مشاوره رایگان کنکور تجربی 98

مشاوره رایگان کنکور تجربی 1400 آن هم برای راه بسیار پرفراز و نشیبی همانند کنکور سراسری و مهم تر از آن کنکور رشته تجربی با ترافیک عظیم جمعیت داوطلبی در کشورمان امری بسیار حیاتی است. کمتر کسی از بین داوطلبان رشته تجربی یافت می شود که علاقمند به قبولی در کنکور سراسری و رسیدن به رشته های پرطرفداری همانند پزشکی و دندان پزشکی و یا داروسازی نباشد. پس اینجاست که مشاوره رایگان کنکور تجربی اهمیت خود را نشان می دهد.

 

مشاورین ایران تحصیل آماده اند تا در رابطه با مشاوره رایگان کنکور تجربی 1400 و  مشاوره موفقیت در کنکور سراسری در کنار داوطلبان عزیز باشند. تا در این راه دشوار و پر پیچ و خم راه مطمئن تر و کوتاه تر را با ارائه مشاوره  آن هم مشاوره رایگان کنکور تجربی راه را از بیراهه نشان داده و از هدر رفتن وقت و هزینه داوطلبان جلوگیری نمایند.

مؤفقیت در رشته تجربی با توجه به ترافیک پر حجم آن و آینده روشن اقتصادی و اجتماعی جامعه پزشکی و پیراپزشکی امروزه بسیار پیچیده تر شده است. اما یک داوطلب با داشتن  مشاوره رایگان تجربی در کنار خود می تواند با آسودگی خاطر از اینکه مزد زحمات خود را خواهد گرفت به تلاش بی وقفه بپردازد.

 

 

جهت اطلاع از مشاوره رایگان کنکور تجربی – مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور ، رشته های تجربی پردرآمد ، مشاوره تحصیلی تلفنی ، ویرایش اطلاعات کنکور 99 و معرفی منابع نظام قدیم کنکور تجربی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور تجربی 98

 

برنامه ریزی و مشاوره رایگان کنکور تجربی 1400

سیر مراحل پیش روی یک داوطلب برای موفقیت ، چندین مرحله ثبت نام ، انتخاب منابع کنکور تجربی، انتخاب آزمون و برنامه ریزی و مطالعه دقیق و غیره است.

اشتباه در هرکدام از این مراحل می تواند حتی داوطلب جدی را به سمت شکست سوق دهد لذا ما در این مقاله به مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور تجربی پرداخته ایم تا بهترین راه را در هر مرحله پیش روی داوطلب قرار دهیم. 

برای یک داوطلب جدی بسیار واضح است که کوچکترین اشتباه در این زمینه ( کنکور سراسری) موجب تغییر مسیر آینده وی می شود.

لذا اینجاست که  لازم دانستیم  مشاوره رایگان کنکور تجربی 1400 را کلید بزنیم. اما چرا یک داوطلب تجربی بیش از  سایر داوطلبان نیاز به مشاوره کنکور و برنامه ریزی دارد؟

وجود داوطلبان جدی در این رشته که خود را از ابتدای سالهای اول دبیرستان و یا حتی قبل از انتخاب رشته تجربی آماده کرده اند از یک سو و از سوی دیگر ورود بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهی ( رشته هایی مانند زیست شناسی – ریاضی -فیزیک و …)  نوید رقابتی جدی حساس و نفس گیر در این رشته را می دهد.

لذا برای اینکه مشاوره حرفه ای کنکور تجربی به داوطلبان در این راه نفس گیر کمک کند اطلاعات جامع و دقیقی لازم است . مشاورین ایران تحصیل با آمادگی کامل در این زمینه درکنار شما هستند تا قدم به قدم با شما در طی مراحل کنکور در این مسیر تا رسیدن به نتیجه دلخواهتان شما را یاری نمایند.

 

 

در مشاوره رایگان کنکور تجربی پایه و اساس مطالعه شما همان کتاب درسی شماست. هیچ منبع کمک درسی را به جای کتاب استفاده نکنید بلکه برای فهم بهتر کتاب استفاده نمایید. 

 

 

اولین قدم در مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی 1400

داوطلب کنکور تجربی 99 که قصد شرکت در کنکور را گرفته در نقطه شروع  قرار دارد . لذا اولین قدم در مشاوره رایگان تجربی تعیین نقطه پایان ( رشته محل مورد علاقه داوطلب ) است.

لذا نقطه خاتمه جریان مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور سراسری به یاری خداوند ثبت نام در رشته و دانشگاه مورد علاقه داوطلب است.

حال در ابتدای مشاوره رایگان تجربی ابتدا باید ببینیم داوطلب در نقطه شروع چه فاصله ای از مقصد دارد .

به عبارت دیگر، توانایی ، نقاط قوت و ضعف داوطلب در زمان شروع مشاوره در چه زمینه هایی است.

حال که فهمیدیم سطح علمی و انگیزشی داوطلب در ابتدا در چه حدی است. قدمهای بعدی را متناسب با شرایط علمی و حتی درصورت شاغل بودن شرایط کاری  و نقطه هدف داوطلب تجربی برخواهیم داشت.

 

 

قدم دوم در برنامه ریزی کنکور تجربی 98

قدم دوم در برنامه ریزی کنکور تجربی 1400

قدم دوم در موفقیت در کنکور در کمترین زمان  کاملا اختصاصی و منحصر به فرد است. بدین معنا که باید باتوجه به سطح علمی و در کل جایگاه نقطه شروع و پایان انتخابهای درست و متناسب داوطلب گرامی اتخاذ شود.

در این مرحله ابتدا منابع کنکور تجربی لازم جهت مطالعه، انتخاب آزمون، برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت و ساعات مطالعه تعیین می شود.

این مرحله را می توان مهمترین مرحله مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور تجربی نامید. چرا که هرگونه اشتباه در هرکدام از این موارد صدمات و خسارات زیاد و گاهی جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

بعنوان مثال داوطلبی که سطح آموزشی ضعیفی دارد و خواهان قبولی در رشته دندانپزشکی تهران است ابتدا باید منابعی راانتخاب کند تا فهم درستی از مطالب درسی بدست آورد.

مطالعه درست کتاب درسی و منابع مطالعه کنکور تجربی به تستهای سطوح پایین بپردازد تا هم منابع مطالعه شده تثبت شده هم با کسب اعتماد بنفس لازم به ادامه راه و حل تستهای سطح متوسط و دشوار بپردازد.

مشاوره رایگان کنکور تجربی وظیفه ای سنگین و خطیر است که کمکی به تعیین مسیر زندگی و حتی سرنوشت یک داوطلب می باشد.

 

 

منابع کنکور تجربی 1400

یک اصل اساسی در برنامه ریزی و مشاوره رایگان تجربی انتخاب منابع است. اما شاید بپرسید چرا انتخاب منبع مطالعه آنقدر مهم است؟

یک داوطلب جدی که شروع به مطالعه می کند و ساعات متعددی  در روز و ماه های متوالی باجدیت  مطالعه می کند فقط درصورتی می تواند موفق شود که منابعی که مطالعه نموده نزدیک به کنکور و در حیطه سطح علمی کنکور سراسری باشند تا بتواند نیاز وی را برطرف نماید.

نکته بسیار مهمی که ما همیشه در هنگام مشاوره رایگان تجربی به داوطلبان گرامی توصیه می کنیم این است که مهمترین منبع و باز هم مهمترین منبع برای مطالعه فقط و فقط کتاب درسی شماست.

چرا که تمامی سوالات کنکور و کتابهای تست زنی هر چند دشوار بر پایه مطالب کتاب درسی هستند.

 

 

"کانال

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان کنکور تجربی – مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور ، مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا ، مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ، انجام ثبت نام ، مشاوره قبولی در آزمون فراگیر از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

بیشتر بدانید

چگونه پزشکی قبول شویم

روش های مطالعه نفرات برتر کنکور

رشته گیاهان دارویی بدون کنکور 99

راه های افزایش ساعت مطالعه

لیست مشاغل رشته انسانی

بودجه بندی کنکور تجربی 99

مشاوره رایگان کنکور تجربی

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور تجربی

مزایای استفاده از مشاوره رایگان کنکور تجربی چیست؟ 

استفاده از این نوع مشاوره می تواند در عین باکیفیت بودن کمک بزرگی به قبولی داوطلب کند.

آیا مشاوره رایگان گنکور تجربی به صورت حضوری هم ارائه می شود؟ 

بله. شما می توانید این مشاوره را به صورت حضوری هم دریافت کنید.

آیا با توچه به رایگان بودن مشاوره رایگان کنکور تجربی نمی توان روی کیفیت آب حسابی باز کرد؟ 

خیر. به هیچ وجه اینطور نیست. این مشاوره در عین رایگان بودن با کیفیت بالا رائه می شود.

5 نظر برای «مشاوره رایگان کنکور تجربی 1400»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *