی اتخاذ شود. در این مرحله ابتدا منابع کنکور تجربی 98 لازم جهت مطالعه ، انتخاب آزمون ، برنامه کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت و ساعات مطالعه تعیین می شود.

این مرحله را می توان مهمترین مرحله مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور تجربی 98 نامید چرا که هرگونه اشتباه در هرکدام از این موارد صدمات و خسارات زیاد و گاهاّ جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت. بعنوان مثال داوطلبی که سطح آموزشی ضعیفی دارد و خواهان قبولی در رشته دندانپزشکی تهران می باشد ابتدا باید منابعی انتخاب نماید تا فهم درستی از مطالب درسی پیدا کند .

مطالعه درست کتاب درسی و منابع مطالعه کنکور تجربی به تستهای سطوح پایین بپردازد تا هم منابع مطالعه شده تثبت شده هم با کسب اعتماد بنفس لازم به ادامه راه و حل تستهای سطح متوسط و دشوار بپردازد. مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 وظیفه ای سنگین و خطیر است که کمکی به تعیین مسیر زندگی و حتی سرنوشت یک داوطلب می باشد.

منابع کنکور تجربی 98

 

یک اصل اساسی در برنامه ریزی و مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 انتخاب منابع است . اما شاید بپرسید چرا انتخاب منبع مطالعه آنقدر مهم است . یک داوطلب جدی که شروع به مطالعه می کند و ساعات متعددی  در روز و ماه های متوالی باجدیت  مطالعه میکند فقط درصورتی می تواند موفق شود که منابعی که مطالعه نموده نزدیک به کنکور و در حیطه سطح علمی کنکور سراسری باشند.تا بتواند نیاز وی را برطرف نماید.

نکته بسیار مهمی که ما همیشه در هنگام مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 به داوطلبان گرامی توصیه می کنیم اینست که مهمترین منبع و باز هم مهمترین منبع برای مطالعه فقط و فقط کتاب درسی شماست . چرا که تمامی سوالات کنکور و کتابهای تست زنی هر چند دشوار بر پایه مطالب کتاب درسی می باشند .

بسیار دیده شده است که عین تمرینات و یا سوالات کتاب در کنکور آمده است و یا با تغییر عددی. مخصوصا این مورد بیشتر در دروسی مانند فیزیک و شیمی نمود پیدا می کند .  در مرحله بعد و در طی مشاوره رایگان کنکور تجربی 98  کتابهای کمک آموزشی مانند گاج -کانون قلم چی – خیلی سبز و مبتکران و … می توانند مارا بهتر متوجه مطالب کتاب درسی کنند تا مطلبی که از دید ما مخفی و یا نادیده گرفته شده متوجه شویم.

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره رایگان کنکور تجربی 98
کانال اطلاع رسانی مشاوره رایگان کنکور تجربی 98

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 – مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور ، مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا ، مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ، انجام ثبت نام ، مشاوره قبولی در آزمون فراگیر از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

بیشتر بدانید

چگونه پزشکی قبول شویم

رشته دستیاری دندانپزشکی چیست؟

روش های مطالعه نفرات برتر کنکور

تاثیر معدل بر کنکور  تجربی 98

مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

شهریه رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان

چگونه تست بزنیم

بودجه بندی کنکور تجربی 99

ضرایب دروس کنکور تجربی 98

مشاوره رایگان کنکور ریاضی 98

مشاوره تخصصی نظام وظیفه

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 – 99

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور تجربی 98 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.